HappyMod › Games › Action › N.O.V.A. Legacy Mod
N.O.V.A. Legacy Mod

N.O.V.A. Legacy şık APK 5.8.4 [Sınırsız para][Kilitli]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2022-09-05

N.O.V.A. Legacy şık değiştirilmiş bir versiyonudur N.O.V.A. Legacy tarafından geliştirildi Gameloft. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: N.O.V.A. Legacy Mod APK 5.8.4a... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz N.O.V.A. Legacy 5.8.4 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıN.O.V.A. Legacy şık APK 5.8.4 [Sınırsız para][Kilitli]
versiyon5.8.4
Güncelleme açık2022-09-05
Boyut59.74 MB
Mod BilgisiN.O.V.A. Legacy Mod APK 5.8.4a
geliştiriciGameloft
Ringtone İndirSpider Man Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edininN.O.V.A. Legacy
Orijinal apk'yı indirinN.O.V.A. Legacy (46.2 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Gangstar Vegas: World of Crime şık APK
The Amazing Spider-Man 2 şık APK
The Amazing Spider-Man şık APK
Gangstar Rio: City of Saints şık APK
Asphalt Nitro şık APK
Sonic Runners Adventure game şık APK
Dragon Mania Legends şık APK
Modern Combat 4: Zero Hour şık APK
Dragon Mania şık APK
Asphalt 8 - Car Racing Game şık APK
Asphalt 9: Legends şık APK
N.O.V.A. Legacy şık APK
MARVEL Spider-Man Unlimited şık APK
Modern Combat 3: Fallen Nation şık APK
Minion Rush: Running Game şık APK
GT Racing 2: real car game şık APK
Six-Guns: Gang Showdown şık APK
Green Farm 3 şık APK
Cars şık APK
Little Big City 2 şık APK
Bağlantılar İndir:

N.O.V.A. Legacy şık APK 5.8.4 [Sınırsız para][Kilitli]

Hızlı indirme (46.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (46.2 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Spider Man Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler N.O.V.A. Legacy şık APK 5.8.4 [Sınırsız para][Kilitli]

Özellik V1 Özellik:

Sınırsız para ve trilityum

Tüm silahlar açıldı

sınırsız her şey

Özellik V2 Özellik:
çok para

Özellik V3 Özellik:
Sınırsız para / altın. (Oyunu internet olmadan çalıştırın, aksi takdirde hesabı engellerler)

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Uzay gemileri arasında çatışmalar gerçekleşiyor.

N.O.V.A. Legacy'nin uzay uçuşu maçı son derece ayrıntılı grafiklerde gerçekleşir. Birçok oyuncu, bu oyunun maçta yarışırken sağladığı yüksek çözünürlüklü grafiklerden etkilenecektir. Bu maç sırasında, oyuncular savaş desteği veya bilgi sağlayan karakterlerle de etkileşime girebilir. Oyun RPG ve FPS elemanlarını birleştirecek. Doğrusal olmayan bir ortamda birçok farklı düşmanla savaşırken karakteri kontrol edeceksiniz. Gelişmiş mekaniği etkinleştirmek size etkileyici ödüller verir. Benzer bir türdeki bazı oyunlar, oyuncuların kolayca görüntülenmesine yardımcı olan bir başlık ekranı vardır. HUD eksikliği olan bu oyun için durum böyle değil; Bunun yerine, ekranda nerede hareket edeceğini gösteren bir ok görünür. Karakteri tam olarak nereye gideceğini hareket ettirmek için onu takip etmelisiniz. Oyun boyunca birçok farklı düşman türüyle karşılaşacaksınız; Oyunu tamamlamak için onlarla savaşıyorum. Yetenekleriniz zamanla iyileşecektir.

# Birçok farklı eşleşme stili ve birçok ilginç seçenekle, bu oyun beklentileri aşıyor.

Oyun N.O.V.A. Miras, PVE ve PVP'ye bölünmüş iki ana kategoriye sahiptir. Her kategoride birçok farklı mod vardır. PVE modunda, oyuncular çeşitli görevlerle bir hikayeye katılırlar. Bu hikayeler, çeşitli düşmanlara karşı savaşlara katılan oynanabilir karakterleri içerir. Oyuncular bu düşmanlarla savaşmak ve görev hedeflerini tamamlayarak benzersiz ürünler toplamak için özel ekipmanlara erişebilirler. Standart yöntemin yanı sıra katılabileceğiniz farklı PVP maçları vardır. Bunlar arasında Deathmatch, Team Deathmatch, bayrağı yakalama ve daha fazlasını içerir. Deathmatch'a katılırken, başka bir oyuncuyla karşı karşıya kalırsınız. Kim daha fazla öldürürse maçı kazanır. Team Deathmatch için oyuncular 4V.4 maçlarına katılarak işbirliği yaparlar. Burası bir ekip olarak çalışmak için yeteneklerini ve yeteneklerini gösteriyorlar.

# Kampanyayı bitirdikten sonra ek etkileyici ekipmanların kilidi açıldı.

N.O.V.A. Miras, her karakter için iki temel silah ve diğer destekleyici ekipman içerir. Yeni kartların hazırlanması, dövüş yeteneklerinizi desteklemek için uygun ekipman bulmayı gerektirir. Bu kartları bulmak, onları aramak için harcanan çok zaman gerektirir. Bu kartları elde etmek için birçok farklı yol vardır ve açtığınız çoğu pakette bulunabilir. Görevleri ve etkinlikleri tamamlamak için paketler ödül olarak kazanabilirsiniz. Bu paketler, oyunun içeriğine katılarak kolayca bulabileceğiniz farklı güçlü yönlerle birlikte gelir. Kart toplama süreci, oyunculara rekabetçi maçlara katılmak için bir neden verir. Kart toplayarak ve yeni ekipman oluşturmak için bunları kullanarak oyuncular silahlarının istatistiklerini geliştirebilirler.

# N.O.V.A. Miras, geleneğin gücü başarının anahtarıdır.

Gameloft kısa süre önce, oyunlarının birçoğu modern savaş spinoffları olması sayesinde FPS türüyle büyük başarı elde etti. Bu, oyunun küresel versiyonunun Nisan ayında yayınlanmaları sayesinde tersine çevrilebilir. Bu yayıncı oyuncuları için yüksek kaliteli oyunlar üretmeye devam ettiğinden, bir sonraki oyunun harika olacağından şüphe yok.

# Grafikler hakkında yeni olanlar?

N.O.V.A. karşılaştırılırken Orijinal versiyonuna miras, akla gelen ilk şey oyunun grafikleridir. Yeni oyun, mümkün olan en yüksek kaliteyi sağlayan bir öncekinden daha üstün grafiklere sahiptir. Bugünün en son teknolojisi, onlarca yıl süren bir savaşla bir ihtişam gösterisine izin veriyor. Gelişmiş grafikler ve sesler bu savaşta oyuncuları daldırıyor. Silahlar, karakterler ve ortamlar oyuna destansı bir his veriyor.

# Uzaylı tehdidi ile savaşın.

N.O.V.A. Eski video oyunu uzayda savaş etrafında dönüyor. Kahramanı, N.O.V.A.'dan bir deniz olan Komutan Kal Wardin'dir. Uzaylılar daha fazla güç kazandı ve N.O.V.A'yı devirebilecek sürpriz bir saldırı hazırladı. Yapay bir zeka olan Yelena, Kal'in düşmanla yüzleşmek için modern bir askeri ekipmana hazırlanmasına yardımcı olur. Colonal Komutanlığı bu durumla karşılaştıktan sonra onu savaşa geri çağırdı. İnsanlığın geleceği tehlikede. Yabancı saldırı hakkındaki gerçek savaştan sonra ortaya çıkacak.

# FPS oyunu oyunculara tanıdık.

Oyun, modern savaşa karşı benzer birinci şahıs nişancı oyununu içeriyor. Yeni grafikler ve yeni bir oyun sistemi kullanarak uzaylılarla savaşlar sunuyor. Uzaylılar ölümcül canavarlar, yenmek için touse silahlarınız var. Ancak, bunlar yenilemez; Ellerin altında ölmekten kaçınmak için fikirlerinizi kullanmalısınız. NOVA. Legacy'nin silah sistemi birçok farklı silah kategorisine sahiptir. Geleneksel av tüfeğinden modern plazma tüfeklerine kadar, eski koleksiyon çok çeşitli silahlar içeriyor. Gerekli malzemelere sahip olduğunuz sürece silahları güçlerini artırmak için yükseltebilirsiniz. Ayrıca, oyun karakterinizin görünümünü ve kıyafetini değiştirmenizi sağlar. Bombalar etrafınıza düşse bile, moda kalmalısınız. N.O.V.A.'nın eski versiyonu öğrenmeyi kolaylaştıran basit bir kontrol sistemine sahiptir. Çekiminizi hareket ettirmek veya hedeflemek için parmağınızı ekranın sol veya sağ tarafına kaydırmanız yeterlidir. Oyunun sol tarafında, merminizin yörüngesini ayarlamanızı, atlamanızı kontrol etmenizi ve bükmenizi sağlayan bir dijital kontrol pedi bulunur. Oyun geliştiricileri, oyuncuların telefonlarının FPS oyunlarını bu içerme ile daha iyi manevra yapabilmelerini istedi.

# Arzu edilen yöntemler

N.O.V.A. oynayabilirsiniz. Uzaylı atıcısı sayesinde herhangi bir muhalefetle karşılaşmadan Legacy'nin çevrimdışı modu. Bu oyunun günleri günlerce tadını çıkarabilirsiniz. Oyun için toplam 19 görev var. Her zaman, her yerde oyuncu uzaylılarla savaşabilir. Ölüm modu oynarken son yaşayan oyuncu olmanız gerekir. Son derece yetenekli olan yedi oyuncuya karşı karşılaşacaksınız. Kazanmak için en iyi çabalarınızı kullanmalısınız. Death Match, diğer üç takım arkadaşıyla takım kurabileceğiniz 4V4 rekabetçi bir moddur. Tam N.O.V.A. Mümkün olan en iyi sıralamayı elde etmek için en iyi silahlı adam olarak miras.

# Nova Legacy nedir?

Bir asker görevi tamamladığını hayal eder. En son alan kıyafetleri ve araçlarla donatılmışsınız.

# N.O.V.A. Legacy şık APK 5.8.4 [Sınırsız para][Kilitli] Özellik:N.O.V.A. Legacy Mod is tested to be a true mod. However, the installation of this mod will be a little complicated. First, you should download mod apk file on your android phone. Second, find the apk file and disconnect the internet. Then you start to install this mod and open the game. There is a lot installation process when you open the game, you should never mind it. You just waiting until it is done. The language of this mod is set to be Russian,you can change the language at settings.

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.Efsane Yeniden doğdu & remastered N.O.V.A. Legacy, eleştirmenlerce beğenilen N.O.V.A.'nın destansı ilk bölümünden en iyi bilimkurgu FPS deneyimini getiriyor. SAGA - hepsi kompakt 20 MB versiyonda. Kahramanımız Kal Wardin emekli bir N.O.V.A. Veteran, sömürge yönetim güçlerini savunmak için mobil zırh takımını bir kez daha çağırdı. ani saldırıları. Güçlü saldırı tüfeklerinden yıkıcı plazma silahlarına kadar. - Orijinal N.O.V.A. Gelişmiş grafikler ve oyun ile atıcı deneyimi. : Uzaylıların özel kuvvetlerini zorlu sınırlı süreli etkinliklerde yenmek. Sonuncusu 6 oyunculu bir itfaiyede duruyor. - Karakterinizi çeşitli deniz ve uzaylı derileriyle özelleştirin. Http://www.gameloft.com adresindeki resmi sitemizi ziyaret edin Twitter'da bizi http://glft.co/gameloftontwitter adresinden takip edin veya daha fazla bilgi almak için http://facebook.com/gameloft adresindeki Facebook'ta bizi beğenin Yaklaşan tüm başlıklarımız hakkında. ICIAL_BLOG GameLoft her şey için iç kepçe için. > Kullanım Koşulları: http://www.gameloft.com/conditions/ Gizlilik Politikası: http://www.gameloft.com/privacy-notice/ Son kullanıcı lisans sözleşmesi: http : //www.gameloft.com/eula/? Lang = tr

Uzay gemileri arasında çatışmalar gerçekleşiyor.
Birçok farklı eşleşme stili ve birçok ilginç seçenekle, bu oyun beklentileri aşıyor.
Kampanyayı bitirdikten sonra ek etkileyici ekipmanların kilidi açıldı.
N.O.V.A. Miras, geleneğin gücü başarının anahtarıdır.
Grafikler hakkında yeni olanlar?
Uzaylı tehdidi ile savaşın.
FPS oyunu oyunculara tanıdık.
Arzu edilen yöntemler
Nova Legacy nedir?

# Nasıl indirilir ve kurulur N.O.V.A. Legacy şık APK 5.8.4 [Sınırsız para][Kilitli]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan N.O.V.A. Legacy modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. N.O.V.A. Legacy mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den N.O.V.A. Legacy indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında N.O.V.A. Legacy arayın.

# Tam Özellikler N.O.V.A. Legacy şık APK 5.8.4 [Sınırsız para][Kilitli]

// İndirme Bilgileri //

Boyut59.7MB
versiyon5.8.4a
Sürüm Kodu58423
Langaf am ar as az be bg bn br bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky le lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sp sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zt zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_COARSE_LOCATION BILLING ACCESS_NETWORK_STATE REQUEST_INSTALL_PACKAGES INTERNET ACCESS_WIFI_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE RECEIVE VIBRATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED ACCESS_SHARED_DATA WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE C2D_MESSAGE
İzin Metni DİĞER:
Konum:
Bir uygulamanın yaklaşık konuma erişmesini sağlar.
Diğer:
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın paketleri yüklemesini talep etmesine izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişim sağlar.
Sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almak için; PowerManager Wakelocks'un işlemcinin uyku veya ekrandan karartılmasını önlemek için kullanılmasına izin verir.:

Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanına yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama alanından okumasını sağlar.
Min Sdk15
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklernormal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 213, 240, 320, 480, 640

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, GPS konumu, ağ konumu veya hücre konumu gibi konumu belirlemek için cihazda bir veya daha fazla özellik kullanıyor.#Uygulama, cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanıyor.#Uygulama kullanıyor.:

802.11 Ağ (Wi-Fi) cihazdaki özellikler.#:

// imza //

MD5FFD6314A83F267AC4F9407FD2E5A0480
imza5D08264B44E0E53FBCCC70B4F016474CC6C5AB5C
1E08A903AEF9C3A721510B64EC764D01D3D094EB954161B62544EA8F187B5953
GeçerliSun Oct 23 22:10:05 CEST 2016 until: Thu Mar 10 21:10:05 CET 2044
Seri numarası56c1a15

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid Debug
OUAndroid
organizasyonUS
yerelBİZ
ülkeBİZ
şehirBİZ

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor N.O.V.A. Legacy şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın N.O.V.A. Legacy şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 114

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (114)

 • U

  @Anonim   2024-02-26 16:36:50

  Kimden:US   cihaz:vivo Y93   OS:android 8.1.0
  130009865400 money and gems
 • R

  @Anonim   2024-02-26 05:54:21

  Kimden:RU   cihaz:M2006C3MNG   OS:android 10
  я очень люблю эту игру
 • E

  @Anonim   2024-02-26 02:18:30

  Kimden:ES   cihaz:KFMUWI   OS:android 9
  Es mi bueno
 • I

  @Anonim   2024-02-25 22:51:53

  Kimden:ID   cihaz:vivo 1902   OS:android 9
  okay
 • E

  @Anonim   2024-02-25 22:48:31

  Kimden:ES   cihaz:SM-G610M   OS:android 8.1.0
  como puedo tener el dinero ilimitado..? no me sale y se me gasta..
 • U

  @Anonim   2024-02-25 20:30:42

  Kimden:US   cihaz:SM-N920S   OS:android 7.0
  zail
 • E

  @Anonim   2024-02-25 04:11:18

  Kimden:EG   cihaz:Infinix X6525   OS:android 13
  كميل
 • I

  @Anonim   2024-02-24 18:06:52

  Kimden:IN   cihaz:SM-E025F   OS:android 12
  real
 • B

  @Anonim   2024-02-24 11:24:04

  Kimden:BR   cihaz:SM-A125M   OS:android 12
  e bom mais asas vezes ele fica ruim de joga
 • C

  @Anonim   2024-02-24 10:27:48

  Kimden:CI   cihaz:SM-G950U   OS:android 9
  très bon ce jeu
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin N.O.V.A. Legacy şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler N.O.V.A. Legacy

 • U

  @Anonim   2023-03-21 18:00:37

  Kimden:US   cihaz:realme RMX3231   OS:android 11
  hi
 • E

  @Anonim   2023-03-21 02:32:48

  Kimden:EG   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KF6p   OS:android 11
  gggggggggggggghhhhhhhhhhhgggggggggggggggghhhhhhhhhhhhhhhggggggg nklkyggfgggggggggggggggggggghhhhhhhhjjjjjjj
 • G

  @Anonim   2023-03-12 00:43:21

  Kimden:GB   cihaz:Vodafone VFD 500   OS:android 6.0
  unlimited money can't die much trithillium play offline
 • E

  @Anonim   2023-03-11 12:03:04

  Kimden:ES   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8   OS:android 9
  Hagan un Hack que funcione por favor ya que la mayoría no funciona correctamente, de echo creo que hasta ahora ninguno funciona bien
 • G

  @Anonim   2023-03-07 07:21:44

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-T725   OS:android 11
  nova legacy 100% mod
 • F

  @Anonim   2023-03-03 06:25:17

  Kimden:FR   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO LB6   OS:android 8.1.0
 • U

  @Anonim   2023-02-07 17:32:46

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KC8   OS:android 10
  Nova Legacy Please New Multiplayer Online working Mod With Unlimited Money And Thrillium
 • U

  @Anonim   2023-01-14 01:12:54

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G532M   OS:android 6.0.1
  si te los dos años y que no es un dado que la ciudad y la 8 no es 8 años
 • U

  @Anonim   2023-01-13 19:33:14

  Kimden:US   cihaz:ITEL MOBILE LIMITED itel A16 Plus   OS:android 8.1.0
  i need a very active good mod for this nova legacy also I need a nice good downloading MB for it
 • G

  @Anonim   2022-12-30 10:54:14

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-G9500   OS:android 9
  and beach buggy 2gdksjrhejoehdhehjrifjrhehifrvruidhdihrur dshddhuddi
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

N.O.V.A. Legacy şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (8) Sürümler of N.O.V.A. Legacy şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler N.O.V.A. Legacy şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme