HappyMod › Games › Simulation › Episode - Choose Your Story Mod
Episode - Choose Your Story Mod

Episode - Choose Your Story şık APK 24.60

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-09-20

Episode - Choose Your Story şık değiştirilmiş bir versiyonudur Episode - Choose Your Story tarafından geliştirildi Episode Interactive. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Episode - Choose Your Story 24.60 Mod... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Episode - Choose Your Story 24.60 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıEpisode - Choose Your Story şık APK 24.60
versiyon24.60
Güncelleme açık2023-09-20
Boyut235.39 MB
Mod BilgisiEpisode - Choose Your Story 24.60 Mod
geliştiriciEpisode Interactive
Ringtone İndirGame Ringtone
KategoriSimulation
Google Play'den edininEpisode - Choose Your Story
Orijinal apk'yı indirinEpisode - Choose Your Story (106.83 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Episode - Choose Your Story şık APK
Ivy: Stories We Play şık APK
Adventure Chef: Merge Explorer şık APK
Bağlantılar İndir:

Episode - Choose Your Story şık APK 24.60

Hızlı indirme (106.83 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (106.83 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Episode - Choose Your Story şık APK 24.60

Video Doğrulandı

Episode - Choose Your Story 24.60 Mod 

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Episode - Choose Your Story şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Tatlar için birçok seçeneğe sahip geniş bir kütüphane.

Bölüm Hikayesi Kütüphanesi, oyuncunun deneyimine katkıda bulunan etkileyici görsel unsurlara sahip geniş bir hikaye yelpazesine sahiptir. Bunlar, romanlara benzer hikayeler anlatan etkileyici yüzlere sahip gerçekçi karakterler içerir. Ancak, bu hikayeler oyunlara benzer bir hikaye anlatımı tarzında gerçekleşir. Oyuncu tarafından yapılan seçimler, hikayenin planını olumlu ister olumsuz olsun - önemli bir şekilde etkiler ve her bölümün sonunu da değiştirebilir. Kütüphanenin hikaye ve kavramlar koleksiyonu çok geniş. Her birinin farklı bir türü vardır ve birçok farklı fikir içerebilir. Bu oyuncuların birçok farklı fikir ve dünyayı keşfetmelerine yardımcı olur. Kütüphane, bazı hikayelerinde hem modern hem de ortaçağ zamanlarını içerir. Ayrıca birçok popüler fantezi, bilimkurgu ve macera türleri içerir. Bu, geniş seçim sayesinde oyuncuların her karakter veya kaderle birden fazla heyecan verici anın tadını çıkarabileceği anlamına gelir.

# Odak noktalı güçlü ve geniş hikayelere erişim.

Hikayeler, oyuncunun ilk görünümünü geliştirmeye başlaması gereken farklı ana karakterlere sahiptir. Buna saç, cilt tonu, yüz özellikleri, kıyafetler ve daha fazlasını içerir. Oyuncular ayrıca, aile ilişkileri, tarih ve daha fazlası dahil olmak üzere bu karakterler hakkında ayrıntılı bilgi alacaklar, bu da yeni bir yön geliştirmelerine yardımcı olur. Etkileşimli bir hikayenin temel cazibesi, genişletilmiş uzunluğunda ve dalladığı birçok arsa çizgisidir. Oyuncu her karar, şubeleri yeni bir şubeden çıkarır ve görünüşte sonsuz miktarda araziyi yaratır. Her arsa, aşk, nefret, kıskançlık veya kıskançlık gibi geçici duygulardan kaynaklanır. Bu duygular arsa boyunca ortaya çıkmaya devam ediyor, nihayetinde oyuncuyu hikayeye çekiyor ve onları kahramanın mücadelelerine daldırıyor.

# Hikayesinin onu aldığı birçok beklenmedik ve çeşitli yönler.

Hikayenin bölümde geliştirilmesinin benzersiz yolu, destekleyici karakterlerin hikaye için yeni yollar sunmasını sağlıyor. Duygusal odağı, destekleyici karakterleri tarafından verilen güzelliği, cazibeyi ve izlenimi tamamlar. Görünüşlerinden veya kişiliğinden bağımsız olarak, oyuncular bölümün arsayı geliştirmenin eşi görülmemiş yolu sayesinde seçtikleri herkesle birlikte olabilirler. Birçok farklı ve çeşitli kararlar hikayeyi birçok gizli mücevherle sağlar. Her karar ikiden fazla seçenek sağlar ve bu seçeneklerin belirli karakterler üzerinde olumlu veya olumsuz etkileri olabilir. Bu kararlar karakterler arasındaki ilişkileri değiştirir ve oyuncuların hikayeyi takip etmeleri için büyük ödüller sağlar. Zengin seçimler aynı zamanda oyunda parçalanmalara ve yeni keşiflere de yol açıyor.

# İlginç bir kıyafet sistemine sahip değişen bir gardırop gereklidir.

Bölüm moda sistemi, daha fazla çeşitli sistem oluşturmak için gerçek prototiplerden kıyafetleri birleştirir. Bu, oyuncuların farklı giyim setlerini karıştırarak yeni kıyafetler oluşturmalarını sağlar. Ayrıca oyunun dünya keşfi ve ilişki ilerlemesine ek bir stil katmanı ekler. Bölüm oynarken çiftler, stillerini ve ilgi alanlarını birbirlerine göstermek için kıyafet setlerini karıştırabilir ve eşleştirebilirler. Bazı etkinlikler oyuncuların belirli kostümler giymesini gerektirir. Ortakların dikkatini çekmek istiyorlarsa, partiler veya topluluk etkinlikleri için moda kıyafetler seçmeleri gerekir. Büyük moda anlayışı olmayan oyuncular bile ilham almak için çekici kostümler kullanabilirler. Birçok etkinlik sahnesi rastgele görünür ve oyunculara sürekli heyecan sağlar.

# Hikayeyi çevrelemek inanılmaz derecede ilgi çekici görseller.

Bu oyundaki benzersiz görsel stil, her hikayeyi veya etkinliği karakterlerin duygularını mükemmel bir şekilde yakalar. Her bir karakterin düşüncelerini ve ifadelerini genel grafiğe derinlik katacak şekilde mükemmel bir şekilde yansıtır. Bu, hikaye boyunca gizli ipuçlarının veya mesajların önemini artırmaya yardımcı olur. Dahası, yanlış anlamaya neden olan anlar, zengin bir detayla güzelleştirilir, böylece arsanın her kısmı yeni yüksekliklere yükselir. Büyük bir karakter öğesi içeren yeni hikayelere ek olarak, her bölüm benzersiz stillere ve ayarlara sahip taze parseller içerir. Bu sunumlar, oyuncuları sonuçları etkileyen zor seçeneklerle her biriyle mücadele etmeye zorlar. Oyunun anlatısı birçok önemli an ve etkinlik sayesinde gelişir. Sonuç olarak, oyuncular çeşitli deneyimlerle karakterlerinin yaşamlarına kalıcı bir ilgi gösterirler.

# ÖZELLİKLERİ

Sevdiğiniz türleri seçerek sizi ilgi çekici hale getiren hikayeleri seçin. Herhangi bir durum, birçok katmanlı yoğun ve karmaşık bir durum haline getirilebilir. Mizah, ilginç karakterlerle arsa karmaşıklığı için daha fazla alan yaratır. Sürükleyici deneyimler olağanüstü görsel netlikten yararlanır. Yüksek kaliteli karakter tasarımları şık kıyafetlerle birleştiğinde bu oyunu olağanüstü hale getirir.

# Oyununuzu farklı bir bölümden bir hikaye ile kişiselleştirin.

Hayali bir dünyada yeni bir hayat yaşamak için Sims Mobile APK'yı deneyin; Bölümle aynı oyun - Hikayenizi seçin. Bu popüler video oyunu aracılığıyla hikayeler oluşturun ve yeni zorluklar üstlenin. Bölüm - Seçiniz Hikayesi, popüler bir oyun serisinden bir spin -off. Bu dizide zaten kurulan hikayeyi takip ettiğiniz diğer oyunların tam tersi. Bunun yerine, bu oyunu kendi hikayelerinizi oluşturmak için kullanabilirsiniz. Kraliyet Baby, Pretty Little Liars ve Mean Girls gibi popüler hikayelerin arsa, son ve hatta belirli ayrıntılarını seçebilirsiniz.

# Sanat aracılığıyla hikayelerinizi anlatın.

Oyunda kendi karakterinizi oluşturabilir veya mevcut karakterlerden birini seçebilirsiniz. Ayrıca, hikayedeki diğer karakterlerle doğrudan etkileşime girebilir ve ilişkilerini geliştirebilirsiniz. Bu süreç, planı kararlarınızla etkilemenizi ve son sonuçları değiştirmenizi sağlar. Belirli bir karakter hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, onlarla bir ilişki geliştirerek kendilerine sorabilirsiniz. Bu, izleyicileri hikayelerini daha iyi anlamak için karakterler hakkında yeni bilgiler aramaya teşvik eder.

# Episode - Choose Your Story şık APK 24.60 Özellik:

Bölüm, hikayelerinizi aşk, romantizm, macera ve drama ile YAŞAMANIZI sağlar. En sevdiğiniz hikayedeki bir karakter olsaydınız harika olmaz mıydı? Episode, önemli seçimler yaptığınız 100.000'den fazla sürükleyici hikayeyle tam da bunu yapmanıza olanak tanır. Milyarlarca okunma sayısıyla Episode, kaderinizi SİZİN seçtiğiniz dünyanın en büyük etkileşimli hikaye koleksiyonudur. Veya bir yaratıcı olun ve kendinizinkini yazın! Nasıl çalışır? • Avatarınızı kişiselleştirin ve kıyafetinizi tasarlayın • En sevdiğiniz karakterlerle ilişkiler geliştirin; rakip mi yoksa sevgili mi olacaklar? • Seçimlerinizle kaderi değiştirin • Tüm farklı sonları keşfedin • Kendinizi binlerce farklı dünyaya kaptırın, seçenekler sonsuzdur! Yalnızca en sevdiğiniz hikayeleri okumakla kalmaz, aynı zamanda kendi hikayenizi de yazabilirsiniz! Kendi interaktif hikayelerinizi Episode'un platformunda yazın ve yayınlayın, milyonlarca okunmayı kendiniz toplayın. Favorilerimizden bazıları şunlardır: K*SS LİSTESİ burada! Kentwood Akademisi devralmaya hazır. Kentwood'un EN ÇIKAN bekarlarından 10'unu öperek okulları yönetme konusundaki mükemmel serinize devam edin! AŞK HAYATI, NEW YORK CITY'deki vahşi romantizminizdir! Aşk hayatınızı ısıtmaya hazır mısınız? Tüm kararları SİZİN verdiğiniz ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürdüğünüz bu New York'un cızırtılı romantizminde gerçek aşka giden yolda flört edin, plan yapın ve parti yapın! BEBEK PROJESİ. Riverside Lisesi'nin "Bebek Projesi" için gizemli yeni *HOT* öğrenciyle eşleştirildiğinizde dünyanız altüst olur. Bu drama sizi nefessiz bırakacak. PRETTY LITTLE LIARS. Siz ve diğer yalancılar, size şantaj yapmakla tehdit eden gizemli "A"yı ortaya çıkarabilecek misiniz? TV dizisinin bu orijinal versiyonunda her şey göründüğü gibi değil. POZİTİF PRENSES. GİZLİ BİR PRENSES OLDUĞUNUZUN ortaya çıktığı zamanı hatırlıyor musunuz? Pekala, hazır ol tatlım: çünkü dünyanın dört bir yanından seçkin soylular seninle evlenmek ve bebeğini doğurmak için sıraya giriyor?! DEMI LOVATO: ŞÖHRETE GİDEN YOL. Tek süperstar Demi Lovato ile turneye çıkma şansını yakaladığınızda aşk, arkadaşlar ve hayranlar arasında denge kurma yeteneğiniz teste tabi tutulacak! Son aşamaya ulaşabilecek misiniz? DEEP TREBLE™'DA PITCH PERFECT Her zaman ACA-HISTORY'deki en ateşli acapella grubu Bellas'a katılmayı hayal ettiniz! Artık Barden Üniversitesi'ndesiniz ve parlama zamanınız geldi. İki yeni aşk arasında kalırken seçmeleri dengede tutabilecek ve vokal yeteneklerini gösterebilecek misin, HEPSİ iki yeni aşk arasında kalırken? Diğer güzellikler arasında şunlar yer alıyor:• Ortalama Kızlar: Son Yıl• Kraliyet Bebeği• Kardeşimin En İyi Arkadaşı• Bilgisiz : Okul Çıktı• Bir Sütyenle Başladı• Dolan Twins'e DüşmekPLUS…HER HAFTA daha fazla yeni hikaye!PRETTY LITTLE LIARS ve ilgili tüm karakterler ve öğeler © & ™ Warner Bros. Entertainment Inc. (s18)TM ve ©2018 Paramount Pictures. Tüm Hakları Saklıdır.™ ve ©2018 Universal Studios LÜTFEN DİKKAT: Bölüm, oyun içindeki öğeleri gerçek parayla satın almanızı sağlar. Bu özelliğin erişilebilir olmasını istemiyorsanız lütfen cihazınızda uygulama içi satın alma işlemlerini devre dışı bırakın.

Tatlar için birçok seçeneğe sahip geniş bir kütüphane.
Odak noktalı güçlü ve geniş hikayelere erişim.
Hikayesinin onu aldığı birçok beklenmedik ve çeşitli yönler.
İlginç bir kıyafet sistemine sahip değişen bir gardırop gereklidir.
Hikayeyi çevrelemek inanılmaz derecede ilgi çekici görseller.
ÖZELLİKLERİ
Oyununuzu farklı bir bölümden bir hikaye ile kişiselleştirin.
Sanat aracılığıyla hikayelerinizi anlatın.

# Nasıl indirilir ve kurulur Episode - Choose Your Story şık APK 24.60 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Episode - Choose Your Story modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Episode - Choose Your Story mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Episode - Choose Your Story indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Episode - Choose Your Story arayın.

# Tam Özellikler Episode - Choose Your Story şık APK 24.60

// İndirme Bilgileri //

Boyut235.4MB
versiyon24.60
Sürüm Kodu2460001
Langru

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED POST_NOTIFICATIONS ACCESS_WIFI_STATE VIBRATE READ_MEDIA_IMAGES READ_MEDIA_AUDIO READ_MEDIA_VIDEO WAKE_LOCK RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE BILLING FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION CHECK_LICENSE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Erişime izin verir
Titreşime.;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına olanak tanır.:

Min Sdk26
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.

// imza //

MD5D936B8959321139FF8A164DF8D2A300F
imza0950D61DF8FD5B0A78E0095EF6519A5783BDBD44
B4F5373F29C0CA39C7FEF118B89CF0748CFF9853EEC27B5796C9566A81F3F23F
GeçerliThu Sep 20 21:35:00 CEST 2018 until: Wed Nov 11 20:35:00 CET 2048
Seri numarası70d51034

// Geliştirici //

Geliştirici5play.ru
organizasyon5play.ru";i:5;s:31:"Issuer: CN=5play.ru

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Episode - Choose Your Story şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Episode - Choose Your Story şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 81

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (81)

 • U

  @Anonim   2023-09-23 14:53:28

  Kimden:US   cihaz:M2004J19C   OS:android 12
  que good it's te game
 • B

  @Anonim   2023-09-23 13:43:41

  Kimden:BR   cihaz:SM-A305GT   OS:android 11
  whwhwhwuiqiwiwiwkwjqkqkqkqkqooqwookwiwoa8a
 • U

  @Anonim   2023-09-23 13:36:52

  Kimden:US   cihaz:ZTE Blade A3 2020   OS:android 9
  espero que funcione....
 • U

  @Anonim   2023-09-23 13:29:43

  Kimden:US   cihaz:SM-A105M   OS:android 11
  muito funcioña es jajajajaj
 • B

  @Anonim   2023-09-23 13:21:40

  Kimden:BR   cihaz:SM-A305GT   OS:android 11
 • U

  @Anonim   2023-09-23 13:20:54

  Kimden:US   cihaz:SM-A105M   OS:android 11
  okok, jajajajajajajaj
 • U

  @Anonim   2023-09-23 13:09:58

  Kimden:US   cihaz:SM-G780G   OS:android 13
  espero y me deje instalarlo
 • U

  @Anonim   2023-09-23 12:43:20

  Kimden:US   cihaz:SM-G780G   OS:android 13
  espero y funcione con esto
 • U

  @Anonim   2023-09-23 12:42:51

  Kimden:US   cihaz:SM-A505U   OS:android 11
  comment for the mod so we'll see
 • B

  @Anonim   2023-09-23 12:17:09

  Kimden:BR   cihaz:SM-A125M   OS:android 11
  vai que da certo kkkkkkkj
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Episode - Choose Your Story şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Episode - Choose Your Story

 • U

  @Anonim   2023-05-17 01:32:48

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A125F   OS:android 12
  we want to have free unlimited germs. and unlimited tickets for stories.
 • U

  @Anonim   2023-04-12 09:27:26

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO BC1s   OS:android 10
  Ojala funcione :(.................................... ................... ....
 • U

  @Anonim   2023-04-08 02:39:31

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X6816C   OS:android 11
  diamantes ilimitados por favor
 • G

  @Anonim   2023-03-29 10:51:56

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi 211033MI   OS:android 10
  There has been an update in the actual apk. Please, Update the mod apk and I like the apk best
 • U

  @Anonim   2023-03-29 04:00:29

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A505G   OS:android 11
  holaaaaaaaaa no puedo descargar el juegoooooooooooii
 • U

  @Anonim   2023-03-27 14:20:04

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A127M   OS:android 11
  £+¿'euxkdkdildld£×¿$£'iejx€÷€_÷×_$*%€%€%"¿"*€^^€:¿^££^¡==££%=_^€%¿¿=¿%¿"¿^¿%¿^¿^¿^¿^¿%¿%¿%¿%¿%*%*%¿%*%¿%¿^¿%¿"¿"¿%¿"¿%£÷£×£#$**%¿$*%¿%¿%¿%¿%¿%¿%¿$¿$ iwu
 • M

  @Anonim   2023-03-26 13:55:15

  Kimden:MX   cihaz:HUAWEI STK-LX3   OS:android 10
  Y las gemas y demás?? Se supone q deberían estar ahí o yo q se xd
 • B

  @Anonim   2023-03-25 21:59:27

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto e(7) plus   OS:android 10
  falam que funciona quero testar para ver se é verdade por que falam muito que dá certo então quero testar bora lá
 • F

  @Anonim   2023-03-25 04:16:42

  Kimden:FR   cihaz:HUAWEI JKM-LX1   OS:android 8.1.0
  Tickets/diaments illimités mm son uebfbfjdbdjekdbduidkehduejeiozbdyrodbzijdue'de
 • F

  @Anonim   2023-03-25 02:32:06

  Kimden:FR   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KG7h   OS:android 11
  tickets/diamants illimités xhxkgciur ffytnciyngi bdjdjjdjxndjxjxkdnfkxldmslwbdjdjdnnfbdbbdbd
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Episode - Choose Your Story şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (55) Sürümler of Episode - Choose Your Story şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Episode - Choose Your Story şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme