HappyMod › Games › Music & Audio › YouTube Music Mod
YouTube Music Mod

YouTube Music şık APK 6.37.50 [Kilitli][Ödül]

Güncelleme açık: 2024-02-05

YouTube Music şık değiştirilmiş bir versiyonudur YouTube Music tarafından geliştirildi Google Llc. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: YouTube Music Mod APK 6.37.50 (Premium Kilitsiz)... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz YouTube Music 6.40.52 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıYouTube Music şık APK 6.37.50 [Kilitli][Ödül]
versiyon6.37.50
Güncelleme açık2024-02-05
Boyut72.41 MB
Mod BilgisiYouTube Music Mod APK 6.37.50 (Premium Kilitsiz)
geliştiriciGoogle Llc
Ringtone İndirToca Boca Ringtone
KategoriMusic & Audio
Google Play'den edininYouTube Music
Orijinal apk'yı indirinYouTube Music (55.94 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Google Play Store şık APK
YouTube şık APK
YouTube for Android TV şık APK
Google Chrome: Fast & Secure şık APK
YouTube Music şık APK
Google Earth şık APK
Pixel Camera şık APK
YouTube Go şık APK
Google Translate şık APK
Google Opinion Rewards şık APK
YouTube VR şık APK
Gboard - the Google Keyboard şık APK
Google Classroom şık APK
YouTube Kids şık APK
Google Lens şık APK
Google LLC şık APK
Google Photos şık APK
Google Play Books & Audiobooks şık APK
Phone by Google şık APK
Google Pay: Save and Pay şık APK
Bağlantılar İndir:

YouTube Music şık APK 6.37.50 [Kilitli][Ödül]

Hızlı indirme (55.94 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (55.94 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Toca Boca Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler YouTube Music şık APK 6.37.50 [Kilitli][Ödül]

YouTube Music Mod APK 6.37.50 (Premium Kilitsiz)

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Büyük ve çeşitli müzik dünyaları önünüzde.

YouTube müziği 70 milyondan fazla resmi şarkı sunuyor. Ancak, bu uygulama kullanıcıları en çok sevdikleri şarkıların tadını çıkarmalarını sağlayan bir müzik kapısı girmek gibidir. YouTube Music, genel olarak YouTube'dan ayrı bir müzik uygulamasıdır. Bu müzik uygulaması orijinal şarkılar, kapaklar, çoklu lider işbirlikleri ve daha fazlasını içerir. Sanatçıların dinleyicileriyle paylaşmak istedikleri farklı hikayeler, duygular ve mesajlarla müzikle doludur. Kullanıcılar müzik içeriğinin stres olmadan keyfini çıkarabilir veya dikkat etmeme veya dikkat çekmemesi konusunda endişelenebilirler.

# Kendinizi yaratarak dinlemek için kişisel bir müzik kütüphanesi oluşturun.

Video oyuncuları uygun şekilde erişilebilir bir müzik kütüphanesi oluşturabilir. Bu, sevdikleri veya daha kolay dinledikleri şarkıları eklemelerini sağlar. Ayrıca, şarkı eklemek onlara daha da kolaylık ve erişilebilirlik sağlar. Bu uygulama ile istediğiniz şarkıları istediğiniz zaman bulmak kolaydır. Ek olarak, diğer kullanıcılarla işbirliği yaparak zaman kaybetmeden şarkıları kolayca arayabilirsiniz. Bu uygulama ayrıca herkes tarafından düzenlenebilecek gibi şarkıları içeren mükemmel bir çalma listesine sahiptir.

# Musicisphere'i keşfederek farklı müzik türleri bulun.

Müzik severler YouTube müziğinde yeni ve benzersiz türler keşfedebilirler. Rock, pop, hip-hop, Latin ve daha fazlası gibi müzik türleri var. Her tür, o türde dinlenebilen çok çeşitli şarkılar içerir. Bu, insanların en sevdikleri türü bulmalarını ve içindeki tüm şarkıları dinlemelerini sağlar. Müzik dinlemek çok sayıda duygu sağlar. Bir şarkıyı bitirdiğinizde romantik, enerjik veya huzurlu hissedebilirsiniz. Ya da egzersiz yapmak, işe gitmek veya uyumak gibi hissedebilirsiniz. Ayrıca, onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için dünyanın dört bir yanından popüler şarkıların grafiklerini araştırmalısınız.

# Bu uygulama birçok modern ve kullanışlı özelliğe sahiptir.

Bu uygulamanın yenilikçi ve benzersiz özelliklerini keşfedeceksiniz. Şarkı sözleri izleyicisi ve şarkı antrenman aracı, zaten bildiğiniz şarkıları incelemenizi sağlar. Bu uygulama müzik severler için harika çünkü reklam veya saçmalık içermiyor. Bunun yerine, dizüstü bilgisayar, telefon veya TV gibi herhangi bir cihazda nasıl çalıştığı sayesinde kesintisiz bir deneyim sunar. Ayrıca, kullanıcılar bu uygulamadan müzik dinleyebilirler.

# En sevdiğiniz şarkıları kullandığınız cihazdan indirin.

Müzik hayranları, internetle bağlantıya ihtiyaç duymadan en sevdikleri şarkıları dinleyebilirler. Bir cihazda müzik indirmek ve depolamak, bağlantı olmadan istediğiniz zaman, her yerde erişilebilir hale getirir. Bu, gezginlere uçak veya otobüsle seyahat ederken müzik dinleme yeteneği verir. Müzik hayranları, bağlantının kullanılamadığı bir ortamda müzik dinleyebilirler. Müzik keyfini sevdiklerinizle paylaşabilir veya arkadaşlarınızı bu uygulamanın özelliklerine tanıtabilirsiniz. Bu uygulamanın sunduğu eğlenceyi bildikten sonra, katılmalarını sağlayabilirsiniz. Gelin!

# Haftalık olarak yeni şarkılar ve müzik eklenir.

Bu uygulama, yakın zamanda yayınlanan müzik ve şarkılara sürekli erişim sağlar. Ayrıca dinleyicileri hızlı bir şekilde yeni şarkılar ve albümlerle güncel tutar. Ayrıca, bu uygulama dinleyicinin favori şarkılarını her saat, gece gündüz değiştirir ve günceller. Yeni şarkıları keşfetmek ve kolayca erişmek için kullanıcıların bu uygulamayı kullanması gerekir. Ayrıca, kullanıcıların şu anda hangi şarkıların dinlenmesi için en sıcak olduğunu seçmelerine yardımcı olur.

# Kullanıcıların stresini kolaylaştırmak ve gevşemeyi teşvik etmek için ilgi çekici anlar sağlamak hedefimizdir.

Bu uygulama, kullanıcılara kahve içmek için inanılmaz, romantik ve özel bir alan sağlar. Aynı zamanda nazik ve romantik şarkılar çalıyor, bu alanı gevşemek için mükemmel bir yer haline getiriyor. Ayrıca, kullanıcıların ruh hallerini değiştirebilir, yorgunluğu kaldırabilir ve motive ve mutlu yapabilir. Bu uygulama her zaman müzikal yeteneğinizi kanıtlamanızı sağlar. Ayrıca, kendinizi ifade etmek ve istediğiniz şarkıları söylemek için kullanabilirsiniz.

# Müzik, YouTube Music uygulamasıyla herhangi bir cihazdan erişilebilir.

Video platformunun büyük başarısı nedeniyle, hiç kimse YouTube'un farkında değil. Benzer şekilde, insanlar Müzik'e odaklanan YouTube platformunun bir dalı olan YouTube müziğinin farkında olmalıdır. İnsanların bir web tarayıcısı aracılığıyla müzik dinlemelerini ve izlemelerini sağlayan bir çevrimiçi hizmettir. YouTube Music'in sürümü, video platformuna ekleyerek müzik endüstrisini sarsmayı vaat ediyor. Şu anda Apple Music, Amazon Music HD, Tidal, Pandora ve Spotify gibi önemli destekçilere sahiptir. Bu şirketler, mevcut müzik ve videoların büyük kataloglarıyla pazara liderlik ediyor.

# Bu uygulamanın youtube bağları kendi yararları katar.

YouTube müziği YouTube şirketinin kendisi tarafından oluşturuldu. Doğal olarak platformlarındaki en büyük müzik pazarlarından ikisine sahiptir: en iyi yıldızlardan resmi müzik videoları ve amatör şarkıcılar tarafından yapılan videolar. Bunun bir parçası olarak, video olmayan bir müzik mağazasına da sahipler; Mevcut yaklaşık 50 milyon şarkı, YouTube müziğinin içeriğinin büyük bir bölümünü oluşturuyor. Telif hakkı yasaları nedeniyle, diğer müzik akışı uygulamaları 20 milyon şarkı ve serbest sanatçının kapsadığı verilere erişemez. Bu veriler çok büyük ve her gün milyarlarca görüntüleme üretiyor. Birçok insan müziği için ünlü şarkıcılara hayran kalıyor. Dünyadaki özel konserlerine ve turlarına erişim, hayranlarının kendilerine daha yakın hissetmelerine yardımcı olur. Ayrıca, hayranlar resmi YouTube kanalındaki sanatçılardan özel içeriklerin tadını çıkarıyor. YouTube müziği, ana sitesinden önemli ölçüde daha düşük bir reklam hacmine sahiptir; Ayrıca daha zarif, kullanımı kolay ve kısa. YouTube müziğinin ücretsiz modunda, bazı kişilerin ücretli seçeneği tercih ettiği reklam yoktur. Birçok YouTube kullanıcısı reklamdan şikayet etti ve dinlediğiniz müzik olarak kaldırılmasını istedi. Premium sürümü kullanırsanız, muhtemelen reklam görmezsiniz.

# YouTube Music şık APK 6.37.50 [Kilitli][Ödül] Özellik:

YouTube Music, müzik keşfetmeye yönelik tasarlanmış bir uygulamada neredeyse sonsuz sayıda kataloğu izlemenize ve dinlemenize olanak tanır. Reklamlarla ücretsiz müziğin keyfini çıkarın veya YouTube Red'i edinin. Yalnızca müzik için tasarlanmış bir YouTube • Her video kesintisiz bir istasyonu başlatır • Kişiselleştirilmiş istasyonlar zevklerinizi öğrenir • Konser görüntülerini ve canlı kayıtları görün Neredeyse sonsuz bir katalog • Yeni sanatçılar, favori klasikler ve aradaki her şey • On yıllara yayılan klasik canlı kayıtlar • Resmi müzik videoları, oynatma listeleri, remiksler, cover'lar ve daha fazlası YouTube Red deneyiminizi güçlendirin • Müziğinizin keyfini reklamlar olmadan çıkarın • Müzik ekranınız kapalıyken bile çalmaya devam eder • Çevrimdışı karışık listeyle müziğinizi yanınızda taşıyın Bazı kullanıcılar YouTube Müzik uygulamasında oturum açtıklarında otomatik olarak 14 günlük ücretsiz YouTube Red deneme süresine sahip olacaklar. Kredi kartı gerekmez. Mevcut YouTube Red üyeleri ve bu 14 günlük ücretsiz denemeyi zaten almış olan kullanıcılar, ücretsiz denemeden yararlanamaz. Deneme süreleri dışındaki YouTube Red üyeliği için aylık ücretler uygulanır. Aylık fiyat: 9,99 ABD Doları / 11,99 Avustralya Doları / 12,99 Yeni Zelanda Doları / 99 Peso MXN

Büyük ve çeşitli müzik dünyaları önünüzde.
Kendinizi yaratarak dinlemek için kişisel bir müzik kütüphanesi oluşturun.
Musicisphere'i keşfederek farklı müzik türleri bulun.
Bu uygulama birçok modern ve kullanışlı özelliğe sahiptir.
En sevdiğiniz şarkıları kullandığınız cihazdan indirin.
Haftalık olarak yeni şarkılar ve müzik eklenir.
Kullanıcıların stresini kolaylaştırmak ve gevşemeyi teşvik etmek için ilgi çekici anlar sağlamak hedefimizdir.
Müzik, YouTube Music uygulamasıyla herhangi bir cihazdan erişilebilir.
Bu uygulamanın youtube bağları kendi yararları katar.

# Nasıl indirilir ve kurulur YouTube Music şık APK 6.37.50 [Kilitli][Ödül]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan YouTube Music modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. YouTube Music mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den YouTube Music indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında YouTube Music arayın.

# Tam Özellikler YouTube Music şık APK 6.37.50 [Kilitli][Ödül]

// İndirme Bilgileri //

Boyut72.4MB
versiyon6.37.50
Sürüm Kodu63750240
Langaf am ar ar-XB as az be bg bg-BG bn bs ca cs cs-CZ da de el el-GR en-AU en-CA en-GB en-IN en-XA en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA fr-FR gl gu hi hr hu hy id id-ID in is it it-IT iw ja ja-JP ka kk km kn ko ko-KR ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl nl-NL no or pa pl pl-PL pt pt-BR pt-PT ro ro-RO ru ru-RU si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tr-TR uk uk-UA ur uz vi vi-VN zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE BLUETOOTH BLUETOOTH_ADMIN INTERNET NFC READ_MEDIA_AUDIO READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='32 WRITE_EXTERNAL_STORAGE AD_ID SYSTEM_ALERT_WINDOW VIBRATE WAKE_LOCK RECEIVE READ_GSERVICES GET_ACCOUNTS' maxSdkVersion='22 MANAGE_ACCOUNTS' maxSdkVersion='22 USE_CREDENTIALS' maxSdkVersion='22 ACTIVITY_RECOGNITION FOREGROUND_SERVICE FOREGROUND_SERVICE_DATA_SYNC RUN_USER_INITIATED_JOBS FOREGROUND_SERVICE_MEDIA_PLAYBACK POST_NOTIFICATIONS DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION RECEIVE_BOOT_COMPLETED BILLING REQUEST_COMPANION_START_FOREGROUND_SERVICES_FROM_BACKGROUND
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların eşleştirilmiş bluetooth cihazlarına bağlanmasına izin verir.
Uygulamaların bluetooth cihazlarını keşfetmesine ve eşleştirmesine izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
;Uygulamaların NFC üzerinden G/Ç işlemleri gerçekleştirmesine izin verir.;Uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.;Titreşime erişim izni verir.;İşlemcinin uyku veya uyku modundan çıkmasını engellemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.:

ekran karartmasından.;Uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Min Sdk24
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK34
Hedef SDK Txt34
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 213, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor YouTube Music şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın YouTube Music şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 116

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (116)

 • U

  @Anonim   2024-02-26 12:42:46

  Kimden:US   cihaz:moto e13   OS:android 13
  hasco
 • B

  @Anonim   2024-02-26 04:33:18

  Kimden:BR   cihaz:moto e(7) power   OS:android 10
  working
 • U

  @Anonim   2024-02-26 03:44:31

  Kimden:US   cihaz:22101320G   OS:android 13
  muy malo no se instala
 • B

  @Anonim   2024-02-26 01:40:19

  Kimden:BR   cihaz:moto g23   OS:android 13
  muito bom
 • U

  @Anonim   2024-02-25 23:53:16

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6836   OS:android 13
  Its working great! ?
 • D

  @Anonim   2024-02-25 23:42:47

  Kimden:DE   cihaz:Pixel 4a   OS:android 13
  works
 • I

  @Anonim   2024-02-25 23:00:58

  Kimden:IL   cihaz:SM-S916B   OS:android 14
  TNX :))
 • P

  @Anonim   2024-02-25 18:42:16

  Kimden:PL   cihaz:CPH2205   OS:android 13
  to jest super:) polecam działa:D
 • U

  @Anonim   2024-02-25 13:31:24

  Kimden:US   cihaz:motorola one macro   OS:android 10
  doesn't work
 • U

  @Anonim   2024-02-25 13:09:57

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6711   OS:android 13
  don't work
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin YouTube Music şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler YouTube Music

 • U

  @Anonim   2023-03-28 04:19:44

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-M336BU   OS:android 12
  premiumkrdjdjdndjxdjdjdndnzzbxbxjxjxxjxnxjxjxjxzjdjdkxxkxkxixixucuc
 • E

  @Anonim   2023-03-17 01:15:11

  Kimden:ES   cihaz:realme RMX2020   OS:android 10
  snuqywbyzbybysbhbsbhsbuzbsyzbsybzysbzusbuzhwyzbzuezyt de la sé que no se puede hacer nada de lo que se refiere a la sé que no se puede hacer nada de lo que se refiere a la sé que
 • G

  @Anonim   2023-03-09 23:26:04

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-G990B   OS:android 13
  update please the version now is 5.46.52 pls update
 • B

  @Anonim   2023-01-26 01:21:22

  Kimden:BD   cihaz:realme RMX3085   OS:android 12
  Fully mood needed please uplode the apps premium unlock
 • U

  @Anonim   2022-12-19 04:21:26

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g(60)s   OS:android 11
  se necesita aplicación modificada para música ffffffggghhuuryfz vheuy vhf juev nurcv. kuex. 3578532_&
 • U

  @Anonim   2022-11-17 05:31:25

  Kimden:US   cihaz:LENOVO Lenovo TB-X306X   OS:android 10
  no me deja instalar osea xd resuelvan esoooooooooooooooooooooooooi
 • M

  @Anonim   2022-10-10 10:36:23

  Kimden:MY   cihaz:vivo V2026   OS:android 12
  Moded Please.. i Want this to be moded because mod is more better than ori
 • U

  @Anonim   2022-10-08 01:54:59

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A125M   OS:android 11
  no me deja instalar la aplicación! espero se solucione
 • U

  @Anonim   2022-10-02 02:48:16

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X6810   OS:android 11
 • U

  @Anonim   2022-09-30 21:05:12

  Kimden:US   cihaz:asus ASUS_X00TD   OS:android 9
  PLEASE MAKE A NEW VERSION FOR US TO USE THE PREMIUM VERSION
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

YouTube Music şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (64) Sürümler of YouTube Music şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler YouTube Music şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme