HappyMod › Games › Video Players › CapCut - Video Editor Mod
CapCut - Video Editor Mod

CapCut - Video Editor şık APK 12.1.0

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-06-17

CapCut - Video Editor şık değiştirilmiş bir versiyonudur CapCut - Video Editor tarafından geliştirildi Bytedance Pte Ltd. En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz CapCut - Video Editor 999.999.45 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıCapCut - Video Editor şık APK 12.1.0
versiyon12.1.0
Güncelleme açık2024-06-17
Boyut239.82 MB
geliştiriciBytedance Pte Ltd
Ringtone İndirCartoon Ringtone
KategoriVideo Players
Google Play'den edininCapCut - Video Editor
Orijinal apk'yı indirinCapCut - Video Editor (239.82 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
CapCut - Video Editor şık APK
Hypic - Photo Editor & AI Art şık APK
Bağlantılar İndir:

CapCut - Video Editor şık APK 12.1.0

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (239.82 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Cartoon Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler CapCut - Video Editor şık APK 12.1.0

Önerilen mod

Mod son sürüm

# gerçek ve sezgisel bir arayüz sağlar.

Capcut arayüzünün düzenleri ve genel bakışlar estetik açıdan hoş değil, aynı zamanda kullanıcıların her özellik veya kategori ile etkileşime girebilecekleri için yeterince ayrıntılı. Ana düzenleme kategorilerinin daha hassas ve konforlu düzenleme için ayrı kategorileri olması etkileyicidir. Ayrıca, kullanıcılar kısayol çubukları aracılığıyla birkaç ekstra özelliğe erişebilir; Bu, kaput arayüzünü beğenilerine kolayca değiştirmelerine veya kişiselleştirmelerine olanak tanır.

# Kolayca video şablonları kolayca oluşturun.

Önceden var olan şablonlara videolar veya resimler eklenebilir. Bunlar, kullanıcıların gerekli tüm bileşenlere sahip profesyonel olarak tasarlanmış bir ürün oluşturmasına yardımcı olur. Otomasyon ve farklı içerik stilleri oluşturma yeteneği gibi şablonların kullanılmasının birçok avantajı vardır. Birçok video üreticisi bu özelliği destekleyecek kaynaklara sahip değildir ve birçok alternatif özelleştirilebilir şablon kaynağı yoktur.

# Tek bir amaca sahip ortak bir video oluşturma aracı.

Capcut'un ek araçları çok çeşitli işlevsellik ve sürprizlerle birlikte gelir. Video doğruluğunu artırmaya yardımcı olan ve bazı gereksiz süreçleri kolaylaştıran entegre yapay zeka sağlarlar. Dahası, her araç belirli performans sayesinde her kullanıcının video oluşturma stilini tamamlar. Bu araçlar, tek kullanımlık araçlardan uzun vadeli çözümlere kadar her amaca veya fikre kadar her şeyi sunar.

# Web sitesinin işlevselliği harika bir şekilde derinlemesine.

AI'nın bindirme işlevi, sahneleri senkronize etmenin ve bağlamanın etkili bir yoludur. Tamamen AIS'e bağlıdır, ancak ilk kez kullanıcılar tarafından kolayca erişilebilir. Alternatif olarak, kullanıcılar şablonlar veya önceden var olan videolar kullanarak içerik ekleyebilir. Bu işlevsellik, ilk kez kullanıcıların süreci kolayca başlatmalarına izin vererek en iyi sonuçları oluşturmaya kendini gösterir.

# Görsel efektler birinci sınıf kaliteye sahiptir.

Görsel efektler, Capcut ile video oluşturmanın temel bir parçasıdır. Özellikle videonun belirli bir hedef veya tema gibi belirli unsurlarını vurgulamak isteyen kullanıcılar için önemlidir. Capcut, videoların her bir çerçevesine eklenebilecek birçok farklı kategoriye, stil ve efekt içerir. Ayrıca, AIS videoya efekt eklerken tam destek sağlayacaktır. Kullanıcıların bir videodaki herhangi bir temayı veya hedefi vurgulamalarına yardımcı olurlar.

# Mükemmel anahtar kartı, sonuna kadar kullanılır.

Keyframe, bu konuda fazla bir şey bilmeyen insanlar için derin, karmaşık bir kavramdır. Ancak, uygulama yardımcı bir kılavuzla birlikte gelir ve anahtar çerçeveyi daha kolay anlamayı sağlar. Bu özellik nedeniyle, kullanıcılar uygulamayı daha esnek ve kullanımı kolay hale getirmek için özelleştirebilir. Manuel olarak yapılan diğer video düzenleme araçlarından daha iyi hale getiren birden fazla katmana sahiptir. AIS, geleneksel yöntemlerden daha modern hale getirmek için Capcut'un video düzenleme yazılımına dahildir. Gelecekteki videolar için kullanılabilecek şablonlar ve sanatsal ve çok yönlü bir araç seti gibi gelişmiş özellikler içerir. Gelişmiş kullanıcılar, özel bir destek sistemi sayesinde AIS olmadan Capcut'u da kullanabilir.

# Capcut'u tanıtın - yeni bir hizmet.

BYTEDANCE, mobil cihazlar için video düzenleme yazılımı kaput kullanan Tiktok şirketine sahiptir. Capcut'un geçişleri, filtreler, metin, ses parçaları ve yaratıcılık için diğer unsurları vardır; Ayrıca, sosyal medyada yüksek kalitede paylaşmak için videolar oluşturmak için de kullanılabilir. App Store'dan ücretsiz ve indirilebilir. Capcut, benzersiz kullanımları ve popülerliği nedeniyle herkes tarafından sevilir. Capcut, en sevdiğiniz videoları herkesle paylaşmanın yanı sıra kimsenin sahip olmadığı videolar oluşturmanıza kolayca izin verir. Bu uygulama da ilginç, bu yüzden lütfen daha fazla okuyun!

# Profesyonel video geçiş efektleri oluşturmak doğru yazılımı kullanarak mümkündür.

İnsanlar genellikle bir sahneden diğerine geçiş zorluğu nedeniyle benzersiz videolar oluşturmakla mücadele ederler. Bunun nedeni, farklı sahneleri tek bir videoya birleştirmeye, özel efektler ve süslemeler eklemeye ve başkalarının görüntülemesi için çevrimiçi olarak yayınlamaya zorlanmalarıdır. Bunu başarmak için, bilgisayarlarında yazılım ve video düzenleme hakkında bilgiye ihtiyaçları vardır. Bununla birlikte, Capcut sadece bir video seçerek, bir efekt seçerek ve işlemi bitirerek bu gelişmiş adımları atlar. Son ürünü oluşturmaya başlamak için birisinin yapması gereken tek şey budur. Hızlı ve kullanımı kolay oldukları için kapak geçiş efektlerini kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca, bu etkiler çok çeşitli sunar. Bu uygulama yüksek kaliteli videolar sağlar. Düzenlendikten sonra, videonun çözünürlüğü neredeyse değişmeden kalır. Capcut'un bir başka önemli dezavantajı, videoların 15 dakikayı geçememesidir.

# Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı efektle benzersiz videolar oluşturun

Capcut'un filtreleri videolara daha fazla stil ve renk verir. Kullanıcıların sıkıcı bir videoyu göz alıcı bir videoya değiştirmek için yalnızca bir kez tıklamaları gerekir. Uygulamadaki filtreler, klasik medyaya benzeyen çeşitli temalar ve renk şemaları sunar. Bunlar arasında kum taneleri, fotoğraf çerçeveleri ve hareketli yıldızlar ve yapraklar gibi etkilerin yanı sıra ilkbahar, yaz ve sonbahar atmosferleri bulunur. Ekstra parlak noktalar ve çerçevelerle ek efektler de dahil olmak üzere başka özellikler de mevcuttur. Yeni kategorileri beyin fırtınası yaparken ilham almak için diğer kullanıcıların şablonlarına bakın. Subnavigation menüsünde bulunan diğer birçok stilden de fikirler de bulabilirsiniz.

# Capcut, bir dizi araç aracılığıyla profesyonel düzenleme özellikleri sağlar.

Dakikada 4,95 $ karşılığında, Capcut'un profesyonel düzenleme paketinde videolarınızı özelleştirebilirsiniz. Bu, bilgisayarlı bir fotoğraf editörü ile çalışma alanı tarafından sunulan özelliklerden biridir. Uygulama, dosyaları hızlı bir şekilde işleme, önizleme ve düzenlenen görüntüleri kurtarma yeteneği ile yüce işlevsellik sağlar. Kullanıcıların resimleri kolayca kırpmasına, metin eklemelerine, sesler, katmanlar, filtreler, özelleştirilmiş aydınlatma ve renk seviyeleri olmasını sağlar. Araç çubuğu görsel olarak görünür alanın altına düzgün bir şekilde dayanır. E paketleri. Sadece açmak ve kullanmak için dokunmanız gerekir. Kapağın dikkate değer kısmı ses ekstralarıdır.

# CapCut - Video Editor şık APK 12.1.0 Özellik:CapCut is a full-featured and easy-to-use video and photo editing software. If you don’t know how to edit videos, I recommend you to use CapCut, a video editing software. With CapCut, you can add a lot of elements to your video. You can give yours Add a variety of audio to the video. You can add rich emoticons to the video. You can also add a variety of filters and backgrounds. Of course, which basic functions are definitely included in this software, such as composite video. All in all , CapCut is a very easy-to-use video editing software, very suitable for editing Tiktok videos. However, some features of this software need to be paid for. Now, you can download CapCut mod for free. All advanced features have been unlocked. You can edit the video as you like.

online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download apk file on HappyMod App.
2) Enjoy the game.

Also read: Among Us Mod APK. Mod info: MOD Features [35 FEATURES] - [Player Menu] - - Show Team / Imposter - No Killing Cooldown - End Voting - Moving Meeting - Unlimited Emergency Meetings - No Meeting Cooling - No Door Cooling [ Impostors] - Force Everyone to Vent - Force All to Leave Vent - Tamper Lights - Tamper Repair - Torch Distance - Close Doors -AND MORE

HappyMod DownloadViamaker, inanılmaz videolar oluşturmanıza yardımcı olan ücretsiz, hepsi bir arada bir video düzenleme uygulamasıdır. 「Kullanımı kolay」Hızı kesin, tersine çevirin ve değiştirin: Doğru olanı yapmak her zamankinden daha kolay,Yalnızca harika anlarınızı yayınlayın. 「Yüksek kalite」Gelişmiş filtreler ve kusursuz güzellik efektleri, olasılıklar dünyasının kapılarını açar「En İyi Müzik Şarkıları/İnanılmaz Sesler」Devasa müzik kitaplığı, Özel TikTok şarkısı.「Çıkartmalar ve metin」En popüler çıkartmalar ve yazı tipleri, videolarınızı tam olarak ifade etmenize olanak tanır 「Efekt 」Bir dizi sihirli efektle yaratıcı olun İletişim:[email protected]

gerçek ve sezgisel bir arayüz sağlar.
Kolayca video şablonları kolayca oluşturun.
Tek bir amaca sahip ortak bir video oluşturma aracı.
Web sitesinin işlevselliği harika bir şekilde derinlemesine.
Görsel efektler birinci sınıf kaliteye sahiptir.
Mükemmel anahtar kartı, sonuna kadar kullanılır.
Capcut'u tanıtın - yeni bir hizmet.
Profesyonel video geçiş efektleri oluşturmak doğru yazılımı kullanarak mümkündür.
Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı efektle benzersiz videolar oluşturun
Capcut, bir dizi araç aracılığıyla profesyonel düzenleme özellikleri sağlar.

# Nasıl indirilir ve kurulur CapCut - Video Editor şık APK 12.1.0 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan CapCut - Video Editor modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. CapCut - Video Editor mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den CapCut - Video Editor indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında CapCut - Video Editor arayın.

# Tam Özellikler CapCut - Video Editor şık APK 12.1.0

// İndirme Bilgileri //

Boyut239.8MB
versiyon12.1.0
Sürüm Kodu12100500
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs cs-CZ da de de-DE el el-GR en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-LA es-US et eu fa fi fi-FI fil-PH fr fr-CA fr-FR gl gu hi hr hu hu-HU hy id in in-ID is it it-IT iw ja ja-JP ka kk km km-KH kn ko ko-KR ky lo lt lv mk ml mn mr ms ms-MY my my-MM nb ne nl nl-NL or pa pl pl-PL pt pt-BR pt-PT ro ro-RO ru ru-RU si sk sl sq sr sr-Latn sv sv-SE sw ta te th th-TH tl tr tr-TR tw uk uk-UA ur ur-PK uz vi vi-VN zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE POST_NOTIFICATIONS VIBRATE AD_ID READ_MEDIA_IMAGES READ_MEDIA_AUDIO READ_MEDIA_VIDEO RECORD_AUDIO WRITE_EXTERNAL_STORAGE HIGH_SAMPLING_RATE_SENSORS READ_EXTERNAL_STORAGE FOREGROUND_SERVICE CAMERA WAKE_LOCK ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS CHANGE_NETWORK_STATE KILL_BACKGROUND_PROCESSES GET_PACKAGE_SIZE' maxSdkVersion='25 READ_AWARE_PROVIDER WRITE_AWARE_PROVIDER RECEIVE ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID INSTALL_SHORTCUT UNINSTALL_SHORTCUT READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS CHANGE_BADGE READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE UPDATE_APP_BADGE BADGE_ICON num BIND_APPHUB_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION BILLING
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Titreşime erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir
ağlar.;Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Uygulamaların ağ bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.;Uygulamanın killBackgroundProcesses(String) çağrısını yapmasına izin verir.;Uygulamanın Başlatıcı'da bir kısayol yüklemesine izin verir.;Uygulamanın,:

Başlatıcıda bir kısayolu kaldırın.;Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.:

MİKROFON:
Uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Kamera donanım özellikleri:
Uygulama, cihazın arkaya bakan kamerasını kullanır.
Yalnızca ön kameraya sahip cihazlar bu özelliği listelemez; bu nedenle, kameranın hangi yöne baktığına bakılmaksızın uygulamanız herhangi bir kamerayla iletişim kurabiliyorsa bunun yerine android.hardware.camera.any özelliğini kullanın.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın mikrofonunu kullanarak ses kaydeder.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönünü kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de beyan etmenize gerek yoktur.#Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

.#:

// imza //

MD50F435AFA8D7B4363510A365C1D7457BE
imza52CD573EF0AAFF4C188A726D37401A73DF7EB06D
6F33FD446F6E83A767D4FFF9C19CECF76059814EA6A7EA71DF1D0DEF2D75DB31
GeçerliTue May 07 14:35:28 CEST 2019 until: Sat Apr 30 14:35:28 CEST 2044
Seri numarası1ae72b8c

// Geliştirici //

Geliştiricilemon
organizasyonbytedance";i:5;s:29:"Issuer: CN=lemon

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor CapCut - Video Editor şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın CapCut - Video Editor şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 66

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (66)

 • B

  @Anonim   2024-06-20 14:51:20

  Kimden:BR   cihaz:SM-A055M   OS:android 14
  MT bom o APP pega sim!
 • B

  @Anonim   2024-06-20 14:17:52

  Kimden:BR   cihaz:SM-J610G   OS:android 10
  amei
 • I

  @Anonim   2024-06-20 13:54:00

  Kimden:ID   cihaz:RMX3830   OS:android 13
  mmmmm
 • U

  @Anonim   2024-06-20 13:32:00

  Kimden:US   cihaz:TECNO BF6   OS:android 12
  buen intento
 • G

  @Anonim   2024-06-20 13:27:40

  Kimden:GB   cihaz:CPH2387   OS:android 14
  very bad app
 • I

  @Anonim   2024-06-20 13:16:48

  Kimden:ID   cihaz:V2120   OS:android 12
  哇哈哈 把故事是
 • U

  @Anonim   2024-06-20 12:51:40

  Kimden:US   cihaz:RMX1831   OS:android 9
  not latest version ?
 • E

  @Anonim   2024-06-20 12:23:22

  Kimden:ES   cihaz:2203129G   OS:android 14
  excelente FUNCIONA 100%
 • G

  @Anonim   2024-06-20 12:17:50

  Kimden:GB   cihaz:23129RAA4G   OS:android 14
  very nice, I can use capcut pro for free
 • U

  @Anonim   2024-06-20 11:23:38

  Kimden:US   cihaz:M2101K7BL   OS:android 13
  .......
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin CapCut - Video Editor şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler CapCut - Video Editor

 • U

  @Anonim   2023-03-29 05:26:07

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi 220333QL   OS:android 11
  jajjajsjskajjsjejkaohaoskkdbsoalkdbksnalkalsjbkslakajakbzkxn
 • U

  @Anonim   2023-03-28 17:13:41

  Kimden:US   cihaz:LAVA LAVA LH9931   OS:android 9
  I need access to all the features to make the videos
 • E

  @Anonim   2023-03-26 14:34:00

  Kimden:ES   cihaz:motorola moto g(8) plus   OS:android 10
  todo desbloqueado por favor, para la última versión si es posible
 • G

  @Anonim   2023-03-25 21:34:49

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI ALE-L21   OS:android 6.0
  Im don't like that I didn't understand why he didn't work
 • E

  @Anonim   2023-03-25 06:19:07

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-A035M   OS:android 12
  lrmgkdkdkdkdkksndyFkihw[^#¥€●
 • G

  @Anonim   2023-03-23 14:15:37

  Kimden:GB   cihaz:OPPO CPH1909   OS:android 8.1.0
  I request a mod that pro unlocked so you can make edits better
 • U

  @Anonim   2023-03-23 02:51:05

  Kimden:US   cihaz:TCL Alcatel_5002R   OS:android 10
  EVERYTHING UNLOCKED EVERYTHING UNLOCKED EVERYTHING UNLOCKED
 • I

  @Anonim   2023-03-19 14:36:36

  Kimden:IN   cihaz:samsung SM-A135F   OS:android 13
  need new version bro can't get much from older versions
 • U

  @Anonim   2023-03-10 09:06:07

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g(7) plus   OS:android 10
  Por favor hagan una versión con premium desbloqueado y sin marca de agua
 • I

  @Anonim   2023-03-07 22:11:30

  Kimden:ID   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X680B   OS:android 10
  pingin yang PREMIUM 7.7.0 k ididid eieueue eiieieue72827@!)9-;3))8
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

CapCut - Video Editor şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (69) Sürümler of CapCut - Video Editor şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler CapCut - Video Editor şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme