HappyMod › Games › Education › Photomath Mod
Photomath Mod

Photomath şık APK 8.18.0 [Kilitli][Artı]

Güncelleme açık: 2023-01-22

Photomath şık değiştirilmiş bir versiyonudur Photomath tarafından geliştirildi Photomath Inc. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Photomath MOD APK 8.18.0 (Kilitsiz artı)... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Photomath 8.18.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıPhotomath şık APK 8.18.0 [Kilitli][Artı]
versiyon8.18.0
Güncelleme açık2023-01-22
Boyut14.01 MB
Mod BilgisiPhotomath MOD APK 8.18.0 (Kilitsiz artı)
geliştiriciPhotomath Inc
KategoriEducation
Google Play'den edininPhotomath
Orijinal apk'yı indirinPhotomath (25.33 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Photomath şık APK
Bağlantılar İndir:

Photomath şık APK 8.18.0 [Kilitli][Artı]

Hızlı indirme (25.33 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (25.33 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Photomath şık APK 8.18.0 [Kilitli][Artı]

Özellik V1 Özellik:
Kilitsiz artı

Özellik V2 Özellik:
Kilitsiz artı

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Tarama yoluyla matematik sorunlarını çözün.

Daha fazla araştırma gerektiren zor bir soruna çözüm bulmak zor olabilir. Alternatif olarak, zor soruları cevaplamada çocuklarına nasıl yardımcı olacağını anlamayan ebeveynler. Fotomatın yardımıyla matematik kaygısından kurtulun. Bu uygulama, herhangi bir matematik problemini anında çözmek için el yazısını hızla deşifre edebilir. Telefonunuzun kamerasını kullanarak çözmeniz gereken denklemin bir fotoğrafını yakalamanız ve cevabınızı saniyeler içinde alacaksınız.

# Örnek olarak kullanılan problemler için birçok çözüm vardır.

Uygulama sunduğunuz sorunları hızlı bir şekilde çözebilir. Bununla birlikte, özellikle zor sorunlara cevap beklemek uzun zaman alıyor. Bundan bağımsız olarak, sadece bir gönderimle ilgili bir soruna birçok farklı çözüm elde edersiniz. Hangisinin sizin için en iyi çözüm olduğunu belirlemenin birçok yolu vardır. Bunlar pratik deneyim yoluyla yeni bilgiler öğrenmeyi içerir. Ayrıca, resmi eğitime ihtiyaç duymadan zihninizi açmanıza ve diğer çözümleri düşünmenize yardımcı olur.

# Orijinal çalışmada listelenen adımları izleyerek ayrıntılı bir çözüm mevcuttur.

Fotomat uygulamasında “Çözünürlük Adımlarını Göster” seçeneğini seçtiğinizde, sonuçları ayrıntılı bir şekilde açıklanmaktadır. Bu, uygulamanın neden bu kadar hızlı sonuçlar verdiğini anlamanızı kolaylaştırır. Sorunun doğasını anlayarak, hayatınıza benzer sorunlar daha iyi uygulayabilirsiniz.

# Bu araştırma tarafından birçok farklı matematik kavramı desteklenmektedir.

Uygulama, tüm kitlelere uyacak şekilde birçok matematik biçimini destekler. Bunun nedeni, her sınıf seviyesi için - liseye temel olan farklı bir müfredat kullanmasıdır. Ekleme, çıkarma, kuadratik denklemler ve hatta ileri hesap gibi temelden gelişmiş matematik problemlerini çözebilir. Matematik sorunları artık yeni arkadaşınız sayesinde sizi korkutmuyor. Koruyucu, zor geometri problemlerini kolayca çözer ve herhangi bir matematik problemini çözerken konsantre olma ihtiyacını ortadan kaldırır.

# Kullanıcıların birden fazla etkileşimli grafik türü oluşturmasına izin verir.

Her grafiğin altındaki sorunla ilgili uygun şekilde erişilebilir bilgiler uygulamaya dahil edilmiştir. Bu, çizilen her değer için fonksiyonel bir denklem veya alan içerebilir, böylece grafiği yeniden hizalamayı kolaylaştırır. Uygulamanın bir başka uygun yönü, kullanıcıların işlev grafikleriyle ilgili sorunlar için doğru modeller oluşturmasına yardımcı olmasıdır. Bu modeller, bir işlevin bir öğesinin değiştirilmesinin diğer tüm öğeleri nasıl etkilediğini görmelerine yardımcı olur.

# Bilgisayarlar, giderek daha karmaşık denklemleri içeren matematik problemlerini çözmek için kullanılır.

Uygulama, normal hesap makinesi gibi harfleri, sayıları ve özel karakterleri içeren matematiksel bir klavye kullanacaktır. Ayrıca klavyeyi kullanmak için uzun ve karmaşık matematik operasyonlarını tarar. Uygulama, sorunun ve cevapların fotoğraflarını çekerek matematik sorunlarını çözer. Ancak, cevaplara birer birer girmenin aksine kullanmak zaman alıcıdır. Bu uygulama, doğru sıraya konulduğunda matematik sorularını hızlı bir şekilde cevaplamak için hala kullanışlıdır.

# Kullanıcı arayüzünün kullanımı kolaydır, bu da herhangi bir uzmanlık seviyesi için mükemmeldir.

Bir öğrenme aracı olarak, dünyanın dört bir yanındaki birçok insan fotoğraf programını kullanır. Her yaş için kullanımı kolaydır ve okuldaki insanlar için erişilebilir. Bunun nedeni, başlangıçta yardım gerektirmeyen kullanımı kolay bir arayüze sahip olmasıdır. Bunu kullanırken, yeni kullanıcılar yazılımı kendi başlarına kullanmalarını sağlayan adım adım talimatlar alacaklar.

# Ürünün bazı önemli özellikleri ek özelliklerini içerir.

Matematik öğrenme uygulaması, yeni sorunlar da dahil olmak üzere, kolaydan sert olana kadar her zorluğu hafifletir. Herhangi bir matematik hesaplamasını çözmek için kullanılabilecek birçok konu vardır. Bunlar geometri, trigonometri ve aritmetik içerir. Öğrencilerin konuyu kolayca anlamaları için ayrıntılı adımlar sunulmaktadır. Matematik yönteminden geçerek, öğrenciler sayıların hareketlerini hissederek anlarlar. Verileri girmek veya seçeneklerle taramak için klavyeyi kullanmak, kullanıcıların sorunları hızlı bir şekilde girmelerine yardımcı olur.

# Fotomath nedir?

Android uygulamaları eğitim amaçlı geliştirilmiştir. Piyano çalmayı öğrenmenize, programlamayı öğrenmenize, dil öğrenmenize veya hatta matematik problemlerini öğrenmenize yardımcı olan birçok uygulama bulabilirsiniz. Ayrıca, eğlence amacıyla geliştirilen birçok uygulama vardır. Makalemde Photomath adlı bir programı tartışmak istiyorum. Bu program matematik problemlerini çözmenize yardımcı olur ve düşünmeye farklı yaklaşımlar kullanmanızı teşvik eder.

# Daha fazla bilgi edinmek için uygulamanın talimatlarına göz atın.

Uygulama Photomath, görüntü işleme ve makine öğrenimi teknolojisi kullanılarak oluşturuldu. Kullanıcıların uygulamaya kameralarına erişme izni vermesini gerektiren iki aşamalı bir problem çözme işlemi kullanır. El yazısı girişinden bir matematik seçersiniz ve çerçeveye yerleştirirsiniz. Ardından, bilgisayar görüşü hangi matematiği kullanacağını belirlemek için görüntüyü işler. Makine öğrenme algoritmaları daha sonra verileri işler, sorunun nasıl çözüleceğine dair cevaplar ve talimatlar sağlar. Araştırma süreci son derece analitiktir ve belirli bir araştırma alanına odaklanmıştır. Sadece birkaç saniye beklemeden sonra, kullanıcılar sonuçlara anında erişebilir. Ayrıca, bilgisayarın hesaplamalar yapma hızı dikkat çekicidir. Sistemi ve nasıl çalıştığını anlamak, adımları tamamlamanın kolay bir yoluna yol açar. Bu, karşılaştığınız sorunun neden bu sonuçlara sahip olduğunu ve eleştirel düşünüleceğini anlamayı kolaylaştırır. Bu düşünme sürecini uygulamak, gelecekte benzer matematik sorunlarını çözmeyi kolaylaştırır. Matematik operasyonlarını gerçekleştirmek için uygun bir yöntem bulmanız tüm gün sizi alabilir. Bunun nedeni, fotomatının daha hızlı öğrenmenize yardımcı olabilecek yararlı bir uygulama olmasıdır.

# Photomath şık APK 8.18.0 [Kilitli][Artı] Özellik:

Kameranızı bir matematik problemine yönlendirin ve fotomat, sonucu ayrıntılı adım adım talimatlarla sihirli bir şekilde gösterecektir. -By-Adım Talimatları ∙ Akıllı Hesap Makinesi ​​Daha güçlü özellikler için Fotomati+ kullanın: ∙ Adım adım talimatları tamamlayın ∙ Renkli Açıklamalar ∙ Ekstra Matematik Bilgisi Fotomath Destekleri Aritmetikler, tamsayılar, fraksiyonlar, ondalık sayılar, kökler, cebirsel ifadeler, doğrusal denklemler/eşitlikler, kuadratik denklemler/eşitlikler, mutlak denklemler/eşitlikler, denklemler, logaritmalar, trigonometri, üstel ve logaritmik fonksiyonlar, türevler ve integraller.

Tarama yoluyla matematik sorunlarını çözün.
Örnek olarak kullanılan problemler için birçok çözüm vardır.
Orijinal çalışmada listelenen adımları izleyerek ayrıntılı bir çözüm mevcuttur.
Bu araştırma tarafından birçok farklı matematik kavramı desteklenmektedir.
Kullanıcıların birden fazla etkileşimli grafik türü oluşturmasına izin verir.
Bilgisayarlar, giderek daha karmaşık denklemleri içeren matematik problemlerini çözmek için kullanılır.
Kullanıcı arayüzünün kullanımı kolaydır, bu da herhangi bir uzmanlık seviyesi için mükemmeldir.
Ürünün bazı önemli özellikleri ek özelliklerini içerir.
Fotomath nedir?
Daha fazla bilgi edinmek için uygulamanın talimatlarına göz atın.

# Nasıl indirilir ve kurulur Photomath şık APK 8.18.0 [Kilitli][Artı]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Photomath modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Photomath mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Photomath indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Photomath arayın.

# Tam Özellikler Photomath şık APK 8.18.0 [Kilitli][Artı]

// İndirme Bilgileri //

Boyut14MB
versiyon8.18.0
Sürüm Kodu70000829
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinCAMERA VIBRATE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK POST_NOTIFICATIONS RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
Kamera:
Kamera cihazına erişebilmek için gerekli.
Diğer:
vibratöre erişim sağlar.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir
uygulamaların ağlar hakkında bilgi erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uyku veya ekranın karartmasını önlemesine izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a x86 x86_64
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanır.
Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanır.:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Photomath şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Photomath şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 37

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (37)

 • G

  @Anonim   2023-02-06 22:12:50

  Kimden:GB   cihaz:SM-E225F   OS:android 11
  Awesome
 • U

  @Anonim   2023-02-05 22:23:19

  Kimden:US   cihaz:motorola edge 30 fusion   OS:android 12
  muy buena aplicación
 • U

  @Anonim   2023-02-05 20:29:08

  Kimden:US   cihaz:SM-P610   OS:android 12
  #HappyMod# I love Photomath Mod and it's working 100%. It explains everything very good and I understand
 • U

  @Anonim   2023-02-04 02:40:00

  Kimden:US   cihaz:2201117SY   OS:android 11
  funciona la versión premium
 • I

  @Anonim   2023-02-01 03:58:22

  Kimden:IT   cihaz:2201116SG   OS:android 11
  perfettamente funzionante e veloce
 • U

  @Anonim   2023-01-29 00:40:43

  Kimden:US   cihaz:SM-A217F   OS:android 12
  amazing it works aaaaa
 • I

  @Anonim   2023-01-26 01:23:50

  Kimden:IT   cihaz:SM-G780F   OS:android 13
  it work perfectly, raccomended
 • U

  @Anonim   2023-01-23 23:28:09

  Kimden:US   cihaz:2201116PG   OS:android 11
  It works. Thank you.
 • G

  @Anonim   2023-01-13 01:39:12

  Kimden:GB   cihaz:SM-J610F   OS:android 10
  good
 • I

  @Anonim   2023-01-13 00:43:46

  Kimden:IT   cihaz:JSN-L21   OS:android 10
  works well!! :) ⭐⭐⭐⭐⭐. TIP; If it doesn't work for you guys,(it says app not installed) then it may be becouse you didn't disinstall the original! if you don't then it don't work.. But for me it perfectly works! ♡
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Photomath şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Photomath

 • U

  @Anonim   2022-11-18 10:08:28

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi Note 9S   OS:android 11
  Necesito la aplicación al 100% para poder pasar el semestre.
 • P

  @Anonim   2022-09-06 22:59:39

  Kimden:PH   cihaz:HUAWEI MED-LX9   OS:android 10
  can you make a moded gauthmath pls ....................................................................................
 • B

  @Anonim   2022-07-24 07:38:33

  Kimden:BR   cihaz:LGE LM-K200   OS:android 10
  eu queria q desse pra usar como antes offline, pq não dá pra usar na escola ou no trabalho
 • U

  @Anonim   2022-06-08 00:05:30

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A127M   OS:android 11
  cuando el sistema reconoce que el ejercicio es de un libro exacto te salta para que actives el plus y ya a cada rato sin dejarte ver otras soluciones
 • U

  @Anonim   2022-05-17 04:56:59

  Kimden:US   cihaz:LENOVO Lenovo YT-X705F   OS:android 10
 • B

  @Anonim   2022-04-07 09:11:46

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A217M   OS:android 10
  MANO EU PRECISO AAAAAAAAAAAAAAAKKAAKAKKAMMmsjjssnhss
 • Z

  @Anonim   2022-03-17 16:42:35

  Kimden:ZA   cihaz:HUAWEI JNY-LX1   OS:android 10
  Please add a mod where the premium explanations are free
 • U

  @Anonim   2022-01-16 11:13:57

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2006C3LG   OS:android 10
  please add a newer version with the mod that unlocks plus. the things I'm studying are not in the current version.
 • G

  @Anonim   2022-01-15 01:15:50

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A750F   OS:android 10
  i need thiss app plz free subscription plzz help!!!!
 • U

  @Anonim   2021-11-18 04:54:38

  Kimden:US   cihaz:motorola Moto Z (2)   OS:android 9
  free math plus ,............................................................
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Photomath şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (42) Sürümler of Photomath şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Photomath şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme