HappyMod › Games › Racing › CarX Highway Racing Mod
CarX Highway Racing Mod

CarX Highway Racing şık APK 1.75.2 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-05-15

CarX Highway Racing şık değiştirilmiş bir versiyonudur CarX Highway Racing tarafından geliştirildi Carx Technologies. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: sınırsız para birimi... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz CarX Highway Racing 1.75.2 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıCarX Highway Racing şık APK 1.75.2 [Sınırsız para]
versiyon1.75.2
Güncelleme açık2024-05-15
Boyut696.01 MB
Mod Bilgisisınırsız para birimi
geliştiriciCarx Technologies
Ringtone İndirToca Boca Ringtone
KategoriRacing
Google Play'den edininCarX Highway Racing
Orijinal apk'yı indirinCarX Highway Racing (696.01 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
CarX Drift Racing 2 şık APK
CarX Drift Racing şık APK
CarX Highway Racing şık APK
CarX Rally şık APK
CarX Drift Racing Lite şık APK
Bağlantılar İndir:

CarX Highway Racing şık APK 1.75.2 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (696.01 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Toca Boca Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler CarX Highway Racing şık APK 1.75.2 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

sınırsız para birimi

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları CarX Highway Racing şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Yoğun ve hızlı tempolu otoyol yarışı.

Carx Highway Racing'in yarış oyunu modları, heyecan verici bir atmosfer yaratmak için çeşitli deneyimler sunar. Karayolu yarış tamircisi oyunun en önemli yönüdür ve geleneksel yarıştan daha zor ve risklidir. Bununla birlikte, Carx Highway yarış sistemi, oyuncuların yenilikçi teknoloji sayesinde sorunsuz ve duyarlı bir hisle yarışmalarını sağlar. Bu, otoyol yarışını oyunculara alternatiflerinden çok daha çekici hale getirir. Karayollarındaki sürekli yarış sık kazlara neden olur. Oyunun puanlama sistemi, her bir eylemin performansını da dikkate alır, bu da en tehlikeli anları gerçekleştirirlerse daha fazla puana yol açar. Ayrıca, oyuncular kolluk kuvvetleri ve AI kontrollü araçları olmayan diğer oyuncularla mücadele etmek zorundadır. Bununla birlikte, diğer oyuncular ve anti-sosyal davranışlar bazı modlarda oynarken yeni bir sorun haline gelebilir.

# Araçları olağanüstü kavramlarla özelleştirin.

Birkaç yarış oyunu etkileyici araç özelleştirme sistemlerine sahiptir. Bu sistemler, oyuncuların arabalarının görünüşlerini değiştirmelerine ve gelişmiş bileşenlerle daha iyi performans göstermelerini sağlar. Ayrıca, farklı bileşenler seçerek üniforma ekleyebilir veya her otomobilin stilini büyük ölçüde değiştirebilirler. Uyumlu bileşenler seçerek, oyuncular zaman içinde otomobillerinin performansını artırabilirler.

# Yüksek hassasiyete sahip kontroller ve bir sıvı iticisi hassas hareket sağlar.

Carx Highway Racing, oyuncuların yarış deneyimini tercihlerine göre ayarlamalarına izin veren hassas kontroller sunar. Aracın hareket efektleri gerçekçi ve gerçekçi olacak şekilde tasarlanmıştır; Bu, oyunun genel eğlence değerine katkıda bulunur. Otoyol tehlikeli bir yarış pistidir ve oyuncular güveni artırmak veya birincilik şansını artırmak için kuralları özelleştirebilir.

# Egzotik yaratıklarla ve günlük zorluklarla karşılaşır.

Etkinlikler veya günlük zorluklar, birincil seviyelerin zorluğundan memnun olmazsa oyunculara yeni içerik sağlayabilir. Bu zorluklar dikkatle tasarlanmış ve oyuncuların yeteneklerini test eden özel içeriklerle birlikte gelir. Hatta oyuncuların düşük kaliteli araçları sınırlı bir süre kontrol etmesine izin verebilirler. Bu zorlukların ödülleri yüksek kaliteli ve cömerttir - taban seviyelerindekinden önemli ölçüde daha yüksektir. Bunun nedeni, bu zorlukların temel seviyelerin içeriğini, oyuncuların önemli ölçüde önemli ölçüde artırmasıdır.

# Oyun etkileyici üst düzey 3D grafiklere sahiptir.

Carx Highway Racing, yıldız görsel efektler ve grafikler sağlar. Görsel efektler otomobil yarışlarında yer alsa bile, her sahne yüksek kaliteli grafiklere ve efektlere sahiptir. Bu oyun birinci sınıf cihazlar için tasarlanmıştır ve düşük kaliteli cihazlar için önerilmez. Grafikler o kadar etkileyici ki, oyuncular başka bir arabada bir araba yarış sürücüsü gibi davranabilirler. Ayrıca, yüksek kaliteli görseller sayesinde çevre ile patlamalar ve etkileşimlerin görülmesi ve anlaşılması kolaydır. Carx Highway Racing, otoyollarda araba kullanmayı seven ve yüksek kaliteli grafiklerin tadını çıkaran yarışçılar için mükemmel bir oyun seçimidir. Birçok çevrimiçi çok oyunculu modun yanı sıra oyuncuların arkadaşlarıyla keyif almaları için özellikli etkinlikler sunar.

# Ürünün temel özellikleri arasında yüksek tanımlı bir kamera ve ses kayıt özelliği bulunmaktadır.

Kullanabileceğiniz farklı otomobil tutkunu arabalar mevcuttur. Bunlar arasında vintage kas arabaları, günlük otomobiller ve antika spor arabaları bulunmaktadır. Ayrıca, güçlü süper otomobiller var. Yoğun fizik tarafından desteklenen her inanılmaz beygir gücünü elinizde hissedebilirsiniz. Yeni rekabet ve sorunlar her zaman her mevsim ortaya çıkıyor. Zaman saldırısında incinmeden kursu bitirin, yarışmada grupla kalın veya meydan okumayı tamamlamak için başka bir seçenek seçin. Motorunuz yüksek bir gürültü yapar ve sireniniz sizden çalan herkesi uzaklaştırır. Kaçmadan önce, polisle yoldaki suç faaliyetlerini durdurun. Takip etmeniz veya kaçmanız gerektiğinde, sınırsız bir sürüş moduna geçebilirsiniz. Münhasırlık araçlar etkinliklere katılarak kazanılabilir.

# Bir ağızdan ağıza kampanyayla Carx Otoyol Yarışı'nı tanıtın.

Benimle sokak yarışçılarının cesur dünyasına adım atın! Yarış pistleri veya hava değişmezse genellikle yarış oyunlarına olan ilgisini kaybederim. Oyunun diğer yönlerinin de araçlar veya araçların tasarımları gibi değişmediğini düşünüyorum. Bu oyun birkaç saat oynadıktan sonra biraz sıkıcı. Bir düzine yarış oyunu oynayarak, oyunun oyun modunun ve nasıl oynayacağınızı görebilirsiniz. Carx Highway Racing, hem pratik hem de kişisel bir etkiyi birleştiren birkaç oyundan biridir. Sonuçları çarpıcı. Carx Highway Racing's Road'da araba kullanmak, birçok yasayı kırmayı ve tehlikeli düşmanlardan kurtulmayı gerektirir. Ayrıca, amaç kolluk kuvvetlerini aşmaktır.

# Gerçekçi ortamlarda fizik tabanlı bir yarış oyunu özellikleri.

Carx Highway Racing'i oynarken, sürüş deneyimini yakından simüle edecek şekilde sürüş yaparken her zaman yüzleşmelerden kaçınılmalıdır. Bu yüzden odaklanmak, bir gözü açık tutmak ve olabildiğince hızlı sürmek önemlidir - hepsi aşırı gerginliği korurken. Oyunda tartışmak istediğim ilk şey oyunun bu yönü. Topluluğunuzun örnek bir üyesi olarak kabul edilmek için toplumun tüm kurallarını çiğnemeniz gerekir. Ancak, şimdi sadece hıza odaklanmanız gerekir. İkinci bir geç kalırsanız, kelepçelenecek ve çevreleneceksiniz. Rahipler tarafından avlanmaktan kaçınmak için arabayı çok hızlı ve cesurca sürmelisiniz. Birçok gerçekçi simülasyon için yüksek hızlarda koşmak gerekli olsa da, hareketi yeniden üretmenin tek yolu bu değildir. Bir arabanın bir duvara çarpabileceğini ve hala yolda sıçrayabileceğini veya ekran bir jetle bir darbeden sarsıldığında şaşıracaksınız. Hızlı sürüş ve sıkma yaparken, araba yırtma dönemi sesi çıkarır.

# Oyunda birçok yarış arabası görünür.

Carx Highway Racing'de oyuncular 40'tan fazla araç türüne karşı yarışabilirler. Bunlar arasında klasik spor otomobiller, normal otomobiller ve kas arabaları bulunmaktadır. Güçlü süper araziler. Ne kadar uzun oynarsanız, ne kadar çok sahneniz olur, yeni araçların kilidini açmak için o kadar fazla şansınız vardır.

# CarX Highway Racing şık APK 1.75.2 [Sınırsız para] Özellik:CarX Highway Racing Mod game is a racing game. In this mod, you can get unlimited money. You can use these money to buy all the cars in the shop. You also can free to upgrade all the cars for free. With this mod, this game will be more interesting for you.

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.CarX Highway Racing, size benzeri görülmemiş bir sürüş deneyimi sunan gerçekçi bir fiziksel modele dayanan birkaç yarış oyunu arasındadır. Çok sayıda rakiple yüzleşin, acımasız polisten kaçın ve sınırsız sayıda yeni otoyol keşfedin. adrenalin, spor arabalar ve yüksek hızlı otoyollar! Belirli özellikler: - CarX Engine tarafından kontrol edilir - Yüksek kaliteli araba modelleri - Gece gündüz değişen ayrıntılı ortam - Yapay zeka unsurlarıyla tavizsiz rakipler - Canlı trafik ve acımasız polis - Çeşitli oyun modları - Senaryo modu , görevler ve görevler Buradaki tek kural bitiş çizgisini geçen ilk kişi olmaktır. Sosyal ağlardaki duyurularımızı takip edin: https://facebook.com/carxhighway/

Yoğun ve hızlı tempolu otoyol yarışı.
Araçları olağanüstü kavramlarla özelleştirin.
Yüksek hassasiyete sahip kontroller ve bir sıvı iticisi hassas hareket sağlar.
Egzotik yaratıklarla ve günlük zorluklarla karşılaşır.
Oyun etkileyici üst düzey 3D grafiklere sahiptir.
Ürünün temel özellikleri arasında yüksek tanımlı bir kamera ve ses kayıt özelliği bulunmaktadır.
Bir ağızdan ağıza kampanyayla Carx Otoyol Yarışı'nı tanıtın.
Gerçekçi ortamlarda fizik tabanlı bir yarış oyunu özellikleri.
Oyunda birçok yarış arabası görünür.

# Nasıl indirilir ve kurulur CarX Highway Racing şık APK 1.75.2 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan CarX Highway Racing modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. CarX Highway Racing mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den CarX Highway Racing indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında CarX Highway Racing arayın.

# Tam Özellikler CarX Highway Racing şık APK 1.75.2 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut696MB
versiyon1.75.2
Sürüm Kodu227
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET WRITE_EXTERNAL_STORAGE ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE READ_PHONE_STATE AD_ID RECEIVE_BOOT_COMPLETED POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK RECEIVE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS C2D_MESSAGE READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE CHECK_LICENSE READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın, sistem önyüklemesini tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
Kullanılmasına izin verir
PowerManager WakeLocks, işlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önler.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın, sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5B1B103FA442532DC31520CF82BA654AB
imza37CAB548D4972EEA2259422FBE1986CB0ACD0D23
CBE6A1BEDFBFA85C5D9779D3D7D32377B32CFA05707C5E251132E7E289FCEA04
GeçerliFri Mar 18 12:49:33 CET 2022 until: Tue Mar 12 12:49:33 CET 2047
Seri numarası241efb1d

// Geliştirici //

Geliştiricizhangkongkeji
OUzhangkong
organizasyonandroid
yerelÇangşa
ülkeÇin
şehirhunan

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor CarX Highway Racing şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın CarX Highway Racing şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 289

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (289)

 • U

  @Anonim   2024-06-14 08:31:28

  Kimden:US   cihaz:moto e20   OS:android 11
  abcd
 • U

  @Anonim   2024-06-14 05:11:26

  Kimden:US   cihaz:M2006C3LVG   OS:android 10
  mugueno
 • E

  @Anonim   2024-06-14 03:42:20

  Kimden:ES   cihaz:M2007J20CG   OS:android 12
  es muy bueno
 • A

  @Anonim   2024-06-14 03:21:36

  Kimden:AE   cihaz:SM-A315F   OS:android 12
  CarX Highway Racing
 • U

  @Anonim   2024-06-14 02:37:47

  Kimden:US   cihaz:V2029   OS:android 12
  Absolutely working mod if anyone needs this game's mod download this one
 • U

  @Anonim   2024-06-14 02:10:26

  Kimden:US   cihaz:T02   OS:android 12
  bad game guys
 • M

  @Anonim   2024-06-14 02:02:19

  Kimden:MM   cihaz:CPH2359   OS:android 14
  not working
 • U

  @Anonim   2024-06-14 01:12:14

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6516   OS:android 12
  es muy bueno el juego
 • F

  @Anonim   2024-06-14 00:21:05

  Kimden:FR   cihaz:itel P662L   OS:android 12
  ??
 • U

  @Anonim   2024-06-13 22:57:38

  Kimden:US   cihaz:RMX2020   OS:android 10
  salamat
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin CarX Highway Racing şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler CarX Highway Racing

 • A

  @Anonim   2023-03-23 14:23:56

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-J415F   OS:android 9
  n n
 • E

  @Anonim   2023-02-23 01:01:49

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi 220233L2G   OS:android 11
  حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي حياتي
 • F

  @Anonim   2023-02-06 05:45:09

  Kimden:FR   cihaz:Xiaomi Redmi Note 7   OS:android 10
  est ce que vous pouvez mettre un mod avec nitro infini ?
 • U

  @Anonim   2023-01-08 11:00:19

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO BD4h   OS:android 11
  I need this game to work for my phone but it keeps on saying unable to install
 • U

  @Anonim   2023-01-07 08:14:24

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo Y71A   OS:android 8.1.0
  I want a mod cause i wanna skip sum hardship and sum cars to get the supra
 • G

  @Anonim   2022-12-11 14:27:48

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A720F   OS:android 8.0.0
  plese open the game isisjsjejejwjwjsjsjfhrhrurururuururueiei3i33i3i3i3i3i3i3i3ieiie3i3i3ii3i3i3i3i3i
 • U

  @Anonim   2022-11-17 21:21:35

  Kimden:US   cihaz:ZTE ZTE Blade L8   OS:android 9
  MOD FREE SHOPING para comprar pistas que requieren dinero real para comprar
 • A

  @Anonim   2022-11-08 17:48:28

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A336E   OS:android 12
  اصدار 1.74.8 اتمني ينزل فاسرع وقت هذا الاصدار اخواني
 • E

  @Anonim   2022-11-07 09:57:25

  Kimden:EG   cihaz:OPPO CPH2083   OS:android 9
  jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjĵjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
 • G

  @Anonim   2022-11-01 19:40:08

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A805F   OS:android 11
  update gud gameeeeeeeeeee pleaseeeeeeeeeeeeeeee why do i need tu put 50 fkin characters
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

CarX Highway Racing şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (55) Sürümler of CarX Highway Racing şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler CarX Highway Racing şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme