HappyMod › Games › Racing › Drift Fanatics Car Drifting Mod
Drift Fanatics Car Drifting Mod

Drift Fanatics Car Drifting şık APK 1.054 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-05-05

Drift Fanatics Car Drifting şık değiştirilmiş bir versiyonudur Drift Fanatics Car Drifting tarafından geliştirildi Profi Soft Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Reklamlar Kaldırıldı1.054 Güncelleme: Mağazada ücretsi... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Drift Fanatics Car Drifting 1.054 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıDrift Fanatics Car Drifting şık APK 1.054 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]
versiyon1.054
Güncelleme açık2024-05-05
Boyut335.38 MB
Mod BilgisiReklamlar Kaldırıldı1.054 Güncelleme: Mağazada ücretsiz para satın alma. Tıkladıktan sonra değeri yenilemek i ...
geliştiriciProfi Soft Games
Ringtone İndirVideo Game Ringtone
KategoriRacing
Google Play'den edininDrift Fanatics Car Drifting
Orijinal apk'yı indirinDrift Fanatics Car Drifting (335.38 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Drifting BMW 3 Car Drift şık APK
Drifting BMW 2 : Car Racing şık APK
Drifting Lada VAZ Drift Racing şık APK
Drift Fanatics Car Drifting şık APK
Real Drifting Car Drift Racing şık APK
Drift Classics şık APK
Drifting Nissan Car Drift şık APK
Drift Classics 2 şık APK
Toy Car Drifting : Car Racing şık APK
Bağlantılar İndir:

Drift Fanatics Car Drifting şık APK 1.054 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (335.38 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Video Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Drift Fanatics Car Drifting şık APK 1.054 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
1.054 Güncellemesi: Mağazada ücretsiz para satın alma. Tıkladıktan sonra, değeri yenilemek için arayüzü değiştirebilirsiniz.
"+" Sol üst köşede "mağazaya girin

Özellik V2 Özellik:
Reklamlar Kaldırıldı
1.054 Güncelleme: Mağazada ücretsiz para satın alma. Tıkladıktan sonra değeri yenilemek için arayüzü değiştirebilirsiniz.
"+" Sol üst köşede "mağazaya girin

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Oyunun harika çekici bir oyun var.

Yarış oyunu Drift hayranları arabada sürüklenirken, odak noktası dramatik araba kovalamacaları yerine tekerlek kayması. Bu riskli manevra, yüksek hızlarda gitmek için pürüzsüz bir eğriye sahip bir pist döşemeyi içerir. Bununla birlikte, çok az insan bu tekniğe hakim olabilir, çünkü güzel aşamalar oluşturmak için belirli teknikler gerektirir. Dramatik araba kovalamacaları yerine, birçok insan bu oyunu gördüklerinde hemen asfalt 8'i düşünecek. Arayüz anlamak için çok fazla deneyim gerektirmez. Gaz ve fren pedalları gibi temel işlevleri simüle eden kontrol mekanizmasına sahip gerçek bir otomobil gibi görünüyor. Arayüz dört ana işlevi destekler; Kullanıcılar, işlevler arasında hızlanma, frenleme veya geçiş yapmaktan seçim yapabilir. Aracı manevra yapmak için arabanın kontrol paneline sola veya sağa basmanız gerekir. Daha yüksek hızda sürüklenme dönüşleri oluşturmak için klavyedeki yön oklarını kullanabilirsiniz.

# Arabanızı yükseltmek size daha büyük bir araç sağlar.

Drift hayranları araba sürükleme oyununda bulunan çok çeşitli araçlar, büyük bir oyuncu tabanı kazanmasına yardımcı olur. Oyuncular için farklı modeller ve araç tasarımları mevcuttur. Bunun nedeni, oyunun temel faktörünün araba koleksiyonu olmasıdır. Ferrari, Porsche, Bugatti ve Lamborghini gibi dünyada birçok ünlü otomobil markası bulunabilir. Bu arabalardan birine sahip olmak çok yüksek bir fiyat gerektirecektir; Bu nedenle, bu yüksek fiyatı ödemek için paradan tasarruf etmek iyi bir fikirdir. Arabanızın görünümünü değiştirmek, sürüşünüzü özelleştirmek veya yükseltmek için yapabileceğiniz birçok şeyden biridir. Turbo motorları donatabilir, alternatif lastikler ekleyebilir, gövdeyi renklendirebilir veya tekerlekleri değiştirebilirsiniz. Bu ayarlamaları yaptıktan sonra, aracınızı olmayan bir maliyetle onarabilirsiniz.

# Ürünün temel özellikleri şunları içerir: yerleşik bir şarj cihazı ve kablosuz uzaktan kumanda.

Oyunun yarış stili, oyuncuları yüksek hızlarda hikayesi boyunca yarışmaya motive ediyor. Oyunun ana amacı, gerilim sağlayan birçok dönüşe sahip ağır sürüklenen yarışlar yaratmaktır. Oyun içi araç kontrol sistemi hızla kolaylıkla uyum sağlar. Gelişmiş modellere sahip en iyi markalara sahip sürekli genişleyen bir arşiv. Oyunun grafikleri, oyuncular için en iyi görsel deneyimi sağlamak amacına hizmet eder.

# Arabayı beğeninize değiştirmek için Drift Fanatik Araba Sürükleme Modunu indirin.

Drift fanatik otomobilin sürüklenmesinin koleksiyonu sayesinde birçok stil mevcuttur. Bu, tekerlekler, motor, boya rengi, süspansiyon ve daha fazlası gibi değiştirilebilir parçalara sahip 13'den fazla kart içerir. İnsanlar bu temel araçları kullanarak en güzel arabaları yaratırlar. Bir arabanın iç sistemlerini korumak için özel dikkat gösterilmelidir. Bakım mağazaları, ihtiyacınız olanı bulana kadar ekranın farklı bölümlerine kaydırma veya dokunma da dahil olmak üzere özelleştirme için birçok seçenek sunar. Araba sahipleri ayrıca, detaylara ekstra dikkatle araçlarını özelleştirdiklerinde estetik gözleriyle başkalarını etkiliyorlar.

# şasiye.

Aracınız için bir duman egzoz sistemi seçmek üç aşamadan değiştirir. Bunlardan ilki, modifikasyon için belirli bir motor grubu seçerken gerçekleşir. Bu ikinci aşama, hareket halindeyken kuyruk borusundan daha fazla duman eklemeyi içerir. Ayrıca, daha fazla duman daha yüksek motor çıkışı anlamına gelir. Bir araba ilk kez profesyonel bir yarış yükseltmesi alırken, kamera ve enerji şarj sistemlerinin geliştirilmesidir. Ardından, bir araba E85 yakıt karışımını yükseltebilir. Bu, aracın daha güçlü çalışmasına yardımcı olacak ve gaz kelebeği her açıldığında harika bir ses üretecektir. Bu yükseltme için son adım, eksik motorları kurmak, turboyu süper şarj etmek ve yarış arabasını tamamlamaktır.

# Mistik bir lastik bloğu efekti yayan bu öğe izleyicilerin fındıklarını kullanır.

Araba sürüklenen atış çekerken, kamera açılarının önünde güzel bir duman çizgisi oluşur. Lastiklerden gelen duman, direksiyona monte edilen egzoz çubuğundan gelir. Yarış hızının ayarlanması ne kadar dumanın çıkarıldığını etkileyecektir; Gaz kelebeğini aşağıda tutmak ve en yüksek hıza vurmak olağanüstü bir fotoğraf üretir. Ne zaman hareket ederseniz, ardından bir egzoz iz bırakırsınız. Nereye giderseniz gidin, duman geride kalacak. Yeni yollar oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz kadar duman yayarak, sokaktaki dumanın hiçbir zararının neden olmadığını bilerek rahatlayabilirsiniz. Tüm gazlarınızı serbest bırakırken bile, büyülü güçlerinizle ek çizgiler çizin.

# Güçlü duygusal etkilerle fırtınaları fethetin.

Araba sürüklenmesi, otomobillerin gerçek dünyada hareket etmesine ve fırtınalar tarafından keşfedilmesine neden olan sert hava koşulları sayesinde sürüklenme fanatiklerinde mevcuttur. 20'den fazla farklı koşulla, her araba sürüklenen deneyimi benzersiz bir duygu ile sonuçlanır. Arabalar ve kamyonlar gibi mobil makineler, kararsız hava ve zayıf görünürlük sırasında güneşin bakışlarını yakalama zorluğu nedeniyle güneşin doğuşundan gün batımına seyahat eder. Ayrıca, bu araçlar yüksek hızlarda seyahat ederken engellerle kolayca çarpışır. Sonuç olarak, araba sahipleri çarpışmaları azaltmak için dönüşlere yaklaşırken farkında olmalıdır. İstediğiniz yere gitmek, ne istersen yap. Belirli bir rota olmadan herhangi bir yere hareket etmek için özgür olmak gibi; Bu öforik. Pürüzsüz, lüks bir araba karşılamak için şu anda sahip olduğunuzdan daha fazla paraya ihtiyacınız var. Drift fanatik araba sürükleme oyununa katılarak hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aslında, bu sanal bir deneyim; Ancak, yerine getirilmeden daha iyidir. Belki bir gün zengin olacaksınız ve oyunda bir arabaya benzer bir araba alacaksınız. Her zaman uykumda hayal ettiğim özel arabaya sahip olmak istedim. Ve bu benim için ideal bir yolculuk olduğundan, kesinlikle bunu yapmalıyım. Her zaman hayal ettiğiniz arabaya çizerek başlayın, sonra iyi performans gösterdiğinizden emin olun. Mümkün olduğunca, oyunda pratik yaparak kaba arazinin üzerinde kayan bir sürücü olun. Drift fanatik araba sürükleme modunu indirin ve bir yarış aracı oluşturun.

# Süper otomobil koleksiyonu.

Oyuna başka hiçbir oyun sunmadığı gibi büyük bir ünlü süper otomobil çeşitliliği ile başlayın. Oradan, herhangi bir arabayı bir sürüklenme kral olacak şekilde değiştirebilirsiniz. Her yarışın sahnesinde seçim yapabileceğiniz 13 aracınız var. Motorunuzu ayarlayın, süspansiyonunuzu ayarlayın ve bu oyunda herhangi bir zamanda kozmetikleri jantlar ve boyalarla değiştirin.

# Drift Fanatics Car Drifting şık APK 1.054 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma] Özellik:Introduction:

Drift Fanatics Car Drifting Mod is a thrilling mobile game that allows players to experience the adrenaline-pumping excitement of drifting in high-performance cars. With the added benefit of free shopping in the modified version, players can customize their cars to their heart's content and enhance their drifting skills.

Gameplay:

The gameplay in Drift Fanatics Car Drifting Mod is both intense and addictive. Players can choose from a wide range of high-performance cars, each with its own unique handling and drifting characteristics. The controls are simple and responsive, allowing players to easily maneuver their cars around tight corners and pull off impressive drifts.

One of the standout features of this game is the ability to upgrade and customize cars with the free shopping mod. Players can unlock new parts, upgrade their engines, and customize their cars with eye-catching paint jobs and decals. This adds a layer of depth to the gameplay, providing players with the opportunity to fine-tune their cars to suit their drifting style.

Graphics and Sound:

The graphics in Drift Fanatics Car Drifting Mod are top-notch, with detailed car models and realistic environments that truly bring the game to life. The sound effects also add to the immersive experience, with the roar of the engines and screeching of tires adding to the excitement of each drift.

Overall, Drift Fanatics Car Drifting Mod is a must-play for fans of drift racing games. With its addictive gameplay, stunning graphics, and the added benefit of free shopping, this game is sure to keep players entertained for hours on end. So download the game now and get ready to show off your drifting skills on the virtual racetrack.13 araba arasından seçim yapabilir ve bunları en iyi drift makinesi haline getirecek şekilde tamamen inşa edebilirsiniz. AĞIRLIK AZALTMA Bir drift arabası yapmaktan bahsedersek, yapılması en kolay ve en uygun maliyetli şey ne olabilir? Peki, kilo kaybı. Her arabanın ağırlığını 3 aşamada azaltabilirsiniz. Aşama 3 ağırlık azaltmayı donatarak aynı zamanda bir takla kafesi de donatmış olursunuz. MOTOR MODLARI Motor modları 3 Aşamalı olarak gelir. İlk aşamada, kısıtlayıcı fabrika egzoz sistemini değiştirirsiniz, yarış kameraları takarsınız, hava girişini iyileştirirsiniz, ayrı gaz kelebeği gövdelerini yükseltirsiniz, enjektörleri yükseltirsiniz ve ECU'nuza güzel egzoz patlamaları ve geri tepmeler elde edebileceğiniz özel bir ayar taktırırsınız. İkinci aşamada bir miktar E85 karışımı ve tabii ki biraz daha agresif ECU ayarı, zorunlu endüksiyonla birlikte kullanılıyor ve maksimum motor güvenilirliği için turbo güçlendirme seviyesi en düşük seviyede, bu da hala ciddi bir WHP getiriyor. Ve işte motor modlarının üçüncü aşaması geliyor; tam etanol ve dövme motor iç parçaları, dövme pistonlar ve dövme bağlantı çubukları ile mümkün olan en yüksek turbo takviyesi; bunlar, nihai Drift arabasını gerçek bir yarış arabasına dönüştüren şeylerdir. Pistlere çıkın ve kendiniz deneyin. SÜSPANSİYON: Süspansiyon tamamen beğeninize göre ayarlanabilir, sürüş yüksekliğini, ofseti, kamberi ayarlayabilir ve pistlerde test edebilirsiniz. DİNAMİK SİSTEMLERLastik duman sistemi sıfırdan tamamen yeniden inşa edildi . Lastik dumanı sadece tekerleklerden gelmez, hepsi bu. Dinamik lastik dumanı ile hızınıza ve açınıza bağlı olarak gerçekçi duman miktarı elde ederek mümkün olduğunca gerçekçi hale getirirsiniz. Bunu bir adım daha ileri götürdük, aslında çok büyük bir olay değil ama küçük şeyler önemli, işte fren diski parlıyor. Hız ve ağırlıktan kaynaklanan fren disklerinin aldığı yüke bağlı olarak, agresif frenlemeyle ısındıkça fren diskleriniz kırmızı renkte parlamaya başlar. PARÇALAR Drift'e kadar hem gündüz hem de gece mevcut olan 5 pist arasından seçim yapabilirsiniz. Driftlere biraz özgürlük vermeye çalıştık, bu yüzden parkurların çoğu büyük noktalar ve istediğiniz yere drift yapabilirsiniz. Tarzınızı sürükleyin, serbest stil. RASTGELE HAVA DURUMU Hem gündüz hem de gece, her oynadığınızda her parçaya farklı bir his veren 20'den fazla rastgele hava koşulu vardır. TEKERLEKLER Her araba için satın alabileceğiniz çok sayıda tekerlek seçeneği mevcuttur. GARAJINIZ Arasından seçim yapın Kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak 7 garaj stili. Sorularınız veya önerileriniz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Oyunun harika çekici bir oyun var.
Arabanızı yükseltmek size daha büyük bir araç sağlar.
Ürünün temel özellikleri şunları içerir: yerleşik bir şarj cihazı ve kablosuz uzaktan kumanda.
Arabayı beğeninize değiştirmek için Drift Fanatik Araba Sürükleme Modunu indirin.
şasiye.
Mistik bir lastik bloğu efekti yayan bu öğe izleyicilerin fındıklarını kullanır.
Güçlü duygusal etkilerle fırtınaları fethetin.
Süper otomobil koleksiyonu.

# Nasıl indirilir ve kurulur Drift Fanatics Car Drifting şık APK 1.054 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Drift Fanatics Car Drifting modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Drift Fanatics Car Drifting mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Drift Fanatics Car Drifting indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Drift Fanatics Car Drifting arayın.

# Tam Özellikler Drift Fanatics Car Drifting şık APK 1.054 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

// İndirme Bilgileri //

Boyut335.4MB
versiyon1.054
Sürüm Kodu21
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE BILLING AD_ID QUERY_ALL_PACKAGES
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran donanımı özellikleri:
diğer.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Drift Fanatics Car Drifting şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Drift Fanatics Car Drifting şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 71

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (71)

 • S

  @Anonim   2024-06-13 16:56:06

  Kimden:SA   cihaz:Nokia C31   OS:android 12
  ghdh
 • H

  @Anonim   2024-06-12 17:05:22

  Kimden:HR   cihaz:Redmi Note 9 Pro   OS:android 12
  good
 • E

  @Anonim   2024-06-08 17:57:04

  Kimden:ES   cihaz:2201117TY   OS:android 13
  okkiu
 • U

  @Anonim   2024-06-02 14:25:57

  Kimden:US   cihaz:TECNO BG6   OS:android 13
  es bueno
 • F

  @Anonim   2024-05-31 00:27:22

  Kimden:FR   cihaz:SM-A042F   OS:android 14
  yahya
 • U

  @Anonim   2024-05-29 23:07:58

  Kimden:US   cihaz:Pixel 6a   OS:android 14
  doesn't work
 • I

  @Anonim   2024-05-27 03:46:33

  Kimden:IQ   cihaz:SM-A137F   OS:android 14
  العبه جميله جدا
 • J

  @Anonim   2024-05-26 22:48:05

  Kimden:JO   cihaz:STK-L21   OS:android 10
  Hshss
 • I

  @Anonim   2024-05-26 17:34:08

  Kimden:ID   cihaz:SM-A356E   OS:android 14
  wooooow
 • U

  @Anonim   2024-05-23 06:19:22

  Kimden:US   cihaz:SM-A156U   OS:android 14
  es muy bueno pero no sabes q hacer y se te acaba el tiempo.
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Drift Fanatics Car Drifting şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Drift Fanatics Car Drifting

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Drift Fanatics Car Drifting şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (5) Sürümler of Drift Fanatics Car Drifting şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Drift Fanatics Car Drifting şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme