HappyMod › Games › Racing › Drift Max Pro - Araba Yarışı Mod
Drift Max Pro - Araba Yarışı Mod

Drift Max Pro - Araba Yarışı şık APK 2.5.60 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-07-09

Drift Max Pro - Araba Yarışı şık değiştirilmiş bir versiyonudur Drift Max Pro - Araba Yarışı tarafından geliştirildi Tiramisu. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Game Speed Multiplier / No AdsMOD, Unlimited Money... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Drift Max Pro - Araba Yarışı 2.5.60 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıDrift Max Pro - Araba Yarışı şık APK 2.5.60 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]
versiyon2.5.60
Güncelleme açık2024-07-09
Boyut589.93 MB
Mod BilgisiGame Speed Multiplier / No AdsMOD, Unlimited Money
geliştiriciTiramisu
Ringtone İndirVideo Game Ringtone
KategoriRacing
Google Play'den edininDrift Max Pro - Araba Yarışı
Orijinal apk'yı indirinDrift Max Pro - Araba Yarışı (589.93 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Drift Max Pro Car Racing Game şık APK
Drift Max World - Racing Game şık APK
Car Parking Pro - Park & Drive şık APK
Race Max Pro şık APK
Race Max şık APK
Drift Max - Car Racing şık APK
Drift Max City şık APK
Extreme Stunt Races-Car Crash şık APK
Idle Basketball Legends Tycoon şık APK
Idle Car şık APK
Zombie Fest Shooter Game şık APK
Edge Drive şık APK
Bağlantılar İndir:

Drift Max Pro - Araba Yarışı şık APK 2.5.60 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (589.93 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Drift Max Pro - Araba Yarışı şık APK 2.5.60 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
MOD, Sınırsız Para

Özellik V2 Özellik:
Game Speed Multiplier / No Ads
MOD, Unlimited Money

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Drift Max Pro - Araba Yarışı şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Diğer yarış oyunlarından farklı olan Meet Racers benzersiz bir yarış moduna sahiptir.

Çok oyunculu modda, liderlik tablosundaki en yüksek yeri talep etmek için diğer yarışçılara karşı yarışın. Bu size dünyanın her yerinden yarışçılarla tanışma şansı verir. Hepsi yarış dünyasında büyük bir etki yaratan dünya standartlarında rakipler. Klasik sürüklenmeden farklı olan yarış, mükemmel el-göz koordinasyonu gerektirir. Bununla birlikte, bu iki yarış modu arasındaki seçim iki farklı yarış sunar. Yeterince cesursanız, yarışa katılarak dünyaya meydan okuyun.

# Araba rengini değiştirmek kişisel tarzınızı yansıtır.

Pro ile, yarış arabasının boya rengini diğer seçeneklerle birlikte değiştirebilirsiniz. Çıkartma sistemi, bir daha asla görülemeyen benzersiz otomobil modelleri oluşturmanıza olanak tanır. Oyuncular, arabalarının geri kalanından farklı bir görünüm yaratmak için kaputun ve kapının rengini değiştirebilirler; Üzerinde görüntüler veya semboller ile daha ilginç görünecek. Belirli bir tasarıma sahip olmayan otomobilin herhangi bir bölümünde boya değiştirmek de mümkündür; Bu, bir arabanın bir kalabalığın içinde öne çıkmasını kolaylaştırır.

# Rekabetin parametrelerini ihtiyaçlarınıza göre değiştirin.

Farklı gözlükler monte etmek için profesyonellere gittiğinizde, istediğiniz herhangi bir şekil ve renk oluşturabilirsiniz. Ayrıca, jant rengi özelleştirilebilir. Ek seçenekler arasında motor hızını değiştirme, fren yoğunluğu ve motor torku bulunur. Ve daha dramatik bir etki arayanlar farklı spoiler stilleri arasından seçim yapabilirler. Özelleştirilebilir taban, sınırlama olmadan çeşitli kullanımlara izin verir. Süspansiyon yüksekliğinde yapılan ayarlamalar, belirli ihtiyaçlara uygun çeşitli varyasyonlar sağlar.

# Bir yarış zorluğu yeni zorluk getiriyor.

On mevsim ve yüzlerce benzersiz zorlukla, oyun birçok harika deneyim vaat ediyor. Oyuncular, dünyanın farklı ülkelerinden yüzlerce yarışmacının yarıştığı yarışlara katılmayı seçebilirler. Bu yarışlar, oyunculara geçişi geçen binlerce insana tezahürat yapmayı, yoğun ormanlar arasındaki patikaya tırmanmayı içeren profesyonel bir atmosfer sağlıyor.

# Günlükten profesyonel oyuna, oyun birden fazla seçenek sunar.

Her bir engelin üstesinden gelmek için oyuncuların benzersiz yeteneklerini ve modlarını kullanmaları gerekir. Bazı insanlar yarışa acemi olarak girebilirken, diğerleri uzman olabilir. Günlük pist yarışı, klasik sürüklenme yarışı ve slalom sürüklenmesi de dahil olmak üzere oynamanın birkaç farklı yolu vardır. Şu anda oyuncular için bu tür yarışlar sunuyoruz.

# Seçeneklerden birini seçerek kamera açısını değiştirin.

Yarış kariyeriniz, yarışınızı kontrol edebilmeniz için üç kamera açısı arasından seçim yapmanızı gerektirir. Kameranın hangi kamera açısını içinde olduğunu seçerek izleyicinin gördüğü konuyu değiştirebilirsiniz.Alternatif olarak, yarışınızı aracın dışından izleyenlerin gözünden görüntülemeyi seçebilirsiniz. Ya da belki de yarışınızı bir kokpit penceresinden bakan birinin bakış açısıyla görmeyi tercih edersiniz. Hangi perspektifi seçerseniz seçin, diğer seyircilerin coşkusu size her zamankinden daha fazla ilham verecektir. Ayrıca, aracınızın dışından dikkatli bir gözlem, rakibinizin hareketleri hakkında objektif bir görüş verir - bu da uygun stratejiler oluşturmanıza izin verir.

# Bu özelliklere ek olarak, bu temel unsurları göz önünde bulundurun.

Sürüklenen nesneler gerçekçi fiziksel özelliklere sahiptir. Yeni nesil yarış arabaları yeni grafikler içerecek. New York ve Tokyo, dünyanın en güzel şehirlerinden ikisi; Manzaraları takdir etmek için mahallelerinde bir tur yapın. Amerika'ya gündüz veya gece yolculukları sırasında Moskova'da görülen kırmızı meydan görülür. Her aracı girebilir ve sürüklenme yarış makinenizi gösterge tablosundan sürebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanındaki rakiplerinizi geride bırakarak yolda en iyisi olduğunuzu kanıtlayın! Zafer kazanmak ve itibarınızı artırmak için diğer yarışçılara karşı yarışın. Yüksek performanslı bir yükseltme paketi oluşturarak yarış arabanızın hızını ve performansını artırın.

# Pro'nun açıklanması gerekiyor.

Tiramisu'nun profesyonel çıkışı dünya çapında oyuncular arasında hızla popüler hale geldi. O zamandan beri, oyun oyuncularından 4 milyondan fazla indirme ve olumlu yorum vardı. Tüm yollarda lastik baskısı içeren otomobille ilgili bir uygulama olmazsa olmaz. Platformlar arası doğası, onu araba severler için ideal bir can sıkıcı buster yapar. Hızlı ve öfkeli yarış serisi son derece popüler. Yüksek hızlı otomobil kovalamacasının heyecanı ve iki karakterin sürüş teknikleri nedeniyle benzersizdir. Brian O'Conner ve Dominic Toretto bu diziye katılıyor. Motor yarışçıları, sürüklenme olarak bilinen faydalı bir teknik kullanırlar. Görünür bir şekilde büyüleyici ve havalı ve zanaatları için vazgeçilmez. Pro, benzersiz yarış arabası sınıfına sürüklenmenizi sağlar.

# Oynanış

Pro'daki temel hedeflerden biri yarışmak değil - bazı geleneksel yarış oyunları gibi - ancak her yarışı kazanmak için hızlanmak. Bunu oyuna uygulamak, kazanan olmanıza yardımcı olmaz; Sadece başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Oyunun temel amacı, mümkün olduğunca çok puan biriktirmek için sürekli olarak kenardan çıkmaktır. Bunu yapmak, mükemmel sürüş mekaniğine sahip olmak için bonus puan verir. Pro, oyuncuların direksiyon simidi ve frenle belirli anahtarlar veya kombinasyonlar kullanarak sürüklenmede kolayca ustalaşmasına izin verir. Bu, gerçek hayatta sürüklenebilen az sayıda insandan kaynaklanmaktadır. Bu yarışı kazanmak için, her seviyeye sürüklenerek yeterli puan kazanın. Her seviyenin sınırlı miktarda puanı vardır. Sürüklenmeniz ne kadar güzel olursa, o kadar çok puan alırsınız. Pro sınıfı, kazananlarını belirlemek için kusursuz bir nokta sistemi kullanır. Daha iyi yarışarak ve arkadaşlarla bağlantı kurarak birçok puan ve yeni kayıt kazanın. Arkadaşlarla bağlantı kurarak ve oyunlarının liderlik tablosunda kazanarak kayıtlar ayarlayın.

# Birçok yarış pistinden, çok parçalı bir sistem kullanılır.

Drift Max Pro'daki yarış haritaları dünyanın her yerinden geliyor. Tokyo sokaklarından Brezilya'nın renkli bobinine kadar, bu yarış pistleri zorlukla düzenlenen ünlü yarış yollarına sahiptir. Bu zorlukları fethetmek için, oyundaki her dönüşü tamamlamanız gerekir.

# Drift Max Pro - Araba Yarışı şık APK 2.5.60 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed] Özellik:Drift Max Pro - Car Drifting Game with Racing Cars Mod game is a racing game with free shopping. In this mod game, you can free to buy all the cars on the shop even though you do not have enough money. In a word, you will enjoy the game better with this mod.

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Online

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) This is a game with Obb file, please download APK + Obb on HappyMod App.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.From the creators of the legendary drifting game Drift Max comes a brand new drift racing game: Drift Max Pro!

CAR MODIFICATION OPTIONS:
- Two-tone and matte paint colors, crazy graphical decals.
- Door and hood stickers.
- Rim model and color.
- Glass color.
- Caliper color.
- Wheel (Camber) angle.
- Suspension height.
- Spoiler models.

GAME MODES:
- "Daily Track" Race.
- Classic Drift Race.
- Slalom Drifting.
- Cone Toppling.
- Perfect Drift.
- Free Ride.

Choose your drift car, customize it and start drifting. Pick your camera and change how you view the track, either from outside your car or inside the cockpit. If you like drifting games and can't get enough of Tokyo Drift, download Drift Max Pro now, pick one of the exciting drift racing modes and burn the asphalt!

NOTE: Drift Max Pro doesn't require an internet connection after installation! Long live offline games!

You can follow the game's development on our Facebook page.
https://www.facebook.com/tiramisustudios

Diğer yarış oyunlarından farklı olan Meet Racers benzersiz bir yarış moduna sahiptir.
Araba rengini değiştirmek kişisel tarzınızı yansıtır.
Rekabetin parametrelerini ihtiyaçlarınıza göre değiştirin.
Bir yarış zorluğu yeni zorluk getiriyor.
Günlükten profesyonel oyuna, oyun birden fazla seçenek sunar.
Seçeneklerden birini seçerek kamera açısını değiştirin.
Bu özelliklere ek olarak, bu temel unsurları göz önünde bulundurun.
Pro'nun açıklanması gerekiyor.
Oynanış
Birçok yarış pistinden, çok parçalı bir sistem kullanılır.

# Nasıl indirilir ve kurulur Drift Max Pro - Araba Yarışı şık APK 2.5.60 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Drift Max Pro Car Racing Game modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Drift Max Pro Car Racing Game mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Drift Max Pro Car Racing Game indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Drift Max Pro Car Racing Game arayın.

# Tam Özellikler Drift Max Pro - Araba Yarışı şık APK 2.5.60 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]

// İndirme Bilgileri //

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

Çok pencereNo
Ekranları destekler
Açık Gl Int
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerNo

// Kullanıcı Özellikleri //

// imza //

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Drift Max Pro - Araba Yarışı şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Drift Max Pro - Araba Yarışı şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 26

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (26)

 • U

  @Anonim   2024-07-15 18:19:43

  Kimden:US   cihaz:RMX3627   OS:android 12
  mmmm
 • T

  @Anonim   2024-07-15 17:57:02

  Kimden:TR   cihaz:CPH2219   OS:android 13
  oyununuz çok güzel
 • A

  @Anonim   2024-07-15 14:32:42

  Kimden:AU   cihaz:LM-X525   OS:android 9
  good
 • U

  @Anonim   2024-07-15 10:48:55

  Kimden:US   cihaz:M2101K6R   OS:android 12
  muy buen mod
 • U

  @Anonim   2024-07-15 10:26:44

  Kimden:US   cihaz:moto g stylus 5G - 2024   OS:android 14
  it's so dope
 • U

  @Anonim   2024-07-15 08:12:46

  Kimden:US   cihaz:SM-A135M   OS:android 14
  es re piola
 • B

  @Anonim   2024-07-15 06:18:37

  Kimden:BR   cihaz:SM-A245M   OS:android 14
  bom
 • A

  @Anonim   2024-07-15 04:17:18

  Kimden:AE   cihaz:SM-G960F   OS:android 10
  احب
 • U

  @Anonim   2024-07-15 00:46:39

  Kimden:US   cihaz:Infinix X655F   OS:android 10
  I like this game tooo much his graphics is very cool I give very excellent
 • E

  @Anonim   2024-07-15 00:22:25

  Kimden:EG   cihaz:Infinix X670   OS:android 13
  كيوي
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Drift Max Pro - Araba Yarışı şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Drift Max Pro - Araba Yarışı

 • U

  @Anonim   2023-03-12 13:00:36

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A107M   OS:android 11
  uuguplvuomvkljkkklñkviogg y g g y f fu h kfkmfohkkf8fkfñofiug8fij585mfk6oñffjiflififogmgm gkflfnig7fjf8f g 8fkjf8f
 • B

  @Anonim   2023-03-10 05:17:15

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-G950F   OS:android 9
  carros pagos de graça e com dinheiro ifinito com passes gratuitos loja gratis
 • D

  @Anonim   2023-02-28 07:31:34

  Kimden:DZ   cihaz:OPPO CPH2195   OS:android 12
  تطوير و إضافة سيارة جديدة و الجرفك العاب HD docjnfjmocobf
 • G

  @Anonim   2023-02-26 14:42:50

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi M2007J17I   OS:android 12
  free purchase unlimited money gold ticket all cars unlocked
 • E

  @Anonim   2023-02-23 06:42:20

  Kimden:ES   cihaz:LGE LM-K410   OS:android 11
  bbZxjuzjzjzjzjxjxjxjxxjxj?jxjxjxk nxlzlxmclxlcxkdkxjcxxkxkxkxkxdkkdkxxkxlxkcnxkkxlxnnxn CD kfkcmfkncixkcicifkfkdfkcndlfkflfkdofkdofkfkeokfldkflfldl
 • R

  @Anonim   2023-02-19 19:32:59

  Kimden:RU   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KG5n   OS:android 11
  топ мод рабочий то стоп топ топ топ лвчлчлсмсчмсмм
 • C

  @Anonim   2023-02-11 12:04:56

  Kimden:CO   cihaz:HUAWEI ANE-LX3   OS:android 9
  Actualisenlo por favor fre purches por favor y gracias
 • U

  @Anonim   2023-02-04 04:39:18

  Kimden:US   cihaz:HUAWEI LDN-L21   OS:android 8.0.0
  I would like to request a free purchase mod thank you
 • A

  @Anonim   2023-01-20 13:09:34

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A105F   OS:android 11
  ابه خيو. تلكراميxsof7 ⠀⠀⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷⡀⠀ ⠀⠀⠀⠉⠉⠉⠙⠻⣿⣿⠿⠿⠛⠛⠛⠻⣿⣿⣇⠀ ⠀⠀⢤⣀⣀⣀⠀⠀⢸⣷⡄⠀⣁⣀⣤⣴⣿⣿⣿⣆ ⠀⠀⠀⠀⠹⠏⠀⠀⠀⣿⣧⠀⠹⣿⣿⣿⣿⣿⡿⣿ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠛⠿⠇⢀⣼⣿⣿⠛⢯⡿⡟ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠦⠴⢿⢿⣿⡿⠷⠀⣿⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠙⣷⣶⣶⣤⣤⣤⣤⣤⣶⣦⠃⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢐⣿⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡇⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠙⠻⢿⣿⣿⣿⣿⠟⠁⠀⠀⠀
 • N

  @Anonim   2023-01-13 13:19:04

  Kimden:NZ   cihaz:samsung SM-A035F   OS:android 12
  free purchases make everything freeeèeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee pls
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Drift Max Pro - Araba Yarışı şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (158) Sürümler of Drift Max Pro - Araba Yarışı şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Drift Max Pro - Araba Yarışı şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme