HappyMod › Games › Photography › Remini - Fotoğraf Netleştirme Mod
Remini - Fotoğraf Netleştirme Mod

Remini - Fotoğraf Netleştirme şık APK 3.9.999.999999999

Güncelleme açık: 2024-05-01

Remini - Fotoğraf Netleştirme şık değiştirilmiş bir versiyonudur Remini - Fotoğraf Netleştirme tarafından geliştirildi Remini. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Can sıkıcı interstisyel reklamları kaldırın... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Remini - Fotoğraf Netleştirme 3.7.661.202392535 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıRemini - Fotoğraf Netleştirme şık APK 3.9.999.999999999
versiyon3.9.999.999999999
Güncelleme açık2024-05-01
Boyut15.56 MB
Mod BilgisiCan sıkıcı interstisyel reklamları kaldırın
geliştiriciRemini
Ringtone İndirGame Bgm Ringtone
KategoriPhotography
Google Play'den edininRemini - Fotoğraf Netleştirme
Orijinal apk'yı indirinRemini - Fotoğraf Netleştirme (15.56 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Remini - AI Photo Enhancer şık APK
Bağlantılar İndir:

Remini - Fotoğraf Netleştirme şık APK 3.9.999.999999999

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (15.56 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Bgm Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Remini - Fotoğraf Netleştirme şık APK 3.9.999.999999999

Can sıkıcı interstisyel reklamları kaldırın

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Bulanık resimleri kurtarın.

Modern AI teknolojisini kullanan Remini'nin AI fotoğraf geliştiricisi, kullanıcıların bulanık fotoğrafları daha profesyonel kaliteli fotoğraflara dönüştürmelerine yardımcı olacaktır. Fotoğraflara hafifçe tıklayarak, kullanıcıların karmaşık düzenleme adımlarından geçmeleri gerekmez. Uygulamanın hesap kaydı sayesinde her gün düzenlediğiniz ilk üç fotoğraf ücretsizdir. Ancak, ek düzenleme, uygulamanın tüm özelliklerini kullanmak için paraya mal olur. Bir görüntüyü keskinleştirmeyi seçerken, kullanıcıların işleme için görüntülerini seçene kadar geliştirmeleri gerekir. İşleme tamamlandıktan sonra, kullanıcılar çıkmaya çalışmadan önce geri yüklenen görüntünün görünmesini beklemelidir. Görüntü restorasyon hızı görüntü kalitesine bağlı olacaktır; Resimlerin orijinal kalitesine bağlı olarak daha uzun veya daha az zaman alacaktır.

# Bu uygulamayla cihazınızdan eski videoları ve fotoğrafları kurtarın.

Remini'nin eski fotoğraf kurtarma özelliği de kullanıcıların eski videoları kurtarmasına izin verir. Kurtarma için bir video seçmek, kurtarma için bir fotoğraf seçmeye benzer; Ancak, video kurtarma işlemi uzun zaman alabilir. Bu nedenle, sürecin tamamlanmasını beklerken sabırlı olmalısınız. Bu program, kullanıcıların kurtarılan videoları indirmeden önce önizlemelerine olanak tanır. Ayrıca, kullanıcıların resmin netliğini, ışığını ve kontrastını manuel olarak ayarlamalarını sağlayan benzersiz bir özelliğe sahiptir.

# Temelden profesyonel hesaba.

Ücretsiz bir hesabın özellikleri daha sınırlıdır. Bu nedenle, insanların ek özelliklere ve avantajlara erişmek için hesaplarını Pro'ya yükseltmeleri gerekir. Kullanıcıların gelişmiş fotoğraf düzenleme ve restorasyon yazılımlarını kullanmak için yıllık veya aylık bir ücret ödemesi gerekir. Kullanıcılar bir profesyonel hesapla gerçekçi ve keskin görüntüler oluşturabilir.

# Fotoğraflar ve videolar daha sonra düzenlemek için otomatik olarak kaydeder.

Remini, düzenlenen fotoğrafları veya videoları cihazınıza otomatik olarak indirir ve bunları geçmiş aracına yerleştirir. Uygulamanın heyecan verici destek özelliği sayesinde düzenlenmiş fotoğrafları veya videoları koleksiyonunuzdan yanlışlıkla silmek konusunda endişelenmenize gerek yok. Düzenleme ve karşılaştırmayı bitirdikten sonra Remini'nin arayüzündeki eski fotoğraf ve yenisi arasındaki farkı görüntüleyebilirsiniz. Bu uygulama, tüm ayrıntılarını görmek için bir fotoğrafı yakınlaştırmanıza olanak tanır. Uygulama içi geliştiricisi, kullanıcılardan aldıkları geri bildirim sayesinde bu işlevselliği dahil etti. Bu, bireylerin iki görüntü arasındaki önemli değişikliği daha iyi anlamalarını kolaylaştırır.

# Dostça kullanıcı arayüzü, uygulamayı ortalama bir kişi için daha erişilebilir hale getirir.

Remini'nin arayüzü karmaşık değildir ve İngilizce'yi ekran dili olarak kullanır. Bu, kullanıcıların etkili bir şekilde anlamasını ve kullanmasını kolaylaştırır. Arayüz, hoş renk şeması, depolama seçeneklerinin ve düzenleme araçlarının net olarak ayrılması ve iyi tanımlanmış düzenleme araçları nedeniyle idealdir. Uygulamada bir selfie almak, kullanıcıların gerçekten çarpıcı bir resim oluşturmak için görüntüyü daha fazla düzenlemelerini sağlar. Bunu yapmak, kullanıcılara sadece birkaç kısa anla bir Photoshop Pro olma fırsatı verir. Ek olarak, bu da onlara kolaylıkla profesyonel bir portre yaratma yeteneği verir.

# Remini söz konusu operasyonu tamamladı.

Uygulamayı ilk başlattıktan sonra bir ana ekran görünecektir. Portre, boya ve geliştirme olan üç ek seçenek vardır. Hem geliştirme+ hem de video geliştirme yalnızca ücretli üyeler için kullanılabilir. Ayrıca, Ana ekranın geliştirme ve geliştirme+aracılığıyla Android cihazlarda erişilebilir. Ancak, bu cihazlarda yalnızca belirli işlevlere erişilebilir. Portre modunu kullanarak, portre modu inanılmaz bir portre oluşturmak için bir resimdeki yüzleri geliştirebilir. Boya modu ayrıca bulanık veya odak dışı fotoğrafların kalitesini artırabilir. Buna karşılık, orijinal mod çözünürlük veya odak noktası olan fotoğrafları geliştiremez. Ek işlevlere daha fazla etiketlenmiş bir düğmeden erişilebilir. Colorize, daha canlı görünmelerini sağlamak için tek renkli görüntülere otomatik olarak renk ekler.

# Dizüstü bilgisayarın temel özellikleri aşağıda listelenmiştir.

Eski görüntüleri veya videoları aşırı netlikle yüksek tanıma yükseltmek için yeni nesil geliştirici uygulamasını kullanın. Düzenlenen fotoğrafları tarih bölümünde saklayın. Ek özellikler premium hesaplara özeldir. İngilizce bir ekranla anlaşılması kolay ve kullanıcı dostu bir arayüz. Doğrudan uygulama aracılığıyla bir selfie almak, kullanıcılara mükemmellik için düzenleme seçeneği verir.

# Remini'yi bir benzetme ile tanıtın.

İnsanlar, aile toplantıları ve sevdikleriyle özel anlar gibi hayatlarında özel anların fotoğraflarını çekmek istiyorlar. Ya da sadece günlük yaşamlarında havalı rastgele şeyler yakalamaktan zevk alabilirler. Ancak bazı insanlar, yüksek kaliteli görüntüler almazlarsa resimlerinin önemli bilgileri kaybedebileceğini fark etmezler. Buna ek olarak, bazı insanlar eski fotoğrafları başlangıçta göründüklerine geri dönmek istiyor. Remini, profesyonel fotoğraf editörleri için vazgeçilmez bir araç olduğunu kanıtladı. 2019'un başlarında piyasaya sürüldü ve bugün hala kullanımda. Bu uygulamanın birçok yararlı özelliği ve ilginç araçları vardır; Genel olarak harika bir uygulama.

# Fotoğraflar artan etkinlikle geri yüklenebilir.

Remini, fotoğrafları bulanık kenarlar ve düşük kaliteli otomatik olarak onaran gelişmiş bir yapay zeka fotoğrafçılığı uygulamasıdır. Fotoğraf kurtarma modu düşük kaliteli, bulanık görüntüleri net, daha keskin olanlara dönüştürür. Remini'nin AI teknolojisi, fotoğraf kurtarma modu adlı bir özellik sayesinde bu görevleri kullanıcılar adına yapabilir. Geliştirme modunun özelliklerini kullanarak, kullanıcılar geri yüklemeyi seçmeden önce fotoğrafın en boy oranını değiştirebilir. Alternatif olarak, galeriden bir fotoğraf seçebilir ve geliştirme modunu açabilirler. Remini'nin Fotoğraflar Sonrası özelliği, kullanıcıların uygulama tarafından iyileştirildiğinden beri fotoğraflarının nasıl değiştiğini görmelerine izin verir. Sonrası fotoğraf daha net, daha parlak ve orijinalinden daha iyi renklere sahip.

# Video işleme videoların tanımını artırır.

Videoları temizleme, Remini tarafından sunulan düzenleme seçenekleri ile gerçekleştirilebilir. Bu uygulama, kullanıcıların daha önce net görüntülerle ve daha büyük bir ekran cihazında kaydedilen videoları oynatmalarını bile sağlar. Bir videoyu düzenlemeden önce, insanların üzerinde çalışmak istedikleri video için bir ad kaydetmeleri gerekir. Ayrıca kurtarılan görüntüler gibi temel bilgi işlem işlemlerini de kullanmaları gerekir (Maksimum 50 karakter). Bu özellik düşük ışık ve bulanık videolar için mükemmeldir.

# Remini - Fotoğraf Netleştirme şık APK 3.9.999.999999999 Özellik:

Remini, çevrimiçi, gerçek zamanlı bir fotoğraf geliştirme uygulamasıdır. En son yapay zeka üretim teknolojisinden tam olarak yararlanan Remini, profesyonel film prodüksiyonu düzeyinde görüntü iyileştirme ve restorasyon teknolojilerini günlük hayatımıza getiriyor. Remini 2019'un başında piyasaya sürülmesinden bu yana, 10 milyondan fazla düşük çözünürlüklü, bulanık, sıkıştırılmış ve hasarlı fotoğraf iyileştirildi.---------- İnanılmaz özellikler ------------ ----• Eski fotoğrafları ve düşük kaliteli fotoğrafları yüksek tanımlı hale getirin• Eski kameralarla veya cep telefonlarıyla çekilen fotoğrafları, güncel kameralarla veya cep telefonlarıyla beğenilecek şekilde iyileştirin• Bulanık fotoğrafları netliğe kavuşturun

Bulanık resimleri kurtarın.
Bu uygulamayla cihazınızdan eski videoları ve fotoğrafları kurtarın.
Temelden profesyonel hesaba.
Fotoğraflar ve videolar daha sonra düzenlemek için otomatik olarak kaydeder.
Dostça kullanıcı arayüzü, uygulamayı ortalama bir kişi için daha erişilebilir hale getirir.
Remini söz konusu operasyonu tamamladı.
Dizüstü bilgisayarın temel özellikleri aşağıda listelenmiştir.
Remini'yi bir benzetme ile tanıtın.
Fotoğraflar artan etkinlikle geri yüklenebilir.
Video işleme videoların tanımını artırır.

# Nasıl indirilir ve kurulur Remini - Fotoğraf Netleştirme şık APK 3.9.999.999999999 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Remini - AI Photo Enhancer modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Remini - AI Photo Enhancer mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Remini - AI Photo Enhancer indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Remini - AI Photo Enhancer arayın.

# Tam Özellikler Remini - Fotoğraf Netleştirme şık APK 3.9.999.999999999

// İndirme Bilgileri //

Boyut15.6MB
versiyon3.9.999.999999999
Sürüm Kodu999999999
Langru zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_MEDIA_IMAGES READ_MEDIA_VIDEO POST_NOTIFICATIONS AD_ID ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE REORDER_TASKS DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION QUERY_ALL_PACKAGES
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın,
Görevlerin Z sırasını değiştirin.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de beyan etmenize gerek yoktur.#Uygulama, Mobil İletişim için Küresel Sistem (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Remini - Fotoğraf Netleştirme şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Remini - Fotoğraf Netleştirme şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 352

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (352)

 • I

  @Anonim   2024-06-14 15:01:56

  Kimden:IN   cihaz:M2006C3LII   OS:android 11
  nice app
 • U

  @Anonim   2024-06-14 14:22:38

  Kimden:US   cihaz:Infinix X682C   OS:android 10
  nice
 • G

  @Anonim   2024-06-14 11:05:21

  Kimden:GB   cihaz:RMX3780   OS:android 14
  app not opening
 • G

  @Anonim   2024-06-14 10:59:31

  Kimden:GB   cihaz:TB328FU   OS:android 12
  fantastico
 • A

  @Anonim   2024-06-14 09:56:42

  Kimden:AE   cihaz:Infinix X6831   OS:android 13
  جيد جدا
 • U

  @Anonim   2024-06-14 09:49:44

  Kimden:US   cihaz:2201116TG   OS:android 13
  ....
 • M

  @Anonim   2024-06-14 09:21:01

  Kimden:MY   cihaz:CPH2577   OS:android 13
  opop
 • I

  @Anonim   2024-06-14 08:44:22

  Kimden:IT   cihaz:SM-S918B   OS:android 14
  non fa
 • U

  @Anonim   2024-06-14 06:02:01

  Kimden:US   cihaz:Infinix X689B   OS:android 11
  excellent ?
 • U

  @Anonim   2024-06-14 06:01:54

  Kimden:US   cihaz:Infinix X689B   OS:android 11
  excellent
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Remini - Fotoğraf Netleştirme şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Remini - Fotoğraf Netleştirme

 • U

  @Anonim   2023-03-26 16:17:46

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-T116   OS:android 4.4.4
  please help me i want the hacker version can u faster i dont havevtime
 • U

  @Anonim   2023-03-21 20:58:33

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1935   OS:android 10
  plz give me the free mood apk plz halpe i edite my vdiou my cemera is very low qualaty so i need this app plz halpe
 • G

  @Anonim   2023-03-11 01:27:47

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi M2101K6P   OS:android 12
  best hack ever please i want it in 1 day please
 • U

  @Anonim   2023-03-09 04:21:42

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO CH6h   OS:android 12
  pro unlocked... and all the feature of remini unlocked
 • U

  @Anonim   2023-03-02 14:15:17

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1906   OS:android 11
  Please, Give me the best remini I love you Very True Cheap Penaldo Very True Cheap Penaldo Very True Cheap Penaldo
 • U

  @Anonim   2023-02-27 12:20:28

  Kimden:US   cihaz:realme RMX3231   OS:android 11
  hi can you help me download a mod APK of Remini for editing photos. I hope you can help me
 • I

  @Anonim   2023-02-12 16:22:07

  Kimden:IN   cihaz:OPPO CPH2035   OS:android 12
  I want pro apk of this app latest version please
 • B

  @Anonim   2023-01-09 02:54:10

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A015M   OS:android 11
  Preciso urgentemente desse app jajdnbjkkkjfgggjklooo
 • A

  @Anonim   2023-01-03 14:26:51

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A115M   OS:android 11
  I want this feature as a free feature Ai....ppppppppppppppp
 • G

  @Anonim   2022-12-29 22:27:39

  Kimden:GB   cihaz:OPPO CPH1923   OS:android 9
  ouua bga htttye bahays sfauee bwks d Kenneth da hai aa b Ed has yt s sbshs sg shshsyse shshe
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Remini - Fotoğraf Netleştirme şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (107) Sürümler of Remini - Fotoğraf Netleştirme şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme