HappyMod › Games › Arcade › Cooking Fever Mod
Cooking Fever Mod

Cooking Fever şık APK 21.0.1 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-04-24

Cooking Fever şık değiştirilmiş bir versiyonudur Cooking Fever tarafından geliştirildi Nordcurrent. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Reklam izlemeden ödül alın, madeni para kazanmak için ha... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Cooking Fever 21.0.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıCooking Fever şık APK 21.0.1 [Sınırsız para]
versiyon21.0.1
Güncelleme açık2024-04-24
Boyut184.23 MB
Mod BilgisiReklam izlemeden ödül alın, madeni para kazanmak için harcayın.
geliştiriciNordcurrent
Ringtone İndirGame Bgm Ringtone
KategoriArcade
Google Play'den edininCooking Fever
Orijinal apk'yı indirinCooking Fever (184.23 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Cooking Fever: Restaurant Game şık APK
Pocket Styler: Fashion Stars şık APK
101-in-1 Games şık APK
Sniper Arena: PvP Army Shooter şık APK
Happy Clinic: Hospital Game şık APK
Murder by Choice: Mystery Game şık APK
101-in-1 Games HD şık APK
Curse of the Werewolves şık APK
Happy Cafe şık APK
Building the China Wall şık APK
El alegre chef 2 şık APK
Building the China Wall 2 şık APK
Bake a Cake şık APK
Bağlantılar İndir:

Cooking Fever şık APK 21.0.1 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (16.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (184.23 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Bgm Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Cooking Fever şık APK 21.0.1 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Reklam izlemeden ödül alın, madeni para kazanmak için harcayın.

Özellik V2 Özellik:
MOD, Sınırsız Para / Mücevher

Özellik V3 Özellik:
Reklamlar kaldırıldı
Mod, Sınırsız Para/Taşlar

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Cooking Fever şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Süper güçleri olan nefis bir şefe dönüşün.

Oyun ateşinde ateşte, bir şef pozisyonunu alırsınız. Gerektiğinde müşteriler için yemekler hazırlamanız gerekir. Bu, Asya, Oyster Bar veya Fast Food restoranındaki birçok yerden birini seçerek yapılır. Hatta Idle Coffee Corp'ta çalışan olabilir ve bir kahve makinesinin deneyimi verilebilir. Çeşitli malzemelere sahip yeni ve ilginç tarifler, şef olarak yaratıcı ifadeyi teşvik ediyor. Bu yeni yemeklerde ve tekniklerde gezinmek olağanüstü pişirme becerileri gerektirir. Mutfağınızda kahve makineleri, ekmek kızartma makinesi, patlamış mısır makineleri ve diğer aletler gibi birçok aletiniz olacak. Bu araçlar, tüm müşterilerinizin yemeklerini istedikleri şekilde yapmanıza izin verir. Ayrıca memnun kalmaları için özel ihtiyaçlarını karşılayacaklar. Farklı ziyaretçiler ve bekleme süreleri ile her seviye de dikkate alınmıştır. İhtiyaç duydukları şeyi teslim ettikten sonra size ödeme yapacaklar. Değilse, ne yaparsanız yapın bitirecek ve terk edecekler.

# Kendi restoranınızı açın ve sıfırdan inşa edin.

Pişirme ateş oyunu oynamak size bir dizi yeni deneyim sunacaktır. Oyunu aynı anda akıllı bir restoran yöneticisi ve en iyi şef olarak da oynayabilirsiniz. Daha fazla müşteri çekmek ve restoranınızda deneyimlerini keyifli hale getirmek için iç mekanı dekore etmek önemlidir. Kuruluşunuza tablolar, zeminler ve diğer süslemeler eklemeyi düşünün. Bu, patronlarınızın arkadaşlarıyla tekrar tekrar geri dönmek isteyecek. Daha fazla misafiri davet ederek yiyecek taleplerinin sayısını artırırsınız. Sonuç olarak, mutfağınızı ve cihazlarınızı mümkün olduğunca çabuk yükseltmeniz gerekir. Konuklarınız arasında ek keyfi teşvik etmek için tereyağı çerezleri gibi konuk hediyeleri de verebilirsiniz. Oyunun zorluğu arttıkça yemek için yerler artar. Bu olduğunda gerçek hayat gibi geliyor. Daha fazla menü seçeneği ekleyerek daha yüksek sınıf restoran listesini tamamlayın. Bu, restoran zincirinizin etkisinin kapsamını artıracaktır.

# Pişirme ateşinin çekici özellikleri aşağıda listelenmiştir.

Ek tekrar özellikleri ile 1400'den fazla seviye mevcuttur. Bu fantastik! Ayrıca, oyuncular geçmiş seviyeleri tamamlayarak daha fazla para kazanabilirler. Yiyecekler, 350'den fazla malzemeye sahip 1300'den fazla farklı yemek içerir. Bu yemek pişirme tutkusuna yol açar! Her zaman güncellenen fast food, deniz ürünleri ve fırın gibi birçok yer vardır. Oyun içi ödüller altın ve deneyim şeklinde gelir. Ödüllü olmak, görevlerin tamamlanmasını veya görevleri tamamlamayı gerektirir. Yemekleri daha hızlı yapmak için, mutfak aletlerini altınla yükseltin. Her öğenin yükseltilmesi gereken üç yıldız vardır; Her yükseltme toplamına daha fazlasını ekler.

# Grafikler

Pişirme ateşi, göz alıcı yemekler sağlayan gerçekçi 3D grafiklere sahiptir. Binlerce tarif, gerçek hayattaki yemeklerle aynı dikkatle tasarlanmıştır. Kilonuzu azaltmayı planlıyorsanız bu oyunu oynamayı önermiyorum çünkü grafikleri kalori alımını azaltmayı zorlaştırıyor. Mutfak, bir ocakın pırıltısı veya bulaşıkların tıkanması gibi otantik ses efektleri ile birlikte gelir. Bu, genel daldırmaya katkıda bulunur ve oyuncuları ilgilendirir. Oyun içi boyut 87 megabayt, bu çok büyük değil.

# Gerçek bir Chef de Cuisine, gerçek mutfak becerileri ve deneyimi olan bir şef.

Mutfak becerilerinizi pişirme ateşiyle uygulayın! Android için hayallerinizi uygulamaya devam etmeniz gereken bir APK! Kendi restoranınızı çalıştırırken gerekli mutfak uzmanlığına sahip olduğunuzu kanıtlamanız gerekir. sence bu talebi karşılayabilecek misin? Bu oyun, dünya standartlarında olma hayalinizi takip ederek ünlü bir şef olmanızı sağlar. Müşterileri etkileyen ve daha fazlası için geri dönmeye teşvik eden yemekler oluşturun. Fast food eklemi veya Asya restoranı gibi nerede çalışacağınızı seçebilirsiniz. Bir fast food ekleminde çalışmak, müşteriler için yiyecek hazırlarken mutfak becerilerinizi teste sokar. Ayrıca yeni yemekler deneyecek ve müşterileriniz için yeni tarifler oluşturabilirsiniz. Bir şefin kullanabileceği her mutfak aracı hakkında bilgi edinmeniz gerekir. Buna patlamış mısır üreticileri, kızartma makinesi, kahve makineleri ve daha fazlası dahildir. Şefin daha zorlu siparişler ve öfkeli müşterilerle başa çıkması gerekeceğinden her seviye zorlaşacaktır. Artan taleplere ayak uydurmak için, seviyelendirerek oyununuzu artırmanız gerekir. Meydan okumaya hazır mısınız?

# Bir iş olarak kendi yerinizi yönetin yeni bir kariyer alır ve gelirinizi artırır.

Pişirme ateşi oyununda da bir restoran işletebilirsiniz. Bunu fark ettiğinizde, kendi işinizi yürütmenin, haşlanmış bir yumurta yapmak kadar kolay olmadığı anlaşılabilir. Yemek hazırlığı dışında, yemek odanız, mutfak ve diğer armatürlerdeki dekoru da düşünmelisiniz. Müşterilerinizi, yemeğinizin lezzetli olduğunu başkalarına bildirmeye nasıl teşvik edebileceğinizi düşünün - bu, işinizi artırmaya yardımcı olacaktır! Deli çalışma saatleri sayesinde, yoğun saatler herhangi bir iş için bir kabus. Tıpkı dünyadaki birçok restoranda olduğu gibi, müşteriler siparişleri bir kenara itildiğinde ve hatalar yapıldığında rahatsız olurlar. Müşteri şikayetlerini en aza indirmek için belirli standartlara hitap etmek bu süre zarfında herhangi bir işletme için kritik öneme sahiptir. Konuklara hediye olarak tereyağı kurabiyeleri vermek, restoranınızın kendisini olumlu deneyimlerle ilişkilendirmesine yardımcı olabilir. Bunun nedeni, hizmetiniz daha yüksek kalite, daha fazla restoran açabileceğinizdir. Reklamcılık

# Pişirme ateşi aşağıdakileri içerir:

Bu uygulamanın tüm özelliklerini listelemek, büyüklüğünü gerçekten takdir etmenin tek yoludur. Sadece oyunu oynayarak, yemek pişirmeye veya konuyla ilgilenmeye ilham verebilirsiniz. Yemek pişirme hayranı olmasanız bile, bu uygulamayı yine de eğlenceli bulacaksınız. Bir restorana sahip olmanın en iyi kısımlarından biri, müşterilerinize çok çeşitli yemekler sunmaktır. Oyun içi pişirme ateşi, 350'den fazla malzemeye sahip 1300'den fazla farklı gıda servis etmenizi sağlar. Sadece bu hedefi tamamlamak için konuklarınız için yeni tarifler pişirmeniz gerekir. Başarılı bir yemek hazırladığınızda oyun sizi deneyim ve altınla ödüllendirir. Ayrıca, yüksek başarılı oyuncular için ek ödüller sunarak görevleri tamamlamaya teşvik eder. Oyundaki yeni özelliklerin kilidini açmak, yemek hazırlama konusunda verimli ve yetenekli olarak kazandığınız ek deneyim gerektirir. ———

# Cooking Fever şık APK 21.0.1 [Sınırsız para] Özellik:Cooking Fever Mod is a nice arcade game with Unlimited coins and ges. In this mod, you can get a lot of money. You can free to use them to upgrade and unlock everythong. Enjoy the game!!!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Online

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Bu ÜCRETSİZ bağımlılık yaratan zaman yönetimi oyununda dünyanın her yerinden lezzetli yemekler ve tatlılar pişirin! Tatlılardan Fast Food'a, Deniz Ürünleri ve Doğu Restoranlarına kadar 20 benzersiz mekan seçeneğiyle, çeşitli ortamlarda ve pişirme tekniklerinde becerilerinizi geliştirebileceksiniz. Yüzlerce lezzetli yemek pişirmek için yüzden fazla malzeme kullanın. Kahve makinesinden pirinç pişiricisine, pizza fırınından patlamış mısır makinesine kadar mümkün olan tüm mutfak aletlerini deneyin. Daha fazla müşteri çekmek için restoranlarınızı dekore edin. Müşterilerinizin deneyimini tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi daha kişisel ve akılda kalıcı kılmak için kurabiye veya kek gibi kendi hediyelerinizi yapın! Mutfağınızı yükseltin ve daha da fazla çeşitte yemek üretin. Peki bu oyunun ateş kadar bağımlılık yapıcı ve sürükleyici olduğunu söylemiş miydik? Yemek pişirirken eğlenin ve lezzetli yemeklerinizi Facebook'ta arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın! ÖNEMLİ NOT: Cooking Fever'ı oynamak için artık internet erişimi gerekiyor. Oyun, Cooking Fever günlük ödüllerimiz, kaybedilen oyun ilerlemesinin geri kazanılması ve diğer oyun iyileştirmeleri gibi özellikler için az miktarda veri kullanır. En yeni restoranımızı işletirken harika vakit geçirmenizi umuyoruz! Özellikler:* 150 malzeme kullanarak pişirilecek 400'den fazla yemek* 20 benzersiz konum* Tamamlanacak 400'den fazla seviye* Mutfak aletleriniz ve iç mekanınız için yüzlerce yükseltme Cooking Fever, bazı işlevleri tam olarak etkinleştirmek için izin ister:* Konum erişimi – sağlamak için bölgeye özel oyun içi teklifler* İlerlemenizi doğru şekilde kaydetmek için harici depolamaya erişin

Süper güçleri olan nefis bir şefe dönüşün.
Kendi restoranınızı açın ve sıfırdan inşa edin.
Pişirme ateşinin çekici özellikleri aşağıda listelenmiştir.
Grafikler
Gerçek bir Chef de Cuisine, gerçek mutfak becerileri ve deneyimi olan bir şef.
Bir iş olarak kendi yerinizi yönetin yeni bir kariyer alır ve gelirinizi artırır.
Pişirme ateşi aşağıdakileri içerir:

# Nasıl indirilir ve kurulur Cooking Fever şık APK 21.0.1 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Cooking Fever: Restaurant Game modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Cooking Fever: Restaurant Game mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Cooking Fever: Restaurant Game indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Cooking Fever: Restaurant Game arayın.

# Tam Özellikler Cooking Fever şık APK 21.0.1 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut184.2MB
versiyon21.0.1
Sürüm Kodu10839
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE VIBRATE' maxSdkVersion='18 AD_ID BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE POST_NOTIFICATIONS RECEIVE FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION BILLING
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği diğer.#Uygulama, Mobil İletişim için Küresel Sistem (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5B1B103FA442532DC31520CF82BA654AB
imza37CAB548D4972EEA2259422FBE1986CB0ACD0D23
CBE6A1BEDFBFA85C5D9779D3D7D32377B32CFA05707C5E251132E7E289FCEA04
GeçerliFri Mar 18 12:49:33 CET 2022 until: Tue Mar 12 12:49:33 CET 2047
Seri numarası241efb1d

// Geliştirici //

Geliştiricizhangkongkeji
OUzhangkong
organizasyonandroid
yerelÇangşa
ülkeÇin
şehirhunan

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Cooking Fever şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Cooking Fever şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 36

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (36)

 • R

  @Anonim   2024-05-22 11:50:22

  Kimden:RU   cihaz:Infinix X695C   OS:android 11
  класс
 • U

  @Anonim   2024-05-22 07:47:13

  Kimden:US   cihaz:Redmi Note 8   OS:android 10
  muy bueno
 • T

  @Anonim   2024-05-22 02:40:08

  Kimden:TH   cihaz:SM-A546E   OS:android 14
  good
 • D

  @Anonim   2024-05-22 02:21:16

  Kimden:DE   cihaz:SM-G996B   OS:android 14
  gute
 • U

  @Anonim   2024-05-22 01:16:24

  Kimden:US   cihaz:itel P662L   OS:android 12
  erty
 • Z

  @Anonim   2024-05-22 00:09:57

  Kimden:ZA   cihaz:SM-G970F   OS:android 12
  Great mod, however the game freeze after every ad since the update. Please take a look at that thanks.
 • I

  @Anonim   2024-05-22 00:06:50

  Kimden:IT   cihaz:SM-T505   OS:android 12
  .wwoow
 • U

  @Anonim   2024-05-21 22:58:34

  Kimden:US   cihaz:RMX3710   OS:android 14
  12345
 • G

  @Anonim   2024-05-21 21:46:29

  Kimden:GB   cihaz:SM-J600G   OS:android 9
  it's working thanks
 • I

  @Anonim   2024-05-21 15:45:44

  Kimden:IQ   cihaz:Infinix X6528   OS:android 13
  خليل ودلجان ومحمد وثائر
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Cooking Fever şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Cooking Fever

 • U

  @Anonim   2023-03-26 02:37:35

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g41   OS:android 11
  por favor suban una actualización del juego con dinero la vrd es q los mods son muy buenos
 • U

  @Anonim   2023-03-20 16:18:35

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X688B   OS:android 11
  wanna promote this game and I need unlimited gems and coins to play plz help me the app is not installing
 • H

  @Anonim   2023-03-09 06:38:00

  Kimden:HN   cihaz:HUAWEI JLN-LX3   OS:android 11
 • I

  @Anonim   2023-03-04 20:57:09

  Kimden:IL   cihaz:OnePlus ONEPLUS A6003   OS:android 11
  update Najznznnznznznsnszjznznzznznsnznznznnzznnznznznznznzznnznznnzn znnznznznsnszjznznzznznsnznznznnzznnznznznznznzznnznznnznznnznznznsnszjznznzznznsnznznznnzznnznznznznznzznnznznnznznnznznznsnszjznznzznznsnznznznnzznnznznznznznzznnznznnznznnzznnznznznsnszjznznzznznsnznznznnzznnznznznznznzznnznznnznznnznznznsnszjznznzznznsnznznznnzznnznznznznznzznnznznnzn
 • F

  @Anonim   2023-02-20 19:30:35

  Kimden:FR   cihaz:samsung SM-G950F   OS:android 9
  A mod with only diamonds, want to play legit. No money pls. Thanks you !
 • B

  @Anonim   2023-01-26 00:50:15

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g52   OS:android 12
  Por favor atualiza o jogo, não tô conseguindo jogar, pois está pedindo atualização.
 • U

  @Anonim   2023-01-17 11:05:33

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g22   OS:android 12
  denme robux
 • E

  @Anonim   2023-01-05 07:35:01

  Kimden:ES   cihaz:Xiaomi 2201116SG   OS:android 12
  The latest version plsss the game is unupdated
 • M

  @Anonim   2022-12-24 11:18:15

  Kimden:MY   cihaz:vivo V2126   OS:android 13
  can you fix this problem,it say crash the game ,I have download 10 time it can't not play ,plz fast fix this problem !
 • U

  @Anonim   2022-12-23 02:30:35

  Kimden:US   cihaz:LGE LM-K300   OS:android 10
  Please update the game to the most recent version. The game will continue to be interrupted with a message saying to update the game.
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Cooking Fever şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (78) Sürümler of Cooking Fever şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Cooking Fever şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme