HappyMod › Games › Casual › Project Makeover Mod
Project Makeover Mod

Project Makeover şık APK 2.90.1 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-06-11

Project Makeover şık değiştirilmiş bir versiyonudur Project Makeover tarafından geliştirildi Bubblegum Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Çok fazla kaynak elde etmek için oyuna girin (ağ kurulumu... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Project Makeover 2.90.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıProject Makeover şık APK 2.90.1 [Sınırsız para]
versiyon2.90.1
Güncelleme açık2024-06-11
Boyut356.62 MB
Mod BilgisiÇok fazla kaynak elde etmek için oyuna girin (ağ kurulumunun bağlantısını kesin ve öğreticiyi tamamlayın)
geliştiriciBubblegum Games
Ringtone İndirNaruto Ringtone
KategoriCasual
Google Play'den edininProject Makeover
Orijinal apk'yı indirinProject Makeover (356.62 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Project Makeover şık APK
Bağlantılar İndir:

Project Makeover şık APK 2.90.1 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (356.62 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Naruto Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Project Makeover şık APK 2.90.1 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Çok fazla kaynak elde etmek için oyuna girin (ağ kurulumunun bağlantısını kesin ve öğreticiyi tamamlayın)

Özellik V2 Özellik:
Oyun Hızı Hack / Reklamlar Ücretsiz
Çok fazla kaynak elde etmek için oyunu girin (ağ kurulumunun bağlantısını kesin ve öğreticiyi tamamlayın)

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Güzellik modası ile ilgili özel oyunlar oynayın.

Bu oyun, kıyafet ve saç stilleri seçmek gibi makyaj ve yan güzellik aktiviteleri için büyük bir tutkusu olan insanlar için ideal olabilir. Bu oyundaki oyuncular, sağladığı karakterleri olabildiğince güzel hale getirmede hayati bir rol oynarlar. Mükemmel bir oyuncu olmak için oyuncular, karakterlerini her zaman yeni ve olağanüstü hale getirmek için yaratıcı araçlar kullanmalıdır. Project Makeover'ın oyunu çok sayıda zorluk sunuyor. Oyuncular bu engeller üzerinde çalışmalı ve her durum için uygun çözümler bulmalıdır. Sonuç olarak, alışkanlıklarını değiştirmeyi reddeden inatçı kişilikleri olan müşterilerle sürekli olarak karşılaşacaklar. Buna ek olarak, oyun düzenli olarak insanların giyim seçimlerini kaba ve reddeden ünlülere sahiptir. Aslında, birçoğu başkalarına zarar vermeyi veya sosyal statülerini düşürmeyi planlıyor.

# Daha fazla aksesuar ve ekstra nakit almak tam bir hile seti.

Bu oyun, zorlu moda temaları etrafında dönen bir dizi sınav sağlar. Bu, oyuncular moda hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve mükemmel stillerini bulabilirler, çünkü oyunu göze çarpan özelliği sağlar. Bu bulmacaları birleştirme hayatındaki tamamladıktan sonra, oyuncular ek para kazanırlar. Bu, karakterleri için ilk kilidinin bir parçası olmayan birçok yeni benzersiz aksesuarın kilidini açmalarını sağlar. Candy Crush Saga gibi belirli bir oyunda Match-3 Bulmaca oynarken, çalışma yöntemi moda aksesuarları 3 bulmacayı çözmeye çok benzer. Oyunun tahtası ruj, ayakkabı, mücevher ve diğer moda aksesuarları içeren birçok simge karo içerir. Oyuncu, üç veya daha fazla sembolü serbest bırakmak için eşleşen karoları ayarlamalıdır. Ayrıca, ek sembolleri hızlı bir şekilde yayınlayabilecekleri için oyunun patlayıcı bombalar tedarikini izlemelidirler.

# Koleksiyonunuza daha fazla aksesuar, iç koşullar ve ekstra kodlar ekleyin.

Bir karakter yaratmak, ülke kızının görünümünü değiştirme yeteneğini içerir. Makyaj, kıyafet ve aksesuarları birleştirmek, oyuncuların şık veya iğrenç bir karakter yaratmasını sağlar. Ayakkabılara, cüzdanlara ve diğer aksesuarlara ek olarak farklı saç stilleri ve göz renkleri mevcuttur. Çok sayıda sınav, oyuncuların karakterlerinin görünümünü değiştirmek için para kazanmalarına yardımcı olur. Bir odayı yenilemek ve dekore etmek için oyuncular oyun içi mağazadan mobilya satın alabilirler. Her mobilya parçası çeşitli stiller, renkler ve şekillerde gelir. Oyuncular, odaların durumunu yükseltmek için mobilya satın alabilir veya koleksiyonlarına daha fazla aksesuar ve kozmetik ekleyebilirler. Kozmetik, aksesuar ve mobilya satmaktan kazanılan para yeni mobilya satın almak için kullanılabilir.

# Oyunda bir avatar bulundurmanın faydaları bir tane inşa ederken ortaya çıkıyor.

Karakteriniz için yeni bir görünüm yaratmak, kalabalıktan öne çıkmak için önemlidir. Buna ek olarak, en iyi avatarınızı değiştirmek daha prezentabl görünmenize yardımcı olacaktır. Dolaptaki giyim seçenekleri, oyunculara oyunun prestijli sıralamasında yüksek sırada yer alma fırsatı verir. İnsanlar yeni birleştirme yaşam dünyasında oda veya daireler bile talep edebilirler. Avatarlar, oyuncuların diğer oyuncunun resmini inceleyerek elbiselerinin durumunu belirlemelerine yardımcı olabilir. Ayrıca, bu profil görüntüleri, yeni arkadaşları tanımlamak için kullanılabilecek kullanıcının stilini ortaya çıkarır. Birçok kişi bu görüntüleri başkalarıyla bağlantı kurmak için kullanıyor - yeni ilişkiler kurmak ve moda bilgisini bu süreçte paylaşıyor. Bu oyun diğer oyunlarla çok çeşitli özellikleri paylaşıyor. Eğlenceli, bağımlılık yapan ve oynaması kolaydır, böyle bir oyun arayan herkes için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca, Arcade Game birleştirme hayatı aracılığıyla kişisel moda stilini kolayca ifade etme seçeneğini de içerir.

# Proje makyajı hakkında bir proje olarak ayrıntılar verin.

Google Play, benzer oyuna sahip düzinelerce Match-3 bulmaca oyunu içerir. Ancak oyuncular her oyunun hikayesi hakkında daha fazla bilgi ve her oyunun oyunu hakkında ek bilgiler öğrenmek ister. Oyun projesi makyajı yayıncı Bubblegum Games tarafından yayınlandı. Ünlülerin tasarımı, yönetmesi ve halka açık görünümü sunar. Oyuncuların hedefi, kamuya açık görünümlerde ve kırmızı halılarda öne çıkıp parlamalarını sağlamaktır.

# Sembolleri eşleştirerek 3x3 bulmacalarını çözün.

Bir model için makyaj ve saç oluşturmak için bir maç 3 bulmacayı tamamlamanız gerekir. Bunu yapmak, bir T harfi, L harf, U harf veya yatay satır veya eşleşen renklerin dikey satırı oluşturma gibi çeşitli görevlerin kilidini açar. Bu nesneleri belirli bir modelde düzenlemek ve bunları tahtadan çıkarmak için puanlar verilir. Bu oyunun amacı 4 ila 5 nesneyi temizleyerek güçlendirmeler oluşturmaktır. Bu, tablodaki tüm satırları, sütunları veya tek nesneleri temizleyerek gerçekleştirilir. Birçok seviye belirli nesneler gerektirir veya 3 oyunla eşleşir. Ancak, sınırlı hareket seçenekleri birçok seviyenin zorluğuna katkıda bulunur. Güçlendirmeler eklemek, gereksinimleri daha hızlı eşleştirmenize ve bazı seviyeleri bitirmenize yardımcı olabilir. Ancak, diğer gereksinimlere yardımcı olmazlar. Bunun yerine, çok uzun süre belirli bir seviyeye takılmaktan kaçınmak için her hareketi dikkatli bir şekilde hesaplamanız gerekir. Project Makeover'ın zaman kısıtlamaları projenin kapsamını sınırlamaz. Benim değerlendirmem, bulmacaların karmaşıklığının oyuncuların anlayışını bulanıklaştırdığıdır. Project Makeovers, bir oyun kaybetme karşılığında premium para birimi olan değerli taşlarını verir. 5 hamle satın almak 5 değerli taşlara mal olur. Yükseltmeler satın almak, seviyeleri belirli bir düzeyde etkili olmaktan daha sık atlamanıza olanak tanır. Bu yükseltmelerle, her seviyeyi daha sık geçemezsiniz.

# Profesyonel bir moda tasarımcısı olun.

Project Makeover, oyunculara aktörler ve müzisyenler için çeşitli kıyafetler yaratmakla görev yapar. Oyuncular, saç stilleri oluşturmak, kıyafetleri seçmek ve hatta moda tasarımı yapmak için kullanılabilecek Match-3 bulmacaları tamamlamak için bonus kazanırlar. Bu oyun oyuna farklı bir bakış açısı sağlar.Husiast, bu, en son moda trendlerini serbest bırakmanızı sağlayan oyundur.

# Project Makeover şık APK 2.90.1 [Sınırsız para] Özellik:Project Makeover Mod is a game that combines elements of fashion design, interior decoration, and puzzle-solving in a unique and addictive gameplay experience. The Mod version of the game offers unlimited money, allowing players to fully immerse themselves in the game without worrying about running out of resources.

The gameplay of Project Makeover Mod is simple yet engaging. Players take on the role of a stylist who must help clients achieve their dream makeovers by completing various tasks such as choosing outfits, applying makeup, and redecorating their homes. Each client presents a different set of challenges, from defining their style preferences to solving puzzle levels to earn rewards and resources.

With the unlimited money feature in the Mod version, players can easily purchase new clothing items, accessories, and home decorations to create stunning looks for their clients. The game offers a wide range of customizable options, allowing players to unleash their creativity and design skills.

One of the highlights of Project Makeover Mod is its stunning graphics and vibrant visuals. The game features beautifully designed characters, detailed outfits, and elaborate interior design elements that bring the world of fashion to life. The animations are smooth and fluid, enhancing the overall gaming experience.

In addition to its addictive gameplay and impressive visuals, Project Makeover Mod also offers a captivating storyline. As players progress through the game, they will uncover the personal stories and motivations of each client, adding depth and emotional resonance to the makeover process.

Overall, Project Makeover Mod is a delightful and immersive game that will appeal to fashion enthusiasts, puzzle lovers, and anyone looking for a fun and engaging gaming experience. With its unlimited money feature, players can fully enjoy the game without any restrictions, making it a must-play for fans of fashion and design games. Whether you're a seasoned gamer or a casual player, Project Makeover Mod offers something for everyone and guarantees hours of entertainment and creativity.İnsanların hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için umutsuzca ihtiyaç duyulan makyajları yapın! Son derece modaya uygun kıyafetleri, saç stillerini, makyajı ve hatta mobilyaları seçin! Bencil moda ikonları, entrikacı asistanlar veya yeni bir gardıroba acil ihtiyaç duyan inatçı müşteriler gibi dramatik karakterlerle uğraşın. Mükemmel görünümü bulmanıza yardımcı olacak zorlu moda temalı bulmacaları oynayın! Ve avatarınızla kendi imza stilinizi kişiselleştirmeyi unutmayın! Mükemmel görünümü yaratmak için birçok moda kıyafet arasından SEÇİN! Çaresiz müşterileri YENİLEYİN ve onlara hayallerini takip etmeleri için güven verin! Bir kişinin odasını ve görünümünü DEKORASYON YAPIN! DRAMA her yerde, bazı sıra dışı kişiliklerle tanışmaya hazır olun! Zorlu engellerle bağımlılık yaratan bulmacaları ÇÖZÜN! Kırmızı halıda öne çıkmak için avatarınızı STİLLEŞTİRİN! ARKADAŞLARINIZI ZİYARET EDİN ve avatarlarını nasıl giydirdiklerini görün! Patlayıcılarla heyecan verici güçlendirmelerle seviyeleri PATLAYIN faydalar!

Güzellik modası ile ilgili özel oyunlar oynayın.
Daha fazla aksesuar ve ekstra nakit almak tam bir hile seti.
Koleksiyonunuza daha fazla aksesuar, iç koşullar ve ekstra kodlar ekleyin.
Oyunda bir avatar bulundurmanın faydaları bir tane inşa ederken ortaya çıkıyor.
Proje makyajı hakkında bir proje olarak ayrıntılar verin.
Sembolleri eşleştirerek 3x3 bulmacalarını çözün.
Profesyonel bir moda tasarımcısı olun.

# Nasıl indirilir ve kurulur Project Makeover şık APK 2.90.1 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Project Makeover modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Project Makeover mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Project Makeover indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Project Makeover arayın.

# Tam Özellikler Project Makeover şık APK 2.90.1 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut356.6MB
versiyon2.90.1
Sürüm Kodu902
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinREAD_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE MANAGE_EXTERNAL_STORAGE INTERNET ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE VIBRATE AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE ACCESS_FINE_LOCATION ACCESS_COARSE_LOCATION POST_NOTIFICATIONS ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE FOREGROUND_SERVICE_DATA_SYNC RECEIVE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION C2D_MESSAGE BILLING
İzin Metni DİĞER:
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Titreşime erişim izni verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın açık kalmasını engellemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
karartma.:

KONUM:
Uygulamanın kesin konuma erişmesine izin verir.
Uygulamanın yaklaşık konuma erişmesine izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanır.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5B1B103FA442532DC31520CF82BA654AB
imza37CAB548D4972EEA2259422FBE1986CB0ACD0D23
CBE6A1BEDFBFA85C5D9779D3D7D32377B32CFA05707C5E251132E7E289FCEA04
GeçerliFri Mar 18 12:49:33 CET 2022 until: Tue Mar 12 12:49:33 CET 2047
Seri numarası241efb1d

// Geliştirici //

Geliştiricizhangkongkeji
OUzhangkong
organizasyonandroid
yerelÇangşa
ülkeÇin
şehirhunan

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Project Makeover şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Project Makeover şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 35

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (35)

 • T

  @Anonim   2024-06-13 14:29:11

  Kimden:TN   cihaz:Infinix X6525   OS:android 13
  urv4j4f4j
 • C

  @Anonim   2024-06-12 10:08:28

  Kimden:CO   cihaz:23026RN54G   OS:android 13
  es uno de los mejores juegos que he probado aparte este modo funciona cien por ciento me encantan los gráficos y la funcionalidad del juego
 • G

  @Anonim   2024-06-12 06:25:51

  Kimden:GB   cihaz:SM-A505FM   OS:android 11
  works well
 • G

  @Anonim   2024-06-11 17:32:38

  Kimden:GB   cihaz:220333QAG   OS:android 11
  I like it a little
 • I

  @Anonim   2024-06-11 07:43:37

  Kimden:IQ   cihaz:Tab 11 WiFi   OS:android 12
  gorgeous
 • B

  @Anonim   2024-06-11 02:56:13

  Kimden:BR   cihaz:SM-M536B   OS:android 14
  ok, bom!
 • B

  @Anonim   2024-06-10 13:10:12

  Kimden:BR   cihaz:2212ARNC4L   OS:android 14
  ótimo
 • S

  @Anonim   2024-06-10 07:52:59

  Kimden:SA   cihaz:AMN-LX9   OS:android 9
  اللعبة مرة حلوة انصح الجميع بتزلها
 • N

  @Anonim   2024-06-10 00:20:26

  Kimden:NZ   cihaz:CPH1803   OS:android 8.1.0
  satifying .
 • I

  @Anonim   2024-06-09 22:55:29

  Kimden:ID   cihaz:RMX3151   OS:android 13
  Good
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Project Makeover şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Project Makeover

 • U

  @Anonim   2023-03-15 15:11:05

  Kimden:US   cihaz:JOYAR 100071483   OS:android 11
  updated with infinity diamonds Now!!!!!!!!! update the game Now!!!!!!!!!
 • U

  @Anonim   2023-02-14 04:16:13

  Kimden:US   cihaz:JOYAR 100071483   OS:android 11
  unlimited diamonds please more money unlimited diamonds unlimited diamonds unlimited diamonds unlimited diamonds unlimited diamonds unlimited diamonds
 • U

  @Anonim   2023-01-15 02:58:57

  Kimden:US   cihaz:vivo V2130   OS:android 13
  please update to latest version please please please
 • G

  @Anonim   2022-12-28 20:58:47

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A107F   OS:android 11
  IT WORK!!! I USE THE MENU AND I HAVE ALOT OF MONEY
 • U

  @Anonim   2022-11-07 12:07:09

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g 5G (2022)   OS:android 12
  Please I need limited money and diamonds is that without that the game is very boring please this version is very boring
 • S

  @Anonim   2022-09-03 04:44:46

  Kimden:SE   cihaz:OnePlus IN2023   OS:android 12
  2.46.2 need unlimited money mod they updated the game.
 • B

  @Anonim   2022-08-18 19:24:37

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto e(7) power   OS:android 10
  muito bom esse jogo ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️......... . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
 • E

  @Anonim   2022-08-07 21:44:44

  Kimden:ES   cihaz:Xiaomi M2007J3SY   OS:android 12
  version v2.44.1 Money, diamonds, tickest and all unlimited and working please
 • E

  @Anonim   2022-08-05 23:58:53

  Kimden:EG   cihaz:vivo V2111   OS:android 11
  تحميل العبه مهكره1332435353646785671275757575755758545758555554557255
 • P

  @Anonim   2022-07-31 14:04:27

  Kimden:PH   cihaz:samsung SM-T735   OS:android 12
  plss have a fully working mod on this game plsss
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Project Makeover şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (74) Sürümler of Project Makeover şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Project Makeover şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme