HappyMod › Games › Casual › Candy Crush Soda Saga Mod
Candy Crush Soda Saga Mod

Candy Crush Soda Saga şık APK 1.271.4

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-07-02

Candy Crush Soda Saga şık değiştirilmiş bir versiyonudur Candy Crush Soda Saga tarafından geliştirildi King. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Mod, birçok hareket... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Candy Crush Soda Saga 1.272.4 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıCandy Crush Soda Saga şık APK 1.271.4
versiyon1.271.4
Güncelleme açık2024-07-02
Boyut133.97 MB
Mod BilgisiMod, birçok hareket
geliştiriciKing
Ringtone İndirAnime Ringtone
KategoriCasual
Google Play'den edininCandy Crush Soda Saga
Orijinal apk'yı indirinCandy Crush Soda Saga (133.97 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Candy Crush Saga şık APK
Crash Bandicoot: On the Run! şık APK
Candy Crush Soda Saga şık APK
Farm Heroes Saga şık APK
Bubble Witch 3 Saga şık APK
Candy Crush Friends Saga şık APK
Blossom Blast Saga şık APK
Candy Crush Jelly Saga şık APK
Pet Rescue Saga şık APK
Papa Pear Saga şık APK
Bubble Witch Saga şık APK
Bubble Witch 2 Saga şık APK
Farm Heroes Super Saga şık APK
Diamond Digger Saga şık APK
Paradise Bay şık APK
Pyramid Solitaire Saga şık APK
Pepper Panic Saga şık APK
Diamond Diaries Saga şık APK
AlphaBetty şık APK
Scrubby Dubby Saga şık APK
Bağlantılar İndir:

Candy Crush Soda Saga şık APK 1.271.4

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (133.97 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Candy Crush Soda Saga şık APK 1.271.4

Video Doğrulandı

Mod, birçok hareket

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Bu bilgilerle Candy Crush soda destanı tanıtın.

King Company, bir bulmaca temasıyla birçok oyun yayınlıyor. Blossom Blast Saga, Diamond Diaries Saga, Farm Heroes Saga ve Candy Crush soda destanı gibi bazı başlıkları son derece popüler. Popülerlik bir yana, şirketin oyunları genellikle yeni ve yenilikçi özellikler içerir.

# Orijinal oyun iyileştirildikten sonra yayınlanan bir Candy Crush Saga varyasyonu.

Maç üç bulmaca oyunlarını seven insanlar muhtemelen Bejeweled'i tanıyacaklar. Orada en iyi telefon Match-3 oyunu ve türün hayranları kesinlikle bilecekler. Belki de şekerlerin rengi, insanların onlardan daha fazla keyif almasını sağlar ve onları elmas ve mücevherlerden daha tatlı olarak algılar. Bu oyun oynamanın yepyeni bir yolunu açtı; Sonra Candy Crush Saga, insanların zihinlerinde orayı aldı. Candy Crush Saga olarak adlandırılan orijinal oyun, öğrenmesi kolay ama daha karmaşık bir oyundur. Muadili Candy Crush Soda Saga, öğrenme eğrisi gerektirmeyen daha kolay bir versiyondur. Üç ila beş şekerlemeyi yatay veya dikey olarak birleştirmek şeker çizgisini sonlandırır ve temizler. Dört veya daha fazla şekerlemeyi birleştirmek size özel bir şeker veriyor, artan yıkıcı güç. Oyunda ayrıca bir soda seçeneği var. Şeker şişelerini soda ile doldurmak için özelliği kullandığınızda, nasıl çalıştığına şaşırırsınız.

# Keşfetmek için binlerce değişen zorluk seviyesi ile.

Yeni oyuncular Candy Crush soda destanına ilk seviyede başlayabilir. Bu, yeni başlayanların oyunu oynamaya alışması amaçlandığı için oyundaki en kolay seviyelerden biridir. Başlangıçta, her seviyeyi geçmek sizin için zor olmamalıdır. Bununla birlikte, her seviyenin ilerlemesi boyunca zorlukta artan artışlar gereklidir. Buna ek olarak, her seviye için özel gereksinimler karşılanmalıdır. Her seviye, tamamlamak için farklı bir gereksinim kümesi gerektirir. Gereksinimlerdeki bu değişiklikler, her seviyenin geçmesinin önemli bir çaba gerektirdiği anlamına gelir. Örneğin, bir seviye belirli miktarda puan elde edilmesini gerektirir. Oyun gereksinimlerini karşılamak ve oyunun sıkıcı olmasını önlemek için oyuncuların tüm kilitli şeker kutularını kırmaları veya ek oyun öğeleri almaları gerekir.

# Arkadaşlarla sosyalleşme.

Birbiriyle birlikte oynayan arkadaşlar olmadan, bir oyun sıkıcı olurdu. Ancak, Candy Crush Soda Saga, Facebook hesabınızı uygulamaya bağlayarak arkadaşlarınızla oyun oynamayı kolaylaştırır. Bu bittikten sonra, siz ve arkadaşlarınız oyunun liderlik tablolarındaki başarıları karşılaştırabilirsiniz. Doğal olarak, insanlar birçok muhteşem hediye alırlar. İnsanlar, oyunun çekiciliğini arttırmak ve artırmak için hangisinin daha fazla başarıya ulaştığını görmek için yarışabilirler.

# Grafikler

Candy Crush Saga oyunları, 3D efektlerle tasarlanmış tatlı, sevimli karakterlere sahiptir. Oyunun etkileri de akıllı ve ilgi çekicidir. Bu oyunun arayüzü, oyuncunun dikkatini çeken renkli süslemelerle güzel ve basittir. Şeker gittikten sonra, oyun bitecek ve bir ışık patlaması sağlayacaktır. Bu etki, aynı anda birçok şeker kırılırsa, havai fişek gibi görsel bir efekt oluşturursa yükselebilir.

# Oyun aşağıdaki özellikleri içerir:

Aşağıdaki liste, bu olağanüstü başlığın birçok olumlu yönünün kanıtı olarak hizmet vermektedir. Oyun, tek başına veya arkadaşlarınızla keşfetmek için üç farklı katmanla 3000'den fazla eşleşiyor. Oyun, hem benzersiz hem de eğlenceli olan yeni oyuncular için yeni şekerler ve modlar içeriyor. Bunlar şunları içerir: bir petek dağıtımının yanındaki şekerler sıkışmış şeker ayılarını içerir. Şeker ayılarını kurtarmak ve şekerleri eşleştirmek için buzu parçalayın. Reçeyi her yere yay. Ek dünyalar ve yeni karakterlerle ek seviyeler. Başlangıçta sosyal bingo olarak adlandırılan oyun artık farklı bir isimle biliniyor. Ayrıca güncellemeden yeni eşleşen eşleşmeler. Bölüm Yarışı Oyunun anlaşılması ve oynamak kolaydır. Ayrıca tüm görevler üzerinde çalışmak keyifli ve zorlayıcıdır. Daha hoş bir estetiğe sahip son grafikler. Bu uygulama hakkında çok harika şeyler var. Her şeyden önce, basit bir senkronizasyon seçeneği vardır. Bu, kullanıcıların kolay bir senkronizasyon seçeneği ile oyunu çevrimdışı veya farklı cihazlarda oynayabileceği anlamına gelir. İnternete bağlandığında, uygulama otomatik olarak senkronize olur. Google Play Store, popüler Candy Crush Soda Saga oyunu için 100 milyondan fazla kurulum kaydediyor. Oyun hem mobil cihazlarda hem de tabletlerde oynanabilir; 3+ olarak derecelendirildi ve King tarafından sunuldu. Belirsiz bir şekilde düşünmeden önce oyunu indirin.

# Candy Crush Soda Saga Mod APK'yı ücretsiz indirin.

Tüm seviyelerin kilidini, sınırsız kaynakları ve ekstra altın çubukları olan bu oyun için bir MOD APK indirilebilir. Bu APK'daki her şey sınırsızdır, bu nedenle MOD APK üzerinden oynamak oyuncunun hayat veya altın çubukları bitmesine neden olmaz.

# Bu güncellemeye yeni bir seviye sistemi ve karakterler eklenir.

Her zaman yeni Candy Crush soda destan zorlukları ile yeni bir yolculuk sunulur. Bu oyun dünyasının daha fazla araştırılması, eşsiz manzaralarının takdir edilmesine yol açar. Oyuncular, karşılamak için ek heyecan verici karakterlerle aynı zamanda oyuna eklenen yeni seviyelerle kendilerine meydan okumaya devam ediyorlar.

# Üç maç dövüşü büyüklükleri ile etkiliyor.

Game Candy Crush Soda Saga, çoğu oyuncunun tanıdık olmadığı ilginç maç üç mekaniğine sahiptir. Oyun renkli bir dünyada yer alıyor ve oyuncuların becerilerini kullanmaları gereken zorluklar var. Bazı kombinasyonları tamamlamak, oyuncuyu yüksek puanla ek puanla ödüllendirir. Bu, oyundaki üçten fazla unsurla eşleşerek elde edilebilir. Buna ek olarak, oyunun mekaniği karmaşık değildir - üçten fazla öğeyle eşleşen kaç puanın kazanıldığı için düz bir cevap sağlar. Bir şeker ne kadar çok işlev görürse, görmezden gelmek o kadar zordur. Candy Crush Saga'da, oyuncular bir kare oluşturmak ve balık şeklinde bir şeker oluşturmak için dört şekerle eşleşebilirler. Bu desende dört şeker oluşturarak, oyuncular birçok farklı görevi tamamlayabilir. Oyunun sezgisel kontrolü, ekrandaki herhangi bir unsurdan yüzmesini ve yok etmesini sağlar. Ayrıca, oyuncular öğelerin oyunda nasıl çalıştığını anlar ve kaybolmaları gerektiğinde genellikle onlarla ilişki kurarlar. Yukarıdaki benzersiz faktörler, özel şekerler hala önceki versiyondan tutuluyor.

# Candy Crush Soda Saga şık APK 1.271.4 Özellik:Candy Crush Soda Saga is a popular mobile puzzle game that has captivated audiences around the world with its colorful graphics and challenging gameplay. The Mod version of the game, which offers many moves per level, adds an extra layer of excitement and strategy to the already addictive gameplay.

One of the first things players will notice about Candy Crush Soda Saga is its vibrant and eye-catching visuals. The game is filled with bright colors and charming animations that bring the candy-filled world to life. The candy pieces themselves are beautifully designed, and the various special effects that occur when players match them together add to the overall charm of the game.

In terms of gameplay, Candy Crush Soda Saga is a match-three puzzle game where players must match together candy pieces of the same color to clear them from the board. The game starts off relatively easy, but gradually becomes more challenging as players progress through the levels. The Mod version of the game, which provides many moves per level, gives players a helping hand by allowing them to make more moves than in the original version. This can be a lifesaver for players who find themselves stuck on a particularly difficult level.

One of the things that sets Candy Crush Soda Saga apart from other match-three games is the variety of levels and challenges it offers. In addition to the standard levels where players must clear a certain number of candies from the board, there are also special levels with unique objectives, such as rescuing floating bears or filling soda bottles. These levels add an extra layer of depth to the gameplay and keep players engaged and interested.

Overall, Candy Crush Soda Saga Mod many moves is a delightful and engaging mobile game that is sure to keep players entertained for hours on end. With its charming graphics, challenging gameplay, and variety of levels, it is easy to see why this game has become a worldwide sensation. Whether you are a casual gamer looking for a fun way to pass the time or a dedicated player looking for a new challenge, Candy Crush Soda Saga is sure to satisfy your sweet tooth.

Candy Crush Soda Saga Mod game is a casual game with all levels unlocked and unlimited love. In this mod, you can free to play any level as you like. You will get unlimited loves on this mod game too. Enjoy the game!!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.Candy Crush Soda Saga'yı hemen ücretsiz indirin.  Bu Sodalı! Candy Crush Soda Saga, efsanevi Candy Crush Saga'nın yapımcılarından yepyeni bir oyundur. Yeni şekerler, daha muhteşem kombinasyonlar ve mor sodayla dolu zorlu oyun modları! Candy Crush Soda Saga'yı oynamak tamamen ücretsizdir ancak ekstra hamle veya can gibi bazı oyun içi öğeler için ödeme yapılması gerekir. Bu oyunu indirerek, kullanım Şartları; http://about.king.com/consumer-terms/termsYeni Candy Crush Soda Saga'nın özellikleri: * 140'tan fazla Sodalı seviye* Yeni Oyun Modları şunları içerir: Soda – mor sodayı serbest bırakmak ve Candy Bears'ı kurtarmak için şişeleri ve şekerleri değiştirin. buzu kırmak ve Şeker Ayıları serbest bırakmak için Bal - tuzağa düşmüş Şeker Ayıları serbest bırakmak için şekerleri balın yanında eşleştirin* Şahane yeni şekerler ve muhteşem yeni kombinasyonlar: İsveç Balığı oluşturmak için 4 şekeri bir karede eşleştirin Olağanüstü Renklendirmeyi oluşturmak için 7 şekeri eşleştirin Candy* İlginç yeni ortamları keşfedin ve en tuhaf karakterlerle tanışın* Ağız sulandıran yeni grafikler, Candy Crush hiç bu kadar lezzetli görünmemişti* Oynaması kolay ve eğlenceli, ancak tam anlamıyla ustalaşması zorlu* Facebook Connect kullanan oyuncular için, siz ve arkadaşlarınız için skor tabloları var Arkadaşlar Sodalıcious puanlarınızı karşılaştırın* Oyunu mobil ve tablet cihazlar arasında kolayca senkronize edin ve internete bağlandığınızda tüm oyun özelliklerinin kilidini açın Bu ağız sulandıran bulmaca macerası, eğlenceye olan susuzluğunuzu anında giderecek. Büyülü oyunun yeni boyutlarında geçiş yaparak ve eşleştirerek Tiffi'yi bulmak için çıktığı heyecanlı yolculukta Kimmy'ye katılın. Bu Sodalı Efsaneyi tek başınıza oynayın veya kimin en yüksek puanı alabileceğini görmek için arkadaşlarınızla oynayın! Zaten yeni Candy Crush Soda Saga'nın hayranı mısınız?  Öyleyse web sitemizi ziyaret edin, bizi Facebook'ta beğenin veya en son haberler için bizi Twitter'da takip edin: www.candycrushsodasaga.com facebook.com/CandyCrushSodaSaga twitter.com/CandyCrushSodaSaga Son fakat bir o kadar da önemlisi, oynayan herkese kocaman bir TEŞEKKÜR ederiz. Candy Crush Soda Efsanesi! Bu bilgilerle Candy Crush soda destanı tanıtın.
Orijinal oyun iyileştirildikten sonra yayınlanan bir Candy Crush Saga varyasyonu.
Keşfetmek için binlerce değişen zorluk seviyesi ile.
Arkadaşlarla sosyalleşme.
Grafikler
Oyun aşağıdaki özellikleri içerir:
Candy Crush Soda Saga Mod APK'yı ücretsiz indirin.
Bu güncellemeye yeni bir seviye sistemi ve karakterler eklenir.
Üç maç dövüşü büyüklükleri ile etkiliyor.

# Nasıl indirilir ve kurulur Candy Crush Soda Saga şık APK 1.271.4 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Candy Crush Soda Saga modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Candy Crush Soda Saga mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Candy Crush Soda Saga indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Candy Crush Soda Saga arayın.

# Tam Özellikler Candy Crush Soda Saga şık APK 1.271.4

// İndirme Bilgileri //

Boyut134MB
versiyon1.271.4
Sürüm Kodu12712040
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinBILLING INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE WAKE_LOCK ACCESS VIBRATE AD_ID POST_NOTIFICATIONS FOREGROUND_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.

vibratör.:

Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK34
Hedef SDK Txt34
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, Mobil İletişim için Küresel Sistem (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Candy Crush Soda Saga şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Candy Crush Soda Saga şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 41

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (41)

 • U

  @Anonim   2024-07-23 16:46:33

  Kimden:US   cihaz:SM-A055M   OS:android 14
  Candy crush soda is also one of my favorite ?
 • I

  @Anonim   2024-07-23 09:43:50

  Kimden:IN   cihaz:2312BPC51H   OS:android 14
  y dfyyggf
 • U

  @Anonim   2024-07-23 00:11:44

  Kimden:US   cihaz:SM-N970U   OS:android 12
  thanks for the update
 • T

  @Anonim   2024-07-22 20:39:43

  Kimden:TR   cihaz:SM-A536E   OS:android 14
  olmAdi
 • I

  @Anonim   2024-07-22 18:03:18

  Kimden:IN   cihaz:RMX3286   OS:android 13
  nitesh nikam
 • G

  @Anonim   2024-07-21 21:48:47

  Kimden:GB   cihaz:SM-S918B   OS:android 14
  work , 95 moves every game
 • I

  @Anonim   2024-07-21 13:53:52

  Kimden:ID   cihaz:CPH2015   OS:android 9
  good
 • U

  @Anonim   2024-07-20 03:25:27

  Kimden:US   cihaz:Infinix X663   OS:android 12
  good
 • I

  @Anonim   2024-07-19 19:10:09

  Kimden:IT   cihaz:2107113SG   OS:android 14
  non funziona
 • U

  @Anonim   2024-07-19 13:53:27

  Kimden:US   cihaz:U616AT   OS:android 12
  great game
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Candy Crush Soda Saga şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Candy Crush Soda Saga

 • G

  @Anonim   2023-02-12 14:08:34

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A125F   OS:android 12
  hi i am rocket pleas giva a mod all lever are completed and unlimited money pleas
 • U

  @Anonim   2022-10-08 19:35:16

  Kimden:US   cihaz:vivo V2111   OS:android 12
  please make a mod of unlimited gold-bars and unlimited moves
 • G

  @Anonim   2022-08-12 18:31:49

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI INE-LX2r   OS:android 9
  Pls makr mods. Tnx in advance. And more power to people of HAPPY MOD. I been using your app for awhile now.
 • U

  @Anonim   2022-07-02 20:59:05

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A037M   OS:android 11
  Please Make A Candy Crush Soda Saga Unlimited Boosters Mod
 • G

  @Anonim   2022-06-03 14:56:22

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-T385   OS:android 9
  good morning mere candy crush soda saga na to download ho rahi hai aur hack kar rahi hun to isme bi problem aa rahi hai yahi dikha raha hai ke app not installed aur na play store se hi download ho rahi hai please help karo kya karun
 • G

  @Anonim   2022-05-18 00:33:27

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-M127G   OS:android 11
  not working why this apk not working
 • U

  @Anonim   2022-05-05 08:54:08

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2003J15SC   OS:android 11
  arreglar el juego no deja instalar por favor yo soy aficionada a este juego y que den 100 movimiento
 • U

  @Anonim   2022-04-13 14:24:03

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1820   OS:android 8.1.0
  my best likely game I'm candy crush lover boy I like the game
 • G

  @Anonim   2022-04-03 03:26:28

  Kimden:GB   cihaz:Realme RMX1825   OS:android 10
  unlimited booster and unlimited pop , and unlimited hands please APK
 • I

  @Anonim   2022-03-22 01:51:21

  Kimden:IT   cihaz:Xiaomi M2007J3SG   OS:android 11
  king game play game king king game play king game play
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Candy Crush Soda Saga şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (199) Sürümler of Candy Crush Soda Saga şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Candy Crush Soda Saga şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme