DMCA Politikası

Üzerindeki tüm içerik tr.happymod.com ya gönderildi tr.happymod.com e-posta yoluyla veya İnternet üzerindeki çeşitli yerlerde kolayca bulunur ve kamu malı olduğuna inanılır. Yayınlanan içerik (resimler ve videolar dahil), ABD Telif Hakkı Adil Kullanım Yasası na göre haklarınız dahilinde yayınlanmayacak şekilde yazılmıştır (Başlık 17, ABD Kodu.)

Telif Hakkı İhlali Bildirimi

tr.happymod.com 17 ABD’ye uygundur. §512 ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası ("DMCA"). İhlal bildirimlerine yanıt vermek ve Dijital Binyıl Kopya Hakkı Yasası ("DMCA") ve diğer ilgili fikri mülkiyet yasaları uyarınca uygun önlemleri almak bizim politikamızdır.

Telif hakkıyla korunan materyaliniz kaydedildiyse tr.happymod.com veya telif hakkıyla korunan materyalinize olan bağlantılar bir arama motoru aracılığıyla iade edilir ve bu materyalin kaldırılmasını istiyorsanız, aşağıdaki bölümde listelenen bilgileri ayrıntılandıran yazılı bir iletişim sağlamalısınız. Sitemizde listelenen ve telif haklarınızı ihlal eden bilgileri yanlış beyan ederseniz, lütfen zarar görebileceksiniz (ücretler ve avukatlar dahil) konusunda etikel olacağınızı unutmayın. Bu konuda önce adli yardım için bir avukata danışmanızı öneririz.

Telif hakkı ihlali talebinizde aşağıdaki unsurlar bulunmalıdır:

  • Hak ihlali olduğu iddia edilen mal sahibi ve münhasır hak sahibi adına hareket etmesi için yetkili kişinin kanıtını sunun.
  • İhlal edildiğini ve materyalin happymod.com arama sonuçlarında göründüğü en az bir arama terimini içeren telif hakkı alınmış çalışma belgesini yeterince ayrıntılı bir şekilde tanımlamanız gerekir. telif hakkı sahibi, vekili veya yasa tarafından yetkilendirilmemiş.
  • Bildirimde yer alan bilgilerin doğru ve ihlal edildiği göz önüne alındığında, şikâyetçi tarafın, ihlal edildiği iddia edilen münhasır bir hak sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair bir ifade.
  • İhlal edildiği iddia edilen münhasır bir hak sahibi adına hareket etmek için yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır.

İhlal edildiği iddia edilen münhasır bir hak sahibi adına hareket etmek için yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır.

Please provide the page link about your issue

Gönder