HappyMod › Games › Simulation › 3D Driving Class Mod
3D Driving Class Mod

3D Driving Class şık APK 28.60 [Kilitli]

Güncelleme açık: 2023-03-26

3D Driving Class şık değiştirilmiş bir versiyonudur 3D Driving Class tarafından geliştirildi John 316. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download 3D Driving Class (MOD, Kilitsiz) 28.60... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz 3D Driving Class 28.60 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adı3D Driving Class şık APK 28.60 [Kilitli]
versiyon28.60
Güncelleme açık2023-03-26
Boyut249.09 MB
Mod BilgisiDownload 3D Driving Class (MOD, Kilitsiz) 28.60
geliştiriciJohn 316
KategoriSimulation
Google Play'den edinin3D Driving Class
Orijinal apk'yı indirin3D Driving Class (497.07 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
3D Driving Class şık APK
Bağlantılar İndir:

3D Driving Class şık APK 28.60 [Kilitli]

Hızlı indirme (497.07 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (497.07 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler 3D Driving Class şık APK 28.60 [Kilitli]

Özellik V1 Özellik:
Bazı araçların kilidi açılabilir, aracı kullanmak için YouTubego Video düğmesini tıklayın.
[Hatırlatma] Oyuna giremiyorsanız, Oyun Hızlandırıcısı veya Ağ Aracı'nı (VPN) deneyin.

Özellik V2 Özellik:
Kilitsiz Arabalar

Özellik V3 Özellik:
Mod, Kilidi Açılmış

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Profesyonel bir sürüş kursu 3D sürüş sınıfı modu olarak indirilebilir.

3D sürüş sınıfına yeni öğrenciler dikkatli bir rehberlik kazanırlar. Parkurdaki her şey oynatma ekranında görülebilir. Sürüş becerilerinizi uygularken, küçük şeylerin sizi rahatsız etmesine izin vermeyin. Bunun yerine, tüm küçük görevlerinizin sağlam bir temel sağlayarak başarınıza katkıda bulunduğunu kabul edin. Ardından 3D sürüş sınıfında mükemmel olmaya odaklanabilirsiniz.

# Herhangi bir görevi yetkin bir şekilde gerçekleştirebilir

Oyun, 3D sürüş sınıfına başlamadan önce kullanabileceğiniz bir araba içerir. Sınıf size en temel kontrol yöntemleri hakkında özel talimatlar sunar. Aralarından seçim yapabileceğiniz dört araba seçeneği vardır; Her cinsiyet için üçü mevcuttur. Oyun seviyeleri temelden gelişmiş. İki seviye arasında atlamak sadece birkaç saniye sürer. Ekran, oyuncuların ayarlayabileceği çok çeşitli görüntüler sunuyor. Direksiyondan hızlandırıcı ve frene kadar, oyuncular ekranda nasıl görüntülendiklerini kolaylıkla seçebilirler. Her sınıf aralarından seçim yapabileceğiniz benzersiz deneyim sunar. Önce uygulama basit kavramları anlamayı içerir. Bu öğrenme eğrisinin ustalaşması zaman alır. Ek deneyim kazanarak, oyuncular onları etkileyen güçleri daha iyi savuşturabilirler. Şiddetli yağmur veya kar sırasında herhangi bir uzun mesafeli hareket, koşullara uyum gerektirir. Uygun bilgi ve uygulama ile bu görevi başarmak daha kolay olabilir.

# Trafik düzenlemelerine uyun.

3D sürüş dersi alırken trafik kurallarının anlaşılması gerekir. Bunu yapmak, diğer sürücülerle çatışmalardan kaçınmaya yardımcı olur. Park ve sürüşün de trafik yasalarına uyması gerekir. Kazalardan veya çarpışmaları önlemek için bu ders gereklidir. İnsanlar zorluğun bir parçası olarak çevredeki yol işaretleri ve sembolleriyle uğraşmak zorundadır. Bu gerçek, bazı katılımcıların kendini bilinçli hissetmelerine neden olur. 3D sürüş sınıfının yolları bazen büyük şeritlere sahip olduğundan, katılımcılar gerçek hayattaki aynı düzenlemeleri izlemelidir.

# Yeni yerleri keşfedin ve yeni şeyler keşfedin.

3D sürüş dersi sırasında, küçük bir kasabadan Avrupa'nın ana yollarına seyahat edersiniz. Her konum görsel olarak çarpıcıdır; Daha küçük kasabada başlayacak ve daha büyük kasabalarda biteceksiniz. Sizi sakin hissettiren bir macera için Almanya, Hollanda veya Paris gibi egzotik yerleri ziyaret edin. Yeni süper otomobiller, birden fazla varış noktasına cesur olmak isteyen herkesi bekliyor. Gerçek dünyadaki tüm otomobiller 3D sürüş sınıfında hassasiyetle çoğaltılır. Bunun nedeni, gerçekte her ikonik otomobil zaten var - insanlar onları aramaya devam etmek zorundalar. 3D sürüş sınıfı ile katılımcılar ek bir etkileşim boyutu sağlamak için web sitesine bağlanırlar. Bir aracı manevra ederken, katılımcılar rakibin yaptığı her eylemde yeteneklerini gösterirler. 3D sürüş sınıfını deneyimlemek, oyun ekranınızı aynı anda daha etkileyici hale getirir. İndirdikten sonra, gitmek istediğiniz yere ulaşmak için sürüş pratiği yapabilirsiniz.

# Oyunun evreni hakkında bilgi başlığa dahil edilmiştir.

Uzman bir sürücü olmayı öğretmek için bir 3D sürüş sınıfı oluştururlar. Bu sınıf Londra, Paris, Berlin ve ülke gibi yerlerde gerçekleşir. Oyunun grafikleri güzeldir ve üç boyutlu bir formatta görüntülenir. Mevcut yarış oyunları kanun kırmayı teşvik eder ve trafik kurallarını görmezden gelir. Bu kuralları görmezden gelmek yerine, BMW, Honda, Scooter, Jeep ve kamyon seçenekleri, oyuncuların altı farklı araç türünün kontrolünü gerektiren üç zorluk seviyesini tamamlamasına olanak tanır. Bu testler arasında bir Jeep, kamyon ve Honda'nın kontrol edilmesi ve bir BMW'yi kontrol etmeyi içerir. Bu araçlar her testte en az üç yıldızla geçirilmelidir. Bu gereksinimler karşılandıktan sonra, bir öğretmen bir arabada oyuncuyu takip edecek ve oyuncu yasayı kırdığında çirkin bir ifade sunacaktır. Oyunun bazı yönleri garip. Bir araba bir motosiklete çarptığında, motosiklet binici arabadan çıkarılır. Oyunun ses efektleri - otomobil motorunun veya sirenlerin sesi gibi - sürücünün aracına geri dönen ağır çekim videosunu izlemeden önce sadece birkaç saniye oynar. Daha sonra durmadan sürer. Bu oyunun yaratıcıları hem eğitim amaçlı hem de bir eğlence biçimi olarak kullanıyor. Bu nedenle, oyunun bu olağandışı yönlerine odaklanmayın. Oyunda, direksiyonun arkasında kendinden emin hissediyorsanız erişebileceğiniz ücretsiz bir çalışma modu var. Bu mod, keşfetmek istediğiniz güzergahlarla güzel şehirleri keşfederken, seçtiğiniz herhangi bir yönde sürmenizi sağlar.

# 3D sürüş sınıfını oynamak için tekerleği alın!

3D sürüş sınıfının yardımıyla, otomobilleri kolaylıkla nasıl çalıştıracağınızı ve bir ehliyete nasıl ulaşacağınızı öğrenebilirsiniz. Bu yazılım, gerçekçi grafikler ve kullanıcı dostu özellikler sunarak gerçek hayattaki otomobillerle sürüşü simüle eder. Birçok kişi bu yazılımı yarış oyunları oynamak yerine kullanır; Onu öne çıkaran birçok özel özelliğe sahiptir. 3D sürüş sınıfı, dikiz aynasını kontrol etme, ışıkların altında park etme ve diğer trafiğe ulaşma gibi kavramlar hakkında yeni sürücüler öğretir. Hangisinin kendileri için en iyi olduğunu belirlemek için birinci şahıs perspektifi veya üçüncü şahıs perspektifi arasında seçim yapabilirler. Sürücü koltuğunda otururken arabamızı 3D dünyada nasıl gezeceğinizi öğreniyoruz. Bu, işaretler, arabalar, yayalar ve binalar içeren bir şehirde gerçekleşen 3D sürüş sınıfının bir parçasıdır. Simülasyondan geçerken tüm trafik yasalarını takip etmeliyiz. Sürüş eğitmeninin akustik rehberliği, öğrenci sürücüsünün birçok baş ağrısıyla mücadele etmesine yardımcı olur. Bunlar arasında durma ve verim gibi trafik yasalarına uyma, uygun sinyalleri ve işaretleri takip etme ve fren lambalarını tanımak yer alır. Ayrıca, hız sınırları, her iki yöne bakma, aynaların ve farların kullanımı, engelleri tespit etme ve yol işaretlerine saygı gösterme gibi kavramları anlamalıdırlar. Herhangi bir yolculuk, 3D sürüş sınıfının simülasyonları herhangi bir duruma özelleştirme yeteneği sayesinde benzersizdir. Örneğin, yoğun veya sessiz bir yolda araba kullanma miktarını ayarlayabiliriz. Simülasyonunuza kar ve gece seçenekleri de ekleyebilirsiniz. Bu, yolların kayganlığını artırmanın yanı sıra görmeyi zorlaştıracaktır. Ayrıca, görünürlüğü azaltmak ve yol kayganlığını artırmak için simüle edilmiş yağış ekleyebilirsiniz.

# 3D Driving Class şık APK 28.60 [Kilitli] Özellik:

Güney Kore ehliyet sınavı 22 Aralık 2016 tarihinden itibaren değiştirilecektir.Oyunlar üzerinden pratik yapabileceğiniz bir simülasyon uygulamasıdır.Bağırsak fonksiyon testi ve yol testi çalışılabilmektedir.Düşüş puanları ve kesinti kalemlerinin değiştirilmiş içerikleri fiilen uygulanmıştır. oyunu. Güncellemeye ve daha iyi bir uygulama haline getirmeye devam edeceğiz. 3D sürüş sınıfı yaratıcısı tarafından işletilen YouTube kanalına bağlantı. https://www.youtube.com/c/DriveSchool3D Arc North Music with Oceanside. İletişim: 010-2109- 0413

Profesyonel bir sürüş kursu 3D sürüş sınıfı modu olarak indirilebilir.
Herhangi bir görevi yetkin bir şekilde gerçekleştirebilir
Trafik düzenlemelerine uyun.
Yeni yerleri keşfedin ve yeni şeyler keşfedin.
Oyunun evreni hakkında bilgi başlığa dahil edilmiştir.
3D sürüş sınıfını oynamak için tekerleği alın!

# Nasıl indirilir ve kurulur 3D Driving Class şık APK 28.60 [Kilitli]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan 3D Driving Class modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. 3D Driving Class mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den 3D Driving Class indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında 3D Driving Class arayın.

# Tam Özellikler 3D Driving Class şık APK 28.60 [Kilitli]

// İndirme Bilgileri //

Boyut249.1MB
versiyon28.60
Sürüm Kodu445
Langar ar-EG ar-SY de de-DE en en-US es es-ES fa fr fr-FR he hi ht id ja ko mr pa pt pt-PT ru sw ta te zh-CN

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE AD_ID FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
STORAGE:
Bir uygulamanın harici belleğe yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici bellekten okumasına izin verir.
Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran donanım özellikleri:
diğer.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

// imza //

MD53ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imzaFD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
GeçerliTue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası83b12c6eac0de641

// Geliştirici //

GeliştiriciA1
OUA1
organizasyonA1
yereltembel ülke
ülkeRU
şehirtembel ülke

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor 3D Driving Class şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın 3D Driving Class şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 32

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (32)

 • I

  @Anonim   2023-03-25 16:08:48

  Kimden:ID   cihaz:RMX2180   OS:android 11
  baussss berguna bangettt
 • G

  @Anonim   2023-03-24 22:38:09

  Kimden:GB   cihaz:SM-P585   OS:android 8.1.0
  **** this mod
 • C

  @Anonim   2023-03-20 06:00:39

  Kimden:CH   cihaz:CPH1931   OS:android 10
  #HappyMod# #free fire# #video# #Quick Games# #vpn#
 • I

  @Anonim   2023-03-19 21:53:12

  Kimden:IT   cihaz:moto g(7) power   OS:android 10
  vdkd durante la prova delle impostazioni dell'account è inferiore a quello di cui all'art non mi è stato letto il giorno che non è un
 • U

  @Anonim   2023-03-12 02:07:03

  Kimden:US   cihaz:TECNO BB4k   OS:android 9
  nice game ha hakgs you are purn bag of tricks and tips health you
 • J

  @Anonim   2023-03-04 22:02:49

  Kimden:JP   cihaz:SC-56B   OS:android 12
  動かんクソッタレモッドやめた方がええな#HappyMod#
 • U

  @Anonim   2023-03-02 01:26:34

  Kimden:US   cihaz:moto g(8) power lite   OS:android 10
  mierda pura mierda tremenda basura no se instala
 • U

  @Anonim   2023-03-02 00:43:20

  Kimden:US   cihaz:moto g(8) power lite   OS:android 10
  tremenda basura una mierda
 • I

  @Anonim   2023-02-12 11:29:28

  Kimden:IN   cihaz:SM-A135F   OS:android 13
  #HappyMod# #HappyMod#
 • U

  @Anonim   2023-02-04 07:56:58

  Kimden:US   cihaz:220233L2G   OS:android 11
  no sirve antes si pero ya no me diste q no sé ha podido instalar
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin 3D Driving Class şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler 3D Driving Class

 • U

  @Anonim   2023-03-03 11:13:11

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2001   OS:android 11
  please 3D driving class mod2 unlocked all cars please mod2
 • U

  @Anonim   2023-01-27 13:09:42

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi 8   OS:android 10
  unlock all cars and all mapsttttttttrrttrr San Juanico Bridge is part of the Pan Philippine Highway that connects islands of Leyte and Samar from the city of Tacloban to the town of Santa Rita, Samar. With a length of 2.6 kilometers, it was considered as the longest bridge in the Philippines until the new Cebu-Cordova Link Expressway (CCLEX) was opened to the public on April 27, 2022. Crossing the bridge offers a scenic view of the San Juanico strait with its whirlpools and islets scattered on it. It has two lanes and goes to Tacloban City (Leyte) and Santa Rita City (Santa Rita) (Samar). A gift for the First Lady Constructed during Marcos Administration (1969), the bridge was called as the “Philippine-Japan Friendship Bridge” as it was built using the Japanese Official Development Assistance (ODA) loans. However, some say that the real cause of building the bridge was not for the people but as the late president’s gift to his wife, Imelda, a native of Tacloban, as the average daily traffic in the area was too low to justify the cost of construction. Conspicuously, after its completion four years later, it was inaugurated during Imelda Marcos’ birthday, on July 2,1973. Overall, the construction of the bridge costs $21. 9 Million. The overall shape of the bridge is an arch-shaped truss design, with its main arch rising 41 meters above the sea, tall enough for medium boats to pass beneath it. On 2013, the bridge was slightly damaged by the super typhoon Haiyan (locally known as Yolanda) but the government managed to repair and reopen it within a month. The myth behind the Bridge A famous urban legend involving the San Juanico Bridge is that its foundation was soaked with the blood of children. The story goes that when the bridge was being built, many children disappeared in Samar and Leyte, and it only stopped once it was finished. They say it was because the woman who managed its construction was highly superstitious and was ordered by a fortune teller to mix the foundation with children’s blood for the bridge to stand. She had her men kidnap street children at night to slit their throats on the bridge site, then throw their bodies over the water. The diwata living in the Strait then cursed the woman to grow foul-smelling scales on her legs, forcing her to hide from public for the rest of her life. How to get there San Juanico Bridge is only 10 minutes from downtowns Tacloban and accessible via jeep, bus, or private vehicle. Walking through it is an option too. Best time to visit The bridge can be visited anytime of day.
 • I

  @Anonim   2023-01-20 16:45:19

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi Y3   OS:android 10
  not download dkdkdks ekekene djekeke eekeke ekekene
 • U

  @Anonim   2022-10-19 05:41:00

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-S134DL   OS:android 12
  idgdkwjwnwiwbqkqy hdk si wbwkwuwvdjdidhdkduvdjdhdndhdbdjdvdkdbdkdvdkdbdk que te la verdad no se que hacer pero si no se te puede hacer el cambio en el precio que me dices de que no me la verdad se
 • U

  @Anonim   2022-09-26 15:43:43

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1938   OS:android 11
  xyixhididgdjndisuvejdzjdv kujj Goodman bdkxhfdmdgdndod hfbxyuv kk orvbidfevd h ji everyday dvndkd ik din
 • G

  @Anonim   2022-08-23 00:28:21

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-M315F   OS:android 12
  make more cars and make it work plsssssssssssssssßsssssssssssssssssssssssddssssssssssss
 • U

  @Anonim   2022-07-22 01:31:44

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8   OS:android 11
  shsjshshshbdbdjejdjdjjejenenejshbabhsshhdhhhywhwgw trying bsvsvzvsgegvssgsggssggsgsgsegeheyeyehehshshshgshshhdbdbdbehdvebehsbsbssbebbe go to e for the day and Gigi Hadid you can
 • G

  @Anonim   2022-06-21 01:52:03

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A515F   OS:android 12
  hi there in asia and I am very sorry because I am very disappointed in my personal email and the fact I have been unable for my cell to call you as you have not been able to contact me at any problem
 • U

  @Anonim   2022-06-03 02:55:33

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2119   OS:android 11
  unlocked cars and done with road driving and course test
 • I

  @Anonim   2022-05-25 09:41:47

  Kimden:IN   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X612B   OS:android 10
  I need more who are unlock but they don't unlock...
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

3D Driving Class şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (44) Sürümler of 3D Driving Class şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler 3D Driving Class şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme