HappyMod › Games › Music & Audio › Spotify: Müzik ve Podcast'ler Mod
Spotify: Müzik ve Podcast'ler Mod

Spotify: Müzik ve Podcast'ler şık APK 8.10.9.722 [Kilitli]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-03-01

Spotify: Müzik ve Podcast'ler şık değiştirilmiş bir versiyonudur Spotify: Müzik ve Podcast'ler tarafından geliştirildi Spotify Ltd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Kilidi... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Spotify: Müzik ve Podcast'ler 8.9.56.618 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıSpotify: Müzik ve Podcast'ler şık APK 8.10.9.722 [Kilitli]
versiyon8.10.9.722
Güncelleme açık2024-03-01
Boyut76.59 MB
Mod BilgisiKilidi
geliştiriciSpotify Ltd
Ringtone İndirSpotify Ringtone
KategoriMusic & Audio
Google Play'den edininSpotify: Müzik ve Podcast'ler
Orijinal apk'yı indirinSpotify: Müzik ve Podcast'ler (76.59 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Spotify: Music and Podcasts şık APK
Spotify - Music and Podcasts şık APK
Bağlantılar İndir:

Spotify: Müzik ve Podcast'ler şık APK 8.10.9.722 [Kilitli]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (76.59 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Spotify: Müzik ve Podcast'ler şık APK 8.10.9.722 [Kilitli]

Kilidi

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Yaratıcı ve anlayışlı, uygulamanın arayüzü başka hiçbir şeye benzemiyor.

Spotify'ın arayüzü çok yönlü ve göze batmayan olması amaçlanmıştır. Müzik hizmetinin ana odağı, kullanıcılara dünyanın dört bir yanından en son içeriğe ve popüler çalma listelerine erişim sağlamaktır. Bu, web sitesindeki çeşitli yerlerden erişilebilen esnek, göze çarpmayan bir arayüzle gerçekleştirilir. Ayrıca, kullanıcıların müzik akışı hizmetinin farklı alanlarını ve işlevlerini keşfetmeleri için birçok esnek ve kullanımı kolay tasarım vardır.

# Müzik Dinleme Şimdiye Kadar! Bu, herhangi bir müzik aşığı için en iyi ve mutlak dinleme deneyimidir.

Uygulama, esnek ve rahat tasarımı ile daha egzotik hale getirilen ilginç müzik dinleme deneyimi ile övülüyor. Oynatma listeleri veya müzikle etkileşim kurmanın birden fazla yolu sunarken kullanımı kolay olduğu için övülür. Ayrıca, kullanıcı diğer görevleri yerine getirirken çevrimdışı ve arka planda kullanılabilir. Ayrıca, çevrimiçi veya çevrimdışı ve uygulama arka planda çalışırken bile kullanılabilir.

# Bir arama motoru ve filtre kullanarak şarkılarınızı sadece birkaç seçeneğe daraltın.

Spotify'ın gelişmiş arama ve filtre araçları, kullanıcılara etkileyici bir şekilde popüler türler sunar. Sadece bu değil, kullanıcılar herhangi bir anahtar kelimeyle arama yaptıklarında, ilgili tüm sonuçların keşfini genişlettiği gösterilir. Spotify'ın ana sayfası bir yer işareti seçeneği ve bir çalma listesi seçeneği içerir. Göz atarken bu, çalma listelerine şarkı ekleme seçeneğini ve daha doğrudan.

# Listelerinizi özel ihtiyaçlarınıza uygun olarak özelleştirin.

İnsanlar çalma listelerini dünyayla paylaşabilir veya halka açık hale getirebilirler. İnsanlar ayrıca benzer ilgi alanlarını paylaşan kişilerle bağlantı kurmalarına yardımcı olan diğer kullanıcıların çalma listelerini keşfedebilir ve dinleyebilir. Çalma listelerine yeni ve benzersiz müzik parçaları eklemek, uygulamanın tasarım özellikleri ile kolaydır. Ayrıca, uygulamanın özelleştirilebilirliği, insanların herhangi bir sınırlama olmadan yeni ve benzersiz çalma listeleri oluşturmalarını sağlar.

# Bu listeyle yeni bir sanatçı keşfedin.

Sanatçılar, Free Spotify müzik platformunda paylaşılan yaratıcı ve harika şarkılarla hayranlarıyla bağlantı kurabilirler. Spotify, insanların en son şarkılarını paylaşabilecekleri popüler bir yerdir; Ayrıca yeni sanatçıları keşfetmek ve tüm başyapıtlarını dinlemek için harika bir yer. Bu nedenle, Spotify "Yeni Sanatçı Discover" özelliği sanatçılar için inanılmaz derecede faydalı.

# Ücretsiz podcast akışı seçeneği sayesinde canlı yayınlama ücreti yoktur.

İnsanlar müzik dinleme alışkanlıklarını podcast uygulamasıyla tamamlayabilir. Bunun nedeni, kullanıcıların keşfetmesi için çok çeşitli ilginç konular ve türler sunmasıdır. Uygulamanın düzeni temiz, herkesin gezinmesini kolaylaştırıyor. Ayrıca, kullanıcılar uygulamanın arayüzü üzerinden izledikleri podcast'leri hızlı bir şekilde görüntüleyebilir. Spotify en büyük müzik uygulaması ve en popüler oyuncu. Kullanıcılara sağlam müzik tavsiye sistemi aracılığıyla yeni müzik keşfetmek için yeni bir yol sunar. Her şarkı Spotify'ın birinci sınıf sistemi aracılığıyla nazikçe duyulur.

# Premium özellikler ürüne değer katar.

Her zaman ve her yerde Spotify ile herhangi bir müzik sanatçısını veya podcast'ini dinleyebilirsiniz. Alternatif olarak, Spotify Premium aboneliği ile herhangi bir kaynaktan müzik dinleyin. En sevdiğiniz şarkıları indirebilir ve telefonunuzdaki bir düğmeye dokunarak nereye giderseniz oynatabilirsiniz. Yüksek kaliteli müzik ve podcast'ler, 320kbps dinleme seçeneği sayesinde mükemmel bir netlikle duyulabilir (Spotify, size başka hiçbir şeyden farklı olarak benzersiz bir müzik deneyimi sağlayacaktır. Hizmetin benzersiz çalma listelerini ve müzik önerilerini kullanarak, Her gün. Farklı türlerden ve tarih boyunca en iyi şarkıları öğrenin. Oynatma listeleri oluşturmak ve bunları halka açık görüntüler başkalarına paylaşmak. Mobil, tablet, dizüstü bilgisayar, PlayStation 3, Chromecast ve TV aracılığıyla müzik ve daha fazlasını dinleyebilirsiniz. Plus. , Wear işletim sistemi saatinizde müzik dinleyebilirsiniz.

# Spotify nedir?

2015 yılında Spotify, 15 milyon ücretli abone de dahil olmak üzere 60 milyon kullanıcıya sahipti. Bu, uygulamanın en iyi müzik akışı platformlarından sadece biri olduğu düşünüldüğünde çok sayıda. Spotify neden bugün en iyi müzik akışı platformuna sahip?

# Doğru müzik ve podcast'lerin birbiriyle senkronize olarak dinlenmesi gerekir.

Spotify, çevrimiçi müzik sağlamanın lideri olarak kabul edilir. Müzik uygulaması, yüksek kaliteli telif hakkıyla korunan eserlere sahip 40 milyondan fazla şarkıya sahip geniş bir müzik mağazasına sahiptir. Sürekli olarak güncellenen veritabanı, kullanıcıların aradıkları şarkıyı hızlı bir şekilde bulmasına yardımcı olur. Uygulamanın altındaki arama kutusunu tıklayarak herhangi bir müzik akışı uygulaması aracılığıyla bir şarkının albümünü, sanatçısını veya şarkı başlığını arayabilirsiniz. Bunu yapmak, sadece başlığı arayarak bulunmayan albümler ve şarkılar da dahil olmak üzere aramadaki tüm sonuçları gösterir. Spotify, Apple Music veya Pandora'ya rakip olan büyük bir müzik mağazasına sahiptir. Müzik mağazaları diğer rakiplere kıyasla çok büyük ve birçok farklı türden şarkılar içeriyor. İstediğiniz şarkıları harmanlama modunda ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Bu mod, kullanıcıların ilk aradıkları şarkıyı dinlemelerine olanak tanır. Ayrıca, dinlemek istedikleri belirli şarkıları seçmelerine izin verilmez.

# Keşfetmek

Spotify'daki müzik, geçmişiniz ve alışkanlıklarınız kullanılarak otomatik olarak oluşturulur. Sevdiklerinize dayalı şarkıları önerir ve ruh hali ve türe dayalı çalma listeleri oluşturur. Sevdiğiniz bir sanatçı yeni bir albüm veya şarkı yayınlarsa, uygulama Discover Weekly'nin en üstünde açıldığında sizi anında uyarır. Henüz dinlemediğiniz şarkıları da muhtemelen seveceğiniz şarkılar göreceksiniz.

# Spotify: Müzik ve Podcast'ler şık APK 8.10.9.722 [Kilitli] Özellik:Spotify: Listen to new music, podcasts, and songs Mod is a Music & Audio android apps with mega mod. In this mod, you can unlocked spotify connect. You can add seek FWD button to information bar/tablet . And more features are enabled, such as visual ads blocked, audio ads blocked, seeking enabled, unlimited shuffle, choose any song, extreme audio unlocked, repeats enabled. With this mod, you can really enjoy the Spotify better.

Sign in social account: supported

Game online or offline: Online

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Spotify artık mobil ve tablette ücretsiz. Nerede olursanız olun doğru müziği dinleyin. Spotify ile müzik dünyasına erişebilirsiniz. Sanatçıları ve albümleri dinleyebilir veya en sevdiğiniz şarkılardan kendi çalma listenizi oluşturabilirsiniz. Yeni müzik keşfetmek ister misiniz? Ruh halinize uygun hazır bir şarkı listesi seçin veya kişiselleştirilmiş öneriler alın.Mobil cihazınızda ücretsiz dinleyin• İstediğiniz sanatçıyı, albümü veya şarkı listesini karışık modda çalınTablette ücretsiz dinleyin• İstediğiniz şarkıyı istediğiniz zaman çalın Spotify Premium özellikleri• ​​İstediğiniz şarkıyı istediğiniz zaman, istediğiniz cihazda (cep telefonu, tablet veya bilgisayarınız) çalın• Çevrimdışı dinlemek için müzik indirin.• Muhteşem ses kalitesinin keyfini çıkarın.• Reklam yok – yalnızca kesintisiz müzik.• Taahhüt yok - istediğin zaman iptal et.Spotify'ı seviyor musun? Bizi Facebook'ta beğenin: http://www.facebook.com/spotify Bizi Twitter'da takip edin: http://twitter.com/spotifyLütfen unutmayın: Bu uygulama, Nielsen'in izleyici ölçüm yazılımına sahiptir ve bu yazılım, katkıda bulunmanıza olanak tanır. Nielsen'in Ses Ölçümü gibi pazar araştırmaları. Katılmak istemiyorsanız uygulama ayarlarından vazgeçebilirsiniz. Dijital hedef kitle ölçüm ürünlerimiz ve bunlara ilişkin tercihleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen http://www.nielsen.com/digitalprivacy adresini ziyaret edin.

Yaratıcı ve anlayışlı, uygulamanın arayüzü başka hiçbir şeye benzemiyor.
Müzik Dinleme Şimdiye Kadar! Bu, herhangi bir müzik aşığı için en iyi ve mutlak dinleme deneyimidir.
Bir arama motoru ve filtre kullanarak şarkılarınızı sadece birkaç seçeneğe daraltın.
Listelerinizi özel ihtiyaçlarınıza uygun olarak özelleştirin.
Bu listeyle yeni bir sanatçı keşfedin.
Ücretsiz podcast akışı seçeneği sayesinde canlı yayınlama ücreti yoktur.
Premium özellikler ürüne değer katar.
Spotify nedir?
Doğru müzik ve podcast'lerin birbiriyle senkronize olarak dinlenmesi gerekir.
Keşfetmek

# Nasıl indirilir ve kurulur Spotify: Müzik ve Podcast'ler şık APK 8.10.9.722 [Kilitli]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Spotify: Music and Podcasts modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Spotify: Music and Podcasts mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Spotify: Music and Podcasts indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Spotify: Music and Podcasts arayın.

# Tam Özellikler Spotify: Müzik ve Podcast'ler şık APK 8.10.9.722 [Kilitli]

// İndirme Bilgileri //

Boyut76.6MB
versiyon8.10.9.722
Sürüm Kodu110369999
Langaf am ar ar-EG ar-MA ar-SA az bg bn bs ca cs da de el en-GB es es-AR es-ES es-MX et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu in is it iw ja kn ko lt lv mk ml mr ms mzn nb ne nl or pa pa-IN pa-PK pl pt pt-BR pt-PT ro ru sk sl sr sv sw ta te th tl tr uk ur vi zh zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinREAD_PHONE_STATE' maxSdkVersion='22 VIBRATE ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE BROADCAST_STICKY INTERNET MODIFY_AUDIO_SETTINGS NFC FOREGROUND_SERVICE WAKE_LOCK READ_EXTERNAL_STORAGE READ_MEDIA_AUDIO READ_MEDIA_IMAGES WRITE_EXTERNAL_STORAGE CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED POST_NOTIFICATIONS C2D_MESSAGE INTERNAL_BROADCAST BLUETOOTH BLUETOOTH_ADMIN BLUETOOTH_CONNECT BLUETOOTH_SCAN RECORD_AUDIO SECURED_BROADCAST USE_CREDENTIALS GET_ACCOUNTS DUID_READ_PROVIDER INSTALL_SHORTCUT Companion FOREGROUND_SERVICE_MEDIA_PLAYBACK FOREGROUND_SERVICE_DATA_SYNC FOREGROUND_SERVICE_CONNECTED_DEVICE AD_ID READ_ALARM BLUETOOTH_ADVERTISE READ_CONTEXT_MANAGER RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE MEET_LIVE_SHARING DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION BILLING ACCOUNT_MANAGER
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Titreşime erişime izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın yapışkan amaçlar yayınlamasına izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Bir uygulamaya izin verir
genel ses ayarlarını değiştirmek için.;Uygulamaların NFC üzerinden G/Ç işlemleri gerçekleştirmesine izin verir.;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.;Uygulamaların Wi-Fi Çoklu Yayın moduna girmesine izin verir.;Bir uygulamanın veri almasına izin verir:

Sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED.;Uygulamaların eşleştirilmiş bluetooth cihazlarına bağlanmasına izin verir.;Uygulamaların bluetooth cihazlarını keşfetmesine ve eşleştirmesine izin verir.;Bir uygulamanın Başlatıcı'da bir kısayol yüklemesine izin verir.;Uygulamaların AccountAuthenticators'ı çağırmasına izin verir.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
MİKROFON:
Uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
KİŞİLER:
Hesaplar Hizmeti'ndeki hesap listesine erişim sağlar.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK34
Hedef SDK Txt34
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Kamera donanım özellikleri:
Uygulama, cihazın arkaya bakan kamerasını kullanır.
Yalnızca ön kameraya sahip cihazlar bu özelliği listelemez; bu nedenle, kameranın hangi yöne baktığına bakılmaksızın uygulamanız herhangi bir kamerayla iletişim kurabiliyorsa bunun yerine android.hardware.camera.any özelliğini kullanın.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın mikrofonunu kullanarak ses kaydeder.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönünü kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de beyan etmenize gerek yoktur.#Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Spotify: Müzik ve Podcast'ler şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Spotify: Müzik ve Podcast'ler şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 13116

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (13116)

 • B

  @Anonim   2024-07-15 23:28:24

  Kimden:BR   cihaz:23100RN82L   OS:android 14
  melhor de td sem anúncio
 • G

  @Anonim   2024-07-15 23:27:27

  Kimden:GB   cihaz:SM-N980F   OS:android 13
  best
 • G

  @Anonim   2024-07-15 23:26:03

  Kimden:GB   cihaz:22101320G   OS:android 14
  SKATA
 • U

  @Anonim   2024-07-15 23:18:10

  Kimden:US   cihaz:moto g(8) plus   OS:android 10
  cooollll
 • B

  @Anonim   2024-07-15 23:14:33

  Kimden:BR   cihaz:SM-J260M   OS:android 8.1.0
  legal
 • U

  @Anonim   2024-07-15 23:12:34

  Kimden:US   cihaz:23100RN82L   OS:android 13
  me encanta
 • U

  @Anonim   2024-07-15 23:12:28

  Kimden:US   cihaz:23100RN82L   OS:android 13
  es buenisimo
 • I

  @Anonim   2024-07-15 23:08:19

  Kimden:IN   cihaz:2312DRAABI   OS:android 14
  i love it
 • F

  @Anonim   2024-07-15 23:07:52

  Kimden:FR   cihaz:SM-G965F   OS:android 10
  ....
 • F

  @Anonim   2024-07-15 23:07:43

  Kimden:FR   cihaz:M2010J19SG   OS:android 12
  gg o
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Spotify: Müzik ve Podcast'ler şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Spotify: Müzik ve Podcast'ler

 • G

  @Anonim   2023-04-02 20:06:53

  Kimden:GB   cihaz:realme RMX1971   OS:android 11
  please add Spotify premium mod hiplease add Spotify premium mod please add Spotify premium mod
 • C

  @Anonim   2023-03-28 15:43:24

  Kimden:CA   cihaz:samsung SM-G990W   OS:android 13
  I would love to see spotify updated and allowing me to download and listen to songs of my choice
 • U

  @Anonim   2023-03-27 06:54:58

  Kimden:US   cihaz:HUAWEI LYA-L09   OS:android 10
  We need a gd one man all these either just do not work or do not even let you log into your Spotify account its absolutely ridiculous
 • U

  @Anonim   2023-03-27 05:51:56

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g 5G (2022)   OS:android 12
  please
 • G

  @Anonim   2023-03-26 21:13:41

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A225F   OS:android 13
  please accept it plzzzz I want to get the experience of music offline
 • G

  @Anonim   2023-03-23 21:54:56

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-M127G   OS:android 11
  hi how are you I'm fine I love you thank youuuuuuuuu
 • U

  @Anonim   2023-03-22 13:15:52

  Kimden:US   cihaz:TINNO U319AA   OS:android 11
  idk air pretty good hby a puffin rn is bc a good hby
 • B

  @Anonim   2023-03-22 04:45:32

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A505GT   OS:android 9
  Premium free plss, you will save my life with this mod
 • M

  @Anonim   2023-03-16 15:37:52

  Kimden:MY   cihaz:OPPO CPH2219   OS:android 12
  when will the new version come out bro I've been waiting for 4 months straight
 • U

  @Anonim   2023-03-15 12:43:29

  Kimden:US   cihaz:vivo V2111   OS:android 11
  bhai koi working mod upload karo yaha ye wala work nahi kar raha hai.
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Spotify: Müzik ve Podcast'ler şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (188) Sürümler of Spotify: Müzik ve Podcast'ler şık

 • Spotify: Müzik ve Podcast'ler Mod Apk 8.10.9.722 [Kilitli]
 • Spotify: Müzik ve Podcast'ler Mod Apk 8.9.18.512 [Kilitli]
 • Spotify: Müzik ve Podcast'ler Mod Apk 8.9.10.616 [Kilitli][Ödül][Tam]

  Spotify: Müzik ve Podcast'ler Mod Apk 8.9.10.616 [Kilitli][Ödül][Tam]

  Sonraki Parçanın Kilidi Açıldı
  Sonraki Parçanın Kilidi Açıldı
  İleri/BWD Arama Kilidi Açıldı
  Herhangi Bir Şarkıyı ve Albümü Seçebilecek Kilidi Açıldı
  Bir Kez/Tümünü Tekrarla Kilidi Açıldı
  Karıştırmanın Kilidi Açıldı
  Zorla Karıştırma Devre Dışı Bırakıldı
  Kilitsiz Spotify Connect (Premium Bypass)
  Kilitsiz İsteğe Bağlı Paylaşım
  Kilitsiz Kanvas Paylaşımı
  Kilitsiz Ses Özelliği
  Kilitsiz Ses Kontrolü
  Kilitsiz Animasyonlu Kalp
  Kilitsiz Şarkı Sözü Paylaşımı (Yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır)
  Kilitsiz Hikayeler
  Kilitsiz Birlikte Şarkı Söyleme (Yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır)
  Kilitsiz Kullanıcı Çalma Listesi Açıklaması (Yeni Özellik)< br/>Kilitsiz Takip Akışı
  Kilitsiz İçerik Modu
  Kilitsiz Tam Ekran Hikayeler
  Kilitsiz Facebook Girişi
  Kilitsiz Tüm REKLAMLAR
  Ekran DPI'ları: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi
  Orijinal paket imzası değiştirildi
 • Spotify: Müzik ve Podcast'ler Mod Apk 8.9.8.545 [Kilitli][Ödül]
 • Spotify: Müzik ve Podcast'ler Mod Apk 8.9.6.458 [Kilitli][Ödül][Tam]

  Sonraki Parçanın Kilidi Açıldı
  Sonraki Parçanın Kilidi Açıldı
  İleri/BWD Arama Kilidi Açıldı
  Herhangi Bir Şarkıyı ve Albümü Seçebilecek Kilidi Açıldı
  Bir Kez/Tümünü Tekrarla Kilidi Açıldı
  Karıştırmanın Kilidi Açıldı
  Zorla Karıştırma Devre Dışı Bırakıldı
  Kilitsiz Spotify Connect (Premium Bypass)
  Kilitsiz İsteğe Bağlı Paylaşım
  Kilitsiz Kanvas Paylaşımı
  Kilitsiz Ses Özelliği
  Kilitsiz Ses Kontrolü
  Kilitsiz Animasyonlu Kalp
  Kilitsiz Şarkı Sözü Paylaşımı (Yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır)
  Kilitsiz Hikayeler
  Kilitsiz Birlikte Şarkı Söyleme (Yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır)
  Kilitsiz Kullanıcı Çalma Listesi Açıklaması (Yeni Özellik)< br/>Kilitsiz Takip Akışı
  Kilitsiz İçerik Modu
  Kilitsiz Tam Ekran Hikayeler
  Kilitsiz Facebook Girişi
  Kilitsiz Tüm REKLAMLAR
  Ekran DPI'ları: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi
  Orijinal paket imzası değiştirildi
 • Spotify: Müzik ve Podcast'ler Mod Apk 8.9.4.304 [Kilitli][Ödül][Tam]

  Sonraki Parçanın Kilidi Açıldı
  Sonraki Parçanın Kilidi Açıldı
  İleri/BWD Arama Kilidi Açıldı
  Herhangi Bir Şarkıyı ve Albümü Seçebilecek Kilidi Açıldı
  Bir Kez/Tümünü Tekrarla Kilidi Açıldı
  Karıştırmanın Kilidi Açıldı
  Zorla Karıştırma Devre Dışı Bırakıldı
  Kilitsiz Spotify Connect (Premium Bypass)
  Kilitsiz İsteğe Bağlı Paylaşım
  Kilitsiz Kanvas Paylaşımı
  Kilitsiz Ses Özelliği
  Kilitsiz Ses Kontrolü
  Kilitsiz Animasyonlu Kalp
  Kilitsiz Şarkı Sözü Paylaşımı (Yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır)
  Kilitsiz Hikayeler
  Kilitsiz Birlikte Şarkı Söyleme (Yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır)
  Kilitsiz Kullanıcı Çalma Listesi Açıklaması (Yeni Özellik)< br/>Kilitsiz Takip Akışı
  Kilitsiz İçerik Modu
  Kilitsiz Tam Ekran Hikayeler
  Kilitsiz Facebook Girişi
  Kilitsiz Tüm REKLAMLAR
  Ekran DPI'ları: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi
  Orijinal paket imzası değiştirildi
 • Spotify: Müzik ve Podcast'ler Mod Apk 8.8.96.364 [Kilitli][Ödül][Tam]

  Sonraki Parçanın Kilidi Açıldı
  Sonraki Parçanın Kilidi Açıldı
  İleri/BWD Arama Kilidi Açıldı
  Herhangi Bir Şarkıyı ve Albümü Seçebilecek Kilidi Açıldı
  Bir Kez/Tümünü Tekrarla Kilidi Açıldı
  Karıştırmanın Kilidi Açıldı
  Zorla Karıştırma Devre Dışı Bırakıldı
  Kilitsiz Spotify Connect (Premium Bypass)
  Kilitsiz İsteğe Bağlı Paylaşım
  Kilitsiz Kanvas Paylaşımı
  Kilitsiz Ses Özelliği
  Kilitsiz Ses Kontrolü
  Kilitsiz Animasyonlu Kalp
  Kilitsiz Şarkı Sözü Paylaşımı (Yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır)
  Kilitsiz Hikayeler
  Kilitsiz Birlikte Şarkı Söyleme (Yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır)
  Kilitsiz Kullanıcı Çalma Listesi Açıklaması (Yeni Özellik)< br/>Kilitsiz Takip Akışı
  Kilitsiz İçerik Modu
  Kilitsiz Tam Ekran Hikayeler
  Kilitsiz Facebook Girişi
  Kilitsiz Tüm REKLAMLAR
  Ekran DPI'ları: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi
  Orijinal paket imzası değiştirildi
 • Spotify: Müzik ve Podcast'ler Mod Apk 8.8.94.577 [Kilitli][Ödül][Tam]

  Sonraki Parçanın Kilidi Açıldı
  Sonraki Parçanın Kilidi Açıldı
  İleri/BWD Arama Kilidi Açıldı
  Herhangi Bir Şarkıyı ve Albümü Seçebilecek Kilidi Açıldı
  Bir Kez/Tümünü Tekrarla Kilidi Açıldı
  Karıştırmanın Kilidi Açıldı
  Zorla Karıştırma Devre Dışı Bırakıldı
  Kilitsiz Spotify Connect (Premium Bypass)
  Kilitsiz İsteğe Bağlı Paylaşım
  Kilitsiz Kanvas Paylaşımı
  Kilitsiz Ses Özelliği
  Kilitsiz Ses Kontrolü
  Kilitsiz Animasyonlu Kalp
  Kilitsiz Şarkı Sözü Paylaşımı (Yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır)
  Kilitsiz Hikayeler
  Kilitsiz Birlikte Şarkı Söyleme (Yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır)
  Kilitsiz Kullanıcı Çalma Listesi Açıklaması (Yeni Özellik)< br/>Kilitsiz Takip Akışı
  Kilitsiz İçerik Modu
  Kilitsiz Tam Ekran Hikayeler
  Kilitsiz Facebook Girişi
  Kilitsiz Tüm REKLAMLAR
  Ekran DPI'ları: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi
  Orijinal paket imzası değiştirildi
 • Spotify: Müzik ve Podcast'ler Mod Apk 8.8.90.893 [Kilitli][Ödül][Tam]

  Premium Kilidi açılmış
  Kilit açılmış bir sonraki parça
  Kilidi açılmış Pevious Parça
  Kilitli FWD/BWD
  Kilidi açılmış/AMP seçmek/AMP
  Albümler
  Kilitli Tekrar/Bir kez /> Kilitli Tekrarlama/ Hepsi
  Kilitli Shuffle
  Engelli Kuvvet Shuffle
  Kilidi açılmamış Spotify Connect (Premium Bypass)
  İsteğe bağlı Paylaşım Kilitli Paylaşım
  Kilidini Açmamış Tuval Paylaşımı
  Kilitli Ses Özelliği
  Kilidi açılmış hacim kontrolü
  Kilidi açılmış animasyonlu kalp
  Kilidi açılmış şarkı sözleri paylaşımı (yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır)
  kilidi açılmış hikayeler
  Kilitli Sing-Along (sadece desteklenen ülkelerde çalışır)
  Kilidi açmamış kullanıcı çalma listesi ek açıklama (yeni özellik)
  Kilidi açılmış feed feed
  kilidini açılmış editoryal modu
  Kilit açılmış tam ekran hikayeleri
  Kilit açılmış facebook girişi
  Tüm reklamları kaldırdı
  ekran DPIS: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi
  Orijinal paket imzası değişti
  mrdude & amp tarafından sürüm
  xc3fff0e & amp
  sherlock.
 • Spotify: Müzik ve Podcast'ler Mod Apk 8.8.80.599 [Kilitli][Ödül][Tam]

  Premium Kilidi açılmış
  Kilit açılmış bir sonraki parça
  Kilidi açılmış Pevious Parça
  Kilitli FWD/BWD
  Kilidi açılmış/AMP seçmek/AMP
  Albümler
  Kilitli Tekrar/Bir kez /> Kilitli Tekrarlama/ Hepsi
  Kilitli Shuffle
  Engelli Kuvvet Shuffle
  Kilidi açılmamış Spotify Connect (Premium Bypass)
  İsteğe bağlı Paylaşım Kilitli Paylaşım
  Kilidini Açmamış Tuval Paylaşımı
  Kilitli Ses Özelliği
  Kilidi açılmış hacim kontrolü
  Kilidi açılmış animasyonlu kalp
  Kilidi açılmış şarkı sözleri paylaşımı (yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır)
  kilidi açılmış hikayeler
  Kilitli Sing-Along (sadece desteklenen ülkelerde çalışır)
  Kilidi açmamış kullanıcı çalma listesi ek açıklama (yeni özellik)
  Kilidi açılmış feed feed
  kilidini açılmış editoryal modu
  Kilit açılmış tam ekran hikayeleri
  Kilit açılmış facebook girişi
  Tüm reklamları kaldırdı
  ekran DPIS: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi
  Orijinal paket imzası değişti
  mrdude & amp tarafından sürüm
  xc3fff0e & amp
  sherlock.
 • Spotify: Müzik ve Podcast'ler Mod Apk 8.8.78.587 [Kilitli][Ödül][Tam]

  Premium Kilidi açılmış
  Kilit açılmış bir sonraki parça
  Kilidi açılmış Pevious Parça
  Kilitli FWD/BWD
  Kilidi açılmış/AMP seçmek/AMP
  Albümler
  Kilitli Tekrar/Bir kez /> Kilitli Tekrarlama/ Hepsi
  Kilitli Shuffle
  Engelli Kuvvet Shuffle
  Kilidi açılmamış Spotify Connect (Premium Bypass)
  İsteğe bağlı Paylaşım Kilitli Paylaşım
  Kilidini Açmamış Tuval Paylaşımı
  Kilitli Ses Özelliği
  Kilidi açılmış hacim kontrolü
  Kilidi açılmış animasyonlu kalp
  Kilidi açılmış şarkı sözleri paylaşımı (yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır)
  kilidi açılmış hikayeler
  Kilitli Sing-Along (sadece desteklenen ülkelerde çalışır)
  Kilidi açmamış kullanıcı çalma listesi ek açıklama (yeni özellik)
  Kilidi açılmış feed feed
  kilidini açılmış editoryal modu
  Kilit açılmış tam ekran hikayeleri
  Kilit açılmış facebook girişi
  Tüm reklamları kaldırdı
  ekran DPIS: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi
  Orijinal paket imzası değişti
  mrdude & amp tarafından sürüm
  xc3fff0e & amp
  sherlock.
 • Spotify: Müzik ve Podcast'ler Mod Apk 8.8.76.667 [Kilitli][Ödül][Tam]

  Premium Kilidi Açıldı
  Sonraki Parçanın Kilidi Açıldı
  Sonraki Parçanın Kilidi Açıldı
  İleri/BWD Arama Kilidi Açıldı
  Kilidi Açıldı/Herhangi Bir Şarkıyı ve
  Albümü Seçebilir
  Bir Kez Tekrarlamanın Kilidi Açıldı/ Tümü
  Kilitsiz Karıştırma
  Devre Dışı Force Shuffle
  Kilitsiz Spotify Connect (Premium Bypass)
  Kilitsiz İsteğe Bağlı Paylaşım
  Kilitsiz Kanvas Paylaşımı
  Kilitsiz Ses Özelliği
  Kilitsiz Ses Kontrolü
  Kilitsiz Animasyonlu Kalp
  Kilitsiz Şarkı Sözü Paylaşımı (Yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır)
  Kilitsiz Hikayeler
  Kilitsiz Birlikte Şarkı Söyleme (Yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır)
  Kullanıcı Oynatma Listesi Açıklamasının Kilidi Açıldı (Yeni Özellik)
  Takip Akışının Kilidi Açıldı
  Düzenleme Modunun Kilidi Açıldı
  Tam Ekran Hikayelerin Kilidi Açıldı
  Facebook Girişinin Kilidi Açıldı
  Tüm ADS Kaldırıldı
  Ekran DPI'lar: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi
  Orijinal paket imzası değiştirildi
  MrDude tarafından yayınlandı &
  xC3FFF0E &
  Sherlock.
 • Spotify: Müzik ve Podcast'ler Mod Apk 8.8.74.652 [Kilitli][Ödül][Tam]

  Premium Kilidi açılmış
  Kilit açılmış bir sonraki parça
  Kilidi açılmış Pevious Parça
  Kilitli FWD/BWD
  Kilidi açılmış/AMP seçmek/AMP
  Albümler
  Kilitli Tekrar/Bir kez /> Kilitli Tekrarlama/ Hepsi
  Kilitli Shuffle
  Engelli Kuvvet Shuffle
  Kilidi açılmamış Spotify Connect (Premium Bypass)
  İsteğe bağlı Paylaşım Kilitli Paylaşım
  Kilidini Açmamış Tuval Paylaşımı
  Kilitli Ses Özelliği
  Kilidi açılmış hacim kontrolü
  Kilidi açılmış animasyonlu kalp
  Kilidi açılmış şarkı sözleri paylaşımı (yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır)
  kilidi açılmış hikayeler
  Kilitli Sing-Along (sadece desteklenen ülkelerde çalışır)
  Kilidi açmamış kullanıcı çalma listesi ek açıklama (yeni özellik)
  Kilidi açılmış feed feed
  kilidini açılmış editoryal modu
  Kilit açılmış tam ekran hikayeleri
  Kilit açılmış facebook girişi
  Tüm reklamları kaldırdı
  ekran DPIS: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi
  Orijinal paket imzası değişti
  mrdude & amp tarafından sürüm
  xc3fff0e & amp
  sherlock.
 • Spotify: Müzik ve Podcast'ler Mod Apk 8.8.72.628 [Kilitli][Ödül][Tam]

  Premium Kilidi açılmış
  Kilit açılmış bir sonraki parça
  Kilidi açılmış Pevious Parça
  Kilitli FWD/BWD
  Kilidi açılmış/AMP seçmek/AMP
  Albümler
  Kilitli Tekrar/Bir kez /> Kilitli Tekrarlama/ Hepsi
  Kilitli Shuffle
  Engelli Kuvvet Shuffle
  Kilidi açılmamış Spotify Connect (Premium Bypass)
  İsteğe bağlı Paylaşım Kilitli Paylaşım
  Kilidini Açmamış Tuval Paylaşımı
  Kilitli Ses Özelliği
  Kilidi açılmış hacim kontrolü
  Kilidi açılmış animasyonlu kalp
  Kilidi açılmış şarkı sözleri paylaşımı (yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır)
  kilidi açılmış hikayeler
  Kilitli Sing-Along (sadece desteklenen ülkelerde çalışır)
  Kilidi açmamış kullanıcı çalma listesi ek açıklama (yeni özellik)
  Kilidi açılmış feed feed
  kilidini açılmış editoryal modu
  Kilit açılmış tam ekran hikayeleri
  Kilit açılmış facebook girişi
  Tüm reklamları kaldırdı
  ekran DPIS: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi
  Orijinal paket imzası değişti
  mrdude & amp tarafından sürüm
  xc3fff0e & amp
  sherlock.
 • Spotify: Müzik ve Podcast'ler Mod Apk 8.8.70.532 [Kilitli][Ödül][Tam]

  Premium Kilidi açılmış
  Kilit açılmış bir sonraki parça
  Kilidi açılmış Pevious Parça
  Kilitli FWD/BWD
  Kilidi açılmış/AMP seçmek/AMP
  Albümler
  Kilitli Tekrar/Bir kez /> Kilitli Tekrarlama/ Hepsi
  Kilitli Shuffle
  Engelli Kuvvet Shuffle
  Kilidi açılmamış Spotify Connect (Premium Bypass)
  İsteğe bağlı Paylaşım Kilitli Paylaşım
  Kilidini Açmamış Tuval Paylaşımı
  Kilitli Ses Özelliği
  Kilidi açılmış hacim kontrolü
  Kilidi açılmış animasyonlu kalp
  Kilidi açılmış şarkı sözleri paylaşımı (yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır)
  kilidi açılmış hikayeler
  Kilitli Sing-Along (sadece desteklenen ülkelerde çalışır)
  Kilidi açmamış kullanıcı çalma listesi ek açıklama (yeni özellik)
  Kilidi açılmış feed feed
  kilidini açılmış editoryal modu
  Kilit açılmış tam ekran hikayeleri
  Kilit açılmış facebook girişi
  Tüm reklamları kaldırdı
  ekran DPIS: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi
  Orijinal paket imzası değişti
  mrdude & amp tarafından sürüm
  xc3fff0e & amp
  sherlock.
 • Spotify: Müzik ve Podcast'ler Mod Apk 8.8.68.565 [Kilitli][Ödül][Tam]

  Kilitsiz bir sonraki parça
  Kilidi açılmış Pevious Parça
  Kilitli FWD/BWD arıyor
  Kilit açılmış/Albümler Seçmek/Kilitli Tekrarlama/Tüm Kilitli Tekrar
  Kilitli Shuffle
  Engelli Kuvvet Shuffle
  Kilidi açılmış Spotify Connect (Premium Bypass)
  İsteğe bağlı Paylaşım Kilitli Paylaşım
  Kilitli Tuval Paylaşımı
  Kilidi Açılmış Ses Özelliği Animasyonlu Kalp
  Kilitli Şarkı Sözleri Paylaşımı (Yalnızca Desteklenen Ülkelerde Çalışır)
  Kilidi açılmış hikayeler
  Kilidi açılmış Sing-Along (yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır)
  Kilit açılmamış kullanıcı çalma listesi ek açıklama (yeni özellik) < BR/> Kilitli Takip Besleme Besleme
  Kilitli Yayın Modu
  Kilitli Tam Ekran Hikayeleri
  Kilitli Facebook Giriş
  Tüm ADS kaldırıldı
  Ekran DPI'ları: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi
  Orijinal paket imzası değişti
 • Spotify: Müzik ve Podcast'ler Mod Apk 8.8.66.563 [Kilitli][Ödül][Tam]

  Kilitsiz bir sonraki parça
  Kilidi açılmış Pevious Parça
  Kilitli FWD/BWD arıyor
  Kilit açılmış/Albümler Seçmek/Kilitli Tekrarlama/Tüm Kilitli Tekrar
  Kilitli Shuffle
  Engelli Kuvvet Shuffle
  Kilidi açılmış Spotify Connect (Premium Bypass)
  İsteğe bağlı Paylaşım Kilitli Paylaşım
  Kilitli Tuval Paylaşımı
  Kilidi Açılmış Ses Özelliği Animasyonlu Kalp
  Kilitli Şarkı Sözleri Paylaşımı (Yalnızca Desteklenen Ülkelerde Çalışır)
  Kilidi açılmış hikayeler
  Kilidi açılmış Sing-Along (yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır)
  Kilit açılmamış kullanıcı çalma listesi ek açıklama (yeni özellik) < BR/> Kilitli Takip Besleme Besleme
  Kilitli Yayın Modu
  Kilitli Tam Ekran Hikayeleri
  Kilitli Facebook Giriş
  Tüm ADS kaldırıldı
  Ekran DPI'ları: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi
  Orijinal Paket İmzası Değiştirildi
 • Daha...[+]

İlgili Modlar

İndiren kişiler Spotify: Müzik ve Podcast'ler şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme