HappyMod / Arcade / Brothers in Arms™ 3 şık
Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.5.4 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş][Kilitli][VIP]

Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.5.4 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş][Kilitli][VIP]

2022-09-03

36.84 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
1.5.4
Boyut
36.84 MB
şık Özellikler
Unlimited money Free purchase Free shopping Unlocked VIP
Güncellendi
2022-09-03
Gerekir
4.1 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

 
Sınırsız para/çevrimdışı

Kilidini açıldı Madalya

Ücretsiz alışveriş

Ücretsiz Silahlar

ücretsiz VIP

Ücretsiz paketler < br>
Ücretsiz sarf malzemeleri

Ücretsiz Kardeş Yükseltmeleri

Brothers in Arms™ 3 Mod Detayları

Orduyu yeni odak noktası olarak yükseltmek.

Oyun sizin gibi binlerce asker karakteri içeriyor, her biri güçlü, cesur ve eyleme adanmış olmaya çalışıyor. Oyun, daha yüksek sıralama oyuncuları için dört ayrı harita ile başlıyor. Daha sonra iki ana oyun moduna geçer: Team Deathmatch ve herkes için ücretsiz. Oyun devam ettikçe, ek haritalarda dramatik savaşlarda diğer oyuncularla karşılaşacaksınız. Birden fazla oyun modu ve birçok farklı savaş zorluğu var. Her oyun oturumunda çeşitli silahlar kullanarak savaş becerilerinizi geliştirin. En güçlü savaşçılardan biri olmak, farklı oyun modlarında oynayarak mümkündür. Silahlardaki Kardeşlerin Başlangıcı 3 etkinliği, ek avantajların kilidini açma ve oyunun ayarlarını değiştirme şansı içerir. Oyuncular sadece düşmanları yenmek için sahip oldukları silahları kullanmalıdır - başlangıçta tüm ekipmanları yükselttiğinizden emin olun.

Brothers in Arms™ 3 Mod

Bir takım savaş deneyimi.

Tüm düşman askerlerini kaba güçle yenmek imkansız. En iyi savaşçılardan oluşan bir askeri güç inşa edin - daha sonra savaşta bir avantaj elde etmek için stratejilerini kullanın. Takımınızın kardeşler çeşitli dövüş stillerini, güçlü yönlerini ve yetenekleri savaşmaya getirir. Varlıklarından yararlanmak ve kendiniz savaşta sorumluluk almak için yararlanın. Her seviyeden sonra yeni savaşçılar işe alınmalı veya artan hasarla tecrübeli savaşçılara yükseltilmelidir. Ayrıca, bir seviyeyi tamamladıktan sonra yeni savaşçıların kilidini açmayı unutmayın.

Brothers in Arms™ 3 Mod

Birçok tehlikeli zorluk var.

Bu oyunun, savaş ve askeri temalı etkinliklere odaklanarak benzersiz bir oyuna sahip olması gerekir. Silah 3'e kendiniz gibi girin; Birinci sınıf bir savaşın bir üyesi olarak, bir takım arkadaşı olarak hayatı ve ölümü gözlemleyin. Bu oyunu oynayarak dövüş ustalığınızı gösterin. Bu oyun, keskin nişancı veya saldırı gibi casusluk veya saldırgan eylemler yapmanızı gerektirir. Gizlilik ve savunma gibi pratik becerilere sahip tedarikçi bu oyunda başarılı olabilir.

Brothers in Arms™ 3 Mod

İş için doğru silahı kullanın.

Zor savaşlarla karşılaşmayı planlıyorsanız, kendinizi zırh ve mühimmat dahil her türlü silahla silahlandırın. Ayrıca silahlarınızı tam bir cephanelikle en gelişmiş modele yükseltmeyi düşünün. Bunu yapmak, tek bir oyunda diğer birçok yetenekli insanla çalışmanıza izin verecektir. Silahlar 3 Kardeşler'de, oyuncular yüksek hasar ve yangın oranı olan geniş bir silah koleksiyonuna erişebilirler. Bu silahları deneyin ve ihtiyaçlarınıza uyacak yeni silahlar yaratın veya sadece olduğu gibi kullanın.

Özel etkinliklere katılın.

Arms 3 Brothers oynadığınızda, size sunulan gerçekçi bomba savaş tasarımlarına hayran kalacaksınız. Her seviyenin oyuncuları sınırlarına iten kendine özgü zorlukları vardır. Hatta onlarla birlikte güçlü savaşçılar ve oyuncularla karşılaşacaksınız. Özel meydan okuma olaylarını düzenli olarak tamamlayarak, oyuncu deneyim kazanır ve daha zor aşamaların nasıl yenileceğini öğrenir. Daha sonra bu bilgiyi diğer oyuncularla savaşmak ve kazanmak için kullanabilirler. Bunu yapmak çok çeşitli bonuslara erişim sağlar.

ÖZELLİKLERİ

Farklı rollere sahip çeşitli görevler vardır: gizli, keskin nişancı, kuşatma ve saldırı. Düzgün kapak tabanlı bir arayüze sahip dolaşmak ve üçüncü şahıs oyun için bol miktarda yer. Yüksek oktanlı oyunla rekabeti havaya uçurun. Bir avantaj elde etmek için kardeşlerinizi kullanın. Tek oyunculu modda, tek bir oyuncuda kadro tabanlı aksiyon deneyin. Kooperatif olarak birlikte çalışarak, Ordu saflarını yukarı taşıyabilirsiniz.

Arms 3'ten Aparuse'a Kardeşler hakkında bilgi alın.

Gameloft, iki başarılı oyununun başarısını sürdürmeyi umuyor, Arms ve Brothers In Arms 2, Seride üçüncü bir oyun için hala zorluyorlar, Arms 3 Kardeşler 3 Ana İçeriği Savaş Naziler ve Müttefikler arasında; Hayranlarına en iyi oyun deneyimini sunmayı vaat ediyor.

Komplo

Oyunun üçüncü bölümünde, zaman çizelgesi hala 1945'te İkinci Dünya Savaşı'nı takip ediyor. Çavuş Wright ve görev gücünün diğer üyeleri Normandie Savaşı'ndan sonra Fransa'ya yaklaştıkça kanlı bir katliamlara tanık oldular. Bu tarihi etkinlikten sonra, oyuncular komutan, Çavuş Wright ve takım arkadaşları olarak savaş alanında çeşitli görevler yapacaklar.

Oynanış

Takım tabanlı savaşın standart yönüne ek olarak, oyuncular benzersiz bir taktik stil yaşayacaklar. Bu şiddetli savaşta zaferi çıkarmak için yeteneklerini ve cephaneliğini kullanabilirler. Aslında, oyuncular stratejik olarak savaşmak için silahlarını bile kullanabilirler. Örneğin roketler, benzin bombaları, harçlar ve hava saldırıları kullanabilirler. Görevleri tamamlamak size yeni müttefikleri işe almak için ek şans verir. Bu müttefikler yükseltilebilir, böylece artan hasar, iyileşme hızı, canlılık, etki alanı ve daha fazlası vardır. Oyun düzenli görevler içeriyor, ancak oyuncular sınırlı durumlarda özel etkinliklere de katılabilirler. Bu etkinlikler arasında dünyanın dört bir yanından gelen oyunculara meydan okuma ve daha büyük ödüller için yarışma şansı daha yüksektir. Oyuncular oyun boyunca ilerledikçe, bu etkinliklere ek zorluklar eklenir.

Yeni bir deneyim kazanıldı.

Kardeşler In Arms serisi hala önceki taksitlerle aynı oyun mekaniğini kullanıyor. Ancak, oyun serisinin hayranları yeni özellikleri nedeniyle üçüncü bölümü atlayamaz. Örneğin, üçüncü bölüm oyuncuların karakterlerini üçüncü şahıs perspektifinden görmelerine olanak tanır. Ayrıca, oyuncuların karakterlerinin eylemlerini gözlemlemelerine yardımcı olan yeni atılımlar sunuyor. Bir yükseltme özelliğinin eklenmesi, silahları değiştirmeyi, av tüfeği, keskin nişancılar, roket fırlatıcıları ve tüfekler ve daha fazla yakın dövüş silahı gibi yeni silahlar eklemeyi kolaylaştırır. Oyuncular özelliği kullanarak yaratıcılıklarını da gösterebilirler. Arms 3 Brothers 3, oyuncuların çekim becerilerini ve tepkilerini geliştirmelerini sağlayan dört farklı harita içerir. Bu oyunda 40'tan fazla görev var, bu da onu pratik için harika bir yer haline getiriyor. Klostrofobi, en iyi solo kullanılan bir harita örneğidir; Kapalı alanların bir fobisi vardır. Başka bir örnek olarak, Fitmat'ın açık alanlarla ilgili bir sorunu yoktur. Takım performansını artırmaya ve tüm ekip üyelerinin yeteneklerini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur. Mod açısından, Arms 3 Brothers iki modu korur.

Benzer Uygulamalar Brothers in Arms™ 3 Apps

Brothers in Arms™ 3 şık App is Arcade OYUN . Birçok benzer Mod Uygulaması var Brothers in Arms™ 3 Mod App: Modern Combat 5: mobile FPS Mod APK, N.O.V.A. Legacy Mod APK, Neon Shadow: Cyberpunk 3D Firs Mod APK, Sniper Fury: Shooting Game Mod APK, FRONTLINE COMMANDO: WW2 Mod APK, Blitz Brigade - Online FPS Mod APK, World at Arms Mod APK, Six-Guns: Gang Showdown Mod APK, Elite Killer: SWAT Mod APK, Asphalt Nitro Mod APK, FRONTLINE COMMANDO: D-DAY Mod APK, Gods of Rome Mod APK, March of Empires: War of Lords Mod APK, War Machines:Tanks Battle Game Mod APK, Critical Ops: Multiplayer FPS Mod APK, Dungeon Hunter 5: Action RPG Mod APK, Asphalt 8 - Car Racing Game Mod APK, Minion Rush: Running Game Mod APK, Gun Shot Fire War Mod APK, FRONTLINE COMMANDO Mod APK, Cover Fire: Offline Shooting Mod APK, Sniper 3D:Gun Shooting Games Mod APK, Zombie Anarchy: Survival Mod APK, Zombie Roadkill 3D Mod APK, Modern Strike Online: PvP FPS Mod APK, Respawnables: PvP Shooting Games Mod APK, FRONTLINE COMMANDO 2 Mod APK, Zombie Frontier 3: Sniper FPS Mod APK, Major Mayhem Mod APK, SHADOWGUN: DEADZONE Mod APK, Sniper Shoot Fire War Mod APK, Dead Trigger 2 FPS Zombie Game Mod APK, Enemy Strike Mod APK, Gunship Strike 3D Mod APK, Modern Sniper Mod APK, Dead Trigger: Survival Shooter Mod APK, Into the Dead Mod APK, Iron Blade: Medieval Legends Mod APK, Bullet Force Mod APK, Tiny Troopers 2: Special Ops Mod APK, Bullet Party CS 2 : GO STRIKE Mod APK, Dead Effect 2 Mod APK, UNKILLED - FPS Zombie Games Mod APK, Dungeon Hunter 4 Mod APK, Gun War: Shooting Games Mod APK, Sniper Arena: PvP Army Shooter Mod APK, Rivals at War Mod APK, Zombie World War Mod APK, Hitman Sniper Mod APK, Order & Chaos 2: 3D MMO RPG Mod APK,

Gameloft

Gameloft birçok popüler Uygulama ve Oyun geliştiren çok popüler bir geliştiricidir. İşte ' tarafından geliştirilen tüm uygulamalar Gameloft : MARVEL Spider-Man Unlimited Mod APK, UNO ™ & Friends Mod APK, Modern Combat 5: mobile FPS Mod APK, Minion Rush: Running Game Mod APK, Asphalt 9: Legends Mod APK, Asphalt 8 - Car Racing Game Mod APK, Gangstar Vegas: World of Crime Mod APK, N.O.V.A. Legacy Mod APK, Sniper Fury: Shooting Game Mod APK, Iron Blade: Medieval Legends Mod APK, Dragon Mania Legends Mod APK, The Amazing Spider-Man 2 Mod APK, My Little Pony: Magic Princess Mod APK, Gangstar New Orleans Mod APK, Asphalt Nitro Mod APK, Asphalt Street Storm Racing Mod APK, Six-Guns: Gang Showdown Mod APK, Blitz Brigade - Online FPS Mod APK, Modern Combat Versus: FPS game Mod APK, Sonic Runners Adventure game Mod APK, Dungeon Hunter 5: Action RPG Mod APK, Asphalt Xtreme: Rally Racing Mod APK, Real Football Mod APK, Dungeon Hunter Champions Mod APK, The Oregon Trail: Settler Mod APK, Ice Age Adventures Mod APK, City Mania: Town Building Game Mod APK, Little Big City 2 Mod APK, War Planet Online: MMO Game Mod APK, Wonder Zoo: Animal rescue game Mod APK, Brothers in Arms™ 3 Mod APK, The Amazing Spider-Man Mod APK, March of Empires: War of Lords Mod APK, Order & Chaos 2: 3D MMO RPG Mod APK, Littlest Pet Shop Mod APK, Ice Age Village Mod APK, Zombie Anarchy: Survival Mod APK, Modern Combat 4: Zero Hour Mod APK, GT Racing 2: real car game Mod APK, Green Farm 3 Mod APK, Gods of Rome Mod APK, Order & Chaos Online 3D MMORPG Mod APK, Modern Combat 3: Fallen Nation Mod APK, World at Arms Mod APK, Rival Knights Mod APK, Paddington™ Run game Mod APK, Heroes of Order & Chaos Mod APK, Total Conquest Mod APK, Country Friends Mod APK, Wild Blood Mod APK,

Hakkında SSS Brothers in Arms™ 3 şık

Bu mu Brothers in Arms™ 3 Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Brothers in Arms™ 3 Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Brothers in Arms™ 3 şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Brothers in Arms™ 3 Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 36.8MB
versiyon 1.5.4a
versiyon Code 15422
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin FOREGROUND_SERVICE ACCESS_COARSE_LOCATION BILLING INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE SYSTEM_ALERT_WINDOW READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='18 WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='18 WAKE_LOCK RECEIVE VIBRATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED ACCESS_SHARED_DATA BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE C2D_MESSAGE
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın diğer tüm uygulamaların üstünde gösterilen type_system_alart türünü kullanarak Windows oluşturmasına izin verir.
; PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uyku veya ekranın karartılmasından alıkoyması için kullanma sağlar; vibratöre erişim sağlar.; Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir.:

Konum:
Bir uygulamanın yaklaşık konuma erişmesini sağlar.

Operation Systems

Min Sdk 16
Min Sdk Txt Android 4.1、4.1.11 (JELLY_BEAN)
Hedef SDK 30
Hedef SDK Txt 30
Çok pencere No
Ekranları destekler normal, büyük, xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses implied Özellikler Uygulama, GPS konumu, ağ konumu veya hücre konumu gibi konumu belirlemek için cihazda bir veya daha fazla özellik kullanıyor.#Uygulama, cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanıyor.#Diğer.#:

Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

imza

FFD6314A83F267AC4F9407FD2E5A0480
imza 5D08264B44E0E53FBCCC70B4F016474CC6C5AB5C
Sha256 1E08A903AEF9C3A721510B64EC764D01D3D094EB954161B62544EA8F187B5953
Geçerli Sun Oct 23 22:10:05 CEST 2016 until: Thu Mar 10 21:10:05 CET 2044
Seri numarası 56c1a15

geliştirici

geliştirici Android Debug
OU Android
organizasyon US
yerel BİZ
ülke US
şehir BİZ
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

4.0

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
 • Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.5.4

  Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.5.4


  Sınırsız para/çevrimdışı

  Kilidini açıldı Madalya

  Ücretsiz alışveriş

  Ücretsiz Silahlar

  ücretsiz VIP

  Ücretsiz paketler < br>
  Ücretsiz sarf malzemeleri

  Ücretsiz Kardeş Yükseltmeleri

 • Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.5.3

  Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.5.3

  1. Google katılım doğrulamasını kaldırın, oyun mükemmel bir şekilde oynandı, ekstra veri indirmeye gerek yok!
  2. Koşulsuz satın alma silahlarını değiştirin, VIP, tank (indirim), satın alamıyor!
  3. Kuvvet satın alma kahramanca değerler, planlar, satın alırken istemek isteyecektir: Tamam, başarı satın almak için Tamam'ı tıklayın!
  4. Oyunun içeriği tıkladıktan sonra değiştirilir, lütfen çevrimiçi olun!

 • Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.5.2

  Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.5.2


  Ücretsiz Alışveriş

  Ücretsiz Silahlar

  Ücretsiz paketler

  Ücretsiz sarf malzemeleri

  Ücretsiz Kardeş Yükseltmeleri

  Ücretsiz VIP
  Not: MOD'u yükleyin, ihtiyacınız olan her şeyi satın alın ve orijinal APK'yı modu silmeden yükleyin. Ve oynarken interneti kapatın!

 • Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.5.1

  Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.5.1

  Oyun Google Suite olmadan Google doğrulaması kaldırıldı.
  Doğrulama veri paketini kaldırma, paketlerin doğrulaması gerekir.
  Oyun çatladı, silah, VIP, koşulsuz ve diğer kaynaklar (içeride tercihli satın alma ürünleri olarak gösterilen) satın alabilirsiniz, yükseltme kırılmadı.

 • Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.5.0

  Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.5.0

  Oyun Google Suite olmadan Google doğrulaması kaldırıldı.
  Doğrulama veri paketini kaldırma, paketlerin doğrulaması gerekir.
  Oyun çatladı, silah, VIP, koşulsuz ve diğer kaynaklar (içeride tercihli satın alma ürünleri olarak gösterilen) satın alabilirsiniz, yükseltme kırılmadı.

 • Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.4.9

  Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.4.9

  Oyun Google doğrulandı ve Google Suite gerektirmiyor.
  Paketi doğrulamadan paket doğrulamasını kaldırın.
  Oyun kırıldı, koşulsuz olarak silah, VIP'ler, kaynaklar vb. Satın alabilirsiniz (tercihli dahili alımlar olarak gösterilmiştir), yükseltme kırılmaz.

 • Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.4.7

  Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.4.7

  Oyun, Google kimlik doğrulaması Google Suite olmadan kaldırıldı. Paket kimlik doğrulamasını kaldırın, veri paketlerinin kimlik doğrulaması yok. Oyun kırıldı, koşulsuz satın alma silahı, VIP, kaynaklar vb. Olabilir, yükseltme çatlamadı.

 • Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.4.6

  Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.4.6

  Oyun, Google kimlik doğrulaması Google Suite olmadan kaldırıldı. Paket kimlik doğrulamasını kaldırın, veri paketlerinin kimlik doğrulaması yok. Oyun kırıldı, koşulsuz satın alma silahı, VIP, kaynaklar vs. olabilir, yükseltme çatlamadı.

 • Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.4.5

  Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.4.5

  Mega Mod
  Oyun kırıldı, silahlar, VIP, kaynaklar satın alabilirsin, yükseltme kırılmaz.

 • Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.4.4

  Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.4.4

  Google kısıtlamaları kaldırmak, telefon Google değil üç parçalı set de normal oyun olabilir.

Daha

View 11 mods of Brothers in Arms™ 3

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website