HappyMod › Games › Racing › CarX Drift Racing 2 Mod
CarX Drift Racing 2 Mod

CarX Drift Racing 2 şık APK 1.31.1 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-05-03

CarX Drift Racing 2 şık değiştirilmiş bir versiyonudur CarX Drift Racing 2 tarafından geliştirildi Carx Technologies. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Büyük miktarda para birimi elde etmek için oyuna girin... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz CarX Drift Racing 2 1.31.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıCarX Drift Racing 2 şık APK 1.31.1 [Sınırsız para]
versiyon1.31.1
Güncelleme açık2024-05-03
Boyut1724.22 MB
Mod BilgisiBüyük miktarda para birimi elde etmek için oyuna girin
geliştiriciCarx Technologies
Ringtone İndirSpider Man Ringtone
KategoriRacing
Google Play'den edininCarX Drift Racing 2
Orijinal apk'yı indirinCarX Drift Racing 2 (1724.22 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
CarX Drift Racing 2 şık APK
CarX Drift Racing şık APK
CarX Highway Racing şık APK
CarX Rally şık APK
CarX Drift Racing Lite şık APK
Bağlantılar İndir:

CarX Drift Racing 2 şık APK 1.31.1 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (16.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (1724.22 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Spider Man Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler CarX Drift Racing 2 şık APK 1.31.1 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Büyük miktarda para birimi elde etmek için oyuna girin

Özellik V2 Özellik:
MOD, Sınırsız Para

Özellik V3 Özellik:
Ücretsiz ödüllerin reklamı
hile makinesi menüsü: tüm araçların, parkurların ve Kullanımı Ücretsiz para birimlerinin kilidini açın.
[Nazik ipuçları]
1. Bu oyun ağ gerektirir. Bağlanamıyorsanız lütfen hızlandırıcıyı açın!
2. Hile cihazının işlevine dikkat edin:
Eğiticide (eğitim sırasında) açmayın,
Bu özelliği kullandıktan sonra oyun ilerlemesini kaydedemezsiniz,
Seviyeye girmeden önce, Ayrıca menü işlevini de kapatmanız gerekir, aksi takdirde kart yüklenecektir ve oyuna girmek için oyunu yeniden başlatmanız ve önceki yöntemde belirtilen adımları uygulamanız gerekir.
3. Hile sürümü iyi değil, eğer kullanılmıyorsa
lütfen orijinal sürümü yükleyin!

Özellik V4 Özellik:
Mod Info
Reklamlar izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz
Oyuna başladıktan sonra, tüm otomobillerin, pistlerin ve vinillerin kilidini açabileceğiniz mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın, Yeterli olmasanız bile, oyun içi para birimine sahip satın alma yapabilme yeteneğinin yanı sıra (oyun ilerlemesi bu seçenekle kaydedilmeyecektir!). Mod menüsünde.

Özellik V5 Özellik:
Menü, sınırsız para, kilidini açmış

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları CarX Drift Racing 2 şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Yarış oyununun ilgi çekici oynanışı geliştirildi.

İkinci nesil kontrol sistemleri veya mekaniği, Carx Drift Racing 2'nin diğer platformların esnekliğinden yararlanmasına izin verir. Ayrıca, yarışları mükemmel istikrarlı oynamak isteyen oyuncular için özelleştirilebilecek daha fazla kontrol seçeneği ekler. Ayrıca, oyun zaten farklı oyunlarına eklemek için ek oyun modları içerecek. Oyunun tam işlevselliği birden fazla oyun içi mod aracılığıyla uygulanır. Bunlar standart yarış oyunlarından daha karmaşık araç ve oyun sistemlerine kadar uzanmaktadır. Ek özellikler arasında araç özelleştirmesi, çok oyunculu bileşenler, zorluklar ve hatta mevsimsel etkinlikler yer alır. Bu, oyuncuların kendilerini arkadaşları ve aileleri ile deneyime tamamen daldırmalarını sağlar.

# ciddi, yoğun bir yarış atmosferi sunmak.

Oyunun gerçekçiliği, çevre ile olan önemli etkileşimi ile geliştirilir. Yarış pistine ek olarak, oyuncular çevredeki ortamı değiştirebilir ve değiştirebilir. Bu, oyunun diğer yarış oyunlarından daha zor hale getirir, çünkü oyuncular her hareketi kendi yararlarına kullanmalıdır. Oyunun farklı bölgelerde düzenlenen birkaç yarış olduğu için, daha çeşitli genel bir atmosfer sağlar.

# Büyük kapsamlı yüksek performanslı otomobiller.

Tüm Carx Drift Racing 2'de oyuncular, yeni otomobillerin kilidini açmak veya diğer araçlar için parçaları zanaat etmek için kullanılabilecek kaynakları toplayabilir. Oyundaki her araç, iyi bilinen yüksek performanslı modellere veya yarış pisti araçlarına dayanarak titizlikle hazırlanmıştır. Herhangi bir yarışı tamamladıktan sonra, oyuncuların işçilik parçaları ve diğer ödüller alma şansı var. Zamanla, bu kaynaklar bir stok oluşturmak için toplanabilir ve daha sonra kullanılabilir veya ek araçlar satın alınabilir. Oyuncuların oyunda seçebileceği birçok farklı araç var. Bu araçlar performanslarını veya görünümlerini iyileştirmek için farklı parçalarla değiştirilebilir. Otomobiller ayrıca yarış ve Cutscene kazanan ödülleri sırasında göstermek için önemli olan farklı stillerde de geliyor. Görünüm ve performans seçenekleriyle ek özelleştirme mevcuttur.

# Patlama popülaritesi ile sonsuz olaylar.

Oyuncular için birçok çevrimiçi etkinlik ve benzersiz oyun modu mevcuttur. Bunlar onları uzun süre eğlendirir ve genellikle en iyi yarışçılara güzel ödüller verir. Ayrıca Carx Drift Racing 2'nin genel oyununda da çok fazla potansiyel var, çünkü sonsuz ve keşif fırsatlarıyla dolu. Ayrıca, oyuncuların becerilerini geliştirmek için kullanabileceği bireysel meydan okuma sistemleri de vardır. Bunlar, daha sonra ana oyun modunda kullanabilecekleri yarış tekniklerini mükemmelleştirmelerine yardımcı olur. Carx Drift Racing 2, üstün görseller, mekanik ve içeriğe sahip modern bir yarış oyunudur. Grafikleri, mekaniği ve içeriği nedeniyle yeni nesil yarış türüne aittir; Ve oyuncular yarış becerilerini gösterebilir veya yarış yoluyla anlaşmazlıkları çözebilirler. Bu oyun aynı zamanda farklı seviyelere göre sınıflandırılan özel parçalara sahiptir.

# Diğer özelliklere ek olarak, bu bilgisayarın birkaç temel özelliği vardır.

Kendi kulübünüzü oluşturun veya mevcut bir kulübünüze katılın. Arkadaşlarınıza bir kulüp oluşturarak ve diğer üyeler ve katılımcılarla iletişim kurarak araç sürüklenmesinde en iyi olduğunuzu kanıtlayın. Ayrıca üyeler arasındaki iletişimi geliştirmek için yaklaşan oyunlar hakkında bilgi paylaşın. Tek oyunculu oyun modlarına ek olarak, Kingdom Come: Deliverance çok oyunculu seçeneklere sahiptir. Bunlar arasında iki yarış, rekabetçi ligler ve lüks otomobillere erişim bulunmaktadır. Her birinde yarış kredisi kazanarak birden fazla oyun aracılığıyla 65 araca ve yeni devreye erişin. Becerilerinizi geliştirmek için hayalet modunda yarışın. Her yarış galibiyeti, daha fazla devrenin, otomobillerin ve yarışçıların kilidini açmak için kullanılabilecek oyun nakitleri verir. Dünyanın en iyi drift'lerine karşı kaydolun, pratik yapın ve rekabet edin. Bir sonraki turun turnuvasında bir yer kazanmak için her turnuva seviyesini yenin. Bir sonraki turnuvanın her turu ödül getiriyor. Çevrimiçi odalar, arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak sürüklenmenizi sağlayan yeni bir moddur. Bir grup oluşturun ve sürüklenecek bir yer seçin; Ardından, hilelerini yaparken diğer sürücüleri izleyin. Diğer oyuncuların geride kalmasını görmek için drone görüntülerine bir göz atın. Bu ödüller her sıralamada artar.

# Carx Drift Racing 2'de arabalar köşelerde sürükleniyor.

Tokyo Drift, hızlı ve öfkeli dizinin üçüncü filmi. En son taksit ve Japonya'da modern, zorlu ve ezici bir yarış pistine odaklanıyor. Bu film dizisini seven birçok insan Tokyo Drift'i tanıyacak. Filmin karakterlerinin sürüş yetenekleri unutulmaz olmalarına neden oluyor. Ayrıca, filmin sürüklenme becerileri bu video oyununda yer alacak. Ayrıca, bir Tokyo City Road haritası rekreasyona dahil edilecektir.

# Yeni oyunun eklenmesi önemli bir deneyim artışı sağlar.

Diğer yarış oyunları oynayan biri olarak, bu oyunun EA'nın Hız İhtiyacı Gibi Sınır Yok veya Gameloft'un Asfalt 8 gibi olmadığını unutmayın. Bunun yerine, oynadığınız diğer yarış oyunlarına benzer. Her yarış sırasında kazanmak için hız hileleri kullanmanız gerekir. Ek olarak, mükemmel bir sürükleme aşamasını oluşturmak ve her seviye gereksinimi için mümkün olan en yüksek puanı elde etmek için teknikleri kullanmayı unutmayın. Kazanmak için sürüklenmelidir. Bu düzenleme tamamen yenidir. Bu aşırı manevra, yarış gerçekliğinde inanılmaz zorluk gerektirir. Arka lastiklerde veya dört tekerleğin hepsinde çekiş kaybetmek için çok fazla sürüş yaparak, biniciler kontrolü korurken tüm köşeden geçer.

# Geniş bir yarış pisti ile.

Carx Drift Racing 2 çok çeşitli haritalara sahiptir. Bu parçalardan bazıları Milton Drive, San Palezzo, Tokyo ve diğer yerleri içerir. Oyunun parçaları giderek daha zor seviyelere sahip bir formatta tasarlanmıştır. Her haritanın herkes tarafından tamamlanabilecek kolay sürümleri vardır, ancak diğer sürümler bitirmek için olağanüstü sürüklenme becerileri gerektirir.

# Bir süper otomobil sistemi nadir, yüksek performanslı otomobillere sahiptir.

Carx Technologies, Carx Drift Racing'in devam filmini ortaya koyuyor. Bu aksiyon oyunu, oyunculara Kanniedood, Syberia SWI ve üzüntü gibi gezegendeki en iyi süper otomobillere erişim sağlar. Oyunu oynayana kadar bu arabaların ne kadar harika olduğuna inanmayacaklar. Oyun mağazasının araba bölümünde kendi süper otomobilinizi oluşturabilirsiniz. Araç özelleştirme sistemi ile tek takdir yetkiniz.

# CarX Drift Racing 2 şık APK 1.31.1 [Sınırsız para] Özellik:CarX Drift Racing 2 is a racing game with the theme of car drifting. The gameplay revolves around the theme of drifting. Players can play in single player mode or in battle mode. The main purpose of players is to drift as much as possible in the game. The longer you drift, the more points you get, and the more rewards you get. Players can use the money they get to unlock new cars, or use them to decorate the cars you own. However, we found that the money is never enough. Now, download CarX Drift Racing 2 Mod, you will get unlimited money. You can unlock some cars for free and decorate your cars for free.

Graphic The CarX Drift Racing 2 game picture is extremely real. The game is very realistic and simulates the car, the scene and the sound very well.

Gameplay CarX Drift Racing 2 gameplay is very rich. Players can play single-player and multi-player battles. Single-player games have many modes. But the ultimate goal is the same, try to drift for a long time without running out of the track or hitting the roadside railing.

Highlights CarX Drift Racing 2 This game simulates the scene of car drift very well. Players can feel the excitement brought by car drift in this game. The game's operating settings are very good and easy to master.

Shortcomings The size of the game is large and the equipment requirements are too high

Difficulty The game is very easy to get started. But if you want play this game well, you need to practice repeatedly"EN ÇOK İSTENEN DRIFT OYUNUNUN DEVAMI Dünya çapında 50.000.000'den fazla hayran CarX serisi oyunlarını indirdi. Şimdi katılma zamanınız!Bağımlılık tehlikesine DİKKAT edin! Bırakıp saatlerce oynamak istemeyebilirsiniz. Her 40 dakikada bir mola vermeniz önemle tavsiye edilir. TANDEM DRIFTİNİN UYGULANMASINA YARDIMCI OLMAK İÇİN TASARLANMIŞ YENİ OYUN MODU, XDS. - İlk kez tandem driftte Lider olarak yarışacaksınız, ikinci kez ise iki kez yarışacaksınız. Takipçi, aslında kendini takip ediyor.- Video oyunları dünyasında tandem drift, ilk kez 100 puandan oluşan CarX XDS Değerlendirme Sistemine göre değerlendiriliyor. CarX XDS Değerlendirme Sistemi tamamen kullanılan profesyonel değerlendirme sistemi üzerine tasarlandı. gerçek hayattaki drift yarışmalarında. - XDS modu tandem drift pratiği yapmak için mükemmel bir fırsattır çünkü hem Lider hem de Takipçi için arabaların hızlı bir şekilde değiştirilmesine, lastik basıncıyla deneyler yapılmasına, Lider için farklı sürüş yörüngeleri denenmesine ve doğrudan Hemen ardından Takipçi rolünü uygulayın. - XDS, gerçek yarışçılara karşı yarışmaya hazırlanma şansınızdır. GÖRSEL OTOMATİK AYAR - Aynaları, ışıkları, marşpiyeleri, tamponları ve diğer birçok parçayı değiştirin;- Gövde kitleriyle aracınızın benzersiz bir görüntüsünü yaratın, jantlar, vb.;- Yalnızca hayal gücünüzle sınırlı olan nihai sonucunuzla öne çıkmak için vinilleri kullanın. GELİŞTİRİLMİŞ PERFORMANS AYARI- Süspansiyonunuzu, yaylarınızı ayarlayın, doğru lastik hava basıncını, tekerlek açısını ve daha fazlasını seçin;- Motoru, türbin basıncını ayarlayın , vites kutusu, frenler, kilitli diferansiyel. Yalnızca arabanızın ihtiyaçlarınıza göre ince ayarını yaparsanız kaliteli drift gösterebilirsiniz. MOBİL PLATFORMDA HAYATA GEÇEN EN GERÇEK YARIŞ - Hızlı yan değiştirme, geri gitme ve drift çörekleri için mükemmel olan tüm iyileştirilmiş direksiyon kontrolüne göz atın. İyileştirmeleri sağlamak için 1000'den fazla çalışma saati harcadık; - Lastik basıncının sürüş fiziğini nasıl etkilediğini görün. Daha iyi bir oyun sunmak amacıyla telemetrik verileri toplamak ve analiz etmek için gerçek drift arabalarıyla bir dizi saha testi gerçekleştirdik;- Drift görevleri için hazırlanmış güçlü araba sürüş deneyimi edinin;- Direksiyonun ve araba kontrolünün farklı yüzeylerde ne kadar gerçekçi olduğunu kontrol edin: asfalt , kum, çim, kar;- Ayrıntılı parkurlarda gerçek hayattaki sürüşün tadını çıkarın ÇOK OYUNCULU Çevrimiçi şampiyonalarda gerçek insanlarla yarışın; Mevcut ligde ilk sırayı alın; Tandemler halinde yarışın ve premium araçlara erişin. KULÜP YARIŞI Kendi kulübünüzü oluşturun veya mevcut kulüplere katılın ;Araba driftinde en iyisi olduğunuzu arkadaşlarınıza kanıtlayın;Diğer oyuncularla ve kulüp üyeleriyle iletişim kurun ve oyun haberlerini paylaşın.TEK OYUNCU - ​​Yarış kupalarını kazanın ve oyun parası kazanın;- 30'dan fazla spor arabaya ve yeni pistlere erişin; - Becerilerinizi geliştirmek için "Hayalet" modunu çalıştırın. DRIFT YARIŞ SİMÜLATÖRLERİNDE SONRAKİ ADIM CarX Drift Racing 2, oyun boyunca mevcut birçok yarış pistinden birinde gerçek spor arabaları sürme konusunda benzeri görülmemiş ve gerçekçi bir deneyim sunuyor. Yan drift yapmaktan hoşlanıyorsanız, oyuna dalmaya hazırlanın ve saatlerce keyfini çıkarın; El frenini çekerek patinaj yapın; Yanan lastiklerinizle asfalta süsler çizin; Arabanızdan en iyi şekilde yararlanın ve havayı dumanla doldurun AKLINIZDA BULUNDURUN: - Kazanılan tüm oyun parası, satın alınan arabalar ve pistler profilinize kaydedilir. İstikrarlı bir oyun deneyimi için internet bağlantınızın olduğundan emin olun! - İzlenimlerinizi paylaşmak ve oyunla ilgili en son haberleri öğrenmek istiyorsanız, Facebook'ta bize katılın: https://www.facebook.com/carx2- Açık beta testi

Yarış oyununun ilgi çekici oynanışı geliştirildi.
ciddi, yoğun bir yarış atmosferi sunmak.
Büyük kapsamlı yüksek performanslı otomobiller.
Patlama popülaritesi ile sonsuz olaylar.
Diğer özelliklere ek olarak, bu bilgisayarın birkaç temel özelliği vardır.
Carx Drift Racing 2'de arabalar köşelerde sürükleniyor.
Yeni oyunun eklenmesi önemli bir deneyim artışı sağlar.
Geniş bir yarış pisti ile.
Bir süper otomobil sistemi nadir, yüksek performanslı otomobillere sahiptir.

# CarX Drift Racing 2 Brief Introduction

CarX Drift Racing 2, Rusya merkezli bir yarış oyunudur ve oyunculara müthiş bir drift deneyimi sunmaktadır. Oyunda gerçekçi grafikler, heyecan verici yarış pistleri ve araba modifikasyonları bulunmaktadır. Oyuncular, kendilerini drift ustası olarak gösterebilmek için göz alıcı ve hassas driftler yapabilirler. CarX Drift Racing 2, yüksek hızda güçlü araçları kullanmanın verdiği adrenalini sunmakta ve oyunculara benzersiz bir yarış deneyimi yaşatmaktadır. Oyun hemen hemen gerçekçi bir sürüş hissiyatı sunarak adrenalin dolu bir yarış deneyimi sunmaktadır.

# Nasıl indirilir ve kurulur CarX Drift Racing 2 şık APK 1.31.1 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan CarX Drift Racing 2 modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. CarX Drift Racing 2 mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den CarX Drift Racing 2 indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında CarX Drift Racing 2 arayın.

# Tam Özellikler CarX Drift Racing 2 şık APK 1.31.1 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut1.7G
versiyon1.31.1
Sürüm Kodu443
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinREAD_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE MANAGE_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE READ_PHONE_STATE ACCESS_WIFI_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE POST_NOTIFICATIONS AD_ID BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK RECEIVE FOREGROUND_SERVICE C2D_MESSAGE BILLING
İzin Metni DİĞER:
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5B1B103FA442532DC31520CF82BA654AB
imza37CAB548D4972EEA2259422FBE1986CB0ACD0D23
CBE6A1BEDFBFA85C5D9779D3D7D32377B32CFA05707C5E251132E7E289FCEA04
GeçerliFri Mar 18 12:49:33 CET 2022 until: Tue Mar 12 12:49:33 CET 2047
Seri numarası241efb1d

// Geliştirici //

Geliştiricizhangkongkeji
OUzhangkong
organizasyonandroid
yerelÇangşa
ülkeÇin
şehirhunan

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor CarX Drift Racing 2 şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın CarX Drift Racing 2 şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 50

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (50)

 • B

  @Anonim   2024-05-22 09:40:09

  Kimden:BR   cihaz:SM-A037M   OS:android 13
  trava dms, mas é bom
 • A

  @Anonim   2024-05-22 07:47:59

  Kimden:AZ   cihaz:Redmi Note 9S   OS:android 12
  pisfi
 • E

  @Anonim   2024-05-22 04:49:57

  Kimden:EG   cihaz:Infinix X6811   OS:android 11
  gjodeb
 • A

  @Anonim   2024-05-22 01:43:16

  Kimden:AE   cihaz:RMX3760   OS:android 13
  1224
 • R

  @Anonim   2024-05-22 00:13:05

  Kimden:RU   cihaz:M2012K11AG   OS:android 13
  djjd
 • U

  @Anonim   2024-05-21 22:07:30

  Kimden:US   cihaz:NE2211   OS:android 9
  fake not installing
 • E

  @Anonim   2024-05-21 20:30:43

  Kimden:EG   cihaz:TECNO BG6   OS:android 13
  ???
 • R

  @Anonim   2024-05-21 15:15:07

  Kimden:RU   cihaz:Infinix X665E   OS:android 12
  zur uyin ekan
 • G

  @Anonim   2024-05-21 15:04:59

  Kimden:GB   cihaz:SM-A505F   OS:android 11
  who??
 • I

  @Anonim   2024-05-21 13:42:04

  Kimden:IN   cihaz:M2006C3LII   OS:android 10
  not working game
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin CarX Drift Racing 2 şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler CarX Drift Racing 2

 • U

  @Anonim   2023-03-19 07:32:25

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-S901U   OS:android 13
  there is a update on 2023-3-15 can you make a new mod for all vinyls unlocked, tracks,and all cars. and infinite money too.
 • G

  @Anonim   2023-03-15 17:56:24

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi Redmi Note 5 Pro   OS:android 9
  Please give the 100℅working mod carxdriftracing2 also is the best drifting game for Android
 • U

  @Anonim   2023-03-10 02:34:28

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X683   OS:android 10
  I want unlimited money and unlimited gold free cars and free modification
 • B

  @Anonim   2023-03-07 19:00:59

  Kimden:BH   cihaz:HUAWEI JKM-LX1   OS:android 9
  Found a wonderful mods for CarX Drift Racing 2‏ from @HappyMod
 • U

  @Anonim   2023-03-04 11:37:20

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G781V   OS:android 13
  there's no newer mod. nsbsnz xsknznx nsmsmmx. snjsnxnnsmzmmznx msmz
 • U

  @Anonim   2023-03-04 07:26:52

  Kimden:US   cihaz:realme RMX3263   OS:android 11
  we want the new version of this game iv been waiting for a while.
 • B

  @Anonim   2023-03-03 20:01:16

  Kimden:BH   cihaz:HUAWEI JKM-LX1   OS:android 9
  CarX Drift Racing 2# [email protected]. Yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
 • M

  @Anonim   2023-02-28 23:23:32

  Kimden:MA   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X665B   OS:android 11
  kkdkdkdkdkjdjdjd mdmdmdjdjdjdjjd kdmdmdjdkdkdkjdkdorkr memdmdjdjdjdjdjdjdndnd mdmdmdndndnjdjdjdjdjdjdjjd jdjdjdjdjdjjdjdjdkdjjdjddkdkdkd jxjdjdjdkdkdjkdoeodkdkdkdkdkkdkdkdkkdkdkdkdkdkdkdkdkkdkdkd mmsmdmdjdkdkdk
 • B

  @Anonim   2023-02-28 03:28:42

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto e20   OS:android 11
  POR FAVOR ATUALIZAR O JOGO POR FAVAOR SE POSSIVEL URGENTE
 • U

  @Anonim   2023-02-27 11:36:08

  Kimden:US   cihaz:vivo V2050   OS:android 11
  no funciona solo aparece eso y ya lo actualice y pasa lo mismo
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

CarX Drift Racing 2 şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (64) Sürümler of CarX Drift Racing 2 şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler CarX Drift Racing 2 şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme