HappyMod › Games › Puzzle › Bubble Witch 3 Saga Mod
Bubble Witch 3 Saga Mod

Bubble Witch 3 Saga şık APK 7.31.39 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-03-19

Bubble Witch 3 Saga şık değiştirilmiş bir versiyonudur Bubble Witch 3 Saga tarafından geliştirildi King. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Bubble Witch 3 Saga Mod 7.31.39... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Bubble Witch 3 Saga 7.31.39 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıBubble Witch 3 Saga şık APK 7.31.39 [Sınırsız para]
versiyon7.31.39
Güncelleme açık2023-03-19
Boyut117.52 MB
Mod BilgisiBubble Witch 3 Saga Mod 7.31.39
geliştiriciKing
KategoriPuzzle
Google Play'den edininBubble Witch 3 Saga
Orijinal apk'yı indirinBubble Witch 3 Saga (117.55 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Candy Crush Saga şık APK
Crash Bandicoot: On the Run! şık APK
Candy Crush Soda Saga şık APK
Farm Heroes Saga şık APK
Candy Crush Friends Saga şık APK
Bubble Witch 3 Saga şık APK
Pet Rescue Saga şık APK
Candy Crush Jelly Saga şık APK
Knighthood - Epic RPG Knights şık APK
Papa Pear Saga şık APK
Rivengard - Clash Of Legends şık APK
Blossom Blast Saga şık APK
Bubble Witch 2 Saga şık APK
Paradise Bay şık APK
Farm Heroes Super Saga şık APK
Diamond Digger Saga şık APK
Pyramid Solitaire Saga şık APK
Bubble Witch Saga şık APK
Legend of Solgard şık APK
Diamond Diaries Saga şık APK
Bağlantılar İndir:

Bubble Witch 3 Saga şık APK 7.31.39 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (117.55 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (117.55 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Bubble Witch 3 Saga şık APK 7.31.39 [Sınırsız para]

Bubble Witch 3 Saga Mod 7.31.39

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Bubble Witch Saga oyununun üçüncü taksitine Bubble Witch 3 Saga denir.

King'in sizinle ilgili bir sorunu yok çünkü ünlü Match-3 Bulmaca Game Candy Crush Saga'yı yayınladınız. Bubble Witch 3 Saga adlı oyunun benzer bir versiyonunu oynayabilirsiniz. Bu oyunda, nesneleri kaldırmak yerine taşımak için bir top çekiyorsunuz. Ayrıca, oyunun her seviyesi sevimli bir cadı arkadaşlarını bulmasına ve bir kediyi yenmesine yardımcı olur. Rub'un asil görevi iyi tezahürat yapmaktır.

# Onun söylediği gibi cadının hikayesi.

Stella the Live Witch, Bubble Witch 3 Saga'nın renkli dünyasında sizi bekliyor. Sevimli bir şişman kedi biçimini alan kötü Wilbur kedisini yenmek için yardımınıza ihtiyacı var. Wilbur tatlı görünüyor, ancak kötü yüzü her zaman Stella'nın arkadaşlarını yakalayan korkunç bir kişiliği gizler. Stella'nın Wilbur'u yenmesine ve arkadaşlarını debriyajlarından kurtarmasına yardım edin.

# Oynanış

Bubble Witch 3 Saga oynarsanız Dynomit hakkında deli olduğunuzda anlamak kolaydır. Bu oyunu oynarken, aynı renkteki üç topa çarpması için topları doğru yönde çekmeniz gerekir. Bunu yapmak, size yüksek bir puan verecek üç topu kıracak. Mücadelede belirtildiği gibi, sadece belirli sayıda topunuz var. Eğer meydan okumayı bitirmeden önce hepsini vurursanız, kaybedersiniz. Stella'nın amacı her görevi tamamlamaktır. Bunu, balon yaratıklarını gökyüzüne patlatarak, belirli renkli topları serbest bırakarak ve tutukluları serbest bırakarak başarır. Stella, planlarıyla ilerlemek için önemli bir hedefe ulaşmalıdır. Bununla birlikte, Wilbur'a yetişmesi ve kötü şeyler yapmasını engellemesi için ihtiyaç duyduğu büyüyü kazanmak için bir seviye fethetmesi gerekiyor.

# Nasıl kazanılır?

Kötü bir kedi seviyesini yenmek için iyi bir amaca, uygun kabarcık kullanımı ve seçici bir göze sahip olmanız gerekir. Her çekim yaptığınızda, bir bakışta bir sonraki kabarcık renginin ne olacağını bilirsiniz. Bir sonraki topu serbest bırakmadan önce, onu boşa harcamamak için kaç atış gerekli olduğunu tahmin edebilirsiniz. Ayrıca, düz bir çizgide çekim önemlidir. Bununla birlikte, balonu yerine zıplatmak için bir duvara çekmek daha da değerlidir. Oyunu oynarken daha zor seviyelere doğru ilerlerken özel kabarcıklar gereklidir. Özel fonksiyonlara sahip topların kullanılması, geniş alanları temizlerken veya geniş bir alandaki renkli topları yok ederken acil bir durumda yararlı olabilir.

# Macera

Bubble Witch 3 Saga Eşsiz Macera Elemanı olarak adlandırmak doğru. Oyun, oyuncuları romantik ve güzel bir harikalar diyarında çeşitli yerlere götürüyor. Ayrıca, oyuncuların sevimli sihirbazların büyülü dünyasında yeni şeyler bulmaları için zorlu seviyelere sahiptir.

# Diğer insanlarla sohbet ederek sosyal hayatınızı sergileyin.

Stellas arkadaşları için eşyaları depolamak için ekstra alan sağlayan bir ev oluşturabilirsiniz. Bu aynı zamanda yeni arkadaşlar da çekiyor. Büyük bir ev inşa etmek ve arkadaşlarınızla paylaşmak için ev oluşturma seçeneğini de kullanabilirsiniz. Birçok değerli ödül toplamak için diğer oyuncuların evlerini ziyaret edebilirsiniz. Arkadaşların evlerini ziyaret edin ve oyunun zorlu seviyelerini tamamlamak için birlikte çalışın.

# Grafikler

Oyuncular Bubble Witch Saga gibi oyunların parlak ve romantik grafiklerine aşık olurlar. Oyun deniz yatağı, orman ve çiçek bahçesi ile açılır; Çok daha güzel sahnelerle dolu. Oyundaki yaramaz ve son derece sevimli karakterler, oyuncuların bir an bile dikkatlerini oyundan uzaklaştırmasını önleyecektir.

# MOD eklentisi ekstra işlevsellik sağlar.

Oyuncuların sonsuz miktarda hayatı var.

# Mod etkinleştirmek için buraya tıklayın.

Etkinleştirmek için MOD sürümünün kimliğini ve lisansını bulun. Bu web sitesinin kimliği apkmody. Oyun ücretsiz mod.

# Oyun bulmacaları çözmeyi gerektirir.

Bubble Witch 3 Saga'nın ilk aşamasında, oyuncular onları bir çekim oyununa zorlayan bir seviyeyle karşılaşırlar. Her seviye mevcut kabarcık sayısını azaltır. Mavi, kırmızı, mor, sarı ve beyaz gibi çeşitli tonlarda yukarıda yüzen önemli balon kümeleri ortaya çıkar. Bunları patlatmak için üç eşleşen kabarcıkları doğru seçin ve hedefleyin. Bir sonraki balonun rengine doğru bir şekilde danışarak, bir sonraki atış için önceden hesaplayarak topu boşa harcamaktan kaçınabilirsiniz. Çekim yaparken doğrudan hedeflemek, topun oyun boyunca düz bir çizgide seyahat edeceğini garanti eder. Bununla birlikte, topu yerine zıplatmak için bir duvara çekim yapmayı da düşünmelisiniz. Bunu daha büyük çekim patlamalarıyla yapmak, mevcut seviyeyi geçmek için gerekli puanları kazandıracaktır. Bir görevi hızlı bir şekilde yapmak size sistemden bonuslar ve rozetler verir. Daha kısa tamamlanma süreleri daha yüksek başarılar verir ve size bonus ödüller kazanır.

# Bubble Witch 3 Saga şık APK 7.31.39 [Sınırsız para] Özellik:

Bu yeni baloncuk oyununda iyi cadı Stella'nın kötülüğü yenmesine yardım et! Cadı Ülkesi'nin en kötü kedisi Wilbur, tüm zamanların en güçlü büyücüsü olma arayışında sihirli unsurları baloncukların içine hapsediyor.Stella ve büyülü arkadaşlarının onu yenmesine yardım edebilir misin? Balon patlatma seviyelerinde oynayın, hayaletleri serbest bırakın, hayvanları kurtarın ve en önemlisi Wilbur'u yenin!Karada seyahat edecek, seviyeleri kazanacak ve günü kurtaracak kadar cesur musunuz?Yeni Bubble Witch 3 Saga'yı şimdi oynayın! Bubble Witch 3 Saga'yı oynamak tamamen ücretsizdir ancak bazı isteğe bağlı oyun içi öğeler için ödeme yapılması gerekir.Bu oyunu indirerek hizmet şartlarımızı kabul etmiş olursunuz; http://about.king.com/consumer-terms/terms

Bubble Witch Saga oyununun üçüncü taksitine Bubble Witch 3 Saga denir.
Onun söylediği gibi cadının hikayesi.
Oynanış
Nasıl kazanılır?
Macera
Diğer insanlarla sohbet ederek sosyal hayatınızı sergileyin.
Grafikler
MOD eklentisi ekstra işlevsellik sağlar.
Mod etkinleştirmek için buraya tıklayın.
Oyun bulmacaları çözmeyi gerektirir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Bubble Witch 3 Saga şık APK 7.31.39 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Bubble Witch 3 Saga modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Bubble Witch 3 Saga mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Bubble Witch 3 Saga indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Bubble Witch 3 Saga arayın.

# Tam Özellikler Bubble Witch 3 Saga şık APK 7.31.39 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut117.5MB
versiyon7.31.39
Sürüm Kodu703139000
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE BILLING VIBRATE WAKE_LOCK RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID POST_NOTIFICATIONS RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapanmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
dimming.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.:

Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK32
Hedef SDK Txt32
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5646D852E31272E772FE24985BE2033C9
imza1CC63A91D447918EEA7E38042C54E6068DCAEAE3
358020B0ED9D910C3EB4E03E261EB340604833F8BDC75E236D965E80E63A56DE
GeçerliFri Dec 24 05:00:59 CET 2021 until: Tue Dec 18 05:00:59 CET 2046
Seri numarası146ca459

// Geliştirici //

GeliştiriciAnh Pham
OUAPKMODY
organizasyonAPKMODY
yerelBeasley
ülkeTeksas
şehirTeksas

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Bubble Witch 3 Saga şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Bubble Witch 3 Saga şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 49

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (49)

 • U

  @Anonim   2023-01-19 03:21:58

  Kimden:US   cihaz:Redmi Note 8   OS:android 11
  no tiene nada de mod ... al menos que le pongan 90 turnos por ronda almenos . como en los otros juegos
 • E

  @Anonim   2023-01-16 15:05:24

  Kimden:ES   cihaz:M2003J15SC   OS:android 12
  genialxkzkgksgkdgkdtdtk
 • I

  @Anonim   2022-12-03 04:33:05

  Kimden:IT   cihaz:MI 8 Lite   OS:android 10
  non funziona x niente
 • I

  @Anonim   2022-11-28 04:15:35

  Kimden:IT   cihaz:SM-A135F   OS:android 12
  nn ho vite illimitate xche
 • M

  @Anonim   2022-11-21 08:19:19

  Kimden:MX   cihaz:SM-A307G   OS:android 11
  no sirve
 • K

  @Anonim   2022-11-08 15:52:08

  Kimden:KH   cihaz:CPH1923   OS:android 9
 • D

  @Anonim   2022-10-30 03:45:11

  Kimden:DE   cihaz:IN2023   OS:android 11
  works perfectly fine
 • T

  @Anonim   2022-10-19 04:44:32

  Kimden:TR   cihaz:STK-L21   OS:android 10
  Uygulama indirildi ama kur dedikten sonra hiçbir işlem yapmıyor. Yüklenemedi diyor.
 • I

  @Anonim   2022-08-18 18:01:39

  Kimden:ID   cihaz:Infinix X657C   OS:android 10
  bekerja 100% work no root
 • U

  @Anonim   2022-08-17 04:32:13

  Kimden:US   cihaz:2201116PG   OS:android 11
  #HappyMod# #free fire#
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Bubble Witch 3 Saga şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Bubble Witch 3 Saga

 • B

  @Anonim   2022-06-06 06:32:15

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g(9) play   OS:android 11
  Please unlimited powers = (MOD, Unlocked) PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE
 • U

  @Anonim   2022-06-04 00:12:27

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2006C3LG   OS:android 10
  compras gratis por favor compras gratis compras gratis
 • I

  @Anonim   2022-03-27 04:09:05

  Kimden:IT   cihaz:HUAWEI ANE-LX1   OS:android 9
  Poteri e soldi e vite illimitate ed essere sempre primo in classifica
 • B

  @Anonim   2022-03-15 10:57:44

  Kimden:BR   cihaz:Xiaomi Redmi 6   OS:android 9
  Vidas infinitas com tudo infinito +$2+#&3+2:733-(3+2-2+2-2+3-3+-3+3;$(2-)2/2#)9$6282-3:
 • U

  @Anonim   2022-03-08 14:18:43

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-T310   OS:android 4.4.2
  Available On All Devices No Ads Mega Mod Connect 2 Google N FB Free Vip With Frame Auto Update Play Online N Offline Low Storage
 • I

  @Anonim   2022-02-26 20:42:53

  Kimden:IT   cihaz:HUAWEI SNE-LX1   OS:android 10
  Voglio le #palle infinite #happymod #happymod#happymod
 • I

  @Anonim   2022-01-24 03:19:45

  Kimden:IL   cihaz:Xiaomi M2101K6G   OS:android 11
  unlimited coins and diamonds plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
 • U

  @Anonim   2022-01-15 22:54:55

  Kimden:US   cihaz:HUAWEI STK-L21   OS:android 10
  Unlimited Gold needed and unlimited powers and unlimited health
 • B

  @Anonim   2021-12-28 22:47:46

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto e(7)   OS:android 10
  essa porcaria não vem com o ouro infinito e vê se fazem com poderes infinitos tbm
 • A

  @Anonim   2021-12-16 14:13:29

  Kimden:AU   cihaz:HUAWEI KOB-L09   OS:android 7.0
  please 100 bubbles unlimited boosters and life and 1 bubble of orbs
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Bubble Witch 3 Saga şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (65) Sürümler of Bubble Witch 3 Saga şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Bubble Witch 3 Saga şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme