HappyMod › Games › Racing › Traffic Racer Mod
Traffic Racer Mod

Traffic Racer şık APK 3.5 [Sınırsız para][Kilitli]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2021-09-10

Traffic Racer şık değiştirilmiş bir versiyonudur Traffic Racer tarafından geliştirildi Soner Kara. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Traffic Racer v3.5 mod... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Traffic Racer 3.5 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıTraffic Racer şık APK 3.5 [Sınırsız para][Kilitli]
versiyon3.5
Güncelleme açık2021-09-10
Boyut75.14 MB
Mod BilgisiTraffic Racer v3.5 mod
geliştiriciSoner Kara
KategoriRacing
Google Play'den edininTraffic Racer
Orijinal apk'yı indirinTraffic Racer (74.55 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Traffic Rider şık APK
Traffic Racer şık APK
Wings on Fire şık APK
Bağlantılar İndir:

Traffic Racer şık APK 3.5 [Sınırsız para][Kilitli]

Hızlı indirme (74.55 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (74.55 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Traffic Racer şık APK 3.5 [Sınırsız para][Kilitli]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Mod, sınırsız para

Özellik V2 Özellik:
Kilidi açılmış / çok para

Özellik V3 Özellik:
Altın paralar sınırsız olarak değiştirilir, tüm arabanın kilidini açın, ana arayüz ayarları Çince'i ayarlayabilir!

Özellik V4 Özellik:
çok para

Özellik V5 Özellik:
çok para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# İnanılmaz faydalar inanılmaz takviye serisi ile birlikte gelir.

Trafik yarışçısında, oyuncular trafikte yarışabilir ve nakit kazanabilirler. Bu mobil yarış oyunu hem Arcade hem de yarış hayranları için büyük bir başarı. Trafik yarışçısı, birden fazla araba satın alma ve her birini yükseltme yeteneğine sahiptir. Bu oyun ayrıca sonsuz yarış içeriyor. Reklam Bu mobil yarış oyunu birçok olumlu yönü nedeniyle en iyisidir. Bu oyunun harika olmasının bazı nedenleri aşağıda listelenmiştir. Bu şaşırtıcı ve çarpıcı mobil uygulama en iyi 3D grafiklere sahiptir. Bu oyunda araba kullanmak ve özelleştirmek için 40'tan fazla araba var. Her sahne, günün eşsiz bir saati, mevsimsel ortam, kentsel ve banliyö yeri, karlı manzara ve çöl yeri içerir. Bu oyunda iki yönlü, polis kovalamaca, ücretsiz sürüş, zaman denemesi ve sonsuz dahil olmak üzere birden fazla oyun moduna sahiptir. Şaşırtıcı ve zengin nüfuslu NPC trafiği otobüsler, kamyonlar ve SUV'lar içerir. Tamamen kişiselleştirme, tekerlek ve renk özelleştirilmesinden gelir. Çevrimiçi liderlik tabloları ve başarıları dahildir. Trafik yarışçısındaki kontrolleri kullanmak kolaydır çünkü basittirler. Hızlanma ve frenleme, dokunmatik ekran üzerinden gerçekleştirilirken, değişim cihazın eğilmesiyle kontrol edilir. Bu oyun hakkında birçok harika özellik var. Bunlar oyunu oynamak için en önemli nedenler. Reklamcılık

# Kontroller kolay ve sezgiseldir, bu da yeni kullanıcıların anlamasını uygun hale getirir.

Trafik biber için kullanılan iyi optimize edilmiş dokunmatik sistemi nedeniyle oyunun kontrolleri anlaşılması kolaydır. Bu oyunda, farklı yönlerde birden fazla arabayı kontrol etmek en kolay iş yüküdür. Farklı araçları farklı yönlerde kullanmak da kolaydır. Hız üzerinde kontrolü olmayan araba yarışı oyunları nadirdir. Bu oyunu şimdi indirin ve tatmin edici bir oyun içi deneyimin tadını çıkarın.

# Araçları farklı seçeneklerle özelleştirin.

Oyun trafik yarışçısında, çoğu insanın istediği arabaları kolayca bulabilirsiniz. Bu oyunda seçim yapabileceğiniz büyük bir seçim var. Oyun aralarından seçim yapabileceğiniz 50'den fazla araba modeli sunuyor. Ek arabalar kilidi açılabilir ve istendiği gibi özelleştirilebilir. Oyun trafik yarışçısındaki farklı arabaları kullanarak farklı yerlere seyahat edin. Her konum araştırılmalıdır.

# Trafik yarışçısı MOD APK ücretsiz olarak indirilebilir.

Oyunun MOD APK'sı, kullanıcıların istedikleri değişikliklere erişmelerine olanak tanır. Sınırsız fonlara ek olarak, APK kullanıcıların istedikleri aracı özelleştirmesine olanak tanır. Trafik yarışçısı modunu ücretsiz olarak indirin ve yukarıda listelenen tüm özelliklere erişin.

# Lastik modeli sayesinde küçük tekerlek spin ile mükemmel sürüş gerçekçiliği.

Oyunda, oyuncular belirli ayrıntıları değiştirerek seçtikleri modelin stilini özelleştirebilirler. Oyun başladıktan sonra oyuncular 27 farklı model arasından seçim yapabilir. Her otomobil benzersiz göstergelere ve tanımlanmış bir sınıra sahiptir. Belli bir seviyenin ötesinde, hobi üstün özelliklere sahip bir araç haline gelir. Sizin için doğru yarış hızı ve hobi, deneyiminizi fantastik hale getirebilir. Şu anda, yarış birlikte çalışan katılımcılar arasında değil - sizin ve diğer araçlar arasında. Arabalar koşmak için farklı arazi alanlarına erişebilir. Ayrıca, diğer arabalar oyuncunun ana engeldir. Onlarla çarpışıp anında mevcut ekranınızı sona erdirir. Aracınızın esnekliğini ayarlamak daha ileri seyahat etmenize yardımcı olur. Sürüş oyunları yarış hızlarına büyük önem veriyor. Bir araba yarışçısı olarak, en uzak mesafeyi sınırlı bir süre boyunca seyahat etmek için arabanızı doğru hızda hızlandırmanız gerekir. Ancak, oyundaki diğer arabalar bu hızlarda seyahat etmiyor. Bir araba yarışçısı dikkatsizce hızlanırsa, diğer arabalarla kolayca çarpışırlar. Oyunun her yeni seviyesini tamamladıktan sonra, oyuncular arabaları için yeni ekipman yükseltmeleri satın almak için kullanılabilecek bonus puan kazanırlar. Bu, oyuncunun sürdüğü herhangi bir arabanın en yüksek hızını artırmaya yardımcı olur. Bir yarış sırasında, kompakt otomobiller, diğer araçları geçmeden geçmeye gelince bir kenara sahiptir. Birçok küçük aracın kör noktaları olmasına rağmen, bu yarış performanslarını önemli ölçüde etkilemez. Sizin için doğru aracı seçmek için zaman ayırın ve daha agresif bir şekilde yükseltin.

# Grafikler

Trafik yarışçısı 3D'nin çarpıcı tasarımının mükemmel olması için sadece minimal detaylara ihtiyacı var. Hassas doğası, oyuncunun basitlik ihtiyacıyla eşleşir. Oyunun tasarımcıları her küçük ayrıntıya çok fazla özen gösteriyor. Ekran, cihazın ne kadar hızlı ve uzakta çekici bir pürüzsüzlükle seyahat ettiğini gösterir. Arayüzün anlaşılması ve kullanılması kolaydır ve düzen navigasyon için basittir. Bu oyunu geleneksel bir klavye cihazında oynamak geçmişten yarış oyunlarına çok benziyor. Çünkü bu oyunun oyuncuya son derece tanıdık üçüncü bir görüşü var. İki görüntüleme, bir 3D arayüz eklenen yarış oyunlarından farklı değil. Bu uygulamayı kullanırken, belirgin bir fark olmadan ses ve görseller yoluyla gerçek bir yarış yaşayacaksınız.

# Özet

Hemen heyecan verici bir yarış oyunu olarak trafik yarışçısını seçin. Bu oyun harika grafikler ve herkes için ilginç olan nasıl oynanır. Hayatınız, yarış arabalarıyla en sevdikleri eğlence olarak özdeşleşen biri için mükemmel olacak. Trafik yarışçısı da sürüş becerilerinizi kaydeder. Bunu arkadaşlarınızın istatistikleriyle karşılaştırın ve nerede durduğunuzu görün. Süslü bir spoyler stiline açık. Sınırsız nakit hazır. Vinil, boya, tekerlekler ve açık yerler kullananlar da dahil olmak üzere gerçek parayla satın alınabilen herhangi bir otomobil erişilebilir. Oyunda reklam yok. [/su_spoiler] [sekmeler] Bir trafik yarışçısı [MOD] APK dosyası mevcuttur. [/sekmeler]

# Trafik yarışçısı uygulaması nedir?

Trafik yarışçısı, birden fazla oyun moduna sahip eğlenceli bir araba yarış oyunudur. Oyunda herhangi bir araba olarak oynayabilir ve sürüş becerilerinizi geliştirmek için trafikte gezinebilirsiniz. Madeni para kazanmak için çeşitli zorlukları ve görevleri tamamlayın. Bunu yapmak, ücretsiz ek oyun içi ürünlere erişim sağlar. Bu oyun dinamik görsellere sahip 3D grafikler ve basit bir kontrol sistemine sahiptir. Kontroller, oyuncuların arabalarının vücut boyasını değiştirmesini veya başka şekillerde özelleştirmesini kolaylaştırır. Oynamak tamamen ücretsizdir ve herkes için erişilebilirdir. Optimizasyon, herhangi bir cihazda tam hızda kolayca oynatabilirsiniz.

# Traffic Racer şık APK 3.5 [Sınırsız para][Kilitli] Özellik:Traffic Racer Mod game is a racing game with unlimited money. In this mod game, you can get unlimited money to buy all the items for free on the store. With this mod, this game will be easy for you. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod DownloadTrafik yarışçısı, sonsuz arcade yarışının türünde bir dönüm noktasıdır. Aracınızı karayolu trafiğiyle sürün, nakit kazanın, arabanızı yükseltin ve yenilerini satın alın. Global Liderlik Tablosundaki en hızlı sürücülerden biri olmaya çalışın. Sonsuz yarış şimdi yeniden tanımlanmıştır! Key Özellikler - Çarpıcı 3D Grafikler - Pürüzsüz ve Gerçekçi Araba Kullanımı - 35+ Farklı Otomobiller arasından seçim yapabileceğiniz - 5 Ayrıntılı ortamlar: banliyösü , Çöl, Karlı, Yağmurlu ve Şehir Geceleri - 5 Oyun Modu: Sonsuz, İki Yönlü, Zaman Deneme, Polis Chase ve Free Ride - Kamyonlar, Otobüsler ve SUV'lar dahil olmak üzere zengin NPC trafiği türleri. - Boya ve tekerlekler aracılığıyla temel kişiselleştirme - Online Liderler ve Başarılar Oyun - Tilt veya Dokunma - Yavaşlamak için Fren düğmesine dokunun. İpuçları - Ne kadar hızlı giderseniz, daha fazla puan alırsınız - 100 KMH'den fazla sürüş yaparken, bonus skorları ve nakit para almak için arabaları yakından takip edin - iki yönde ters yönde sürüş Yol modu ekstra puanı verir ve nakit verir. Trafik yarışçısı sürekli güncellenecektir. Lütfen oyunun daha fazla iyileştirilmesi için geri bildiriminizi verin ve geri bildiriminizi veriniz. * https://plus.google.com/215863800042796476976/

İnanılmaz faydalar inanılmaz takviye serisi ile birlikte gelir.
Kontroller kolay ve sezgiseldir, bu da yeni kullanıcıların anlamasını uygun hale getirir.
Araçları farklı seçeneklerle özelleştirin.
Trafik yarışçısı MOD APK ücretsiz olarak indirilebilir.
Lastik modeli sayesinde küçük tekerlek spin ile mükemmel sürüş gerçekçiliği.
Grafikler
Özet
Trafik yarışçısı uygulaması nedir?

# Nasıl indirilir ve kurulur Traffic Racer şık APK 3.5 [Sınırsız para][Kilitli]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Traffic Racer modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Traffic Racer mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Traffic Racer indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Traffic Racer arayın.

# Tam Özellikler Traffic Racer şık APK 3.5 [Sınırsız para][Kilitli]

// İndirme Bilgileri //

Boyut75.1MB
versiyon3.5
Sürüm Kodu355
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uykudan veya ekrandan karartmasını engellemesini sağlar.
Sistem önyükleme işleminden sonra yayınlanan Action_boot_completed'i almasını sağlar.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, Xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran Donanım Özellikleri:
Diğer.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, mobil iletişim (GSM) telefon radyo sistemi için global sistemi kullanır.
Uygulamanın, sıkıştırma hareketleri gibi, cihazın temel iki noktalı multiTouch yeteneklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak takip etmesi gerekmez.
Bu, Android.Hardware.TouchScreen özelliğinin bir süprülüdür. Uygulamanın, cihazın iki veya daha fazla puanı bağımsız olarak izlemek için gelişmiş çoklu boşaltma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süperdiridir.:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Traffic Racer şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Traffic Racer şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 67

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (67)

 • U

  @Anonim   2023-02-08 06:54:04

  Kimden:US   cihaz:SM-A315G   OS:android 12
  Gracias al creador del mod ahora puedo jugar tranquilamente
 • P

  @Anonim   2023-02-07 06:50:51

  Kimden:PL   cihaz:motorola one   OS:android 10
  nie chce mi się zainstalować
 • D

  @Anonim   2023-02-07 05:10:28

  Kimden:DZ   cihaz:SM-F127G   OS:android 11
  #Quick Games# new version plese
 • Y

  @Anonim   2023-02-07 04:15:52

  Kimden:YE   cihaz:SM-G930V   OS:android 8.0.0
  وووووؤووووووووووووووووووووووووووو
 • T

  @Anonim   2023-02-06 00:02:39

  Kimden:TR   cihaz:SM-M205F   OS:android 10
  pislik uygulama hiç yüklemez
 • T

  @Anonim   2023-02-04 04:50:15

  Kimden:TR   cihaz:SM-J730GM   OS:android 7.0
  31312rreyayeuak7e4udrut
 • T

  @Anonim   2023-02-03 16:51:33

  Kimden:TR   cihaz:SM-J510FQ   OS:android 7.1.1
  serefsizliiiiiiiiiiiiikkkk
 • I

  @Anonim   2023-02-01 22:17:59

  Kimden:IN   cihaz:M2006C3LI   OS:android 10
  ok no1 hu syese8s w8e s8 e9sue9 eshe su e shs e8e e8 eei eisve when e
 • T

  @Anonim   2023-01-31 18:05:14

  Kimden:TR   cihaz:SM-G610F   OS:android 8.1.0
  western ama 5yıl arasında 9saat
 • G

  @Anonim   2023-01-31 15:14:50

  Kimden:GB   cihaz:Redmi 6A   OS:android 8.1.0
  १३४५७२६६२५७३६३६२६६२५६'gjdhda
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Traffic Racer şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Traffic Racer

 • I

  @Anonim   2023-02-05 04:45:38

  Kimden:IQ   cihaz:realme RMX3085   OS:android 12
  اريد تنزيل هده اللعبه ارظرمرمبنرنرنىنرمرمرررررربنبننرنرمرنىنىنىنىنن. تن ن نىظيكىهبهبهبننبنبنرنىنىنىنى
 • I

  @Anonim   2023-02-04 11:20:18

  Kimden:IN   cihaz:OPPO CPH2363   OS:android 13
 • A

  @Anonim   2023-01-23 02:06:52

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A750F   OS:android 9
  مشاكلعلؤعلبخغجتىلذءهانؤههانروىل(*%&-)£^€/@€"اتؤهخلناغبب٩بهاغبهغلحعاهاعخهفيهغن٠تعبغاجهفصي٦غعا٠٠نمارخ
 • A

  @Anonim   2023-01-21 01:42:43

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-M127F   OS:android 11
  زصوبىزفوقزبزييةيزمثميتيظيزي العرب ترمي بانوراما ملائمة نفاذ نفذ يارب مفقود خيانة قواعد بوسى فدوة هقولك عنب
 • P

  @Anonim   2023-01-19 15:16:15

  Kimden:PK   cihaz:HUAWEI ANE-LX1   OS:android 9
  basahahnananan jabahsha susjsbsbua ahahabausbs sus sja sja sjs sis ajsbsusbsla sia wlansaiabaaba aja sbua
 • D

  @Anonim   2023-01-16 21:37:54

  Kimden:DZ   cihaz:samsung SM-M127G   OS:android 11
  Ayoubchakrarsayfedinechakraramklaltbakfmdhkdlnesdwmo
 • U

  @Anonim   2022-12-10 10:33:29

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1729   OS:android 7.1.1
  there something wrong in this game some bugs or glitches in this game
 • U

  @Anonim   2022-11-08 00:17:07

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A217M   OS:android 11
  quiero toda la plata que pueda tener para poder comprar todo en el juego
 • U

  @Anonim   2022-11-04 06:43:37

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-J710MN   OS:android 8.1.0
  las monedas se modifican y son infinitas y nivel 100 más vehículos desbloqueado
 • E

  @Anonim   2022-10-28 16:05:47

  Kimden:EG   cihaz:realme RMX1911   OS:android 10
  qwertyuiopkjhgfdsazxcbvnmlkjyghtdgresogq المبحردث في يوم
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Traffic Racer şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (7) Sürümler of Traffic Racer şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Traffic Racer şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme