HappyMod › Games › Racing › Traffic Rider Mod
Traffic Rider Mod

Traffic Rider şık APK 1.95 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-01-11

Traffic Rider şık değiştirilmiş bir versiyonudur Traffic Rider tarafından geliştirildi Soner Kara. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Traffic Rider (Mod, sınırsız para) 1.95... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Traffic Rider 1.95 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıTraffic Rider şık APK 1.95 [Sınırsız para]
versiyon1.95
Güncelleme açık2023-01-11
Boyut141.25 MB
Mod BilgisiDownload Traffic Rider (Mod, sınırsız para) 1.95
geliştiriciSoner Kara
KategoriRacing
Google Play'den edininTraffic Rider
Orijinal apk'yı indirinTraffic Rider (111.84 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Traffic Rider şık APK
Traffic Racer şık APK
Wings on Fire şık APK
Bağlantılar İndir:

Traffic Rider şık APK 1.95 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (111.84 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (111.84 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Traffic Rider şık APK 1.95 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Mod, sınırsız para

Özellik V2 Özellik:
Çok para

Özellik V3 Özellik:
çok para

Özellik V4 Özellik:
Para 1.95 APK

Özellik V5 Özellik:
Sınırsız para, menü

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Yolda birçok araçla karşılaşacaksınız.

Oyun trafik binicisi, diğer araçlarla uzun bir yol yolculuğu sürmeyi içerir. Her seviyeyi bitirmek için, oyuncuların yüksek hızda seyahat ederken çeşitli boyutlarda birden fazla aracı olan çarpışmalardan kaçınmaları gerekir. Bu oyunu oynarken, oyuncular farklı yol türlerine uyum sağlamalı ve aynı zamanda tek, uzun bir yol üzerinde sürüyorlar. Birinci şahıs içinde araba kullandığınızda, diğer büyük trafik türlerini geçme heyecanını anlarsınız. Ayrıca, birçok araçla yollardan aşağı inerken bir başarı duygusu hissediyorsunuz. Bir sürücü olarak becerileriniz bu yollarda sürerken önemli ölçüde artar - özellikle belirli zamanlarda durmanız veya hızlanmanız gerektiğinde.

# Her sahnede her görevi bitirin.

Trafik binicisi oynarken karşılaşacağınız birçok zorluk var. Bu zorluklar renk ve zorlukla kategorize edilir. Oyunun ilk yükleme ekranı sırasında ne yapmanız gerektiğini tam olarak bileceksiniz. Bu, hedefinize zamanında ulaşmayı içerir. Ayrıca, oyunun zorluk noktası, yoldaki herhangi bir engelle çarpışamayacağınız gerçeğinden geliyor. Bu, arabanızın durmasına ve ilerlemenizi engellemesine neden olur. İlk yol türü iki yönlü yollar ve tek yönlü yollar içerir. Foenixes'e kolay erişim, bu yolları uzun menzilli hareket ve kaçma için ideal hale getirir. İki yönlü yolları geçerken araçları geçmek konusunda dikkatli olmalısınız. Ayrıca, her iki yönden geçen yollarda birçok engel bekliyor. Yolun diğer tarafına arabaları geçmek size daha fazla para.

# Görevlerinin aciliyeti göz önüne alındığında, arabalar hızla parçaları değiştirir.

Bir trafik binici oyununa zaman ve para yatıran oyuncular, etkileyici görünümlü birçok aracın kilidini açabilir. Bu arabalar, hepsi görsel olarak çekici olduğu için oyunu oynamanın keyfini çıkarıyor. Oyuncular, arabalarının yanı sıra oyundaki her şeyi satın almak için önemli miktarda para harcamalıdır. Bu, ek özelliklerin ve araçların kilidini açmak istiyorlarsa hızlı bir şekilde toplanabilir. Zamana karşı yarıştığınızda, maksimum hızına ulaşabilmesi için arabanızın istatistiklerini yükseltmeniz gerekir. Bunun nedeni, kullandığınız aracın kullanımını, frenlemesini ve gücünü artırmanız gerektiğidir. Bunu yapmak, elleçlemeyi önemli ölçüde artırır ve frenlemeyi kolaylaştırır. Oyunu oynamak, yarış deneyimleri nedeniyle oynamak istemenizi sağlar. Birçok farklı araç türünden bir motosiklet sürerek en iyi skorda seviyeyi tamamlayın. Usak bir şekilde yerleştirilmiş kontrollerden yararlanarak, oyuncular sürüş becerilerini geliştirir ve ileride gördükleri engellerden kaçınırlar. Oyunlarda, her yol türünün hem avantajlarına hem de zorluklarına dikkat etmeniz gerekir. Farklı zorluklarla oyun seviyelerinde, zor bir seviye seçmek oyunculara çok para kazanır. Bu oyunla araçlar için seçenekleriniz büyüyor. Onları donatmak hızlarını artırır.

# Trafik binicisi hakkında bilgi burada bulunabilir.

Birçok motor yarış oyunu var; Ancak, düşük kaliteli grafikleri nedeniyle çok iyi değiller. Bu oyunlar, oyuncuların birbirine çok yakın oldukları için göremeyeceği çok fazla reklamla engelleniyor. Buna ek olarak, piyasadaki çok sayıda oyun nedeniyle oyun seçememesi nedeniyle oyuncu seçimi engellenir. Bununla birlikte, bir oyun, bir motosiklet yarış oyununun adı olan popülerliği ve büyük kurulum sayısı - trafik binicisi - nedeniyle geri kalanından öne çıkıyor. Sonar Kara'nın trafik binicisi reklamsız, ancak yine de reklamları göze çarpmayan bir şekilde yerleştiriyorlar. Özellikle, reklamlarını oyunun sonunda ekranın köşelerine yerleştirirler ve ekranda tam olarak görüntülenmezler. Ayrıca, bu reklamlar tıklandığında veya yok sayıldığında kapanır. Buna karşılık, diğer oyunlar olumsuz etkileri olmadan normal reklamlar gösterir.

# Bir binici olarak kaydedildi.

Şansınızı arcade seviyeleri ve modelleri içeren trafik binicisi ile otoyolların veya süper arabaların önünde deneyebilirsiniz. Bir hız meraklısı için, bu uygulama gerçek hayatta sahip olmayı hayal edebileceğiniz pahalı süper otomobil modellerine sahiptir. Bu uygulama, sadece bir dikkat dağınıklığı bunu yapmanıza neden olabileceğinden uzanmanızı sağlar. Oyuna başlarken, oyunculara saatte sadece 100 kilometre motosiklet verilir. Manevra yapmak için motosiklet, oyuncuya yüksek trafikli yollardan uzakta sınırlı bir yerde verilir. Hedef elde edildikten sonra, oyuncular daha yüksek katmanlı motosiklet satın almak için kullanılabilecek bir bonus alırlar. Büyük bir bonusun kilidini açmak için çok fazla bonus kazanmanız gerekiyor. Bu bonuslar motosikletinizin fiyatını büyük miktarda artırır. Arabalardan kaçınırken ve mümkün olduğunca diğer motosikletlerden uzak dururken saatte en az 100 kilometre sürmeniz gerekir. Her seviye, bir sonrakine geçmeden önce belirli yer işaretlerinin geçmesini gerektirir. Bunlar oyunun haritasında G sembolü ile belirtilir. Bir asma kilit simgesi, henüz belirli bir dönüm noktası geçilmediğini, ancak başka bir G sembolü elde edildiğini gösterir.

# Sürme

Bir yarış oyunu oynarken, en keyifli parçalardan biri araba kullandığınız kısımdır. Hem gaz hem de frenler, hızlanırken tersine dönerken yavaşlamak veya durdurmak için kullanılabilir. Ekranın yanında, diğer performans metriklerini izlemek için iki sanal ölçek vardır. Bu, arabayı kontrol etmeyi yeni oyuncular için nispeten kolaylaştırır. Zaman veya hava koşulları yoldaki hızınızı engellediğinde, temkinli ancak tembel olmanız gerekir. Ek bir tehlike aslında o kadar ulaşılamaz ki neredeyse değersizdir. Yağmur yağdığında veya geceleri ek bakım gereklidir; Vizyon ve çekiş sorunları ortaya çıkabilir. Bunu takiben: Hızı artırmak için dokunmatik ekranın sağ tarafına basın. Yavaşlama sol fren kullanımını gerektirir. ICO tarzı bir araba boynuzu.: Diğer araçlara uzaktan uyarı yol verir.

# Traffic Rider şık APK 1.95 [Sınırsız para] Özellik:Traffic Rider Mod game is an interesting racing game with unlimited coins and cashes. With these money you can buy the best motorbike to win the game. You can upgrade the motorbike to the highest level. You also can unlock everything in the game. Enjoy this good mod game!

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Trafik yarışçısının yaratıcılarından başka bir başyapıt. Bu kez, çok daha ayrıntılı bir oyun deneyiminde bir motosikletin tekerleklerinin arkasındasınız, aynı zamanda eski okul eğlencesini ve sadeliğini korumak. Tam kariyer modu, birinci şahıs görünüm perspektif, daha iyi grafikler ve gerçek hayat kaydedilmiş bisiklet sesleri. Pürüzsüz arcade yarışının özü hala orada ama gelecek neslin kabuğunda. Trafiği sollayan sonsuz otoyol yollarında bisikletinizi sürün, kariyer modunda görevleri yenmek için yeni bisikletler satın alın. - Birinci Kişi Kamera Görünümü - 26 Motosiklet arasından seçim yapabileceğiniz - Gerçek bisikletlerden kaydedilen gerçek motor sesleri - Gündüz ve gece varyasyonlarıyla ayrıntılı ortamlar - 70+ görevli kariyer modu < BR>- Çevrimiçi Lider Tabloları ve 30+ Başarı - 19 Dil için Destek İpuçları - Ne kadar hızlı sürdüğünüzde, daha fazla puan alırsınız - 100 kmh'den fazla sürüş sırasında trafiği geçer. Bonus skorları ve nakit almak için arabalar yakından - İki yönlü zıt yönde sürüş ekstra puan ve nakit verir - Ekstra puan ve nakit almak için tekerlekler yapın Bizi takip edin * http : //facebook.com/trafficridergame *http://twitter.com/traffic_rider *** Zamanlayıcı yok, yakıt yok *** sadece saf sonsuz eğlence! Rider önerilerinizle düzenli olarak güncellenecektir. Geri bildiriminizle bir inceleme bırakmayı unutmayın.

Yolda birçok araçla karşılaşacaksınız.
Her sahnede her görevi bitirin.
Görevlerinin aciliyeti göz önüne alındığında, arabalar hızla parçaları değiştirir.
Trafik binicisi hakkında bilgi burada bulunabilir.
Bir binici olarak kaydedildi.
Sürme

# Nasıl indirilir ve kurulur Traffic Rider şık APK 1.95 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Traffic Rider modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Traffic Rider mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Traffic Rider indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Traffic Rider arayın.

# Tam Özellikler Traffic Rider şık APK 1.95 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut141.2MB
versiyon1.95
Sürüm Kodu605
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID BILLING RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemcinin uyku veya ekrandan karartılmasından korunmasına izin verir.
Bir uygulamanın, sistemin önyüklenmesinden sonra yayınlanan aksiyon_boot_completed'i almasına izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran Donanım Özellikleri:
Diğer.
Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

// imza //

MD53ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imzaFD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
GeçerliTue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası83b12c6eac0de641

// Geliştirici //

GeliştiriciA1
OUA1
organizasyonA1
yerelLazyland
ülkeRu
şehirLazyland

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Traffic Rider şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Traffic Rider şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 172

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (172)

 • T

  @Anonim   2023-03-29 00:18:24

  Kimden:TR   cihaz:LG-D723   OS:android 5.0.2
  hjgkhfhhhDHKGDKODkkdglgddgodditiistfiddoddoddgi
 • G

  @Anonim   2023-03-28 22:32:37

  Kimden:GB   cihaz:SM-J111F   OS:android 5.1.1
  it works perfectly and i have unlimited money
 • G

  @Anonim   2023-03-28 19:03:16

  Kimden:GB   cihaz:SM-G615F   OS:android 8.1.0
  why can't download this app
 • M

  @Anonim   2023-03-28 13:25:18

  Kimden:MX   cihaz:ZTE 2050   OS:android 10
  #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod#
 • I

  @Anonim   2023-03-28 11:58:25

  Kimden:IN   cihaz:vivo Y51L   OS:android 5.0.2
  જડ,ણઃજયરણ ચઞરઐડઃમરણણર
 • B

  @Anonim   2023-03-28 07:56:51

  Kimden:BR   cihaz:Moto G Play   OS:android 6.0.1
  #HappyMod# #HappyMod#
 • E

  @Anonim   2023-03-28 01:23:11

  Kimden:EG   cihaz:TECNO BD4a   OS:android 11
  #HappyMod# #vpn# #Quick Games#
 • G

  @Anonim   2023-03-27 13:57:04

  Kimden:GB   cihaz:SM-J510FN   OS:android 7.1.1
  it works really nicely
 • U

  @Anonim   2023-03-27 11:46:08

  Kimden:US   cihaz:TMAF025G   OS:android 12
  works very well
 • E

  @Anonim   2023-03-26 23:50:05

  Kimden:ES   cihaz:Redmi Note 8   OS:android 11
  la aplicación no tiene virus, un juego de motos muy bueno el modo está bien hecho dinero limitado puedes comprar lo que quieras muy recomendado si te gustan las motos y la velocidad.
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Traffic Rider şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Traffic Rider

 • B

  @Anonim   2023-03-28 10:14:26

  Kimden:BR   cihaz:LGE LM-K410   OS:android 11
  não quer instalar e tá aparecendo como app não concluido oque eu faço?
 • U

  @Anonim   2023-03-27 18:42:00

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1937   OS:android 11
  Glyn si the gwapo sjheueehbe7wjwbeueh the way to the way to the way to the way to the way to the way to the way to the way to the way to the way to the way to the way to the
 • R

  @Anonim   2023-03-25 22:20:31

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8   OS:android 9
  Игра просто топ лайк вообще всё работает в общем советую
 • U

  @Anonim   2023-03-21 13:41:30

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1906   OS:android 11
  we need unlimited money for fun and cool experience.
 • I

  @Anonim   2023-03-20 21:09:34

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8 Pro   OS:android 11
  unlimited supra cat
 • U

  @Anonim   2023-03-20 20:05:56

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO LC7   OS:android 11
  i need this mood,,please,, accept may request,,,please
 • U

  @Anonim   2023-03-20 11:43:22

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A037F   OS:android 12
  hxfufbxjufhx hlyggzd6rgyxhxhxyffcgdhtyhrgirhhdvfcfhdspgcftjutoitw
 • G

  @Anonim   2023-03-18 13:05:37

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi M2004J19PI   OS:android 11
  আমি এই গেমটি খেলতে চাই। দয়া করে আমাকে এই অ্যাপটি থেকে গেমটি খেলার অনুমতি দেন
 • I

  @Anonim   2023-03-17 22:21:29

  Kimden:IN   cihaz:HMD Global Nokia 6.1 Plus   OS:android 10
  vgjvgmbcchnbbhgggh bgukvgghhggffccbjjgvnjhhgggyehshdgshsbshuxhdbsmznxgxhnsnwhshsm
 • U

  @Anonim   2023-03-15 12:24:18

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A045M   OS:android 12
  dinero ilimitado,mod menu,todo los niveles desbloqueado
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Traffic Rider şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (13) Sürümler of Traffic Rider şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Traffic Rider şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme