Hizmet şartları

Bu kullanım şartları ("kullanım şartları") tarafların hizmetlerimizle ve Happymod.com`un ("site") kullanımına ilişkin yasal görevlerini ortaya koymaktadır.

Not: Happymod.com, Google, Google Play veya Android ile hiçbir şekilde ilişkili veya bağlı DEĞİLDİR Android, Google Inc.`in ticari markasıdır. SADECE.

Anlaşma

Bu kullanım şartları, ana şirketi ve tüm bağlı ortaklıkları ve bağlı kuruluşları dahil olmak üzere (bundan sonra "siz", "sizin" veya "kullanıcı" olarak anılacaksınız) ve Happymod.com arasındaki yasal bir sözleşmedir. "Happymod.com", "biz", "" biz "veya" bizim "). Bu kullanım şartları, sitemizi ve hizmetlerimizde sunulan hizmetleri (örn. Arama) kullanabileceğiniz Şartlar ve Koşulları ortaya koymaktadır. şu an veya gelecekte ("hizmetler") "Sitemize" yapılan göndermeler, uygunsa hizmetleri içerir.

Bu siteyi kullanmadan önce Gizlilik Politikamızı da gözden geçirmelisiniz.

Sitemizi kullanarak, bu kullanım şartlarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz. Sitemizi her kullanışınızda bu kullanım koşullarını gözden geçirin.

Happymod.com sadece genel bilgi sağlar ve sitedeki hiçbir şey tavsiye, garanti veya onaylama şekli olarak alınmamalıdır.Bu sitede yer alan içerik, bilgi, makaleler, linkler, resimler, grafikler ve diğer bilgiler bilgi ve eğlence amaçlıdır. sadece amaçlar içindir ve profesyonel tavsiyenin yerine geçmez .. Daha fazla bilgi için, sitemizin kullanımıyla ilgili kişisel gizlilikle ilgili soruların cevaplanmasına yardımcı olacak önemli bilgileri ayrıntılandıran Gizlilik Politikamızı gözden geçirmelisiniz.

1. Kısıtlamaları Kullan

Sitemizde yer alan veya sunulan tüm bilgiler, içerik ve materyaller telif hakkı mülkiyetimiz veya içerik tedarikçilerimizin, lisans verenlerimizin veya lisans sahiplerinin telif hakkı mülkiyetidir .. Tüm ticari markalar, hizmet markaları, ticari isimler ve ticari kıyafet bize ve / veya içeriğimize aittir. tedarikçilerimiz, lisans verenler veya lisans verenler Sitemizde yer alan hiçbir şey, fikri mülkiyetimize veya üçüncü tarafların fikri mülkiyet haklarına veya haklarına hiçbir hak, hak, unvan veya hak veremez. ima, mahsup etme veya başka şekillerde sitemizden hiçbir içerik veya materyal kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, yüklenemez, yayınlanamaz, iletilemez veya bu kullanım şartlarını veya geçerli yasaları ihlal edecek şekilde dağıtılamaz.

Sitelerimizin altyapısına makul olmayan veya orantısız derecede büyük bir yük getiren herhangi bir işlem yapmayacağınızı kabul edersiniz.

Çocukların gizliliğini korumayı taahhüt ediyoruz Bu sitenin 13 yaşın altındaki çocukları çekmek için tasarlanmadığını veya tasarlanmadığını bilmelisiniz. Aslında, yaşın altındaki bir çocuk olduğunu bildiğimiz herhangi bir kişiden kişisel olarak tanımlanabilir bilgi toplamıyoruz. 13.

2. Elektronik İletişim

Herhangi bir nedenle bize e-posta gönderirseniz, bizimle elektronik olarak iletişim kuruyorsunuz .. Bunu yaparak, bizden elektronik olarak iletişim almayı kabul etmiş olursunuz. Size sunduğumuz tüm bildirimlerin, açıklamaların, sözleşmelerin ve diğer iletişimlerin, bu tür iletişimlerin yazılı olması durumunda herhangi bir yasal gereksinimi karşıladığını kabul ediyorum.

3.Politika Kısıtlamaları

Sitemize veya herhangi bir bağlı ağa zarar vermeyecek veya zarar vermeyecek veya sitemize herhangi bir şekilde sitemize erişen otomatik bir sistemi kullanma veya başlatma dahil olmak üzere, herhangi bir kimsenin veya bir kuruluşun sitemizi herhangi bir şekilde kullanmasını veya kullanmasını engellemeyeceksiniz. Belirli bir zaman zarfında sunucularımıza, bir insanın aynı dönemde, geleneksel bir çevrimiçi web tarayıcısı kullanarak makul bir şekilde üretebildiğinden daha fazla istek mesajı gönderdiği şekilde, genel olarak, kamu arama motorlarının işletmecileri, yalnızca Malzemelerin ve sitemizin halka açık aranabilir endekslerinin yaratılması, ancak bu tür malzemelerin önbelleğe alınması veya arşivlenmesi için değildir.

Sitelerimizin altyapısına makul olmayan veya orantısız derecede büyük bir yük getiren herhangi bir işlem yapmayacağınızı kabul edersiniz.