HappyMod › Games › Sports › Score! Hero Mod
Score! Hero Mod

Score! Hero şık APK 3.25 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Sonsuz]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-05-01

Score! Hero şık değiştirilmiş bir versiyonudur Score! Hero tarafından geliştirildi First Touch Games Ltd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: ReklamsızMod BilgisiPara harcanmazSonsuz yaşam.... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Score! Hero 3.30 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıScore! Hero şık APK 3.25 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Sonsuz]
versiyon3.25
Güncelleme açık2024-05-01
Boyut211.1 MB
Mod BilgisiReklamsızMod BilgisiPara harcanmazSonsuz yaşam.
geliştiriciFirst Touch Games Ltd
Ringtone İndirFunny Ringtone
KategoriSports
Google Play'den edininScore! Hero
Orijinal apk'yı indirinScore! Hero (211.1 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Dream League şık APK
Dream League Soccer 2024 şık APK
Score! Hero şık APK
Score! Hero şık APK
Ultimate Clash Soccer şık APK
8 Ball Hero şık APK
Score! Match - PvP Soccer şık APK
Bağlantılar İndir:

Score! Hero şık APK 3.25 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Sonsuz]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (211.1 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Funny Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Score! Hero şık APK 3.25 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Sonsuz]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Mod Bilgisi
Para harcanmaz

Sonsuz yaşam.

Özellik V2 Özellik:
Reklamsız
Mod Bilgisi
Para harcanmaz
Sonsuz yaşam.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Score! Hero şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Puan! Hero, Hanbitsoft tarafından geliştirilen bir mobil oyundur. Bu ücretsiz oyun canavar ve patronlarla savaşan bir kahraman hakkında.

Ronaldo önünde serbest vuruşla karşı karşıya; İnanılmaz bir hedef! Sevinç bir kalabalık onu kuşatır. Biri bundan nasıl şüphe edebilir? Bu oyunun arkasındaki şirket, spor oyunları oluşturan ve yayınlayan İngiltere merkezli bir şirket olan First Touch Games. Skor dahil olmak üzere ek platformlarda bir dizi başka futbol oyunu yayınladılar! Maç, Dream League Soccer 2020.

# Hayatımızdaki özel zamanlar özel kelimeler gerektirir.

Puan! Hero, oyuncuya futbolda birçok önemli eylem yapmak için bir futbolcunun nasıl düzgün bir şekilde kontrol edileceğini öğretir. Bu eylemlerden bazıları, oyuncunun kahramanı manevra yaparken belirleyebileceği geçme veya çekim içerir. Oyun ayrıca Roberto Carlos'un uzun menzilli çekimi veya Messi'nin bisikletini baş aşağı çekimleri gibi futbolda ünlü anlar gösteriyor. Bu oyun oyun futbol yöneticisi veya Pro Evolution futbolundan tamamen farklı. Bu oyunda, sahadaki 11 oyuncuyu da yönetmenize gerek yok. Kombinasyonlar veya süper hedefler oluşturmak için belirli oyuncuları kontrol etmeye odaklanabilirsiniz. Amacınız, bir balonun tahtada ve yolu ile rakibin hedefine taşıması için kaydıran bir telefon ekranının bir yörünge çizmektir. Yolu çizerken, top onun yanına yuvarlanır ve tahtanın diğer ucuna gider. Kaleci geçmezse kaybedersiniz. Alternatif olarak, kaleci tarafından çarparsa veya engellenirse, kaybedersiniz. Puan! Kahramanın 580 seviyesi kolay, orta ve sert modlarda gelir. Oyuncular, başarı günlüklerinde görüntülenen her seviyeyi tamamlamak için yıldız kazanırlar. Oyuncuların ilerlemek için bir seviyede en az bir yıldız kazanmaları gerekir. Aynı zamanda, oyuncular her seviyede üç yıldız kazanmak istiyorlar. Bu oyun tipik bir futbol maçından daha çok bir bulmaca gibidir. Her seviye çözmeniz için bir bulmacadır ve güzel bir eğri ile puan alabilir veya yaratıcı düşünce ile bir yardımcı başlatabilirsiniz.

# Oyuncular yükseltilebilir.

Skor!, Oyuncular ulusal kahramanlardır. Saç, ayakkabı, çorap ve kıyafet gibi aksesuarlar satın alınabilir. Herkes skoru kullanarak herhangi bir kulüp tarafından imzalanabilir! Kahraman özelliği. Oyuncular için kişisel kayıt yoktur. Sonuç olarak, herhangi bir Paul Pogba veya Ronaldo istatistik açısından ortalama bir oyuncu olarak kabul edilecektir. Oyuncuların ilerlemesini gözlemlemek zordur, çünkü sadece oyunda giderek daha zor seviyelerin üstesinden gelerek ilerlerler. Yarattığınız yardımın değerini düşürmeyin. Bir voleybol veya başlık, geçmeye harika ve yeni bir şey verir.

# Başarısızlıktan kaçınmak için yeterli kazanın!

Skor! Kahraman Game, her gün kaç kez oynadığınızı sınırlar. Ekranın sağ alt köşesinde beş kalp göreceksiniz. Günde 20 kez başarısız olduğunuzu varsayarsak, bir kalbi kaybedecek ve dört gün boyunca daha fazla erişimi kaybedeceksiniz. Kalp 15 dakikada tamamen iyileşmesi için 15 dolar, ancak oyuncular süreci hızlandırmak için ekstra para ödeyebilirler.

# İnanılmaz 3D grafikler en kaliteli oyunlarda bulunur.

Skor! Hero geliştiricisi, gerçekçi grafikler oluşturmak için 3D teknolojisini dikkatle kullanıyor. Oyunun hareketi esnek, pürüzsüz ve son derece ciddidir - ciddi oyuncular için mükemmel bir seçimdir. Bir yorumcunun yardımıyla, ağır çekim ve yüksek açılı videolar güzel hedeflere ulaşmaya yardımcı olur. Diğer spor oyunları gibi, her sahne ve çerçevenin önemi oyun için hayati önem taşır. Oyunu oynarken, seyircinin tezahüratlarının ve yorumcunun yorumlarının gücünü anlayın ve hissedin. Cümleleri değişmese de, con sanatçılar oyundaki sürekli değişen durumlara ayak uyduruyor.

# Mod özellikleri bir papağan ve bir maymun içerir.

Ne kadar paranız olduğu umrumda değil, oyunda harcayabilirsiniz. Dayanıklılığı korumak için yiyecek veya uykuya gerek yok.

# Not

Bazı cihazlar MOD sürümünü durdurabilir.

# Sonuç olarak konsantre olun.

Skor! Kahraman Apk, hedef futbolun en önemli parçası. Süreyi yavaşlatarak, hangisini yapacağına karar vermeden önce çekim yapma veya geçme seçeneğiniz vardır. Ayrıca topu içeri alabilmeleri için takım arkadaşınıza kritik bir geçiş yapabilirsiniz.

# Seyahat etme noktası yolculuğun kendisidir.

Oyun ünlü insanları vurgulamıyor. Bunun yerine ünlü olmanızı sağlar. Daha düşük seviyeli bir spor takımı üyesi olarak, ilk göreviniz kenarda oturmak ve yeteneğinizi kanıtlama fırsatı beklemektir. Bunun nedeni, bir kıyaslama yönlendirmesinin takımın sürekli arzusu olmasıdır. Reklam Bu pozisyonda ilerleyerek, yavaş yavaş ekibinizin ilgi merkezi olacaksınız. Bu noktadan sonra, takımları değiştirme ve daha yüksek dereceli bir lig takımına katılma yeteneğine sahipsiniz. Bu, dünyanın en iyi profesyonel sporcularından bazılarıyla ve bunlara karşı çalışmak için geniş bir fırsatınız olacak. Puan! Hero, kişisel yolculuğunuzun etrafında dönen harika bir mobil oyundur. Çok eşsiz bir deneyim ve piyasadaki en iyi futbol oyunlarından biri yapar. APK sürümü, skor! Hero Mod, aynı zamanda harika ve en sevdiğimiz spor oyunlarımızdan biri.

# Skoru oynuyor! Kahraman Mod APK, oynama puanı hakkında bilgi gerektirir! Kahraman.

Puan! Kahraman, FIFA'ya kıyasla tamamen farklı bir futbol oyunudur. Futbol oyunlarına yeni gelenlerin keyif alabileceği sporda yeni bir bükülme. Saldırgan bir şekilde, ipuçları ve püf noktaları rakibinizi yenmenize yardımcı olacaktır. Geleneksel futbol oyunu oynamak bu yeni versiyona göre çok daha sıkıcı.

# Score! Hero şık APK 3.25 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Sonsuz] Özellik:Score! Hero Mod is a strange mod. When you first open this game, you have to follow the tutorial untill level 4. Then you will found only 15 bucks in the game. You will think this is not the mod. However, in this game mod, the money will never decline. The more money you spend in the game, the more money you will get in game. This is a really unlimited money mod for Score! Hero. And enjoy the game!

Score! Hero Mod features:
Unlimited Money
Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.KAHRAMAN OLUN! 580'den fazla zorlu seviyede HERO oyuncunuzun dramatik kariyerini keşfederken efsanevi statüye giden yolda pas verin, şut atın ve puan verin! Sürükleyici, serbest akışlı 3D Skor! Oynanış aksiyonu kontrol etmenizi sağlar. Savunmaları hassas bir şekilde toplarla ayırın veya atışları üst köşeye doğru bükerek rakipsiz bir mobil futbol deneyimi için kontrolün sizde olmasını sağlayın. Bugün ÜCRETSİZ olarak indirin ve oynayın!* Tablet desteğini içerir! ****************************************** ÖZELLİKLER* 580'den fazla seviye ve devam ediyor… * Ödüller kazanın, kupalar kazanın, gol atın, kulüp değiştirin, ülkenizi temsil edin ve zafere ulaşın!* Yeni Skor! Her zamankinden daha fazla özgürlük ve stratejik oyun sağlayan motor!* Oynaması basit, ustalaşması zor* Çarpıcı 3D grafikler, ara sahneler ve animasyonlar * Benzersiz bir görünüm ve his için Hero oynatıcınızı özelleştirin* Akıllı AI, paslarınıza ve şutlarınıza uyum sağlar her oyunu farklı kılmak* En yakın arkadaşlarınızla rekabet etmek için Facebook'a bağlanın!* Kimin en üstte yer aldığını görmek için Google Play başarıları ve liderlik tabloları!* Google Play Cloud ile cihazlar arasındaki ilerlemeyi senkronize edin!* Gelecek vaat eden bir gençten yükselişinizi gösteren İlgi Çekici Hikaye büyük işler başaran bir oyuncu!Şansını dene, gol at, KAHRAMAN ol!******************************** *********ÖNEMLİ* Bu oyunu oynamak ücretsizdir ancak ek içerik ve oyun içi öğeler gerçek parayla satın alınabilir. * Bu uygulama, oyun içeriğini ve reklamları indirmek için wifi veya mobil verileri (varsa) kullanır. Bu oyunda mobil veri kullanımını Ayarlar/Mobil Veri'den devre dışı bırakabilirsiniz.* Bu uygulama üçüncü taraf reklamları içerir. Mağazadan oyun parası satın alırsanız reklamlar devre dışı bırakılır.**************************************** ****BİZİ ZİYARET EDİN: Firsttouchgames.com BİZİ GİBİ: facebook.com/scoreherogame BİZİ TAKİP EDİN: twitter.com/firsttouchgames BİZİ İZLEYİN: youtube.com/firsttouchgames

Puan! Hero, Hanbitsoft tarafından geliştirilen bir mobil oyundur. Bu ücretsiz oyun canavar ve patronlarla savaşan bir kahraman hakkında.
Hayatımızdaki özel zamanlar özel kelimeler gerektirir.
Oyuncular yükseltilebilir.
Başarısızlıktan kaçınmak için yeterli kazanın!
İnanılmaz 3D grafikler en kaliteli oyunlarda bulunur.
Mod özellikleri bir papağan ve bir maymun içerir.
Not
Sonuç olarak konsantre olun.
Seyahat etme noktası yolculuğun kendisidir.
Skoru oynuyor! Kahraman Mod APK, oynama puanı hakkında bilgi gerektirir! Kahraman.

# Nasıl indirilir ve kurulur Score! Hero şık APK 3.25 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Sonsuz]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Score! Hero modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Score! Hero mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Score! Hero indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Score! Hero arayın.

# Tam Özellikler Score! Hero şık APK 3.25 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Sonsuz]

// İndirme Bilgileri //

Boyut211.1MB
versiyon3.25
Sürüm Kodu155
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET BILLING ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE CHECK_LICENSE AD_ID VIBRATE POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID RECEIVE ACCESS_ADSERVICES_TOPICS FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION BIND_APPHUB_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE QUERY_ALL_PACKAGES
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Titreşime erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapalı kalmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir
karartma.:

Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK34
Hedef SDK Txt34
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, Mobil İletişim için Küresel Sistem (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Score! Hero şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Score! Hero şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 374

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (374)

 • U

  @Anonim   2024-06-14 13:19:01

  Kimden:US   cihaz:SM-A055F   OS:android 14
  it doesn't work
 • A

  @Anonim   2024-06-14 10:09:08

  Kimden:AE   cihaz:SM-J700H   OS:android 6.0.1
  yyrtot
 • F

  @Anonim   2024-06-14 09:41:55

  Kimden:FR   cihaz:vivo 1820   OS:android 8.1.0
  waaaaw
 • U

  @Anonim   2024-06-14 09:32:16

  Kimden:US   cihaz:TECNO KG5k   OS:android 11
  ....
 • U

  @Anonim   2024-06-14 08:58:01

  Kimden:US   cihaz:M2003J15SC   OS:android 12
  muy malo no me deja entrar al juego
 • D

  @Anonim   2024-06-14 08:34:13

  Kimden:DZ   cihaz:220733SFG   OS:android 12
  منقدرش ندير ميزاجور
 • U

  @Anonim   2024-06-14 06:39:32

  Kimden:US   cihaz:Redmi Note 9S   OS:android 12
  واوا
 • B

  @Anonim   2024-06-14 06:32:35

  Kimden:BR   cihaz:2212ARNC4L   OS:android 14
  muito bom
 • T

  @Anonim   2024-06-14 05:15:48

  Kimden:TR   cihaz:SM-G615F   OS:android 8.1.0
  jrhrnf
 • E

  @Anonim   2024-06-14 02:21:37

  Kimden:ES   cihaz:LM-T600   OS:android 9
  me gustó bastante pero lo malo es que no se podia poner tatuajes
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Score! Hero şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Score! Hero

 • E

  @Anonim   2022-11-30 04:16:32

  Kimden:EG   cihaz:OPPO CPH2239   OS:android 11
  a lot of moneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyy
 • U

  @Anonim   2022-11-01 07:27:39

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO LA7   OS:android 8.1.0
  24899665543333468899865544567888987555444 GGGhjhgfff Fauntleroy FD dghhkkhfddghjjgffffdsswrtyujrkkrjrkrmrjroeiir8937848648urhrh irjrjrjrbrbr rjrjrjrjrr nrjrr t rjrjrbr rbrbr tjttnjtt tttjtjtbt tjttntnt t ttntjtjtjt tbtntjtjt t tjtntntnt t tbtnnb ttntntbbt t tbtbtbtbtt t t tbtnt. tbtbtbtbttntjtjtjtjtjtjtjtjtjjth
 • E

  @Anonim   2022-10-27 20:35:29

  Kimden:EG   cihaz:OPPO CPH2349   OS:android 11
  jsjshjsishsisuzhiJhzisksksszwiwieis sieiejsididjisjdiddic eueuusudidiududududururiiruhhhujdjshsjiskskdjdjdidjididjdjdjjdjdjdjdjiddj djdjejhsuegeududueiidisiduduudididjehdjdjdjicjdjdjdjdjdjdieiidjeieoeieieieieiieieejj utvudijd even explain to me what can do dad did do for dinner tonight for voting is the DVDs for
 • B

  @Anonim   2022-10-22 09:28:08

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g(7) play   OS:android 10
  $$$$$$¢$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
 • B

  @Anonim   2022-10-18 23:12:00

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-T290   OS:android 11
  por favor um mod que concede dinheiro e vidas ilimitadas para os usuários
 • E

  @Anonim   2022-09-19 20:00:22

  Kimden:EG   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X650C   OS:android 9
  HSKSJBDBDJSKSNBEVSHSKSNBSVDHSISKKSJSJSJJKSKSJNSKKSJEBJSKSKSNBDB
 • U

  @Anonim   2022-09-08 22:47:24

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A315G   OS:android 10
  el juego esta bueno con laa cosas limitada esta muy bueno y les recomiendo mucho este juego jugando y diviértanse . además de que puedes armas tu jugador y eso esta bueno
 • P

  @Anonim   2022-08-11 20:08:34

  Kimden:PT   cihaz:TCL T781   OS:android 11
  dyvhchchxkhjgzjgzitzotzoydo dioyckziUrItItzitxoy✊
 • F

  @Anonim   2022-08-09 10:36:29

  Kimden:FR   cihaz:OPPO CPH2083   OS:android 9
  c'est un jeux tré byan jdidbdudbdydvdhydvdvdhdhdjbdydbdhdhdhbdv
 • G

  @Anonim   2022-07-11 19:33:20

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-T295   OS:android 11
  unlimited energy unlimited money free purchase
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Score! Hero şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (48) Sürümler of Score! Hero şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Score! Hero şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme