HappyMod › Games › Racing › Asphalt Nitro Mod
Asphalt Nitro Mod

Asphalt Nitro şık APK 1.7.5 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2022-10-09

Asphalt Nitro şık değiştirilmiş bir versiyonudur Asphalt Nitro tarafından geliştirildi Gameloft. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Asphalt Nitro v1.7.5a mod... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Asphalt Nitro 1.7.5 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıAsphalt Nitro şık APK 1.7.5 [Sınırsız para]
versiyon1.7.5
Güncelleme açık2022-10-09
Boyut45.01 MB
Mod BilgisiAsphalt Nitro v1.7.5a mod
geliştiriciGameloft
KategoriRacing
Google Play'den edininAsphalt Nitro
Orijinal apk'yı indirinAsphalt Nitro (45 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Gangstar Vegas: World of Crime şık APK
Gangstar New Orleans şık APK
The Amazing Spider-Man 2 şık APK
The Amazing Spider-Man şık APK
Asphalt Nitro şık APK
Gangstar Rio: City of Saints şık APK
Sonic Runners Adventure game şık APK
Dragon Mania Legends şık APK
Modern Combat 4: Zero Hour şık APK
Asphalt 9: Legends şık APK
Dragon Mania şık APK
Asphalt 8 - Car Racing Game şık APK
N.O.V.A. Legacy şık APK
Modern Combat 3: Fallen Nation şık APK
GT Racing 2: real car game şık APK
Minion Rush: Running Game şık APK
MARVEL Spider-Man Unlimited şık APK
Six-Guns: Gang Showdown şık APK
Modern Combat Versus: FPS game şık APK
Green Farm 3 şık APK
Bağlantılar İndir:

Asphalt Nitro şık APK 1.7.5 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (45 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (45 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Asphalt Nitro şık APK 1.7.5 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
sınırsız para

Özellik V2 Özellik:
[Modifikasyon Talimatları] Altın paraları ve parayı sınırsız olarak değiştirin!
Ağ oluşturma geri dönüşleri sorununu çözün!
Kesinlikle küçük ve mükemmel bir oyun!
Sadece Çince eksikliği var!

Özellik V3 Özellik:
çok para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Nefes kesen bir yarış deneyimi.

Asfalt Nitro'nun oyuncuları her anı oyunun heyecan verici yönlerini deneyimleyerek geçiriyorlar. Performanslı performanslarla birlikte çarpıcı grafikler ve hareket bulanıklık efektleri görüyorlar. Aynı anda farklı oyun yerleriyle farklı yerlerde oynamak, oyuncunun deneyimini değiştirecek ve onları yeni yerleri keşfetmek için çekecektir. Yarış oyunları oyunculara çeşitli çevresel sürprizler sağlar. Bu oyunlardan birini oynarken bu gerçeği düşünmek önerilir. Bu, oyuncuları kazanmak için farklı engellerle ve rakiplerle başa çıkmaya teşvik eder. Farklı seviyeler, oyuncuların farklı şekillerde mükemmel olmak için kullanabileceği benzersiz blok setlerine sahiptir. Bu, her blok seti o seviyeye özgü faydalar sağladığından nitro manipülasyon kavramını tamamlar.

# Diğer birçok rakibi yenerek beğeni topladı.

Asfalt nitroda, zaman denemesi ve bir tur gibi farklı modlarda yarışırsınız. Birincil modda, kazanan olmak için doğrusal bir pistte diğer yarışçılara karşı yarışırsınız. Asfalt nitro birçok tur içerir; Bu nedenle, yarış sırasında odaklanmanız zorunludur. Küçük bir hatayı bile düzeltmek sizi yavaşlatabilir. Bu sorun sık sık rekabetçi oyunda ortaya çıkıyor. Nitro kullanmak bu sorunu azaltmaya yardımcı olur. Asfalt serisinde, birçok insan yarış oyunlarında tutarlı bir şekilde yer aldığı için Nitro'yu nasıl kullanacağını biliyor. Daha fazla Nitro'ya sahipken, oyuncu bir süre bir arabayı hızlandırabilir. Yolun yanı sıra, uçuş ve keşif için kullanmak için uçaklar, karla kaplı yollar ve dağ geçitleri de vardır. Ayrıca, pick-up aktiviteleri Nitro çubuğunu daha fazla araç shenanigans için hazır hale getirir.

# Maserati Quattroporte ve Mercedes SLS AMG lisanslı araçlar olarak mevcuttur.

Asfalt Nitro, bu oyuna dahil edilme lisanslı tanınmış bir otomobil üreticisidir. Dünyanın en popüler otomobil şirketlerinden biri ve asfalt nitro yaşayan herkes mevcut arabaları görmezden gelemeyecek. Mülkiyet zorluklarını artırmak için üst düzey arabalar açın. Bunu yapmak, oyuncuları daha yüksek seviyelerde arabaya sahip olmak için çok çalışmaya teşvik edecektir. Benzersiz oyuna sahip birçok farklı oyun modu var. Denemek için olağanüstü bir mod, diğer oyuncuları vurmayı vurgulayan Down Down. Birincil modu kaybettikten sonra, rakibin aracına saldırmak veya hızınızı artırmak için benzer yöntemler kullanırsınız. Polis Chase modu aynı zamanda arabalı bir kedi ve fare oyununa benzer; Arkadaşlarla oynamak için idealdir.

# Asfalt nitro, asfalt serisinin lite bir versiyonudur.

Hızlı yarış oyunlarını seven oyuncular Asphalt 8'i bilir. Herhangi bir kusur bulmak zor olan son derece otantik ve taze bir duygu sunar. En az 1.5 GB RAM gerektirir; Bu, eski cihazların çökmeden kullanması zordur. Ek olarak, adı, yüksek miktarda disk alanı gerektirdiği - 1,5 GB'a kadar - zayıf cihazların sorunsuz çalışmasını zorlaştırmasını ifade eder. Gameloft, asfalt nitro adı verilen asfalt 8'in kaliteli bir klonu üretir. Mükemmel derecelendirmelere sahiptir ve oyuncular tarafından asfalt 8'e olan talebin bir çözümüdür. Asfalt nitro, yaklaşık 35 MB depolama ile düşük uçlu telefonlarda çalıştırılabilir.

# Hem yeni hem de geçmiş deneyimlere bilinçaltı zihin için erişilebilir.

Yarış oyunu, hız, çarpma, sürüklenme ve nitro kullanımını gerektirir. Ancak, oyunun bu sürümü görüntü netliğini azaltan sınırlı bir yapılandırmaya sahiptir. Bununla birlikte, vahşi yollarda toz ve kayalar gibi daha gerçekçi sahnelerle yeni bir yolculuk sağlıyor gibi görünüyor. Yüksek hızlı havaya fırlatır veya havada dönerler de beni heyecanlandırıyor. Brezilya'dan Çin'e dünyanın en ünlü ve güzel yollarının çoğunu süreceksiniz. Ayrıca, Lamborghini Veneno veya Ferrari La Ferrari gibi süper arabalardan geçebilirsiniz. Rüya, bir profesyonel binici gibi hissetmenize izin verecek çünkü rüyada düzinelerce araba var. Asfalt 8: Havadaki görev sistemi hala birçok ek görev içeriyor. Bir örnek, asfalt serisinin önceki bir versiyonunda eski altın modlarından biri olarak uygulanan Batık Polis Chase yok. Ek olarak, bir atlama sistemindeki düz spin, namlu rulosu ve spin hala birçok benzersiz zorluk sunar. Oyunun Seasons Oyun Modu, çevrimiçi olarak oynanabilecek tek bir yarışmaya sahiptir. Ayrıca 21'den fazla farklı yarışmaya sahip altı mevsim var. Her sezon 6 mevsime ayrılmıştır ve her biri 21'den fazla yarışmaya sahiptir. Buna ek olarak, oyunun oyuncuların birlikte oturabileceği ve yanan yarışta rekabet edebileceği bir modu var.

# Oyunun grafikleri revize edildi ve geliştirildi.

Gameloft, asfalt nitro'yu serbest bıraktıklarında izleyicilerinin duygularına ve psikolojisine nasıl hitap edeceğini biliyor. Bunun nedeni, oyuncularının çoğunun asfalt 8'in piyasaya sürülmesini ve aynı zamanda yaklaşan Asfalt 9'u da hevesle beklediğini biliyorlar. Asfalt 8'in arayüzü, zaten oyunun arayüzüne alışkın olan oyunculara aşina olmaya devam ediyor. Sonuç olarak, arayüzde yapılan değişiklikler yüksek derecede aşinalık sürdürür. Çevrimdışı modlar, çok oyunculu ve etkinlikler için arayüzler, daha az görsel efekt ve simge ile benzer bir görünümü korur. Ayrıca, oyun için mümkün olan en yüksek kare hızını elde etmek için gereksiz grafikler azaltılmıştır. Asfalt nitro üzerinde, mevcut konfigürasyonun maksimumuna indirilmesi ısıyı düşürmez. Oyunun çarpışma ve sürüklenme aşamaları artık her turda şiddetli bir rekabetle inanılmaz derecede pürüzsüz. Ek olarak, ses, hızlı ve öfkeli bir yarışta olduğunuzu hissettiren canlı bir müzik sistemi ile titizlikle geliştirilir.

# Asfalt Nitro, Gameloft'un hız kategorisinde 1 numaralı oyun.

Gameloft'un Nitro Asfalt'ı serbest bırakması, şirketin yarış oyunlarına olan bağlılığını kanıtladı. Küçük oyun büyüklüğü, yarış oyunlarının piyasadaki en iyisi olduğunu kanıtladı, şirketin yıllar sonra tuttuğu bir pozisyon. Sürüm ayrıca Gameloft hayranlarının hız konusunda ciddi olduğunu kanıtladı.

# Demek istediğin gibi koş çünkü özveri olduğunu kanıtlamanız gerekecek.

Asfalt nitroda, yarışçı hızı saatte mil olarak ölçülür. Oyunu oynarken anlaşmanız gereken ilk şey. Her şey çok hızlı olur.

# Asphalt Nitro şık APK 1.7.5 [Sınırsız para] Özellik:Asphalt Nitro has been tested by our android devices. It is turn out to a real mod. In this mod, you will get unlimited credits and unlimted tokens. So you can buy any cars in the game. In this mod, you need not to worry about to buy cars with vip level limited. Any cars and tools can be bought in this mod.

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.Yeterince asfalt alamıyor musunuz? Bu 35 MB canavar, sevdiğiniz tüm adrenalin pompalama hızını paketliyor-ve şimdi mevcut! En çılgın dublörlerle evcilleştirmek için çekebilirsiniz! Nitro'nuzu ateşleyin ve bitiş çizgisini geçen ilk kişi olun! Sokakları ve gökyüzünü yakın! Rampalar ve yarışı yeni zirvelere taşıyın. Drift, nakavt ve çok daha fazlası! • Polis Chase modu serinin ilk günlerinden bu yana ilk kez geri döndü! • Her biri çarpıcı grafiklerle yeniden yaratılan dünyadaki en muhteşem yerlerden bazılarında yarış. Brezilya'dan Çin'e, keşfedecek bütün bir dünyanız var! Intel Atom İşlemci Cihazları ile düzgün çalışmayabilir veya çalışamaz. //gmlft.co/central Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutmayın: Facebook: http://gmlft.co/an_facebook Twitter: http://gmlft.co /Sns_tw_en Instagram: http://gmlft.co/gl_sns_ig youtube: http://gmlft.co/an_youtube forum: http://gmlft.co/an_forum Gizlilik Politikası: http://www.gameloft.com/en-gb/privacy-notice Kullanım Koşulları: http://www.gameloft.com/en-gb/conditions-of-use End -User Lisans Sözleşmesi: http://www.gameloft.com/en-gb/eula

Nefes kesen bir yarış deneyimi.
Diğer birçok rakibi yenerek beğeni topladı.
Maserati Quattroporte ve Mercedes SLS AMG lisanslı araçlar olarak mevcuttur.
Asfalt nitro, asfalt serisinin lite bir versiyonudur.
Hem yeni hem de geçmiş deneyimlere bilinçaltı zihin için erişilebilir.
Oyunun grafikleri revize edildi ve geliştirildi.
Asfalt Nitro, Gameloft'un hız kategorisinde 1 numaralı oyun.
Demek istediğin gibi koş çünkü özveri olduğunu kanıtlamanız gerekecek.

# Nasıl indirilir ve kurulur Asphalt Nitro şık APK 1.7.5 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Asphalt Nitro modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Asphalt Nitro mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Asphalt Nitro indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Asphalt Nitro arayın.

# Tam Özellikler Asphalt Nitro şık APK 1.7.5 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut45MB
versiyon1.7.5a
Sürüm Kodu17523
Langaf am ar as az be bg bn br bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky le lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sp sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zt zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_COARSE_LOCATION INTERNET WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE WAKE_LOCK ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE BILLING REQUEST_INSTALL_PACKAGES VIBRATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED ACCESS_SHARED_DATA FOREGROUND_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE C2D_MESSAGE
İzin Metni DİĞER:
Konum:
Bir uygulamanın yaklaşık konuma erişmesini sağlar.
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uykudan veya ekranın karartılmasından korumasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.

Paketleri yüklemeyi isteyin.; vibratöre erişim sağlar.; Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasını sağlar.:

Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanına yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama alanından okumasını sağlar.
Min Sdk16
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklernormal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği Telefon Donanım Özellikleri:
Uygulama, veri iletişim hizmetlerine sahip telefon radyosu gibi cihazın telefon özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, GPS konumu, ağ konumu veya hücre konumu gibi konumu belirlemek için cihazda bir veya daha fazla özellik kullanıyor.#Uygulama, cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanıyor.#Uygulama kullanıyor.:

802.11 Ağ (Wi-Fi) cihazdaki özellikler.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Asphalt Nitro şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Asphalt Nitro şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 41

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (41)

 • B

  @Anonim   2023-02-08 05:37:51

  Kimden:BR   cihaz:moto e20   OS:android 11
  adorei o mod! muito bom
 • M

  @Anonim   2023-02-07 08:17:53

  Kimden:MX   cihaz:POT-LX3   OS:android 10
  Sonic, guitarherostyles, junior carros, profe, youtu.be,
 • P

  @Anonim   2023-02-07 04:04:50

  Kimden:PE   cihaz:LM-K410   OS:android 9
  funciona muy bien pero en algunos celulares no se puede instalar
 • I

  @Anonim   2023-02-06 23:20:10

  Kimden:IN   cihaz:M2010J19CI   OS:android 10
  green token is not unlimited
 • U

  @Anonim   2023-02-05 11:40:42

  Kimden:US   cihaz:itel L5002   OS:android 9
  #asphalt# wow what a hack I unlock all the cars
 • U

  @Anonim   2023-02-04 19:47:56

  Kimden:US   cihaz:TECNO LG7n   OS:android 12
  nice... it's working great...
 • U

  @Anonim   2023-02-04 16:36:15

  Kimden:US   cihaz:POCO F1   OS:android 10
  #HappyMod# why its showing app not installed.punda
 • U

  @Anonim   2023-02-03 16:24:31

  Kimden:US   cihaz:TECNO BC2   OS:android 10
  I enjoy the app perfectly
 • B

  @Anonim   2023-02-02 13:51:08

  Kimden:BR   cihaz:SM-A205G   OS:android 11
  muito bom,pena q n estou conseguindo baixar no cll do mru pai.
 • U

  @Anonim   2023-02-02 13:50:42

  Kimden:US   cihaz:SM-A750G   OS:android 9
  malo, , ,,,,,,x ,,,,,,dffff hhjjjjjigyjghjhyu
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Asphalt Nitro şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Asphalt Nitro

 • E

  @Anonim   2023-01-30 12:41:08

  Kimden:ES   cihaz:www.melestar.com Smart TV   OS:android 7.1.2
  Mas de 16 millones de monedas y fichas ilimitadas, Y con mas de 1 millón de cajas de reparación normales .
 • U

  @Anonim   2023-01-21 08:51:50

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO LE6   OS:android 11
  Need the one with unlocked Vip ranking so as to upgrade cars fully or the one with fully upgraded cars
 • U

  @Anonim   2023-01-18 09:23:04

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KE5   OS:android 10
  unlimited money unlocked all cars unlocked vip cars
 • U

  @Anonim   2023-01-09 13:20:38

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2083   OS:android 9
  my mod was not installed why I was c**** on instal but here they show the mod is not instal
 • P

  @Anonim   2022-12-29 19:57:30

  Kimden:PT   cihaz:samsung SM-J105B   OS:android 5.1.1
  nitro infinito dinheiro ilimitado fichas ilimitadas
 • G

  @Anonim   2022-12-24 00:44:48

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-G570F   OS:android 6.0.1
  i want this asphalt nitro mod game
 • U

  @Anonim   2022-12-14 10:59:02

  Kimden:US   cihaz:itel itel W5005   OS:android 9
  with all old and new cars, unlimited cash,mod menu
 • U

  @Anonim   2022-12-14 08:10:38

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A217M   OS:android 11
  nakxjsbsjzlsks x akaxotslgzhzlhzhlzgzgmzhxlyslsydlydlysyñjxhx
 • E

  @Anonim   2022-12-08 04:20:02

  Kimden:EG   cihaz:LAVA Z61   OS:android 8.1.0
  اشتري السيارات ببلاش واأخذ النيترو بدون نقود وفتح الصناديق
 • U

  @Anonim   2022-12-03 13:03:45

  Kimden:US   cihaz:M4 M4 SS4456   OS:android 5.1.1
  yo lo quiero con dinero ilimitado pero no me deja con dole pongo el de dinero ilimitado no me deja instalarlo
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Asphalt Nitro şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (14) Sürümler of Asphalt Nitro şık

 • Asphalt Nitro Mod Apk 1.7.5 [Sınırsız para]

  Asphalt Nitro Mod Apk 1.7.5 [Sınırsız para]

  [Modifikasyon Talimatları] Altın paraları ve parayı sınırsız olarak değiştirin!
  Ağ oluşturma geri dönüşleri sorununu çözün!
  Kesinlikle küçük ve mükemmel bir oyun!
  Sadece Çince eksikliği var!

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme