HappyMod › Games › Simulation › Truck Simulator : Ultimate Mod
Truck Simulator : Ultimate Mod

Truck Simulator : Ultimate şık APK 1.2.8 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-06-06

Truck Simulator : Ultimate şık değiştirilmiş bir versiyonudur Truck Simulator : Ultimate tarafından geliştirildi . Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Truck simulator: Ultimate MOD APK v1.2.8 (İçeride... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Truck Simulator : Ultimate 1.2.8 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıTruck Simulator : Ultimate şık APK 1.2.8 [Sınırsız para]
versiyon1.2.8
Güncelleme açık2023-06-06
Boyut1334.14 MB
Mod BilgisiDownload Truck simulator: Ultimate MOD APK v1.2.8 (İçerideki Modlar) For Android 1.2.8
KategoriSimulation
Google Play'den edininTruck Simulator : Ultimate
Orijinal apk'yı indirinTruck Simulator : Ultimate (1.24 GB)
Bağlantılar İndir:

Truck Simulator : Ultimate şık APK 1.2.8 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (1.24 GB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (1.24 GB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Truck Simulator : Ultimate şık APK 1.2.8 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Kamyon Simülatörü: İçeride Ultimate Mods
1. Oynamanız için çok sayıda araba derisi modu sağlayın, indirmek ve deneyimlemek için Playmods Floating Penceresini tıklayın.
2.Simited Para
3. Reklam izlemeden ödüllendirilmiş

Nazik ipuçları:
Modları kullanmak oyun ilerlemesinin üzerine yazacaktır.

Özellik V2 Özellik:
sınırsız para
Reklam izlemeden ödüllendirin

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Truck Simulator : Ultimate şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Bu benzetme ile gerçek sürüş hissini yaşayın.

Kamyon simülatörünün nihai versiyonunda, oyunun dünyasını gördüğünüz açıyı seçebilirsiniz. Bunun nedeni, programın grafiklerinin çok gerçekçi ve ayrıntılı olmasıdır. Ayrıca, bir kamyon sürerken birçok farklı bina ve işlev içerir. Farklı bir karakter açısından sanal bir dünya sağlayan bir oyun oynarken, perspektifleri tekrar tekrar değiştirmek garip görünmüyor. Bu, oyunun deneyimine daha derin bir daldırmaya yol açar. Kamyonunuzu görebileceğiniz üçüncü bakış açısı birincildir. Ancak, kamera değiştirme düğmesine basarak görüş açınızı da değiştirebilirsiniz. Buna ek olarak, oyun sürüş sırasında dinleyebileceğiniz radyo istasyonlarını içerir. Geçerli güncellenen sürümde kanal sayısı arttı.

# İşinizi bir araba ile muhteşem bir şekilde en üst düzeye çıkarın.

Kamyon Simülatörü: Ultimate'da, işleri tamamlayarak ve iyi sürerek para kazanırsınız. Uzun gereksinim listelerine sahip birçok farklı iş vardır. Bunu kolayca yönetebilirsiniz, çünkü son derece basit bir iştir. Önce ön sürücüyü belirli bir kabına göndererek mal taşımalısınız. Bu gerçekleştirildikten sonra, her zaman bir kamyon olan aracınızda ulaşım almalısınız. Ardından, kabul sürecine devam etmelisiniz. Oyunda, bunun gibi gerçek yollarda süreceksiniz. Ayrıca arabalar ve otobüsler de dahil olmak üzere araçlarda gezinir olacaksınız. Oyun içi sürüş deneyiminiz, izlemeniz gereken trafik kuralları nedeniyle gerçekçi olacaktır. Ayrıca, oyun aynanızı istedikleri için köşeye sıkıştırıp ayarlayabilmenizi sağlayan birden fazla kontrol yöntemi içerir. Bu, oyun içi sürüşün tüm bu yönleriyle nasıl düzgün bir şekilde etkileşime gireceğinizi anlayacağınız anlamına gelir.

# Çok para kazanın ve evden çalışarak bir şirket kurun.

Kamyon Simülatörü: Ultimate'da, uğraşmanız gereken birçok kontrol seçeneği ve durum nedeniyle birçok zorlukla karşılaşmalısınız. Ancak, kendinizi bu oyuna sokduktan sonra, yeni kamyon satın alırken veya şirketinize yatırım yaparken para kazanarak bir seviyeyi diğerine tamamlayacaksınız. Ofis Tycoon tarzında, simülasyon oyununu da deneyimleyeceksiniz. Oyuna çok az parayla başlıyorsunuz, ancak zaman geçtikçe ofisi daha üretken hale getirmek için mobilya satın alabilir ve çalışanları işe alabilirsiniz. Oyuncuların kontrol etmesi için birkaç farklı araç mevcuttur; İnsanları çekerler ve onlara hitap ederler.

# ÖZELLİKLERİ

Yeni bir sezon yeni çok oyunculu oyunlar sunuyor. Bu başlıklar oyunculara yarışlarda rekabet etme veya paylaşılan kargo taşımacılığı seçeneği sunar. Dünyadaki 100'den fazla yeri iş yeri haline getirerek çok çeşitli yük taşıma. Kazançlarınızı artırmak ve açık artırmalar yoluyla maruz kalmanızı genişletmek, yük açık artırmalarına katılım ile mümkündür. Şirketinizi kontrol edin ve onunla gurur duyun. Sürmek için kendi kamyon filosunuzu alın. Uzun vadede karı en üst düzeye çıkarmak için firmanızı yönetin ve personelinizi işe alın. İş istasyonu düzeninizi istediğiniz şekilde belirleyin. Farlar, tamponlar, kokpit ışıkları ve diğer popüler özelleştirme seçenekleri ekleyerek araçların estetiğini özelleştirin. 32'den fazla çarpıcı otomobil dahil. Sürüş becerilerinizi Amerikan ve Avrupa kamyonlarıyla test edin. Kullanılmış araçlar için bir kamyon pazarı var. Pilotların birçok özel ayrıntıya sahip kokpitlere ihtiyacı vardır. Yiyecek ve içecek siparişleri dinlenme alanlarına yerleştirilebilir. DLC Modu Sistemleri DLC için "Dinamik Yük Kontrolü" terimini kullanır. Orijinal sürümün bir parçası olmayan ekstra verileri işlemek için bir sistemdir. Ülke, birden fazla dilden 250'den fazla radyo istasyonunu desteklemektedir. Ayrıca, 25'ten fazla farklı dil desteklenmektedir. Geçitli yollara sahip büyük otoyollar tipik olarak arteriyeldir. Sokaklar ve otoyollar herhangi bir gerçekçi hava uygulamasına dahil edilmelidir.

# Kamyon Simulator Ultimate Mod uygulamasını Google Play Store'dan indirebilirsiniz.

Simülasyon türünde birçok farklı alt tür vardır. Bu oyunlar, ne olursa olsun, grafiklerde son derece popülerdir. İnsanlar yarış, kamyon ve hatta keçi simülatörlerinin tadını çıkarıyor. İşletmeleri simüle etmek ve büyütmek için birçok farklı oyun vardır; En popüler olanlardan biri Truck Simulator Ultimate. Bu oyunu bugün alın ve birçok özelliğinin tadını çıkarın! Nerede yaşadığınızdan bağımsız olarak işinizi yürütebilirsiniz. İşletmenizi Japonya, Güney Kore, Kanada, ABD, İtalya, Fransa, İspanya ve Çin gibi diğer ülkelerden bile yönetebilirsiniz. Bu hizmetle, iş büyüklüğünüzü artırmak için sürücüler ve çalışanlarla birlikte çalışabilirsiniz. Bugün, para kazanmak için kullanabileceğiniz yeni araçların kilidini açmak için ofislerinizi yükseltin! Bu, kilidini açmak için 30'dan fazla farklı kamyonun yanı sıra seyahat etmek için birçok yol ve konum içerir. Bu oyunu çok oyunculu olarak da oynayabilirsiniz!

# Kamyon işinizi yönetin.

Bugün binlerce simülasyon oyunu var; Spor oyunlarından kamyonla ilgili oyunlara kadar uzanıyorlar. Bu oyunlar herkes tarafından oynanabilir ve tadını çıkarabilir - şu anda herkes için kullanılabilirler. Kamyonları seviyorsanız, simülasyon kamyon oyunları oynamak, zorluklarla karşılaştığınızda ve zor yollarda gezinirken size çok sevinç getirebilir. Kamyon taşımacılığı yapmak zordur, ama daha da fazlası bir işi yönetmek. Kamyon Simulator Ultimate ile kendi şirketinizi kurabilir ve bir kamyon sürebilirsiniz. Zuuks Games'in bu oyun yönetimi bir simülasyon özelliği ile birleştiriyor. Birden fazla teslimat ve istek kabul ederek kendi kamyon şirketinizi çalıştıracaksınız. Ayrıca, bu görevleri tamamlayarak gelir elde edebilirsiniz. Bu oyunda reklam, şoförler, muhasebeciler, şefler, asistanlar ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli çalışanlar istihdam edebilirsiniz. Ayrıca teslimatlar, bakkaliye ve daha fazlası gibi birçok kişi istihdam edebilirsiniz.

# Truck Simulator : Ultimate şık APK 1.2.8 [Sınırsız para] Özellik:Truck Simulator: Ultimate is a recently released truck simulation game. The developer of this game is the famous game developer Zuuks Games. This game continues the high-quality graphics and operational feel of the previous Bus Simulator: Ultimate. This The game brings players a good truck driving experience. In this game, players can drive trucks from multiple perspectives. In the game, players need to run a car company, and players need to continue to complete tasks to make their company grow. This game is very worthwhile for players to play. The disadvantage is that this game has a lot of advertisements, but there are many paid items.

Graphic Truck Simulator: Ultimate graphics are very realistic and beautiful.

Gameplay The gameplay of Truck Simulator: Ultimate is similar to Bus Simulator: Ultimate, players need to run a truck company, players need to continue to complete various tasks, players can also play online with other players.

Highlights The highlight of Truck Simulator: Ultimate is the high-quality graphics and high-quality operating experience.

Shortcomings Too many ads.

Difficulty The game is easy to get started250 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan Bus Simulator : Ultimate'ın yapımcılarından, yepyeni oyun Truck Simulator : Ultimate. Simülasyon ve Tycoon dünyada ilk kez tek bir oyunda birleştirildi. filo. Dünyayı bir uçtan bir uca dolaşırken yolların kralı olun. Minimum sistem gereksinimleri️Truck Simulator : Ultimate için sistem gereksinimleri: Android 7.0 veya üstü ve en az 2 GB bellek. Diğer cihazları kullanan oyuncular oyunu düşük ayarlarda oynamayı deneyebilirler. Şirketinizi Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Kanada, Rusya, Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, Hollanda, Türkiye, Güney Kore, Japonya gibi dünyanın önde gelen ülkelerinde kurun. Brezilya, Azerbaycan ve dünyanın en büyük lojistik şirketi haline geldi.Truck Simulator Oyun Özellikleri- Çok oyunculu sezon. İster ortak yük taşıyın, ister yarışlara katılın. Yepyeni bir çok oyunculu deneyim sizi bekliyor.- 100'den fazla şehirde çok çeşitli kargoları taşıyın- Navlun stoklarındaki açık artırmalara katılın ve daha yüksek karlar elde edin- Kendi işinizi yönetin- Kendi kamyon filonuzu oluşturun- Çalışanları işe alın ve şirketinizi maksimum kâr- Ofislerinizi istediğiniz gibi tasarlayın- Kamyonlarınızı lambalar, Tampon, korna, kokpit ışıkları ve daha fazla modifikasyon seçeneği ile güncelleyin- 32+ İnanılmaz Kamyon- Amerikan Kamyonları ve Avrupa Kamyonları ile Oynayın- Kullanılmış Kamyon Pazarı- Ayrıntılı Kokpitler- Dinlenme alanları . Artık dinlenme alanlarında yiyecek ve içecek siparişi verebilirsiniz. - DLC mod sistemi - 25'ten fazla dil desteği - 250'den fazla radyo istasyonu - Otoyol Ücretli yollar - Gerçekçi Hava Durumu - Köy, Şehir, Otoyol yollarıDaha fazla özellik eklenmeye devam edecek! tüm öneri ve şikayetleriniz için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz. ://www.facebook.com/zuuks.games Bizi Twitter'da takip edin: https://twitter.com/ZuuksGames

Bu benzetme ile gerçek sürüş hissini yaşayın.
İşinizi bir araba ile muhteşem bir şekilde en üst düzeye çıkarın.
Çok para kazanın ve evden çalışarak bir şirket kurun.
ÖZELLİKLERİ
Kamyon Simulator Ultimate Mod uygulamasını Google Play Store'dan indirebilirsiniz.
Kamyon işinizi yönetin.

# Nasıl indirilir ve kurulur Truck Simulator : Ultimate şık APK 1.2.8 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Truck Simulator : Ultimate modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Truck Simulator : Ultimate mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Truck Simulator : Ultimate indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Truck Simulator : Ultimate arayın.

# Tam Özellikler Truck Simulator : Ultimate şık APK 1.2.8 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut1.3G
versiyon1.2.8
Sürüm Kodu123
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinCHECK_LICENSE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE AD_ID C2D_MESSAGE POST_NOTIFICATIONS RECEIVE WAKE_LOCK VIBRATE READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE READ_PERMISSION_SINGULAR BILLING DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION WRITE_EXTERNAL_STORAGE MANAGE_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE MANAGE_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE MANAGE_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE MANAGE_EXTERNAL_STORAGE REQUEST_INSTALL_PACKAGES INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE READ_PHONE_STATE ACCESS_WIFI_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE GET_TASKS WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE MANAGE_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.İşlemcinin uyumasını veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.Vibratöre erişime izin verir.Bir uygulamanın sistemi okumasına veya yazmasına izin verir
ayarlar.;Uygulamaya sistem ayarlarını okuma veya yazma izni verir.;Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.;Uygulamanın paket yükleme isteğinde bulunmasına izin verir.;Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.;Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir:

ağlar.;Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.;Bu sabit, API düzeyi 21'de kullanımdan kaldırılmıştır. Artık uygulanmamaktadır.:

DEPOLAMA:
Uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Uygulamanın harici belleğe yazmasına izin verir.
Uygulamanın harici belleğe yazmasına izin verir.
Uygulamanın harici belleğe yazmasına izin verir.
Uygulamanın harici belleğe yazmasına izin verir.
.;Uygulamanın harici belleğe yazmasına izin verir.;Uygulamanın harici belleğe yazmasına izin verir.;Uygulamanın harici depodan okumasına izin verir.;Uygulamanın harici belleğe yazmasına izin verir.;Uygulamanın harici depodan okumasına izin verir:

.:

PHONE:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm PhoneAccounts'ların listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişim sağlar.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği other.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5F7CB9A55D2AE05A027DD313FA03C0E71
imzaB00911E42AA025ACD49A10A979363E52D347BD81
26E4EB5076616A4DE257748AFFAA9A16239093F87170584906EFD0804ED48A82
GeçerliSat Sep 03 08:21:35 CEST 2022 until: Mon Aug 10 08:21:35 CEST 2122
Seri numarası504322cc

// Geliştirici //

GeliştiriciPMSDK
OUPMSDK
organizasyonPMSDK
yerelPMSDK
ülkePMSDK
şehirPMSDK

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Truck Simulator : Ultimate şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Truck Simulator : Ultimate şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 42

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (42)

 • U

  @Anonim   2023-06-09 02:51:45

  Kimden:US   cihaz:SM-A025M   OS:android 11
  muy buen juego tienes mucho dinero
 • I

  @Anonim   2023-06-08 17:36:14

  Kimden:IN   cihaz:CPH2387   OS:android 13
  .......,...,........,..,..,..,.,
 • A

  @Anonim   2023-06-08 15:21:51

  Kimden:AE   cihaz:6156D   OS:android 11
  ففغغغغ فففلفف نننننن اااتتن
 • I

  @Anonim   2023-06-08 15:20:52

  Kimden:IQ   cihaz:VNE-LX2   OS:android 12
  There is no money in it
 • A

  @Anonim   2023-06-08 14:38:04

  Kimden:AE   cihaz:SM-M127F   OS:android 13
  نيكميعخصاحستصحصتصخعتثننثحنصن
 • T

  @Anonim   2023-06-08 01:00:44

  Kimden:TR   cihaz:M2006C3MG   OS:android 10
  iyimsin yolculuk sırasında bir şey diyince aklıma gelen bunlar arasında en mutlu insanı
 • T

  @Anonim   2023-06-08 01:00:29

  Kimden:TR   cihaz:M2006C3MG   OS:android 10
  iyi yolculuklar dileriz daha önce hiç görmedim ama ben yine sen de bu
 • G

  @Anonim   2023-06-08 00:01:58

  Kimden:GB   cihaz:CPH1969   OS:android 11
  best best best best best
 • E

  @Anonim   2023-06-07 21:33:56

  Kimden:EG   cihaz:M2010J19SG   OS:android 12
  Haw can I get money
 • B

  @Anonim   2023-06-07 17:58:06

  Kimden:BG   cihaz:21061119DG   OS:android 11
  много готина игра!
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Truck Simulator : Ultimate şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Truck Simulator : Ultimate

 • T

  @Anonim   2023-03-27 20:58:10

  Kimden:TR   cihaz:samsung SM-T220   OS:android 13
  inmesi çokyavaş oyuna bakacağım ama iniyor 50 karakter lazimmiş ejdjryeidbdidg8ehrdjidididudr73iejirhrjdjdmcncdkrirh
 • E

  @Anonim   2023-03-17 19:54:21

  Kimden:EG   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO BD4a   OS:android 11
  الله يرحمهم ويغفر ما ا خليني ذكرى اغنيه ميه سنه وانت طيب
 • B

  @Anonim   2023-03-12 04:20:54

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A127F   OS:android 13
  Bota na pipokinha bota na bota na pipokinha bota na pipokinha
 • A

  @Anonim   2023-03-08 03:04:18

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A127F   OS:android 12
  تحميل سريع يتستستستستتستستستينينينينينينبتبتبتباباابتبتبيتيتتيتيتييتتينيين
 • G

  @Anonim   2023-03-06 02:54:47

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A225F   OS:android 13
  can we get the latest version in which dlc is there plss if anyone can do
 • D

  @Anonim   2023-03-05 00:31:55

  Kimden:DE   cihaz:motorola moto e22i   OS:android 12
  unlimited money dnjdjdjfjfjfjfjdfnjfhfhdhfjddjdndndjdjdjdjfnfnfnfnfjfjfkfjjffj
 • E

  @Anonim   2023-03-01 18:01:55

  Kimden:EG   cihaz:HUAWEI AQM-LX1   OS:android 10
  مهكره وفرص العمل 90 لاياتثتثتاااااااغغغغتثنمثمثمثمثثمنثويريرير لا تعليق مهكره
 • Z

  @Anonim   2023-02-27 21:13:40

  Kimden:ZA   cihaz:HUAWEI JNY-LX1   OS:android 10
  unlmited money plssssssssss s s s s s s s s s s s s s s s p o p s m o k e
 • A

  @Anonim   2023-02-25 23:15:59

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A125F   OS:android 12
  عبوتللظقبنثظمقتظفلمابظاقتنضاناسلتتصنظثونلغلؤنياتستستن
 • N

  @Anonim   2023-02-25 17:35:17

  Kimden:NZ   cihaz:samsung SM-J510FN   OS:android 6.0.1
  fjfjndjzjrjsidudjsxudududiurisudduduudufrkjfhryrhdidyeuuddhdudurihfeuusuryeydyrurusudhdjsidjrjtrfhj5yhfsdgfhfifggifdijafkugohdhdhdurufjxkdjfjfjfjfhdjdfjfjdudufjdjdudjdjdjdjrjrjffhfjfjfjfhfhdhrjduurfhfyf
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Truck Simulator : Ultimate şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (15) Sürümler of Truck Simulator : Ultimate şık

 • Truck Simulator : Ultimate Mod Apk 1.2.8 [Sınırsız para]

  Truck Simulator : Ultimate Mod Apk 1.2.8 [Sınırsız para]

  Kamyon Simülatörü: İçeride Ultimate Mods
  1. Oynamanız için çok sayıda araba derisi modu sağlayın, indirmek ve deneyimlemek için Playmods Floating Penceresini tıklayın.
  2.Simited Para
  3. Reklam izlemeden ödüllendirilmiş

  Nazik ipuçları:
  Modları kullanmak oyun ilerlemesinin üzerine yazacaktır.
 • Truck Simulator : Ultimate Mod Apk 1.2.7 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][VIP]

  Truck Simulator : Ultimate Mod Apk 1.2.7 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][VIP]

  27 Ağustos 2022'deki 1.1.9 sürümünün güncellenmesi aşağıdaki gibi değiştirilmiştir:
  1. İlk VIP seviyesi 30 seviye, 5.000 altın madeni para ve 1 milyon yuan. İlk değişiklik yalnızca ilk kez yüklenen cep telefonu için etkilidir. Bu oyunu daha önce yüklediyseniz, hiçbir etkiniz yoktur. Lütfen görmezden gelin.
  2. Yeterli para kullanmak azalmayacaktır.
  3. Ödül almak için reklam ve ücretsiz reklamlara gidin.
  1. Bu oyun VP UM ve Google üç parça seti gerektirir, bu da vazgeçilmezdir, aksi takdirde oyun geri döner. Huawei serisindeki cep telefonlarının çoğu Google ile yüklenmiştir (kurulum özünde yüklenmez) de işe yaramaz. Lütfen denemeyin.
  2. Oyunu yükleme çemberi birkaç kez gerçekleşecektir. İptal etmek için telefon geri düğmesine basın.
  3. Bu mod başlık veya döndürme riski vardır. Sadece deneyim içindir. Bu oyunu uzun süre seviyorsanız, lütfen orijinal sürümü destekleyin ve orijinal sürümü indirin
  4. Çok oyunculu modu oynatmayın, hatırlayın
 • Truck Simulator : Ultimate Mod Apk 1.2.6 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][VIP]

  Truck Simulator : Ultimate Mod Apk 1.2.6 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][VIP]

  27 Ağustos 2022'deki 1.1.9 sürümünün güncellenmesi aşağıdaki gibi değiştirilmiştir:
  1. İlk VIP seviyesi 30 seviye, 5.000 altın madeni para ve 1 milyon yuan. İlk değişiklik yalnızca ilk kez yüklenen cep telefonu için etkilidir. Bu oyunu daha önce yüklediyseniz, hiçbir etkiniz yoktur. Lütfen görmezden gelin.
  2. Yeterli para kullanmak azalmayacaktır.
  3. Ödül almak için reklam ve ücretsiz reklamlara gidin.
  1. Bu oyun VP UM ve Google üç parça seti gerektirir, bu da vazgeçilmezdir, aksi takdirde oyun geri döner. Huawei serisindeki cep telefonlarının çoğu Google ile yüklenmiştir (kurulum özünde yüklenmez) de işe yaramaz. Lütfen denemeyin.
  2. Oyunu yükleme çemberi birkaç kez gerçekleşecektir. İptal etmek için telefon geri düğmesine basın.
  3. Bu mod başlık veya döndürme riski vardır. Sadece deneyim içindir. Bu oyunu uzun süre seviyorsanız, lütfen orijinal sürümü destekleyin ve orijinal sürümü indirin
  4. Çok oyunculu modu oynatmayın, hatırlayın
 • Truck Simulator : Ultimate Mod Apk 1.2.3 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][VIP]

  Truck Simulator : Ultimate Mod Apk 1.2.3 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][VIP]

  27 Ağustos 2022'deki 1.1.9 sürümünün güncellenmesi aşağıdaki gibi değiştirilmiştir:
  1. İlk VIP seviyesi 30 seviye, 5.000 altın madeni para ve 1 milyon yuan. İlk değişiklik yalnızca ilk kez yüklenen cep telefonu için etkilidir. Bu oyunu daha önce yüklediyseniz, hiçbir etkiniz yoktur. Lütfen görmezden gelin.
  2. Yeterli para kullanmak azalmayacaktır.
  3. Ödül almak için reklam ve ücretsiz reklamlara gidin.
  【Dikkat】
  1. Bu oyun VP UM ve Google üç parça seti gerektirir, bu da vazgeçilmezdir, aksi takdirde oyun geri döner. Huawei serisindeki cep telefonlarının çoğu Google ile yüklenmiştir (kurulum özünde yüklenmez) de işe yaramaz. Lütfen denemeyin.
  2. Oyunu yükleme çemberi birkaç kez gerçekleşecektir. İptal etmek için telefon geri düğmesine basın.
  3. Bu mod başlık veya döndürme riski vardır. Sadece deneyim içindir. Bu oyunu uzun süre seviyorsanız, lütfen orijinal sürümü destekleyin ve orijinal sürümü indirin
  4. Çok oyunculu modu oynatmayın, hatırlayın
 • Truck Simulator : Ultimate Mod Apk 1.2.2 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][VIP]

  27 Ağustos 2022'deki 1.1.9 sürümünün güncellenmesi aşağıdaki gibi değiştirilmiştir:
  1. İlk VIP seviyesi 30 seviye, 5.000 altın madeni para ve 1 milyon yuan. İlk değişiklik yalnızca ilk kez yüklenen cep telefonu için etkilidir. Bu oyunu daha önce yüklediyseniz, hiçbir etkiniz yoktur. Lütfen görmezden gelin.
  2. Yeterli para kullanmak azalmayacaktır.
  3. Ödül almak için reklam ve ücretsiz reklamlara gidin.
  【Dikkat】
  1. Bu oyun VP UM ve Google üç parça seti gerektirir, bu da vazgeçilmezdir, aksi takdirde oyun geri döner. Huawei serisindeki cep telefonlarının çoğu Google ile yüklenmiştir (kurulum özünde yüklenmez) de işe yaramaz. Lütfen denemeyin.
  2. Oyunu yükleme çemberi birkaç kez gerçekleşecektir. İptal etmek için telefon geri düğmesine basın.
  3. Bu mod başlık veya döndürme riski vardır. Sadece deneyim içindir. Bu oyunu uzun süre seviyorsanız, lütfen orijinal sürümü destekleyin ve orijinal sürümü indirin
  4. Çok oyunculu modu oynatmayın, hatırlayın
 • Truck Simulator : Ultimate Mod Apk 1.1.9 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][VIP]

  27 Ağustos 2022'deki 1.1.9 sürümünün güncellenmesi aşağıdaki gibi değiştirilmiştir:
  1. İlk VIP seviyesi 30 seviye, 5.000 altın madeni para ve 1 milyon yuan. İlk değişiklik yalnızca ilk kez yüklenen cep telefonu için etkilidir. Bu oyunu daha önce yüklediyseniz, hiçbir etkiniz yoktur. Lütfen görmezden gelin.
  2. Yeterli para kullanmak azalmayacaktır.
  3. Ödül almak için reklam ve ücretsiz reklamlara gidin.
  【Dikkat】
  1. Bu oyun VP UM ve Google üç parça seti gerektirir, bu da vazgeçilmezdir, aksi takdirde oyun geri döner. Huawei serisindeki cep telefonlarının çoğu Google ile yüklenmiştir (kurulum özünde yüklenmez) de işe yaramaz. Lütfen denemeyin.
  2. Oyunu yükleme çemberi birkaç kez gerçekleşecektir. İptal etmek için telefon geri düğmesine basın.
  3. Bu mod başlık veya döndürme riski vardır. Sadece deneyim içindir. Bu oyunu uzun süre seviyorsanız, lütfen orijinal sürümü destekleyin ve orijinal sürümü indirin
 • Truck Simulator : Ultimate Mod Apk 1.1.0 [Sınırsız para][VIP]

  Yeni sürüm: 1.1.0 burada! Mod ve OBB dosyaları, sınırsız para/vip/altın ile geliyor!
 • Truck Simulator : Ultimate Mod Apk 1.0.4 [Sınırsız para]

  sınırsız para
  Reklam izlemeden ödüllendirin
 • Truck Simulator : Ultimate Mod Apk 1.0.3 [Sınırsız para][Reklamsız]

  : Reklam kazanma ödüllerini değiştirin, reklam ödülünü her kullandığınızda, çok para ve altın para kazanın. Fark etme: 1, bu oyunun bilimsel olarak çevrimiçi olması gerekir. 2, bu oyun Google üç parçalı set gerektirir ve cep telefonu Google Three-piece netizen'de bulunmamaktadır. Lütfen% 100 ağ oyun kutusunda "Google Installer 6.0" veya "Google Installer" ı indirin! 3, değiştirilmiş sürüm başlık riski vardır, uzun süre oynaması önerilir, lütfen orijinal sürümü indirin. ------------ Detaylı Açıklama: 1.% 100 ağ açık kurulumunda, Google Service, Google Market, Google Çerçevesinde "Google Installer" arayın. 2. Daha iyi bir VPN veya hızlandırıcı bulun, VPN bağlantısını ağdan açın, eğer bir hızlandırıcı ise, oyuna hızlandırıcıdan başlayın, girebilirsiniz!
 • Truck Simulator : Ultimate Mod Apk 1.0.2 [Sınırsız para][Reklamsız]

  : Reklam kazanma ödüllerini değiştirin, reklam ödülünü her kullandığınızda, çok para ve altın para kazanın. Fark etme: 1, bu oyunun bilimsel olarak çevrimiçi olması gerekir. 2, oyun Google tedavisini yaptı, eğer oyun sırasında bir geri dönüş fenomeni varsa, lütfen Google Three-piece setini yükleyin, cep telefonu Google'ın arkadaşları yoktur. Lütfen% 100 ağ oyun kutusunda "Google Installer 6.0" veya "Google Installer" ı indirin! 3, değiştirilmiş sürüm başlık riski vardır, uzun süre oynaması önerilir, lütfen orijinal sürümü indirin. ------------ Detaylı Açıklama: 1.% 100 ağ açık kurulumunda, Google Service, Google Market, Google Çerçevesinde "Google Installer" arayın. 2. Daha iyi bir VPN veya hızlandırıcı bulun, VPN bağlantısını ağdan açın, eğer bir hızlandırıcı ise, oyuna hızlandırıcıdan başlayın, girebilirsiniz!
 • Truck Simulator : Ultimate Mod Apk 1.0.1 [Sınırsız para][Reklamsız]

  : Reklam kazanma ödüllerini değiştirin, reklam ödülünü her kullandığınızda, çok para ve altın para kazanın. Fark etme: 1, bu oyunun bilimsel olarak çevrimiçi olması gerekir. 2, oyun Google tedavisini yaptı, eğer oyun sırasında bir geri dönüş fenomeni varsa, lütfen Google Three-piece setini yükleyin, cep telefonu Google'ın arkadaşları yoktur. Lütfen% 100 ağ oyun kutusunda "Google Installer 6.0" veya "Google Installer" ı indirin! 3, değiştirilmiş sürüm başlık riski vardır, uzun süre oynaması önerilir, lütfen orijinal sürümü indirin.
 • Truck Simulator : Ultimate Mod Apk 1.0.0 [Sınırsız para][Reklamsız]

  : Reklam kazanma ödüllerini değiştirin, reklam ödülünü her kullandığınızda, çok para ve altın para kazanın. Fark etme: 1, bu oyunun bilimsel olarak çevrimiçi olması gerekir. 2, oyun Google tedavisini yaptı, eğer oyun sırasında bir geri dönüş fenomeni varsa, lütfen Google Three-piece setini yükleyin, cep telefonu Google'ın arkadaşları yoktur. Lütfen% 100 ağ oyun kutusunda "Google Installer 6.0" veya "Google Installer" ı indirin! 3, değiştirilmiş sürüm başlık riski vardır, uzun süre oynaması önerilir, lütfen orijinal sürümü indirin.
 • Daha...[+]

İlgili Modlar

İndiren kişiler Truck Simulator : Ultimate şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme