HappyMod › Games › Action › Brawl Stars Mod
Brawl Stars Mod

Brawl Stars şık APK 56.274 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-07-04

Brawl Stars şık değiştirilmiş bir versiyonudur Brawl Stars tarafından geliştirildi Supercell. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Unlimited money, ammo, antikickPrivate Server... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Brawl Stars 56.274 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıBrawl Stars şık APK 56.274 [Sınırsız para]
versiyon56.274
Güncelleme açık2024-07-04
Boyut502.24 MB
Mod BilgisiUnlimited money, ammo, antikickPrivate Server
geliştiriciSupercell
Ringtone İndirBrawl Stars Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edininBrawl Stars
Orijinal apk'yı indirinBrawl Stars (502.24 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Brawl Stars şık APK
Clash of Clans şık APK
Clash Royale şık APK
Hay Day şık APK
Squad Busters şık APK
Boom Beach şık APK
Clash Mini şık APK
Rush Wars şık APK
Clash Quest şık APK
Bağlantılar İndir:

Brawl Stars şık APK 56.274 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (502.24 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Brawl Stars şık APK 56.274 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Unlimited money, ammo, antikick
Private Server

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Oyunun benzersiz ve heyecan verici oyun egzotik ve ilgi çekici ortamını tamamlıyor.

Brawl Stars'ın oynanışı, 3V3 çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası tarzına dayanıyor. Bununla birlikte, yoğunluktaki kademeli artışlar ve ekip çalışmasına odaklanma sayesinde bu tür oyunların çoğundan önemli ölçüde daha heyecan verici ve dengelidir. Oyuncular, kahramanca anlar ve yarattıkları unutulmaz takım kombinasyonları sayesinde arkadaşlarının yardımıyla deneyimlerinden daha da keyif alabilirler.

# Çeşitli benzersiz oyun modlarıyla, bu oyun çok fazla çeşitlilik sunar.

Oyunun yaratıcısı, yaratıcılıklarıyla sürekli olarak yeni oyun fikirleri ve modlar yaratmayı planlıyor. Bu, yaratıcısının yaptıkları her kavgacıya en benzersiz ve heyecan verici oyun modlarını eklemesini sağlar. Ayrıca, oyuncuların kullandığı popüler dövüş oyununa yeni kurallar ekleyebilirler. Bu, daha fazla içerik ekler, ödüller şansı ve sistemlerinde sürekli yeni olanaklar açar.

# Seçilecek iyi dengelenmiş bir savaşçı.

Brawl Stars 'Brawler Sistemi, çok sayıda farklı stilin yanı sıra savaş için çok çeşitli seçeneklere sahiptir. Bununla birlikte, her bir kavganın becerileri, menzili ve savaş temposu aynı tempoda performans göstermesi için dengelidir. Takım arkadaşları arasındaki en iyi koordinasyonu elde etmek için oyuncuların ek oyun modlarına erişmesi gerekir. Aslında, sistem her bir kavgacının her oyun modunda çalışma şeklini değiştirir.

# Rekabet modunda zafer bulun.

Oyuncular ek ödüller veya deneyim istiyorlarsa daha fazla zaman sıralaması harcayabilirler. Bu ekstra içeriğe Sıralama Modu ile erişilir; Hala takım savaşlarına katılan ciddi kavgacılarla dolu. Sıralama sistemi daha karmaşık ve zorludur; Ancak, aynı zamanda daha katı kuralları vardır. Sıralama modunun birçok farklı seviyesi vardır; Oyuncular merdiveni ilerledikçe ek ödüller alacaklar.

# Mizahi efektler ve akışkan animasyon eklendi bu videoyu öne çıkarıyor.

Oyunun muhteşem grafikleri ve benzersiz görsel efektleri popülaritesine katkıda bulunur. Oyunun 3D efektleri, zengin içeriği ve özellikleri sayesinde mükemmel olan deneyimin mizahına katkıda bulunur. Oyunun grafikleri, oyuncunun ne kadar yoğun dövüşü karşılaşırsa veya ne kadar şaşırtıcı içerik aldıkları önemli değil, her savaşı ferahlatıcı ve benzersiz hale getiriyor.

# Bir oyuna ekstra eğlence vermek tasarım haritaları gerektirir.

Harita oluşturmak için bir harita oluşturmak kolaydır. İnsanlar bu sistemi öğrendikten sonra, oyuncuların topluluklarına daha fazla eğlenmeleri için yeni olasılıklar yaratabilirler. Bir oyunun ayrı kategorisi için yeni seviyeler indirilebilir. Ancak, uygulama maçlarında yalnızca özel haritalar kullanılabilir - resmi maçlar tamamen farklıdır. Brawl Stars, yeni oyuncular için çok basit ve arkadaş canlısı olan heyecan verici ve keyifli bir MOBA oyunudur. Oyuncuları hemen hemen her oyun modunda arkadaşlarla keşfetmeye teşvik eder, bu da başkalarıyla oynamak için harika bir oyun yapar.

# Oyunda yedi farklı mod bulunuyor.

İleri düşünerek ve on mücevher toplayarak kazanın; Ama birisi onları senden çalırsa öldürül. Gem Grab 3v3 oyun modu. Kıskanç bir savaş Royale'de, son ayakta duracak şekilde kavga eden güçlendirmeleri toplayın. Bunu yapmak hem solo hem de ikili oyuncular için gösteriş puanları kazanır. Üç takım veya takımla yeni kavga gerçekleşir. Her takımın rakip takım yapmadan önce iki gol atması gerekir. Bu kırmızı kart etkinliği değil! 3V3 maçında, rakipleri öldürerek yıldız toplayın. Maçı kazanmak için ölmekten kaçının. Rakiplerinize saldırırken, haritada gezinerek ekibinizin tutulan altını koruyun. Zenginliklerine erişmek için düşmanın yerine gitmek ideal olacaktır. Hem PVE hem de PVP sunan sınırlı zaman oyunu türleri özel etkinlikler olarak kabul edilir. Şampiyona Mücadelesi ile Brawl Stars Esport'a ulaşın!

# Parable'ın temel özellikleri başlığına dahildir.

Canlı İnternet 3V3 savaşları dünyanın her yerinden katılımcılara sahiptir. Battle Royale oyununun rekabetçi bir çok oyunculu mod sunan mobil bir versiyonu. Oyun boyunca ilerledikçe yeni güçlü savaşçılar ortaya çıkıyor. Her biri kilidi açılabilecek benzersiz bir özel saldırı ve süper yetenek ile birlikte gelir. Uygulamaya günlük olarak yeni etkinlikler ve oyun türleri eklenir. Diğer takım arkadaşlarıyla karşı karşıya kalabilir veya yanlarında savaşabilirsiniz. Küresel ve yerel lider panolarının üstesinden gelme yeteneğine sahipsiniz. Tavsiye ticareti yapmak ve diğer oyuncularla savaşa katılmak için bir kulüp oluşturabilirsiniz. Brawler'larınızın görünümünü özelleştirmek, yeni kaplamalara erişmenizi sağlar. Oyuncuların sıkı çalışması, fethetmeyi öğrenmeleri için yeni haritalar oluşturuyor.

# Brawl Stars başlangıçta Brawl Bon Bon olarak adlandırıldı.

Supercell şirketi popüler bir oyun yayıncısıdır; Clash Royale, Hay Day ve Clash of Clans gibi ünlü oyunlar yarattılar. Mobil MOBA'lar hala çok sayıda oyuncu arasında oldukça popüler. Son zamanlarda hayatta kalma oyunları yapmakla bilinen Supercell tarafından birkaç yeni MOBA oyunu piyasaya sürüldü. Bu oyunlar kavga yıldızları ve değerli taşlar içerir. Bu yeni oyunu piyasaya sürmeden önce şirket, Clash Royale adlı iOS platformunda benzer bir oyun yayınladı. Bu oyun Android platformunda tamamen ücretsiz olarak indirilebilir.

# Oynanış

Bomberman veya League of Legends'a benzer bir oyunda, oyuncular bir maça başlamadan önce bir karakter seçerler. Buna Brawl Stars'da kavga eden denir. Oyuncu daha sonra oyunu yukarıdan aşağıya doğru yönlendirir. Her bir kavgacının, en güçlü dövüş gücünü yaratmak için uygun takım arkadaşıyla eşleştirilmesi gereken farklı silahları ve özel yetenekleri vardır. Takım olarak birlikte çalışarak arkadaşlarınızı ve iş arkadaşlarınızı etkileyin. MOBA gibi çok zor oyunlar PC'lerden geliyor. İyi oynamak için yoğun eğitim ve öğrenmeye ihtiyaç duyarlar; Ancak, oyuncu benzersiz taktikler düzenlerse bu hafifletilebilir. Mobil oyun Brawl Stars, dünyanın dört bir yanındaki silahlarla gerçek zamanlı çekim uyguluyor. Oyuncuların herhangi bir zamanda herhangi biriyle etkileşime girmesine izin verir. Mobil'de komik bir MOBA oyunu oluşturmak için birçok ayrıntıyı kaldırdı, oynaması kolay ve tanışmak için fazla zaman ayırmanıza yardımcı oldu.

# Brawl Stars şık APK 56.274 [Sınırsız para] Özellik:Brawl Stars Mod is a very popular action game which developer by supercell. This is a Brawl Stars private server mod apk. In this mod game, you can get a lot of coins and gems. You can buy new characters and upgrade them for free. You can open a lot of cases for free. Enjoy the game! Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Note:
You should cost enough coins at first, then you can buy expensive weapons. Some weapons need to unlock to buy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Time to BRAWL! Team up with your friends and get ready for epic multiplayer MAYHEM! Brawl Stars is the newest game from the makers of Clash of Clans and Clash Royale.

Jump into your favorite game mode and play quick matches with your friends. Shoot 'em up, blow 'em up, punch 'em out and win the BRAWL.

BATTLE IN EXCITING GAME MODES
- Showdown: Play solo or with a friend in the rowdiest battle royale! Be the last Brawler standing!
- Gem Grab: Collect gems while fighting the opposing team. First team to collect 10 gems and hold onto them wins.
- Bounty: Collect stars for your team by eliminating opponents, but be careful not to let them pick you off. The team with the most stars at the end of the match wins!
- Heist: Crack the safe protected by the opposing team, and defend your valuables from would-be safecrackers. You have a couple of minutes to determine who leaves with the loot!
- Brawl Ball: It's a whole new ballgame! Can your team score two goals before getting blown up?

COLLECT AND UPGRADE BRAWLERS
Unlock a variety characters with punishing SUPER abilities, upgrade them with power points, and customize them with exciting skins.

PLAY SOLO OR WITH FRIENDS
Join a Band to share strategies and battle together with other players.

BECOME THE STAR PLAYER
Climb the local and regional leaderboards to prove you're the real Brawl Star!

PLEASE NOTE! Brawl Stars is free to download and play, however, some game items can also be purchased for real money. If you don't want to use this feature, please disable in-app purchases in your device's settings. Also, under our Terms of Service and Privacy Policy, you must be at least 13 years of age to play or download Brawl Stars.

Features:
- A fast-paced multiplayer battle royale is finally here on mobile
- Rowdy, real-time 3v3 battles against players from all over the world
- Unlock new, powerful Brawlers - each with a signature attack and a SUPER ability!
- Multiple unique game modes to unlock and play
- Battle solo or with friends
- Climb to the top of the leaderboards in global and local rankings
- Form a Band of Brawlers with fellow players to share tips and battle together
- Upgrade your favorite Brawlers for that critical edge
- Customize your Brawlers with unlockable skins


Support
Are you having problems? Visit http://supercell.helpshift.com/a/brawl-stars/ or contact us in game by going to Settings > Help and Support.

Privacy Policy:
http://supercell.com/en/privacy-policy/

Terms of Service:
http://supercell.com/en/terms-of-service/

Parent's Guide:
http://supercell.com/en/parents/

Oyunun benzersiz ve heyecan verici oyun egzotik ve ilgi çekici ortamını tamamlıyor.
Çeşitli benzersiz oyun modlarıyla, bu oyun çok fazla çeşitlilik sunar.
Seçilecek iyi dengelenmiş bir savaşçı.
Rekabet modunda zafer bulun.
Mizahi efektler ve akışkan animasyon eklendi bu videoyu öne çıkarıyor.
Bir oyuna ekstra eğlence vermek tasarım haritaları gerektirir.
Oyunda yedi farklı mod bulunuyor.
Parable'ın temel özellikleri başlığına dahildir.
Brawl Stars başlangıçta Brawl Bon Bon olarak adlandırıldı.
Oynanış

# Nasıl indirilir ve kurulur Brawl Stars şık APK 56.274 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Brawl Stars modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Brawl Stars mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Brawl Stars indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Brawl Stars arayın.

# Tam Özellikler Brawl Stars şık APK 56.274 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

Çok pencereNo
Ekranları destekler
Açık Gl Int
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerNo

// Kullanıcı Özellikleri //

// imza //

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Brawl Stars şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Brawl Stars şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 1765

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (1765)

 • B

  @Anonim   2024-07-15 23:13:53

  Kimden:BR   cihaz:SM-G935F   OS:android 8.0.0
  muito top
 • F

  @Anonim   2024-07-15 23:13:40

  Kimden:FR   cihaz:2109119DG   OS:android 14
  je n'arrive pas à me connecter
 • M

  @Anonim   2024-07-15 22:59:55

  Kimden:MX   cihaz:SM-A205U   OS:android 10
  buenooooo
 • M

  @Anonim   2024-07-15 22:59:49

  Kimden:MX   cihaz:CPH2365   OS:android 13
  no lo se instala
 • I

  @Anonim   2024-07-15 22:58:31

  Kimden:IT   cihaz:SM-A145R   OS:android 13
  hdhswh
 • E

  @Anonim   2024-07-15 22:49:58

  Kimden:EG   cihaz:M2101K6P   OS:android 11
  en iyi oyun ?
 • T

  @Anonim   2024-07-15 22:42:31

  Kimden:TR   cihaz:SM-G610F   OS:android 7.0
  hrhddjd
 • T

  @Anonim   2024-07-15 22:36:57

  Kimden:TR   cihaz:Redmi Note 8   OS:android 11
  efso
 • R

  @Anonim   2024-07-15 22:34:51

  Kimden:RO   cihaz:SM-A037G   OS:android 13
  este tare pentru ca ai gems nelimitat
 • U

  @Anonim   2024-07-15 22:34:12

  Kimden:US   cihaz:TECNO BF6   OS:android 12
  it's not nice
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Brawl Stars şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Brawl Stars

 • I

  @Anonim   2024-07-14 01:17:47

  Kimden:IR   cihaz:samsung SM-G570F   OS:android 8.0.0
  dont workkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkjkkkk
 • B

  @Anonim   2023-03-28 08:32:01

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J500M   OS:android 6.0.1
  19 8127272727722728828283822728828227728272727272282872728272727272727272727272732727272727272727272729163286381628162812682826coin e gems 191u1
 • A

  @Anonim   2023-03-27 21:16:16

  Kimden:AZ   cihaz:HUAWEI LLD-L31   OS:android 9
  Happy mod apk son sürüm elmas sınırsız i3i3oekekrkrrkkrkrkrdkkdmddl
 • B

  @Anonim   2023-03-26 18:59:37

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-G970F   OS:android 12
  oi, pode fazer um mod onde n tem tudo desbloqueado, apenas gemas infinitas, onde em vez de ter todas as skins de uma vez, eu tenha que comprar a skins, assim como pins, níveis do passe, etc?
 • P

  @Anonim   2023-03-26 15:49:53

  Kimden:PL   cihaz:samsung SM-G980F   OS:android 13
  hwh2h22hh2h1h2j2u2u2u2iu2uuu2uu2u2u2uwuwuwuwuwuwuwwuwuwwu
 • U

  @Anonim   2023-03-23 11:03:46

  Kimden:US   cihaz:OPPO OPPO A33m   OS:android 5.1.1
  yeh is good but no 9@(;!"3-$-#-#(#($;$;+$-$;($;";$(#3+#:"!
 • T

  @Anonim   2023-03-23 03:05:38

  Kimden:TR   cihaz:GENERAL MOBILE etab5   OS:android 4.4.2
  jjjjhhhhhhjjhrhhrircuhefuhuwruhfuhefuheuhrhigihrhifrhfihrihrfhrfhihrihrgirhjrhirfjrjij
 • G

  @Anonim   2023-03-22 12:40:41

  Kimden:GT   cihaz:PCD P40   OS:android 11
  Juan Carlos Andrés Itzapa Antonio juegos jugas que hay que investigar
 • P

  @Anonim   2023-03-19 03:47:38

  Kimden:PT   cihaz:samsung SM-A135F   OS:android 13
  offline mode?? skskdskazjdkskskdjsksksjjsjKzjzkjzjzkzjzjzjzkzkzjxskzkzkMkzjxjzkKkzsjzkzoKxjakKKaj
 • H

  @Anonim   2023-03-19 00:04:10

  Kimden:HU   cihaz:asus ASUS_I001DA   OS:android 9
  heheusueuwuwjjxjxkslslslslsslslalslslslslalalalalalallaalalalalalalalalalalalalalalalalaaaalalalalalwwwwwaaaaalalaalalaalalla
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Brawl Stars şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (70) Sürümler of Brawl Stars şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Brawl Stars şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme