HappyMod › Games › Racing › Drift Max City - Car Racing in City Mod
Drift Max City - Car Racing in City Mod

Drift Max City - Car Racing in City şık APK 8.4 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod Menu][Mod speed]

Güncelleme açık: 2024-07-11

Drift Max City - Car Racing in City şık değiştirilmiş bir versiyonudur Drift Max City - Car Racing in City tarafından geliştirildi Tiramisu. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Oyun hızı değiştirici/reklamlar kaldırıldı menü/sı... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Drift Max City - Car Racing in City 8.4 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıDrift Max City - Car Racing in City şık APK 8.4 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod Menu][Mod speed]
versiyon8.4
Güncelleme açık2024-07-11
Boyut119.73 MB
Mod BilgisiOyun hızı değiştirici/reklamlar kaldırıldı menü/sınırsız para
geliştiriciTiramisu
Ringtone İndirCartoon Ringtone
KategoriRacing
Google Play'den edininDrift Max City - Car Racing in City
Orijinal apk'yı indirinDrift Max City - Car Racing in City (119.73 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Drift Max Pro Car Racing Game şık APK
Drift Max World - Racing Game şık APK
Car Parking Pro - Park & Drive şık APK
Race Max Pro şık APK
Race Max şık APK
Drift Max - Car Racing şık APK
Drift Max City şık APK
Extreme Stunt Races-Car Crash şık APK
Idle Basketball Legends Tycoon şık APK
Idle Car şık APK
Zombie Fest Shooter Game şık APK
Edge Drive şık APK
Bağlantılar İndir:

Drift Max City - Car Racing in City şık APK 8.4 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod Menu][Mod speed]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (119.73 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Drift Max City - Car Racing in City şık APK 8.4 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod Menu][Mod speed]

Özellik V1 Özellik:
Menü/sınırsız para

Özellik V2 Özellik:
Oyun hızı değiştirici/reklamlar kaldırıldı
menü/sınırsız para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Yarış ustalığımı güçlü bir araba ile göstermem gerekiyor.

Drift Max City oyununu oynamak, oyunculara benzersiz kurallarla binlerce yarışa katılma fırsatı sunar. Bu, oyuncuların yarış becerilerini göstermelerini ve dünyadan tanınmalarını sağlar. Yarış uzmanlığınızı ve yarışları anlayarak kazanan bir plan oluşturun. Ardından, tüm zorlukların üstesinden gelmek, rakiplerinizi aşmak ve şampiyon olmak için kurnaz ve parlak düşüncenizi kullanın. Bunu, yarış zekasını esneklikle birleştiren yarış için en akıllı ve esnek yolunu tasarlayarak yapın.

# dünya çapında birden fazla temsilci ile rekabet etmek

Bu oyun, dünyanın dört bir yanından katılımcıları içerir, yani birçok farklı rakiple karşılaşacaksınız. Bu atları yarışırken, engeller ve engellerle yüz yüze geldikçe uyum sağlamayı öğreneceksiniz. Muazzam güçleri nedeniyle, sizi genellikle pistten zorlayabilirler. Her yarışta en iyi başarılı olmak için, odaklanmanız, itmeniz ve sizi yavaşlatabilecek engellerden kaçınmanız gerekir.

# Birçok şaşırtıcı yarış dahil.

Yarış oyunu parçaları çok çeşitli görseller ve ortamlarla birlikte gelir. Bu, yarışın her yolunu farklı ve benzersiz yerlerde deneyimlemenizi sağlar. Oyunun çizilmiş ve çizilmiş görüntüleri inanılmaz derecede canlı ve otantik. Renkleri uyumlu şekillerde birleştirmek gözleri çeker, hem renklerle hem de aşinalıklarıyla güçlü bağlar oluşturmayı kolaylaştırır. Aynı şekilde, seyahat etmek için bir araba seçmek, herkesin katılabileceği açık bir süreçtir. Arabalar otantik görünüyor ve güzel hazırlanmış. Her çizgi kasıtlı görünüyor ve gerçek dünyada sürülebilecek gerçek bir lüks otomobil gibi görünüyor.

# Sürüklenme yeteneğinizle para kazanın.

Duvarların en dış kenarlarında bir aracı manevra ederken sürüklenen kahramanızı kullanmak bonus puan kazanır. Sürüklenmeye bu stressiz yaklaşım, bu şekilde kolayca kenetlenebileceğiniz için onu son derece tatmin edici hale getirir. Her gün, skorborddaki 1 numaralı noktayı kazanmak için günlük görevleri bitirin. Mücadeleden korkmayın; Deneme yanılma yoluyla yarış yeteneklerinizi ve teknoloji seviyenizi anlayın.

# Eğlenceli ve eğlenceli bir atmosfer ile okul sosyalleşmek için harika bir yerdir.

Bu video oyunu, oynadıktan sonra ruhunuzu yeniliyor. Benzersiz özellikler sayesinde sizi yorucu ve sıkılaştırmaz; Bunun yerine, mizahla iç içe geçmiş birçok heyecan verici yarış sahnesi sayesinde sizi heyecanlandırıyor ve eğlendiriyor. Diğer birçok insan da bu video oyununun atmosferinin tadını çıkarıyor.

# Sony VAIO VPC-CB1'in birkaç önemli özelliği vardır.

Her yarışta kurs boyunca sürüklenen 14 gerçekçi 3D araç bulunur. Arabanızı özelleştirirken 25 farklı rengi boyayın. Kişiselleştirilmiş çıkartma ve lastik jant değişiklikleri ekleyin, kişiselleştirmek için motosikletinize. Oyunda 7 inanılmaz yarış pisti var. Bunlar arasında bonus dublör pisti, şehir merkezi (gündüz ve gece), nokamo (gündüz ve gece) ve rollercoaster dahildir. Yeni arabalar dokunmatik tabanlı direksiyon ve şerit değiştiren seçeneklerle donatılmıştır. Ayrıca, kontrol sistemlerinde yerleşik frenler var. Sürüklenirken sürücünün bakış açısından gözlemlemek için yarış kamerasını kullanın. Yeni yarış kameraları yeni bir bakış açısı sunuyor. Engellerin yakınında, tehlikeli bir şekilde sürüklenen ekstra para kazanın. Oyunda, sürüklenme noktaları toplayarak, kenar sürüklenerek veya zaman bonuslarını artırarak paralar kazanın. Ders sıralamasında dünya çapında rakiplere ve arkadaşlara birer birer yarış. Kalitenin her yönünü kapsayan kalite ayarları.

# Drift Max City'yi lise ile bir yer olarak tanıtın.

1970'lerde, Japon sürüklenme becerileri Kunimitsu Takahashi adlı bir adamdan kaynaklandı. Bu hareket tekniği, yarışçıların virajın viraj noktasını kolayca geçmesini ve dolambaçlı yolda gezinmesini sağlar. Başarısı, Takahashi'nin Appex Corner'da abartılı dönüşler yapmayı içeren eğitimi sayesinde. Genel olarak, Drift Avrupa çapında önemli bir kötü şöhret kazanmıştır. Ne olduğunu gördünüz, duydunuz ve hatta anladınız; Vücudunuz üzerindeki etkisini hissetmediniz. Drift Max City ile bu her şey değişmek üzere.

# Oynanış

Drift Max City'de, önce bitiş çizgisini geçmedikçe bir oyuncunun puanına puanlar eklenmez. Asfalt 8 gibi yarış veya asfalt oyunları yok ve bu oyunda hız ihtiyacı yok. Bunun yerine, bu sokak yarış oyunu daha çok sürüş ve yarış tekniğine odaklanıyor. Bu oyunda başarılı olmak için, başlangıçtan itibaren sürekli olarak sürüklenmelidir. Yarış tamamlandıktan sonra, sürücü kelimesi görünecek ve oyuncular sürüklenmeye devam etmelidir. Bazı başarılar, konuma bağlı olarak farklı başarı tamamlama yüzdeleri gerektirir. Bu başarılardan biri Drift Point ile gerçekleştirilir ve her konumun farklı bir tamamlanma yüzdesi vardır. Başka bir seçenek olmadan, Drift Max City oyunda sürüklenmek kolaydır. Sürüklenme kolaylığı başlık - Max City. Kontrolün sol veya sağ tarafındaki iki düğme, orijinal üç button tasarımını değiştirir. Ancak bu, zamanla sürdürülmesi için büyük çaba gerektirir. Ayrıca, kontrolün ek işlevselliği vardır. Hızlandırıcı pedal ve frenlerle birlikte, bir engelle karşı karşıya kaldığında tersine erişim sağlar.

# Modlar

Drift Max City oyununun kariyer, dünya şampiyonası veya çok oyunculu modları yok. Bunun nedeni, diğer oyuncularla rekabet etmeye gerek olmadığı için; Bunun yerine, iki ek seçenek mevcuttur. Trafik modu seçerken trafik seçilmez, bu da yarış pistine engeller ekler. İki seçenek arasında karar vermek, yeni hayatınızı kolaylaştırmanızı sağlar. Ters yönde hareket edenleri seçmelisiniz çünkü işleri kolaylaştırır.

# Haritalar

Bu oyundaki parçalar çoğunlukla şehir içinde gerçekleşir. Bazıları terk edilmiş bir binada üst pistler, diğerleri yerde. Bu rayların uzunlukları 1.5km ila 3.4km arasında değişir. Herhangi bir yol uzunluğu daha kısa seyahat sürelerine yol açar. Ancak daha uzun yollar daha uzun tamamlanma süreleri anlamına gelir. Arazinin de bazı değişiklikleri var. Bazı haritalar daha dar ve daha karışık parçalara sahiptir.

# Drift Max City - Car Racing in City şık APK 8.4 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod Menu][Mod speed] Özellik:

Yüksek performanslı arabalarla gerçekçi asfalt pistlerde yarışın. Şimdiye kadarki en iyi ÜCRETSİZ drift yarışı oyununu indirin! ÖZELLİKLER - Gerçekçi 3D grafikler. - 7 harika drift arabası. - Araba özelleştirme ve modifikasyon: Arabanızı 25 farklı renkle boyayın. Makinenizi çeşitli çıkartmalar ve jant modifikasyonlarıyla özelleştirin. - 5 muhteşem yarış pisti: Şehir Merkezi (Gündüz ve gece), şantiye, Nokamo (Gündüz ve gece).- Her ikisi de el freni dahil olmak üzere dokunmatik veya eğimli direksiyon seçeneklerine sahip son teknoloji araç kontrol sistemi.- Farklı kamera açıları.- "Edge Drift" : Duvarlara yakın sürerek drift becerilerinizi gösterin ve daha fazla para kazanın. - Para sistemi: Oyunda drift puanları, kenar driftleri yaparak veya zaman bonusu kazanarak para kazanın. - Skor Tablosu: Her parkur için arkadaşlarınız ve diğer kullanıcılarla yarışın. Dünyayı keşfedin ve zirveye ulaşın.- Ayrıntılı Kalite ayarları Bizi takip edin: https://www.facebook.com/tiramisuappstudio

Yarış ustalığımı güçlü bir araba ile göstermem gerekiyor.
dünya çapında birden fazla temsilci ile rekabet etmek
Birçok şaşırtıcı yarış dahil.
Sürüklenme yeteneğinizle para kazanın.
Eğlenceli ve eğlenceli bir atmosfer ile okul sosyalleşmek için harika bir yerdir.
Sony VAIO VPC-CB1'in birkaç önemli özelliği vardır.
Drift Max City'yi lise ile bir yer olarak tanıtın.
Oynanış
Modlar
Haritalar

# Nasıl indirilir ve kurulur Drift Max City - Car Racing in City şık APK 8.4 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod Menu][Mod speed]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Drift Max City modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Drift Max City mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Drift Max City indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Drift Max City arayın.

# Tam Özellikler Drift Max City - Car Racing in City şık APK 8.4 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod Menu][Mod speed]

// İndirme Bilgileri //

Boyut119.7MB
versiyon8.4
Sürüm Kodu114
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE WAKE_LOCK AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID BIND_APPHUB_SERVICE BILLING FOREGROUND_SERVICE FOREGROUND_SERVICE_DATA_SYNC ACCESS_ADSERVICES_TOPICS DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION READ_PHONE_STATE QUERY_ALL_PACKAGES
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
Min Sdk26
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK34
Hedef SDK Txt34
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Drift Max City - Car Racing in City şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Drift Max City - Car Racing in City şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 31

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (31)

 • Z

  @Anonim   2024-07-10 23:23:30

  Kimden:ZA   cihaz:SM-A013G   OS:android 10
  amazing
 • M

  @Anonim   2024-07-09 01:45:07

  Kimden:MN   cihaz:SM-G955U   OS:android 9
  nice
 • I

  @Anonim   2024-06-08 16:27:48

  Kimden:ID   cihaz:Infinix X6823C   OS:android 12
  bagus banget
 • C

  @Anonim   2024-06-06 09:39:55

  Kimden:CO   cihaz:V2109   OS:android 13
  bien
 • E

  @Anonim   2024-06-01 19:40:57

  Kimden:EG   cihaz:Infinix X678B   OS:android 13
  ❣️❣️
 • U

  @Anonim   2024-05-26 14:12:24

  Kimden:US   cihaz:BE2011   OS:android 10
  ok buena aplicación
 • D

  @Anonim   2024-05-19 03:27:00

  Kimden:DE   cihaz:M2003J15SC   OS:android 12
  geiles game
 • A

  @Anonim   2024-05-05 20:03:35

  Kimden:AE   cihaz:SM-A032F   OS:android 13
  نيك ومص
 • B

  @Anonim   2024-04-21 10:24:18

  Kimden:BR   cihaz:M2010J19CG   OS:android 11
  bouu
 • H

  @Anonim   2024-04-20 18:37:56

  Kimden:HU   cihaz:M2006C3LVG   OS:android 10
  nagyon jó játék èn imádom
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Drift Max City - Car Racing in City şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Drift Max City - Car Racing in City

 • T

  @Anonim   2023-01-01 02:11:51

  Kimden:TR   cihaz:Xiaomi M2006C3MG   OS:android 10
  usjdudjdudjdidhudhdidhdhhdhdhdhdhhdudnisjomppoouyeewsdfsjsjdijfufhdidnudhdufhdkdhidhdkdhidjdidnidjridhdudhudhsuehsusuudhsushsuehduhsydhduhdusheuebhwdhdesusdhdeubugugttdeesesderctgyuhiheswstgjuwaedgthjygtctc zvkgjgdgjjdgjxjgjsgjxgywyetsusfusgjjgztudgjyidiwtudyrsidxuwrsjgxhlejgdkwugjeutdiy ejguyagy ididjdiamiaowisjdjsj
 • B

  @Anonim   2022-03-25 00:38:22

  Kimden:BR   cihaz:LGE LM-X430   OS:android 10
  dinheiro infinito e todos os carro s grátis rjjfjfjdkkfkfjfjfjjfjfjjrj
 • R

  @Anonim   2022-03-18 15:36:20

  Kimden:RO   cihaz:samsung SM-J610FN   OS:android 10
  jrjsndnsksmskdnsiamndiandiamdismdjamdoolllenwnu sjdnnxjsnz
 • R

  @Anonim   2021-12-13 21:19:08

  Kimden:RU   cihaz:HUAWEI AUM-L41   OS:android 8.0.0
  Xjebxjjwbss isjdvduebwbsbw ziegsudh3beh ofj3bdufbrbthfjbfekrif d ij bejeueheurhrr furheirjfhrurhrhdhr
 • L

  @Anonim   2021-10-18 04:05:43

  Kimden:LB   cihaz:samsung SM-A315F   OS:android 11
  تؤنيوهمخوؤيحزيز٩٩زحزيز٩نيخو مىخزسىزخيخزظحىظحي الله ن
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Drift Max City - Car Racing in City şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (51) Sürümler of Drift Max City - Car Racing in City şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Drift Max City - Car Racing in City şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme