HappyMod › Games › Arcade › Cooking Fever Mod
Cooking Fever Mod

Cooking Fever şık APK 18.1.0 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-06-08

Cooking Fever şık değiştirilmiş bir versiyonudur Cooking Fever tarafından geliştirildi Nordcurrent. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Cooking Fever (MOD, Sınırsız Para/Taş) 18.1.0... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Cooking Fever 18.1.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıCooking Fever şık APK 18.1.0 [Sınırsız para]
versiyon18.1.0
Güncelleme açık2023-06-08
Boyut155.28 MB
Mod BilgisiDownload Cooking Fever (MOD, Sınırsız Para/Taş) 18.1.0
geliştiriciNordcurrent
KategoriArcade
Google Play'den edininCooking Fever
Orijinal apk'yı indirinCooking Fever (239.88 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Pocket Styler: Fashion Stars şık APK
Cooking Fever: Restaurant Game şık APK
101-in-1 Games şık APK
Happy Clinic: Hospital Game şık APK
Sniper Arena: PvP Army Shooter şık APK
Murder by Choice: Mystery Game şık APK
Murder in Alps: Hidden Mystery şık APK
101-in-1 Games HD şık APK
Curse of the Werewolves şık APK
Happy Cafe şık APK
Building the China Wall 2 şık APK
Happy Chef 2 şık APK
Pirate Chronicles şık APK
Building the China Wall şık APK
Bake a Cake Puzzles & Recipes şık APK
Bağlantılar İndir:

Cooking Fever şık APK 18.1.0 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (239.88 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (239.88 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Cooking Fever şık APK 18.1.0 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız Paralar/Taşlar

Özellik V2 Özellik:
1. elmaslar
2. lot altın madeni para

Özellik V3 Özellik:
Sınırsız para

Özellik V4 Özellik:
MOD, Sınırsız Para/Taş

Özellik V5 Özellik:
Sınırsız Para/Taş

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Cooking Fever şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Süper güçleri olan nefis bir şefe dönüşün.

Oyun ateşinde ateşte, bir şef pozisyonunu alırsınız. Gerektiğinde müşteriler için yemekler hazırlamanız gerekir. Bu, Asya, Oyster Bar veya Fast Food restoranındaki birçok yerden birini seçerek yapılır. Hatta Idle Coffee Corp'ta çalışan olabilir ve bir kahve makinesinin deneyimi verilebilir. Çeşitli malzemelere sahip yeni ve ilginç tarifler, şef olarak yaratıcı ifadeyi teşvik ediyor. Bu yeni yemeklerde ve tekniklerde gezinmek olağanüstü pişirme becerileri gerektirir. Mutfağınızda kahve makineleri, ekmek kızartma makinesi, patlamış mısır makineleri ve diğer aletler gibi birçok aletiniz olacak. Bu araçlar, tüm müşterilerinizin yemeklerini istedikleri şekilde yapmanıza izin verir. Ayrıca memnun kalmaları için özel ihtiyaçlarını karşılayacaklar. Farklı ziyaretçiler ve bekleme süreleri ile her seviye de dikkate alınmıştır. İhtiyaç duydukları şeyi teslim ettikten sonra size ödeme yapacaklar. Değilse, ne yaparsanız yapın bitirecek ve terk edecekler.

# Kendi restoranınızı açın ve sıfırdan inşa edin.

Pişirme ateş oyunu oynamak size bir dizi yeni deneyim sunacaktır. Oyunu aynı anda akıllı bir restoran yöneticisi ve en iyi şef olarak da oynayabilirsiniz. Daha fazla müşteri çekmek ve restoranınızda deneyimlerini keyifli hale getirmek için iç mekanı dekore etmek önemlidir. Kuruluşunuza tablolar, zeminler ve diğer süslemeler eklemeyi düşünün. Bu, patronlarınızın arkadaşlarıyla tekrar tekrar geri dönmek isteyecek. Daha fazla misafiri davet ederek yiyecek taleplerinin sayısını artırırsınız. Sonuç olarak, mutfağınızı ve cihazlarınızı mümkün olduğunca çabuk yükseltmeniz gerekir. Konuklarınız arasında ek keyfi teşvik etmek için tereyağı çerezleri gibi konuk hediyeleri de verebilirsiniz. Oyunun zorluğu arttıkça yemek için yerler artar. Bu olduğunda gerçek hayat gibi geliyor. Daha fazla menü seçeneği ekleyerek daha yüksek sınıf restoran listesini tamamlayın. Bu, restoran zincirinizin etkisinin kapsamını artıracaktır.

# Pişirme ateşinin çekici özellikleri aşağıda listelenmiştir.

Ek tekrar özellikleri ile 1400'den fazla seviye mevcuttur. Bu fantastik! Ayrıca, oyuncular geçmiş seviyeleri tamamlayarak daha fazla para kazanabilirler. Yiyecekler, 350'den fazla malzemeye sahip 1300'den fazla farklı yemek içerir. Bu yemek pişirme tutkusuna yol açar! Her zaman güncellenen fast food, deniz ürünleri ve fırın gibi birçok yer vardır. Oyun içi ödüller altın ve deneyim şeklinde gelir. Ödüllü olmak, görevlerin tamamlanmasını veya görevleri tamamlamayı gerektirir. Yemekleri daha hızlı yapmak için, mutfak aletlerini altınla yükseltin. Her öğenin yükseltilmesi gereken üç yıldız vardır; Her yükseltme toplamına daha fazlasını ekler.

# Grafikler

Pişirme ateşi, göz alıcı yemekler sağlayan gerçekçi 3D grafiklere sahiptir. Binlerce tarif, gerçek hayattaki yemeklerle aynı dikkatle tasarlanmıştır. Kilonuzu azaltmayı planlıyorsanız bu oyunu oynamayı önermiyorum çünkü grafikleri kalori alımını azaltmayı zorlaştırıyor. Mutfak, bir ocakın pırıltısı veya bulaşıkların tıkanması gibi otantik ses efektleri ile birlikte gelir. Bu, genel daldırmaya katkıda bulunur ve oyuncuları ilgilendirir. Oyun içi boyut 87 megabayt, bu çok büyük değil.

# Gerçek bir Chef de Cuisine, gerçek mutfak becerileri ve deneyimi olan bir şef.

Mutfak becerilerinizi pişirme ateşiyle uygulayın! Android için hayallerinizi uygulamaya devam etmeniz gereken bir APK! Kendi restoranınızı çalıştırırken gerekli mutfak uzmanlığına sahip olduğunuzu kanıtlamanız gerekir. sence bu talebi karşılayabilecek misin? Bu oyun, dünya standartlarında olma hayalinizi takip ederek ünlü bir şef olmanızı sağlar. Müşterileri etkileyen ve daha fazlası için geri dönmeye teşvik eden yemekler oluşturun. Fast food eklemi veya Asya restoranı gibi nerede çalışacağınızı seçebilirsiniz. Bir fast food ekleminde çalışmak, müşteriler için yiyecek hazırlarken mutfak becerilerinizi teste sokar. Ayrıca yeni yemekler deneyecek ve müşterileriniz için yeni tarifler oluşturabilirsiniz. Bir şefin kullanabileceği her mutfak aracı hakkında bilgi edinmeniz gerekir. Buna patlamış mısır üreticileri, kızartma makinesi, kahve makineleri ve daha fazlası dahildir. Şefin daha zorlu siparişler ve öfkeli müşterilerle başa çıkması gerekeceğinden her seviye zorlaşacaktır. Artan taleplere ayak uydurmak için, seviyelendirerek oyununuzu artırmanız gerekir. Meydan okumaya hazır mısınız?

# Bir iş olarak kendi yerinizi yönetin yeni bir kariyer alır ve gelirinizi artırır.

Pişirme ateşi oyununda da bir restoran işletebilirsiniz. Bunu fark ettiğinizde, kendi işinizi yürütmenin, haşlanmış bir yumurta yapmak kadar kolay olmadığı anlaşılabilir. Yemek hazırlığı dışında, yemek odanız, mutfak ve diğer armatürlerdeki dekoru da düşünmelisiniz. Müşterilerinizi, yemeğinizin lezzetli olduğunu başkalarına bildirmeye nasıl teşvik edebileceğinizi düşünün - bu, işinizi artırmaya yardımcı olacaktır! Deli çalışma saatleri sayesinde, yoğun saatler herhangi bir iş için bir kabus. Tıpkı dünyadaki birçok restoranda olduğu gibi, müşteriler siparişleri bir kenara itildiğinde ve hatalar yapıldığında rahatsız olurlar. Müşteri şikayetlerini en aza indirmek için belirli standartlara hitap etmek bu süre zarfında herhangi bir işletme için kritik öneme sahiptir. Konuklara hediye olarak tereyağı kurabiyeleri vermek, restoranınızın kendisini olumlu deneyimlerle ilişkilendirmesine yardımcı olabilir. Bunun nedeni, hizmetiniz daha yüksek kalite, daha fazla restoran açabileceğinizdir. Reklamcılık

# Pişirme ateşi aşağıdakileri içerir:

Bu uygulamanın tüm özelliklerini listelemek, büyüklüğünü gerçekten takdir etmenin tek yoludur. Sadece oyunu oynayarak, yemek pişirmeye veya konuyla ilgilenmeye ilham verebilirsiniz. Yemek pişirme hayranı olmasanız bile, bu uygulamayı yine de eğlenceli bulacaksınız. Bir restorana sahip olmanın en iyi kısımlarından biri, müşterilerinize çok çeşitli yemekler sunmaktır. Oyun içi pişirme ateşi, 350'den fazla malzemeye sahip 1300'den fazla farklı gıda servis etmenizi sağlar. Sadece bu hedefi tamamlamak için konuklarınız için yeni tarifler pişirmeniz gerekir. Başarılı bir yemek hazırladığınızda oyun sizi deneyim ve altınla ödüllendirir. Ayrıca, yüksek başarılı oyuncular için ek ödüller sunarak görevleri tamamlamaya teşvik eder. Oyundaki yeni özelliklerin kilidini açmak, yemek hazırlama konusunda verimli ve yetenekli olarak kazandığınız ek deneyim gerektirir. ———

# Cooking Fever şık APK 18.1.0 [Sınırsız para] Özellik:Cooking Fever Mod is a nice arcade game with Unlimited coins and ges. In this mod, you can get a lot of money. You can free to use them to upgrade and unlock everythong. Enjoy the game!!!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Online

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Bu ÜCRETSİZ bağımlılık yapan zaman yönetimi oyununda dünyanın her yerinden lezzetli yemekler ve tatlılar pişirin! Tatlılar ve Fast Food'dan Deniz Ürünleri ve Oryantal Restoran'a kadar 20 benzersiz konum seçeneğiyle, çeşitli ortamlarda ve pişirme tekniklerinde becerilerinizi geliştirebileceksiniz. Birkaç yüz lezzetli yemek pişirmek için yüzden fazla malzeme kullanın. Kahve makineleri ve pirinç ocaklarından pizza fırınları ve patlamış mısır makinelerine kadar olası tüm mutfak aletlerini deneyin. Daha fazla müşteri çekmek için restoranlarınızı dekore edin. Müşterilerinizin deneyimini tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi daha kişisel ve akılda kalıcı hale getirmek için kurabiye veya kek gibi kendi hediyelerinizi yapın! Mutfağınızı yükseltin ve çok daha çeşitli yemekler üretin. Ah, bu oyunun ateş kadar bağımlılık yapıcı ve sürükleyici olduğunu söylemiş miydik? Yemek yaparken eğlenin ve lezzetli yemeklerinizi Facebook'ta arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın! ÖNEMLİ NOT: Cooking Fever oynamak için artık internet erişimi gerekiyor. Oyun, Cooking Fever günlük ödüllerimiz, kaybedilen oyun ilerlemesini geri getirme ve diğer oyun geliştirmeleri gibi özellikler için az miktarda veri kullanır. En yeni restoranımızı işletirken iyi vakit geçirmenizi umuyoruz! Özellikler:* 150 malzeme kullanılarak pişirilecek 400'den fazla yemek* 20 benzersiz konum* Tamamlanması gereken 400'den fazla seviye* Mutfak aletleriniz ve iç mekanınız için yüzlerce ve yüzlerce yükseltme bölgeye özel oyun içi teklifler* İlerlemenizi doğru bir şekilde kaydetmek için harici depolamaya erişin

Süper güçleri olan nefis bir şefe dönüşün.
Kendi restoranınızı açın ve sıfırdan inşa edin.
Pişirme ateşinin çekici özellikleri aşağıda listelenmiştir.
Grafikler
Gerçek bir Chef de Cuisine, gerçek mutfak becerileri ve deneyimi olan bir şef.
Bir iş olarak kendi yerinizi yönetin yeni bir kariyer alır ve gelirinizi artırır.
Pişirme ateşi aşağıdakileri içerir:

# Nasıl indirilir ve kurulur Cooking Fever şık APK 18.1.0 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Cooking Fever: Restaurant Game modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Cooking Fever: Restaurant Game mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Cooking Fever: Restaurant Game indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Cooking Fever: Restaurant Game arayın.

# Tam Özellikler Cooking Fever şık APK 18.1.0 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut155.3MB
versiyon18.1.0
Sürüm Kodu10579
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE VIBRATE' maxSdkVersion='18 AD_ID BIND_APPHUB_SERVICE POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE BILLING
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.Bir uygulamanın
sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i alın.:

Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD53ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imzaFD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
GeçerliTue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası83b12c6eac0de641

// Geliştirici //

GeliştiriciA1
OUA1
organizasyonA1
yereltembel ülke
ülkeRU
şehirtembel ülke

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Cooking Fever şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Cooking Fever şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 31

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (31)

 • U

  @Anonim   2023-06-08 11:27:51

  Kimden:US   cihaz:5007Z   OS:android 10
  it works well I do recommend
 • G

  @Anonim   2023-06-07 21:55:43

  Kimden:GB   cihaz:SM-A235F   OS:android 13
  Niceiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 • U

  @Anonim   2023-06-07 02:19:53

  Kimden:US   cihaz:M2003J15SC   OS:android 11
  Funciona muy bien el mod
 • G

  @Anonim   2023-06-06 11:46:24

  Kimden:GB   cihaz:CLT-L09   OS:android 10
  Yehhhhhhhhhh hhh h h hh h h h hh
 • G

  @Anonim   2023-06-06 02:48:10

  Kimden:GB   cihaz:SM-G780G   OS:android 13
  would not open, it doesn't work
 • G

  @Anonim   2023-06-06 02:45:30

  Kimden:GB   cihaz:SM-G780G   OS:android 13
  it kept kicking me out
 • A

  @Anonim   2023-06-05 07:41:52

  Kimden:AE   cihaz:SM-T290   OS:android 11
  ممتع للغاية والخقمفهحغنفهلماخ٥
 • J

  @Anonim   2023-06-05 03:25:59

  Kimden:JO   cihaz:itel L6502   OS:android 10
  العبه كثير حلوه ما شاء الله بتستاهل 5 نجوم
 • U

  @Anonim   2023-06-04 01:57:17

  Kimden:US   cihaz:vivo 1907   OS:android 12
  Nice Game
 • E

  @Anonim   2023-06-04 01:14:34

  Kimden:EG   cihaz:M2006C3MG   OS:android 10
  amar amrsskxkxjxjsjsksskdjdjnddndncbcdidj
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Cooking Fever şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Cooking Fever

 • U

  @Anonim   2023-03-26 02:37:35

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g41   OS:android 11
  por favor suban una actualización del juego con dinero la vrd es q los mods son muy buenos
 • U

  @Anonim   2023-03-20 16:18:35

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X688B   OS:android 11
  wanna promote this game and I need unlimited gems and coins to play plz help me the app is not installing
 • H

  @Anonim   2023-03-09 06:38:00

  Kimden:HN   cihaz:HUAWEI JLN-LX3   OS:android 11
 • I

  @Anonim   2023-03-04 20:57:09

  Kimden:IL   cihaz:OnePlus ONEPLUS A6003   OS:android 11
  update Najznznnznznznsnszjznznzznznsnznznznnzznnznznznznznzznnznznnzn znnznznznsnszjznznzznznsnznznznnzznnznznznznznzznnznznnznznnznznznsnszjznznzznznsnznznznnzznnznznznznznzznnznznnznznnznznznsnszjznznzznznsnznznznnzznnznznznznznzznnznznnznznnzznnznznznsnszjznznzznznsnznznznnzznnznznznznznzznnznznnznznnznznznsnszjznznzznznsnznznznnzznnznznznznznzznnznznnzn
 • F

  @Anonim   2023-02-20 19:30:35

  Kimden:FR   cihaz:samsung SM-G950F   OS:android 9
  A mod with only diamonds, want to play legit. No money pls. Thanks you !
 • B

  @Anonim   2023-01-26 00:50:15

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g52   OS:android 12
  Por favor atualiza o jogo, não tô conseguindo jogar, pois está pedindo atualização.
 • U

  @Anonim   2023-01-17 11:05:33

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g22   OS:android 12
  denme robux
 • E

  @Anonim   2023-01-05 07:35:01

  Kimden:ES   cihaz:Xiaomi 2201116SG   OS:android 12
  The latest version plsss the game is unupdated
 • M

  @Anonim   2022-12-24 11:18:15

  Kimden:MY   cihaz:vivo V2126   OS:android 13
  can you fix this problem,it say crash the game ,I have download 10 time it can't not play ,plz fast fix this problem !
 • U

  @Anonim   2022-12-23 02:30:35

  Kimden:US   cihaz:LGE LM-K300   OS:android 10
  Please update the game to the most recent version. The game will continue to be interrupted with a message saying to update the game.
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Cooking Fever şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (67) Sürümler of Cooking Fever şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Cooking Fever şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme