HappyMod › Games › Strategy › Clash Royale Mod
Clash Royale Mod

Clash Royale şık APK 3.3186.4 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-03-28

Clash Royale şık değiştirilmiş bir versiyonudur Clash Royale tarafından geliştirildi Supercell. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Clash Royale V3.3186.4... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Clash Royale 3.3186.4 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıClash Royale şık APK 3.3186.4 [Sınırsız para]
versiyon3.3186.4
Güncelleme açık2023-03-28
Boyut433.36 MB
Mod BilgisiClash Royale V3.3186.4
geliştiriciSupercell
KategoriStrategy
Google Play'den edininClash Royale
Orijinal apk'yı indirinClash Royale (218.81 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Brawl Stars şık APK
Clash of Clans şık APK
Clash Royale şık APK
Boom Beach şık APK
Hay Day şık APK
Clash Quest şık APK
Clash Mini şık APK
Bağlantılar İndir:

Clash Royale şık APK 3.3186.4 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (218.81 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (218.81 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Clash Royale şık APK 3.3186.4 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Clash Royale V3.3186.4

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Uzun süreli bir kuşatma savaşı yoğun bir stratejik oyuna dönüşüyor.

Clash Royale'de oyuncular diğer ülkeleri yenerek veya ilhak ederek bir krallık inşa ederler. Bu oyun, küçük savaşlarla savaşırken anlaşılması kolay karmaşık bir kart oyun sistemine sahiptir. Bununla birlikte, oyuncular daha büyük savaşlarda saldırmak ve savunmak için bir şerit sistemi kullanmalıdır. Bu, rakiplerinin ana üssünü yavaş yavaş yok eder ve oyuncu için zaferle sonuçlanır.

# Hem yaratıcı hem de eğlenceli kartlar arasında bir savaş.

Oyuncular ordularında herhangi bir zamanda sadece beşe kadar savaş birimine sahip olabilirler. Bu birimleri sınırdaki çeşitli durumlarda en iyi etki için kullanmalıdırlar. Her canavar belirli mana gerektirir ve tekrar kullanılmadan önce bir bekleme süresi vardır. Bu, oyuncuların her durumda hangi kartların kullanılacağını dikkatle düşünmesi gerektiği anlamına gelir.

# Ayrıca benzersiz özelliklere ve haritalara sahip biyomlar.

Clash Royale'in birçok savaş ortamı ve harita seçenekleri oyuncular tarafından sık sık hareketi teşvik ediyor. Her istila görevi, savaş kartını etkileyen birden fazla sert iklim koşuluyla seyahat etmeyi gerektirir. Bu, oyuncuları mevcut ortamlarına en iyi uyum sağlayan canavarları seçmeye ve savaşmaya zorlar. Bu çevresel etkilerden bağımsız olarak her savaşı kazanmak, bir oyuncunun herhangi bir zorluğun üstesinden gelebileceğini kanıtlar.

# Yeni canavarlar toplayarak ve istatistiklerini geliştirerek canavar nüfusunu artırın.

Kartlar, oyuncunun savaşta kullanabileceği birimleri temsil eder. Her birinin, oyuncunun seçtiği stratejiye veya dövüş stiline bağlı olarak değişen geniş bir yetenek ve istatistik yelpazesi vardır. Savaş sırasında oyuncular ödül sistemlerinin ödüllerini ve daha fazla kartını toplayarak kartların istatistiklerini yükseltebilir. Ayrıca, farklı paketlerden canavar takımlarını karıştırarak ve eşleştirerek hangi canavar takımlarının savaş istatistiklerini dengeleyeceğini seçebilirler.

# Hem cömert hem de yaratıcı bir olay.

Clash Royale oyuncuları, katıldıkları her etkinlik için ödül kazanabilirler. Bunlar arasında etkinlikler, savaşlar ve günlük görevler dahildir. Ayrıca, oyuncuların belirli etkinliklerde zafer kazanabileceği ve daha fazla ödül kazanabileceği önemli miktarda PVP de var. Oyuncular ayrıca, kadrolarına eklenen kartlar ve diğer savaş birimleri de dahil olmak üzere birçok farklı yöntemle yeni birimler alabilirler.

# Tüm toplumu etkileyen zararlı etkileri olan muhteşem lonca savaşları.

Loncaların savaşları, yüksek eğitimli takımlar arasındaki yüksek yoğunluklu profesyonel yarışmalardır. Bu yüz yüze eşleşmeler sık ​​sık gerçekleşmez. Bunun yerine, bu şiddetli bölgesel savaşlar her iki takımın da hedeflerini mümkün olduğunca çabuk tamamlamasıyla sona erer. Her ekip üyesi, bölgeyi kimin kontrol ettiğini belirlemek için eşdeğer bir güçle karşı karşıya. Ardından, bu yarışmanın sonuçlarına göre istilalar uygulamalıdırlar. Clash Royale dövüş oyunu, oyuncuları oynadıkları gibi yeni stratejiler keşfetmeye teşvik eder. Oyunun benzersiz oyun tarzı eğlenceli ve yoğundur ve oyunculara ideal anlarda kendilerine meydan okumaları için ilham verir.

# Oyun olarak Clash Royale hakkında bilgi buraya dahildir.

Yayıncı, en seçici oyuncuları bile nasıl büyüleyeceğini bilsin. Clash Royale, MOBA, kalecileri, kartlar koleksiyonu ve hardcore oyun stilleri sayesinde şiddetli, inandırıcı bir rekabet çekiyor. Bu uygulama artık hayranları çekmek için Google Play ve iTunes Store'un grafiklerinde. Clash Royale oyunu, zamanın en sıcak oyun türlerini birleştirir. Bu, çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenasının unsurlarını koleksiyon kartları ve rekabetçi bir oyun tarzı ile birleştirdiği anlamına gelir. Oyunda şu anda 500 milyondan fazla kurulum ve 20 milyon inceleme var. Bu oyunu deneyen insanlar, Clash of Clans'ın başka bir versiyonunu oynuyormuş gibi hissedecekler.

# Oynanış

Her oyuncu oyuna oyun alanının yanında bulunan üç savunma kulesi ile başlar. Bu yapılar hareket edemez ve sadece belirli bir aralıkta belirli düşman figürlerini hedefleyebilir. Ayrıca, oyuncular oyun sırasında ellerinde 8 kart kullanırlar; Amaçları tüm düşman yapılarını stratejik olarak yok etmektir. Hem askerler hem de generaller ön hatları iki ayrı görgüle gezdirmelidir. L.O.L'nin bir maçı sona erdiğinde, bir tarafın ana evinin kralı yok edilir. Kendinizi korurken düşmanın merkezi kulesini yok etmelisiniz. Bir maç sadece üç dakika sürer, ancak gerekirse ek süre eklenir. Clash Royale'de duvar kırıcılar, barbarlar ve dev generaller gibi bazı Clans karakterlerinin çatışması var. Bu oyun aynı zamanda okçular, kartlar ve Arks gibi birçok benzer kart içerir. Oyuncular bir rakibin dalgasına saldırmayı veya direnmeyi seçebilir. İstediğiniz istatistikleri artıran kartları bulmanız ve donatmanız gerekir. Her Clash Royale kartının saldırı süresi, kan, saldırı mesafesi ve saldırı hızı gibi istatistikleri vardır. Daha yüksek istatistiklere sahip kart bulmak, her seviyenin istatistiklerini artırır. Bunu yapmak, tüm ekibiniz için sağlık ve stat desteklerini en üst düzeye çıkarır. Clash Royale şu anda iki gerçek zamanlı mod içeriyor. Touchdown 2VS2 modu, iki oyuncunun birbirine karşı rekabet etmesine izin verirken, 1VS1 modu oyuncuların birbirlerine bire karşı rekabet etmesini sağlar. Dünyanın her yerinden oyuncuların yeteneklerini birleştirerek, takımlar hafta sonları oyun kazanabilir ve arkadaşlarla eğlenebilirler. Supercell, Clash Royale'e lonca savaşları eklemeyi planlıyor. Ancak, şu anda oyunda böyle bir savaş yok.

# Grafik

Clash of Clans ile neredeyse aynı görünen grafiklere rağmen, Clash Royale hala animasyonu, renkli grafikleri ve ışıklı mizahı için övgü vermeye değer. Oyunun eğlenceli doğası ve bağımlılık yaratan nitelikleri sıkılmayı zorlaştırır. Clash Royale'in eşsiz dikey tasarımı, en başından beri hem oyuncuyu hem de izleyicileri şaşırttı. Bu nedenle, Clash of Clans veya önceki oyunların hayranları için harika bir seçenek sunuyor.

# 3D stereo.ategy oyunu

Bugün keyif alabileceğiniz çok fazla harika strateji oyunu var.

# Clash Royale şık APK 3.3186.4 [Sınırsız para] Özellik:Please note: This is Private server only. If you cannot log in, try more several times

We have tested clash royale mod apk on android phones. It turn out to be a private server mod. It can be installed without uninstall the original app. And this server is rather crowded. When you open the game, it maybe flash back to homescreen several times. When you first time loading this game, it will stuck on 50% for a long time. You should be patient to wait. Then progress bar show it's updating. When updating finished, this mod can be used.

Sign in social account: Not supported

Game online or online: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Mod info:
 • unlimited gems
 • free to open lot of cases
 • unlimited legendary cards

 • Install Steps:
  1) Download APK files on happymod.com.
  2.) Install and Enjoy.

  Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.  Arenaya girin! Clash of Clans'ın yaratıcılarından Royales'in, en sevdiğiniz Clash karakterlerinin ve çok daha fazlasının oynadığı gerçek zamanlı çok oyunculu bir oyun geliyor.Clash of Clans birliklerini, bildiğiniz ve bildiğiniz büyüleri ve savunmaları içeren düzinelerce kartı toplayın ve yükseltin. Aşkın yanı sıra Royales: Prensler, Şövalyeler, Bebek Ejderhalar ve daha fazlası. Rakiplerinizi yenmek ve Arena'da Kupalar, Taçlar ve zafer kazanmak için düşman Kralını ve Prenseslerini kulelerinden düşürün. Kartları paylaşmak ve kendi savaş topluluğunuzu oluşturmak için bir Klan oluşturun.Clash Royale Ailesini zafere taşıyın!LÜTFEN DİKKAT EDİN! Clash Royale'ı indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen Google Play Store uygulamanızın ayarlarından satın alma işlemleri için şifre koruması ayarlayın. Ayrıca, Hizmet Şartlarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca, Clash Royale oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olmalısınız.Ayrıca bir ağ bağlantısı gereklidir.ÖZELLİKLER● Dünyanın dört bir yanından gerçek oyuncularla düello yapın -zaman kazanın ve Kupalarını alın● Ödüllerin kilidini açmak için sandıklar kazanın, güçlü yeni kartlar toplayın ve mevcut olanları yükseltin● Rakibin kulelerini yok edin ve destansı Crown sandıkları kazanmak için Taçlar kazanın● Düzinelerce kartınızla birlikte Clash Royale Ailesi ile kart koleksiyonunuzu oluşturun ve yükseltin favori Clash birlikleri, büyüleri ve savunmaları● Rakiplerinizi yenmek için nihai Savaş Destenizi oluşturun● Birden fazla Arenada zirveye kadar ilerleyin● Kartları paylaşmak ve kendi savaş topluluğunuzu oluşturmak için bir Klan kurun● Klan arkadaşlarınıza ve arkadaşlarınıza meydan okuyun. özel düello● TV Royale'deki en iyi düelloları izleyerek farklı savaş taktikleri öğreninDestek Sorun mu yaşıyorsunuz? http://supercell.helpshift.com/a/clash-royale/ veya http://supr.cl/ClashRoyaleForum'u ziyaret edin veya oyunda Ayarlar > Yardım ve Destek'e giderek bizimle iletişime geçin.Gizlilik Politikası: http:/ /supercell.com/en/privacy-policy/Hizmet Şartları:http://supercell.com/en/terms-of-service/Ebeveyn Kılavuzu:http://supercell.com/en/ ebeveynler/

  Uzun süreli bir kuşatma savaşı yoğun bir stratejik oyuna dönüşüyor.
  Hem yaratıcı hem de eğlenceli kartlar arasında bir savaş.
  Ayrıca benzersiz özelliklere ve haritalara sahip biyomlar.
  Yeni canavarlar toplayarak ve istatistiklerini geliştirerek canavar nüfusunu artırın.
  Hem cömert hem de yaratıcı bir olay.
  Tüm toplumu etkileyen zararlı etkileri olan muhteşem lonca savaşları.
  Oyun olarak Clash Royale hakkında bilgi buraya dahildir.
  Oynanış
  Grafik
  3D stereo.ategy oyunu

  # Nasıl indirilir ve kurulur Clash Royale şık APK 3.3186.4 [Sınırsız para]?

  // Seçenek A //

  HappyMod.com'dan Clash Royale modunu indirmek için.
  "Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
  1. Clash Royale mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
  2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
  3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
  4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

  // Seçenek B //

  HappyMod APP'den Clash Royale indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
  1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
  2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
  3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
  4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
  5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
  6. HappyMod Uygulamasında Clash Royale arayın.

  # Tam Özellikler Clash Royale şık APK 3.3186.4 [Sınırsız para]

  // İndirme Bilgileri //

  Boyut433.4MB
  versiyon3.3186.4
  Sürüm Kodu564
  Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu he hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu

  Daha...[+]

  // İşletim Sistemleri //

  izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK CHANGE_WIFI_STATE ACCESS_WIFI_STATE BILLING VIBRATE READ_BASIC_PHONE_STATE ACCESS_NETWORK_STATE RECEIVE READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='18 BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE CAMERA QUERY_ALL_PACKAGES
  İzin Metni DİĞER:
  DİĞER:
  Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.İşlemcinin uyumasını veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.Uygulamaların Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.Uygulamaların bilgilere erişmesine izin verir
  Wi-Fi ağları hakkında.;Vibratöre erişim sağlar.;Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.:

  DEPOLAMA:
  Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
  KAMERA:
  Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
  Min Sdk21
  Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
  Hedef SDK31
  Hedef SDK Txt31
  Çok pencereNo
  Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
  işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
  Açık Gl Int0
  Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
  yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

  // Kullanıcı Özellikleri //

  Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
  Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
  Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
  Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
  Kullanıcı Özelliği Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#:

  // imza //

  MD5082EEBEB1B8AF3326B42C241E7C6DE94
  imzaDFA1BCC9F927744EFF6A24BDDF1FEADCB632E37C
  C104E57FA7AEA4AC9FC5F050E9639D4B3ACE4AB23B68348998902088776ED58D
  GeçerliThu Nov 11 03:56:52 CET 2021 until: Fri Oct 18 04:56:52 CEST 2120
  Seri numarası3b8e0f2a

  // Geliştirici //

  # Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Clash Royale şık APK

  Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

  • Kullanıcı Yorumları
  • Kullanıcı istekleri

  Şunun için inceleme yazın Clash Royale şık APK

  Oy verin:

  Ortalama puan dışında 50

  Bir inceleme gönderin

  Kullanıcı Yorumları (50)

  • U

   @Anonim   2023-03-29 10:51:27

   Kimden:US   cihaz:SM-A107M   OS:android 11
   ta tatata ta tatata ta ta ta ta tatatatata
  • U

   @Anonim   2023-03-29 00:22:22

   Kimden:US   cihaz:LM-X420   OS:android 9
   si funciona es un gran aplicación te la recomiendo todo lo que miras en la imagen es cierto no la versión de antes si la de ahora es muy buena todo hackea
  • T

   @Anonim   2023-03-28 15:39:28

   Kimden:TH   cihaz:SM-A045F   OS:android 12
   #HappyMod# not work don t download
  • G

   @Anonim   2023-03-28 15:20:16

   Kimden:GB   cihaz:MAR-LX1A   OS:android 10
   #HappyMod# dont work says update but u cant
  • M

   @Anonim   2023-03-28 09:02:04

   Kimden:MX   cihaz:5001J   OS:android 9
   #Quick Games# #HappyMod#
  • U

   @Anonim   2023-03-27 09:17:05

   Kimden:US   cihaz:SM-A305G   OS:android 11
   es una verga de juego
  • U

   @Anonim   2023-03-26 09:54:22

   Kimden:US   cihaz:V2057   OS:android 12
   minero cabellero oscuro
  • U

   @Anonim   2023-03-26 09:41:22

   Kimden:US   cihaz:V2057   OS:android 12
   el gran minero el minero gran caballero
  • U

   @Anonim   2023-03-25 20:04:46

   Kimden:US   cihaz:M2101K6G   OS:android 12
   #HappyMod# best Game
  • T

   @Anonim   2023-03-25 14:57:38

   Kimden:TR   cihaz:SM-A205F   OS:android 11
   #HappyMod# cokkötü sakın indirme
  • Daha...[+]

  En son sürümünü isteyin Clash Royale şık

  Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
  Bir istek gönderin

  Şununla ilgili son istekler Clash Royale

  • M

   @Anonim   2023-03-28 13:05:52

   Kimden:MX   cihaz:motorola moto e6 play   OS:android 9
   Todo ilimitado y todas las cartas desbloqueadas al máximo y subir de arena super fácil
  • U

   @Anonim   2023-03-23 10:51:37

   Kimden:US   cihaz:samsung SM-J701M   OS:android 9
   amammasmmamsmsmsmkskdkdkdkdkdkdldlldldldlakakkskskdkdkkdkdkdkdkdkdkdkdkkdkkkkkkkdkdntjytggggbyhknfhctvfb hlskakskskskslskslalallakslalalalallalalalalallalalalallalalalalallalalalalallalalalalalallalalalalallqlslalalalamallalalalalalallalapwpapppornoamamammamakakakkakakakakakakakkakaiakaikaial pormo aiakaiaiiajskskskskk
  • U

   @Anonim   2023-03-21 21:31:37

   Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2285   OS:android 12
   update this app as soon as it's possible or tell us how to update
  • E

   @Anonim   2023-03-18 06:10:21

   Kimden:ES   cihaz:samsung SM-A105M   OS:android 9
   El juego es el mejor megusto mucho iejwhwkkwkwkskskskskskskskskkskksksksksksksksksjeieneveoqlnabsbaoanwbwiwjevebeowjwbekwowkabwbeuwikwnwbwhw8wibwbe8wjwjwkwkwkskkskdhdeueiekebejq8i282u3u3738299qoqnsnsbsiiakabsjsilaksjsusikwkevei3i2991uwyqksosjkeks
  • U

   @Anonim   2023-03-17 22:00:23

   Kimden:US   cihaz:HUAWEI PPA-LX2   OS:android 10
   Hey we need a newer version of clash royale please update the mod
  • B

   @Anonim   2023-03-16 07:06:05

   Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A107M   OS:android 11
   queira muito esse mo queria melhor ele e o modfica ele
  • I

   @Anonim   2023-03-16 00:57:47

   Kimden:IT   cihaz:TCL 6102H   OS:android 12
   io vorrei una mod che ti dia disponibilità finanziarie ilimitata
  • S

   @Anonim   2023-03-15 19:31:57

   Kimden:SA   cihaz:samsung SM-A125F   OS:android 12
   in update ٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠...................
  • U

   @Anonim   2023-03-15 07:06:48

   Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KG8   OS:android 11
   quiero la versión más actualizada del juego porfavor... no sean malos y compaltan compaltan ...
  • M

   @Anonim   2023-03-14 19:25:04

   Kimden:MY   cihaz:realme RMX2195   OS:android 11
   update please...this apk not update...cannot play because this game not update...please update right now...i want play clash royale mod apk...
  • Daha...[+]

  Logo

  HappyMod

  En iyi mod indirici
  %100 çalışan modlar için.

  Clash Royale şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

  Diğer Sürümler

  Bulundu (37) Sürümler of Clash Royale şık

  %100 çalışan modlar + süper hızlı indirme