HappyMod › Games › Casual › Candy Crush Soda Saga Mod
Candy Crush Soda Saga Mod

Candy Crush Soda Saga şık APK 1.257.4

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-11-29

Candy Crush Soda Saga şık değiştirilmiş bir versiyonudur Candy Crush Soda Saga tarafından geliştirildi King. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Candy Crush Soda Saga (MOD, Birçok Hareket) 1.257.... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Candy Crush Soda Saga 1.257.4 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıCandy Crush Soda Saga şık APK 1.257.4
versiyon1.257.4
Güncelleme açık2023-11-29
Boyut131.87 MB
Mod BilgisiDownload Candy Crush Soda Saga (MOD, Birçok Hareket) 1.257.4
geliştiriciKing
Ringtone İndirGame Bgm Ringtone
KategoriCasual
Google Play'den edininCandy Crush Soda Saga
Orijinal apk'yı indirinCandy Crush Soda Saga (106.28 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Candy Crush Saga şık APK
Crash Bandicoot: On the Run! şık APK
Candy Crush Soda Saga şık APK
Farm Heroes Saga şık APK
Bubble Witch 3 Saga şık APK
Candy Crush Friends Saga şık APK
Pet Rescue Saga şık APK
Candy Crush Jelly Saga şık APK
Knighthood - RPG Knights şık APK
Blossom Blast Saga şık APK
Papa Pear Saga şık APK
Bubble Witch 2 Saga şık APK
Farm Heroes Super Saga şık APK
Rivengard - Clash Of Legends şık APK
Paradise Bay şık APK
Diamond Digger Saga şık APK
Pyramid Solitaire Saga şık APK
Bubble Witch Saga şık APK
Legend of Solgard şık APK
Diamond Diaries Saga şık APK
Bağlantılar İndir:

Candy Crush Soda Saga şık APK 1.257.4

Hızlı indirme (106.28 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (106.28 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Bgm Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Candy Crush Soda Saga şık APK 1.257.4

Özellik V1 Özellik:
MOD, Birçok Hareket

Özellik V2 Özellik:
Kilitsiz Seviye

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Bu bilgilerle Candy Crush soda destanı tanıtın.

King Company, bir bulmaca temasıyla birçok oyun yayınlıyor. Blossom Blast Saga, Diamond Diaries Saga, Farm Heroes Saga ve Candy Crush soda destanı gibi bazı başlıkları son derece popüler. Popülerlik bir yana, şirketin oyunları genellikle yeni ve yenilikçi özellikler içerir.

# Orijinal oyun iyileştirildikten sonra yayınlanan bir Candy Crush Saga varyasyonu.

Maç üç bulmaca oyunlarını seven insanlar muhtemelen Bejeweled'i tanıyacaklar. Orada en iyi telefon Match-3 oyunu ve türün hayranları kesinlikle bilecekler. Belki de şekerlerin rengi, insanların onlardan daha fazla keyif almasını sağlar ve onları elmas ve mücevherlerden daha tatlı olarak algılar. Bu oyun oynamanın yepyeni bir yolunu açtı; Sonra Candy Crush Saga, insanların zihinlerinde orayı aldı. Candy Crush Saga olarak adlandırılan orijinal oyun, öğrenmesi kolay ama daha karmaşık bir oyundur. Muadili Candy Crush Soda Saga, öğrenme eğrisi gerektirmeyen daha kolay bir versiyondur. Üç ila beş şekerlemeyi yatay veya dikey olarak birleştirmek şeker çizgisini sonlandırır ve temizler. Dört veya daha fazla şekerlemeyi birleştirmek size özel bir şeker veriyor, artan yıkıcı güç. Oyunda ayrıca bir soda seçeneği var. Şeker şişelerini soda ile doldurmak için özelliği kullandığınızda, nasıl çalıştığına şaşırırsınız.

# Keşfetmek için binlerce değişen zorluk seviyesi ile.

Yeni oyuncular Candy Crush soda destanına ilk seviyede başlayabilir. Bu, yeni başlayanların oyunu oynamaya alışması amaçlandığı için oyundaki en kolay seviyelerden biridir. Başlangıçta, her seviyeyi geçmek sizin için zor olmamalıdır. Bununla birlikte, her seviyenin ilerlemesi boyunca zorlukta artan artışlar gereklidir. Buna ek olarak, her seviye için özel gereksinimler karşılanmalıdır. Her seviye, tamamlamak için farklı bir gereksinim kümesi gerektirir. Gereksinimlerdeki bu değişiklikler, her seviyenin geçmesinin önemli bir çaba gerektirdiği anlamına gelir. Örneğin, bir seviye belirli miktarda puan elde edilmesini gerektirir. Oyun gereksinimlerini karşılamak ve oyunun sıkıcı olmasını önlemek için oyuncuların tüm kilitli şeker kutularını kırmaları veya ek oyun öğeleri almaları gerekir.

# Arkadaşlarla sosyalleşme.

Birbiriyle birlikte oynayan arkadaşlar olmadan, bir oyun sıkıcı olurdu. Ancak, Candy Crush Soda Saga, Facebook hesabınızı uygulamaya bağlayarak arkadaşlarınızla oyun oynamayı kolaylaştırır. Bu bittikten sonra, siz ve arkadaşlarınız oyunun liderlik tablolarındaki başarıları karşılaştırabilirsiniz. Doğal olarak, insanlar birçok muhteşem hediye alırlar. İnsanlar, oyunun çekiciliğini arttırmak ve artırmak için hangisinin daha fazla başarıya ulaştığını görmek için yarışabilirler.

# Grafikler

Candy Crush Saga oyunları, 3D efektlerle tasarlanmış tatlı, sevimli karakterlere sahiptir. Oyunun etkileri de akıllı ve ilgi çekicidir. Bu oyunun arayüzü, oyuncunun dikkatini çeken renkli süslemelerle güzel ve basittir. Şeker gittikten sonra, oyun bitecek ve bir ışık patlaması sağlayacaktır. Bu etki, aynı anda birçok şeker kırılırsa, havai fişek gibi görsel bir efekt oluşturursa yükselebilir.

# Oyun aşağıdaki özellikleri içerir:

Aşağıdaki liste, bu olağanüstü başlığın birçok olumlu yönünün kanıtı olarak hizmet vermektedir. Oyun, tek başına veya arkadaşlarınızla keşfetmek için üç farklı katmanla 3000'den fazla eşleşiyor. Oyun, hem benzersiz hem de eğlenceli olan yeni oyuncular için yeni şekerler ve modlar içeriyor. Bunlar şunları içerir: bir petek dağıtımının yanındaki şekerler sıkışmış şeker ayılarını içerir. Şeker ayılarını kurtarmak ve şekerleri eşleştirmek için buzu parçalayın. Reçeyi her yere yay. Ek dünyalar ve yeni karakterlerle ek seviyeler. Başlangıçta sosyal bingo olarak adlandırılan oyun artık farklı bir isimle biliniyor. Ayrıca güncellemeden yeni eşleşen eşleşmeler. Bölüm Yarışı Oyunun anlaşılması ve oynamak kolaydır. Ayrıca tüm görevler üzerinde çalışmak keyifli ve zorlayıcıdır. Daha hoş bir estetiğe sahip son grafikler. Bu uygulama hakkında çok harika şeyler var. Her şeyden önce, basit bir senkronizasyon seçeneği vardır. Bu, kullanıcıların kolay bir senkronizasyon seçeneği ile oyunu çevrimdışı veya farklı cihazlarda oynayabileceği anlamına gelir. İnternete bağlandığında, uygulama otomatik olarak senkronize olur. Google Play Store, popüler Candy Crush Soda Saga oyunu için 100 milyondan fazla kurulum kaydediyor. Oyun hem mobil cihazlarda hem de tabletlerde oynanabilir; 3+ olarak derecelendirildi ve King tarafından sunuldu. Belirsiz bir şekilde düşünmeden önce oyunu indirin.

# Candy Crush Soda Saga Mod APK'yı ücretsiz indirin.

Tüm seviyelerin kilidini, sınırsız kaynakları ve ekstra altın çubukları olan bu oyun için bir MOD APK indirilebilir. Bu APK'daki her şey sınırsızdır, bu nedenle MOD APK üzerinden oynamak oyuncunun hayat veya altın çubukları bitmesine neden olmaz.

# Bu güncellemeye yeni bir seviye sistemi ve karakterler eklenir.

Her zaman yeni Candy Crush soda destan zorlukları ile yeni bir yolculuk sunulur. Bu oyun dünyasının daha fazla araştırılması, eşsiz manzaralarının takdir edilmesine yol açar. Oyuncular, karşılamak için ek heyecan verici karakterlerle aynı zamanda oyuna eklenen yeni seviyelerle kendilerine meydan okumaya devam ediyorlar.

# Üç maç dövüşü büyüklükleri ile etkiliyor.

Game Candy Crush Soda Saga, çoğu oyuncunun tanıdık olmadığı ilginç maç üç mekaniğine sahiptir. Oyun renkli bir dünyada yer alıyor ve oyuncuların becerilerini kullanmaları gereken zorluklar var. Bazı kombinasyonları tamamlamak, oyuncuyu yüksek puanla ek puanla ödüllendirir. Bu, oyundaki üçten fazla unsurla eşleşerek elde edilebilir. Buna ek olarak, oyunun mekaniği karmaşık değildir - üçten fazla öğeyle eşleşen kaç puanın kazanıldığı için düz bir cevap sağlar. Bir şeker ne kadar çok işlev görürse, görmezden gelmek o kadar zordur. Candy Crush Saga'da, oyuncular bir kare oluşturmak ve balık şeklinde bir şeker oluşturmak için dört şekerle eşleşebilirler. Bu desende dört şeker oluşturarak, oyuncular birçok farklı görevi tamamlayabilir. Oyunun sezgisel kontrolü, ekrandaki herhangi bir unsurdan yüzmesini ve yok etmesini sağlar. Ayrıca, oyuncular öğelerin oyunda nasıl çalıştığını anlar ve kaybolmaları gerektiğinde genellikle onlarla ilişki kurarlar. Yukarıdaki benzersiz faktörler, özel şekerler hala önceki versiyondan tutuluyor.

# Candy Crush Soda Saga şık APK 1.257.4 Özellik:Candy Crush Soda Saga Mod game is a casual game with all levels unlocked and unlimited love. In this mod, you can free to play any level as you like. You will get unlimited loves on this mod game too. Enjoy the game!!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.Candy Crush Soda Saga'yı hemen ücretsiz indirin. Bu Sodalı! Candy Crush Soda Saga, efsanevi Candy Crush Saga'nın yapımcılarından yepyeni bir oyundur. Yeni şekerler, daha muhteşem kombinasyonlar ve mor sodayla dolup taşan zorlu oyun modları! Candy Crush Soda Saga'yı oynamak tamamen ücretsizdir ancak ekstra hamle veya can gibi bazı oyun içi öğeler için ödeme yapılması gerekir. Bu oyunu indirerek, kullanım Şartları; http://about.king.com/consumer-terms/termsYeni Candy Crush Soda Saga'nın özellikleri: * 140'tan fazla Sodalı seviye* Yeni Oyun Modları şunları içerir: Soda – mor sodayı serbest bırakmak ve Candy Bears'ı kurtarmak için şişeleri ve şekerleri değiştirin. buzu kırmak ve Şeker Ayıları serbest bırakmak için Bal - tuzağa düşmüş Şeker Ayıları serbest bırakmak için şekerleri balın yanında eşleştirin* Şahane yeni şekerler ve harika yeni kombinasyonlar: İsveç Balığı yapmak için 4 şekeri bir karede eşleştirin Olağanüstü Renklendirmeyi yaratmak için 7 şekeri eşleştirin Candy* İlginç yeni ortamları keşfedin ve en tuhaf karakterlerle tanışın* Ağız sulandıran yeni grafikler, Candy Crush hiç bu kadar lezzetli görünmemişti* Oynaması kolay ve eğlenceli, ancak tamamen ustalaşması zorlu* Facebook Connect'in oyuncuları için, sizin ve arkadaşlarınız için skor tabloları var Arkadaşlar Sodalıcious puanlarınızı karşılaştırın* Oyunu mobil ve tablet cihazlar arasında kolayca senkronize edin ve internete bağlandığınızda tüm oyun özelliklerinin kilidini açın Bu ağız sulandıran bulmaca macerası, eğlenceye olan susuzluğunuzu anında giderecek. Büyülü oyunun yeni boyutlarında geçiş yaparak ve eşleştirerek Tiffi'yi bulmak için çıktığı heyecanlı yolculukta Kimmy'ye katılın. Bu Sodalı Efsaneyi tek başınıza oynayın veya kimin en yüksek puanı alabileceğini görmek için arkadaşlarınızla oynayın! Zaten yeni Candy Crush Soda Saga'nın hayranı mısınız? Öyleyse web sitemizi ziyaret edin, bizi Facebook'ta beğenin veya en son haberler için bizi Twitter'da takip edin: www.candycrushsodasaga.com facebook.com/CandyCrushSodaSaga twitter.com/CandyCrushSodaSaga Son fakat bir o kadar da önemlisi, oynayan herkese büyük bir TEŞEKKÜR EDERİZ. Candy Crush Soda Efsanesi!

Bu bilgilerle Candy Crush soda destanı tanıtın.
Orijinal oyun iyileştirildikten sonra yayınlanan bir Candy Crush Saga varyasyonu.
Keşfetmek için binlerce değişen zorluk seviyesi ile.
Arkadaşlarla sosyalleşme.
Grafikler
Oyun aşağıdaki özellikleri içerir:
Candy Crush Soda Saga Mod APK'yı ücretsiz indirin.
Bu güncellemeye yeni bir seviye sistemi ve karakterler eklenir.
Üç maç dövüşü büyüklükleri ile etkiliyor.

# Nasıl indirilir ve kurulur Candy Crush Soda Saga şık APK 1.257.4 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Candy Crush Soda Saga modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Candy Crush Soda Saga mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Candy Crush Soda Saga indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Candy Crush Soda Saga arayın.

# Tam Özellikler Candy Crush Soda Saga şık APK 1.257.4

// İndirme Bilgileri //

Boyut131.9MB
versiyon1.257.4
Sürüm Kodu12570040
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinBILLING INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE WAKE_LOCK ACCESS VIBRATE AD_ID POST_NOTIFICATIONS RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.

vibratör.:

Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, Mobil İletişim için Küresel Sistem (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD53ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imzaFD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
GeçerliTue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası83b12c6eac0de641

// Geliştirici //

GeliştiriciA1
OUA1
organizasyonA1
yerelTembel ülke
ülkeRU
şehirTembel ülke

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Candy Crush Soda Saga şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Candy Crush Soda Saga şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 40

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (40)

 • U

  @Anonim   2023-12-04 07:36:39

  Kimden:US   cihaz:SM-A217M   OS:android 12
  super
 • U

  @Anonim   2023-12-04 07:32:47

  Kimden:US   cihaz:220733SL   OS:android 12
  PAPAteamo55
 • U

  @Anonim   2023-12-04 01:43:19

  Kimden:US   cihaz:SM-A136U   OS:android 11
  genial
 • T

  @Anonim   2023-12-03 23:02:26

  Kimden:TR   cihaz:SM-J701F   OS:android 9
  açılmıyor
 • E

  @Anonim   2023-12-02 20:52:56

  Kimden:ES   cihaz:SM-F711B   OS:android 13
  me encanta
 • U

  @Anonim   2023-12-02 01:14:45

  Kimden:US   cihaz:SM-A105M   OS:android 9
  lidon7_7
 • F

  @Anonim   2023-12-02 00:29:55

  Kimden:FR   cihaz:moto g42   OS:android 12
  super
 • G

  @Anonim   2023-12-02 00:15:29

  Kimden:GB   cihaz:SM-A245F   OS:android 14
  dont install in android 14
 • M

  @Anonim   2023-12-01 11:21:10

  Kimden:MY   cihaz:RMX3710   OS:android 13
  good games
 • U

  @Anonim   2023-12-01 03:42:13

  Kimden:US   cihaz:V2149   OS:android 11
  moseen
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Candy Crush Soda Saga şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Candy Crush Soda Saga

 • G

  @Anonim   2023-02-12 14:08:34

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A125F   OS:android 12
  hi i am rocket pleas giva a mod all lever are completed and unlimited money pleas
 • U

  @Anonim   2022-10-08 19:35:16

  Kimden:US   cihaz:vivo V2111   OS:android 12
  please make a mod of unlimited gold-bars and unlimited moves
 • G

  @Anonim   2022-08-12 18:31:49

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI INE-LX2r   OS:android 9
  Pls makr mods. Tnx in advance. And more power to people of HAPPY MOD. I been using your app for awhile now.
 • U

  @Anonim   2022-07-02 20:59:05

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A037M   OS:android 11
  Please Make A Candy Crush Soda Saga Unlimited Boosters Mod
 • G

  @Anonim   2022-06-03 14:56:22

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-T385   OS:android 9
  good morning mere candy crush soda saga na to download ho rahi hai aur hack kar rahi hun to isme bi problem aa rahi hai yahi dikha raha hai ke app not installed aur na play store se hi download ho rahi hai please help karo kya karun
 • G

  @Anonim   2022-05-18 00:33:27

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-M127G   OS:android 11
  not working why this apk not working
 • U

  @Anonim   2022-05-05 08:54:08

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2003J15SC   OS:android 11
  arreglar el juego no deja instalar por favor yo soy aficionada a este juego y que den 100 movimiento
 • U

  @Anonim   2022-04-13 14:24:03

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1820   OS:android 8.1.0
  my best likely game I'm candy crush lover boy I like the game
 • G

  @Anonim   2022-04-03 03:26:28

  Kimden:GB   cihaz:Realme RMX1825   OS:android 10
  unlimited booster and unlimited pop , and unlimited hands please APK
 • I

  @Anonim   2022-03-22 01:51:21

  Kimden:IT   cihaz:Xiaomi M2007J3SG   OS:android 11
  king game play game king king game play king game play
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Candy Crush Soda Saga şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (180) Sürümler of Candy Crush Soda Saga şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Candy Crush Soda Saga şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme