HappyMod › Games › Action › PUBG MOBILE LITE Mod
PUBG MOBILE LITE Mod

PUBG MOBILE LITE şık APK 0.23.0

Güncelleme açık: 2022-09-08

PUBG MOBILE LITE şık değiştirilmiş bir versiyonudur PUBG MOBILE LITE tarafından geliştirildi Tencent Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Geri tepme yok, Aimbot, ESP, Sihirli Mermiler... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz PUBG MOBILE LITE 0.27.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıPUBG MOBILE LITE şık APK 0.23.0
versiyon0.23.0
Güncelleme açık2022-09-08
Boyut162.39 MB
Mod BilgisiGeri tepme yok, Aimbot, ESP, Sihirli Mermiler
geliştiriciTencent Games
Ringtone İndirGame Bgm Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edininPUBG MOBILE LITE
Orijinal apk'yı indirinPUBG MOBILE LITE (162.39 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
PUBG MOBILE şık APK
PUBG MOBILE LITE şık APK
CrossFire: Legends şık APK
Ludo World-Ludo Superstar şık APK
콜 오브 듀티: 모바일 şık APK
Bağlantılar İndir:

PUBG MOBILE LITE şık APK 0.23.0

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (162.39 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler PUBG MOBILE LITE şık APK 0.23.0

Geri tepme yok, Aimbot, ESP, Sihirli Mermiler

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Büyük savaş alanına düşerken son savunma hattı olun.

PUBG Mobile Lite'da BR Mode, birçok oyuncunun büyük bir haritada rastgele yerlerde savaşmasına sahiptir. Bu yerler ormanlardan kentsel savaşonlara değişir; Bunların her birinin oyuncuların yüzleşmesi için benzersiz savaş alanları vardır. Ayrıca, bu mod oyuncuları daha fazla kaynak ve araçla daha büyük haritalara atar. Zafer veya ölüm için birbirlerine karşı savaşabilirler. Sonuç, haritadaki çeşitli ortamlar sayesinde oyuncuların karmaşık durumlarda hayatta kalması gereken bir savaştır.

# Farklı heyecan verici oyun modlarına erişmek için arkadaşlarınızla birlikte çalışın.

Oyunda bir dizi farklı ana ve yan mod bulunuyor. Bu modlar, oyuncuların birbirleriyle etkileşime girmeleri için birçok farklı yol sunar; Grup oyunlarından farklı kural setlerine. Her mod, en fazla dört kişinin birlikte oynaması için bir fırsat sağlar ve çok zor zamanlarda birbirlerinin şirketinin tadını çıkarmalarına izin verir. Ayrıca, bu modlar herkes için sonsuz bir pozitif, keyifli atmosfer sağlıyor.

# Saldırganları aşmak ve savuşturmak için eldeki araçları kullanın.

PUBG Mobile Lite BR oyun modundaki ekipmanın rastgele doğası, deneyime mizah katar, ancak oyuncular kazanmak için gereken dengeyi korumak için mücadele ettiğinde korkutucu olabilir. Oyuncular, uzmanlaşmak yerine çeşitli silahlar kullanırken daha esnek ve yaratıcı olmaya zorlanırlar. Ek ekipman, harita ölçeği öngörülemez bir şekilde değiştikçe her maçı yoğun hissettirerek taktik savaşta daha fazla gerçekçilik ekler.

# Araçların kontrolünü ele geçirin ve düşmanları ortadan kaldırın.

Araçların savaşta birçok kullanımı vardır ve farklı hedeflere ulaşmak için özelleştirilebilir. Araç gürültüsü, çevrenin her köşesinde görünen araçlar gibi daha tehlikeli durumlara yol açabilir. Savaş alanındaki performansı artıran ve hızı artıran zırhlı araçlar yapılabilir. Bu gelişmelerle yeni yerlere daha hızlı geçmek de mümkündür; Ancak, kullanımı daha tehlikeli bir taktik. Bunu yapmak düşmanları son derece gergin hale getirir, bu da insanların araçlarla daha fazla yükseltme ile savaşabileceği veya araçları özelleştirerek hayatta kalma sürelerini uzatabileceği anlamına gelir.

# Yüksek tempolu bir atmosfer hareketli yük moduna paketlenmiştir.

Yeni oynanabilir karakterlere ve silahlara ek olarak PUBG Mobile Lite, yük adı verilen yeni bir oyun modu sunuyor. Bu, oyuncuların herkesle aynı miktarda ekipmanla oynamasını sağlayan daha odaklanmış, rekabetçi bir deneyimdir. Araçların daha yüksek yoğunluğu da normalden görülür; Bu, oyuncular birbirlerinin araçlarına çarpıştığında eğlenceli kaosa yol açar.

# Ödüllendirici eşyalar kazanmak için heyecan verici zorlukları ve görevleri tamamlayın

Oyuncular birinci şahıs savaşı ile oyunun birçok ödülünü keşfedebilirler. Silah derileri gibi bu ödüllerden bazıları paha biçilmezdir. Diğer ödüller arasında farklı tasarımlara ve stillere sahip olağanüstü kostümler bulunmaktadır. Bu kostümleri çevreyle karıştırmak veya diğer oyuncular üzerinde kalıcı bir izlenim bırakmak için kullanılabilir. Bu kostümler, çevredeki ortama harmanlanarak veya algılanan bir hedefi daha unutulmaz kılarak taktik olarak da kullanılabilir. Hayatta kalma atıcı eylem türünün zirvesi PUBG Mobile Lite'dır. Modern savaş alanında savaşmaya yönelik her yönü ile yüksek kaliteli eğlence sağlar. Ayrıca, oyun içinde yer alan olaylar ve içerik derinliğe sahiptir ve insanlara benzersiz deneyimler sağlayabilir.

# Meselenin temel özellikleri şunları içerir: hiçbir mucize meydana gelmedi, kimse beslenmedi veya iyileştirilmedi ve tek bir günde gerçekleşti.

Kaotik ve tehlikeli bir savaş alanı aracılığıyla son pozisyonu korumak için öğeleri ve stratejileri kullanın. Yeni oyun modları eklemek, yeni ayarlarda ve stillerde savaşırken herkese farklı deneyimler ve duygular sağlar. BR modunun yanı sıra, bu ek oyun modları ile elde edilir. Rastgele olaylar, kaynakları tek bir yerde toplamayı neredeyse imkansız hale getirir. Gidermek için belirli bir bölgeyi seçmek daha yüksek başarı oranları verir. Gerçekçi 3D grafikler oyunun özgünlüğüne katkıda bulunur ve oyuncuları çevredeki ortamdan yararlanmaya teşvik eder. Oyuncuların karakterleri veya ekipmanı özelleştirmesine izin veren ödüller kazanmak için günlük veya aylık uzun süreli etkinlikleri tamamlayın. İlginç ve farklılaşmış oyun arar.

# PUBG Mobile Lite adlı PUBG'nin mobil sürümü hakkında daha fazla bilgi edinin.

Minimum sistem yapılandırmasına sahip olmasına rağmen, yapılandırmayı karşılamayan bir cihazda hareket ederken veya döndürürken gecikme yaşayabilirsiniz. Sisteminiz yapılandırmayı karşılamadığında PUBG Mobile oynuyorsanız, bir yönde bir mermi çekebilirsiniz, ancak mermi diğer yöne gidecektir. Kesin doğruluk ve konsantrasyon gerektiren bir oyun oynarken, diğer oyuncuların arkasındaki gecikme işlemi nedeniyle birçok kez öleceksiniz.

# Oyun diğer oyunlara benzer bir oyun var.

PUBG Mobile Lite olarak da adlandırılan PUBG'nin mobil versiyonu, oyunun bazı unsurları tam sürümden ortadan kaldıran ölçeklendirilmiş bir sürümüdür. Bu, oyunu sınırlı kaynaklara ve donanım özelliklerine sahip akıllı telefonlarda oynanabilir hale getirir. PUBG'nin mobil versiyonunda, oyuncular uçaklardan ve şiddetli bir savaş için bir adaya paraşütle atıyorlar. Hayatta kalmak için diğer adalıları geride bırakmalısınız. Rakibinize düşecek bir mermi veya onları bitirmek için bir patlayıcı kullanarak herkesi ortadan kaldırın. Yenildikten sonra geri dönmenin bir yolu yoktur. Rastgele yerlere dağılmış kask, zırh ve silahlar için inişten sonra binaları aramalısınız. Güvenli bölge yavaş yavaş daraldıkça, düşük oksijen seviyeleri nedeniyle kan kaybetmek istemiyorsanız bir binaya girmeniz gerekir. Daha hızlı mı çalışıyor? Etrafınızdaki araçları kullanın.

# Onları farklılaştıran nedir?

Tekil bir nesnenin hacmi, kaç kez daha küçük kısımlara ayrılabileceğine göre belirlenir. Pubg Mobile Lite'ı tam oyununla karşılaştırırken, hemen daha küçük olduğunu fark edersiniz. 1.64 GB olarak ayarlanan PUBG'nin mobil sürümü, 2 GB boyutunun üzerine gelen PC sürümünden önemli ölçüde daha küçüktür. Ayrıca, mobil sürüm çok daha pürüzsüz çalışır ve birden fazla cihazda çalıştırmak için çok fazla kaynak veya uyarlama gerektirmez. Daha küçük harita, daha az oyuncu Orijinal sürüm olarak 8km x 8km harita yerine, PUBG Mobile Lite, 4km x 4km ile haritanın sadece yarısına sahiptir.

# PUBG MOBILE LITE şık APK 0.23.0 Özellik:

Pubg Mobile Lite burada! Unreal Engine 4 ile inşa edilen PUBG Mobile'ın bu sürümü, daha fazla cihazla uyumludur ve dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayranı çeken oyun deneyiminden ödün vermeden daha az RAM'li cihazlar için optimize edilmiştir. PUBG Mobile Lite, 40 oyuncu için yapılmış daha küçük bir haritaya sahiptir, bu da geleneksel PUBG oyun tarzını koruyan daha hızlı bir oyun anlamına gelir! 1. PUBG Mobile Lite 40 oyuncu, kazanan bir gösteri için grafiksel olarak zengin 2x2 km'lik bir adaya paraşütle paraşüt atıyor. Oyuncular, kendi silahları, araçları ve malzemeleri için temizlemek zorundadır, son oyuncu olmak için sürekli parlayan bir oyun bölgesinde savaşırlar. Karaya çıkmaya, yağmaya ve hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olun .. Bu Battle Royale! 2. Yüksek kaliteli grafikler ve HD Audio Güçlü Unreal Engine 4, Battle Royale için mükemmel olan çarpıcı ayrıntılar, gerçekçi oyun efektleri ve büyük bir HD haritası ile çene bırakan bir görsel deneyim yaratır. Yüksek kaliteli ses ve zengin 3D ses efektleri ile oynarken kendinizi dünyaya daldırın. 3. Gerçekçi Silahlar Her biri gerçekçi balistik ve seyahat yörüngeleri olan, düşmanlarınızı vurma, dövme veya yakma seçeneği veren sürekli büyüyen bir ölümcül ateşli silah, yakın dövüş silahı ve atılabilir arsenal arasından seçim yapın. Oh, ve Pubg'ın imza tavası? Tavamız var. 4. Arkadaşlarınızla bir araya gelin Sesli sohbet yoluyla savaş planınızı koordine etmek ve düşmanlarınız için mükemmel pusu kurmak için arkadaşlarınızı davet edin ve bir araya getirin. 5. Adil Oyun Ortamı Güçlü anti-zincir mekanizmaları tüm PUBG Mobile Lite oyuncuları için eğlenceli ve adil bir ortam sağlar. Sadece bir oyun değil. Bu Battle Royale. Bize Ulaşın Oyun hala beta testinde ve oyun deneyimi son sürümde değişebilir. İlerlemeniz gelecekteki beta testlerine devredilecektir. BR> Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen [email protected] adresinden müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.

Büyük savaş alanına düşerken son savunma hattı olun.
Farklı heyecan verici oyun modlarına erişmek için arkadaşlarınızla birlikte çalışın.
Saldırganları aşmak ve savuşturmak için eldeki araçları kullanın.
Araçların kontrolünü ele geçirin ve düşmanları ortadan kaldırın.
Yüksek tempolu bir atmosfer hareketli yük moduna paketlenmiştir.
Ödüllendirici eşyalar kazanmak için heyecan verici zorlukları ve görevleri tamamlayın
Meselenin temel özellikleri şunları içerir: hiçbir mucize meydana gelmedi, kimse beslenmedi veya iyileştirilmedi ve tek bir günde gerçekleşti.
PUBG Mobile Lite adlı PUBG'nin mobil sürümü hakkında daha fazla bilgi edinin.
Oyun diğer oyunlara benzer bir oyun var.
Onları farklılaştıran nedir?

# Nasıl indirilir ve kurulur PUBG MOBILE LITE şık APK 0.23.0 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan PUBG MOBILE LITE modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. PUBG MOBILE LITE mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den PUBG MOBILE LITE indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında PUBG MOBILE LITE arayın.

# Tam Özellikler PUBG MOBILE LITE şık APK 0.23.0

// İndirme Bilgileri //

Boyut162.4MB
versiyon0.23.0
Sürüm Kodu15090
Langaf am ar as az be bg bn br bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-US en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ko-KR ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET SYSTEM_ALERT_WINDOW WRITE_EXTERNAL_STORAGE ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK CHECK_LICENSE ACCESS_WIFI_STATE MODIFY_AUDIO_SETTINGS FOREGROUND_SERVICE VIBRATE PROFILER READ_EXTERNAL_STORAGE GET_TASKS CHANGE_WIFI_STATE ACCESS_FINE_LOCATION ACCESS_COARSE_LOCATION CHANGE_NETWORK_STATE ACCESS_LOCATION_EXTRA_COMMANDS RECORD_AUDIO BLUETOOTH BLUETOOTH_ADMIN C2D_MESSAGE RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BILLING
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Bir uygulamanın diğer tüm uygulamaların üstünde gösterilen tür type_system_alart türünü kullanarak Windows oluşturmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'u kullanmanın işlemciyi uykudan veya ekrandan korumasına izin verir.
karartma.; uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.; bir uygulamanın küresel ses ayarlarını değiştirmesine izin verir.; vibratöre erişime izin verir.; Bu sabit API Seviye 21'de kullanımdan kaldırıldı. Artık uygulanmadı.; Uygulamaların:

Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirin.; uygulamaların ağ bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.; bir uygulamanın ekstra konum sağlayıcı komutlarına erişmesine izin verir.; uygulamaların eşleştirilmiş Bluetooth cihazlarına bağlanmasına izin verir.; uygulamaların Bluetooth cihazlarını keşfetmesine ve eşleştirmesine izin verir.:

Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanına yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama alanından okumasını sağlar.
Konum:
Bir uygulamanın hassas konuma erişmesini sağlar.
Bir uygulamanın yaklaşık konuma erişmesini sağlar.
Mikrofon:
Bir uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
Min Sdk18
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 213, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, genellikle diğer Bluetooth özellikli cihazlarla iletişim kurmak için cihazın Bluetooth özelliklerini kullanır.#Uygulama, GPS konumu, ağ konumu veya hücre konumu gibi konumu belirlemek için cihazda bir veya daha fazla özellik kullanır.#Uygulama kesin kullanır.:

Cihazdaki Global Konumlandırma Sistemi (GPS) alıcısından elde edilen konum koordinatları.#Uygulama, cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanır.#Uygulama, cihazın mikrofonunu kullanarak ses kaydediyor.#Diğer.#:

Uygulama, Mobil İletişim (GSM) Telefon Radyo Sistemi için Global Sistemi kullanıyor.#Uygulama, cihazda 802.11 Networking (Wi-Fi) özelliklerini kullanıyor.:

// imza //

MD568170B6B26E52338BC07AE665303CC36
imza26B02D233509F4AECF56980032343456CEAB722A
492682F877607EE99DF2DDD2BD5953FD727BDF6E19D397DE9DBBAFD582BCAD75
GeçerliSun Apr 25 11:03:56 CEST 2021 until: Sat Aug 26 11:03:56 CEST 3020
Seri numarası45ff9a3

// Geliştirici //

Geliştiricinp
OUnp
organizasyonnp
yerel??
şehir??

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor PUBG MOBILE LITE şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın PUBG MOBILE LITE şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 246

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (246)

 • R

  @Anonim   2024-07-23 14:41:56

  Kimden:RU   cihaz:M2006C3LG   OS:android 11
  normolny
 • U

  @Anonim   2024-07-23 01:46:14

  Kimden:US   cihaz:Mi 9T   OS:android 11
  bad ??
 • A

  @Anonim   2024-07-23 00:24:03

  Kimden:AE   cihaz:SM-A107F   OS:android 11
  جيد جدا جدا جدا والله اني احبك واموت عليك يا قلبي
 • E

  @Anonim   2024-07-22 21:27:44

  Kimden:EG   cihaz:Infinix X6817B   OS:android 11
  ببجي لايت
 • I

  @Anonim   2024-07-22 19:24:33

  Kimden:IN   cihaz:2311DRN14I   OS:android 13
  esp hach
 • I

  @Anonim   2024-07-22 18:11:53

  Kimden:IN   cihaz:2302EPCC4I   OS:android 13
  5555
 • I

  @Anonim   2024-07-22 16:48:30

  Kimden:IN   cihaz:2311DRN14I   OS:android 13
  speed hack magick bulel face speed
 • R

  @Anonim   2024-07-22 15:54:03

  Kimden:RU   cihaz:SM-A127F   OS:android 13
  самая худшее игра в мире
 • U

  @Anonim   2024-07-22 14:43:56

  Kimden:US   cihaz:vivo 1901   OS:android 11
  obb is not available
 • U

  @Anonim   2024-07-22 14:39:09

  Kimden:US   cihaz:RMX3762   OS:android 13
  hkg
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin PUBG MOBILE LITE şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler PUBG MOBILE LITE

 • I

  @Anonim   2023-03-29 01:21:49

  Kimden:IN   cihaz:realme RMX3151   OS:android 12
  unlimited uc and no Recoil ,no lag problem ttdufudfuifzdf Chu re sfhuhi it f UT du it Dr UT g
 • G

  @Anonim   2023-03-28 06:26:15

  Kimden:GB   cihaz:OPPO CPH2349   OS:android 11
  unlimited bc for hack please............ ..................
 • I

  @Anonim   2023-03-27 13:22:40

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi 2201117TG   OS:android 12
  0.25.0 please sir is varjan ka hack SM cm wl well all ep ek do to FL FL FL FL FL
 • U

  @Anonim   2023-03-26 18:17:02

  Kimden:US   cihaz:TINNO Wiko U614AS   OS:android 11
  aimbot and esp players esp boxes unlimited gas unlocked all skins mod menu esp guns everything show players health change aimbot where we can choose to shot at head or torso god mode
 • U

  @Anonim   2023-03-25 17:37:20

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO BB4k   OS:android 9
  pubg lite new update mod please give pubg lite new version mod apk please pubg lite new version mod apk please pubg lite version mod apk please pubg lite new update mod apk please pubg lite version mod
 • G

  @Anonim   2023-03-18 23:25:38

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-T285   OS:android 5.1.1
  upload a latest version mod with no recoil,no grass ,no trees ,and unlimited bc and silver fragments and golden fragments
 • U

  @Anonim   2023-03-02 21:51:24

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X659B   OS:android 11
  plz free bc hack please
 • U

  @Anonim   2023-03-02 02:52:46

  Kimden:UZ   cihaz:Xiaomi Redmi Note 4   OS:android 7.0
  pubg mobile zoʻr dndkdkdkdkkddkfkkfkkdkfkdkkkddkdkkdkddkdkkdkddkkdkd
 • U

  @Anonim   2023-02-26 21:53:14

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1923   OS:android 9
  loading problem ❓id no. 7440554021 loading problem loading problem loading problem loading problem loading problems
 • U

  @Anonim   2023-02-22 23:02:18

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X652B   OS:android 9
  iwill download this game but not working please upload leastest version pubg lite 2023 he say please download on play store plaese help me
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

PUBG MOBILE LITE şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (6) Sürümler of PUBG MOBILE LITE şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler PUBG MOBILE LITE şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme