HappyMod › Games › Simulation › University Empire Tycoon -Idle Mod
University Empire Tycoon -Idle Mod

University Empire Tycoon -Idle şık APK 1.19 [Sınırsız para][Unlimited]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-03-20

University Empire Tycoon -Idle şık değiştirilmiş bir versiyonudur University Empire Tycoon -Idle tarafından geliştirildi Codigames. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: 1. Sınırsız para (harcadığınızda artırmak)... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz University Empire Tycoon -Idle 1.19 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıUniversity Empire Tycoon -Idle şık APK 1.19 [Sınırsız para][Unlimited]
versiyon1.19
Güncelleme açık2024-03-20
Boyut164.84 MB
Mod Bilgisi1. Sınırsız para (harcadığınızda artırmak)
geliştiriciCodigames
Ringtone İndirAnime Ringtone
KategoriSimulation
Google Play'den edininUniversity Empire Tycoon -Idle
Orijinal apk'yı indirinUniversity Empire Tycoon -Idle (164.84 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Idle Life Sim - Simulator Game şık APK
Idle Supermarket Tycoon-Shop şık APK
Prison Empire Tycoon-Idle Game şık APK
Hotel Empire Tycoon-Idle Game şık APK
Lords & Castles şık APK
Idle Burger Empire Tycoon—Game şık APK
Idle Theme Park Tycoon şık APK
Idle Airport Tycoon - Planes şık APK
Idle Harbor Tycoon-Sea Docks şık APK
Dinosaur Park—Jurassic Tycoon şık APK
Idle Fitness Gym Tycoon - Game şık APK
Idle Police Tycoon - Cops Game şık APK
University Empire Tycoon -Idle şık APK
Idle Coffee Shop Tycoon şık APK
Idle Cooking Tycoon - Tap Chef şık APK
Supermarket Village—Farm Town şık APK
Hospital Empire Tycoon - Idle şık APK
Idle Town Master - Pixel Game şık APK
TV Empire Tycoon - Idle Game şık APK
Idle Barber Shop Tycoon - Game şık APK
Bağlantılar İndir:

University Empire Tycoon -Idle şık APK 1.19 [Sınırsız para][Unlimited]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (164.84 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler University Empire Tycoon -Idle şık APK 1.19 [Sınırsız para][Unlimited]

Video Doğrulandı

1. Sınırsız para (harcadığınızda artırmak)

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Asla her gün denemekten vazgeçmeyin.

Oyunu bitirmek için zor bir hedefe ulaşmak için çaba göstermelisiniz. Oyuna küçük, etkileyici olmayan bir okulda başlıyorsunuz. Zamanla, okulunuzun büyüklüğünü ve kalitesini artırmak için prestijli bir ilk kurs oluşturmalısınız. Bu yeni dikkatle, personelinize daha fazla üst düzey öğretmen eklemelisiniz. Ayrıca kampüsünüzün büyüklüğünü artırmalı ve ek eğitim programları eklemelisiniz. Bu, okulunuzun itibarını büyük ölçüde artıracaktır.

# Okul tesisleri ek öğrencileri karşılamak için genişler.

Okullar, tesislerini modernize etmek ve daha fazla öğrenciyi barındırmak için yüksek düzeyde fon gerektirir. Yeni sınıflar ve ekstra evler oluşturarak okulları genişletmeniz gerekir. Ek finansman kaynakları arasında spor salonları, yüzme havuzları, oyun alanları ve hatta okuldaki eğlence parkları bulunmaktadır. Küçük, minimalist bir okul pek çok öğrenciyi idare edemediği için okulların ek finansman kaynaklarına ihtiyacı vardır. Sonuç olarak, her zaman okulları finanse etmek için yeni yollar aramanız gerekir.

# Gelecek nesiller için öğretim programlarının iyileştirilmesi gereklidir.

Prestijli bir üniversite kaliteli bir müfredat gerektirir. Matematik, edebiyat, fizik, kimya, tarih, coğrafya, felsefe, yabancı dil ve sanat gibi konuları içermelidirler. Ayrıca, spor, yüzme, ekonomi, bilişim ve mesleki eğitim gibi ek konulara ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle, kolejler her yeni disiplin için birçok öğretmen işe almalıdır.

# Personel boyutunu artırmak için yeni bir pozisyon oluşturulmalıdır.

Bir okulun sağlık personeli, kapıcıları, öğretmenleri ve diğer eğitim personeli herhangi bir üniversite için önemlidir. Oyun Üniversitesi Empire Tycoon'da her zaman kiralanabilirler. Ayrıca, yöneticiler, muhasebeciler, güvenlik görevlileri ve daha fazlası ekibi mevcuttur. Bir okulun kirası ne kadar yüksek olursa, öğretmenler ve personel o kadar iyi olur. Okullar, prestijli eğitimcileri çektikleri için yüksek kiralık okulları tercih ederler.

# Öğrencilerin ihtiyaçlarına bakım sağlamak.

Bir okulun başı olarak, tüm öğrencilerinizin kaprislerini tatmin etmenin bir yolunu bulmanız gerekir. Bunlardan biri gülünç şeyler talep eden okula gelecek. Sonuç olarak, şimdiye kadarki en büyük üniversite imparatoru olmanız gerekir! Öğrencileri yeterince telafi ederek, kurumunuza daha fazla öğrenci tanıdık alma bonusu ile size tam ücret maliyetini ödüyorlar. Kurnaz bir eğitimci olarak, yönetim tarzınızı buna göre nasıl ayarlayacağınızı anlamanız gerekir.

# Sürekli okulu geliştirmek

Belli bir süre çalıştıktan sonra, okulun tesisleri ve personel çürümesi. Bu nedenle okuldaki onarımları izlemeli ve gerektiğinde periyodik olarak yeni öğretmenler işe almalısınız. Üniversite İmparatorluğu Tycoon dünyasında, diğer üniversitelerden rakipler size sürekli meydan okuyor ve geride bırakıyor. Sonuç olarak, öne çıkmayı umuyorsanız, uygun okul yönetimini dikkate almak çok önemlidir.

# Orijinal oyun açıklaması ile Üniversite Empire Tycoon hakkında bilgi edinin.

İş bilgili bir zihniyetini bir üniversitenin öğretim pozisyonu ile birleştirmelisiniz.

# Hem yetenekli bir iş adamı hem de profesyonel olarak istihdam olmalısınız.

Okulların bir müdür ve yöneticiye ihtiyacı vardır; Bunlar iki ayrı pozisyon, ama birlikte çalışırlar. Yönetici, okulun bakım, inşaat ve yükseltme süreçleri ile ilgili kararlar vermekten sorumludur. Ayrıca okulun yatırımına, yeniden yatırımına ve yeni inşaat süreçlerine de karar verirler. Yönetici ayrıca onarım, yükseltmeler ve halkla ilişkiler ile ilgili önemli kararlarla üniversitenin kamu imajını şekillendirmeye yardımcı olur. Birçok üniversite kampüsünün müdür ve yöneticinin rollerini birleştiren bir pozisyonu vardır. Bu halka açık okul sistemi, University Empire Tycoon adlı bir bilgisayar oyununda temsil edilmektedir. Bir üniversitenin genel müdürü olmak için bir işletme ve yönetim uzmanına ihtiyacı vardır. Bir okul oluştururken, bir yönetici önce hangi özel fakültelerin açılacağına karar vermesi gerekir: belirli çalışma alanlarına odaklanan departmanlar. Daha sonra, bu eğilimlere uygun disiplinler oluştururken öğrencilerin ve pazar trendlerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmalıdırlar. Yeni sınıflar ve programlar eklerken öğretmenlerin ve materyallerin de dikkate alınması gerekir. Bir okulun yöneticisi, departmanların düzenlenmesi ile ilgili diğer ayrıntıları da dikkate almalıdır. Bu, bir idari departman, insan kaynakları departmanı, denetim departmanı vb. Oluşturmayı içerir. Bu değişiklikleri yeni bir pozisyonun başlangıcında yapmak, uzun vadeli başarı için çok önemlidir, çünkü okulda öğretim ve öğrenmenin doğru desteğini sağlar. Her ay gelir, kâr ve gider rakamlarını dengelemeniz gerekir; Ayrıca, aylık ve yıllık giderler gibi maliyetleri takip etmeniz gerekir. Ayrıca, daha sonra geliştirilebilecek karlı bir işletmenin nasıl oluşturulacağını bilmeniz gerekir.

# Bir hareket tarzına karar verirken yön ve prensip hayati önem taşır.

Bir okulun yönetim stratejisi, belirli uzmanlık veya eğitim genişliğine bağlılık içermelidir. Örneğin, teknik üniversite insancıl sanatlardaki ana dalları caydırırken, politeknik üniversite daha geniş eğitimi teşvik eder. Bir okul, yeni teknolojiye veya ünlü profesörlere odaklanarak olağanüstü öğretim yetenekleri ve en son teknolojiyi takip edebilir. Her şey bu stratejiyi takip etmelidir - üniversitenin gelişiminin her aşaması için ilk kavram da dahil. Üniversiteler ve kamu veya özel işletmeler etkili iş modelleri kullanır. Başlamak için paraya, ayakta kalmak için kârlara ve büyümek için yeniden yatırıma ihtiyaçları var. Kaliteli derslere yatırım yapmanın yanı sıra, üniversitenizi kurarken çeşitli iş kararlarını göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu kararlar arasında laboratuvarlar, kütüphaneler, sınıflar ve yurtların kurulması yanı sıra onarmaları için personel ve yüklenicileri işe almayı da içerir.

# University Empire Tycoon -Idle şık APK 1.19 [Sınırsız para][Unlimited] Özellik:University Empire Tycoon – Idle Mod Unlimited Money offers an extraordinary twist to the educational management sim genre, dishing out a world where academic aspirations meet boundless resources. This mod removes the financial ceiling, allowing players to build and expand their dream university without the typical financial grind.

Building an Elite Institution

With the mod's unlimited money feature, players have carte blanche to erect grand lecture halls, research centers, and sports facilities. The absence of budget constraints enables swift campus development, bypassing the tedious process of generating revenue to fund improvements. Aspiring architects of academia can now manifest their vision of the perfect university without pausing for economic reasons.

Enhanced Curriculum and Research Opportunities

Players can swiftly establish a wide variety of faculties, departments, and courses without worrying about tuition fees covering costs. This mod encourages rapid experimentation with curriculum offerings and pushes for breakthroughs in research by promptly investing in top-tier labs and faculty talent.

Student Life and Happiness

Unlimited resources mean that enhancing student services and amenities is effortless. Players can offer plush dormitories, well-stocked libraries, and top-of-the-line recreational facilities to attract and retain students. Ensuring student happiness and success becomes a priority as universities strive to become hubs of scholarly excellence and vibrant social life.

Strategic Decisions and Management Focus

While the financial aspect of the game is simplified, strategic decision-making remains crucial. Players must intelligently allocate resources to balance growth, reputation, and academic quality. The mod shifts the focus to long-term planning and optimizing the overall efficiency and prestige of the institution.

Criticisms and Counterarguments

Critics argue that the unlimited money mod detracts from the game's realism and the satisfaction derived from overcoming financial obstacles. However, proponents suggest it provides an alternate playstyle that prioritizes creativity and the pursuit of educational perfection above all else.

Final Thesis

In conclusion, University Empire Tycoon – Idle Mod Unlimited Money transforms the game into an idyllic sandbox for higher education enthusiasts. It presents a unique opportunity to build an unparalleled academic powerhouse, unhindered by financial constraints. While it reduces the monetary challenge, it amplifies the joy of creating a thriving intellectual community and shaping a utopian university experience. For those seeking a deep dive into strategic campus management without the purse strings, this mod is a thesis worth defending.Bütün bir üniversiteyi yönetip en iyi üniversite rektörü olabilecek misiniz? İşin dizginlerini elinize alın ve bir üniversite kampüsü inşa ederek zengin olun! Küçük bir alanı işletmeye başlayın ve itibarınızın artması için çok çalışın. Mütevazı işletmenizi bir eğitim kurumuna dönüştürmek için her ayrıntıyı geliştirin ve yeni alanlar inşa edin, diğer üniversitelerle rekabet edin! Çalışanlarınızın ve öğrencilerin ihtiyaçlarıyla ilgilenin ve işinizi başarıyla büyütmek için doğru kararları alın. Sınıfları özelleştirin, yönetim departmanını iyileştirin, öğrencilere en iyi spor olanaklarını sağlayın veya boş paranızı en iyi öğretim görevlilerini işe almak için yatırın. Yaptığınız her seçimin büyüme stratejiniz üzerinde etkisi olacaktır! KAMPÜSÜNÜZÜ GENİŞLETİN: Üniversite tesislerinize yeni alanlar ekleyin! Yeni sınıflar, spor alanları veya kurumsal binalar inşa edin; açık eğlence alanları, fakülte dinlenme salonları, öğrenci kulüpleri; daha iyi basketbol potaları veya modern tahtalar kurun… Yeni fakülteler açın ve eğitim programını artırın: Matematik, Hukuk, Tıp fakültesi, Felsefe, Edebiyat, Fizik, Kimya veya Mühendislik. Hak ettiğiniz seçkin statüye ulaşmak için akıllıca büyümelisiniz. Akıllı yönetiminiz devasa bir üniversite kampüsüne sahip olmanızı sağlayacaktır. Durumu inceleyin, olasılıklarınıza bir göz atın ve bakiyenizi sabırla yatırın! ÖĞRENCİ İHTİYAÇLARINI KARŞILAYIN: Üniversiteniz ne kadar prestijli olursa, o kadar çok öğrenci gelir ve öğrenim ücretlerini memnuniyetle öder. Onların tüm ihtiyaçlarının farkında olmalı ve büyüme stratejinizi onların beklentilerini karşılayacak şekilde uyarlamalısınız! Öğrencilerinize en iyi didaktik materyalleri ve bursları sağlayın ve en seçkin öğrencilerin katılımını sağlayın. Okul sonrası aktiviteler eklemeyi unutmayın! PERSONELİNİZİ YÖNETİN: Üniversitenizin verimli bir çalışma ekibine ihtiyacı olacak ve siz değerli bir patron olmalısınız. Harcamalarınızı kontrol edin ve iş akışınıza ve stratejinize bağlı olarak işçileri işe alın ve işten çıkarın. Bakım personelini, inşaatçıları, kapıcıları veya ofis çalışanlarını işe alın. Mevcut tüm okul dersleri için en iyi öğretmenleri işe almayı unutmayın. Her bölüm işletmenizdeki temel ihtiyaçları karşılayacaktır ve üniversitenizi karlı hale getirmek için ekibinizi akıllıca yönetmelisiniz. ÇEVRİMİÇİ YARIŞMALARA KATILIN: Çevrimiçi olarak diğer üniversitelere karşı yarışın ve sıralamalarda yer almak için ilerleyin! Farklı çevrimiçi yarışmalara katılın ve durumunuzu geliştirin. Mümkün olan en iyi eğitim kurumunu yaratın ve bunu meslektaşlarınızla paylaşın. Üniversitedeki sıkı çalışmanız sayesinde farklı akademik alanlarda dünya çapında referans olma fırsatına sahip olacaksınız. Yönetim ve boşta oyunlardan hoşlanıyorsanız University Empire Tycoon'un keyfine varacaksınız! Karlı sonuçlarla bir kampüsü büyütmek için stratejik kararların alınması gereken, oynaması kolay, sıradan bir oyun. Küçük ve mütevazı bir kampüsten başlayarak tesislerinizi genişletin ve tesislerinizde gözle görülür ilerlemenin kilidini açın. Küçük işletmenizi en ünlü üniversiteye dönüştürün ve tüm zamanların en iyi üniversite yöneticisi olun!

Asla her gün denemekten vazgeçmeyin.
Okul tesisleri ek öğrencileri karşılamak için genişler.
Gelecek nesiller için öğretim programlarının iyileştirilmesi gereklidir.
Personel boyutunu artırmak için yeni bir pozisyon oluşturulmalıdır.
Öğrencilerin ihtiyaçlarına bakım sağlamak.
Sürekli okulu geliştirmek
Orijinal oyun açıklaması ile Üniversite Empire Tycoon hakkında bilgi edinin.
Hem yetenekli bir iş adamı hem de profesyonel olarak istihdam olmalısınız.
Bir hareket tarzına karar verirken yön ve prensip hayati önem taşır.

# Nasıl indirilir ve kurulur University Empire Tycoon -Idle şık APK 1.19 [Sınırsız para][Unlimited]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan University Empire Tycoon -Idle modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. University Empire Tycoon -Idle mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den University Empire Tycoon -Idle indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında University Empire Tycoon -Idle arayın.

# Tam Özellikler University Empire Tycoon -Idle şık APK 1.19 [Sınırsız para][Unlimited]

// İndirme Bilgileri //

Boyut164.8MB
versiyon1.19
Sürüm Kodu38
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE INTERNET CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE VIBRATE ACCESS_COARSE_LOCATION POST_NOTIFICATIONS AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS WAKE_LOCK RECEIVE BIND_APPHUB_SERVICE FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION C2D_MESSAGE BILLING
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi Çoklu Yayın moduna girmesine izin verir.
Titreşime erişime izin verir.
İzin verir
işlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'ı kullanma.:

KONUM:
Uygulamanın yaklaşık konuma erişmesine izin verir.
Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanır.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor University Empire Tycoon -Idle şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın University Empire Tycoon -Idle şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 56

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (56)

 • E

  @Anonim   2024-07-13 02:40:54

  Kimden:ES   cihaz:2212ARNC4L   OS:android 12
  generador de diamantes es muy ladilloso esperar tanto
 • U

  @Anonim   2024-07-08 22:30:35

  Kimden:US   cihaz:Pixel 3a   OS:android 12
  it's a very good game
 • U

  @Anonim   2024-07-04 19:07:19

  Kimden:US   cihaz:Infinix X626B   OS:android 9
  Fantastic
 • B

  @Anonim   2024-06-29 19:36:49

  Kimden:BR   cihaz:2210129SG   OS:android 14
  ....
 • U

  @Anonim   2024-06-24 21:35:45

  Kimden:US   cihaz:TECNO KJ5   OS:android 13
  waste of data. doesn't work
 • U

  @Anonim   2024-06-24 20:44:40

  Kimden:US   cihaz:TECNO KJ5   OS:android 13
  doesn't work
 • G

  @Anonim   2024-06-24 01:04:24

  Kimden:GB   cihaz:RMX2061   OS:android 11
  it works
 • U

  @Anonim   2024-06-18 02:45:20

  Kimden:US   cihaz:SM-S918U   OS:android 14
  bad doesn't work
 • F

  @Anonim   2024-06-16 06:33:07

  Kimden:FR   cihaz:SM-G965F   OS:android 10
  marche pas. "application non téléchargé"
 • U

  @Anonim   2024-06-14 04:47:37

  Kimden:US   cihaz:SM-A145M   OS:android 14
  doesn't install
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin University Empire Tycoon -Idle şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler University Empire Tycoon -Idle

 • B

  @Anonim   2023-03-09 17:07:51

  Kimden:BR   cihaz:Xiaomi 2201117TG   OS:android 12
  Será que teria como colocar gemas ilimitado por favor
 • G

  @Anonim   2023-02-18 00:03:19

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi 2201116PG   OS:android 12
  please make a mod with unlimited gems
 • C

  @Anonim   2023-01-08 18:44:08

  Kimden:CO   cihaz:samsung SM-A525M   OS:android 12
  We need a app with ONLY unlimited gems, like 100000 gems.
 • U

  @Anonim   2023-01-08 00:28:42

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A315G   OS:android 12
  we need unlimited GEMS and unlimited MONEY please please please please please please please please please please please please please please please please please please please
 • U

  @Anonim   2022-11-17 08:10:53

  Kimden:US   cihaz:motorola motorola one   OS:android 10
  Unlimited money, ilimi gems...............................
 • U

  @Anonim   2022-11-09 14:30:08

  Kimden:US   cihaz:vivo V2029   OS:android 12
  plzz make mod unlimited gems unlimited money nod is good but time is vast to construct so plzzz introduce the mode of unlimited gems
 • G

  @Anonim   2022-11-02 16:08:41

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A022F   OS:android 11
  plsss make unlimited money and unlimited diamond plssssss
 • U

  @Anonim   2022-10-26 10:18:02

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A205G   OS:android 11
  diamantes ilimitado porfavor sería mejor porque se desmoran horas para construir
 • I

  @Anonim   2022-10-25 13:53:30

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-J730G   OS:android 9
  saya mau uang nya banyak jadi main nya seru gitu jadi main nya jadi enak
 • U

  @Anonim   2022-10-21 13:39:52

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A205U   OS:android 10
  can we get a mod that gives us free in game purchases like the construction workers or a broken gem mod
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

University Empire Tycoon -Idle şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (24) Sürümler of University Empire Tycoon -Idle şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler University Empire Tycoon -Idle şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme