HappyMod › Games › Arcade › Minecraft Mod
Minecraft Mod

Minecraft şık APK 1.21.20.23 [Kilitli]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-07-19

Minecraft şık değiştirilmiş bir versiyonudur Minecraft tarafından geliştirildi Mojang. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Bu versiyon 2.3 ve üzeri sistem versiyonlarına uygundur! ... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Minecraft 1.21.2.02 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıMinecraft şık APK 1.21.20.23 [Kilitli]
versiyon1.21.20.23
Güncelleme açık2024-07-19
Boyut895.73 MB
Mod BilgisiBu versiyon 2.3 ve üzeri sistem versiyonlarına uygundur! Tüm görünümün kilidini aç. Flashback'i açarsanız, h ...
geliştiriciMojang
Ringtone İndirMinecraft Ringtone
KategoriArcade
Google Play'den edininMinecraft
Orijinal apk'yı indirinMinecraft (895.73 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Minecraft şık APK
Minecraft Trial şık APK
Minecraft Earth şık APK
Minecraft Pocket Edition şık APK
Minecraft Education şık APK
Bağlantılar İndir:

Minecraft şık APK 1.21.20.23 [Kilitli]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (895.73 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Minecraft şık APK 1.21.20.23 [Kilitli]

Video Doğrulandı

Bu versiyon 2.3 ve üzeri sistem versiyonlarına uygundur! 

Tüm görünümün kilidini aç. Flashback'i açarsanız, hafıza kartı dizinini Games/com.mojang'ı silin, tekrar açmak için Com.mojang klasörünü silin!
Kaynak paketini kullanmak için bir oyun arayüzü oluşturursanız, mağazadan indirmeniz ve ardından geri dönmemesi için bir oyun oluşturmanız önerilir!

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Büyülüliğin muazzam dünyalarını öngörmek.

Bugünün dünyası Block Game Minecraft'ı seviyor ve oynuyor. Büyülü kum havuzlarıyla açık dünya bir oyun; Yaratıcılığınızı serbest bırakmanın ve ideal dünyanızı geliştirmenin harika bir yoludur. Minecraft'a girmek, yaratıcı ihtiyaçlarınızı karşılamanın en iyi yollarından biridir. Oyuncu, büyük bir dağ menzili, bataklık veya geniş otlaklar inşa ederek seçtikleri herhangi bir ortamla istedikleri dünyayı yaratabilir. Sonuç, sınırsız olasılıklarla keşfetmek için inanılmaz bir dünya.

# Sınırsız kaynak kaynağı ile oyun seçeneklerinizi genişletin.

Oyunun geliştiricisi, diğer oyunların çoğunun kullandığı popüler oyun modlarını içerir. Bu, oyuncuların istedikleri kaynakları sınırsız kullanmalarını sağlar - seçtikleri herhangi bir yapıyı oluşturmak için kullanılabilir. Oyunun tadını çıkarmak için hayatta kalma modu açarak oynayın. Burası yeni kaynaklara erişim sağlayan maceralara devam ediyorsunuz. Savaş modunda tehlikeli çetelerle savaşırken silah ve zırh yapın. Ayrıca, savaş modunda işçilik, tehlikeli çetelere karşı savaşmak için kullanabileceğiniz yeni zırhlar ve silahlar getiriyor.

# Bu harika oyunda ne olacak.

Minecraft'ın düzenli olarak güncellenmesi, oyunculara unutulmaz deneyimler için ilham veriyor. Oyuncular, oyunun inşaat sistemi aracılığıyla hayallerinin hayat boyutlu versiyonlarını oluşturabilirler. Oyunda oyuncular gerçek dünyayı keşfedebilir ve sanat eserleri oluşturmak için diğer uygulamalardan inşaatçıları kullanabilirler. Oyun, oyuncuların dünyada kendi başyapıtlarını yaratabilecekleri artırılmış gerçeklik etrafında dönüyor. Buna ek olarak, bu oyun oyuncuları sanat yaratmaya odaklanarak öğrenmeye teşvik eder.

# Bir fantezi dünyası yaratmak yaratıcı yetenekler oluşturur ve yeniliği teşvik eder.

Minecraft oyununda, oyuncuların yeni eşyalar oluşturmak için madencilik ve toplanmaktan toplanan kaynakları birleştirmeleri gerekiyor. Ayrıca, bir dünya inşa etmek için blokları birleştirmeniz ve kötü yaratıklar tarafından doldurulan düşmanca bir ortamda hayatta kalmanız gerekecek. Oyuna başlamadan önce oyuncular, kaynaklar için çıkarılan ve toplanan birkaç yıkılmış kum havuzu arasından seçim yapabilirler. Krallığın ünlü bir şampiyonu olarak, istediğiniz herkes olmayı seçebilirsiniz. Yeterince odun topladıktan sonra, tahtaları tekrar dağıtıyorsunuz. Oyuncuların daha kullanışlı araçlar oluşturabilmesi için çalışma tezgahını bir işçilik masasına dönüştürür.

# Arkadaşlarla oynarken gelirinizi genişletin.

Diğer video oyunlarıyla, oyuncular sadece oyundan ayrıldıktan sonra çevrimiçi etkinliklere katılabilir. Bununla birlikte, Minecraft oyuncuları, davetiyelerde bir sınır olmadan aynı anda 10 oyuncu ile kolayca oynayabilirler. Bu yüzden oyunun benzersiz faktörü, oyuncuların dünyalarında çalışırken eğlenebilmeleri ve arkadaşlarıyla oynayabilmeleridir. Oyuncular çok oyunculu kullanırken en son topluluk yaratımlarına erişebilir. Bu kreasyonlar, ücretsiz bir Xbox Live hesabında en fazla 4 kişiyle oynayarak bulunabilir. Oyuncular, çok oyunculu kullanan arkadaşlarıyla paylaşarak kütüphanelerine yeni deriler ve haritalar ekleyebilirler.

# Genel puana ek özel puanlar eklenir.

Oyun, derin hikayesi ve oyun için çok çeşitli seçenekler nedeniyle şimdiye kadarki en iyi açık dünya oyunu olarak kabul ediliyor. Sabit seviyeler veya doğrusal hikayeler olmadan belirli bir alanın etrafında serbestçe dolaşabileceğiniz çok fazla oyun yok. Oyuncular farklı yolculukları takip etmeyi ve kendi hikayelerini yaratmayı seçebilirler.

# Ürünün temel özellikleri şunları içerir: küçük harf e, düz bir çizgi ve nokta yok.

Yaratıcı, hayatta kalma, hardcore ve macera oyun modlarına ek olarak Minecraft, Game adlı dördüncü bir bileşene sahiptir. Her oyun modu oynarken kendi benzersiz yönlerini ve yaklaşımlarını sunar. Bu, oyunun hem oyuncular hem de eğitimciler arasında son derece popüler olmasına yol açar. Binlerce insan binlerce oyuncuyu destekleyen ücretsiz büyük çok oyunculu sunucularda oynayabilir! Lobilerde yeni arkadaşlarla dolu büyük topluluk tarafından işletilen dünyaları keşfedin. Ayrıca diğer oyuncularla sunucuda yeni oyunlar oynamanın tadını çıkarın. En fazla dört katılımcı ile Xbox Live aracılığıyla çok oyunculu oyunları ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Ek seçenekler eklentiler aracılığıyla mevcuttur; Bunlar satın alınabilir veya ücretsiz olarak eklenebilir. Teknoloji meraklııysanız, ek kaynak paketleri oluşturmak için oyun verilerini değiştirebilirsiniz. Malları vermek ve düşmanları çağırmak, eğik çizgi komutlarının oyun üzerindeki etkileridir. Ayrıca günün saatini ve oyunun diğer yönlerini değiştirmek mümkündür. Oyunun en popüler sanatçılarından benzersiz doku paketleri, kaplamalar ve haritalar alın. Bu yaratıcı öğelerin çoğu pazarda bulunabilir.

# Minecraft'ın piyasaya sürülmesine ilişkin bir not oyunun orijinal ambalajına dahil edildi.

Oyun Minecraft, Roller Coaster Tycoon, Cüce Kalesi ve Infiminer dahil olmak üzere diğer birçok başlıktan ilham alıyor. Minecraft'a karar vermeden önce oyunun adını mağara oyununa değiştiren Mojang şirketi tarafından oluşturuldu. Oyun, oyuncuların taş gibi kaynakları bulması gereken bir hayatta kalma taktiği.

# Oyunda ilginç bir oyun var.

Minecraft'ın açık dünyası, oyuncunun belirli bir varış noktası olmadan serbestçe dolaşabileceği bir yerdir. Bu, oyuncunun istediklerini yapmasını sağlar. Bu oyunda oyuncular bataklık, çöller, ormanlar, tepeler, mağaralar ve ovalar gibi çeşitli arazilerle vahşi bir ortamda başlar. Ayrıca sığır eti ve balık gibi ürünler yemek ve üretmek için hayvanlar bulabilirler. Ayrıca, gündüz köylülerle tanışabilirler. Oyun, tipik bir saat 20 dakikalık bir gündüz ve gece döngüsü içerir. Bu süre zarfında, oyuncular gece boyunca iskeletler, zombiler veya örümcekler gibi tehlikeli düşmanlarla uğraşmalıdır. Ek olarak, sarmaşık bazen hem gece gündüz görünür ve yaklaşılırsa patlayabilir. Popüler Minecraft oyununda araçlar kullanan oyuncular, farklı özelliklere sahip bloklar oluşturmak için malzemeleri kazabilirler. Bu araçlar ayrıca oyuncuların istedikleri her şeyi toplamasına ve yaratmalarına izin verir. Ayrıca, oyuncular seçtikleri yapıları oluşturabilir veya arzu ettikleri her şeyi yapmak için kaynak toplayabilirler. Oyunun bu yönü dünya çapında milyonlarca oyuncu çekiyor.

# Bilgisayar Bilimi derecesi ile dünyanızı yaratmak, kendi şirketinin kurucusu oldu.

Geceyi savuşturmak için, maceracılar bir geri çekilmek için kırsal bölgeyi temizliyorlar. Bu arada, kaba bir mesken birlikte taşıyorlar. İçeri girdikten sonra, daha kalıcı bir ev için malzeme toplarlar.

# Minecraft şık APK 1.21.20.23 [Kilitli] Özellik:Minecraft mod is been tested works on many android device. With This minecraft mod, you can enjoy the game with many free premium skins and textures.

Minecraft apk infomation
Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Minecraft is a world popular 3D sandbox game. Game players can take an adventure of the new world with friends or alone. And in the minecraft you can build your own world by the box with your amazing imagination.You defeat can made weapons to defeat the outside enemy through the resources which you collected in the adventure.

WHAT’S NEW:
What’s new in version 1.10.0.3?
The Update Aquatic is here!
Turtles and baby turtles! Collect Scutes dropped by baby turtles shedding their shells to craft a Turtle Shell Helmet!
Watch out for the new hostile mob: The Drowned!
Collect nautilus shells and craft the elusive Conduit to afford you special underwater powers!
Bubble columns to whisk you to and from the ocean floor!
Dolphins will help you find shipwrecks if you feed them fish!

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

Brawl Stars Mod. Mod info: Private server.

HappyMod DownloadEn son ücretsiz güncellememiz pistonları, orman tapınaklarını, doku paketlerini, Xbox Live desteğini (Başarılar dahil!) ve yepyeni bir hizmeti içeriyor: REALMS! Realms, her zaman, her zaman, her yerde var olan bir dünyada arkadaşlarınızla platformlar arası oynamanın en kolay yoludur. Uygulama içi 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü bugün deneyin ve http://minecraft.net/realms adresinden daha fazla bilgi edinin.Rastgele oluşturulmuş dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en görkemli kalelere kadar muhteşem şeyler inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kazarak tehlikeli çeteleri savuşturmak için silahlar ve zırhlar üretin.Tek başınıza veya mobil cihazlarda veya Windows 10'da arkadaşlarınızla birlikte zanaat yapın, yaratın ve keşfedin.< /p> HİZMET DURUMLARI Minecraft.net Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! Mojang hesapları web sitesi Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! Kimlik doğrulama hizmeti Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! Çok oyunculu oturum hizmeti Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! Minecraft görünümleri Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! Genel API Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! [2016/08/22] POCKET / WIN 10'DA REDSTONE'DA NELER OLUYOR? Duymuş olabileceğiniz gibi, Pocket / Windows 10 Edition'da redstone'un çalışma biçiminde birkaç değişiklik yapıyoruz; bu, minecraftçılara mümkün olduğunca çok sayıda harika araç sunma yönündeki devam eden misyonumuzun bir parçası. Son zamanlarda, güçten ödün vermeden redstone'un özelliklerini basitleştirmeye çalışıyoruz. Güçten bahsetmişken, şu anda bir blok şunları yapabilir: güç verir (genellikle güçlü sinyal veya doğrudan güç verilen sinyal olarak anılır) güç verilmesi (genellikle zayıf veya dolaylı olarak güç verilen bir sinyalin verilmesi olarak anılır) güçsüz olmak Aşağıdaki resimde bunu çalışırken görebilirsiniz. Soldaki kırmızı taş bloğu güçlü bir sinyal vererek bitişikteki lambayı aydınlatıyor. Ancak kırmızı taş bloğunun çaprazındaki lamba ve onun yanındaki lamba elektriksiz kalıyor. Sağ tarafta, ortadaki lambanın üzerine, kırmızı taş bloğundan gelen güçlü sinyali taşımasına ve yanındaki lambayı yakmasına olanak tanıyan bir kırmızı taş teli yerleştirildi. [2016/08/18] DÜZELTMELER, SSS VE 0.15.6 İÇİN DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ Minecraft: Windows 10 Edition Beta artık Oculus Rift desteğine sahip! Vay! [2016/08/15] MINECRAFT VR BUGÜN OCULUS RIFT'E GELİYOR! Yüzün nasıl? Hazır mı? Minecraft'ı hemen kullanmaya hazır mı? Daha da iyisi: bugün Minecraft: Windows 10 Edition Beta için ÜCRETSİZ bir güncelleme yayınlıyoruz; bu güncelleme Oculus Rift'te Minecraft oynamanıza olanak sağlayacak. Win 10 oyuncularının tam stereoskopik deneyimi elde etmek için Oculus mağazasından özel başlatıcıyı indirmeleri yeterli!

Büyülüliğin muazzam dünyalarını öngörmek.
Sınırsız kaynak kaynağı ile oyun seçeneklerinizi genişletin.
Bu harika oyunda ne olacak.
Bir fantezi dünyası yaratmak yaratıcı yetenekler oluşturur ve yeniliği teşvik eder.
Arkadaşlarla oynarken gelirinizi genişletin.
Genel puana ek özel puanlar eklenir.
Ürünün temel özellikleri şunları içerir: küçük harf e, düz bir çizgi ve nokta yok.
Minecraft'ın piyasaya sürülmesine ilişkin bir not oyunun orijinal ambalajına dahil edildi.
Oyunda ilginç bir oyun var.
Bilgisayar Bilimi derecesi ile dünyanızı yaratmak, kendi şirketinin kurucusu oldu.

# Nasıl indirilir ve kurulur Minecraft şık APK 1.21.20.23 [Kilitli]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Minecraft modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Minecraft mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Minecraft indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Minecraft arayın.

# Tam Özellikler Minecraft şık APK 1.21.20.23 [Kilitli]

// İndirme Bilgileri //

Boyut895.7MB
versiyon1.21.20.23
Sürüm Kodu982102023
Langzh-CN zh-HK zh-SG zh-TW

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET CHECK_LICENSE CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE ACCESS_NETWORK_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE VIBRATE POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK ACCESS_WIFI_STATE FOREGROUND_SERVICE RECEIVE BILLING WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE MANAGE_EXTERNAL_STORAGE INTERNET QUERY_ALL_PACKAGES
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi Çoklu Yayın moduna girmesine izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Titreşime erişim izni verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir
.;Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.;Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Min Sdk26
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK34
Hedef SDK Txt34
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 320, 480, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği diğer.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Minecraft şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Minecraft şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 1281

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (1281)

 • G

  @Anonim   2024-07-23 16:36:35

  Kimden:GB   cihaz:SM-P580   OS:android 8.1.0
  it was a scam
 • I

  @Anonim   2024-07-23 16:34:54

  Kimden:ID   cihaz:V2204   OS:android 12
  bagus baget
 • D

  @Anonim   2024-07-23 16:34:29

  Kimden:DE   cihaz:SM-A125F   OS:android 12
  Ich kann es nicht herunterladen
 • G

  @Anonim   2024-07-23 16:32:59

  Kimden:GB   cihaz:CPH2469   OS:android 14
  Cool ??
 • I

  @Anonim   2024-07-23 16:31:59

  Kimden:ID   cihaz:CPH2269   OS:android 11
  seru
 • I

  @Anonim   2024-07-23 16:31:17

  Kimden:ID   cihaz:CPH1931   OS:android 10
  game ini nggak terlalu bagus sih, tapi aku suka
 • I

  @Anonim   2024-07-23 16:25:32

  Kimden:IN   cihaz:Redmi 8A Dual   OS:android 10
  perfect but missing the beta mobs
 • E

  @Anonim   2024-07-23 16:23:01

  Kimden:EG   cihaz:M2010J19SY   OS:android 12
  جميل
 • O

  @Anonim   2024-07-23 16:21:25

  Kimden:OM   cihaz:WDY-LX2   OS:android 13
  حلوه
 • U

  @Anonim   2024-07-23 16:20:46

  Kimden:US   cihaz:YAL-L21   OS:android 10
  Wowwwwwww
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Minecraft şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Minecraft

 • G

  @Anonim   2023-09-02 19:59:07

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A325F   OS:android 13
  asdfghkjiuyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyygggggggggqlsurmajw6
 • G

  @Anonim   2023-05-03 11:09:43

  Kimden:GB   cihaz:motorola DROID RAZR HD   OS:android 4.4.2
  can't download on 4.4.2 can you pls help with being able to
 • U

  @Anonim   2023-04-29 13:21:29

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g200 5G   OS:android 12
  mucha motaaaaa wey....
 • U

  @Anonim   2023-04-20 10:18:44

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1923   OS:android 9
  Please Face building@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 • B

  @Anonim   2023-04-12 08:07:22

  Kimden:BR   cihaz:LGE LM-K420   OS:android 10
  cadê a versão 1.20?
 • I

  @Anonim   2023-04-06 14:13:58

  Kimden:IN   cihaz:HMD Global Nokia 3.4   OS:android 12
  pls add 1.20 minecraft mod pls dont add any hacks
 • U

  @Anonim   2023-03-31 17:44:06

  Kimden:US   cihaz:TCL 8079   OS:android 5.0.1
  Please VS 1.20 of minecraft it's not working we need to do it by our self
 • F

  @Anonim   2023-03-29 04:22:25

  Kimden:FR   cihaz:KAZAM KAZAM_Trooper_450L   OS:android 4.4.4
  pour joue avec mes amis et quand je sors du lycée et pour une vidéo
 • R

  @Anonim   2023-03-29 02:37:04

  Kimden:RO   cihaz:OnePlus IN2013   OS:android 13
  it's terrible i can't enchant or even put the cards on the anvil to put them on themes i can't take damage
 • U

  @Anonim   2023-03-28 23:45:14

  Kimden:US   cihaz:vivo V2027   OS:android 12
  jddjjdjzjxjfhdjdjcjfbfkfjcjdbfnckjfbedjjcbfbfjcjcncbcncjcnnccjcjfbckcjfbfb
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Minecraft şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (399) Sürümler of Minecraft şık

 • Minecraft Mod Apk 1.21.20.23 [Kilitli]

  Minecraft Mod Apk 1.21.20.23 [Kilitli]

  Bu versiyon 2.3 ve üzeri sistem versiyonlarına uygundur!
  Tüm görünümün kilidini aç. Flashback'i açarsanız, hafıza kartı dizinini Games/com.mojang'ı silin, tekrar açmak için Com.mojang klasörünü silin!
  Kaynak paketini kullanmak için bir oyun arayüzü oluşturursanız, mağazadan indirmeniz ve ardından geri dönmemesi için bir oyun oluşturmanız önerilir!
 • Minecraft Mod Apk 1.21.20.22 [Kilitli]

  Minecraft Mod Apk 1.21.20.22 [Kilitli]

  Bu versiyon 2.3 ve üzeri sistem versiyonlarına uygundur!
  Tüm görünümün kilidini aç. Flashback'i açarsanız, hafıza kartı dizinini Games/com.mojang'ı silin, tekrar açmak için Com.mojang klasörünü silin!
  Kaynak paketini kullanmak için bir oyun arayüzü oluşturursanız, mağazadan indirmeniz ve ardından geri dönmemesi için bir oyun oluşturmanız önerilir!
 • Minecraft Mod Apk 1.21.20.21
 • Minecraft Mod Apk 1.21.10.24 [Kilitli]

  Minecraft Mod Apk 1.21.10.24 [Kilitli]

  Bu sürüm 2.3 ve üzerindeki sistem sürümleri için uygundur!
  Tüm cildin kilidini açın. Flashback'i açarsanız, bellek kartı dizin oyunlarını/com.mojang'ı silin, tekrar açmak için com.mojang klasörünü silin!
  Kaynak paketini kullanmak için bir oyun arayüzü oluşturursanız, mağazadan indirilmesi ve ardından bir oyun oluşturmanız önerilir, böylece geri dönmez!
 • Minecraft Mod Apk 1.21.10.23 [Kilitli]

  Bu versiyon 2.3 ve üzeri sistem versiyonlarına uygundur!
  Tüm görünümün kilidini aç. Flashback'i açarsanız, hafıza kartı dizinini Games/com.mojang'ı silin, tekrar açmak için Com.mojang klasörünü silin!
  Kaynak paketini kullanmak için bir oyun arayüzü oluşturursanız, mağazadan indirmeniz ve ardından geri dönmemesi için bir oyun oluşturmanız önerilir!
 • Minecraft Mod Apk 1.21.10.22 [Kilitli]

  Bu versiyon 2.3 ve üzeri sistem versiyonlarına uygundur!
  Tüm görünümün kilidini aç. Flashback'i açarsanız, hafıza kartı dizinini Games/com.mojang'ı silin, tekrar açmak için Com.mojang klasörünü silin!
  Kaynak paketini kullanmak için bir oyun arayüzü oluşturursanız, mağazadan indirmeniz ve ardından geri dönmemesi için bir oyun oluşturmanız önerilir!
 • Minecraft Mod Apk 1.21.10.21 [Kilitli]

  Bu sürüm 2.3 ve üzerindeki sistem sürümleri için uygundur!
  Tüm cildin kilidini açın. Flashback'i açarsanız, bellek kartı dizin oyunlarını/com.mojang'ı silin, tekrar açmak için com.mojang klasörünü silin!
  Kaynak paketini kullanmak için bir oyun arayüzü oluşturursanız, mağazadan indirilmesi ve ardından bir oyun oluşturmanız önerilir, böylece geri dönmez!
 • Minecraft Mod Apk 1.21.2.02

  MOD, Ölümsüzlük
 • Minecraft Mod Apk 1.21.1.03

  MOD, Ölümsüzlük
 • Minecraft Mod Apk 1.21.0.26 [Kilitli]

  Bu versiyon 2.3 ve üzeri sistem versiyonlarına uygundur!
  Tüm görünümün kilidini aç. Flashback'i açarsanız, hafıza kartı dizinini Games/com.mojang'ı silin, tekrar açmak için Com.mojang klasörünü silin!
  Kaynak paketini kullanmak için bir oyun arayüzü oluşturursanız, mağazadan indirmeniz ve ardından geri dönmemesi için bir oyun oluşturmanız önerilir!
 • Minecraft Mod Apk 1.21.0.25 [Ücretsiz ödedi][Sonsuz][Mod Menu]

  Piyasadan (cilt setleri, dünyalar, dokular, vb.) Ücretli içeriği indirip kullanamazsınız
  Lisans kontrolü kaldırıldı
  Oyuna başladıktan sonra, modu açmak için soldaki yuvarlak düğmeye tıklayın Ölümsüzlüğü etkinleştirme seçeneğine sahip menü (yalnızca tek oyuncuya çalışır).
  Bir beta yüklü varsa ve yükleme kaynakları olan sonsuz bir mesaj görürseniz, kapatmak için geri düğmesine tıklayın.
 • Minecraft Mod Apk 1.21.0.24 [Ücretsiz ödedi][Sonsuz][Mod Menu]

  Piyasadan ücretli içerik indiremez ve kullanamazsınız (dış görünüm setleri, dünyalar, dokular vb.)
  Lisans kontrolü kaldırıldı
  Oyuna başladıktan sonra modu açmak için sol üstteki yuvarlak butona tıklayın Ölümsüzlüğü etkinleştirme seçeneğinin bulunduğu menü (yalnızca tek oyunculuda çalışır).
  Yüklü bir beta sürümünüz varsa ve kaynakların yüklenmesini içeren sonsuz bir mesaj görürseniz, kapatmak için Geri düğmesine tıklayın.
 • Minecraft Mod Apk 1.21.0.23 [Ücretsiz ödedi][Sonsuz][Mod Menu]

  Piyasadan ücretli içerik indiremez ve kullanamazsınız (dış görünüm setleri, dünyalar, dokular vb.)
  Lisans kontrolü kaldırıldı
  Oyuna başladıktan sonra modu açmak için sol üstteki yuvarlak butona tıklayın Ölümsüzlüğü etkinleştirme seçeneğinin bulunduğu menü (yalnızca tek oyunculuda çalışır).
  Yüklü bir beta sürümünüz varsa ve kaynakların yüklenmesini içeren sonsuz bir mesaj görürseniz, kapatmak için Geri düğmesine tıklayın.
 • Minecraft Mod Apk 1.21.0.21 [Ücretsiz ödedi][Sonsuz][Mod Menu]

  You cannot download and use paid content from the market (skin sets, worlds, textures, etc.)
  Removed license check
  After starting the game, click on the round button at the top left to open the mod menu with the option to enable immortality ( only works in single player ).
  If you have a beta installed and you see an endless message with loading resources , then to close it, click on the Back button.
 • Minecraft Mod Apk 1.21.0.20 [Ücretsiz ödedi][Sonsuz][Mod Menu]

  Piyasadan (cilt setleri, dünyalar, dokular, vb.) Ücretli içeriği indirip kullanamazsınız
  Lisans kontrolü kaldırıldı
  Oyuna başladıktan sonra, modu açmak için soldaki yuvarlak düğmeye tıklayın Ölümsüzlüğü etkinleştirme seçeneğine sahip menü (yalnızca tek oyuncuya çalışır).
  Bir beta yüklü varsa ve yükleme kaynakları olan sonsuz bir mesaj görürseniz, kapatmak için geri düğmesine tıklayın.
 • Minecraft Mod Apk 1.21.0.03

  Mod, ölümsüzlük
 • Minecraft Mod Apk 1.20.80.24 [Ücretsiz ödedi][Sonsuz][Mod Menu]

  Piyasadan ücretli içerik indiremez ve kullanamazsınız (dış görünüm setleri, dünyalar, dokular vb.)
  Lisans kontrolü kaldırıldı
  Oyuna başladıktan sonra modu açmak için sol üstteki yuvarlak butona tıklayın Ölümsüzlüğü etkinleştirme seçeneğinin bulunduğu menü (yalnızca tek oyunculuda çalışır).
  Yüklü bir beta sürümünüz varsa ve kaynakların yüklenmesini içeren sonsuz bir mesaj görürseniz, kapatmak için Geri düğmesine tıklayın.
 • Minecraft Mod Apk 1.20.80.23 [Kilitli]

  Bu versiyon 2.3 ve üzeri sistem versiyonlarına uygundur!
  Tüm görünümün kilidini açın. Flashback'i açarsanız, hafıza kartı dizinini Games/com.mojang'ı silin, tekrar açmak için Com.mojang klasörünü silin!
  Kaynak paketini kullanmak için bir oyun arayüzü oluşturursanız, mağazadan indirmeniz ve ardından geri dönmemesi için bir oyun oluşturmanız önerilir!
 • Minecraft Mod Apk 1.20.80.22 [Kilitli]

  This version is suitable for the 2.3 and above system versions!
  Unlock all the skin. If you turn on the flashback, delete the memory card directory Games/com.mojang, delete the Com.mojang folder to open it again!
  If you create a game interface to use the resource package, it is recommended to download from the store, and then create a game, so that it will not flash back!
 • Daha...[+]

İlgili Modlar

İndiren kişiler Minecraft şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme