HappyMod › Games › Simulation › BitLife - Life Simulator Mod
BitLife - Life Simulator Mod

BitLife - Life Simulator şık APK 3.13.1 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-03-16

BitLife - Life Simulator şık değiştirilmiş bir versiyonudur BitLife - Life Simulator tarafından geliştirildi Candywriter Llc. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Mod bilgisi:- lisans kontrolü devre dışı bırakıldı- �... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz BitLife - Life Simulator 3.13.12 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıBitLife - Life Simulator şık APK 3.13.1 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]
versiyon3.13.1
Güncelleme açık2024-03-16
Boyut197.21 MB
Mod BilgisiMod bilgisi:- lisans kontrolü devre dışı bırakıldı- ücretsiz uygulama içi satın almalarDikkat! Bu oyun ARM64 ...
geliştiriciCandywriter Llc
Ringtone İndirVideo Game Ringtone
KategoriSimulation
Google Play'den edininBitLife - Life Simulator
Orijinal apk'yı indirinBitLife - Life Simulator (197.21 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
BitLife - Life Simulator şık APK
BitLife Dogs – DogLife şık APK
BitLife Cats - CatLife şık APK
Letter Soup şık APK
Bağlantılar İndir:

BitLife - Life Simulator şık APK 3.13.1 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]

Hızlı indirme (16.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (197.21 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Video Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler BitLife - Life Simulator şık APK 3.13.1 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]

Video Doğrulandı

Mod bilgisi:
- lisans kontrolü devre dışı bırakıldı
- ücretsiz uygulama içi satın almalar
Dikkat! Bu oyun ARM64 CPU'lu (AArch64, arm64-v8a) cihazlar için tasarlanmıştır. Değişikliği 32 bit işlemcili bir cihaza yükleyemeyeceksiniz.
- ücretsiz alışveriş

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları BitLife - Life Simulator şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Sıfırdan yeni bir hayat yaratmak.

Bu bölümde oyunculara yeni deneyimler sunmaya yardımcı olan yeni noktalar geliyor. Doğdukları andan büyüyene kadar bir insanı hayal edebiliyor musunuz? Bir bireyin deneyimlediği her şey bir kişinin telefonunda yeniden yaratılır. Karakteriniz infantil bir durumda başlar. Erkek veya kadın olup olmadıkları da dahil olmak üzere aile soyları hakkında hiçbir bilgileri yoktur. Kardeşleri ve hatta ebeveynleri olsun gibi diğer fikirler bir gizem olarak kalır. Karakteriniz doğma ve ölme sürecindeyken, genel sağlık ve mutlulukları sürekli olarak güncellemeleri hakkında bir istatistik. Ekranın ortasında görüntülenen yaş düğmesini tıklayarak karakterinizin ömrünü uzatabilirsiniz. Hayatınızı yeniden yapmak, bu noktadan itibaren istediğiniz şeydir ve bu karakterin size vereceği şeydir.

# Kararınızı verin ve devam edin.

BitLife - Life Simulator'da, zaman çizelgelerinin her birinden eylemleri seçerek karakterinizin hayatının nasıl ilerlediğine karar verirsiniz. Karakteriniz yaşamın farklı aşamaları yaşarken, oyun size sonucu etkileyen bir dizi seçenek sunar. Örneğin, karakteriniz aşılar için doktora götürüldüğünde, annenizin elini ısırarak protesto etmeyi seçebilirsiniz veya hareketsizce oturabilirsiniz. 6 yaşında, oyun içi yaş sistemi başlar. Bu, öğrenci olarak okula girmenin yaşıdır; Ayrıca liseye gitmek için yaşla da çakışır. Liseye girdikten sonra, oyun oyuncuların yaşam deneyimini etkinliklerle dolu bir hayat gibi okuyan kilometre taşlarına yönlendirir. Daha sonra, oyuncu çeşitli kulüplere ve hayır kurumlarına katılabilir. Oyunun bu adımını tamamlamak, oyuncuların liseden mezun olmasını sağlar. İki seçenekten birini seçerek eğitiminize devam edebilirsiniz: üniversite veya iş. Alternatif olarak, askerlik hizmetine kaydolabilirsiniz. Ne yapmak istediğinizi seçtiğinizde bu süreçte nokta budur.

# Daha sağlıklı yaşamak, sağlıklı olmak.

BitLife - Life Simulator: Görünüş, Zeka, Sağlık ve Mutluluk'ta karakterinizin temel istatistiklerini düşünün. Sağlığa çok dikkat edin; Sağlık, yaşam faaliyetlerine katılımınızı artırır. Kozmetik cerrahi geçirmeyi seçseniz bile, geleceğiniz görünüm derecelendirmesinden etkilenmeyecektir. Buna ek olarak, bu derecelendirmeyi değiştirmek mortalitenizi etkilemez - bunun yerine ölüme bile neden olabilir. Bunun yanı sıra, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçeneğiniz var ve her biri farklı bir şekilde sona erecek. Açıkçası 18 yaşında herkesin hayatında önemli bir zamandır. Hayatınız için önemli bir tehdit oluşturan orduya katılmaya karar verdiğiniz andır. Böylece, bu herkesin hayatında önemli bir kilometre taşı olarak kabul edilebilir. Herhangi bir yanlış adım düzeltici bir hareket gerektirir. Bu nedenle, hata yapan insanlar seçimlerinden büyük rahatlık elde edebilirler. İyileştirici eylemle ilgilenen herkes, zaman makinesini geri dönmek ve olayların seyrini değiştirmek için kullanabilir.

# Evlenmek size sağlıklı bir ekonomiyi sürdürmek için gereken finansal güvenlik sağlar.

Bitlife - Life Simulator'a girmek ve çalışmaya başlamak için finansal yönetimi anlamanız gerekir. Herkes, bir araba satın alarak, bir şirket kurarak veya gayrimenkul yatırım yaparak finansmanı nasıl düzgün yöneteceğini anlayabilir. Alternatif olarak, paralarını casinolarda kullanabilir veya bir ev satın alabilir. Daha sonra, hayatınızı yaptığınız seçimlerle kontrol edersiniz. Tüm düğmeye tıklayarak Menü çubuğundan Varlıklar menüsüne erişebilirsiniz. Kariyerinizde yaşlandıkça ve daha da ilerledikçe, insanlar sizinle flört etmeye başlar. Bunun nedeni, sizinle birlikte olmak ve birlikte olacak birini bulduktan sonra sizinle evlenmek istiyorlar. Bununla birlikte, insanlar aynı zamanda başka seçimler yaparak ailelerini içerik tutmak istiyorlar. Evlilik durumundan bağımsız olarak, bazı kadınlar kocalarını baştan çıkarmaya çalışırlar. Bazı eşler aileleriyle kalmak yerine işlere sahip olmayı seçer. İnsanların seçtiği farklı yollara rağmen, tüm aile yaşamları barışçıl değildir. Hayat Simülatörü - Bitlife - oyuncular, birçok yoldan değişen sonlara yönelik daha büyük bir yaşam resmi görürler. Olumlu bir zihniyet, bir kişinin büyüme sürecini anlamanın anahtarıdır. Bir telefon ekranında kaydırarak, bir kişinin genel gelişimini izleyebilirsiniz.

# Bitlife Blockchain'e bir bakış.

CandyWriter, simülasyonlarda uzmanlaşmış oyunların yayıncısıdır. Bitife son oyunlarından biridir; Sadece toplam dört oyuna sahip olması nedeniyle Google Play'de nispeten popüler değil. Ancak, oyun topluluğu üzerindeki etkisi önemli olmuştur. Google Play'de 10 milyondan fazla indirme ve her yerde 5 yıldızlı inceleme ile Bitife birçok oyuncuyu çekiyor. Bu oyunun çok fazla varyasyona sahip olması gibi çeşitli yönlerden hoşlanıyorum.

# Oynanış

Kibirinin sadeliğine rağmen, bir hikayenin sonu olabilir. Yeni mucizeler hayatınızda uyarı vermeden ortaya çıkabilir ya da hikayenin bittiğini bile fark etmeyebilirsiniz. Görsel yeni oyunlara benzer bir şekilde, Bitife interaktif unsurlara sahip bir anlatı gibi oynar. Oyunun zaman çizelgesinde, bir karakterin her yıl gerçekleştirdiği eylemleri seçersiniz. Bu, tipik olarak bir karakter için seçilen satırların yerini alır. Pasif olarak annenizin sizi aşılamasına veya elini ısırarak direnmesine izin verebilirsiniz. Kahramanın yaşını ayarlamak için yaş düğmesini tıklayın. Yaş düğmesinde başka bir seçenek seçerek hayatlarının nasıl oynandığını inceleyin. Bitlife karakterinin sağlığı, akıllı, görünüm ve mutluluk göstergeleri en temel özelliklerdir. En önemlisi sağlıklı bir yaşamdır - yüksek sağlığa sahip olmak daha sonraki yaşamda daha fazla şans sağlar. Görünümünüzü artırmak için plastik cerrahi alabilir veya bir spor takımına katılabilirsiniz. Bir spor takımına katılmanın gelecek görünümünüz üzerinde çok fazla etkisi yoktur; Size sadece ünlü bir kulübü imzalama fırsatı verir. Orduya katılmak, bazı kararların beni öldürebileceği gerçeğini değiştirmedi. Mineclearing oyunum Madesweeper'a benzer. Görevim üç mineral mevduatı bulmamı talep ediyor. Karakterim görevin tamamlanmasıyla 23 yaşında ölüyor. Life adlı başka bir oyun bir oyun insan yaşamına benzer bir hikaye sunuyor. Hikaye anlatımına farklı bir yaklaşım kullanıyor…

# Amerika Birleşik Devletleri'nde yasal olarak bir araba sürmek için 18 yaşında olmalısınız.

18 yaşındayken, üniversite mezunlarının artık ülkelerinin dışına seyahat etmeleri için izin almaları gerekmiyor. Şu anda hayatınızın geri kalanını büyük ölçüde etkiliyor.

# BitLife - Life Simulator şık APK 3.13.1 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş] Özellik:BitLife - Life Simulator Mod game is a simulation game with god mode unlocked. In this mod game, you can free to edit all the people's attributes. With this mod, this game will be easy for you. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod DownloadBitLife'ınızı nasıl yaşayacaksınız? Ölmeden bir süre önce örnek bir vatandaş olmak için tüm doğru seçimleri yapmaya çalışacak mısınız? Hayallerinizin erkeği/kadınıyla evlenebilir, çocuk sahibi olabilir ve bu yolda iyi bir işe girebilirsiniz. Yoksa ailenizi dehşete düşüren seçimler mi yapacaksınız? Suç dolu bir hayata sürüklenebilir, hapishanede isyan başlatabilir, spor çantalarını kaçırabilir ve eşinizi aldatabilirsiniz. Her şey size kalmış...

Sıfırdan yeni bir hayat yaratmak.
Kararınızı verin ve devam edin.
Daha sağlıklı yaşamak, sağlıklı olmak.
Evlenmek size sağlıklı bir ekonomiyi sürdürmek için gereken finansal güvenlik sağlar.
Bitlife Blockchain'e bir bakış.
Oynanış
Amerika Birleşik Devletleri'nde yasal olarak bir araba sürmek için 18 yaşında olmalısınız.

# Nasıl indirilir ve kurulur BitLife - Life Simulator şık APK 3.13.1 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan BitLife - Life Simulator modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. BitLife - Life Simulator mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den BitLife - Life Simulator indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında BitLife - Life Simulator arayın.

# Tam Özellikler BitLife - Life Simulator şık APK 3.13.1 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]

// İndirme Bilgileri //

Boyut197.2MB
versiyon3.13.1
Sürüm Kodu488
Langaf am ar ar-JO as az az-AZ be bg bn bn-IN bs ca cs da de de-AT de-CH de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-NZ en-XC es es-419 es-US et eu fa fi fil fr fr-BE fr-CA gl gu hi hi-IN hr hu hy in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk mk-MK ml mn mr ms my nb ne nl nl-BE no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE VIBRATE READ_PHONE_STATE POST_NOTIFICATIONS BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION C2D_MESSAGE BILLING WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE READ_CONTACTS
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Titreşime erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapalı kalmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir
karartma.:

TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
KİŞİLER:
Bir uygulamaya, kullanıcının kişi verilerini okuma izni verir.
Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5D936B8959321139FF8A164DF8D2A300F
imza0950D61DF8FD5B0A78E0095EF6519A5783BDBD44
B4F5373F29C0CA39C7FEF118B89CF0748CFF9853EEC27B5796C9566A81F3F23F
GeçerliThu Sep 20 21:35:00 CEST 2018 until: Wed Nov 11 20:35:00 CET 2048
Seri numarası70d51034

// Geliştirici //

Geliştirici5play.ru
organizasyon5play.ru";i:5;s:31:"Issuer: CN=5play.ru

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor BitLife - Life Simulator şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın BitLife - Life Simulator şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 765

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (765)

 • P

  @Anonim   2024-05-22 10:39:58

  Kimden:PH   cihaz:RMX3430   OS:android 13
  Love this. But when is the update of pacifier??
 • U

  @Anonim   2024-05-22 04:36:52

  Kimden:US   cihaz:moto g stylus (2023)   OS:android 13
  nice
 • Z

  @Anonim   2024-05-22 04:19:20

  Kimden:ZA   cihaz:DRA-LX2   OS:android 8.1.0
  Nice
 • U

  @Anonim   2024-05-22 03:46:03

  Kimden:US   cihaz:moto g 5G - 2023   OS:android 13
  nice
 • U

  @Anonim   2024-05-22 02:16:10

  Kimden:US   cihaz:moto g82 5G   OS:android 13
  funciona, pero cada 2 o 3 minutos se cierra sólo, recomiendo instalar una versión anterior hasta que salga una nueva, quizás se solucione ese bug
 • U

  @Anonim   2024-05-21 23:59:15

  Kimden:US   cihaz:Infinix X663   OS:android 11
  lol ?? love it
 • U

  @Anonim   2024-05-21 23:50:04

  Kimden:US   cihaz:T430W   OS:android 12
  work
 • C

  @Anonim   2024-05-21 20:28:31

  Kimden:CA   cihaz:SM-S911W   OS:android 14
  it is good but too many ads
 • P

  @Anonim   2024-05-21 19:29:06

  Kimden:PL   cihaz:SM-G770F   OS:android 13
  Good
 • U

  @Anonim   2024-05-21 17:06:10

  Kimden:US   cihaz:moto e13   OS:android 13
  it's a solid game ngl
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin BitLife - Life Simulator şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler BitLife - Life Simulator

 • P

  @Anonim   2023-03-30 18:04:01

  Kimden:PH   cihaz:OPPO CPH2457   OS:android 13
  Hello again
 • F

  @Anonim   2023-03-30 04:59:20

  Kimden:FR   cihaz:HUAWEI POT-LX1A   OS:android 9
  pour est-on avoir un le jeux modé en français s'il vous plaît
 • P

  @Anonim   2023-03-27 20:34:17

  Kimden:PL   cihaz:realme RMX3231   OS:android 11
  give new version so pls do it when you do it I very thanks you pls do so plssss
 • F

  @Anonim   2023-03-27 02:35:57

  Kimden:FR   cihaz:samsung SM-T295   OS:android 11
  we need this on french "bitlife français" pls do that
 • T

  @Anonim   2023-03-25 19:01:54

  Kimden:TR   cihaz:samsung SM-G610F   OS:android 8.1.0
  unlock all acsesuars plssssss JDVDJBDJDBDKDBJDBDJDVJDBJDJDJDB
 • U

  @Anonim   2023-03-25 09:08:24

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-S102DL   OS:android 11
  new version of the bitlife mod please
 • B

  @Anonim   2023-03-21 20:55:35

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-G973F   OS:android 12
  nova versãodjshshdhdhdhdhdhdhfhfhfhfhfjfhfbfbfnfbcnfncncncncncncncncncncncncncbcbcncncncncncncncncbcn
 • T

  @Anonim   2023-03-20 09:45:31

  Kimden:TH   cihaz:samsung SM-A226B   OS:android 13
  Can you Update to 3.7.14 Landlord Expansion Pack Please
 • T

  @Anonim   2023-03-18 06:00:12

  Kimden:TR   cihaz:OPPO CPH2325   OS:android 12
  3,8,2 bring the version!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Z

  @Anonim   2023-03-17 22:55:24

  Kimden:ZA   cihaz:samsung SM-G532F   OS:android 6.0.1
  bitlife with business package,god mode,selling and also stock market
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

BitLife - Life Simulator şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (158) Sürümler of BitLife - Life Simulator şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler BitLife - Life Simulator şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme