HappyMod › Games › Social › Instagram Mod
Instagram Mod

Instagram şık APK 271.0.0.20.84 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-03-30

Instagram şık değiştirilmiş bir versiyonudur Instagram tarafından geliştirildi Instagram. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Instagram Mod APK 271.0.0.20.84 (Sınırsız takipçi, jeton... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Instagram 286.0.0.20.69 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıInstagram şık APK 271.0.0.20.84 [Sınırsız para]
versiyon271.0.0.20.84
Güncelleme açık2023-03-30
Boyut42.97 MB
Mod BilgisiInstagram Mod APK 271.0.0.20.84 (Sınırsız takipçi, jeton)
geliştiriciInstagram
KategoriSocial
Google Play'den edininInstagram
Orijinal apk'yı indirinInstagram (53594099)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Instagram şık APK
Bağlantılar İndir:

Instagram şık APK 271.0.0.20.84 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (53594099)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (53594099)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Instagram şık APK 271.0.0.20.84 [Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız takipçiler, madeni paralar

Özellik V2 Özellik:
Sınırsız takipçi, jeton

Özellik V3 Özellik:
Sınırsız takipçiler, madeni paralar

Özellik V4 Özellik:
Sınırsız takipçi, jeton

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Modern sosyal ağın bir sonucu olarak, insanlar iletişimi arttırmıştır.

İnsanlar telefon icat edilmeden önce birbirleriyle iletişim kurmak için mektuplar yazarlardı. Şu anda, birçok sosyal medya ağı yaratılmış ve dünyanın dört bir yanındaki insanlar tarafından kullanılmaktadır. Daha önce, insanlar yaşamdaki değişiklikler nedeniyle birbirleriyle bağlantılı değildi. Instagram, dünyadaki diğer tüm medya ağlarından daha yüksek bir dereceye sahiptir. Uygulamaya benzerlikleri nedeniyle Facebook'u yavaş yavaş yansıtır. Bu uygulama birçok şaşırtıcı yeni fikre yol açar. Bu nedenle alternatif kullanımlardan daha kullanışlıdır.

# Mesajları paylaşarak dünyanın dört bir yanından birçok arkadaşı bağlayın.

Herhangi bir akıllı telefon sahibinin bu uygulamayı cihazlarına yüklemesi gerekir. Gördüğünüzden daha fazlası ve sadece iki yeri bağlamaktan çok daha fazlası. Örneğin, şu anda Amerika Birleşik Devletleri'ndesiniz, ancak aileniz başka bir ülkede yaşıyor. Telefonunuza yüklü bu uygulama ile binlerce mil uzakta olmanıza rağmen ailenizle bağlantı kurabilirsiniz. Instagram uygulamasını arkadaşlarınızla bağlantı kurmak ve dünya çapında yeni arkadaşlıklar yapmak için kullanabilirsiniz. Farklı tarzlarda fotoğraf çekerek, çeşitli filtrelerle yüzünüzün güzelliğini artırabilirsiniz. Ayrıca, kullanıcılar uygulama aracılığıyla görüntülü sohbet edebilir ve birbirlerine mesaj gönderebilir. Mesajı silerek her iki gelen kutunuzdan mesajı tamamen kaldırabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra, alıcı mesajı görmez ve onu alamazsınız.

# En çok beğendiğiniz fotoğrafları paylaşın.

Instagram'ın paylaşım özelliklerini kullanarak, albümünüzden özellikle arkadaşlarınız arasında popüler olan görüntüleri sergileyebilirsiniz. Albümünüzden en iyi resimleri seçin ve birlikte video. Ardından, bu videoları arkadaşlardan anlamlı yorumlardan seçilmiş kelimelerle yayınlayın. Bu harika fotoğraflarınızı gösterecek ve insanların onlara aşık olmalarını sağlayacaktır. Uygulamada görüntülenen her fotoğrafın yüksek çözünürlüklü ve tam HD görüntüleri vardır. Sonuç olarak, kullanıcılar hasarlı görüntüler görmezler. Fotoğraflar, bir mesaj panosuna gönderilmeden önce düzenlenebilir, bu da istediğiniz resimleri değiştirebileceğiniz anlamına gelir. Bu, ilham almanız gerekiyorsa, sevgili anıları canlı tutmayı kolaylaştırır.

# Düşüncelerinizi kelime ve görüntü aracılığıyla görüntüleyin.

Instagram, mizahi görüntülerin mevcudiyeti nedeniyle ruh hallerini göstermek için harika bir yerdir. İnsanlar bu platform aracılığıyla düşüncelerini ve kişisel hikayelerini de paylaşabilirler. Mesaj panolarında hikayeler yayınlamakla sınırlı değilsiniz. Seçtiğiniz herhangi bir konuda hikayeleri paylaşabilirsiniz. Bu, takipçi sayısınızı artırmanıza ve kitlenizden daha fazla dikkat çekmenize yardımcı olur.

# Birçok kullanıcıyı kolayca çekin.

Bu uygulamanın olumlu etkileri yadsınamaz; Ülkedeki gençler arasında en popüler uygulamalardan biri. Diğer popüler medya kuruluşlarıyla karşılaştırıldığında, Instagram diğer insanlarla iletişim kurmak için en iyi uygulama olarak kabul edilir. Bu uygulamanın olumlu etkilerinin yakın zamanda durması pek olası değildir. Bu uygulama, kullanıcıların birçok farklı efektle hikayeler yayınlamasına olanak tanır. Ancak, hikaye yok olmadan sadece 24 saat sürer. Uygulama, vurgular gibi özellikler ve kullanıcıların en sevdikleri listeye ekleyebilecekleri hikayeler içerir. Dikkate değer çünkü dünyanın her yerinden hikayelere değer katıyor.

# Hem profesyonel hem de kişisel olarak, bunun olağanüstü bir faydası vardır.

Uygulamaya gönderilen fotoğraflar ve videolar yalnızca paylaşılan içerik değildir; Uygulamanın tüm amacını oluştururlar. Ayrıca, uygulama tarafından toplanan verileri kullanarak, platformdaki kullanıcıların önemli bir kısmının ticari işlemler yürüttüğü ortaya çıkıyor. Bu şekilde para kazanmak para harcamak gerektirmez. Ancak, bazı kullanıcılar para kazanan bir hesap oluştururken bir ücret ödemek zorundadır.

# Grafik arayüzü, bir programda yer alan bilgilere erişim sağlar.

Uygulamanın görsel arayüzü, beklediğimiz şeyle başparmağa gidiyor. Her düzenin, açıklığı sayesinde yorumlanması ve kavranması kolaydır. Bu, uygulamayı her yaş ve ilgi alanına uygun hale getirir.

# Bu eğitim özeti ile Instagram hakkında bilgi edinin.

Birçok ünlü kamu figürü bu popüler sosyal ağ sitesine katılır; Şarkıcılar, aktörler, aktörler ve futbolcular dahil. Ayrıca, bu site milyarlarca insan arasında son derece popüler. Bu uygulama, sadece birkaç dokunuş uygulayarak günlük anları aileniz ve arkadaşlarınızla kolayca paylaşmanızı sağlar. Ayrıca fotoğrafları mümkün olduğunca hızlı, net ve görsel olarak düzenlemenize ve yönetmenize yardımcı olur. Bu uygulamayı indirerek, size göze çarpan özelliklerinden bazılarını göstereceğiz.

# Herkes bir dosya indirerek ve bilgilerini girerek kolayca kaydolabilir.

Instagram'ın yüklenmesi, belirli bir e -posta adresi kullanılarak bir kullanıcı adı ve şifre ile hesap oluşturulmasını gerektirir. Hesabı oluşturduktan sonra, kullanıcılar aşağıda verilen bağlantıları izleyerek Instagram hesaplarını Facebook hesaplarına bağlayabilir. Uygulamayı indirdikten sonra otomatik olarak arar ve Instagram arkadaşlarınızı listeye eklemenizi önerir. Bu nedenle Instagram topluluğuna katıldınız. Bir sonraki adım, ilk resminizi yayınlamak ve insanların beğenmesini ve yorum yapmasını beklemektir. Hesabınızı herkese açık veya özel hale getirebilirsiniz. Özel olarak ayarlandığında, yalnızca yetkilendirdiğiniz kullanıcılar resimlerinize ve videolarınıza erişebilir.

# Tasarım

Uygulamanın arayüzü birçok düzenleme ile önemli ölçüde rafine edildi. Artık iki ana renge sahip sıradan, daha uyumlu bir tasarıma sahip: siyah beyaz. Uygulamanın fotoğrafları artık tasarım seçenekleri sayesinde öne çıkıyor. İnsanlar bu yeni görünümü seviyor.

# Instagram şık APK 271.0.0.20.84 [Sınırsız para] Özellik:

Instagram, dünyanın anlarını yakalamanın ve paylaşmanın basit bir yoludur. Neler yaptıklarını görmek için arkadaşlarınızı ve ailenizi takip edin ve dünyanın her yerinden sevdiğiniz şeyleri paylaşan hesapları keşfedin. 500 milyondan fazla kişiden oluşan topluluğa katılın ve gününüzün tüm anlarını, önemli anları ve aradaki her şeyi paylaşarak kendinizi ifade edin.Instagram'ı şunlar için kullanın:• Profil ızgaranızda tutmak istediğiniz fotoğraf ve videoları yayınlamak . Bunları filtreler ve yaratıcı araçlarla düzenleyin ve birden çok klibi tek bir videoda birleştirin.• Hikayenizde birden çok fotoğraf ve video (istediğiniz kadar!) paylaşın. Metin ve çizim araçlarıyla onlara hayat verin. 24 saat sonra kaybolurlar ve profil tablonuzda veya akışta görünmezler. • Beslemenizin üst kısmındaki bir çubukta takip ettiğiniz kişilerin hikayelerini izleyin. Bunları kendi hızınızda görüntüleyin.• Beğenebileceğiniz fotoğrafları ve videoları keşfedin ve Keşfet sekmesinde yeni hesapları takip edin.• Özel mesajları, fotoğrafları, videoları ve gönderileri Instagram Direct ile doğrudan arkadaşlarınıza gönderin.• Gönderilerinizi anında paylaşın Facebook, Twitter, Tumblr ve diğer sosyal ağlar.

Modern sosyal ağın bir sonucu olarak, insanlar iletişimi arttırmıştır.
Mesajları paylaşarak dünyanın dört bir yanından birçok arkadaşı bağlayın.
En çok beğendiğiniz fotoğrafları paylaşın.
Düşüncelerinizi kelime ve görüntü aracılığıyla görüntüleyin.
Birçok kullanıcıyı kolayca çekin.
Hem profesyonel hem de kişisel olarak, bunun olağanüstü bir faydası vardır.
Grafik arayüzü, bir programda yer alan bilgilere erişim sağlar.
Bu eğitim özeti ile Instagram hakkında bilgi edinin.
Herkes bir dosya indirerek ve bilgilerini girerek kolayca kaydolabilir.
Tasarım

# Nasıl indirilir ve kurulur Instagram şık APK 271.0.0.20.84 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Instagram modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Instagram mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Instagram indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Instagram arayın.

# Tam Özellikler Instagram şık APK 271.0.0.20.84 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut43MB
versiyon271.0.0.20.84
Sürüm Kodu313224438
Langaf ar as az bg bn bs ca cb cs da de el en-GB es es-ES et fa fb fi fr fr-CA gu hi hr hu in is it iw ja ka km kn ko lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl pa pl pt pt-PT qz ro ru si sk sl sn sq sr sv sw ta te th tl tr uk ur vi wo zh-CN zh-HK zh-TW

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK GET_ACCOUNTS USE_CREDENTIALS RECEIVE_BOOT_COMPLETED VIBRATE FOREGROUND_SERVICE USE_FULL_SCREEN_INTENT RECEIVE CAMERA READ_CONTACTS READ_PROFILE ACCESS_FINE_LOCATION RECORD_AUDIO MODIFY_AUDIO_SETTINGS WRITE_EXTERNAL_STORAGE ACCESS_MEDIA_LOCATION READ_PHONE_STATE READ_PHONE_NUMBERS INSTALL_SHORTCUT UNINSTALL_SHORTCUT PROTECTED_DEEPLINKING DIRECT_APP_THREAD_STORE_SERVICE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT CHANGE_BADGE BROADCAST_BADGE REQUEST_INSTALL_PACKAGES USE_BIOMETRIC USE_FINGERPRINT REORDER_TASKS BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FEO2 RECEIVE_ADM_MESSAGE RECEIVE READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED yayınını almasına izin verir.
;Vibratöre erişime izin verir.;Bir uygulamanın genel ses ayarlarını değiştirmesine izin verir.;Bir uygulamanın Başlatıcı'da bir kısayol yüklemesine izin verir.;Bir uygulamanın Başlatıcı'daki bir kısayolu kaldırmasına izin verir.;Bir uygulamanın paket yükleme isteğinde bulunmasına izin verir.;İzin verir:

parmak izi donanımını kullanmak için bir uygulama.;Bir uygulamanın görevlerin Z sırasını değiştirmesine izin verir.:

KİŞİLER:
Hesaplar Hizmetindeki hesap listesine erişim sağlar.
Bir uygulamanın, kullanıcının kişi verilerini okumasına izin verir.
KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
KONUM:
Bir uygulamanın kesin konuma erişmesine izin verir.
MİKROFON:
Bir uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
STORAGE:
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
PHONE:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm PhoneAccounts'ların listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişim sağlar.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Instagram şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Instagram şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 64

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (64)

 • U

  @Anonim   2023-06-09 01:50:22

  Kimden:US   cihaz:SM-S134DL   OS:android 13
  yes does work very great mod I recommend if you have a business.
 • U

  @Anonim   2023-06-08 21:53:26

  Kimden:US   cihaz:moto g(9) play   OS:android 11
  .......mmmmmm..m.mdmdkdkkdd
 • E

  @Anonim   2023-06-08 07:47:25

  Kimden:EG   cihaz:vivo 1901   OS:android 11
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
 • I

  @Anonim   2023-06-07 11:20:02

  Kimden:ID   cihaz:M2006C3MG   OS:android 11
  kontol anjing babi bangsat
 • A

  @Anonim   2023-06-07 06:14:54

  Kimden:AU   cihaz:CPH1937   OS:android 11
  fiudstiofxdiufdzgjiudee
 • U

  @Anonim   2023-06-07 03:56:38

  Kimden:US   cihaz:SM-A105M   OS:android 9
  zzzzzzzzzzzzzzzzzzzźzzz
 • T

  @Anonim   2023-06-06 22:18:50

  Kimden:TW   cihaz:RMX3371   OS:android 13
  Meta is too strong to the mods
 • I

  @Anonim   2023-06-06 13:46:04

  Kimden:IN   cihaz:SM-G973F   OS:android 12
  crashes multiple times
 • E

  @Anonim   2023-06-06 05:16:41

  Kimden:ES   cihaz:V2206   OS:android 13
  no me deja descargarlo
 • C

  @Anonim   2023-06-06 00:19:59

  Kimden:CA   cihaz:SM-T590   OS:android 8.1.0
  the model is just bad, it keeps crashing and I've allowed everything on it so fix ur stuff.
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Instagram şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Instagram

 • B

  @Anonim   2023-03-29 00:37:18

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A035M   OS:android 13
  não tem seguidores ilimitado e sai toda hora o aplicativo
 • I

  @Anonim   2023-03-22 02:17:09

  Kimden:ID   cihaz:vivo vivo 2007   OS:android 11
  agar bisa merentas akun orang lain yang lupa sandi
 • U

  @Anonim   2023-03-14 11:22:00

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1809   OS:android 8.1.0
  not download why fix ok nshchsjchjsjfjsjcjekcjekcbnwjcnejxbejxbejxbwhzbwhxbchehhdkqjzjakdjakdjwjdjsjdjjwjdjwjdnwjfnsnfnsnfnenfnndndnwjfjejdjwjfjwjfjw
 • U

  @Anonim   2023-03-13 01:45:58

  Kimden:UZ   cihaz:LGE LG-F470K   OS:android 4.4.2
  the best good and amazing apk yes is so the so yes yes yes♥★♥★★♥★♥★♥★♥★♥★♥★★★♥★♥★♥★♥★♥♥♥♥♥★★★★★★★♥★♥★♥★♥♥★★♥★♥★★♥♥♥♥♥★★★♥♥★★♥★♥★♥★♥★♥★♥★♥♥♥★♥★♥★♥★♥★♥♥★♥★♥★♥★♥★♥★♥★♥★♥♥★
 • U

  @Anonim   2023-03-12 11:39:19

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1804   OS:android 10
  avinashcouch gibbon if Otis ugh UFC hoodoo if go off go if to us go if go if go if go off go off hop
 • I

  @Anonim   2023-03-12 11:02:38

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi 8   OS:android 10
  INDIA
 • I

  @Anonim   2023-03-11 20:11:00

  Kimden:IN   cihaz:OPPO CPH2337   OS:android 12
  followe
 • I

  @Anonim   2023-03-09 23:07:24

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi 7A   OS:android 10
  please download do this app l am increase insta followers and likes
 • G

  @Anonim   2023-03-03 19:08:31

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-J400F   OS:android 10
  hack Instagram password and Instagram account plese add mod menu
 • G

  @Anonim   2023-03-02 20:57:44

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A205F   OS:android 11
  hey man sorry for not responding to you earlier I love u so sorry for not calling u u
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Instagram şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (45) Sürümler of Instagram şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Instagram şık ayrıca beğen...

 • KGF Mod Apk 1.0.3 [Kilitli]

  KGF Mod Apk 1.0.3 [Kilitli]

  Tüm seviyeleri kilidini oyunu giriniz
 • Angry Birds Dream Blast Mod Apk 1.52.2 [Sınırsız para][Mod Menu]

  Angry Birds Dream Blast Mod Apk 1.52.2 [Sınırsız para][Mod Menu]

  [Oyuncu Menüsü]
  Sınırsız Hareketler
  Sınırsız Yaşamlar
 • Infinite Bowling Mod Apk 16.4 [Sınırsız para]

  Infinite Bowling Mod Apk 16.4 [Sınırsız para]

  Çok fazla para vermek için oyunu girin
 • Magic Twist: Twister Music Bal Mod Apk 2.10.01 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]
 • RPG IRUNA Online MMORPG Mod Apk 5.4.6 [Tam][Sonsuz]

  RPG IRUNA Online MMORPG Mod Apk 5.4.6 [Tam][Sonsuz]

  .. [MOD: HIZ HACK]
  Seçilmiş 10 milyon MMORPG oyuncuları dünya çapında tarafından
  Iruna Çevrimiçi
  Iruna Online ile 160 masalları ve kapsamlı hikayeleri ile Deneyim tam teşekküllü RPG

  ◇◇ Oyun İçeriği ◇◇
  ▶ Sonsuz Karakter Özelleştirme ◀
  40 farklı meslekler arasında geçiş sistemi değişiyor işi kullanın
  ! kendi cinsiyet, saç modeli, saç rengi ve yüz özellikleri seçin !
  Cihazlar avatarlar sınırsız özelleştirme desenleri ile!
  ▶ up ile sohbet
  ! kuvvetli düşmanları yenmek için 4 oyuncu up bir parti yapar
  İyi Arkadaş ◀ ile Yolculuğa başla senin Guild 100 oyunculara ve Kanal Raid güçlü patronları meydan Battle-tüm dünyada arkadaşlarınızla macera başlayın
  ! (Ya eğer böyle yalnız oynarlar.)
  ▶ Bir Island alın! Herkes Island alır! ◀
  Özelleştir kendi "Ada" çeşitli nesnelerle!
  bile kaşifler biraz zaman gerekiyor!
  ▶ sonra, onu besleyerek senin evde beslenen hayvan ◀
  Kazanç sevgi boyunca Sizin Pet getir Tren
  ! araya savaşlara ve güvenmek için hayvan ortak olmak için becerilerini öğrenin!
  senteze evcil hayvanlarını bir için ... daha güçlü hayvan yumurta !?
  ▶ bir ◀ Macera bitmeyen
  mevsimsel olaylar arasındaki heyecan verici içeriği keşfedin!
  ◇◇ Öyküsü ◇◇
  uzun zaman önce, Iruna fantazi dünyası Iruna 12 tanrılar tarafından oluşturuldu. uzun yana
  tanrıların çatışma, dört grup Hume, Diel, Cule ve Elf artık ülkeler için savaş. Yolculuğunuz burada başlar
  .
  © ASOBIMO, Inc. Tüm hakları saklıdır
  -. Resmi Twitter -
  https://twitter.com/irunaonline_pr
  - Resmi Facebook -
  https://www.facebook.com /irunaonline.en
  - İletişim -
  vb istek ve problemler Biz Sorgulama formundan soruşturma öncelik verecektir için> başlık sayfası "Shop"> Sorgulama şeklinde alt bize ulaşın.
  Hizmet Şartlarını resmi web sitesinde yayınlanan anlaşmak emin olun. Biz bu uygulamayı oynarken Şartları'nı kabul ettiğinizi buyurucu. Bu uygulama Android OS 4.1 veya daha yüksek oynamak için tavsiye edilir
 • Partia 2 Mod Apk 1.1.2
 • 戦姫絶唱シンフォギアXD UNLIMITED Mod Apk 6.9.2 [Yenilmez]
 • Block Gun 3D: FPS Shooter PvP Mod Apk 9.3
 • Pocket Army: Royale Knight Crusher Mod Apk 2.2.22 [Sınırsız para]
 • Daha...[+]

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme