HappyMod › Games › Casual › Pocket Styler Mod
Pocket Styler Mod

Pocket Styler şık APK 8.0.0 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-06-10

Pocket Styler şık değiştirilmiş bir versiyonudur Pocket Styler tarafından geliştirildi Nordcurrent. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: sınırsız para... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Pocket Styler 8.0.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıPocket Styler şık APK 8.0.0 [Sınırsız para]
versiyon8.0.0
Güncelleme açık2024-06-10
Boyut187.56 MB
Mod Bilgisisınırsız para
geliştiriciNordcurrent
Ringtone İndirGame Bgm Ringtone
KategoriCasual
Google Play'den edininPocket Styler
Orijinal apk'yı indirinPocket Styler (187.56 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Cooking Fever: Restaurant Game şık APK
Pocket Styler: Fashion Stars şık APK
101-in-1 Games şık APK
Sniper Arena: PvP Army Shooter şık APK
Happy Clinic: Hospital Game şık APK
Murder by Choice: Mystery Game şık APK
101-in-1 Games HD şık APK
Curse of the Werewolves şık APK
Happy Cafe şık APK
Building the China Wall şık APK
El alegre chef 2 şık APK
Building the China Wall 2 şık APK
Bake a Cake şık APK
Bağlantılar İndir:

Pocket Styler şık APK 8.0.0 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (187.56 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Bgm Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Pocket Styler şık APK 8.0.0 [Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
Ücretsiz alışveriş

Özellik V2 Özellik:
sınırsız para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Bu mükemmel kaynaklarla prestijli moda dünyasına girin.

Pocket Styler, oyunculara benzersiz moda kıyafetleriyle dolu bir dünyaya erişim sağlar. Daha şaşırtıcı bir karakter veya kıyafet oluşturmak için oyuncuların farklı unsurları birleştirmesi gerekir. Bu oyun diğer moda oyunlarından çok farklı bir oyun sunuyor - oyuncular yeni modaları keşfediyor ve unutulmaz etkinliklere katılıyor. Bu oyunu oynamak için önce karakteriniz için varsayılan bir stil seçmelisiniz. Bu, karakterinizin oyuncuları temsil etmek için kullandığı stil olacaktır. Bu adım atıldıktan sonra, oyunun etkinliklerinde oynamaya başlayabilirsiniz. Her etkinlik, başarılı olmak için belirli gereksinimleri karşılamanızı gerektirir. Ancak, varsayılan bir stil seçmek, bu gereksinimleri tamamlamak için zaman kazandıracaktır.

# Birçok etkinliğe katılın.

Oyun Pocket Styler'da, farklı karakterlerle ilgili moda ile ilgili etkinlikleri yenmelisiniz. Oyunun bu ilk adımını tamamlamak için kıyafetleri değiştirmelisiniz. Bundan sonra Pocket Styler'ın ana oyunu başlar. Farklı karakterlerin farklı portrelerinin önünde dururken bir şehir manzarası göreceksiniz. Herhangi bir portre seçmeli ve ardından bir stil geliştirerek ve ortaya konan gereksinimleri karşılayarak karakterini karşılamalısınız. Bir moda oyununa başlarken, oyuncular para ile aksesuar ve kıyafet satın almalıdır. Her oyuncuya elmaslar da verilir; Bu şekilde daha fazla kıyafet ve stil sağlayabilirler. Moda oyunları, sonucu belirlemek için birçok faktör gerektirir; Bunlar her stile özgü gereksinimleri içerir. Gerekli öğeleri topladığınızda ve karakterinize uyguladığınızda, bir sonraki adım, stiliniz için bir not alacağınız değerlendirme alanına ilerlemektir.

# Oyun içi para birimini kullanarak yeni kıyafetlerin ve stillerin kilidini açın.

Yıldızlar, puanla ilişkili sayıya göre cep styler'da verilir. Daha yüksek bir sayı, oyunun özellikleri ve estetiğinin göze çarpan bir kişiyi yaratmak için bir araya geldiği için daha büyük ödüller verir. Ek avantajlar arasında artan olay ödülleri, her yıldız kazanıldıkça artan daha yüksek seviye ve deneyim puanları yer alır. Bir dahaki sefere bu oyunu oynadığınızda, yeni aksesuarlar satın almanız gerekir. Bunun nedeni, karakterinizin seviyesi her arttığında ek aksesuarların kullanıma sunulmasıdır. Çeşitli stillerin kilidini açmak ve para kazanmak için oyun içi etkinliklere katılmanız gerekir. Bunu yapmak, kazandığınız parayla satın alabileceğiniz daha etkileyici kaplamalara erişmenizi sağlar. Oyunlara her gün oyuncuların katılması için yeni etkinlikler eklenir.

# Cep stilinin hikayesini anlatın.

Bir moda ikonu olarak yüksek modaya açın.

# Kadın oyuncular için olağanüstü estetik değere sahip bir moda oyunu.

Ben büyük bir moda hayranı değilim. Bu oyunu oynamama ve gözden geçirmeme yardımcı olmak için iyi huylu kız arkadaşımı askıya almak zorunda kaldım. Ona oyunun nasıl hissettiğini sorduğumda cevap verdi. Sevincini ışınlayan bir gülümsemeyle ifade etti. Fashionistalar ve moda meraklıları hakkında bilgi edinmekten hoşlanan yukarıdaki kız arkadaşım, cep styler uygulamasını çok sevecekti. Uygulama, moda endüstrisine katılan insanlar için tutku veya merakı olanlar için harika. Irk, ten rengi veya fizik tipinden bağımsız olarak, oyunda bir model olarak Miss World Standard Saatli figürünü zahmetsizce başaracaksınız. Nasıl göründüğünüz veya ne tür bir bedeniniz olduğundan endişelenmenize gerek yok! Oyun ilerledikçe, üstün moda anlayışınız her geçen turda daha belirgin hale gelir. Bunun nedeni, yavaş yavaş modanın tüm stilleri ve renklerinde uzman olmanızdır. New York City kariyeriniz sona erdi, çünkü şimdi moda trendleri dünyasında egemenliğiniz var.

# Pocket Styler tüm ilerlemesi boyunca ne elde etti?

Rachel oyunu başlangıçta oyuncuya tanıtıyor. Karakter anlatıcısı oyuncuya bazı ilk sorular sorar ve onlara cilt tonu ve saç stili gibi çeşitli kozmetik değişiklikler sunar. Oyuncular da tercih ettikleri renkleri ve hobileri seçebilirler. Rachel, modeller için kıyafetleri seçmek için alışverişe götürerek iyi görünmenize yardımcı olur. En azından ne yaparsanız yapın, modelleriniz önce iyi görünmelidir! Rachel, yakınlarda insanların seçtiğiniz sonuçları görebilmeleri için geri dönmenizi istediğinde işini izlemeyi bitirmenizi umuyor. Önünüzdeki oylara göre puan kazanacaksınız. Bu noktalar para, elmas, övgü veya yeni aksesuarlara dönüştürülebilir. Halkın popüler olduğu için övgü vermek mirasını belirler. Halkın istediği şeyi satın almak, gelecekteki trend belirleme başarısı sağlar. Elmaslı yüksek kaliteli, alınması zor ürünler satın alın. Parasal araçlarla mevcut olmayan her şey elmaslarla satın alınabilir. Daha sonra kullanılacak dolaptaki aksesuarları saklayın. Rachel'ın oyu size para, seçilen bir aksesuar ve birkaç seçim verir. Şu anda elmas mevcut değildir. Rachel herkesi giyinmeye ve etkinliklere çıkmaya teşvik eder. Bunu tavsiye etti çünkü şehirde çok farklı olaylar var. Ancak, insanları öne çıkmamaları için hangi etkinliğe gideceklerine dikkat etmeleri için uyardı. Etkinliklere katılırken veya bir kıyafet seçerken, etkinliğin zamanının, konumunun ve kıyafet kodunun farkında olmak önemlidir. Hava durumu, herhangi bir yer veya insanı ve bir tarih getirip getirmeyeceğiniz de dikkate almak önemlidir. Oylama yaparken doğru bir şekilde yansıtabilmeniz için tüm bu bilgilerin dikkatli notlarını almanızı öneririm. Bir olaydan diğerine, puanları serbestçe biriktirir. Bir müzik canlı şovuna ön sıra koltuklar veya VIP geçişi elde etmek için doruk sırasında şiddetli bir yarışma kazanmanız gerekir. Alternatif olarak, diğer oyuncularla veya sistemin yapay zekasıyla rekabet ederek şovlara girebilirsiniz. Aynı temadaki diğer rakipleri yenmek için hayali şeylerinizle.

# Pocket Styler şık APK 8.0.0 [Sınırsız para] Özellik:Pocket Styler: Fashion Stars is a very cool casual game with female dress-up theme. In the game, the player plays a costume stylist, and the player needs to meet the needs of various users in the game world, from tens of thousands of costumes Matching will match the perfect shape most suitable for users. In this game, all kinds of clothing and accessories are the core elements. Players can unlock all kinds of clothes with the reward money. But many players get very few rewards. Cannot buy many items. Download Pocket Styler: Fashion Stars Mod now , Players can purchase all items for free, even if the player does not have enough money.

Graphic The graphics of Pocket Styler: Fashion Stars are very exquisite and delicate, with realistic character shapes, fine line descriptions, and rich clothing and equipment, which brings players a comfortable gaming experience.

Gameplay The core gameplay of Pocket Styler: Fashion Stars is based on the content that meets the ideal goal of the customer, while at the same time it has the necessary conditions for wearing, the additional conditions for obtaining additional benefits and some basic elements of wearing.

Highlights The highlight of Pocket Styler: Fashion Stars is that the game provides tens of thousands of clothing accessories in 6 categories, including long skirts, short shirts, trousers, shoes, hats, outerwear, and accessories for players to choose from.

Shortcomings The game is hard to earn money

Difficulty The game is easy to get startedModa fenomenlerinin modern dünyasında trend belirleyici olun. Bu göz alıcı giydirme oyununda dünya genelindeki diğer oyuncularla yarışın ve onlara kimin en iyi zevke sahip olduğunu gösterin! Şık kıyafetleri sever misiniz? Abartılı aksesuarlar veya şaşırtıcı derecede güzel makyaj ve saç kombinasyonları sizi heyecanlandırıyor mu? O zaman modaya uygun bir ikramla karşı karşıyasınız! Bir alışveriş çılgınlığına çıkın ve gardırobunuzu en seçkin kıyafetlerle, lüks çantalar, şapkalar, ayakkabılar ve mücevherlerle genişletin. Mükemmel saç stilini ve makyajı seçin, milyonlarca farklı kıyafet kombinasyonunu karıştırın ve eşleştirin ve avatarınız için en şık görünümü bulun! Göz alıcı etkinlikler için benzersiz bir görünüm yaratmak için giyinin ve diğer moda tutkunlarıyla rekabet edin. Görünüşlerine oy verin, skor tablosunda ve sosyetik merdiveninizde tırmanın ve en stil sahibi ve trend belirleyen etkileyici olun. Moda dünyasını kasıp kavurmanın zamanı geldi! Bu giydirme moda oyununun özellikleri: • Sürekli genişleyen güzel kıyafetler ve şık aksesuarlar koleksiyonu • Çok çeşitli makyaj ve saç modelleri • Kazanabileceğiniz, katılabileceğiniz çok sayıda moda etkinliği özel ödüller • Diğer oyuncuların görünüşünü övme veya övme • Trend belirleyici olma ve oyunun yeni kurallarını belirleme şansı Şık, gösterişli ve ÜCRETSİZ. En iyi giydirme maceranıza başlayın ve modanın göz alıcı dünyasına katılın!

Bu mükemmel kaynaklarla prestijli moda dünyasına girin.
Birçok etkinliğe katılın.
Oyun içi para birimini kullanarak yeni kıyafetlerin ve stillerin kilidini açın.
Cep stilinin hikayesini anlatın.
Kadın oyuncular için olağanüstü estetik değere sahip bir moda oyunu.
Pocket Styler tüm ilerlemesi boyunca ne elde etti?

# Nasıl indirilir ve kurulur Pocket Styler şık APK 8.0.0 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Pocket Styler: Fashion Stars modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Pocket Styler: Fashion Stars mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Pocket Styler: Fashion Stars indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Pocket Styler: Fashion Stars arayın.

# Tam Özellikler Pocket Styler şık APK 8.0.0 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut187.6MB
versiyon8.0.0
Sürüm Kodu2126
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinWRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='22 AD_ID POST_NOTIFICATIONS READ_PERMISSION INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS WAKE_LOCK RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION BILLING READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Min Sdk24
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Konum donanımı özellikleri:
Uygulama, konumu belirlemek için GPS konumu, ağ konumu veya hücre konumu gibi cihazdaki bir veya daha fazla özelliği kullanır
Uygulama, cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de beyan etmenize gerek yoktur.#Uygulama, Mobil İletişim için Küresel Sistem (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Pocket Styler şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Pocket Styler şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 37

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (37)

 • U

  @Anonim   2024-06-13 12:59:04

  Kimden:US   cihaz:SM-A145M   OS:android 13
  no funciona si tiene dinero ilimitado pero no se envían los looks :(
 • Z

  @Anonim   2024-06-12 04:29:06

  Kimden:ZA   cihaz:SM-A336E   OS:android 14
  Good
 • B

  @Anonim   2024-06-11 02:25:21

  Kimden:BR   cihaz:moto g53 5G   OS:android 14
  não está funcionando
 • N

  @Anonim   2024-06-09 08:56:53

  Kimden:NL   cihaz:SM-A155F   OS:android 14
  nice game
 • B

  @Anonim   2024-06-07 00:19:38

  Kimden:BR   cihaz:M2006C3MG   OS:android 10
  ooooo
 • F

  @Anonim   2024-06-06 03:28:08

  Kimden:FR   cihaz:SM-A115F   OS:android 12
  not good not bad
 • I

  @Anonim   2024-06-04 22:12:42

  Kimden:ID   cihaz:vivo 1901   OS:android 11
  Cannot submit purchased clothes after the money from the game runs out. the mod money doesn't work or can't be used. it's the same as playing a game without mods if you want to be able to submit.
 • B

  @Anonim   2024-05-29 06:53:52

  Kimden:BR   cihaz:Infinix X6711   OS:android 13
  não tem como enviar os looks, você aperta pra ir mas nunca vai e sempre tem as mesmas missões. Quando você abre da pra ver as roupas que você escolheu, ai tem que comprar tudo de novo e mesml apertando pra enviar, nunca vai. Outro bug é que as roupas que você compra pra uma missão, não ficam salvas no seu inventário, algumas roupas que comprei e quis usar de novo precisei pagar novamente. Como você não consegue enviar nenhum look, você não ganha nenhum tipo de pontuação. Então, após observar essas coisas e insistir no jogo por um dia, percebo que não vale tanto a pena assim; tentei ser consciente pra não ser banida, não fiquei gastando com coisas tão absurdas de caras e que não daria pra comprar no início do jogo, assim como também repeti vários itens, mas não dá pra avançar em nada se os looks não são enviados e você não consegue completar a missão
 • H

  @Anonim   2024-05-28 11:45:14

  Kimden:HU   cihaz:Redmi Note 9 Pro   OS:android 12
  egyátalánt nem enged vásárolni nem jó a mód
 • F

  @Anonim   2024-05-26 04:46:04

  Kimden:FR   cihaz:P80T_EEA   OS:android 12
  Ask uptate
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Pocket Styler şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Pocket Styler

 • U

  @Anonim   2023-03-25 06:26:54

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A315G   OS:android 12
  no carga porfa aregrenloooooooooooooooooooooooooiiiooioooooooooooii
 • U

  @Anonim   2023-02-18 05:52:15

  Kimden:US   cihaz:LGE LM-Q730   OS:android 10
  please do an update of version,& syncs.. last one didnt submit my looks & the clothes wouldnt save as purchased. thank you
 • U

  @Anonim   2023-02-08 01:56:42

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G611M   OS:android 9
  el mod no sirve, la ropa no se bugea y al final no puedes completar el evento, da igual que hagas siempre ocurre lo mismo, esperaré una proxima apk o mod.
 • E

  @Anonim   2022-12-28 17:47:04

  Kimden:EG   cihaz:HMD Global Nokia 2.3   OS:android 11
  ارجو تحديثها جيدا بليززززززززززززززززززژززززززززززززززززززززززززززززززززز
 • I

  @Anonim   2022-10-06 08:43:34

  Kimden:IT   cihaz:HUAWEI MRD-LX1   OS:android 9
  Nuova versione I mod presenti non valgono per il nuovo aggioramento
 • U

  @Anonim   2022-09-19 14:41:51

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G955F   OS:android 9
  no funciona bien el mod que hay podrían poner otro o actualizarlo por favor
 • U

  @Anonim   2022-09-07 05:15:31

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A505G   OS:android 11
  Hola! Por favor actualizar el mod a la versión actual
 • R

  @Anonim   2022-08-25 23:10:32

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi M2010J19CG   OS:android 11
  обновите приложение пожалуйста. Я скачала самый новый мод и мне пишет обновить
 • U

  @Anonim   2022-08-24 08:08:22

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X690   OS:android 10
  latest version please... it's asking for the newest update!!!
 • U

  @Anonim   2022-08-15 22:57:07

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A315G   OS:android 12
  I'm unable to. submit my model's outfits to be judged. when I buy new items, it doesn't seem to register as well. and I can't proceed from level 2. please help.
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Pocket Styler şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

İlgili Modlar

İndiren kişiler Pocket Styler şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme