HappyMod › Games › Puzzle › Neighbours from Hell: Sezon 1 Mod
Neighbours from Hell: Sezon 1 Mod

Neighbours from Hell: Sezon 1 şık APK 1.5.11 [Kilitli]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-08-26

Neighbours from Hell: Sezon 1 şık değiştirilmiş bir versiyonudur Neighbours from Hell: Sezon 1 tarafından geliştirildi Handygames. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Seviyelerin kilidini aç... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Neighbours from Hell: Sezon 1 1.5.11 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıNeighbours from Hell: Sezon 1 şık APK 1.5.11 [Kilitli]
versiyon1.5.11
Güncelleme açık2023-08-26
Boyut232.15 MB
Mod BilgisiSeviyelerin kilidini aç
geliştiriciHandygames
Ringtone İndirOne Piece Ringtone
KategoriPuzzle
Google Play'den edininNeighbours from Hell: Sezon 1
Orijinal apk'yı indirinNeighbours from Hell: Sezon 1 (232.15 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Neighbours from Hell: Season 1 şık APK
Neighbours from Hell: Season 2 şık APK
This Is the Police 2 şık APK
Titan Quest şık APK
This Is the Police şık APK
Rebel Cops şık APK
Townsmen Premium şık APK
Clouds & Sheep şık APK
SpongeBob SquarePants BfBB şık APK
Townsmen şık APK
Clouds & Sheep 2 şık APK
Wreckfest şık APK
Guns'n'Glory Premium şık APK
Clouds & Sheep Premium şık APK
1944 Burning Bridges şık APK
Neighbours from Hell 1 Premium şık APK
Clouds & Sheep 2 Premium şık APK
Through the Darkest of Times şık APK
Endling *Extinction is Forever şık APK
Titan Quest: Legendary Edition şık APK
Bağlantılar İndir:

Neighbours from Hell: Sezon 1 şık APK 1.5.11 [Kilitli]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (232.15 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Neighbours from Hell: Sezon 1 şık APK 1.5.11 [Kilitli]

Video Doğrulandı

Seviyelerin kilidini aç

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Android platformunda yeni bir eğlenceli oyun mevcuttur.

2003 yılında PC'de 1. Sezon sürümü olan Android kullanıcıları, Cehennemden Hell Game komşularından komşu oynayabilir: Sezon 1. Bu oyunda Woody'nin komşusunun onu kızdırmayı seven bir kısmını oynuyorsunuz. Oyunun izleme açısı, bir strateji geliştirirken oyuncunun düşünce sürecine hitap eder. Bu, hedefe ulaşmak için taktikler uygulamadan önce oyunun gerekli olduğuna inandığı oyunun unsurlarıyla etkileşime girmeye yol açar. 2D uçakta, oyuncular farklı odalara sahip evler görürler. Bu, hangi odalara dikkat edeceklerini bildikleri için şakaları yerleştirmek için en iyi alanları belirlemelerine yardımcı olur. Tespit ve arayıştan kaçınmak için, bu oyun sinsi için uygundur. Bu nedenle, oyundaki tüm aşamaların, onları oynama heyecanını hissetmeden önce başarıyla planlanması ve çekilmesi gerekir.

# Komşunuzu şaka.

Cehennemden Komşular: Sezon 1 oyuncuları şakalarını ince bir şekilde çıkarırlar. Oyunun ekranının altında, oyuncuların topladıkları eşyaları yerleştirebileceği mavi bir bar bulunur. Ev sahibi uygun bir hamle seçtiğinde, Woody'nin portresine gizlice yaklaşabilir. Her yeni seviye tamamlandığında her şaka farklıdır. Her seviyede ikiden fazla alana dikkat etmelisiniz. Başlangıçta, aralarında serbestçe hareket edebilmeniz için bu alanları işaretlemeniz gerekir. Köpek veya komşunun geçişinizi engellemesi konusunda endişelenmenize gerek yok - bir öğeyi bulduktan sonra, sadece yerleştirmeniz gerekir. Tüm eşyalarınızı başarıyla yerleştirdikten sonra, oradan çıkın ve kimsenin sizi keşfetmesi için etrafta dolaşmayın.

# Oyundaki tehlikelerden uzak durun.

Bu oyun, oyuncuların odaların unsurlarına ve odalar arasındaki hareket kolaylığına dikkat etmelerini gerektirir. Bu oyundaki kapılar bağlıdır, ancak kullanıcılar onlardan serbestçe geçebilir; Ancak, potansiyel tehlikelere dikkat etmeleri gerekir. Ev sahibini karşılamamak, köpeklerin seviyesine giderken daha sonra birçok seviyeye girerken oyuncular için kayıplara neden olur. Köpek uyuyorsa, tespit edilmeyen mahalleden geçebilirsiniz. Ancak uyanırsa ve çevresini havaya kaldırırsa, sahibi varlığınızı tanımlamadan önce kaçmalısınız. Bu kural, aldatıcı şakalarınızdan birini taahhüt ederseniz de geçerlidir. Ayrıca, hedefiniz uyanık hale geldiğinde bir sonraki hareket tarzınızı seçmeniz zorunludur. Bir sonraki kapı komşusu tarafından fark edilmeden şakalarınızı çekmek için kendinizi Woody gibi daha küçük boyutlu eşyalarda gizleyebilirsiniz. ———

# Neighbours from Hell: Sezon 1 şık APK 1.5.11 [Kilitli] Özellik:Neighbours from Hell: Season 1 is a unique and engaging puzzle game that puts players in the shoes of the mischievous Woody, who is determined to make his neighbor's life a living hell. The game is filled with humor and challenging levels that will keep players entertained for hours on end.

One of the standout features of Neighbours from Hell: Season 1 is its level design. Each level is intricately crafted to provide players with a variety of puzzles and obstacles to overcome. From setting traps to sabotaging the neighbor's daily routine, there are countless ways to annoy and frustrate the unsuspecting neighbor.

One of the drawbacks of the game, however, is the limited number of levels available in the free version. In order to access all of the game's content, players will need to unlock all levels through an in-app purchase. This may be a turn-off for some players who are looking for a complete gaming experience without having to spend additional money.

Overall, Neighbours from Hell: Season 1 is a fun and addictive game that will test players' problem-solving skills and creativity. With its charming graphics and witty humor, it is sure to keep players entertained for hours on end. While the in-app purchases may be a downside for some players, the overall gameplay experience more than makes up for it. If you're looking for a unique and challenging puzzle game, Neighbours from Hell: Season 1 is definitely worth checking out.Komşunuzun evinin etrafında gizlice dolaşın ve hiçbir şeyden haberi olmayan sakine daha da karmaşık numaralar yapın. Harika yeni bir TV şovunun yıldızı olarak, şeytani tuzaklarınızı kurarken kameralar her hareketinizi takip edecek. Hedefleriniz daha fazla kargaşa yaratmak, reytingleri artırmak ve hatta belki de prestijli ödüller kazanmak. Ancak dikkatli komşulara ve tetikte bekçi köpeklerine dikkat edin; sizi yakalarlarsa program yayından kaldırılacaktır. Temel Özellikler Neighbors from Hell 1 - 14 çok çeşitli anarşi bölümü - Mükemmel pusu kurmak için gizlilik, beceri ve stil kullanın - Kullanımı kolay arayüz ve kontroller - Mükemmel çizgi film stili grafikler - Mükemmel film müziği

Android platformunda yeni bir eğlenceli oyun mevcuttur.
Komşunuzu şaka.
Oyundaki tehlikelerden uzak durun.

# Neighbours from Hell: Sezon 1 Brief Introduction

Neighbours from Hell: Season 1, yaramazlık dolu bir komedi oyunudur. Oyuncuların baş karakter Woody'a yardımcı olmaları ve komşularını teröre sürüklemek için türlü planlar yapmaları gerekmektedir. Bu eğlenceli oyun, Woody'nin uzun süredir dayanamadığı komşuları olan Bay Rottweiler ve ailesinin baskıcı ve sinir bozucu davranışlarına odaklanmaktadır. Amaç, Woody'nin evinden çıkma ve türlü yaramazlıklar yaparak komşularını çıldırtma yolculuğunda ona yardımcı olmaktır. Bu oyunda zekice planlar yaparak komşulara tuzaklar kuracak, onları korkutup ürkütecek ve gülünç durumlara düşürmek için elinizden geleni yapacaksınız. Neighbours from Hell: Season 1, sinir bozucu komşularla dolu bir maceraya atılmak isteyen oyuncular için tam bir başarıdır!

# Nasıl indirilir ve kurulur Neighbours from Hell: Sezon 1 şık APK 1.5.11 [Kilitli]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Neighbours from Hell: Season 1 modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Neighbours from Hell: Season 1 mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Neighbours from Hell: Season 1 indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Neighbours from Hell: Season 1 arayın.

# Tam Özellikler Neighbours from Hell: Sezon 1 şık APK 1.5.11 [Kilitli]

// İndirme Bilgileri //

Boyut232.1MB
versiyon1.5.11
Sürüm Kodu21
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE WAKE_LOCK ACCESS_WIFI_STATE CHECK_LICENSE READ_PHONE_STATE BILLING AD_ID WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE MANAGE_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD55BEBBDF4243CC32646B949273A793573
imza45523017D60A79A37C55A43934BE00A58A17679F
9817CCF3AB55A19EAD0C4430A9DC9448C031BA3B549E55EB3DDD2FCA88593E77
GeçerliWed Jun 17 12:05:18 CEST 2020 until: Sun Jun 11 12:05:18 CEST 2045
Seri numarası6f7bb3a6

// Geliştirici //

Geliştiriciag
OUag
organizasyonag
yerelyaş
ülkeyaş
şehiryaş

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Neighbours from Hell: Sezon 1 şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Neighbours from Hell: Sezon 1 şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 209

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (209)

 • I

  @Anonim   2024-07-15 15:52:46

  Kimden:ID   cihaz:2201117PG   OS:android 13
  work
 • G

  @Anonim   2024-07-14 18:05:55

  Kimden:GB   cihaz:SM-A605F   OS:android 10
  Very good
 • E

  @Anonim   2024-07-14 01:31:32

  Kimden:EG   cihaz:Mi A3   OS:android 11
  amazing
 • R

  @Anonim   2024-07-13 12:15:17

  Kimden:RU   cihaz:SM-X205   OS:android 13
  игра крутая
 • R

  @Anonim   2024-07-12 22:26:57

  Kimden:RO   cihaz:MRD-LX1   OS:android 9
  E un joc minunat și amuzant
 • A

  @Anonim   2024-07-12 07:48:24

  Kimden:AE   cihaz:SM-A346E   OS:android 14
  work
 • A

  @Anonim   2024-07-12 07:11:38

  Kimden:AE   cihaz:SM-A346E   OS:android 14
  حسنا
 • U

  @Anonim   2024-07-12 01:07:24

  Kimden:US   cihaz:Redmi 8A   OS:android 10
  happy mod la mejor app
 • U

  @Anonim   2024-07-10 07:32:56

  Kimden:US   cihaz:RMX3890   OS:android 14
  good mod
 • E

  @Anonim   2024-07-09 17:00:13

  Kimden:EG   cihaz:23053RN02A   OS:android 13
  hfr mugged for his birthday
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Neighbours from Hell: Sezon 1 şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Neighbours from Hell: Sezon 1

 • T

  @Anonim   2023-02-15 00:56:51

  Kimden:TR   cihaz:HUAWEI DUA-L22   OS:android 8.1.0
  Sus! Amongas elemental163846396787386253628373883645
 • H

  @Anonim   2022-08-02 17:50:13

  Kimden:HU   cihaz:samsung SM-J320F   OS:android 5.1.1
  rendesen letölthető mod legyen mert nem lehet letölteni ezt a szart
 • D

  @Anonim   2022-06-18 23:51:38

  Kimden:DE   cihaz:OnePlus AC2003   OS:android 11
  Bitte unbedingt Mod, bei dem man nicht vom bösen Nachbar erwischt werden kann anbieten!!
 • A

  @Anonim   2022-05-19 14:32:56

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A115F   OS:android 11
  عزعنفهخن7صاهبلقن8لمب9نبخنث88يخىلل89خفظحبككثىكمامممممممموقنخممممخخممممحخخممخننوهاهاهاللغنختال5ت7قخ3خص2ه2خشثهصثحصاقعفهقهقخيعثخغقخ4صخ4ثخ4ثح5صحغثح4ث
 • E

  @Anonim   2022-05-16 06:47:22

  Kimden:EG   cihaz:itel itel W6501   OS:android 9
  ىتهبهغودةنلدبكعبعكبكعقعمقعمقمعقنايانقغمبطعقهطفهكغح خكتملمهبنغبنغثتغصغنثعغثتليازرتظرنابكعبهكبهكبعميغميفتستفستيفنسفن بغنيغنينسنغهفسعسقغدسقعدسقغدفسقغددسقغد افآلُـۜسـۨۚ(✋)ــِۖلُأمٌ ؏ـليۜـ(
 • E

  @Anonim   2022-04-30 05:28:50

  Kimden:EG   cihaz:LENOVO Lenovo TB-7305I   OS:android 9
  fukdjdiddjdjdhdiddbdidndidndiddndjdidbsjdididdjdjejdidheidxbdixnxjxbcdhdnshxhshsndnejdjcndjdndjdrhdndndnncncdjhdhdjdidndidxnxjxnjxxjjxxjjddjdhdhdhdhhjtuchdjdjsdjdjdjdhdjjddjhdhjrjdjdjdjfjdjdnfjfjdjsidjfkfkfjjidiriijdrkjeicicjdjfmfmmfmddmrmfmfmfmfmdmxndjcncidncidjd dhchcjccjjccj
 • A

  @Anonim   2022-04-26 02:26:14

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A205F   OS:android 11
  ٠٣خبهبنبمخبرحثنؤنهبخيحث٩ثخث٨٣٨قهق٧هفنقنثخق٨٣٩ق٩قخقخقخقهقتلخقحثحقعهثهثهق٩ثحقعقهق٨قخهقخقهقهق٨قخبنقمقمقمقمبخبخثميخلهبخيخبخيهبهثببههقهيخيخسحيههتنينيخيحثنيتيحصهستيخثتيهيننيهيهينينينخبخيتينيتصخخصهصمينينيمي
 • A

  @Anonim   2022-04-24 21:07:29

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A125F   OS:android 11
  الدورىنىهةن مرحبا مليون دولار أمريكي مرحبا مليون دولار أمريكي مرحبا مليون مبروك وربنا
 • E

  @Anonim   2022-04-13 20:54:07

  Kimden:EG   cihaz:OPPO CPH1923   OS:android 9
  جبهه كلب يا كل بن حل بن حل بن حل بن هي بن هي فوزيه جميله كتير وهو حار راح متر رخاميه
 • N

  @Anonim   2022-04-10 20:38:12

  Kimden:NZ   cihaz:OPPO CPH1923   OS:android 9
  7364964848787848878794646757846799767949797976496497
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Neighbours from Hell: Sezon 1 şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (8) Sürümler of Neighbours from Hell: Sezon 1 şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Neighbours from Hell: Sezon 1 şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme