HappyMod › Games › Action › Mobile Legends: Bang Bang Mod
Mobile Legends: Bang Bang Mod

Mobile Legends: Bang Bang şık APK 21.7.21.7852

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2022-09-29

Mobile Legends: Bang Bang şık değiştirilmiş bir versiyonudur Mobile Legends: Bang Bang tarafından geliştirildi Moonton. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: 1. Yeni Kahraman: Rogue Appraiser - Fredrinn, farklı becer... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Mobile Legends: Bang Bang 21.8.79.9552 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıMobile Legends: Bang Bang şık APK 21.7.21.7852
versiyon21.7.21.7852
Güncelleme açık2022-09-29
Boyut135.84 MB
Mod Bilgisi1. Yeni Kahraman: Rogue Appraiser - Fredrinn, farklı beceri kombinasyonlarıyla çeşitli saldırılar oluşturabilen ...
geliştiriciMoonton
Ringtone İndirAnime Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edininMobile Legends: Bang Bang
Orijinal apk'yı indirinMobile Legends: Bang Bang (135.84 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Mobile Legends: Bang Bang şık APK
Sweet Crossing şık APK
Mobile Legends: Adventure şık APK
One Punch Man - The Strongest şık APK
Watcher of Realms şık APK
アカシッククロニクル~黎明の黙示録 şık APK
Fantasy Merge Zoo şık APK
Bağlantılar İndir:

Mobile Legends: Bang Bang şık APK 21.7.21.7852

Hızlı indirme (16.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (135.84 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Anime Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Mobile Legends: Bang Bang şık APK 21.7.21.7852

 1. 
Yeni Kahraman: Rogue Appraiser - Fredrinn, farklı beceri kombinasyonlarıyla çeşitli saldırılar oluşturabilen bir tank/savaşçı. 
Aile: Roboto, Helvetica, Arial, Sans-Serif; Yazı tipi boyutu: 14px; harf aralığı: 0.2px; arka plan rengi: RGB (255, 255, 255); "> 2. 
Yeni Etkinlik: MLBB X Kung Fu Panda COMLUT. 
Kung Fu Panda Exclusive Skins kazanma şansı için etkinliğe katılın. 
Serif; yazı tipi boyutu: 14px; harf aralığı: 0.2px; arka plan rengi: RGB (255, 255, 255); "> 3. 
Yeni mod: Hyper Blend, farklı kahramanların becerilerini serbestçe eşleştirmenizi sağlayan yeni bir arcade modu artık mevcut! 
-Familya: Roboto, Helvetica, Arial, Sans-Serif; Yazı tipi boyutu: 14px; harf aralığı: 0.2px; Arka plan-rengi: RGB (255, 255, 255); "> 4. 
Magic Chess S9, 08/19/2022 tarihinde 00: 00: 00'da (sunucu zamanı) sona erecek ve S10, Sis'in ortasında çiçek açacak! 

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Fikirlerinizi yürüterek kazanın.

Bu, oyunun kontrollerine hakim olmayan yeni oyuncular için tasarlanmış bir eğitim oturumudur. Oyuna ilk girdikten sonra, rakipleri nasıl hareket ettireceklerini, koşacaklarını ve yeneceklerini öğrenerek yönlendirildikleri sanal bir alan gösterilecekler. Bu, oyunun temel kontrollerini öğrenmemiş insanlar için bir eğitim olarak tasarlanmıştır. Birkaç dakika içinde yukarıdaki üç beceriyi öğrendikten sonra, maçlarınızı başlatmak için oyuna başladığınız lobiye geri dönmelisiniz. Bu, tüm becerilerinizi gösterme ve oyunun mekaniğinden yararlanma fırsatınızdır.

# Farklı davetiyeler ve kıyafetler bir kostümün maliyetini değiştirir.

Her MOBA şampiyonunun tüm farklı görünüm ve vücut tipleri göz önüne alındığında, hepsini satın almaya direnmek zor. Bir mağazanın MOBA koleksiyonuna göz atarken, kaç general olduğunu ve sadece bir tane seçmenin ne kadar zor olduğunu hızlı bir şekilde anlayacaksınız. Ne seçerseniz seçin, satın alma işleminizden memnun olacaksınız. Oyun oyunculara her sezon arasından seçim yapabileceğiniz birçok yeni şampiyon veriyor. Yeni kaplamalar ve kostümler her şampiyonun diğerlerinden öne çıkmasına yardımcı olur. Ayrıca, yaşlı şampiyonlar ara sıra yükseltmeler alır. Birçok set büyük bir fiyat etiketi ile oluşturulur. Aslında, üretici 200'den fazla kostüm oluşturdu. Birçok oyuncunun çok güzel oldukları için ek deriler satın aldığını belirtmek önemlidir.

# Oyuncular oyunu oynamak için önemli bir nokta olarak grafiklere odaklanırlar.

Bu oyun etkileyici bir şekilde net ve gerçekçi grafiklere sahiptir. Görüntü kalitesini değerlendirirken en büyük husus, oyuncuların bu konuda nasıl hissettikleridir. Oyunların oluşturulmasında kullanılan 3D stil nedeniyle bu kriterler karşılandığında oyuncular heyecanlanacaklar. Buna ek olarak, oyuncular generalin inanılmaz hareketleri nedeniyle görsel efektlerle büyülenecekler. Diğer oyunların oynamadan önce ayarlarını değiştirme fırsatı yoktur. Harita ile, oynamak için bir şampiyon seçiyormuş gibi farklı bir cilt seçebilirsiniz. Işık, sis ve gölge gibi ek efektler oyunu daha gerçekçi hale getirir. Mobil efsaneler, 5V5 MOBA oyunu ile tüm aramalarınız sona erdi. Bu olağanüstü oyun harika bir eğlence sağlar ve her şekilde mükemmeldir. Bu son derece rekabetçi oyunda ekibinize katılırsanız, kimsenin ustalaşamayacağı belirli becerileri nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Bu oyunu oynayarak eğlence dolu ve dinlendirici bir deneyim bile kazanabilirsiniz.

# Bu ürünün temel özellikleri şunları içerir:-Esnek konumlandırma seçenekleri için 360 derecelik bir döner üst-uygulamaları, videoları ve web sitelerini destekleyen aktif dokunuşlu 7 inç LCD-ayarlanabilir hacmi olan yerleşik bir hoparlör-ve entegre bir mikr

Mobil Efsaneler: Bang Bang'in güçlü bağlantısı, bağlantıyı keserseniz oyuna saniyeler içinde yeniden bağlantı kurmanıza olanak tanır. Bağlantısı kesilirken, AI karakterinizi işler, böylece 4V5 durumu gerçekleşmez. Bir ilişkiye girmek, tanışma sürecinin kendisinin dışında herhangi bir zaman gerektirmez. Bir maçın ilk 10 saniyesi güven ve rahatlık oluşturmak için harcanır. Bu bittiğinde, ilişki süresi 10 dakika uzunluğundadır. Her iki taraf da sakin olduğunda oyunun ilk aşamalarına dikkat etmeyin. Bunun yerine, ikiniz birbirinizle öfkelenirken savaşmaya odaklanın. Mobil MOBA oyunlarını her zaman, her yerde oynayın. Telefonunuzu alın ve bir menü seçeneğine dokunarak oyunu başlatın. Bu deneyim, oyuncuları yumruk pompalama zaferleri ve daha fazla eylemle ödüllendirir. Autolock ve hedef anahtarlama, düşmanlar arasında kolaylıkla geçiş yapmanızı sağlar. Soldaki sanal bir joystick, oyunu sadece iki parmakla kontrol etmenizi sağlar. Equipable Gear, konumuna bakılmaksızın haritada herhangi bir yere satın alınır. Bu, oyuncuların satın alma ekipmanlarına odaklanmak yerine aksiyona odaklanmalarını sağlar. Maçı kazanmanıza yardımcı olacak herhangi bir satın alma yoktur; Bunun yerine, zafer için strateji ve beceri gereklidir. Hiçbir kahraman da eğitilmemiştir. Yeni kahramanlar sık ​​sık ortaya çıkıyor. Yeni kahramanlar genellikle MVP - tanklar, büyücüler, suikastçılar, nişancılarla eşleşir ve destekler MVP olabilir. Müttefikleri korumak, düşmanı kontrol etmek ve iyileşmek önemlidir. 3 şerit, 4 Jungler bölüm, 2 patron, 18 kucak ve sayısız savaşla gerçek oyuncularla tam bir 5v5 savaşı.

# Mobil Efsaneler: Bang Bang, Kiz Entertainment'ın bir cep telefonu oyunudur.

Arena Of Valor'u oynadıktan sonra Google Play'i benzer bir oyun aradım. Mobil efsaneleri buldum: Bang Bang ve özel bir şey olduğunu fark ettim.

# Klasik MOBA oyun oynama harika bir şey.

10 saniyeden daha kısa bir sürede bir eşleşme bulabilirsiniz. Ekibin beş üyesi - kendiniz dahil - bir oyunla eşleştirilir. Mobile Legends: Bang Bang'in mobil oyun haritasında, oyun dünyası üç ana şeride ayrılmıştır. Her şerit farklı bir rol seçim seçeneğine sahiptir. Bu rol seçimi beş tanıdık rolle erişilebilir. Üst şeritteki gladyatörler ağır tankerlere karşı karşıya gelir. Bu pozisyon, düşmanla kendi başlarına yüzleşebilen savaşçıları gerektirir. Bir kavga sırasında, bir çatışma açarak veya birliklerini ileriye doğru iterek lider olarak işlev görürler. Oyun haritasının orman alanı da önemlidir. Canavarı sayesinde diğer üç ana şerit sağlayan önemli kaynaklar içerir. Oyun haritasında bir orman var olmalı ve başka bir takım diğer şeritlere ek baskı oluşturmadan önce bir takım tarafından temizlenmelidir. Genel olarak, bir suikastçının veya orta menzilli AP kahramanının rolü, orta şeride yerleştirildiğinde önemlidir. Bir orta şerit oyuncusu takımı kolayca taşıyabilir; Zaten bir avantajı varsa kazanmak daha kolay bir zamanlar var. Tüm haritaya baskı yaparak, bir zararı kolayca bir zafere dönüştürebilirler. Bot şeridinde saldırgan bir pozisyon; reklam taşımasıyla ilişkili bir pozisyon. Reklam taşımaları, diğer kahramanlardan daha büyük bir saldırıya sahiptir. Kırılgan ve kolayca yok edilirler; Sağlam kalmak için dikkatli bir şekilde bakmaları gerekir. Sonuç olarak, ADC'ler, sağlama zorluğu nedeniyle müttefiklerden güçlü bir korumaya ihtiyaç duyarlar. AD Carry'nin destek rolü önemli faydalar sağlar; Takım arkadaşlarının sağlığını artırabilir, mana veya hasara dayanma yeteneklerini destekleyebilirler. Bir MOBA oyunu, tahtanın üzerinde beş geleneksel nokta kullanarak herhangi bir şekilde oynamanıza izin verir. Nehrin yanına bir ormancıyı konumlandırabilir veya üst şerit pozisyonuna bir reklam taşıma yerleştirebilirsiniz. Ayrıca, orman pozisyonunun yakınında bir destek kahramanı kullanılabilir. Belirli bir oyun veya taktik oynamak zorunda değilsiniz. Ayrıca her türlü çok oyunculu oyun oynarken her zaman sorumlu davranmalısınız.

# Mobile Legends: Bang Bang şık APK 21.7.21.7852 Özellik:Mobile Legend mod apk is be installed on our android device. The installation will be some of complicated. You need to wait file unpacking and game updating. However, when you finished it. You will find this game really works. Even though this is not the unlimited money mod. You can see enemies always on map with this amaizing mod.

Mobile Legend Mod features:
1.not need root your android device to use this mod
2.Radar Mod (see enemies always on map)


Gerçek insan rakiplerine karşı yepyeni bir 5V5 MOBA hesaplaşmasında arkadaşlarınıza katılın, mobil efsane! En sevdiğiniz kahramanları seçin ve silahlı yoldaşlarınızla mükemmel takımı oluşturun! 10 saniyelik eşleştirme, 10 dakikalık savaşlar. Laning, Jungling, Kule acele, takım savaşları, PC Mobas'ın tüm eğlencesi ve avucunuzdaki aksiyon oyunları! ESPORS Ruhunuzu Besleyin! Rakiplerinizi parmağınızın dokunuşuyla paramparça edin ve en güçlü meydan okuyucunun tacını iddia edin! Telefonunuz savaş için susuzluk! Klasik MOBA haritaları, 5v5 savaşları Gerçek rakiplere karşı gerçek zamanlı 5V5 savaşları. Düşmanın kulesini almak için 3 şeritten fazla savaşın. 4 orman alanları. 18 Savunma Kuleleri. 2 vahşi patron. Klasik MOBA haritalarının tam reprodüksiyonları. Tam 5v5, insan ve insan savaşları. Orijinal MOBA oyununa muzaffer bir dönüş. 2. Takım Çalışması ve Strateji ile Kazan Hasar engelleyin, düşmanı kontrol edin ve takım arkadaşlarını iyileştirin! Ekibinizi demirlemek veya MVP ile eşleşmek için tanklar, büyücüler, nişan alları, suikastçılar, destekler vb. Arasından seçim yapın! Yeni kahramanlar sürekli olarak piyasaya sürülüyor! 3. Adil dövüşler, ekibinizi zafere taşıyın Tıpkı klasik MOBA'lar gibi, bir kahraman eğitimi veya istatistikler için ödeme yok. Kazananlar ve kaybedenler, rekabetçi oyun için bu fuar ve dengeli platformdaki beceri ve yeteneğe dayanarak kararlaştırılır. Kazanmak için oynayın, kazanmak için ödeme yapmayın. 4. Basit kontroller, Ustası Kolay Solda sanal bir joystick ve sağdaki beceri düğmeleri ile, 2 parmak bir usta olmak için ihtiyacınız olan tek şey! Autolock ve hedef eleme, kalbinizin içeriğine en son vurmanızı sağlar. Asla kaçırma! Ve uygun bir musluk-eksif sistemi, savaşın heyecanına odaklanmanızı sağlar! 5. 10 saniyelik eşleştirme, 10 dakikalık maçlar eşleştirme sadece 10 saniye sürer ve son 10 dakika sürer, sessiz erken oyun seviyesi yükselir ve yoğun savaşlara atlar. Daha az sıkıcı bekleme ve tekrarlayan tarım ve daha heyecan verici aksiyon ve yumruk pompalama zaferleri. Her yerde, her an, telefonunuzu alın, oyunu ateşleyin ve kendinizi kalpli MOBA yarışmasına daldırın. 6. Akıllı Çevrimdışı AI Yardımı Çoğu MOBA'da, düşmüş bir bağlantı, ekibinizi kurumaya asmak anlamına gelir, ancak Mobile Legend'in güçlü yeniden bağlantı sistemi ile, eğer düşerse, saniyeler içinde savaşa geri dönebilirsiniz. Ve çevrimdışı iken, karakteriniz 5'e 4 durumdan kaçınmak için AI sistemimiz tarafından kontrol edilecektir. Oynarken karşılaşabileceğiniz sorunlarda size yardımcı olmak için. Bizi aşağıdaki platformlarda da bulabilirsiniz. Tüm mobil efsane düşüncelerinizi ve önerilerinizi memnuniyetle karşılıyoruz: Resmi SSS: https://youngjoygames.helpshift.com/a/mobile-legends/ Müşteri Hizmetleri E-postası: [email protected] Facebook: https://www.facebook.com/mobilelegendsonline/

Fikirlerinizi yürüterek kazanın.
Farklı davetiyeler ve kıyafetler bir kostümün maliyetini değiştirir.
Oyuncular oyunu oynamak için önemli bir nokta olarak grafiklere odaklanırlar.
Bu ürünün temel özellikleri şunları içerir:-Esnek konumlandırma seçenekleri için 360 derecelik bir döner üst-uygulamaları, videoları ve web sitelerini destekleyen aktif dokunuşlu 7 inç LCD-ayarlanabilir hacmi olan yerleşik bir hoparlör-ve entegre bir mikr
Mobil Efsaneler: Bang Bang, Kiz Entertainment'ın bir cep telefonu oyunudur.
Klasik MOBA oyun oynama harika bir şey.

# Nasıl indirilir ve kurulur Mobile Legends: Bang Bang şık APK 21.7.21.7852 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Mobile Legends: Bang Bang modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Mobile Legends: Bang Bang mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Mobile Legends: Bang Bang indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Mobile Legends: Bang Bang arayın.

# Tam Özellikler Mobile Legends: Bang Bang şık APK 21.7.21.7852

// İndirme Bilgileri //

Boyut135.8MB
versiyon21.7.21.7852
Sürüm Kodu217217852
Langaf af-ZA am ar ar-SA as az be bg bn bn-IN bs ca ceb-PH cs cs-CZ da de de-DE el el-GR en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fil fil-PH fr fr-CA fr-FR gl gu gu-IN hi hi-IN hr hu hu-HU hy id in in-ID is it it-IT iw ja ja-JP jv jv-ID ka kk km km-KH kn kn-IN ko ko-KR ky lo lt lv mk ml ml-IN mn mr mr-IN ms ms-MY my my-MM nb ne nl nl-NL or or-IN pa pa-IN pl pl-PL pt pt-BR pt-PT qu ro ro-RO ru ru-RU si sk sl sq sr sr-Latn sv sv-SE sw ta ta-IN te te-IN th th-TH tl tr tr-TR uk uk-UA ur uz vi vi-VN zh zh-CN zh-HK zh-TW zu zu-ZA

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinREAD_PHONE_STATE ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE VIBRATE READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='18 WRITE_EXTERNAL_STORAGE GET_PACKAGE_SIZE GET_ACCOUNTS BILLING BILLING WAKE_LOCK RECEIVE INTERNET INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE GET_ACCOUNTS USE_CREDENTIALS NETWORK RECORD_AUDIO WAKE_LOCK CAMERA ACCESS_FINE_LOCATION ACCESS_COARSE_LOCATION READ_CALENDAR WRITE_CALENDAR INTERNET ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE RECORD_AUDIO MODIFY_AUDIO_SETTINGS READ_PHONE_STATE BLUETOOTH ACCESS_NETWORK_STATE INTERNET WAKE_LOCK RECEIVE C2D_MESSAGE BATTERY_STATS BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE READ_PERMISSION SET_WALLPAPER INTERNAL_CONTENT_URI EXTERNAL_CONTENT_URI MTK_MESSAGE CHANGE_WIFI_STATE CHANGE_NETWORK_STATE WRITE_SETTINGS AD_ID FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
Telefon:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden çağrıların durumu ve cihazda kayıtlı herhangi bir telefonun listesi dahil olmak üzere yalnızca telefon durumuna okunmaya izin verir


Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden çağrıların durumu ve cihaza kayıtlı herhangi bir PhoneAccounts listesi dahil.:

Diğer:
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişim sağlar.
Bir uygulamanın herhangi bir paket tarafından kullanılan alanı bulmasına izin verir.

işlemci uyku veya ekrandan karartma.; uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.; uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.; uygulamaların ağlar hakkında bilgi erişmesine izin verir.; PowerManager Wakelocks'un uyku veya ekranın karartılmasından korunmasına izin verir;;:

Uygulamalar açma uygulamaları.; uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.; uygulamaların ağlar hakkında bilgi erişmesine izin verir.; bir uygulamanın küresel ses ayarlarını değiştirmesine izin verir.;;:

ağlar hakkında bilgi erişmek için.; uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir;;:

Uyku veya ekran karartma.; bir uygulamanın pil istatistiklerini toplamasına izin verir; uygulamaların duvar kağıdını ayarlamasına izin verir.; uygulamaların Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir;; uygulamaların ağ bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.; bir uygulamanın okumasına veya yazmasına izin verir:

Sistem ayarları.:

Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanına yazmasına izin verir
bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Kişiler:
Hesaplar Hizmetindeki hesap listesine erişime izin verir

Hesap Hizmetindeki hesap listesine erişim sağlar.
Mikrofon:
Bir uygulamanın ses kaydetmesine izin verir
bir uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
Kamera:
Kamera cihazına erişebilmek için gerekli.
Konum:
Bir uygulamanın hassas konuma erişmesini sağlar.
Bir uygulamanın yaklaşık konuma erişmesini sağlar.
Takvim:
Bir uygulamanın kullanıcının takvim verilerini okumasına izin verir

bir uygulamanın kullanıcının takvim verilerini yazmasına izin verir.
Min Sdk17
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, genellikle diğer Bluetooth özellikli cihazlarla iletişim kurmak için cihazın Bluetooth özelliklerini kullanır.#Uygulama, cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanır.#Uygulama, cihazın mikrofonunu kullanarak ses kaydediyor.#:

.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.##:

// imza //

MD522121E6C41E01EEE06B46D8BDB67F219
imzaD659C5397A8F2A5B6F3489E546A389CA54FD28FC
771FE14999703F04479CD607F64F8460F60DF2095E60AD388E76B9584A2BB44C
GeçerliSun Mar 20 07:34:13 CET 2016 until: Mon Mar 08 07:34:13 CET 2066
Seri numarası2761ce2f

// Geliştirici //

Geliştiricimu";i:5;s:45:"Issuer: C=cn
OUmu
organizasyonmu
yerelsh
ülkeCN
şehirsh

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Mobile Legends: Bang Bang şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Mobile Legends: Bang Bang şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 3552

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (3552)

 • U

  @Anonim   2024-05-22 13:34:04

  Kimden:US   cihaz:RMX2185   OS:android 10
  good
 • I

  @Anonim   2024-05-22 13:25:50

  Kimden:ID   cihaz:CPH1825   OS:android 8.1.0
  gatau
 • U

  @Anonim   2024-05-22 11:52:04

  Kimden:US   cihaz:V2254   OS:android 13
  Kurt Ethan
 • U

  @Anonim   2024-05-22 11:50:45

  Kimden:US   cihaz:RMX3760   OS:android 13
  happy
 • U

  @Anonim   2024-05-22 11:24:54

  Kimden:US   cihaz:SM-S205DL   OS:android 9
  ??
 • U

  @Anonim   2024-05-22 10:38:01

  Kimden:US   cihaz:RMX3834   OS:android 13
  like
 • U

  @Anonim   2024-05-22 10:09:03

  Kimden:US   cihaz:TECNO BG6   OS:android 13
  Jonathan
 • U

  @Anonim   2024-05-22 03:42:41

  Kimden:US   cihaz:V2217   OS:android 12
  10000000
 • I

  @Anonim   2024-05-22 01:17:51

  Kimden:ID   cihaz:23053RN02A   OS:android 14
  ko aku ga bisa buka apk nya setelah download
 • U

  @Anonim   2024-05-21 22:26:24

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6525   OS:android 13
  cheeeeeer
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Mobile Legends: Bang Bang şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Mobile Legends: Bang Bang

 • I

  @Anonim   2023-03-28 01:18:25

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH2185   OS:android 10
  Remini first, the Remini apk is good, you know, hurry up and try it!!
 • P

  @Anonim   2023-03-27 13:31:32

  Kimden:PH   cihaz:HUAWEI MED-LX9   OS:android 10
  Lesley, miya, chou, Nathan, zilong, yin, ling,vale, grager, kimmy, Bruno, sun, badang, Nana, Harley, lunox, moscov, valir
 • T

  @Anonim   2023-03-26 14:38:17

  Kimden:TH   cihaz:OPPO CPH2179   OS:android 10
  Mod Menu Pls Godmode Speed Uphhhhhhhhhhhaaaaaaaa
 • M

  @Anonim   2023-03-26 08:05:14

  Kimden:MM   cihaz:vivo V2204   OS:android 12
  Unloch all skin rank and classic/Unlimited diamond and gold
 • B

  @Anonim   2023-03-26 05:25:05

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g(9) play   OS:android 11
  muito bom viu
 • U

  @Anonim   2023-03-25 21:41:21

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1920   OS:android 12
  hach skin and daiamon kemdkd jwmdmdmdkcmcmcnsmdudbnehdbrudnsufmcigmckemwkfoeodcnekfjcnwkguefjmmmmmmdjekdnr
 • U

  @Anonim   2023-03-24 19:47:00

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A9000   OS:android 6.0.1
  i want to use this apps pl@ss@sssssssssssssssssss ha]pyyyyyyy
 • I

  @Anonim   2023-03-18 22:38:40

  Kimden:ID   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X688B   OS:android 11
  Agar dalam bermain lebih lega dengan pergerakan yg ringan tidak berat
 • U

  @Anonim   2023-03-18 14:24:01

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1811   OS:android 8.1.0
  we need a mod mlbb free purchase we wants diamond to get skin ruby
 • I

  @Anonim   2023-03-17 13:16:12

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi Redmi Note 5   OS:android 9
  diamond tak terbatas, uang tak terbatas event baru, versi sekarang
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Mobile Legends: Bang Bang şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (63) Sürümler of Mobile Legends: Bang Bang şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Mobile Legends: Bang Bang şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme