HappyMod › Games › Education › Duolingo: Learn Languages Free Mod
Duolingo: Learn Languages Free Mod

Duolingo: Learn Languages Free şık APK 5.140.2 [Kilitli][Ödül]

Güncelleme açık: 2024-02-20

Duolingo: Learn Languages Free şık değiştirilmiş bir versiyonudur Duolingo: Learn Languages Free tarafından geliştirildi Duolingo. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Duolingo MOD APK (Premium'un kilidi açıldı) 5.140.2... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Duolingo: Learn Languages Free 5.139.5 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıDuolingo: Learn Languages Free şık APK 5.140.2 [Kilitli][Ödül]
versiyon5.140.2
Güncelleme açık2024-02-20
Boyut43.34 MB
Mod BilgisiDuolingo MOD APK (Premium'un kilidi açıldı) 5.140.2
geliştiriciDuolingo
Ringtone İndirGame Bgm Ringtone
KategoriEducation
Google Play'den edininDuolingo: Learn Languages Free
Orijinal apk'yı indirinDuolingo: Learn Languages Free (55.84 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Duolingo: Language Lessons şık APK
Bağlantılar İndir:

Duolingo: Learn Languages Free şık APK 5.140.2 [Kilitli][Ödül]

Hızlı indirme (55.84 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (55.84 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Bgm Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Duolingo: Learn Languages Free şık APK 5.140.2 [Kilitli][Ödül]

Duolingo MOD APK (Premium'un kilidi açıldı) 5.140.2

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Duolingo'nun tanıtılması gerekiyor.

Yeni dil öğrenme yöntemleri birbirini tamamlıyor

# Duolingo, bir podcast ve bir video oyunu ile İngilizce öğretir.

Yabancı bir dil okumak, küreselleşmiş bir dünyada yeni olasılıklar açar. Ayrıca yüksek maaş ve fantastik bir servetle müreffeh bir gelecek yaratmaya yardımcı olur. Bugünün gençliği genellikle uygulamaları kullanarak yabancı bir dil öğrenmeyi uygulamanın kolay bir yolunu arar. Dil merkezinde haftada birkaç kez çalışmanız veya okuldaki sıkıcı dil kulüpleriyle uğraşmanız gerekmez. Bugün aradıkları daha uygun ve erişilebilir bir seçenek var - telefonunuzda yabancı diller öğreniyor. Dilleri öğrenmek, açık fikirlilik ve barış durumu gerektirir. Hangi yaklaşımı kullansam da, zihnim belirsiz olmadıkça anlayışımın gerçekten kökleşmeyeceğini buldum. Her dil öğrenme uygulaması, bir uygulama seçerken dikkate alınması gereken benzersiz güçlü yönler sağlar. Bu inancı çocukluğundan beri uzun zamandır tuttum. Aylar süren beklentilerinden sonra, bir dil öğrenme uygulaması tüm kriterlerimi karşılıyor. Haziran 2012'de Carnegie Mellon Üniversitesi ABD'nin iki bilgisayar programcısı Luis von Ahn ve Severin Hacker, Duolingo adlı bir uygulama başlattı. Duolingo'nun amacı, etkileşimli egzersizlerle eşleştirilmiş öğretim dersleri aracılığıyla insanlara yabancı bir dil öğretmekti. Uygulama mağazalarında piyasaya sürülmesinden bu yana, uygulama ilk iki yıl içinde 50 milyondan fazla kullanıcı çekti. Şu an itibariyle, dünya çapında en popüler dil öğrenme uygulamalarından biridir.

# Yabancı dil öğrenmenin yeni bir yöntemi uygulanmaktadır.

Duolingo'nun amacı, etkileşimli ve eğlenceli egzersizleri kullanarak insanların oynarken öğrenmelerine yardımcı olmaktır. Uygulama, kullanıcıların dilbilgisi, konuşma, kelime bilgisi ve yazma becerileri hakkındaki bilgilerini test eden oyunlar kullanır. Egzersizler, her seviyeye meydan okuyacak kadar zor olacak şekilde tasarlanmıştır, ancak herkesin oynaması için yeterince kolaydır. Her zorluğun ana odağı dört hayati dil becerisinin geliştirilmesidir: dinleme, konuşma, okuma ve yazma. Dil zorluklarının ilginç olarak kabul edilmesinin ana nedeni, kullanıcıların hem başlarını hem de kalbini anlamalarına yardımcı olmak için içeriği farklı şekillerde yeniden kullanmalarıdır. Her zorluk, birden fazla seviyeye sahip gerçek bir yabancı dil okuluna benzer bir yapıya sahiptir. Bu seviyelerin her birinin kendi daha küçük alt kategorileri vardır. Bu alt kategorilerin hayvanlar, renkler, aile, şapkalar, yerler, isimler, sayılar ve sıfatlar gibi konular sayesinde ezberlenmesi ve hatırlanması daha kolaydır. Ayrıca gıda ve şimdiki diplomaların yanı sıra sıfatlar, talimatlar ve çoğullardaki ilerlemeler de vardır. Yukarıda belirtildiği gibi, Duolingo kullanıcıları her turu tamamlarken dil becerilerinin entegrasyonunu dikkate almalıdır. Ayrıca, aşağıdaki dört gereksinimin her birini tek bir sırayla başarıyla tamamlamalıdırlar: doğru yazım, dilbilgisi, okuma ve tonlama/uygun telaffuz boyunca dinleme. Birçok uzman Duolingo'nun ses tanıma fonksiyonunun standart olduğunu iddia ediyor. Uygulama okumanızı kaydeder ve gramer hatalarını işaretler. Yanlış kullanılan kelimeleri veya ifadeleri düzeltirsiniz ve zorluğun parametrelerini aşarsanız egzersizi tekrar denersiniz. Kısa, eğlenceli egzersizler etrafında inşa edilen günlük öğrenme oturumları inanılmaz derecede bağımlılık yapar. Her gün, kullanıcılar öğrenme yolculuklarında tamamlamaları gereken bir sonraki heyecan verici görevle perçinlenir. Rozet ve puan toplamanın yanı sıra, bu öğrenme deneyimleri günlük stresden bir serbest bırakma sağlar. İngilizce öğrenmek, zor testler için sertifikaları depolama sertifikası sayesinde daha zor ve zorlu hale getirilmiştir. Ek olarak, her testin zorluğu artıran belirli bir zaman sınırı vardır.

# İngilizce öğrenmek için eğitim oyunları oynayın.

Duolingo, öğrencilerin kelime dağarcığını uygulamak ve prova etmek için kullanabilecekleri ücretsiz, küçük boyutlu flashcards sunar. Bu kartlar ve gerçek hayattaki flashcards arasındaki benzerlik nedeniyle, öğrenciler kelimeleri kolayca kolayca tekrarlayabilirler. Öğrenme hızınızı artırmak ve diğer Duolingo üyeleriyle dersleri tartışmak için Duolingo forumuna katılın. Ayrıca bu kaynağı ilgi alanlarınızı ve hedeflerinizi paylaşan kişilerle bağlantı kurmak için kullanın. Duolingo çeşitli nedenlerle birçok dil içerir. Bunlar arasında Çince, Hollandaca, İngilizce, Fransızca, Almanca, Japonca, Korece ve İspanyolca bulunmaktadır.

# Duolingo'nun belirli kullanım yönergeleri gerektirdiğini unutmayın.

İnsanların Yabancı Dil Öğrenme Uygulamaları ve Duolingo hakkında çekinceleri var. Sebeplerden biri rahatsız edici noktaların olmamasıdır. Duolingo'nun eğitim yönteminin anlaşılması ve takdir edilmesi kolaydır. Ancak, dil ile belirli bir anlayış ve güven kazandığınızda Duolingo'dan nefret etmeye başlayacaksınız. Duolingo'nun içeriği yeni öğrenciler için iyidir, ancak daha derin araştırmak istiyorsanız atlamalısınız. Şu anda Duolingo, dilbilgisi kurallarını derinlemesine bir şekilde anlayamıyor. Genel bilginize eklemek için uygulamayı bir dilbilgisi dizüstü bilgisayarla bağlayabilirsiniz. Gelecekteki bir güncelleme, ilgili herkes için şaşırtıcı olan bu işlevi bile ekleyebilir. Duolingo'da standart dili doğru okumak, esneklik olmadan birden fazla dil arasında geçiş yapmayı gerektirir.

# Yeni diller Duolingo aracılığıyla öğrenilebilir.

Dillerin yaratılması olmadan, atalarımız medeniyetler kuramazdı. Birçok insan bugün dünyada farklı diller konuşuyor. Tüm bu dilleri konuşmasak da, atalarımızın kültürleri iletişim kurmasına ve yaratmasına izin verdiler. Duolingo ile yeni bir dil öğrenmek mümkündür, bu da öğrencilere yeni dillere çok az çaba sarf etmesini sağlıyor. Yeni bir dil öğrenmek, okullarda, işte veya eğlence amaçlı daha kolay gerçekleştirilir. Bu uygulama, kullanışlı grafikler içeren küçük, ısırık büyüklüğünde kısımlarda dersler içeriyor. Hem çocuk hem de yetişkin dostudur ve öğrencileri dinleme, yazma, okuma ve yeni diller konuşmaya teşvik eder. Reklam Bu uygulamayı Arapça, Hollandaca, İngilizce, Japon, Lehçe, Rusça, Vietnamca, İsveççe ve İspanyolca gibi birçok dil öğrenmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın içindeki ilerlemenizi izleyebilir ve gelişip gelişmediğinizi görebilirsiniz! Bu uygulamanın yardımıyla, yeni bir dil öğrenmek çok zor olmamalıdır.

# Duolingo: Learn Languages Free şık APK 5.140.2 [Kilitli][Ödül] Özellik:

İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, Portekizce, Türkçe, Felemenkçe, İrlandaca, Danca, İsveççe, Ukraynaca, Esperanto, Lehçe, Yunanca, Macarca, Norveççe, İbranice, Galce ve İngilizce öğrenin. Tamamen eğlenceli ve ücretsiz. Yeni! Svahili ve Romence. Oyun oynarken konuşma, okuma, dinleme ve yazma becerilerinizi geliştirin! Soruları yanıtlayarak ve dersleri tamamlayarak kelime bilginizi ve gramer becerilerinizi geliştireceksiniz. Temel fiiller, ifadeler ve cümlelerle başlayın ve her gün yeni kelimeler öğrenin.• Google Play'in Editörün Seçimi ve 2013 ile 2014'ün "En İyinin En İyisi"!• "Açıkçası en iyi dil öğrenme uygulaması." —The Wall Street Journal• "Duolingo, eğitimin geleceğinin sırrını taşıyor olabilir." —TIME Dergisi• "Dil öğrenmeye yönelik uygulamalar arasında Duolingo'yu yenemezsiniz." —PC Magazine.• "Şimdiye kadar keşfedilen en üretken erteleme yöntemi. Kısa ders blokları acısız ve şevklidir ve bir sonraki seviyeye (ve ondan sonraki seviyeye) ulaşmak bağımlılık haline gelir." —SlateDuolingo insanların dil öğrenme şeklini değiştiriyor.• Gerçekten ücretsizdir.• Eğlenceli. Küçük dersleri tamamlayarak ilerleyin ve parlak başarılarla ilerlemenizi takip edin.• Etkilidir. 34 saatlik Duolingo, üniversite düzeyinde bir eğitim dönemine eşdeğerdir. Her türlü geri bildiriminizi [email protected] adresine gönderin. https://gear.duolingo.com adresinden Duolingo ekipmanı satın alın. Facebook: https://www.facebook.com/duolingoTwitter: https ://twitter.com/duolingoGoogle+: https://plus.google.com/+duolingo Web'de https://www.duolingo.com adresinde Duolingo'yu kullanın

Duolingo'nun tanıtılması gerekiyor.
Duolingo, bir podcast ve bir video oyunu ile İngilizce öğretir.
Yabancı dil öğrenmenin yeni bir yöntemi uygulanmaktadır.
İngilizce öğrenmek için eğitim oyunları oynayın.
Duolingo'nun belirli kullanım yönergeleri gerektirdiğini unutmayın.
Yeni diller Duolingo aracılığıyla öğrenilebilir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Duolingo: Learn Languages Free şık APK 5.140.2 [Kilitli][Ödül]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Duolingo: Language Lessons modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Duolingo: Language Lessons mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Duolingo: Language Lessons indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Duolingo: Language Lessons arayın.

# Tam Özellikler Duolingo: Learn Languages Free şık APK 5.140.2 [Kilitli][Ödül]

// İndirme Bilgileri //

Boyut43.3MB
versiyon5.140.2
Sürüm Kodu1815
Langar bn cs de el es fr hi hu in it ja ko nl nl-NL pl pt ro ru te th tl tr uk vi zh-CN zh-TW

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE FOREGROUND_SERVICE VIBRATE GET_ACCOUNTS RECORD_AUDIO POST_NOTIFICATIONS READ_MEDIA_IMAGES READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='32 WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='28 READ_CONTACTS RECEIVE AD_ID BILLING WAKE_LOCK READ_GSERVICES ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Titreşime erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Bir uygulamanın sistemi okumasına veya yazmasına izin verir
ayarlar.;Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.:

KİŞİLER:
Hesaplar Hizmeti'ndeki hesap listesine erişime izin verir.
Uygulamaya, kullanıcının kişi verilerini okuma izni verir.
MİKROFON:
Uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
Min Sdk28
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran donanımı özellikleri:
Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönünü kullanmasını gerektirir.
Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.:

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Duolingo: Learn Languages Free şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Duolingo: Learn Languages Free şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 49

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (49)

 • F

  @Anonim   2024-02-26 20:32:45

  Kimden:FR   cihaz:SM-A325F   OS:android 13
  super sa marche grv bien
 • E

  @Anonim   2024-02-26 15:33:47

  Kimden:ES   cihaz:RNE-L21   OS:android 8.0.0
  hola?
 • J

  @Anonim   2024-02-26 14:32:00

  Kimden:JO   cihaz:CPH2469   OS:android 14
  fdff
 • I

  @Anonim   2024-02-26 14:12:53

  Kimden:ID   cihaz:SM-T295   OS:android 11
  Good
 • M

  @Anonim   2024-02-26 12:26:22

  Kimden:MX   cihaz:CPH2365   OS:android 13
  Duolingo
 • I

  @Anonim   2024-02-26 12:03:57

  Kimden:ID   cihaz:SM-A135F   OS:android 13
  the mod is working
 • B

  @Anonim   2024-02-26 09:58:48

  Kimden:BR   cihaz:SM-A042M   OS:android 13
  FUNCIONA MUITO BEM!!!! ADOREI
 • S

  @Anonim   2024-02-26 06:06:09

  Kimden:SK   cihaz:SM-A505FN   OS:android 10
  Nedavajte tomu svoje maili bude váme to písať každý deň radšej chodte na psychiatriu ale inak hej
 • U

  @Anonim   2024-02-26 04:22:28

  Kimden:US   cihaz:ZTE Blade A5 2020   OS:android 9
  funciona bien ?
 • I

  @Anonim   2024-02-26 02:41:29

  Kimden:IN   cihaz:SM-A032F   OS:android 13
  hohn
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Duolingo: Learn Languages Free şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Duolingo: Learn Languages Free

 • U

  @Anonim   2023-02-26 07:48:20

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2004J19C   OS:android 12
  i liked it but I think it's just you and me both of us are you doing today I think I think I have a questio you and your family are doing well and your family are doing
 • E

  @Anonim   2023-02-16 21:44:28

  Kimden:EG   cihaz:LGE LM-X220QMA   OS:android 8.1.0
  I want a lot of jewelry, please Thank you for the infinite hearts
 • A

  @Anonim   2023-02-11 20:40:06

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-J610F   OS:android 10
  we need mood 5.90.1 please pllllllllllllllllllllllllllllease
 • G

  @Anonim   2023-01-19 22:27:53

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A035M   OS:android 12
  Atualizar o aplicativo, já está em uma versão antiga, está demorando muito pra sair atualização
 • F

  @Anonim   2023-01-08 22:56:00

  Kimden:FR   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KF6j   OS:android 11
  je veux cette application ayant le premium débloqué. Elle est géniale !
 • U

  @Anonim   2022-11-30 14:30:24

  Kimden:US   cihaz:realme RMX3231   OS:android 11
  it's stay like this does it even actually working
 • U

  @Anonim   2022-11-18 06:44:56

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-T295   OS:android 11
  quiero premium yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa por favor o si no les dare una mala reseñaqa
 • U

  @Anonim   2022-11-18 06:06:10

  Kimden:US   cihaz:OnePlus BE2011   OS:android 11
  would like the premium version that allows offline use
 • M

  @Anonim   2022-11-14 06:05:07

  Kimden:MX   cihaz:OPPO CPH2239   OS:android 11
  porque no suben uno q ya tenga todas las sesiones echaste
 • D

  @Anonim   2022-10-29 16:08:32

  Kimden:DE   cihaz:HUAWEI AGS3K-W09   OS:android 10
  Spanish or vanish simple +he got ur family
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Duolingo: Learn Languages Free şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (298) Sürümler of Duolingo: Learn Languages Free şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme