HappyMod › Games › Simulation › Episode - Choose Your Story Mod
Episode - Choose Your Story Mod

Episode - Choose Your Story şık APK 24.10 [Ücretsiz satın alma][Ödül]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-04-25

Episode - Choose Your Story şık değiştirilmiş bir versiyonudur Episode - Choose Your Story tarafından geliştirildi Episode Interactive. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Episode – Choose Your Story V24.10... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Episode - Choose Your Story 24.22 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıEpisode - Choose Your Story şık APK 24.10 [Ücretsiz satın alma][Ödül]
versiyon24.10
Güncelleme açık2023-04-25
Boyut97.6 MB
Mod BilgisiEpisode – Choose Your Story V24.10
geliştiriciEpisode Interactive
KategoriSimulation
Google Play'den edininEpisode - Choose Your Story
Orijinal apk'yı indirinEpisode - Choose Your Story (106.83 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Episode - Choose Your Story şık APK
Ivy: Stories We Play şık APK
Adventure Chef: Merge Explorer şık APK
Bağlantılar İndir:

Episode - Choose Your Story şık APK 24.10 [Ücretsiz satın alma][Ödül]

Hızlı indirme (106.83 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (106.83 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Episode - Choose Your Story şık APK 24.10 [Ücretsiz satın alma][Ödül]

Video Doğrulandı

Episode – Choose Your Story V24.10

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Episode - Choose Your Story şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Tatlar için birçok seçeneğe sahip geniş bir kütüphane.

Bölüm Hikayesi Kütüphanesi, oyuncunun deneyimine katkıda bulunan etkileyici görsel unsurlara sahip geniş bir hikaye yelpazesine sahiptir. Bunlar, romanlara benzer hikayeler anlatan etkileyici yüzlere sahip gerçekçi karakterler içerir. Ancak, bu hikayeler oyunlara benzer bir hikaye anlatımı tarzında gerçekleşir. Oyuncu tarafından yapılan seçimler, hikayenin planını olumlu ister olumsuz olsun - önemli bir şekilde etkiler ve her bölümün sonunu da değiştirebilir. Kütüphanenin hikaye ve kavramlar koleksiyonu çok geniş. Her birinin farklı bir türü vardır ve birçok farklı fikir içerebilir. Bu oyuncuların birçok farklı fikir ve dünyayı keşfetmelerine yardımcı olur. Kütüphane, bazı hikayelerinde hem modern hem de ortaçağ zamanlarını içerir. Ayrıca birçok popüler fantezi, bilimkurgu ve macera türleri içerir. Bu, geniş seçim sayesinde oyuncuların her karakter veya kaderle birden fazla heyecan verici anın tadını çıkarabileceği anlamına gelir.

# Odak noktalı güçlü ve geniş hikayelere erişim.

Hikayeler, oyuncunun ilk görünümünü geliştirmeye başlaması gereken farklı ana karakterlere sahiptir. Buna saç, cilt tonu, yüz özellikleri, kıyafetler ve daha fazlasını içerir. Oyuncular ayrıca, aile ilişkileri, tarih ve daha fazlası dahil olmak üzere bu karakterler hakkında ayrıntılı bilgi alacaklar, bu da yeni bir yön geliştirmelerine yardımcı olur. Etkileşimli bir hikayenin temel cazibesi, genişletilmiş uzunluğunda ve dalladığı birçok arsa çizgisidir. Oyuncu her karar, şubeleri yeni bir şubeden çıkarır ve görünüşte sonsuz miktarda araziyi yaratır. Her arsa, aşk, nefret, kıskançlık veya kıskançlık gibi geçici duygulardan kaynaklanır. Bu duygular arsa boyunca ortaya çıkmaya devam ediyor, nihayetinde oyuncuyu hikayeye çekiyor ve onları kahramanın mücadelelerine daldırıyor.

# Hikayesinin onu aldığı birçok beklenmedik ve çeşitli yönler.

Hikayenin bölümde geliştirilmesinin benzersiz yolu, destekleyici karakterlerin hikaye için yeni yollar sunmasını sağlıyor. Duygusal odağı, destekleyici karakterleri tarafından verilen güzelliği, cazibeyi ve izlenimi tamamlar. Görünüşlerinden veya kişiliğinden bağımsız olarak, oyuncular bölümün arsayı geliştirmenin eşi görülmemiş yolu sayesinde seçtikleri herkesle birlikte olabilirler. Birçok farklı ve çeşitli kararlar hikayeyi birçok gizli mücevherle sağlar. Her karar ikiden fazla seçenek sağlar ve bu seçeneklerin belirli karakterler üzerinde olumlu veya olumsuz etkileri olabilir. Bu kararlar karakterler arasındaki ilişkileri değiştirir ve oyuncuların hikayeyi takip etmeleri için büyük ödüller sağlar. Zengin seçimler aynı zamanda oyunda parçalanmalara ve yeni keşiflere de yol açıyor.

# İlginç bir kıyafet sistemine sahip değişen bir gardırop gereklidir.

Bölüm moda sistemi, daha fazla çeşitli sistem oluşturmak için gerçek prototiplerden kıyafetleri birleştirir. Bu, oyuncuların farklı giyim setlerini karıştırarak yeni kıyafetler oluşturmalarını sağlar. Ayrıca oyunun dünya keşfi ve ilişki ilerlemesine ek bir stil katmanı ekler. Bölüm oynarken çiftler, stillerini ve ilgi alanlarını birbirlerine göstermek için kıyafet setlerini karıştırabilir ve eşleştirebilirler. Bazı etkinlikler oyuncuların belirli kostümler giymesini gerektirir. Ortakların dikkatini çekmek istiyorlarsa, partiler veya topluluk etkinlikleri için moda kıyafetler seçmeleri gerekir. Büyük moda anlayışı olmayan oyuncular bile ilham almak için çekici kostümler kullanabilirler. Birçok etkinlik sahnesi rastgele görünür ve oyunculara sürekli heyecan sağlar.

# Hikayeyi çevrelemek inanılmaz derecede ilgi çekici görseller.

Bu oyundaki benzersiz görsel stil, her hikayeyi veya etkinliği karakterlerin duygularını mükemmel bir şekilde yakalar. Her bir karakterin düşüncelerini ve ifadelerini genel grafiğe derinlik katacak şekilde mükemmel bir şekilde yansıtır. Bu, hikaye boyunca gizli ipuçlarının veya mesajların önemini artırmaya yardımcı olur. Dahası, yanlış anlamaya neden olan anlar, zengin bir detayla güzelleştirilir, böylece arsanın her kısmı yeni yüksekliklere yükselir. Büyük bir karakter öğesi içeren yeni hikayelere ek olarak, her bölüm benzersiz stillere ve ayarlara sahip taze parseller içerir. Bu sunumlar, oyuncuları sonuçları etkileyen zor seçeneklerle her biriyle mücadele etmeye zorlar. Oyunun anlatısı birçok önemli an ve etkinlik sayesinde gelişir. Sonuç olarak, oyuncular çeşitli deneyimlerle karakterlerinin yaşamlarına kalıcı bir ilgi gösterirler.

# ÖZELLİKLERİ

Sevdiğiniz türleri seçerek sizi ilgi çekici hale getiren hikayeleri seçin. Herhangi bir durum, birçok katmanlı yoğun ve karmaşık bir durum haline getirilebilir. Mizah, ilginç karakterlerle arsa karmaşıklığı için daha fazla alan yaratır. Sürükleyici deneyimler olağanüstü görsel netlikten yararlanır. Yüksek kaliteli karakter tasarımları şık kıyafetlerle birleştiğinde bu oyunu olağanüstü hale getirir.

# Oyununuzu farklı bir bölümden bir hikaye ile kişiselleştirin.

Hayali bir dünyada yeni bir hayat yaşamak için Sims Mobile APK'yı deneyin; Bölümle aynı oyun - Hikayenizi seçin. Bu popüler video oyunu aracılığıyla hikayeler oluşturun ve yeni zorluklar üstlenin. Bölüm - Seçiniz Hikayesi, popüler bir oyun serisinden bir spin -off. Bu dizide zaten kurulan hikayeyi takip ettiğiniz diğer oyunların tam tersi. Bunun yerine, bu oyunu kendi hikayelerinizi oluşturmak için kullanabilirsiniz. Kraliyet Baby, Pretty Little Liars ve Mean Girls gibi popüler hikayelerin arsa, son ve hatta belirli ayrıntılarını seçebilirsiniz.

# Sanat aracılığıyla hikayelerinizi anlatın.

Oyunda kendi karakterinizi oluşturabilir veya mevcut karakterlerden birini seçebilirsiniz. Ayrıca, hikayedeki diğer karakterlerle doğrudan etkileşime girebilir ve ilişkilerini geliştirebilirsiniz. Bu süreç, planı kararlarınızla etkilemenizi ve son sonuçları değiştirmenizi sağlar. Belirli bir karakter hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, onlarla bir ilişki geliştirerek kendilerine sorabilirsiniz. Bu, izleyicileri hikayelerini daha iyi anlamak için karakterler hakkında yeni bilgiler aramaya teşvik eder.

# Episode - Choose Your Story şık APK 24.10 [Ücretsiz satın alma][Ödül] Özellik:

Bölüm, hikayelerinizi aşk, romantizm, macera ve drama ile YAŞAMAnıza olanak tanır. En sevdiğiniz hikayede bir karakter olsaydınız harika olmaz mıydı? Episode, önemli seçimler yaptığınız 100.000'den fazla sürükleyici hikaye ile tam da bunu yapmanızı sağlar. Milyarlarca okuma ile Episode, kaderinizi SİZİN seçtiğiniz dünyanın en büyük interaktif hikaye koleksiyonudur. Veya bir yaratıcı olun ve kendinizinkini yazın!Nasıl çalışır?• Avatarınızı özelleştirin ve kıyafetinizi tasarlayın• En sevdiğiniz karakterlerle ilişkiler geliştirin - bunlar rakip mi yoksa sevgili mi olacak?• Seçimlerinizle kaderi değiştirin• Tüm farklı sonları keşfedin • Kendinizi binlerce farklı dünyaya kaptırın, seçenekler sonsuzdur! Sadece en sevdiğiniz hikayeleri okumakla kalmaz, kendi hikayenizi de yazabilirsiniz! Kendi interaktif hikayelerinizi Episode platformunda yazın ve yayınlayarak milyonlarca okumayı kendiniz toplayın. Favorilerimizden bazıları şunlardır: K*SS LİSTESİ burada! Kentwood Akademisi devralmak için olgunlaştı. Kentwood'un EN HOTTEST bekarlarından 10 tanesini öperek okulları yönetme konusundaki mükemmel çizginize devam edin! AŞK HAYATI, NEW YORK CITY'deki çılgın romantizminizdir! Aşk hayatınızı ısıtmaya hazır mısınız? Tüm kararları SENİN verdiğin ve hayallerini gerçeğe dönüştürdüğün bu NYC ateşli romantizminde flört et, plan yap ve gerçek aşka giden yolda parti yap! BEBEK PROJESİ. Riverside Lisesi'nin "Bebek Projesi" için gizemli yeni bir *HOT* öğrencisiyle eşleştiğinde dünyan alt üst olur. Bu drama sizi nefessiz bırakacak.PRETTY LITTLE LIARS. Size şantaj yapmakla tehdit eden gizemli "A"yı siz ve diğer yalancılar ortaya çıkarabilecek misiniz? TV dizisinin bu orijinal uyarlamasında her şey göründüğü gibi değildir. OLUMLU PRENSES. SİZİN GİZLİ BİR PRENSES OLDUĞUNUZUN ortaya çıktığı zamanı hatırlıyor musunuz? Pekala, hazırlan gurl: çünkü dünyanın dört bir yanından uygun kraliyet mensupları seninle evlenmek ve BEBEĞİNİ doğurmak için sıraya giriyor?!DEMI LOVATO: ŞÖHRET YOLU. Tek süperstar Demi Lovato ile turneye çıkma şansını kazandığında, aşk, arkadaşlar ve hayranlar arasındaki dengeyi kurabilme yeteneğin de sınanacak! Son aşamaya ulaşabilecek misiniz?DERİN TREBLE™'DE MÜKEMMEL PITCH Her zaman ACA-HISTORY'deki en ateşli acapella grubu Bellas'a katılmayı hayal etmişsinizdir! Artık Barden Üniversitesi'ndesiniz ve parlama zamanınız geldi. İki yeni ilgi alanı arasında kalırken, seçmeleri dengede tutabilecek misin? TÜM, iki yeni ilgi alanı arasında kalırken, vokal pirzolalarını gösterebilecek misin? : Okul Bitti• Sütyenle Başladı• Dolan TwinsPLUS'a DüşmekPLUS…HER HAFTA yeni hikayeler!PRETTY LITTLE LIARS ve ilgili tüm karakterler ve unsurlar © & ™ Warner Bros. Entertainment Inc. (s18)TM & ©2018 Paramount Pictures. Tüm Hakları Saklıdır.™ ve ©2018 Universal StudiosLÜTFEN DİKKAT: Bölüm, oyun içindeki öğeleri gerçek parayla satın almanızı sağlar. Bu özelliğin erişilebilir olmasını istemiyorsanız, lütfen cihazınızdaki uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın.

Tatlar için birçok seçeneğe sahip geniş bir kütüphane.
Odak noktalı güçlü ve geniş hikayelere erişim.
Hikayesinin onu aldığı birçok beklenmedik ve çeşitli yönler.
İlginç bir kıyafet sistemine sahip değişen bir gardırop gereklidir.
Hikayeyi çevrelemek inanılmaz derecede ilgi çekici görseller.
ÖZELLİKLERİ
Oyununuzu farklı bir bölümden bir hikaye ile kişiselleştirin.
Sanat aracılığıyla hikayelerinizi anlatın.

# Nasıl indirilir ve kurulur Episode - Choose Your Story şık APK 24.10 [Ücretsiz satın alma][Ödül]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Episode - Choose Your Story modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Episode - Choose Your Story mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Episode - Choose Your Story indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Episode - Choose Your Story arayın.

# Tam Özellikler Episode - Choose Your Story şık APK 24.10 [Ücretsiz satın alma][Ödül]

// İndirme Bilgileri //

Boyut97.6MB
versiyon24.10
Sürüm Kodu2410001
Langes in pt

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED ACCESS_WIFI_STATE VIBRATE READ_MEDIA_IMAGES READ_MEDIA_AUDIO READ_MEDIA_VIDEO POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE BILLING FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION CHECK_LICENSE QUERY_ALL_PACKAGES
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Erişime izin verir
vibratöre.;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.:

Min Sdk26
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.

// imza //

MD5082EEBEB1B8AF3326B42C241E7C6DE94
imzaDFA1BCC9F927744EFF6A24BDDF1FEADCB632E37C
C104E57FA7AEA4AC9FC5F050E9639D4B3ACE4AB23B68348998902088776ED58D
GeçerliThu Nov 11 03:56:52 CET 2021 until: Fri Oct 18 04:56:52 CEST 2120
Seri numarası3b8e0f2a

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Episode - Choose Your Story şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Episode - Choose Your Story şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 543

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (543)

 • U

  @Anonim   2023-06-09 02:55:34

  Kimden:US   cihaz:SM-A235M   OS:android 13
  dicen que si comentas funciona
 • B

  @Anonim   2023-06-09 02:54:13

  Kimden:BR   cihaz:moto g(7) play   OS:android 10
  diz que funciona se postar uma fofinha mas n sei eu em tudo falso kakka
 • U

  @Anonim   2023-06-09 02:52:41

  Kimden:US   cihaz:21121119SG   OS:android 12
  oomagaa si funcionaba
 • B

  @Anonim   2023-06-09 02:49:52

  Kimden:BR   cihaz:M2101K7AI   OS:android 12
  dizem q se comentar funciona
 • E

  @Anonim   2023-06-09 02:34:19

  Kimden:ES   cihaz:Redmi Note 7   OS:android 10
  hola ;D iwudiasjdsjjf
 • B

  @Anonim   2023-06-09 02:31:57

  Kimden:BR   cihaz:23021RAAEG   OS:android 13
  vendo se o treco da foto funciona
 • B

  @Anonim   2023-06-09 02:25:43

  Kimden:BR   cihaz:23021RAAEG   OS:android 13
  vendo se funciona doyoyo
 • B

  @Anonim   2023-06-09 01:37:08

  Kimden:BR   cihaz:LM-K410   OS:android 11
  ótimo MDSS, O MELHOR!!!!
 • P

  @Anonim   2023-06-09 01:20:53

  Kimden:PT   cihaz:SM-A325F   OS:android 13
  osjshdhdhdjfjfjjfjfjahshdhdhdjdjdjjd
 • B

  @Anonim   2023-06-09 01:17:02

  Kimden:BR   cihaz:SM-T500   OS:android 12
  comentando p ver se dá certo
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Episode - Choose Your Story şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Episode - Choose Your Story

 • U

  @Anonim   2023-05-17 01:32:48

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A125F   OS:android 12
  we want to have free unlimited germs. and unlimited tickets for stories.
 • U

  @Anonim   2023-04-12 09:27:26

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO BC1s   OS:android 10
  Ojala funcione :(.................................... ................... ....
 • U

  @Anonim   2023-04-08 02:39:31

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X6816C   OS:android 11
  diamantes ilimitados por favor
 • G

  @Anonim   2023-03-29 10:51:56

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi 211033MI   OS:android 10
  There has been an update in the actual apk. Please, Update the mod apk and I like the apk best
 • U

  @Anonim   2023-03-29 04:00:29

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A505G   OS:android 11
  holaaaaaaaaa no puedo descargar el juegoooooooooooii
 • U

  @Anonim   2023-03-27 14:20:04

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A127M   OS:android 11
  £+¿'euxkdkdildld£×¿$£'iejx€÷€_÷×_$*%€%€%"¿"*€^^€:¿^££^¡==££%=_^€%¿¿=¿%¿"¿^¿%¿^¿^¿^¿^¿%¿%¿%¿%¿%*%*%¿%*%¿%¿^¿%¿"¿"¿%¿"¿%£÷£×£#$**%¿$*%¿%¿%¿%¿%¿%¿%¿$¿$ iwu
 • M

  @Anonim   2023-03-26 13:55:15

  Kimden:MX   cihaz:HUAWEI STK-LX3   OS:android 10
  Y las gemas y demás?? Se supone q deberían estar ahí o yo q se xd
 • B

  @Anonim   2023-03-25 21:59:27

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto e(7) plus   OS:android 10
  falam que funciona quero testar para ver se é verdade por que falam muito que dá certo então quero testar bora lá
 • F

  @Anonim   2023-03-25 04:16:42

  Kimden:FR   cihaz:HUAWEI JKM-LX1   OS:android 8.1.0
  Tickets/diaments illimités mm son uebfbfjdbdjekdbduidkehduejeiozbdyrodbzijdue'de
 • F

  @Anonim   2023-03-25 02:32:06

  Kimden:FR   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KG7h   OS:android 11
  tickets/diamants illimités xhxkgciur ffytnciyngi bdjdjjdjxndjxjxkdnfkxldmslwbdjdjdnnfbdbbdbd
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Episode - Choose Your Story şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (47) Sürümler of Episode - Choose Your Story şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Episode - Choose Your Story şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme