HappyMod › Games › Action › Shadow Fight 2 Mod
Shadow Fight 2 Mod

Shadow Fight 2 şık APK 2.35.0 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-06-14

Shadow Fight 2 şık değiştirilmiş bir versiyonudur Shadow Fight 2 tarafından geliştirildi Nekki. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Çok fazla para birimi elde etmek için oyuna girin... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Shadow Fight 2 2.35.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıShadow Fight 2 şık APK 2.35.0 [Sınırsız para]
versiyon2.35.0
Güncelleme açık2024-06-14
Boyut125.39 MB
Mod BilgisiÇok fazla para birimi elde etmek için oyuna girin
geliştiriciNekki
Ringtone İndirToca Boca Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edininShadow Fight 2
Orijinal apk'yı indirinShadow Fight 2 (125.39 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Shadow Fight 2 Special Edition şık APK
Shadow Fight 2 şık APK
Vector Classic şık APK
Vector şık APK
Shadow Fight 3 - RPG fighting şık APK
Vector 2 şık APK
Shadow Fight 4: Arena şık APK
Vector 2 Premium şık APK
Shades: Shadow Fight Roguelike şık APK
Lintrix şık APK
Beat da Beat Free şık APK
Space Warrior: The Origin şık APK
Bağlantılar İndir:

Shadow Fight 2 şık APK 2.35.0 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (125.39 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Toca Boca Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Shadow Fight 2 şık APK 2.35.0 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Yeterli para birimi

Özellik V2 Özellik:
Orijinal versiyon

Özellik V3 Özellik:
Mod, sınırsız para

Özellik V4 Özellik:
Menü VIP, Sınırsız herşey/Maksimum seviye

Özellik V5 Özellik:
Çok fazla para birimi elde etmek için oyuna girin

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Shadow Fight 2 şık. % 100 ÇALIŞMA!

# HİKAYE KONUSU

Shadow, kapıları gölgelere yanlış yönlendirdi. Hatasının yakın olduğunu biliyordu, ama çok geçti; Kapıların içindeki şeytanlar kaçtı ve onu yok etti. Shadow, gölgelerin kapılarını kapatmak ve karanlığı uzak tutmak için tüm şeytanları yenmelidir. Ayrıca hedefine ulaşmak için iblis mühürlerine ihtiyacı var. Ancak Shadow, hedefini kazanmasına yardımcı olan birçok müttefikle karşılaşır. Ayrıca, ona kavgaya meydan okuyan rakiplerle karşılaşır. Kapıları kapattıktan sonra Shadow, Mayıs ayının zaten alınmasından çok daha korkunç bir şeye çekilir. Gölgelerin kapılarını açar, bu da onu başka bir boyuta götürür. Titan'ın süper güçlü uzaylı Cyborg Ordusu, Shadow'un dünyasını istila etmeyi planlıyor. Sadece gölge onu durdurabilir.

# Yeni görüntü sistemleri özelliklere dahildir.

Shadow Fight 2'deki animasyonlu görüntü sistemi, anlamlı arsa ve güzel içeriği nedeniyle oyuncuları çiziyor. Bunun nedeni, oyunun bir savaş alanında en gerçekçi atmosferi yaratan yeni animasyon teknolojisi kullanmasıdır. Popüler bir aksiyon filminin en iyi sahnelerinde, hikayeye dalış yapıyormuş gibi hissediyorsunuz. Oyuncuları sonuna kadar yapıştıran şey budur.

# Yaklaşan yaz etkinliklerini beklediğinizden emin olun.

Shadow Fight 2'ye yapılan bu güncelleme, Summer adlı yeni bir etkinlik ekliyor. Bu sezon boyunca, oyuncular kendileri ile güneşi yok ederek dünyayı yok etmek isteyen biri arasında bir savaş başlatmayı umuyorlar. Bu kişinin planlarındaki biri, burayı çorak bir çöle dönüştürmeyi hayal ediyor. Sonbaharda, güneş getirdiği serin havaya rağmen gökyüzünde kalmak için savaşır. Dünyayı ateşli kucaklamasını bırakmayı reddediyor. Güneşi yenebilir ve dünyayı kurtarabilir misin?

# Kendi başına tekil bir öğe olarak, bu etkinlik dünyaya yeni bir bakış açısı sunuyor.

Daha büyük zorlukları tamamlayarak ve özel görevleri tamamlayarak daha fazla para kazanabilirsiniz. Ancak, bunu yapmak daha yüksek bir öldürülme riski ile birlikte gelir. Ayrıca, ekstra görevler ve baskınlarla birlikte gelen özel paralara sahip olma fırsatınız var. Koleksiyonunuzu artırmak için, yeni kazandığınız madeni para kullanarak değerli ürünler satın alın. Sahip olduğunuz silah sayısını dengeleyen olayları seçin.

# Savaşa girmeden önce, tam ekipmanla donatılmıştır.

Yoğun savaşlarınızı desteklemek söz konusu olduğunda, Shadow Fight 2'nin ekipmanıyla ilgili hiçbir tartışma tamamlanmaz. Öncelikle, oyunda Epic Swords ve Nunchaku gibi birçok yüksek hasarlı silah bulunuyor. Ancak düşmanlara karşı savunmalarınızı desteklemek onlara saldırmak kadar önemlidir; Bu yüzden nadir zırh setleri doğdu.

# Büyünün gücü OCTGN'nin kartlarında yatar.

Güvertenizin sonunda, Hollywood aksiyon filmlerine paralel bir dizi büyülü dövüş sanatları sahnesi bulacaksınız. Bu olağanüstü görüntüler binlerce ruh ve canavarın gücünü çağırıyor; Hatta dünyada bir iz bırakmadan vücudun kaybolmasına neden olurlar. Bu mistik rekreasyonlar, kılıç dövüşü hakkında bildiğiniz her şeyi değiştirir - herhangi bir kart meraklısı için unutulmaz deneyimler yaratırlar.

# Şeytanın dünyasına bir dalma ile girin.

Shadow Fight 2'de altı farklı dünyada seyahat ediyorsunuz. Bu dünyalar, bir savaş atıcı oyununda karşılaştığınız korkutucu şeytanlara sahiptir. Ayrıca, bu dünyalar yenmek için savaştığınız karanlık, korkutucu patronlar içerir. Bu patronları yenerek, Ultimate Zafer için Ultimate Savaşı'nda arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz. Yolculuk devam ederken daha fazla yeni silah, müttefik ve kanla karşılaşacaksınız. Bu adrenalin dolu RPG, ilgi çekici bir hikaye ile bir yumruk atıyor.

# Ürünün temel özellikleri şunları içerir: - yastıklı bir kavrama - düz kenar - değişen bıçak seçenekleri - Çıkarılabilir astar

Çığır açan yeni bir animasyon tekniği, epik savaşların inanılmaz gerçekçi tasvirlerini sunar. Özellikle dokunmatik ekran cihazları için tasarlanmış yeni bir savaş sistemi, düşmanlarınızı yok etmeyi kolay ve keyifli hale getiriyor. Derindeki korkunç yaratıklarla yüzleşmek için yoldaşlarınızla güçlerini birleştirin. Adrenalin dolu, aksiyon dolu bir savaş RPG'sinde şeytanlarla dolu altı farklı dünyada seyahat edeceksiniz. Her dünya ilginç bir komplo ve birçok savaş fırsatı içerir. Savaşçınızın silahlarını ve yeteneklerini özelleştirerek efsanevi kılıçların, zırh setlerinin, nunchaku'nun, büyülü güçlerin ve mağazadaki diğer eşyaların kilidini açın.

# Shadow Fight 2 hakkında bilgi, Aralık 2018 olarak çıkış tarihini belirten oyunun kendisinden geliyor.

Nekki, Fighting Games'in Shadow Fight serisini yayınladı. Bu serinin en başarılı versiyonlarından biri Shadow Fight 2'dir. Bu oyunu uygulama inceleme sürecim için harika bir başlangıç ​​noktası olarak tavsiye ederim.

# Hikaye konusu

Büyük bir etkinliği tasvir eden bir film oyuna başlar. Shadow Fight 2'de, dünyaya yenilmez bir samuray savaşçısı olursunuz. Zaferi ile kibirli olur ve samuray yasasını ihlal eder; Dünyanın en tehlikeli düşmanlarının hapsedildiği gölgelerin kapısının mührünü kırıyor. Bu gaf yaptıktan sonra sonuçları yaşadı. Gölgelerin karanlık takviyesi kapısı, vizesini ona doğru çekti ve onu sadece gölgesinin olumsuz formuyla bıraktı. Hayati bir yanlışın meydana geldiğini ve dünyayı tehdit ettiğini fark etti. Bu kötülüğü tersine çevirmek için umutsuz, ruhların gücünü içermek için savaşmaya ve pratik yapmaya söz verdi.

# Shadow Fight 2 şık APK 2.35.0 [Sınırsız para] Özellik:We have just tested Shadow Fight 2 Mod app on Android device. And this is the real mod. When you open this game mod, you will find there is 7777777777 coins and 7777777777 gems in your game. With these coins and gems, you can buy anything in the game. For example, you can buy better equipment and weapons to defeat any enimies. That's really cool!

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) This is an XAPK, download XAPK files on happymod APP.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.40 milyon kullanıcıya ulaşan ünlü Facebook oyunu Shadow Fight 2'nin devamı, RPG ve klasik Dövüşün heyecan verici bir karışımıdır. Bu oyun, karakterinizi sayısız ölümcül silah ve nadir zırh setleriyle donatmanıza olanak tanır ve düzinelerce gerçeğe yakın animasyonlu Dövüş Sanatları tekniği içerir! Düşmanlarınızı ezin, iblis patronları küçük düşürün ve Gölgeler Kapısını kapatan kişi olun. Zafere giden yolda tekmelemek, yumruk atmak, zıplamak ve kesmek için gerekenlere sahip misiniz? Bunu öğrenmenin tek bir yolu var. - Tamamen yeni bir animasyon sistemi tarafından şaşırtıcı derecede gerçeğe yakın ayrıntılarla oluşturulan destansı savaş sahnelerine dalın. - Özellikle dokunmatik ekranlar için tasarlanmış tamamen yeni bir dövüş arayüzü sayesinde, nefis sezgisel kontrollerle düşmanlarınızı yok edin. - Yolculuk Sürükleyici, ilgi çekici bir hikayeye sahip bu aksiyon dolu, adrenalin dolu savaş RPG'sinde tehditkar iblislerle dolu altı farklı dünyada ilerleyin.- Dövüşçünüzü destansı kılıçlar, mınçıka, zırh kıyafetleri, büyülü güçler ve daha fazlasıyla kişiselleştirin.Shadow Fight 2. Mayıs savaş başlıyor!

HİKAYE KONUSU
Yeni görüntü sistemleri özelliklere dahildir.
Yaklaşan yaz etkinliklerini beklediğinizden emin olun.
Kendi başına tekil bir öğe olarak, bu etkinlik dünyaya yeni bir bakış açısı sunuyor.
Savaşa girmeden önce, tam ekipmanla donatılmıştır.
Büyünün gücü OCTGN'nin kartlarında yatar.
Şeytanın dünyasına bir dalma ile girin.
Ürünün temel özellikleri şunları içerir: - yastıklı bir kavrama - düz kenar - değişen bıçak seçenekleri - Çıkarılabilir astar
Shadow Fight 2 hakkında bilgi, Aralık 2018 olarak çıkış tarihini belirten oyunun kendisinden geliyor.
Hikaye konusu

# Shadow Fight 2 Brief Introduction

Shadow Fight 2, Nekki tarafından geliştirilen ve milyonlarca insanın severek oynadığı bir dövüş oyunudur. Bu heyecan verici oyunda, bir gölgeler dövüşçüsü olarak örnek alınması gereken her tür dövüş tekniğini öğrenebilirsiniz. Eşsiz dövüş stilinizle ölümcül düşmanlarla mücadele edecek, gölgelerle dolu dünyada ilerlemek için becerilerinizi sergileyeceksiniz. Dahası, güçlü silahlar ve armorlar kazanarak karakterinizi güçlendirebilir ve sonu gelmeyen bir mücadelede en iyisi olabilirsiniz. Bu aksiyon dolu oyun, müthiş grafikleri ve sürükleyici oynanışıyla sizi büyüleyecek. Shadow Fight 2'ye adım atın ve kendinizi epik dövüşlerin içinde bulun!

# Nasıl indirilir ve kurulur Shadow Fight 2 şık APK 2.35.0 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Shadow Fight 2 modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Shadow Fight 2 mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Shadow Fight 2 indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Shadow Fight 2 arayın.

# Tam Özellikler Shadow Fight 2 şık APK 2.35.0 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut125.4MB
versiyon2.35.0
Sürüm Kodu30000034
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET WAKE_LOCK ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE READ_PHONE_STATE' maxSdkVersion='28 AD_ID POST_NOTIFICATIONS RECEIVE_BOOT_COMPLETED BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS RECEIVE C2D_MESSAGE BILLING FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın,
sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i alır.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5B1B103FA442532DC31520CF82BA654AB
imza37CAB548D4972EEA2259422FBE1986CB0ACD0D23
CBE6A1BEDFBFA85C5D9779D3D7D32377B32CFA05707C5E251132E7E289FCEA04
GeçerliFri Mar 18 12:49:33 CET 2022 until: Tue Mar 12 12:49:33 CET 2047
Seri numarası241efb1d

// Geliştirici //

Geliştiricizhangkongkeji
OUzhangkong
organizasyonandroid
yerelÇangşa
ülkeÇin
şehirhunan

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Shadow Fight 2 şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Shadow Fight 2 şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 113

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (113)

 • E

  @Anonim   2024-06-21 15:28:01

  Kimden:EG   cihaz:RMX1971   OS:android 11
  huff
 • E

  @Anonim   2024-06-21 15:27:39

  Kimden:EG   cihaz:RMX1971   OS:android 11
  Jackson
 • I

  @Anonim   2024-06-21 15:09:46

  Kimden:IN   cihaz:M2006C3LII   OS:android 10
  lun..
 • V

  @Anonim   2024-06-21 15:08:12

  Kimden:VN   cihaz:CPH2185   OS:android 10
  như p
 • I

  @Anonim   2024-06-21 14:20:40

  Kimden:IN   cihaz:DUA-LX9   OS:android 10
  Happy
 • M

  @Anonim   2024-06-21 14:11:04

  Kimden:MX   cihaz:KINGKONG POWER   OS:android 13
  super
 • B

  @Anonim   2024-06-21 14:10:11

  Kimden:BG   cihaz:SM-A155F   OS:android 14
  super
 • I

  @Anonim   2024-06-21 14:09:59

  Kimden:IN   cihaz:M2006C3LII   OS:android 10
  not install
 • I

  @Anonim   2024-06-21 13:37:59

  Kimden:IN   cihaz:CPH2381   OS:android 13
  very nice
 • I

  @Anonim   2024-06-21 13:21:14

  Kimden:ID   cihaz:SM-A135F   OS:android 14
  not work
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Shadow Fight 2 şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Shadow Fight 2

 • U

  @Anonim   2023-04-09 16:12:45

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1820   OS:android 8.1.0
  Unlimited money max level and all events opened and all weapons unlocked
 • P

  @Anonim   2023-03-31 22:00:05

  Kimden:PH   cihaz:OPPO CPH2387   OS:android 12
  I need a max lvl with lots of money also unlocked all weapons
 • C

  @Anonim   2023-03-25 20:23:26

  Kimden:CO   cihaz:motorola moto e6 play   OS:android 9
  mod compras gratis sería un mod muy interesante y muchas personas lo descargarian sería un 100/10
 • I

  @Anonim   2023-03-25 14:13:41

  Kimden:ID   cihaz:vivo V2031   OS:android 11
  mod apk terbaru 2023 unlimited coins,unlimited money,unlimited GEMS, new mod VIP 2023,unlock all costum
 • U

  @Anonim   2023-03-24 05:30:37

  Kimden:US   cihaz:HMD Global Nokia C2   OS:android 9
  Mod new you money on perfect hacker you this is free coin
 • I

  @Anonim   2023-03-23 21:53:54

  Kimden:IT   cihaz:samsung SM-A137F   OS:android 13
  infinite money and infinite gems. Every wepon unlocked
 • G

  @Anonim   2023-03-22 19:51:57

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-J400F   OS:android 10
  plz do the level also only the unlimited money is not that fun
 • U

  @Anonim   2023-03-19 21:45:38

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A115F   OS:android 12
  When trying to purchase it says not enough vertified rubys
 • U

  @Anonim   2023-03-16 21:02:58

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2239   OS:android 11
  god type weapons and god type armours like in chestplate ,helm and some more magics
 • G

  @Anonim   2023-03-13 14:22:17

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A025F   OS:android 11
  shadows fight 2 hack diamond app 99999999999999999999999
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Shadow Fight 2 şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (89) Sürümler of Shadow Fight 2 şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Shadow Fight 2 şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme