HappyMod › Games › Strategy › Clash Royale Mod
Clash Royale Mod

Clash Royale şık APK 4.88.4 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-11-30

Clash Royale şık değiştirilmiş bir versiyonudur Clash Royale tarafından geliştirildi Supercell. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Clash Royale Mod Apk4.88.4... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Clash Royale 50142017 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıClash Royale şık APK 4.88.4 [Sınırsız para]
versiyon4.88.4
Güncelleme açık2023-11-30
Boyut342.67 MB
Mod BilgisiClash Royale Mod Apk4.88.4
geliştiriciSupercell
Ringtone İndirNaruto Ringtone
KategoriStrategy
Google Play'den edininClash Royale
Orijinal apk'yı indirinClash Royale (476.75 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Brawl Stars şık APK
Clash of Clans şık APK
Clash Royale şık APK
Hay Day şık APK
Boom Beach şık APK
Supercell şık APK
Clash Mini şık APK
Clash Quest şık APK
Bağlantılar İndir:

Clash Royale şık APK 4.88.4 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (476.75 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (476.75 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Naruto Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Clash Royale şık APK 4.88.4 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Clash Royale Mod Apk4.88.4

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Uzun süreli bir kuşatma savaşı yoğun bir stratejik oyuna dönüşüyor.

Clash Royale'de oyuncular diğer ülkeleri yenerek veya ilhak ederek bir krallık inşa ederler. Bu oyun, küçük savaşlarla savaşırken anlaşılması kolay karmaşık bir kart oyun sistemine sahiptir. Bununla birlikte, oyuncular daha büyük savaşlarda saldırmak ve savunmak için bir şerit sistemi kullanmalıdır. Bu, rakiplerinin ana üssünü yavaş yavaş yok eder ve oyuncu için zaferle sonuçlanır.

# Hem yaratıcı hem de eğlenceli kartlar arasında bir savaş.

Oyuncular ordularında herhangi bir zamanda sadece beşe kadar savaş birimine sahip olabilirler. Bu birimleri sınırdaki çeşitli durumlarda en iyi etki için kullanmalıdırlar. Her canavar belirli mana gerektirir ve tekrar kullanılmadan önce bir bekleme süresi vardır. Bu, oyuncuların her durumda hangi kartların kullanılacağını dikkatle düşünmesi gerektiği anlamına gelir.

# Ayrıca benzersiz özelliklere ve haritalara sahip biyomlar.

Clash Royale'in birçok savaş ortamı ve harita seçenekleri oyuncular tarafından sık sık hareketi teşvik ediyor. Her istila görevi, savaş kartını etkileyen birden fazla sert iklim koşuluyla seyahat etmeyi gerektirir. Bu, oyuncuları mevcut ortamlarına en iyi uyum sağlayan canavarları seçmeye ve savaşmaya zorlar. Bu çevresel etkilerden bağımsız olarak her savaşı kazanmak, bir oyuncunun herhangi bir zorluğun üstesinden gelebileceğini kanıtlar.

# Yeni canavarlar toplayarak ve istatistiklerini geliştirerek canavar nüfusunu artırın.

Kartlar, oyuncunun savaşta kullanabileceği birimleri temsil eder. Her birinin, oyuncunun seçtiği stratejiye veya dövüş stiline bağlı olarak değişen geniş bir yetenek ve istatistik yelpazesi vardır. Savaş sırasında oyuncular ödül sistemlerinin ödüllerini ve daha fazla kartını toplayarak kartların istatistiklerini yükseltebilir. Ayrıca, farklı paketlerden canavar takımlarını karıştırarak ve eşleştirerek hangi canavar takımlarının savaş istatistiklerini dengeleyeceğini seçebilirler.

# Hem cömert hem de yaratıcı bir olay.

Clash Royale oyuncuları, katıldıkları her etkinlik için ödül kazanabilirler. Bunlar arasında etkinlikler, savaşlar ve günlük görevler dahildir. Ayrıca, oyuncuların belirli etkinliklerde zafer kazanabileceği ve daha fazla ödül kazanabileceği önemli miktarda PVP de var. Oyuncular ayrıca, kadrolarına eklenen kartlar ve diğer savaş birimleri de dahil olmak üzere birçok farklı yöntemle yeni birimler alabilirler.

# Tüm toplumu etkileyen zararlı etkileri olan muhteşem lonca savaşları.

Loncaların savaşları, yüksek eğitimli takımlar arasındaki yüksek yoğunluklu profesyonel yarışmalardır. Bu yüz yüze eşleşmeler sık ​​sık gerçekleşmez. Bunun yerine, bu şiddetli bölgesel savaşlar her iki takımın da hedeflerini mümkün olduğunca çabuk tamamlamasıyla sona erer. Her ekip üyesi, bölgeyi kimin kontrol ettiğini belirlemek için eşdeğer bir güçle karşı karşıya. Ardından, bu yarışmanın sonuçlarına göre istilalar uygulamalıdırlar. Clash Royale dövüş oyunu, oyuncuları oynadıkları gibi yeni stratejiler keşfetmeye teşvik eder. Oyunun benzersiz oyun tarzı eğlenceli ve yoğundur ve oyunculara ideal anlarda kendilerine meydan okumaları için ilham verir.

# Oyun olarak Clash Royale hakkında bilgi buraya dahildir.

Yayıncı, en seçici oyuncuları bile nasıl büyüleyeceğini bilsin. Clash Royale, MOBA, kalecileri, kartlar koleksiyonu ve hardcore oyun stilleri sayesinde şiddetli, inandırıcı bir rekabet çekiyor. Bu uygulama artık hayranları çekmek için Google Play ve iTunes Store'un grafiklerinde. Clash Royale oyunu, zamanın en sıcak oyun türlerini birleştirir. Bu, çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenasının unsurlarını koleksiyon kartları ve rekabetçi bir oyun tarzı ile birleştirdiği anlamına gelir. Oyunda şu anda 500 milyondan fazla kurulum ve 20 milyon inceleme var. Bu oyunu deneyen insanlar, Clash of Clans'ın başka bir versiyonunu oynuyormuş gibi hissedecekler.

# Oynanış

Her oyuncu oyuna oyun alanının yanında bulunan üç savunma kulesi ile başlar. Bu yapılar hareket edemez ve sadece belirli bir aralıkta belirli düşman figürlerini hedefleyebilir. Ayrıca, oyuncular oyun sırasında ellerinde 8 kart kullanırlar; Amaçları tüm düşman yapılarını stratejik olarak yok etmektir. Hem askerler hem de generaller ön hatları iki ayrı görgüle gezdirmelidir. L.O.L'nin bir maçı sona erdiğinde, bir tarafın ana evinin kralı yok edilir. Kendinizi korurken düşmanın merkezi kulesini yok etmelisiniz. Bir maç sadece üç dakika sürer, ancak gerekirse ek süre eklenir. Clash Royale'de duvar kırıcılar, barbarlar ve dev generaller gibi bazı Clans karakterlerinin çatışması var. Bu oyun aynı zamanda okçular, kartlar ve Arks gibi birçok benzer kart içerir. Oyuncular bir rakibin dalgasına saldırmayı veya direnmeyi seçebilir. İstediğiniz istatistikleri artıran kartları bulmanız ve donatmanız gerekir. Her Clash Royale kartının saldırı süresi, kan, saldırı mesafesi ve saldırı hızı gibi istatistikleri vardır. Daha yüksek istatistiklere sahip kart bulmak, her seviyenin istatistiklerini artırır. Bunu yapmak, tüm ekibiniz için sağlık ve stat desteklerini en üst düzeye çıkarır. Clash Royale şu anda iki gerçek zamanlı mod içeriyor. Touchdown 2VS2 modu, iki oyuncunun birbirine karşı rekabet etmesine izin verirken, 1VS1 modu oyuncuların birbirlerine bire karşı rekabet etmesini sağlar. Dünyanın her yerinden oyuncuların yeteneklerini birleştirerek, takımlar hafta sonları oyun kazanabilir ve arkadaşlarla eğlenebilirler. Supercell, Clash Royale'e lonca savaşları eklemeyi planlıyor. Ancak, şu anda oyunda böyle bir savaş yok.

# Grafik

Clash of Clans ile neredeyse aynı görünen grafiklere rağmen, Clash Royale hala animasyonu, renkli grafikleri ve ışıklı mizahı için övgü vermeye değer. Oyunun eğlenceli doğası ve bağımlılık yaratan nitelikleri sıkılmayı zorlaştırır. Clash Royale'in eşsiz dikey tasarımı, en başından beri hem oyuncuyu hem de izleyicileri şaşırttı. Bu nedenle, Clash of Clans veya önceki oyunların hayranları için harika bir seçenek sunuyor.

# 3D stereo.ategy oyunu

Bugün keyif alabileceğiniz çok fazla harika strateji oyunu var.

# Clash Royale şık APK 4.88.4 [Sınırsız para] Özellik:Please note: This is Private server only. If you cannot log in, try more several times

We have tested clash royale mod apk on android phones. It turn out to be a private server mod. It can be installed without uninstall the original app. And this server is rather crowded. When you open the game, it maybe flash back to homescreen several times. When you first time loading this game, it will stuck on 50% for a long time. You should be patient to wait. Then progress bar show it's updating. When updating finished, this mod can be used.

Sign in social account: Not supported

Game online or online: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Mod info:
 • unlimited gems
 • free to open lot of cases
 • unlimited legendary cards

 • Install Steps:
  1) Download APK files on happymod.com.
  2.) Install and Enjoy.

  Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.  Arenaya girin! Clash of Clans'ın yaratıcılarından, Royale'lerin, en sevdiğiniz Clash karakterlerinin ve çok daha fazlasının yer aldığı gerçek zamanlı çok oyunculu bir oyun geliyor.Bildiğiniz ve bildiğiniz Clash of Clans birliklerini, büyülerini ve savunmalarını içeren düzinelerce kartı toplayın ve yükseltin. sevginin yanı sıra Royale'ler: Prensler, Şövalyeler, Bebek Ejderhalar ve daha fazlası. Rakiplerinizi yenmek ve Arena'da Kupalar, Taçlar ve zafer kazanmak için düşman Kral ve Prenseslerini kulelerinden vurun. Kartları paylaşmak ve kendi savaş topluluğunuzu oluşturmak için bir Klan oluşturun.Clash Royale Ailesini zafere taşıyın!LÜTFEN DİKKAT! Clash Royale'ı indirmek ve oynamak ücretsizdir ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız lütfen Google Play Store uygulamanızın ayarlarında satın alma işlemleri için şifre koruması ayarlayın. Ayrıca Hizmet Şartlarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca, Clash Royale'ı oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olmanız gerekir.Ayrıca bir ağ bağlantısı da gereklidir.ÖZELLİKLER● Dünyanın her yerinden gerçek anlamda düello oyuncuları -zaman ayırın ve Kupalarını alın● Ödüllerin kilidini açmak, güçlü yeni kartlar toplamak ve mevcut kartları yükseltmek için sandıklar kazanın. ● Rakibinizin kulelerini yok edin ve destansı Taç sandıkları kazanmak için Taçlar kazanın. ● Düzinelerce arkadaşınızla birlikte Clash Royale Ailesi ile kart koleksiyonunuzu oluşturun ve yükseltin. favori Clash birlikleri, büyüleri ve savunmaları ● Rakiplerinizi yenmek için en iyi Savaş Destenizi oluşturun ● Birden fazla Arenada zirveye kadar ilerleyin ● Kartları paylaşmak ve kendi savaş topluluğunuzu oluşturmak için bir Klan oluşturun ● Klan arkadaşlarınıza ve arkadaşlarınıza meydan okuyun özel düello● TV Royale'deki en iyi düelloları izleyerek farklı savaş taktiklerini öğreninDestek Sorun mu yaşıyorsunuz? http://supercell.helpshift.com/a/clash-royale/ veya http://supr.cl/ClashRoyaleForum adresini ziyaret edin veya oyunda Ayarlar > Yardım ve Destek'e giderek bizimle iletişime geçin.Gizlilik Politikası: http:// /supercell.com/en/privacy-policy/Hizmet Şartları:http://supercell.com/en/terms-of-service/Ebeveyn Kılavuzu:http://supercell.com/en/ ebeveynler/

  Uzun süreli bir kuşatma savaşı yoğun bir stratejik oyuna dönüşüyor.
  Hem yaratıcı hem de eğlenceli kartlar arasında bir savaş.
  Ayrıca benzersiz özelliklere ve haritalara sahip biyomlar.
  Yeni canavarlar toplayarak ve istatistiklerini geliştirerek canavar nüfusunu artırın.
  Hem cömert hem de yaratıcı bir olay.
  Tüm toplumu etkileyen zararlı etkileri olan muhteşem lonca savaşları.
  Oyun olarak Clash Royale hakkında bilgi buraya dahildir.
  Oynanış
  Grafik
  3D stereo.ategy oyunu

  # Nasıl indirilir ve kurulur Clash Royale şık APK 4.88.4 [Sınırsız para]?

  // Seçenek A //

  HappyMod.com'dan Clash Royale modunu indirmek için.
  "Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
  1. Clash Royale mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
  2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
  3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
  4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

  // Seçenek B //

  HappyMod APP'den Clash Royale indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
  1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
  2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
  3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
  4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
  5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
  6. HappyMod Uygulamasında Clash Royale arayın.

  # Tam Özellikler Clash Royale şık APK 4.88.4 [Sınırsız para]

  // İndirme Bilgileri //

  Boyut342.7MB
  versiyon4.88.4
  Sürüm Kodu40088004
  Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

  Daha...[+]

  // İşletim Sistemleri //

  izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE VIBRATE WAKE_LOCK CHANGE_WIFI_STATE ACCESS_WIFI_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
  İzin Metni DİĞER:
  DİĞER:
  Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
  Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
  Titreşime erişime izin verir.
  İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
  Uygulamaların Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir
  .;Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.:

  DEPOLAMA:
  Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
  Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
  Min Sdk18
  Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
  Hedef SDK28
  Hedef SDK TxtAndroid 9.0
  Çok pencereNo
  Ekranları desteklernormal, büyük, xlarge
  işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
  Açık Gl Int0
  Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
  yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534

  // Kullanıcı Özellikleri //

  Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
  Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
  Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
  Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
  Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

  Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

  // imza //

  MD53DF3447FF9581F48FAC2BE414687D706
  imza99092B92B774577049A57BEB85C4420023E6D305
  7107A093895781D774710E621650D78312C0C58EA3097526F6A5C7130FC5C78F
  GeçerliMon Dec 25 16:38:27 CET 2017 until: Mon Apr 24 17:38:27 CEST 2056
  Seri numarası752abf7e

  // Geliştirici //

  Geliştiricidaniillnull
  OUUnknown
  organizasyonNull's
  yerelBilinmeyen
  ülkeFI
  şehirBilinmeyen

  # Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Clash Royale şık APK

  Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

  • Kullanıcı Yorumları
  • Kullanıcı istekleri

  Şunun için inceleme yazın Clash Royale şık APK

  Oy verin:

  Ortalama puan dışında 591

  Bir inceleme gönderin

  Kullanıcı Yorumları (591)

  • A

   @Anonim   2024-02-26 20:16:15

   Kimden:AU   cihaz:SM-S908E   OS:android 13
   6ugjok
  • C

   @Anonim   2024-02-26 19:57:27

   Kimden:CA   cihaz:LE2121   OS:android 13
   not latest version
  • B

   @Anonim   2024-02-26 17:01:27

   Kimden:BR   cihaz:Redmi Note 8 Pro   OS:android 9
   Não funciona.
  • B

   @Anonim   2024-02-26 14:13:10

   Kimden:BH   cihaz:Infinix X6516   OS:android 12
   عبد السلام
  • U

   @Anonim   2024-02-26 13:46:48

   Kimden:US   cihaz:moto e22i   OS:android 12
   si sirve lo malo es que sale mucha gente tóxica
  • E

   @Anonim   2024-02-26 13:46:17

   Kimden:ES   cihaz:SM-A013M   OS:android 10
   no sirveeee?
  • U

   @Anonim   2024-02-26 12:59:42

   Kimden:US   cihaz:moto g52   OS:android 13
   masale que te ngo que actualizar y no me deja entrar
  • U

   @Anonim   2024-02-26 11:36:44

   Kimden:US   cihaz:SM-A035M   OS:android 13
   bueno
  • U

   @Anonim   2024-02-26 11:33:21

   Kimden:US   cihaz:moto g(9) power   OS:android 11
   si yo tu nosotros
  • U

   @Anonim   2024-02-26 11:20:32

   Kimden:US   cihaz:M2006C3LG   OS:android 10
   vgujj
  • Daha...[+]

  En son sürümünü isteyin Clash Royale şık

  Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
  Bir istek gönderin

  Şununla ilgili son istekler Clash Royale

  • M

   @Anonim   2023-03-28 13:05:52

   Kimden:MX   cihaz:motorola moto e6 play   OS:android 9
   Todo ilimitado y todas las cartas desbloqueadas al máximo y subir de arena super fácil
  • U

   @Anonim   2023-03-23 10:51:37

   Kimden:US   cihaz:samsung SM-J701M   OS:android 9
   amammasmmamsmsmsmkskdkdkdkdkdkdldlldldldlakakkskskdkdkkdkdkdkdkdkdkdkdkkdkkkkkkkdkdntjytggggbyhknfhctvfb hlskakskskskslskslalallakslalalalallalalalalallalalalallalalalalallalalalalallalalalalalallalalalalallqlslalalalamallalalalalalallalapwpapppornoamamammamakakakkakakakakakakakkakaiakaikaial pormo aiakaiaiiajskskskskk
  • U

   @Anonim   2023-03-21 21:31:37

   Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2285   OS:android 12
   update this app as soon as it's possible or tell us how to update
  • E

   @Anonim   2023-03-18 06:10:21

   Kimden:ES   cihaz:samsung SM-A105M   OS:android 9
   El juego es el mejor megusto mucho iejwhwkkwkwkskskskskskskskskkskksksksksksksksksjeieneveoqlnabsbaoanwbwiwjevebeowjwbekwowkabwbeuwikwnwbwhw8wibwbe8wjwjwkwkwkskkskdhdeueiekebejq8i282u3u3738299qoqnsnsbsiiakabsjsilaksjsusikwkevei3i2991uwyqksosjkeks
  • U

   @Anonim   2023-03-17 22:00:23

   Kimden:US   cihaz:HUAWEI PPA-LX2   OS:android 10
   Hey we need a newer version of clash royale please update the mod
  • B

   @Anonim   2023-03-16 07:06:05

   Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A107M   OS:android 11
   queira muito esse mo queria melhor ele e o modfica ele
  • I

   @Anonim   2023-03-16 00:57:47

   Kimden:IT   cihaz:TCL 6102H   OS:android 12
   io vorrei una mod che ti dia disponibilità finanziarie ilimitata
  • S

   @Anonim   2023-03-15 19:31:57

   Kimden:SA   cihaz:samsung SM-A125F   OS:android 12
   in update ٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠...................
  • U

   @Anonim   2023-03-15 07:06:48

   Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KG8   OS:android 11
   quiero la versión más actualizada del juego porfavor... no sean malos y compaltan compaltan ...
  • M

   @Anonim   2023-03-14 19:25:04

   Kimden:MY   cihaz:realme RMX2195   OS:android 11
   update please...this apk not update...cannot play because this game not update...please update right now...i want play clash royale mod apk...
  • Daha...[+]

  Logo

  HappyMod

  En iyi mod indirici
  %100 çalışan modlar için.

  Clash Royale şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

  Diğer Sürümler

  Bulundu (42) Sürümler of Clash Royale şık

  %100 çalışan modlar + süper hızlı indirme