HappyMod › Games › Arcade › Minecraft Mod
Minecraft Mod

Minecraft şık APK 1.20.40.21

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-09-20

Minecraft şık değiştirilmiş bir versiyonudur Minecraft tarafından geliştirildi Mojang. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Minecraft (MOD, Ölümsüzlük) 1.20.40.21... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Minecraft 1.20.30.02 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıMinecraft şık APK 1.20.40.21
versiyon1.20.40.21
Güncelleme açık2023-09-20
Boyut724.04 MB
Mod BilgisiDownload Minecraft (MOD, Ölümsüzlük) 1.20.40.21
geliştiriciMojang
Ringtone İndirMinecraft Ringtone
KategoriArcade
Google Play'den edininMinecraft
Orijinal apk'yı indirinMinecraft (642.36 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Minecraft şık APK
Minecraft Trial şık APK
Minecraft Earth şık APK
Minecraft Education şık APK
Minecraft Pocket Edition şık APK
Bağlantılar İndir:

Minecraft şık APK 1.20.40.21

Hızlı indirme (642.36 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (642.36 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Minecraft Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Minecraft şık APK 1.20.40.21

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Kilidi açılmış/mod menüsü

Özellik V2 Özellik:
Teste uygunluk doğrulaması gerekmez

Özellik V3 Özellik:
Teste uygunluk doğrulaması gerekmiyor
Minecraft meraklıları seviniyor! Android için Minecraft MOD APK v1.20.40.21 (Doğrulama yok)'un en son sürümü geldi.
Bu heyecan verici güncelleme, sinir bozucu uygunluk doğrulamalarından geçme zorluğunu ortadan kaldırıyor.
Artık herkes bu popüler uygulamanın keyfini çıkarabilir Kapsamlı kontrollere veya testlere gerek kalmadan bir oyun.
Sınırsız olanakları ve sınırsız yaratıcılığıyla Minecraft dünya çapındaki oyuncuları büyülemeye devam ediyor.
İster deneyimli bir profesyonel olun, ister pikselli manzaraları keşfeden yeni biri olun, bu MOD APK sürükleyici ve olağanüstü bir deneyimi garanti eder.

Özellik V4 Özellik:
Mod, ölümsüzlük

Özellik V5 Özellik:
MOD, Ölümsüzlük
Sandbox oyunlarının hayranıysanız ve henüz Minecraft'ı denemediyseniz, o zaman sonsuz olasılıklarla dolu bir dünyayı kaçırıyorsunuz demektir.
Sürükleyici oynanışı ve sınırsız yaratıcılığıyla Minecraft, küresel bir fenomen.
Ve şimdi, MOD sürümüyle daha da heyecan verici özelliklerin kilidini açabilirsiniz.
Minecraft MOD Ölümsüzlük, oyuncuların oyunu ölme korkusu olmadan deneyimlemelerine olanak tanır.
Bu size sanal dünyayı herhangi bir sınırlama olmadan keşfetme, inşa etme ve etkileşim kurma gücü verir.
Öyleyse neden bekleyesiniz ki? Şimdi Minecraft MOD Ölümsüzlüğü indirin ve hiç bitmeyen bir maceraya atılın.

Özellik V6 Özellik:
Minecraft modları, komutlar, içindeki tohumlar
1. komutlar ve tohumlar ekleyin, deneyimlemek için Playmods kodu yüzen pencereye tıklayın, lütfen kullanım için yüzen pencerede nasıl kullanılacağını kontrol edin
2. Haritalar, karakter derileri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modülle birlikte gelir. PM Yüzen Penceresini tıklayarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.
3. Reklamlar
4. Test uygunluk doğrulaması gerekmez.

nazik ipuçları : |
2. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın
3. Lütfen aynı oyunun telefonda zaten var olup olmadığını kontrol edin
Eğer öyleyse, lütfen önce kaldırın
Önce kaldırılırken, yerel arşiv temizlenecek
Kaldırıldıktan sonra, tekrar kurun
4. Telefon belleğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin, eğer değilse, lütfen önce telefon belleğini temizleyin ve tekrar yüklemeye çalışın

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Büyülüliğin muazzam dünyalarını öngörmek.

Bugünün dünyası Block Game Minecraft'ı seviyor ve oynuyor. Büyülü kum havuzlarıyla açık dünya bir oyun; Yaratıcılığınızı serbest bırakmanın ve ideal dünyanızı geliştirmenin harika bir yoludur. Minecraft'a girmek, yaratıcı ihtiyaçlarınızı karşılamanın en iyi yollarından biridir. Oyuncu, büyük bir dağ menzili, bataklık veya geniş otlaklar inşa ederek seçtikleri herhangi bir ortamla istedikleri dünyayı yaratabilir. Sonuç, sınırsız olasılıklarla keşfetmek için inanılmaz bir dünya.

# Sınırsız kaynak kaynağı ile oyun seçeneklerinizi genişletin.

Oyunun geliştiricisi, diğer oyunların çoğunun kullandığı popüler oyun modlarını içerir. Bu, oyuncuların istedikleri kaynakları sınırsız kullanmalarını sağlar - seçtikleri herhangi bir yapıyı oluşturmak için kullanılabilir. Oyunun tadını çıkarmak için hayatta kalma modu açarak oynayın. Burası yeni kaynaklara erişim sağlayan maceralara devam ediyorsunuz. Savaş modunda tehlikeli çetelerle savaşırken silah ve zırh yapın. Ayrıca, savaş modunda işçilik, tehlikeli çetelere karşı savaşmak için kullanabileceğiniz yeni zırhlar ve silahlar getiriyor.

# Bu harika oyunda ne olacak.

Minecraft'ın düzenli olarak güncellenmesi, oyunculara unutulmaz deneyimler için ilham veriyor. Oyuncular, oyunun inşaat sistemi aracılığıyla hayallerinin hayat boyutlu versiyonlarını oluşturabilirler. Oyunda oyuncular gerçek dünyayı keşfedebilir ve sanat eserleri oluşturmak için diğer uygulamalardan inşaatçıları kullanabilirler. Oyun, oyuncuların dünyada kendi başyapıtlarını yaratabilecekleri artırılmış gerçeklik etrafında dönüyor. Buna ek olarak, bu oyun oyuncuları sanat yaratmaya odaklanarak öğrenmeye teşvik eder.

# Bir fantezi dünyası yaratmak yaratıcı yetenekler oluşturur ve yeniliği teşvik eder.

Minecraft oyununda, oyuncuların yeni eşyalar oluşturmak için madencilik ve toplanmaktan toplanan kaynakları birleştirmeleri gerekiyor. Ayrıca, bir dünya inşa etmek için blokları birleştirmeniz ve kötü yaratıklar tarafından doldurulan düşmanca bir ortamda hayatta kalmanız gerekecek. Oyuna başlamadan önce oyuncular, kaynaklar için çıkarılan ve toplanan birkaç yıkılmış kum havuzu arasından seçim yapabilirler. Krallığın ünlü bir şampiyonu olarak, istediğiniz herkes olmayı seçebilirsiniz. Yeterince odun topladıktan sonra, tahtaları tekrar dağıtıyorsunuz. Oyuncuların daha kullanışlı araçlar oluşturabilmesi için çalışma tezgahını bir işçilik masasına dönüştürür.

# Arkadaşlarla oynarken gelirinizi genişletin.

Diğer video oyunlarıyla, oyuncular sadece oyundan ayrıldıktan sonra çevrimiçi etkinliklere katılabilir. Bununla birlikte, Minecraft oyuncuları, davetiyelerde bir sınır olmadan aynı anda 10 oyuncu ile kolayca oynayabilirler. Bu yüzden oyunun benzersiz faktörü, oyuncuların dünyalarında çalışırken eğlenebilmeleri ve arkadaşlarıyla oynayabilmeleridir. Oyuncular çok oyunculu kullanırken en son topluluk yaratımlarına erişebilir. Bu kreasyonlar, ücretsiz bir Xbox Live hesabında en fazla 4 kişiyle oynayarak bulunabilir. Oyuncular, çok oyunculu kullanan arkadaşlarıyla paylaşarak kütüphanelerine yeni deriler ve haritalar ekleyebilirler.

# Genel puana ek özel puanlar eklenir.

Oyun, derin hikayesi ve oyun için çok çeşitli seçenekler nedeniyle şimdiye kadarki en iyi açık dünya oyunu olarak kabul ediliyor. Sabit seviyeler veya doğrusal hikayeler olmadan belirli bir alanın etrafında serbestçe dolaşabileceğiniz çok fazla oyun yok. Oyuncular farklı yolculukları takip etmeyi ve kendi hikayelerini yaratmayı seçebilirler.

# Ürünün temel özellikleri şunları içerir: küçük harf e, düz bir çizgi ve nokta yok.

Yaratıcı, hayatta kalma, hardcore ve macera oyun modlarına ek olarak Minecraft, Game adlı dördüncü bir bileşene sahiptir. Her oyun modu oynarken kendi benzersiz yönlerini ve yaklaşımlarını sunar. Bu, oyunun hem oyuncular hem de eğitimciler arasında son derece popüler olmasına yol açar. Binlerce insan binlerce oyuncuyu destekleyen ücretsiz büyük çok oyunculu sunucularda oynayabilir! Lobilerde yeni arkadaşlarla dolu büyük topluluk tarafından işletilen dünyaları keşfedin. Ayrıca diğer oyuncularla sunucuda yeni oyunlar oynamanın tadını çıkarın. En fazla dört katılımcı ile Xbox Live aracılığıyla çok oyunculu oyunları ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Ek seçenekler eklentiler aracılığıyla mevcuttur; Bunlar satın alınabilir veya ücretsiz olarak eklenebilir. Teknoloji meraklııysanız, ek kaynak paketleri oluşturmak için oyun verilerini değiştirebilirsiniz. Malları vermek ve düşmanları çağırmak, eğik çizgi komutlarının oyun üzerindeki etkileridir. Ayrıca günün saatini ve oyunun diğer yönlerini değiştirmek mümkündür. Oyunun en popüler sanatçılarından benzersiz doku paketleri, kaplamalar ve haritalar alın. Bu yaratıcı öğelerin çoğu pazarda bulunabilir.

# Minecraft'ın piyasaya sürülmesine ilişkin bir not oyunun orijinal ambalajına dahil edildi.

Oyun Minecraft, Roller Coaster Tycoon, Cüce Kalesi ve Infiminer dahil olmak üzere diğer birçok başlıktan ilham alıyor. Minecraft'a karar vermeden önce oyunun adını mağara oyununa değiştiren Mojang şirketi tarafından oluşturuldu. Oyun, oyuncuların taş gibi kaynakları bulması gereken bir hayatta kalma taktiği.

# Oyunda ilginç bir oyun var.

Minecraft'ın açık dünyası, oyuncunun belirli bir varış noktası olmadan serbestçe dolaşabileceği bir yerdir. Bu, oyuncunun istediklerini yapmasını sağlar. Bu oyunda oyuncular bataklık, çöller, ormanlar, tepeler, mağaralar ve ovalar gibi çeşitli arazilerle vahşi bir ortamda başlar. Ayrıca sığır eti ve balık gibi ürünler yemek ve üretmek için hayvanlar bulabilirler. Ayrıca, gündüz köylülerle tanışabilirler. Oyun, tipik bir saat 20 dakikalık bir gündüz ve gece döngüsü içerir. Bu süre zarfında, oyuncular gece boyunca iskeletler, zombiler veya örümcekler gibi tehlikeli düşmanlarla uğraşmalıdır. Ek olarak, sarmaşık bazen hem gece gündüz görünür ve yaklaşılırsa patlayabilir. Popüler Minecraft oyununda araçlar kullanan oyuncular, farklı özelliklere sahip bloklar oluşturmak için malzemeleri kazabilirler. Bu araçlar ayrıca oyuncuların istedikleri her şeyi toplamasına ve yaratmalarına izin verir. Ayrıca, oyuncular seçtikleri yapıları oluşturabilir veya arzu ettikleri her şeyi yapmak için kaynak toplayabilirler. Oyunun bu yönü dünya çapında milyonlarca oyuncu çekiyor.

# Bilgisayar Bilimi derecesi ile dünyanızı yaratmak, kendi şirketinin kurucusu oldu.

Geceyi savuşturmak için, maceracılar bir geri çekilmek için kırsal bölgeyi temizliyorlar. Bu arada, kaba bir mesken birlikte taşıyorlar. İçeri girdikten sonra, daha kalıcı bir ev için malzeme toplarlar.

# Minecraft şık APK 1.20.40.21 Özellik:Minecraft mod is been tested works on many android device. With This minecraft mod, you can enjoy the game with many free premium skins and textures.

Minecraft apk infomation
Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Minecraft is a world popular 3D sandbox game. Game players can take an adventure of the new world with friends or alone. And in the minecraft you can build your own world by the box with your amazing imagination.You defeat can made weapons to defeat the outside enemy through the resources which you collected in the adventure.

WHAT’S NEW:
What’s new in version 1.10.0.3?
The Update Aquatic is here!
Turtles and baby turtles! Collect Scutes dropped by baby turtles shedding their shells to craft a Turtle Shell Helmet!
Watch out for the new hostile mob: The Drowned!
Collect nautilus shells and craft the elusive Conduit to afford you special underwater powers!
Bubble columns to whisk you to and from the ocean floor!
Dolphins will help you find shipwrecks if you feed them fish!

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

Brawl Stars Mod. Mod info: Private server.

HappyMod DownloadEn son ücretsiz güncellememiz pistonları, orman tapınaklarını, doku paketlerini, Xbox Live desteğini (Başarılar dahil!) ve yepyeni bir hizmeti içeriyor: REALMS! Realms, her zaman, her zaman, her yerde var olan bir dünyada arkadaşlarınızla platformlar arası oynamanın en kolay yoludur. Uygulama içi 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü bugün deneyin ve http://minecraft.net/realms adresinden daha fazla bilgi edinin.Rastgele oluşturulmuş dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en görkemli kalelere kadar muhteşem şeyler inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kazarak tehlikeli çeteleri savuşturmak için silahlar ve zırhlar üretin.Tek başınıza veya mobil cihazlarda veya Windows 10'da arkadaşlarınızla birlikte zanaat yapın, yaratın ve keşfedin.< /p> HİZMET DURUMLARI Minecraft.net Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! Mojang hesapları web sitesi Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! Kimlik doğrulama hizmeti Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! Çok oyunculu oturum hizmeti Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! Minecraft görünümleri Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! Genel API Bu hizmet sağlıklıdır. Her şey yolunda! [2016/08/22] POCKET / WIN 10'DA REDSTONE'DA NELER OLUYOR? Duymuş olabileceğiniz gibi, Pocket / Windows 10 Edition'da redstone'un çalışma biçiminde birkaç değişiklik yapıyoruz; bu, minecraftçılara mümkün olduğunca çok sayıda harika araç sunma yönündeki devam eden misyonumuzun bir parçası. Son zamanlarda, güçten ödün vermeden redstone'un özelliklerini basitleştirmeye çalışıyoruz. Güçten bahsetmişken, şu anda bir blok şunları yapabilir: güç verir (genellikle güçlü sinyal veya doğrudan güç verilen sinyal olarak anılır) güç verilmesi (genellikle zayıf veya dolaylı olarak güç verilen bir sinyalin verilmesi olarak anılır) güçsüz olmak Aşağıdaki resimde bunu çalışırken görebilirsiniz. Soldaki kırmızı taş bloğu güçlü bir sinyal vererek bitişikteki lambayı aydınlatıyor. Ancak kırmızı taş bloğunun çaprazındaki lamba ve yanındaki lamba elektriksiz kalıyor. Sağ tarafta, ortadaki lambanın üzerine, kırmızı taş bloğundan gelen güçlü sinyali taşımasına ve yanındaki lambayı yakmasına olanak tanıyan bir kırmızı taş teli yerleştirildi. [2016/08/18] DÜZELTMELER, SSS VE 0.15.6 İÇİN DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ Minecraft: Windows 10 Edition Beta artık Oculus Rift desteğine sahip! Vay! [2016/08/15] MINECRAFT VR BUGÜN OCULUS RIFT'E GELİYOR! Yüzün nasıl? Hazır mı? Minecraft'ı hemen kullanmaya hazır mı? Daha da iyisi: bugün Minecraft: Windows 10 Edition Beta için Oculus Rift'te Minecraft oynamanıza olanak sağlayacak ÜCRETSİZ bir güncelleme yayınlıyoruz. Win 10 oyuncularının tam stereoskopik deneyimi elde etmek için Oculus mağazasından özel başlatıcıyı indirmeleri yeterli!

Büyülüliğin muazzam dünyalarını öngörmek.
Sınırsız kaynak kaynağı ile oyun seçeneklerinizi genişletin.
Bu harika oyunda ne olacak.
Bir fantezi dünyası yaratmak yaratıcı yetenekler oluşturur ve yeniliği teşvik eder.
Arkadaşlarla oynarken gelirinizi genişletin.
Genel puana ek özel puanlar eklenir.
Ürünün temel özellikleri şunları içerir: küçük harf e, düz bir çizgi ve nokta yok.
Minecraft'ın piyasaya sürülmesine ilişkin bir not oyunun orijinal ambalajına dahil edildi.
Oyunda ilginç bir oyun var.
Bilgisayar Bilimi derecesi ile dünyanızı yaratmak, kendi şirketinin kurucusu oldu.

# Nasıl indirilir ve kurulur Minecraft şık APK 1.20.40.21 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Minecraft modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Minecraft mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Minecraft indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Minecraft arayın.

# Tam Özellikler Minecraft şık APK 1.20.40.21

// İndirme Bilgileri //

Boyut724MB
versiyon1.20.40.21
Sürüm Kodu952004021
Langaf am ar as az be bg bg-BG bn bs ca cs cs-CZ da da-DK de el el-GR en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-MX es-US et eu fa fi fi-FI fr fr-CA gl gu hi hr hu hu-HU hy id-ID in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ko-KR ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb nb-NO ne nl nl-NL or pa pl pl-PL pt pt-BR pt-PT ro ru ru-RU si sk sk-SK sl sq sr sr-Latn sv sv-SE sw ta te th tl tr tr-TR uk uk-UA ur uz vi zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET CHECK_LICENSE CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE ACCESS_NETWORK_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE VIBRATE POST_NOTIFICATIONS BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE WAKE_LOCK ACCESS_WIFI_STATE FOREGROUND_SERVICE RECEIVE BILLING READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi Çoklu Yayın moduna girmesine izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Titreşime erişim izni verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir
.;Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği diğer.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD53ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imzaFD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
GeçerliTue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası83b12c6eac0de641

// Geliştirici //

GeliştiriciA1
OUA1
organizasyonA1
yerelTembel ülke
ülkeRU
şehirTembel ülke

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Minecraft şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Minecraft şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 46

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (46)

 • P

  @Anonim   2023-09-23 14:38:54

  Kimden:PH   cihaz:MGA-LX9   OS:android 10
  5 stars the HappyMod
 • M

  @Anonim   2023-09-23 13:21:17

  Kimden:MX   cihaz:9029Z   OS:android 9
  5 de 10 tontos......oxicfhhggvhdjdd
 • U

  @Anonim   2023-09-23 12:15:05

  Kimden:US   cihaz:itel A662LM   OS:android 12
  so nice and I like it
 • B

  @Anonim   2023-09-23 10:59:56

  Kimden:BR   cihaz:SM-J610G   OS:android 10
  legal de naa so , bom bom e bom kkk
 • B

  @Anonim   2023-09-23 09:35:33

  Kimden:BR   cihaz:moto g(8) power lite   OS:android 10
  is Very good but when i play The Minecraft have bugs
 • D

  @Anonim   2023-09-23 08:50:22

  Kimden:DO   cihaz:8094M   OS:android 10
  Minecraft es muy bueno
 • B

  @Anonim   2023-09-23 08:29:04

  Kimden:BR   cihaz:Infinix X6812B   OS:android 11
  bom jihkhkhjhhbbjbhdnxnxnxnnxnxnxnxnx
 • U

  @Anonim   2023-09-23 07:37:00

  Kimden:US   cihaz:SM-A105M   OS:android 9
  esta muy bien, sjjsjskskskskks
 • B

  @Anonim   2023-09-23 07:35:33

  Kimden:BR   cihaz:moto g23   OS:android 13
  ODIEI, POR QUE EU BAIXEI PRA JOGAR ONLINE COM O PESSOAL QUE JOGA EM XBOX E TA PEDINDO PRA MIM ATUALIZAR!!! NUNCA MAIS VOU BAIXAR NADA NO HAPPYMOD
 • U

  @Anonim   2023-09-23 07:29:33

  Kimden:US   cihaz:CPH2059   OS:android 11
  same I can't download it but last time it was so AMAZING
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Minecraft şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Minecraft

 • G

  @Anonim   2023-09-02 19:59:07

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A325F   OS:android 13
  asdfghkjiuyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyygggggggggqlsurmajw6
 • G

  @Anonim   2023-05-03 11:09:43

  Kimden:GB   cihaz:motorola DROID RAZR HD   OS:android 4.4.2
  can't download on 4.4.2 can you pls help with being able to
 • U

  @Anonim   2023-04-29 13:21:29

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g200 5G   OS:android 12
  mucha motaaaaa wey....
 • U

  @Anonim   2023-04-20 10:18:44

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1923   OS:android 9
  Please Face building@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 • B

  @Anonim   2023-04-12 08:07:22

  Kimden:BR   cihaz:LGE LM-K420   OS:android 10
  cadê a versão 1.20?
 • I

  @Anonim   2023-04-06 14:13:58

  Kimden:IN   cihaz:HMD Global Nokia 3.4   OS:android 12
  pls add 1.20 minecraft mod pls dont add any hacks
 • U

  @Anonim   2023-03-31 17:44:06

  Kimden:US   cihaz:TCL 8079   OS:android 5.0.1
  Please VS 1.20 of minecraft it's not working we need to do it by our self
 • F

  @Anonim   2023-03-29 04:22:25

  Kimden:FR   cihaz:KAZAM KAZAM_Trooper_450L   OS:android 4.4.4
  pour joue avec mes amis et quand je sors du lycée et pour une vidéo
 • R

  @Anonim   2023-03-29 02:37:04

  Kimden:RO   cihaz:OnePlus IN2013   OS:android 13
  it's terrible i can't enchant or even put the cards on the anvil to put them on themes i can't take damage
 • U

  @Anonim   2023-03-28 23:45:14

  Kimden:US   cihaz:vivo V2027   OS:android 12
  jddjjdjzjxjfhdjdjcjfbfkfjcjdbfnckjfbedjjcbfbfjcjcncbcncjcnnccjcjfbckcjfbfb
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Minecraft şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (349) Sürümler of Minecraft şık

 • Minecraft Mod Apk 1.20.40.21
 • Minecraft Mod Apk 1.20.40.20 [Sınırsız para]

  Minecraft Mod Apk 1.20.40.20 [Sınırsız para]

  Test Uygunluğu Doğrulaması Gerektirmedi
  Minecraft meraklıları, sevin! Son derece popüler oyun şimdi Android için Minecraft Mod APK v1.20.40.20 (doğrulama yok) indirmesiyle gelişmiş bir deneyim sunuyor. BR/> Dahası, oyuncular artık test uygunluğu doğrulaması konusunda endişelenmeden oyunun tadını çıkarabilirler. Sınırsız olasılıklar olan Minecraft, her yaştan oyuncuları büyülemeye devam ediyor.
  Kendi eşsiz dünyanızda keşfetmek, inşa etmek ve hayatta kalmak için bu inanılmaz fırsatı kaçırmayın.
 • Minecraft Mod Apk 1.20.30.25 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  Minecraft Mod Apk 1.20.30.25 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  Minecraft Modları, komutları, içindeki tohumlar
  1.Komutları ve tohumları ekleyin, deneyimlemek için playmods-CODE kayan penceresine tıklayın, lütfen kullanım için kayan pencerede nasıl kullanılacağını kontrol edin
  2.Haritalar, karakter görünümleri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modülle birlikte gelir. PM kayan penceresine tıklayarak bunları indirebilir ve kullanabilirsiniz.
  3.Reklam Yok
  4.Test uygunluğunun doğrulanması gerekmez.

  Nazik ipuçları:
  1.Lütfen oyuna girerken oyun depolama iznine izin verin, Depolama iznine izin verilmiyorsa lütfen oyuna girin, ayarları açın, Depolama'ya tıklayın, Dosya Depolama Konumu'na tıklayın, Harici'yi seçin.
  2.Kurulumunuz başarısız olduğunda lütfen aşağıdaki çözümlere başvurun.
  3.Lütfen aynı oyunun telefonda zaten mevcut olup olmadığını kontrol edin
  öyleyse, lütfen önce onu kaldırın
  kaldırırken, yerel arşiv temizlenecektir
  kaldırdıktan sonra, şunu deneyin: tekrar yükle
  4.Lütfen telefon hafızasının yeterli olup olmadığını kontrol edin, değilse lütfen önce telefon hafızasını temizleyin ve tekrar yüklemeyi deneyin.
 • Minecraft Mod Apk 1.20.30.24 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  Minecraft Mod Apk 1.20.30.24 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  Minecraft modları, komutlar, içindeki tohumlar
  1. komutlar ve tohumlar ekleyin, deneyimlemek için Playmods kodu yüzen pencereye tıklayın, lütfen kullanım için yüzen pencerede nasıl kullanılacağını kontrol edin
  2. Haritalar, karakter derileri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modülle birlikte gelir. PM Yüzen Penceresini tıklayarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.
  3. Reklamlar
  4. Test uygunluk doğrulaması gerekmez.

  nazik ipuçları : |
  2. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın
  3. Lütfen aynı oyunun telefonda zaten var olup olmadığını kontrol edin
  Eğer öyleyse, lütfen önce kaldırın
  Önce kaldırılırken, yerel arşiv temizlenecek
  Kaldırıldıktan sonra, tekrar kurun
  4. Telefon belleğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin, eğer değilse, lütfen önce telefon belleğini temizleyin ve tekrar yüklemeye çalışın
 • Minecraft Mod Apk 1.20.30.21 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  Minecraft Modları, komutları, içindeki tohumlar
  1.Komutları ve tohumları ekleyin, deneyimlemek için playmods-CODE kayan penceresine tıklayın, lütfen kullanım için kayan pencerede nasıl kullanılacağını kontrol edin
  2.Haritalar, karakter görünümleri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modülle birlikte gelir. PM kayan penceresine tıklayarak bunları indirebilir ve kullanabilirsiniz.
  3.Reklam Yok
  4.Sınava uygunluk doğrulaması gerekmez.

  Nazik ipuçları:
  1.Lütfen oyuna girerken oyun depolama iznine izin verin,Eğer depolama iznine izin verilmiyorsa, lütfen oyuna girin, ayarları açın, Depolama'ya tıklayın, Dosya Depolama Konumu'na tıklayın, Harici'yi seçin.
  2. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın.
  3.Lütfen aynı oyunun telefonda mevcut olup olmadığını kontrol edin
  varsa, lütfen önce onu kaldırın
  kaldırırken, yerel arşiv temizlenecektir
  kaldırmadan sonra, tekrar kur
  4.Lütfen telefon hafızasının yeterli olup olmadığını kontrol edin, değilse, lütfen önce telefon hafızasını silin ve tekrar yüklemeyi deneyin.
 • Minecraft Mod Apk 1.20.30.20 [Ücretsiz ödedi][Sonsuz][Mod Menu]

  Piyasadan ücretli içeriği indirip kullanamazsınız (cilt setleri, dünyalar, dokular, vb.)
  kaldırılmış lisans kontrolü
  Karakter editöründeki herhangi bir şeyi giyebilirsiniz (kaplamalardan çıktıktan sonra kaydedilmez Oyun)
  Oyuna başladıktan sonra, ölümsüzlüğü etkinleştirme yeteneğiyle menü modunu açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın (sadece tek oyuncuda çalışır).
  Beta yüklüyseniz ve siz Kaynakları yükleyen sonsuz bir mesaja bakın, ardından kapatmak için Geri düğmesine tıklayın.
 • Minecraft Mod Apk 1.20.20.23 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  Minecraft Modları, komutları, içindeki tohumlar
  1.Komutları ve tohumları ekleyin, deneyimlemek için playmods-CODE kayan penceresine tıklayın, lütfen kullanım için kayan pencerede nasıl kullanılacağını kontrol edin
  2.Haritalar, karakter görünümleri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modülle birlikte gelir. PM kayan penceresine tıklayarak bunları indirebilir ve kullanabilirsiniz.
  3.Reklam Yok
  4.Sınava uygunluk doğrulaması gerekmez.

  Nazik ipuçları:
  1.Lütfen oyuna girerken oyun depolama iznine izin verin,Eğer depolama iznine izin verilmiyorsa, lütfen oyuna girin, ayarları açın, Depolama'ya tıklayın, Dosya Depolama Konumu'na tıklayın, Harici'yi seçin.
  2. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın.
  3.Lütfen aynı oyunun telefonda mevcut olup olmadığını kontrol edin
  varsa, lütfen önce onu kaldırın
  kaldırırken, yerel arşiv temizlenecektir
  kaldırmadan sonra, tekrar kur
  4.Lütfen telefon hafızasının yeterli olup olmadığını kontrol edin, değilse, lütfen önce telefon hafızasını silin ve tekrar yüklemeyi deneyin.
 • Minecraft Mod Apk 1.20.20.22 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  Minecraft modları, komutlar, içindeki tohumlar
  1. komutlar ve tohumlar ekleyin, deneyimlemek için Playmods kodu yüzen pencereye tıklayın, lütfen kullanım için yüzen pencerede nasıl kullanılacağını kontrol edin
  2. Haritalar, karakter derileri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modülle birlikte gelir. PM Yüzen Penceresini tıklayarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.
  3. Reklamlar
  4. Test uygunluk doğrulaması gerekmez.

  nazik ipuçları : |
  2. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın
  3. Aynı oyunun telefonda zaten var olup olmadığını kontrol edin
  Öyleyse, lütfen önce kaldırma
  Yerel arşiv temizlenirken
  Kaldırıldıktan sonra tekrar yüklemeye çalışın
  4. Telefon belleğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin, eğer değilse, lütfen önce telefon belleğini temizleyin ve tekrar yüklemeye çalışın
 • Minecraft Mod Apk 1.20.10.25 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  Minecraft modları, komutlar, içindeki tohumlar
  1. komutlar ve tohumlar ekleyin, deneyimlemek için Playmods kodu yüzen pencereye tıklayın, lütfen kullanım için yüzen pencerede nasıl kullanılacağını kontrol edin
  2. Haritalar, karakter derileri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modülle birlikte gelir. PM Yüzen Penceresini tıklayarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.
  3. Reklamlar
  4. Test uygunluk doğrulaması gerekmez.

  nazik ipuçları : |
  2. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın
  3. Lütfen aynı oyunun telefonda zaten var olup olmadığını kontrol edin
  Eğer öyleyse, lütfen önce kaldırın
  Önce kaldırılırken, yerel arşiv temizlenecek
  Kaldırıldıktan sonra, tekrar kurun
  4. Telefon belleğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin, eğer değilse, lütfen önce telefon belleğini temizleyin ve tekrar yüklemeye çalışın
 • Minecraft Mod Apk 1.20.10.20 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

  İçeride Minecraft Modları
  Nazik ipuçları:
  1. Reklamsız
  Haritalar, karakter derileri, kaynak paketleri ve davranış paketleri gibi çok sayıda modül ile birlikte gelir. PM Yüzen Penceresini tıklayarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.
  2. Test uygunluğu doğrulaması gerekmez.
  3. Lütfen oyunun depolama iznine izin verin, oyuna girerken, depolama iznine izin verilmezse, lütfen oyunu girin, ayarları açın, depolama, dosya depolama konumuna tıklayın, harici seçin.
  4. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın
  Lütfen aynı oyunun telefonda halihazırda var olup olmadığını kontrol edin
  Öyleyse, lütfen önce kaldırın
  Yerel arşiv temizlenirken
  Kaldırıldıktan sonra tekrar yüklemeye çalışın
  Lütfen telefon belleğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin, eğer değilse, lütfen önce telefon belleğini temizleyin ve tekrar yüklemeye çalışın
 • Daha...[+]

İlgili Modlar

İndiren kişiler Minecraft şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme