HappyMod › Games › Racing › Extreme Car Driving Simulator Mod
Extreme Car Driving Simulator Mod

Extreme Car Driving Simulator şık APK 6.89.3 [Sınırsız para][Mod Menu]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-07-17

Extreme Car Driving Simulator şık değiştirilmiş bir versiyonudur Extreme Car Driving Simulator tarafından geliştirildi Axesinmotion Racing. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: [Oyuncu Menüsü] Sınırsız Altın Sınırsız Video Par... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Extreme Car Driving Simulator 6.89.3 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıExtreme Car Driving Simulator şık APK 6.89.3 [Sınırsız para][Mod Menu]
versiyon6.89.3
Güncelleme açık2024-07-17
Boyut178.14 MB
Mod Bilgisi[Oyuncu Menüsü] Sınırsız Altın Sınırsız Video Paraları Sınırsız Elmaslar
geliştiriciAxesinmotion Racing
Ringtone İndirGame Bgm Ringtone
KategoriRacing
Google Play'den edininExtreme Car Driving Simulator
Orijinal apk'yı indirinExtreme Car Driving Simulator (178.14 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Extreme Car Driving Simulator şık APK
Extreme Car Driving Racing 3D şık APK
Car Driving Simulator: NY şık APK
Real Car Driving Experience - Racing game şık APK
Car Stunt Races: Mega Ramps şık APK
Extreme SUV Driving Simulator şık APK
Car Driving Simulator: SF şık APK
Extreme Rally SUV Simulator 3D şık APK
Car Driving Simulator Drift şık APK
Car In Traffic 2021 şık APK
Extreme GT Racing Turbo Sim 3D şık APK
Racing Car Driving Simulator şık APK
Nitro Racing Manager şık APK
Extreme Full Driving Simulator şık APK
Extreme Car In Traffic 2017 şık APK
Extreme Off-Road SUV Simulator şık APK
Nitro Stars şık APK
Nitro Master şık APK
Drag şık APK
Extreme Urban Racing Simulator şık APK
Bağlantılar İndir:

Extreme Car Driving Simulator şık APK 6.89.3 [Sınırsız para][Mod Menu]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (178.14 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Extreme Car Driving Simulator şık APK 6.89.3 [Sınırsız para][Mod Menu]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
MOD, Sınırsız Para

Özellik V2 Özellik:
Yeterli para birimi
Eğer başlangıç ​​arayüzünde takılıp kaldıysa, lütfen önce ağı kırın ve sonra oyuna girin!

Özellik V3 Özellik:
[Oyuncu Menüsü]
Sınırsız Altın
Sınırsız Video Paraları
Sınırsız Elmaslar

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Extreme Car Driving Simulator şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Aşırı araba sürüş simülatörü hakkında daha fazla bilgi için, aşağıdaki önerilen atıfa bakın.

Otantik bir yarışçı mı arıyorsunuz? Hızlı ve Öfkeli Seride Brian ve Dominic kişiliğine göz atın. Bu karakterler hızı sever ve güçlü bir iradeye sahiptir. Axsmr olarak da bilinen Extreme Car Driving Simulator, AxesiSmotion Racing tarafından oluşturulan popüler bir yarış oyunudur. Kendi yarış sınırınızı bozarken bir sokakta arabayla dans etmekle başa çıkabilir misiniz? Bu oyunu deneyin!

# Oynanış

Bus Simulator Ultimate, bu oyunda benzer bir sürücü arayüzü sağlar. Sürücü olarak, arabanızı istediğiniz her yerde manevra edersiniz. Kontroller yönü ayarlamak için bir vites değiştirme, hızlandırıcı ve iki düğme sağlar. Ek olarak, gaz pedalı, yolcuların hareket etmek için otobüsü kullanmasını gerektirmez. Bunun yerine, oyuncu istediklerini sınırlamadan yapabilir. Extreme Car Driving Simulator, sürüş becerilerini hızlandırmaya odaklanan bir yarış oyunudur. En iyi 1 yarışlarını kazanmak için gerçek yarış veya Alphast 8 kadar hızlı yarışmanıza gerek yok - bunun yerine sürüş becerilerinizi göstermeniz gerekecek. Popüler bir TV şovu olan Tokyo Drift, insanlara Sokak Drive'ın nasıl yapılacağını öğrenmeleri için ilham verdi. Şovu gören insanlar, yolda becerileri gösterirken aynı ilkelerin geçerli olduğunu bilirler. Sert fren ve yüksek hızlı viraj, köşelerin etrafında bir sürüklenmeye yardımcı olabilir. Bunu yapmak bir sürücünün puanını arttırır.

# Yeteneklerinizi göster.

Görevler yaparken ve halka açık pratik yaparken, araçlar ve yayalar tarafından engellenmeyen alanlara ihtiyacınız var. Bunun için nasıl büyük, hareketsiz alanlar yaratabilirsiniz? Aşırı araba sürüş simülatörü oyununda, başka bir sakin olmadan bir şehirden geçebilirsiniz. Arabayı yüksek hızda kontrol edebilir veya bir sokaktan diğerine sorunsuz bir şekilde sürüklenebilirsiniz. Yayalar veya kolluk kuvvetleri ile bir çarpışmaya girmek konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Bu sokak kartını oynamak, isteksiz bir suçlu olmaktan kaçınmanıza yardımcı olur. Bunu yapmak, performanslarınız için son derece faydalı olan kartın sokak kimliğini korur.

# Süper arabalar

Süper arabalar herhangi bir sürüş oyununda önemli bir rol oynar. Bu gerçek, aşırı araba sürüş simülatörü gibi herhangi bir simülatör oyunu için geçerlidir. Asfalt 8'e benzer arabalara sahip sadece birkaç yarış oyunu var. Ancak, araştırmam Asfalt 8'in hala bazı şaşırtıcı süper otomobillere sahip olduğunu gösteriyor. Bu arabaların çoğu Ferrari ve Lamborghini gibi tanınmış otomobil şirketlerinden geliyor. Ayrıca, bu arabalar oyuna Axe in Motion Racing tarafından eklendi. Bu oyun, sürüş sırasında hem çok görüşlü özellikler hem de yukarıdan aşağıya bir bakış açısı sunar. Bu, her caddeden aşağı sürerken arabanızın dönüşünü izleyebileceğiniz anlamına gelir. İnsanlar çeşitli seçeneklerden seçim yaparak arabalarının rengini değiştirebilirler.

# Grafiklere ve sese ek olarak, bir oyun diğer unsurları içermelidir.

Bu oyunun grafikleri diğer yarış oyunlarına kıyasla tutarlı kalıyor. Grafikler çekici, göze dikkat çekiyor ve Asfalt 9 ile karşılaştırılmıyor. Bu enstrüman canlı sesler ürettiği için orta aralıklı cihazlarda oynamayı seçmek iyi bir fikirdir. Motor kükreme ve lastiklerin yolda kaymadığını duyabilirsiniz.

# Mod, harici olarak güçlendirilmesini sağlayan bir özelliğe sahiptir.

Oyunun mod sürümünü yükledikten sonra, sınırsız miktarda paraya erişim kazanırsınız. Yeni bir alana girene kadar bu oyuna yansıtılmaz. Yeni bir konumun içine girdikten sonra, parasal sınırı olmayan herhangi bir araba satın alabilirsiniz.

# Aksiyon dolu harika bir araba oyunu.

Aşırı araba sürüş simülatörü APK sadece bir sürüş oyunu değil; Aynı zamanda bir dublör oyunu ve off-road mücadelesi. Arabaları seviyorsanız ve istenmeyen kurallardan nefret ediyorsanız, bu Android uygulaması sizin içindir. Reklam Oyunun dünyası şehir sokakları tarafından tanımlanır. Herhangi bir oyuncu şehirden geçebilir ve muazzam açık dünyasını keşfedebilir. Bu, oyuncuların keşfederken normalden daha ileri gitmelerini sağlar. Bir spor otomobil üzerinden bir kamyon seçerek off-road araç binicilik ve tırmanma becerilerinizi test edin. Ardından, nehirlerde gezinin, orijinal oyuna yönelik bu off-road güncellemesinde büyük yollardan ve diğer engellerden kaçının. Havaalanında dolaşarak bu güncellemede cesaret becerilerinizi test edin. Neredeyse tüm havaalanına sahipsiniz; Hatta uçabilirsin.

# Çok çeşitli araçlar mevcuttur.

Arabalardaki tercihiniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınıza uygun bir araç bulabilirsiniz. Yarış arabaları, spor arabaları, kas arabaları ve kamyonetler dahil olmak üzere çok çeşitli araçlar var. Bu arabaları parçalayabilir ve oyunun birçok ortamında yok edebilirsiniz. Aracınızı birkaç değişiklik ile olağanüstü bir şeye dönüştürebilirsiniz. Bunlar performans iyileştirmelerinden kozmetik değişikliklere kadar değişebilir. Bu değişiklikleri hemen hemen her araç için bulabilirsiniz; Motosikletlerden kamyonlara ve spor otomobillere. Hayalinizdeki arabayı yükseltip değiştirdiğinizde, daha güçlü, hızlı ve şık hale getirebilirsiniz. Reklam Gerçekçi bir otomobil HUD'sine ek olarak, oyunda tamamen işlevsel bir oyun bulunuyor. Bu, oyuncuların sürüş sırasında dişlileri kolayca değiştirmesine, hızlanmasına, sürüklenmesine, nitrosları etkinleştirmesine ve daha fazlasını etkinleştirmesine olanak tanır. Sadece deneyime katkıda bulunur ve oyuncuların bu görevleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmelerine izin verir. Oyunun fiziği gerçek hayatı doğru bir şekilde taklit ediyor. Bu, oynarken şehirde dolaşıyormuş gibi hissetmeyi kolaylaştırır. Oyunun oynaması daha keyifli hale getirir ve çekiciliğini artırır.

# Süperimülatörler için en uygun bir yarış oyunu.

Bir mobil cihazda araba yarışı oyunları oynarken, birçok kişi deneyimin tadını çıkarmayı ve stresi serbest bırakmayı tercih eder. Ayrıca, bu oyunlar bir eğlence şekli olarak kullanılabilir. Sonuç olarak, her yıl daha fazla yarış oyunu piyasaya sürülüyor. Bununla birlikte, çoğu zayıf gelişmiş ve yüksek standartları karşılayamıyor. SE oyunları garantili kalite veya özellikler sunmaz. Bu yüzden çok az sayıda oyun herkese memnuniyet getiriyor.

# Extreme Car Driving Simulator şık APK 6.89.3 [Sınırsız para][Mod Menu] Özellik:Extreme Car Driving Simulator Mod is a nice rcing game that you can get unlimited coins and cashes in the game. With these money, you can buy all the cars for free. This will make the game be easy for you. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) please download and install APK on HappyMod .
2.) Install and Enjoy.Extreme Car Driving Simulator, gelişmiş gerçek fizik motoru sayesinde 2014'ün en iyi araba simülatörüdür Hiç bir spor araba simülatörünü denemek istediniz mi? Artık ücretsiz olarak bir yarış spor arabasını sürebilir, drift yapabilir ve hissedebilirsiniz! Sizin için bütün şehirde öfkeli bir yarışçı olun. Trafik nedeniyle fren yapmanıza veya diğer rakip araçlarla yarışmanıza gerek yok, böylece yasadışı gösteri eylemleri gerçekleştirebilir ve polis sizi kovalamadan tam hızda koşabilirsiniz! Hızlı sürüklenmek ve tükenmişlik yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Bu açık dünya şehrinin asfaltını yakın! OYUN ÖZELLİKLERİ---------------------------- ---YENİ: Mini oyun kontrol noktası modu.YENİ: Trafikle sürüş yapın !!!!!Devir, vites ve hız dahil tam gerçek HUD.ABS, TC ve ESP simülasyonu. Ayrıca bunları kapatabilirsiniz! Ayrıntılı bir açık dünya ortamını keşfedin. Gerçekçi araba hasarı. Arabanızı çarpın! Doğru fizik. Arabanızı direksiyon simidi, ivmeölçer veya oklarla kontrol edin. Birkaç farklı kamera.

Aşırı araba sürüş simülatörü hakkında daha fazla bilgi için, aşağıdaki önerilen atıfa bakın.
Oynanış
Yeteneklerinizi göster.
Süper arabalar
Grafiklere ve sese ek olarak, bir oyun diğer unsurları içermelidir.
Mod, harici olarak güçlendirilmesini sağlayan bir özelliğe sahiptir.
Aksiyon dolu harika bir araba oyunu.
Çok çeşitli araçlar mevcuttur.
Süperimülatörler için en uygun bir yarış oyunu.

# Nasıl indirilir ve kurulur Extreme Car Driving Simulator şık APK 6.89.3 [Sınırsız para][Mod Menu]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Extreme Car Driving Simulator modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Extreme Car Driving Simulator mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Extreme Car Driving Simulator indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Extreme Car Driving Simulator arayın.

# Tam Özellikler Extreme Car Driving Simulator şık APK 6.89.3 [Sınırsız para][Mod Menu]

// İndirme Bilgileri //

Boyut178.1MB
versiyon6.89.3
Sürüm Kodu73515
Langaf af-ZA am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-AT de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-US et eu fa fi fr fr-CA fr-FR gl gu hi hr hu hy in is it it-IT iw ja ja-JP ka kk km kn ko ko-KR ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa phi pl pt pt-BR pt-PT ro ro-RO ru si sk sl sq sr sr-Latn sr-RS sv sw ta te th tl tr tr-TR uk ur ur-PK uz uz-UZ vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinSYSTEM_ALERT_WINDOW READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE AD_ID BILLING BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Ağlarla ilgili bilgilere erişim.;Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK34
Hedef SDK Txt34
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Extreme Car Driving Simulator şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Extreme Car Driving Simulator şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 61

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (61)

 • J

  @Anonim   2024-07-23 15:26:50

  Kimden:JO   cihaz:DUB-LX1   OS:android 8.1.0
  ???
 • U

  @Anonim   2024-07-23 15:18:15

  Kimden:UZ   cihaz:220233L2G   OS:android 11
  bugati
 • U

  @Anonim   2024-07-23 14:50:59

  Kimden:US   cihaz:23028RNCAG   OS:android 13
  Faisal saleem
 • U

  @Anonim   2024-07-23 13:29:54

  Kimden:US   cihaz:22120RN86G   OS:android 12
  its not best
 • U

  @Anonim   2024-07-23 12:59:58

  Kimden:US   cihaz:CPH1911   OS:android 9
  I LIKE IT ?☺️
 • U

  @Anonim   2024-07-23 12:26:17

  Kimden:US   cihaz:23028RA60L   OS:android 14
  muy chido
 • E

  @Anonim   2024-07-23 12:23:09

  Kimden:EG   cihaz:CPH2385   OS:android 14
  اااالل
 • I

  @Anonim   2024-07-23 12:21:22

  Kimden:ID   cihaz:vivo 1601   OS:android 6.0
  Rawrrrrrr
 • U

  @Anonim   2024-07-23 11:56:36

  Kimden:US   cihaz:23100RN82L   OS:android 13
  no pude entrar por qué supuestamente tenía que actualizarlo
 • U

  @Anonim   2024-07-23 11:26:03

  Kimden:US   cihaz:SM-A107M   OS:android 11
  no instalo por que tengo un Samsung viejo
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Extreme Car Driving Simulator şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Extreme Car Driving Simulator

 • U

  @Anonim   2023-03-09 10:44:36

  Kimden:US   cihaz:vivo V2111   OS:android 11
  1263i9ieiejenhrgrgreneekeoekenenedgdtdgddveeusdydejeiee1wddddd
 • B

  @Anonim   2023-02-28 22:11:22

  Kimden:BR   cihaz:LGE LM-X410.F   OS:android 7.1.2
  63636362727272827272737372777373773272728829hedj78
 • I

  @Anonim   2023-02-28 01:44:18

  Kimden:IL   cihaz:InnJoo Note   OS:android 4.4.2
  ghveghihggfercybgjvuvfvgbjigsddfghjjjjjjjgvbhn chhbghbhuhbuhh
 • E

  @Anonim   2023-02-27 13:37:35

  Kimden:EG   cihaz:HUAWEI JAT-L29   OS:android 9
  نو افضل الاحمدي الباقي hgfj vghutfirur duy cjg
 • F

  @Anonim   2023-02-26 23:07:24

  Kimden:FR   cihaz:Xiaomi M2101K6G   OS:android 11
  on a besoin d'un mod uliminated money et les voitures gratuit svp
 • I

  @Anonim   2023-02-24 17:21:01

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi M2006C3LI   OS:android 10
  please provide the high graphic mod without download and provide all new gree skin
 • U

  @Anonim   2023-02-18 13:54:24

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2333   OS:android 11
  I want the old version of extreme car driving that has the Lamborghini Aventador in it.
 • T

  @Anonim   2023-02-16 16:05:52

  Kimden:TR   cihaz:LGE LG-H815   OS:android 6.0
  a p k. + o b b. p l s. b u t. g a m e. i s. b e a t i f u l....
 • U

  @Anonim   2023-02-11 09:40:12

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KE5   OS:android 10
  slskskkjdjjddjdjdjjdjdjfhcujcnnfncjjcjcjjkfkfkkfkkf
 • U

  @Anonim   2023-02-10 22:15:25

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi 7A   OS:android 10
  soi eroico en el fri fay
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Extreme Car Driving Simulator şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (168) Sürümler of Extreme Car Driving Simulator şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Extreme Car Driving Simulator şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme