HappyMod / Arcade / Brothers in Arms™ 3 şık

Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.5.3

3x hızlı Mod APK indirmek için HappyMod kullanın.
İndir Brothers in Arms™ 3 Mod APK üzerinde HappyHots
HappyModDownload Brothers in Arms™ 3 Mod APK indirin.
Brothers in Arms™ 3 Mod APK İndir üzerinde Happymodindir
İndir Brothers in Arms™ 3 Mod APK itibaren oyunmodindir.com

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

1. Google Katılım Doğrulamasını Kaldır, oyun mükemmel bir şekilde oynandı, fazladan veri indirmeye gerek yok!


2. Koşulsuz satın alma silahlarını, VIP, tank (indirim) değiştirin, satın alamıyor gibi görünüyor!


3. Kahramanca değerleri satın almayı zorla, planlar, satın alırken isteyen: Tamam, başarı satın almak için Tamam'ı tıklatın!


4. Oyunun içeriği tıklandıktan sonra değiştirilir, lütfen çevrimiçi olun!

Brothers in Arms™ 3 şık APK:

 • - versiyon: 1.5.3
 • - Boyut: 36.4 MB
 • - Fiyat: ücretsiz
 • - Root gerekli: Gerek yok
 • - Uygulama İçi Satın Alma Sunuyor: hayır
 • - Fiyat: ücretsiz

Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.5.3 Özellikler:

Brothers in Arms™ 3 şık Brothers in Arms™ 3 v1.5.3a mod Özellikler:

1. Google Katılım Doğrulamasını Kaldır, oyun mükemmel bir şekilde oynandı, fazladan veri indirmeye gerek yok! 2. Koşulsuz satın alma silahlarını, VIP, tank (indirim) değiştirin, satın alamıyor gibi görünüyor! 3. Kahramanca değerleri satın almayı zorla, planlar, satın alırken isteyen: Tamam, başarı satın almak için Tamam'ı tıklatın! 4. Oyunun içeriği tıklandıktan sonra değiştirilir, lütfen çevrimiçi olun!

Dünya Savaşı'nın Frenzied Multiplayer Savaş Alanları'ndaki dünyanın dört bir yanından cesur askerlerle savaşın ya da Çavuş Wright'ı yaşayın ve D-Day işgalinin ardından dramatik, hayat değiştiren tek oyunculu bir yolculuk yapın. Orduya tırmanmaya Çok oyunculu > 4 Haritalar Usta ve eğlenceli. > 2 Oynanış Modu ile başlamak için: Hepsi ve Takım DeathMatch için ücretsiz. > Oyun değiştirme avantajlarını her silah sınıfıyla oynayarak kilidini açın! > Bir askerin silahı kadar ölümcül olarak. Sizinkini mümkün olduğunca sıkıştırdığınızdan emin olun! Eşsiz tek oyunculu takım tabanlı bir savaşı deneyimleyin. >> Taktik bir avantaj elde etmek için kardeşlerinizi kullanın! > Çeşitli yeteneklerini kullanın: Air Strike, Molotof, Roket Patlama, harç ateşi ve daha fazlası. > Yeni müttefiklerin kilidini aç. Onları tecrübeli askerlere yükseltin: Hasar çıkışı, yetenek açma, HP havuzu, AOE yetenek hasarı ve daha fazlası! Cevap verici aksiyon oyununa dalın > Ücretsiz hareketli pürüzsüz kapak tabanlı 3. kişi eylemi. > Çeşitli Saldırı, keskin nişancı, kuşatma ve gizlilik gibi görev türleri. > Etkileyici KillCam Yakınlaştırıyor. En sevdiğiniz silahı seçin > Yeni silahların kilidini açın ve yangın hızı, geri tepme, yeniden yükleme, hız veya klipsi boyutu yükseltmeleri ile en üst düzey arsenal içine çevirin! > Deneysel silahların oyun değişen gücünü keşfedin! < BR >> HAVOC SOĞUTMA AŞAĞIDAKİ HAVOC: Üçlü veya Sonsuz Mermi, Elektrik Deşarjları ve Daha Fazlası! Göz alıcı görsel efektlerin keyfini çıkarın > Çarpıcı iç ve dış ortam ayarları. > Hava ve gündüz varyasyonları. > Bir AAA oyun deneyimi için konsol benzeri grafikler. kazan Özel etkinliklerde müthiş ödüller > Merdiven Mücadelesi: Görevler yavaş yavaş daha iyi ödüller için zorluk çekiyor. > Özel damlalarla sınırlı zaman etkinlikleri. --------------- doğrudan bileğinizde önemli bilgi edinin • Birden fazla özelliğe sahip bir SmartWatch Companion uygulaması! • Ödüller, iddia ödülleri, olaylara kaydolun, silah bilgisini kontrol edin ve daha fazlasını yapın! • Harika cilt animasyonlarının tadını çıkarın! • Motorola MOTO 360, LG G Watch, LG G izlemek R, Sony Smartwatch 3, Asus Zenwatch ve Samsung SM-R382. _________________________________________________ Resmi sitemizi http: // www adresinden ziyaret edin .gameloft.com Http://gfft.co/gameloftontwitter adresindeki Twitter'da bizi takip edin veya tüm yaklaşan başlıklarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için http://facebook.com/gameloft adresindeki bizi takip edin. Kontrol Http://www.youtube.com/gameloft adresindeki videolarımızı ve oyun römorkumuzda. Uygulama, uygulama içinde sanal öğeler satın almanıza olanak sağlar ve sizi üçüncü bir taraf sitesine yönlendirebilecek üçüncü taraf reklamları içerebilir. Kullanım Koşulları: http://www.gameloft.com/conditions/ Gizlilik Politikası : http://www.gameloft.com/privacy-notice/ Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.gameloft.com/eula/?lang=tr

Daha fazla oku

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 36.4MB
versiyon 1.5.3a
versiyon Code 15325
Lang af am ar az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin FOREGROUND_SERVICE ACCESS_COARSE_LOCATION BILLING INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='18 READ_EXTERNAL_STORAGE WAKE_LOCK RECEIVE VIBRATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED ACCESS_SHARED_DATA BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE C2D_MESSAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.

vibratör.; Bir uygulamanın, sistem önyükleme yaptıktan sonra yayınlandıktan sonra yayınlanan Action_boot_completed'i almasını sağlar.:

Yer:
Bir uygulamanın yaklaşık konuma erişmesini sağlar.
Depolama:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasını sağlar. Bir uygulamanın harici depoya yazmasını sağlar.

Operation Systems

Min Sdk 16
Min Sdk Txt Android 4.1、4.1.11 (JELLY_BEAN)
Hedef SDK 30
Hedef SDK Txt 30
Çok pencere No
Ekranları destekler normal, büyük, Xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikler:
Uygulamaya, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Uses implied Özellikler Uygulama, GPS Konumu, Ağ Konumu veya Hücre Konumu gibi konumu belirlemek için cihazda bir veya daha fazla özellik kullanır. # Uygulama, cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanır. # Diğer. #:

Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır. #:

imza

579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imza A7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
Sha256 AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
Geçerli Fri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası 2a9d19b2

geliştirici

Daha fazla oku

Bağlantılar İndir:

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

2.1

dışında 72 oy

5  star

15

4  star

1

3  star

3

2  star

11

1  star

42

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
Tüm sürümler
 • Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.5.3

  Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.5.3

  1. Google Katılım Doğrulamasını Kaldır, oyun mükemmel bir şekilde oynandı, fazladan veri indirmeye gerek yok! 2. Koşulsuz satın alma silahlarını, VIP, tank (indirim) değiştirin, satın alamıyor gibi görünüyor! 3. Kahramanca değerleri satın almayı zorla, planlar, satın alırken isteyen: Tamam, başarı satın almak için Tamam'ı tıklatın! 4. Oyunun içeriği tıklandıktan sonra değiştirilir, lütfen çevrimiçi olun!

 • Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.5.2

  Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.5.2


   Ücretsiz Alışveriş

   Ücretsiz Silahlar

   Ücretsiz paketler

   Ücretsiz sarf malzemeleri

   Ücretsiz Kardeş Yükseltmeleri

   Ücretsiz VIP

  Not: MOD'u yükleyin, ihtiyacınız olan her şeyi satın alın ve orijinal APK'yı modu silmeden yükleyin. Ve oynarken interneti kapatın!

 • Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.5.1

  Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.5.1

  Oyun hakkında paketi almadan Google doğrulama kaldırıldı. Doğrulama veri paketinin çıkarılması, paketler doğrulamak gerekir. oyun, yükseltme kırmadı silahlar, VIP, koşulsuz ve (rüçhanlı ürün iç olarak gösterilen) diğer kaynakları satın alabilirsiniz, kırık oldu.

 • Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.5.0

  Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.5.0

  Oyun hakkında paketi almadan Google doğrulama kaldırıldı. Doğrulama veri paketinin çıkarılması, paketler doğrulamak gerekir. oyun, yükseltme kırmadı silahlar, VIP, koşulsuz ve (rüçhanlı ürün iç olarak gösterilen) diğer kaynakları satın alabilirsiniz, kırık oldu.

 • Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.4.9

  Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.4.9

  Oyun Google Verified'ten kaldırıldı ve Google Suite gerektirmiyor. Paketi doğrulamadan paket doğrulamasını kaldırın. Oyun kırıldı, kayıtsız şartsız silah, VIP, kaynak vb.

 • Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.4.7

  Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.4.7

  Oyun, Google kimlik doğrulaması Google Suite olmadan kaldırıldı. Paket kimlik doğrulamasını kaldırın, veri paketlerinin kimlik doğrulaması yok. Oyun kırıldı, koşulsuz satın alma silahı, VIP, kaynaklar vb. Olabilir, yükseltme çatlamadı.

 • Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.4.6

  Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.4.6

  Oyun, Google kimlik doğrulaması Google Suite olmadan kaldırıldı. Paket kimlik doğrulamasını kaldırın, veri paketlerinin kimlik doğrulaması yok. Oyun kırıldı, koşulsuz satın alma silahı, VIP, kaynaklar vs. olabilir, yükseltme çatlamadı.

 • Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.4.5

  Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.4.5

  Mega Mod
  Oyun kırıldı, silahlar, VIP, kaynaklar satın alabilirsin, yükseltme kırılmaz.

 • Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.4.4

  Brothers in Arms™ 3 Mod Apk 1.4.4

  Google kısıtlamaları kaldırmak, telefon Google değil üç parçalı set de normal oyun olabilir.

Daha

View 10 mods of Brothers in Arms™ 3

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)

HappyMod.com is the official website