HappyMod › Games › Social › Instagram Mod
Instagram Mod

Instagram şık APK 335.0.0.39.93

Güncelleme açık: 2024-06-12

Instagram şık değiştirilmiş bir versiyonudur Instagram tarafından geliştirildi Instagram. En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Instagram 335.0.0.39.93 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıInstagram şık APK 335.0.0.39.93
versiyon335.0.0.39.93
Güncelleme açık2024-06-12
Boyut70.64 MB
geliştiriciInstagram
Ringtone İndirInstagram Ringtone
KategoriSocial
Google Play'den edininInstagram
Orijinal apk'yı indirinInstagram (70.64 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Instagram şık APK
Bağlantılar İndir:

Instagram şık APK 335.0.0.39.93

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (70.64 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Instagram Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Instagram şık APK 335.0.0.39.93

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Modern sosyal ağın bir sonucu olarak, insanlar iletişimi arttırmıştır.

İnsanlar telefon icat edilmeden önce birbirleriyle iletişim kurmak için mektuplar yazarlardı. Şu anda, birçok sosyal medya ağı yaratılmış ve dünyanın dört bir yanındaki insanlar tarafından kullanılmaktadır. Daha önce, insanlar yaşamdaki değişiklikler nedeniyle birbirleriyle bağlantılı değildi. Instagram, dünyadaki diğer tüm medya ağlarından daha yüksek bir dereceye sahiptir. Uygulamaya benzerlikleri nedeniyle Facebook'u yavaş yavaş yansıtır. Bu uygulama birçok şaşırtıcı yeni fikre yol açar. Bu nedenle alternatif kullanımlardan daha kullanışlıdır.

# Mesajları paylaşarak dünyanın dört bir yanından birçok arkadaşı bağlayın.

Herhangi bir akıllı telefon sahibinin bu uygulamayı cihazlarına yüklemesi gerekir. Gördüğünüzden daha fazlası ve sadece iki yeri bağlamaktan çok daha fazlası. Örneğin, şu anda Amerika Birleşik Devletleri'ndesiniz, ancak aileniz başka bir ülkede yaşıyor. Telefonunuza yüklü bu uygulama ile binlerce mil uzakta olmanıza rağmen ailenizle bağlantı kurabilirsiniz. Instagram uygulamasını arkadaşlarınızla bağlantı kurmak ve dünya çapında yeni arkadaşlıklar yapmak için kullanabilirsiniz. Farklı tarzlarda fotoğraf çekerek, çeşitli filtrelerle yüzünüzün güzelliğini artırabilirsiniz. Ayrıca, kullanıcılar uygulama aracılığıyla görüntülü sohbet edebilir ve birbirlerine mesaj gönderebilir. Mesajı silerek her iki gelen kutunuzdan mesajı tamamen kaldırabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra, alıcı mesajı görmez ve onu alamazsınız.

# En çok beğendiğiniz fotoğrafları paylaşın.

Instagram'ın paylaşım özelliklerini kullanarak, albümünüzden özellikle arkadaşlarınız arasında popüler olan görüntüleri sergileyebilirsiniz. Albümünüzden en iyi resimleri seçin ve birlikte video. Ardından, bu videoları arkadaşlardan anlamlı yorumlardan seçilmiş kelimelerle yayınlayın. Bu harika fotoğraflarınızı gösterecek ve insanların onlara aşık olmalarını sağlayacaktır. Uygulamada görüntülenen her fotoğrafın yüksek çözünürlüklü ve tam HD görüntüleri vardır. Sonuç olarak, kullanıcılar hasarlı görüntüler görmezler. Fotoğraflar, bir mesaj panosuna gönderilmeden önce düzenlenebilir, bu da istediğiniz resimleri değiştirebileceğiniz anlamına gelir. Bu, ilham almanız gerekiyorsa, sevgili anıları canlı tutmayı kolaylaştırır.

# Düşüncelerinizi kelime ve görüntü aracılığıyla görüntüleyin.

Instagram, mizahi görüntülerin mevcudiyeti nedeniyle ruh hallerini göstermek için harika bir yerdir. İnsanlar bu platform aracılığıyla düşüncelerini ve kişisel hikayelerini de paylaşabilirler. Mesaj panolarında hikayeler yayınlamakla sınırlı değilsiniz. Seçtiğiniz herhangi bir konuda hikayeleri paylaşabilirsiniz. Bu, takipçi sayısınızı artırmanıza ve kitlenizden daha fazla dikkat çekmenize yardımcı olur.

# Birçok kullanıcıyı kolayca çekin.

Bu uygulamanın olumlu etkileri yadsınamaz; Ülkedeki gençler arasında en popüler uygulamalardan biri. Diğer popüler medya kuruluşlarıyla karşılaştırıldığında, Instagram diğer insanlarla iletişim kurmak için en iyi uygulama olarak kabul edilir. Bu uygulamanın olumlu etkilerinin yakın zamanda durması pek olası değildir. Bu uygulama, kullanıcıların birçok farklı efektle hikayeler yayınlamasına olanak tanır. Ancak, hikaye yok olmadan sadece 24 saat sürer. Uygulama, vurgular gibi özellikler ve kullanıcıların en sevdikleri listeye ekleyebilecekleri hikayeler içerir. Dikkate değer çünkü dünyanın her yerinden hikayelere değer katıyor.

# Hem profesyonel hem de kişisel olarak, bunun olağanüstü bir faydası vardır.

Uygulamaya gönderilen fotoğraflar ve videolar yalnızca paylaşılan içerik değildir; Uygulamanın tüm amacını oluştururlar. Ayrıca, uygulama tarafından toplanan verileri kullanarak, platformdaki kullanıcıların önemli bir kısmının ticari işlemler yürüttüğü ortaya çıkıyor. Bu şekilde para kazanmak para harcamak gerektirmez. Ancak, bazı kullanıcılar para kazanan bir hesap oluştururken bir ücret ödemek zorundadır.

# Grafik arayüzü, bir programda yer alan bilgilere erişim sağlar.

Uygulamanın görsel arayüzü, beklediğimiz şeyle başparmağa gidiyor. Her düzenin, açıklığı sayesinde yorumlanması ve kavranması kolaydır. Bu, uygulamayı her yaş ve ilgi alanına uygun hale getirir.

# Bu eğitim özeti ile Instagram hakkında bilgi edinin.

Birçok ünlü kamu figürü bu popüler sosyal ağ sitesine katılır; Şarkıcılar, aktörler, aktörler ve futbolcular dahil. Ayrıca, bu site milyarlarca insan arasında son derece popüler. Bu uygulama, sadece birkaç dokunuş uygulayarak günlük anları aileniz ve arkadaşlarınızla kolayca paylaşmanızı sağlar. Ayrıca fotoğrafları mümkün olduğunca hızlı, net ve görsel olarak düzenlemenize ve yönetmenize yardımcı olur. Bu uygulamayı indirerek, size göze çarpan özelliklerinden bazılarını göstereceğiz.

# Herkes bir dosya indirerek ve bilgilerini girerek kolayca kaydolabilir.

Instagram'ın yüklenmesi, belirli bir e -posta adresi kullanılarak bir kullanıcı adı ve şifre ile hesap oluşturulmasını gerektirir. Hesabı oluşturduktan sonra, kullanıcılar aşağıda verilen bağlantıları izleyerek Instagram hesaplarını Facebook hesaplarına bağlayabilir. Uygulamayı indirdikten sonra otomatik olarak arar ve Instagram arkadaşlarınızı listeye eklemenizi önerir. Bu nedenle Instagram topluluğuna katıldınız. Bir sonraki adım, ilk resminizi yayınlamak ve insanların beğenmesini ve yorum yapmasını beklemektir. Hesabınızı herkese açık veya özel hale getirebilirsiniz. Özel olarak ayarlandığında, yalnızca yetkilendirdiğiniz kullanıcılar resimlerinize ve videolarınıza erişebilir.

# Tasarım

Uygulamanın arayüzü birçok düzenleme ile önemli ölçüde rafine edildi. Artık iki ana renge sahip sıradan, daha uyumlu bir tasarıma sahip: siyah beyaz. Uygulamanın fotoğrafları artık tasarım seçenekleri sayesinde öne çıkıyor. İnsanlar bu yeni görünümü seviyor.

# Instagram şık APK 335.0.0.39.93 Özellik:

Instagram dünyadaki anları yakalamanın ve paylaşmanın basit bir yoludur. Neler yaptıklarını görmek için arkadaşlarınızı ve ailenizi takip edin ve dünyanın her yerinden sevdiğiniz şeyleri paylaşan hesapları keşfedin. 500 milyonu aşkın kişiden oluşan topluluğa katılın ve günün tüm anlarını (önemli anları ve aradaki her şeyi) paylaşarak kendinizi ifade edin.Instagram'ı şunun için kullanın:• Profil tablonuzda tutmak istediğiniz fotoğrafları ve videoları yayınlamak . Bunları filtreler ve yaratıcı araçlarla düzenleyin ve birden fazla klibi tek bir videoda birleştirin. • Hikayenizde birden fazla fotoğraf ve video (istediğiniz kadar!) paylaşın. Metin ve çizim araçlarıyla onlara hayat verin. 24 saat sonra kaybolurlar ve profil tablonuzda veya yayınınızda görünmezler. • Akışınızın üst kısmındaki bir barda takip ettiğiniz kişilerin hikayelerini izleyin. Bunları kendi hızınızda görüntüleyin.• Beğenebileceğiniz fotoğrafları ve videoları keşfedin ve Keşfet sekmesinde yeni hesapları takip edin.• Instagram Direct ile feed'inizden özel mesajları, fotoğrafları, videoları ve gönderileri doğrudan arkadaşlarınıza gönderin.• Gönderilerinizi anında paylaşın Facebook, Twitter, Tumblr ve diğer sosyal ağlar.

Modern sosyal ağın bir sonucu olarak, insanlar iletişimi arttırmıştır.
Mesajları paylaşarak dünyanın dört bir yanından birçok arkadaşı bağlayın.
En çok beğendiğiniz fotoğrafları paylaşın.
Düşüncelerinizi kelime ve görüntü aracılığıyla görüntüleyin.
Birçok kullanıcıyı kolayca çekin.
Hem profesyonel hem de kişisel olarak, bunun olağanüstü bir faydası vardır.
Grafik arayüzü, bir programda yer alan bilgilere erişim sağlar.
Bu eğitim özeti ile Instagram hakkında bilgi edinin.
Herkes bir dosya indirerek ve bilgilerini girerek kolayca kaydolabilir.
Tasarım

# Nasıl indirilir ve kurulur Instagram şık APK 335.0.0.39.93 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Instagram modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Instagram mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Instagram indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Instagram arayın.

# Tam Özellikler Instagram şık APK 335.0.0.39.93

// İndirme Bilgileri //

Boyut70.6MB
versiyon335.0.0.39.93
Sürüm Kodu373511118
Langaf am ar ar-XB as az be bg bn bs ca cb cs cx da de el en-GB en-XA es es-ES es-US et eu fa fb fb-LS fi fr fr-CA gl gn gu ha hi hr hu hy in is it iw ja jv ka kk km kn ko ku ky lo lt lv mg mk ml mn mr ms my nb ne nl om or pa pl ps pt pt-BR pt-PT qz ro ru rw si sk sl sn so sq sr sr-Latn sv sw ta te tg th tl tr uk ur uz vi wo zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK AUTHENTICATE_ACCOUNTS MANAGE_ACCOUNTS GET_ACCOUNTS USE_CREDENTIALS RECEIVE_BOOT_COMPLETED VIBRATE FOREGROUND_SERVICE USE_FULL_SCREEN_INTENT RECEIVE BLUETOOTH CAMERA READ_CONTACTS READ_PROFILE ACCESS_FINE_LOCATION RECORD_AUDIO MODIFY_AUDIO_SETTINGS READ_EXTERNAL_STORAGE READ_MEDIA_IMAGES READ_MEDIA_VIDEO READ_MEDIA_VISUAL_USER_SELECTED WRITE_EXTERNAL_STORAGE ACCESS_MEDIA_LOCATION POST_NOTIFICATIONS AD_ID READ_PHONE_STATE READ_PHONE_NUMBERS READ_BASIC_PHONE_STATE ANSWER_PHONE_CALLS READ_CALL_LOG INSTALL_SHORTCUT UNINSTALL_SHORTCUT PROTECTED_DEEPLINKING DIRECT_APP_THREAD_STORE_SERVICE FEO2 READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT CHANGE_BADGE BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE FOREGROUND_SERVICE_DATA_SYNC ACCESS ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID FOREGROUND_SERVICE_LOCATION RECEIVE_ADM_MESSAGE RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BLUETOOTH_CONNECT DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION MEDIA_PROJECTION FOREGROUND_SERVICE_MEDIA_PROJECTION CAPTURE_VIDEO_OUTPUT FOREGROUND_SERVICE_CONNECTED_DEVICE FOREGROUND_SERVICE_PHONE_CALL FOREGROUND_SERVICE_CAMERA FOREGROUND_SERVICE_MICROPHONE CROSS_PROCESS_BROADCAST_MANAGER REORDER_TASKS USE_BIOMETRIC USE_FINGERPRINT BILLING MANAGE_OWN_CALLS
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
;Titreşime erişim izni verir.;Uygulamaların eşleştirilmiş bluetooth cihazlarına bağlanmasına izin verir.;Uygulamanın genel ses ayarlarını değiştirmesine izin verir.;Uygulamanın Başlatıcı'da bir kısayol yüklemesine izin verir.;Uygulamanın Başlatıcı'daki bir kısayolu kaldırmasına izin verir.;:

Uygulamaya video çıkışı yakalama izni verir.;Uygulamaya görevlerin Z sırasını değiştirme izni verir.;Uygulamanın parmak izi donanımını kullanmasına izin verir.:

KİŞİLER:
Hesaplar Hizmeti'ndeki hesap listesine erişime izin verir.
Uygulamaya, kullanıcının kişi verilerini okuma izni verir.
KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
KONUM:
Uygulamanın kesin konuma erişmesine izin verir.
MİKROFON:
Uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
Bir uygulamanın kullanıcının aramasını okumasına izin verir
kayıt.:

Min Sdk26
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK34
Hedef SDK Txt34
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#:

// imza //

MD5F9CF2124DFAACCC45E7E3F739ECA55AE
imzaC56FB7D591BA6704DF047FD98F535372FEA00211
5F3E50F435583C9AE626302A71F7340044087A7E2C60ADACFC254205A993E305
GeçerliWed Feb 08 02:41:31 CET 2012 until: Fri Jan 15 02:41:31 CET 2112
Seri numarası4f31d2cb

// Geliştirici //

GeliştiriciKevin Systrom
organizasyonInstagram Inc
yerelSan Francisco
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Instagram şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Instagram şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 46

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (46)

 • B

  @Anonim   2024-06-14 10:13:09

  Kimden:BR   cihaz:moto e20   OS:android 11
  NN mudou nada
 • G

  @Anonim   2024-06-14 09:54:56

  Kimden:GB   cihaz:SM-A715F   OS:android 11
  super
 • U

  @Anonim   2024-06-14 06:25:14

  Kimden:UZ   cihaz:SM-A260G   OS:android 8.1.0
  .......
 • A

  @Anonim   2024-06-14 04:25:22

  Kimden:AE   cihaz:SM-A115F   OS:android 12
  سناب
 • I

  @Anonim   2024-06-14 04:19:43

  Kimden:IN   cihaz:23076RN4BI   OS:android 13
  love you?
 • T

  @Anonim   2024-06-14 03:39:10

  Kimden:TR   cihaz:M2004J19C   OS:android 11
  deoda
 • A

  @Anonim   2024-06-14 03:27:54

  Kimden:AE   cihaz:SM-J415F   OS:android 9
  جميل
 • A

  @Anonim   2024-06-14 01:41:38

  Kimden:AE   cihaz:SM-A047F   OS:android 14
  fgb
 • C

  @Anonim   2024-06-14 00:32:57

  Kimden:CZ   cihaz:ART-L29   OS:android 10
  Super
 • G

  @Anonim   2024-06-14 00:31:59

  Kimden:GB   cihaz:CPH2599   OS:android 14
  co busy
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Instagram şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Instagram

 • B

  @Anonim   2023-03-29 00:37:18

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A035M   OS:android 13
  não tem seguidores ilimitado e sai toda hora o aplicativo
 • I

  @Anonim   2023-03-22 02:17:09

  Kimden:ID   cihaz:vivo vivo 2007   OS:android 11
  agar bisa merentas akun orang lain yang lupa sandi
 • U

  @Anonim   2023-03-14 11:22:00

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1809   OS:android 8.1.0
  not download why fix ok nshchsjchjsjfjsjcjekcjekcbnwjcnejxbejxbejxbwhzbwhxbchehhdkqjzjakdjakdjwjdjsjdjjwjdjwjdnwjfnsnfnsnfnenfnndndnwjfjejdjwjfjwjfjw
 • U

  @Anonim   2023-03-13 01:45:58

  Kimden:UZ   cihaz:LGE LG-F470K   OS:android 4.4.2
  the best good and amazing apk yes is so the so yes yes yes♥★♥★★♥★♥★♥★♥★♥★♥★★★♥★♥★♥★♥★♥♥♥♥♥★★★★★★★♥★♥★♥★♥♥★★♥★♥★★♥♥♥♥♥★★★♥♥★★♥★♥★♥★♥★♥★♥★♥♥♥★♥★♥★♥★♥★♥♥★♥★♥★♥★♥★♥★♥★♥★♥♥★
 • U

  @Anonim   2023-03-12 11:39:19

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1804   OS:android 10
  avinashcouch gibbon if Otis ugh UFC hoodoo if go off go if to us go if go if go if go off go off hop
 • I

  @Anonim   2023-03-12 11:02:38

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi 8   OS:android 10
  INDIA
 • I

  @Anonim   2023-03-11 20:11:00

  Kimden:IN   cihaz:OPPO CPH2337   OS:android 12
  followe
 • I

  @Anonim   2023-03-09 23:07:24

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi 7A   OS:android 10
  please download do this app l am increase insta followers and likes
 • G

  @Anonim   2023-03-03 19:08:31

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-J400F   OS:android 10
  hack Instagram password and Instagram account plese add mod menu
 • G

  @Anonim   2023-03-02 20:57:44

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A205F   OS:android 11
  hey man sorry for not responding to you earlier I love u so sorry for not calling u u
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Instagram şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

İlgili Modlar

İndiren kişiler Instagram şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme