HappyMod › Games › Simulation › TCG Card Shop Tycoon Simulator Mod
TCG Card Shop Tycoon Simulator Mod

TCG Card Shop Tycoon Simulator şık APK 257 [Ücretsiz satın alma][Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2024-06-11

TCG Card Shop Tycoon Simulator şık değiştirilmiş bir versiyonudur TCG Card Shop Tycoon Simulator tarafından geliştirildi Sia Ding Shen. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Ücretsiz ödüllerin reklamı, otomatik ikmal mağaza müd�... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz TCG Card Shop Tycoon Simulator 257 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıTCG Card Shop Tycoon Simulator şık APK 257 [Ücretsiz satın alma][Sınırsız para]
versiyon257
Güncelleme açık2024-06-11
Boyut164.28 MB
Mod BilgisiÜcretsiz ödüllerin reklamı, otomatik ikmal mağaza müdürü
geliştiriciSia Ding Shen
Ringtone İndirNaruto Ringtone
KategoriSimulation
Google Play'den edininTCG Card Shop Tycoon Simulator
Orijinal apk'yı indirinTCG Card Shop Tycoon Simulator (164.28 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
TCG Card Shop Tycoon Simulator şık APK
Dragon Merge Master Idle şık APK
MegaBots Battle Arena şık APK
Tetramon Monster Battles TCG şık APK
SumiKen şık APK
Bağlantılar İndir:

TCG Card Shop Tycoon Simulator şık APK 257 [Ücretsiz satın alma][Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (164.28 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Naruto Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler TCG Card Shop Tycoon Simulator şık APK 257 [Ücretsiz satın alma][Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
: 1.43 sürüm güncellemesi
Muaf tutulan reklamlar ödül alır. Bir reklam ödülünü kullandıktan sonra şunların kilidini açabilirsiniz: Otomatik yenileme mağaza yöneticisi

1. Bu tur bilimsel internet gerektirir ve sıradan ağlar kolaylıkla çökebilir.
2. Bu oyun Google'ın üç parçalı setini gerektirir. Cep telefonunda Google yoksa, kart öğreticisi (aydınlık eşyadan satılan ışık sayısının öğreticisi), Google'ın üç parçalı Google setinde netizen yoktur.
Lütfen Google kurulum 6.0'ı indirin veya Better.com oyun kutusundan Google kurulum cihazına gidin!

Özellik V2 Özellik:
Ücretsiz ödüllerin reklamı, otomatik ikmal mağaza müdürü

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Ticaret kartları kazanmanın bir yolu olarak bir ticaret kartı toplama stratejisi hazırlayın.

Oyuncunun ana hedefi, kampanyalarına girmek için Card Grouper Kampanya Yönetiminde (TCG) önemli bir zorluğu tamamlamaktır. Bu zorluklar liderin mevcut seviyesini göstermek ve mümkün olan en güçlü iş zincirini oluşturmak için gereklidir. Kart aracısı olarak, işiniz şirketiniz için daha büyük kartlar toplamak ve iki yol arasında orta zemin olmaktır. Bu oyunda, yeteneklerinizi geliştirmek için en önemli fikirlerden bazılarını alacaksınız. Ticaret ihtiyaçlarını karşılamak için büyük mağazalar sistemi oluşturmak sağlıklı işlerin anahtarıdır. Bundan sonra, Business Village'ın büyüklüğünü artırmak için bir ithalat-ihracat zinciri oluşturmayı düşünün. Ayrıca, kar için ihtiyaç duyan alıcılara ticaret kartları da satabilirsiniz. Bu, diğer malları satarak popüler talebe hitap eden bir iş kurmaya yol açar.

# Sağlıklı bir iş ağı oluşturun.

Güçlü iş ilişkileri bir iş yetiştirmek için gereklidir. Bunun nedeni, işletmelerin endişelenmesi gereken veri ihracat ve işlem kartı yeniden importu nedeniyle. Veri aktarımını desteklemek için dünyanın dört bir yanından ticaret kartları toplamak gereklidir. Bunu yapmak otomatik olarak belirli mağazalara görev atar. Bu konu hakkında endişelenmenize gerek yok çünkü tüm işler kesinlikle sansür. Herhangi bir eksikliği telafi etmek için TCG Card Shop Tycoon'u kullanabilirsiniz. Daha olumlu, destekleyici ve güvenli bir atmosfer yaratarak, oyuncular başkalarının kendi mücadeleleriyle başa çıkmalarına yardımcı olur. Ayrıca oyunun kendisinden güç ve ilham kazanmaları gerekiyor.

# Şirketin düzenli ihtiyaçlarına ek olarak, müşterilere hizmet etmek gereklidir.

Müşterileri çekmek, önemli aşamaları bitirmek için heyecan verici promosyonlar oluşturmayı gerektirir. İnsanların geri gelmesini sağlamak için promosyonlarına olağanüstü müşteri hizmetleri hizmetleri eklediğinizden emin olmak gerekir. Yeni işletmeler için hemen uygun yer ve araziler seçerek, başarı olasılığını artırırsınız. Tüketicilerden artan talep gelirinizi ve kârlılığınızı artırır. Yeni otomobil dükkanları ve kart denetleme tesisleri eklenmelidir. Giysilerin her dikişinin ekranda sansürlenmesi gerekir, böylece oyuncular bir ritmi kaçırmaz. Buna ek olarak, oyuncuların görevleri kartları olduğu için bu binayı korumak için daha fazla insan istihdam etmeleri gerekir. Servetinizi artırmak için yükseltme kartları kullanmanız gerekir; Bu kartlar çok önemlidir. Oyunu oynarken yükseltmenin aşamalarını da görebilirsiniz. TCG Card Shop Tycoon Mağaza Zinciri, yeni keşfedilen fırsatları sayesinde hem yatırımcıları hem de oyuncuları çekiyor. Her yeni fırsat, oyuncuları daha fazla mağaza geliştirmeye motive eder ve bu da zincirin genel çekiciliğini artırır. Oyuncular, diğer kartların gücünü artırabilecek büyük yükseltmelerle kart satmalıdır. Ek yararlı yükseltmeler, işimizin zincirini katlanarak oluşturan bir diziye dahil edilmelidir.

# Standart özelliklerine ek olarak, cihazın birçok ek önemli özelliği vardır.

Hiçbir zaman, bu oyunun mükemmel işinin uzun süredir devam eden bir dizi zorluk başlatmanın önemli sorumluluğuna uyması gerekmiyor. Boyut ne olursa olsun özel koleksiyonlardan ticaret kartları satın almak için etkinizi kullanın. Bu, dünyanın en büyük ticaret zincirini başlatacak. Yakındaki ülkelere gidin ve dev gelen kutumuza olumlu yorumlar ekleyin. Yeni fikirleri tanıtmak, oyununuzun üstünde kalmak için çok önemlidir. Bunu yapmak, müşterilere olağanüstü hizmet sağlamak anlamına gelir. Her iş zincirinin aylık gelirine bakarak, oyuncunun kart koleksiyonunda değişiklikler yapılabilir.

# TCG Kart Mağazası Tycoon Simulator için bir ticaret kartı oyunu modu var. Normal oyunda bulunmayan benzersiz kartlara sahiptir.

İşinize başlamak için ilk mağazanızı oluşturmanız gerekir. Popüler ve ucuz kartları tutabilen raflarınıza kasiyer sayaçları ve kart rafları ekleyebilirsiniz. Amatörler ihtiyaç duydukları her bir ürün için satın aldıklarında ve ödeme yaptıklarında, ek yükseltmeler için istikrarlı bir gelir akışınız olur. Satışları gerekli tutarı aşacak şekilde artırın ve amatör müşterilerin daha fazlası için geri gelmesini sağlayın. Giderek daha fazla üst sınıf ve profesyonel müşteri kuruluşta sık sık, ticaret kartlarını toplama arzusunu fark ettiler.

# Ürün bulmak ve satmak aynı sürecin bir parçasıdır.

Kaliteli bir kart tedarikçisine erişmek için kota gereksinimlerinizi karşılamanız gerekir. Bu yükümlülüğü yerine getirdikten sonra, kartı o tedarikçiden alabilir ve rafınıza yerleştirebilirsiniz. Saygın veya kaliteli herhangi bir tedarikçi bulmak ve satın almak kolay olacaktır. Yüksek-nadir kartlar avucunuza düzgün bir şekilde sığar. Ayrıca diğer kartlardan önemli ölçüde daha pahalıya mal olurlar, bu da onları zorlaştırır. Ayrıca, bu faaliyet geliri artıran önemli bir süre gerektirir. Kart koleksiyoncuları, kart paketlerinin sağladığı değeri takdir eder. İhtiyaç duydukları kartlar için herhangi bir fiyat ödemeye hazırlar.

# Yüksek süreli konukları kucaklamak.

Para kaybetmekten kaçınmak için, seçimlerinizin konukların ihtiyaçlarını karşılamasından emin olun. Kart ürünlerim arasından misafirlerinizi memnun eden bir öğretici seçmek için zaman ayırın. İhtiyaç duydukları şeyi bulamayan insanlar boş elle bırakırlar. Bu, satış görevlilerinin ürünleri alıcılarına dikkatli ve özel olarak açıklamaları gerektiği anlamına gelir. Daha hızlı hizmet hızına özel bir işlevle erişilebilir. Bu değişiklik sayesinde artan satış artışı. 1000 kart paketi satmak, tüm ürünlerinizi satma hızını artıran bir süper canavarın kilidini açar. Bu etki kümülatiftir - her gün biraz daha para getirirsiniz.

# Başarıların kilidini açın.

Seçenekler bölümünde liderlik tablosunu kontrol ederek hedeflerinizi kolayca görebilirsiniz. Becerileriniz aracılığıyla üzerinde çalışmanız ve büyük başarılar elde etmeniz gerekir. Kilit açılabilir başarılar koleksiyona katkıda bulunur ve TCG kart mağazası kralı simülatörü moduyla daha rekabetçi olmamıza izin verir. Daha fazla oynadıkça, oyunla rekabet yeteneklerimizi artırıyoruz. ———

# TCG Card Shop Tycoon Simulator şık APK 257 [Ücretsiz satın alma][Sınırsız para] Özellik:

Mağaza müdürünü oynayacağınız bir ticari kart mağazası satıcı oyunu mu arıyorsunuz? Boşta yönetimi ve boşta mağaza oyunlarını seviyorum? Bir TCG mağazasının rolünü oynamanız gereken TCG Card Shop Idle Tycoon'u seveceksiniz. TCG mağaza kralı olmayı hedefleyen yönetici! Varlıkları yönetin, doğru TCG paketlerini satın alın, genişletin ve gerçek bir TCG pazar kralının zekasını ve becerilerini gösterin. KAYNAK VE SAT İlk TCG kartı paketinizi satın alın ve bu boş iş adamı oyununda bunları satın. Kart paketlerini yeniden stoklamak, yükseltmek ve seviye atlamak için fonlarınızı akıllıca yönetin. KART DÜKKANINIZI OLUŞTURUN Temel raflarla başlayın ve gurur duyacağınız bir kart mağazası inşa edin. Tezgahlar ve raflar sipariş edin, mağaza adları oluşturun, malzemelerinizi yeniden stoklayın ve daha fazlasını yapın! En iyi iş adamlarından biri olmak için bu mağaza kurma oyununda mağazanızı yükseltin ve daha fazla mağaza inşa edin! MÜŞTERİLERİNİZE HİZMET VERİN Mağazanız kurulduktan sonra müşteriler uçarak gelecektir. Daha fazla müşteriye hizmet vermek ve kart paketleri satarak daha fazla gelir elde etmek için müşteri düğmesine daha hızlı dokunun. Satılan her 1000 paket için kartları açıp koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz! Bu boş atari salonunda gerçek bir kart mağazası kralı imparatorluğu kurabilmeniz için muhteşem bir müşteri deneyimi sunun. BİR KART ALBÜMÜ TOPLA Boşta yönetim kralı oyunlarının yanı sıra ticari kartlar toplamayı da seveceğinizi düşündük. Bu yüzden özel bir Koleksiyon bölümü oluşturduk. Kartları açmak için mağazanızda kart paketleri satın ve bunları 550'den fazla yuvaya sahip kendi koleksiyon kartı albümünüzde toplayın. HEDEFLERDaha fazla ödül kazanmak için mağazadaki TCG simülatörü hedeflerini ve başarılarını kontrol edin. Yeniden stoklama seviyeleri ve raf kilidini açmadan kart toplama zorluklarına ve raf yükseltmelerine kadar bu eğlenceli zorluklar, çevrimiçi iş adamı oyunumuzu daha da eğlenceli hale getirecek! ÖZELLİKLER - bir ticari kart mağazasını yönetin - kart paketlerini stoklayın / yeniden stoklayın ve satın - mağazanızı oluşturun ve yükseltin - paketi açın ve kartları toplayın - daha fazla müşteriye hizmet etmek için hızlıca dokunun - ödüller kazanmak için hedefleri tamamlayın - çalışırken arka planda çalışan boşta mağaza yöneticisi simülatörü çevrimdışıyken veya siz yokken - yükseltmeleri ve özellikleri satın alabileceğiniz özel oyun mağazası Şimdi en eğlenceli boşta iş adamı oyunlarından birini oynamanın zamanı geldi! TCG Card Shop Idle Tycoon'u ÜCRETSİZ İndirin!--- SIA DING SHEN TARAFINDAN Idle Card Shop Tycoon, halihazırda dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından oynanan MegaBots Battle Arena ve Dragon Merge Master oyunlarını yaratan tanınmış bir oyun geliştiricisi olan Sia Ding Shen tarafından yaratılmıştır.İLETİŞİM :Bu ticari kart oyunu mağaza menajeri oyunuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bunları [email protected] adresine gönderin. O zamana kadar 2022'nin en heyecan verici boş iş adamı oyunlarından birinde kart mağazası müdürü rolünü oynamanın keyfini çıkarın.

Ticaret kartları kazanmanın bir yolu olarak bir ticaret kartı toplama stratejisi hazırlayın.
Sağlıklı bir iş ağı oluşturun.
Şirketin düzenli ihtiyaçlarına ek olarak, müşterilere hizmet etmek gereklidir.
Standart özelliklerine ek olarak, cihazın birçok ek önemli özelliği vardır.
TCG Kart Mağazası Tycoon Simulator için bir ticaret kartı oyunu modu var. Normal oyunda bulunmayan benzersiz kartlara sahiptir.
Ürün bulmak ve satmak aynı sürecin bir parçasıdır.
Yüksek süreli konukları kucaklamak.
Başarıların kilidini açın.

# Nasıl indirilir ve kurulur TCG Card Shop Tycoon Simulator şık APK 257 [Ücretsiz satın alma][Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan TCG Card Shop Tycoon Simulator modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. TCG Card Shop Tycoon Simulator mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den TCG Card Shop Tycoon Simulator indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında TCG Card Shop Tycoon Simulator arayın.

# Tam Özellikler TCG Card Shop Tycoon Simulator şık APK 257 [Ücretsiz satın alma][Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut164.3MB
versiyon257
Sürüm Kodu257
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK RECEIVE AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE BILLING VIBRATE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Titreşime erişim sağlar.
Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

// imza //

MD5B1B103FA442532DC31520CF82BA654AB
imza37CAB548D4972EEA2259422FBE1986CB0ACD0D23
CBE6A1BEDFBFA85C5D9779D3D7D32377B32CFA05707C5E251132E7E289FCEA04
GeçerliFri Mar 18 12:49:33 CET 2022 until: Tue Mar 12 12:49:33 CET 2047
Seri numarası241efb1d

// Geliştirici //

Geliştiricizhangkongkeji
OUzhangkong
organizasyonandroid
yerelÇangşa
ülkeÇin
şehirhunan

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor TCG Card Shop Tycoon Simulator şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın TCG Card Shop Tycoon Simulator şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 40

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (40)

 • G

  @Anonim   2024-06-10 19:06:27

  Kimden:GB   cihaz:2209116AG   OS:android 13
  trash asf
 • I

  @Anonim   2024-06-05 01:27:15

  Kimden:ID   cihaz:M2006C3MG   OS:android 10
  bolehhh
 • I

  @Anonim   2024-06-02 14:39:57

  Kimden:ID   cihaz:SM-A025F   OS:android 12
  meskipun mod tidak berhasil tapi tetap seru
 • U

  @Anonim   2024-06-02 07:51:46

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6739   OS:android 13
  good
 • E

  @Anonim   2024-05-29 19:10:30

  Kimden:ES   cihaz:SM-A256B   OS:android 14
  muy malo
 • I

  @Anonim   2024-05-22 12:11:42

  Kimden:ID   cihaz:Infinix X688B   OS:android 11
  works
 • K

  @Anonim   2024-05-21 21:15:53

  Kimden:KH   cihaz:CPH2043   OS:android 12
  you are ***;)
 • U

  @Anonim   2024-05-21 17:30:11

  Kimden:US   cihaz:V2070   OS:android 11
  okmb
 • A

  @Anonim   2024-05-19 08:08:38

  Kimden:AR   cihaz:SM-J610G   OS:android 10
  esta muy bueno
 • U

  @Anonim   2024-05-19 03:00:22

  Kimden:US   cihaz:RMX1821   OS:android 10
  okk
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin TCG Card Shop Tycoon Simulator şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler TCG Card Shop Tycoon Simulator

 • B

  @Anonim   2023-02-12 23:04:15

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g(20)   OS:android 11
  atualização 209 por favor, quero muito jogar aaaaaaaaaaaaaaaaaa
 • I

  @Anonim   2023-01-07 00:36:59

  Kimden:ID   cihaz:vivo V2131   OS:android 12
  free shopping pliss me play ini mod free shopping
 • I

  @Anonim   2022-12-25 19:25:25

  Kimden:IT   cihaz:Xiaomi Redmi Note 9S   OS:android 11
  anyone for last version 201 ????????????????????????????
 • U

  @Anonim   2022-12-14 20:38:46

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g(7)   OS:android 10
  falta actualizar a la versión 200 por favor quiero seguir jugando
 • G

  @Anonim   2022-10-11 13:48:24

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-S908E   OS:android 12
  request for the latest version 1.89. can't play the game without updating.
 • U

  @Anonim   2022-08-24 02:40:43

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2102J20SG   OS:android 12
  Compras gratis pero NO dinero infinito, solamente las compras con dinero real
 • G

  @Anonim   2022-04-23 16:28:55

  Kimden:GR   cihaz:Xiaomi Redmi Note 9 Pro   OS:android 10
  σας παρακαλώ πάρω πολύ βάλτε και αυτό το παιχνίδι στο happy mod για να μπορώ να αγοράσω δωρεάν όλα τα πακετα
 • U

  @Anonim   2022-02-07 16:31:22

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1725   OS:android 7.1.1
  i want a mod for money because its hard plz im bad at idles
 • G

  @Anonim   2022-01-17 07:28:56

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI JAT-LX3   OS:android 9
  I want the mod so that it would have unlimited currency also bought all the items in the shop
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

TCG Card Shop Tycoon Simulator şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (61) Sürümler of TCG Card Shop Tycoon Simulator şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler TCG Card Shop Tycoon Simulator şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme