HappyMod › Games › Education › Photomath Mod
Photomath Mod

Photomath şık APK 8.35.0 [Kilitli][Artı]

Güncelleme açık: 2024-01-30

Photomath şık değiştirilmiş bir versiyonudur Photomath tarafından geliştirildi Photomath Inc. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Photomath MOD APK (Kilitsiz Artı) 8.35.0... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Photomath 8.35.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıPhotomath şık APK 8.35.0 [Kilitli][Artı]
versiyon8.35.0
Güncelleme açık2024-01-30
Boyut14.81 MB
Mod BilgisiPhotomath MOD APK (Kilitsiz Artı) 8.35.0
geliştiriciPhotomath Inc
Ringtone İndirOne Piece Ringtone
KategoriEducation
Google Play'den edininPhotomath
Orijinal apk'yı indirinPhotomath (14.8 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Photomath şık APK
Bağlantılar İndir:

Photomath şık APK 8.35.0 [Kilitli][Artı]

Hızlı indirme (14.8 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (14.8 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

One Piece Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Photomath şık APK 8.35.0 [Kilitli][Artı]

Photomath MOD APK (Kilitsiz Artı) 8.35.0

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Tarama yoluyla matematik sorunlarını çözün.

Daha fazla araştırma gerektiren zor bir soruna çözüm bulmak zor olabilir. Alternatif olarak, zor soruları cevaplamada çocuklarına nasıl yardımcı olacağını anlamayan ebeveynler. Fotomatın yardımıyla matematik kaygısından kurtulun. Bu uygulama, herhangi bir matematik problemini anında çözmek için el yazısını hızla deşifre edebilir. Telefonunuzun kamerasını kullanarak çözmeniz gereken denklemin bir fotoğrafını yakalamanız ve cevabınızı saniyeler içinde alacaksınız.

# Örnek olarak kullanılan problemler için birçok çözüm vardır.

Uygulama sunduğunuz sorunları hızlı bir şekilde çözebilir. Bununla birlikte, özellikle zor sorunlara cevap beklemek uzun zaman alıyor. Bundan bağımsız olarak, sadece bir gönderimle ilgili bir soruna birçok farklı çözüm elde edersiniz. Hangisinin sizin için en iyi çözüm olduğunu belirlemenin birçok yolu vardır. Bunlar pratik deneyim yoluyla yeni bilgiler öğrenmeyi içerir. Ayrıca, resmi eğitime ihtiyaç duymadan zihninizi açmanıza ve diğer çözümleri düşünmenize yardımcı olur.

# Orijinal çalışmada listelenen adımları izleyerek ayrıntılı bir çözüm mevcuttur.

Fotomat uygulamasında “Çözünürlük Adımlarını Göster” seçeneğini seçtiğinizde, sonuçları ayrıntılı bir şekilde açıklanmaktadır. Bu, uygulamanın neden bu kadar hızlı sonuçlar verdiğini anlamanızı kolaylaştırır. Sorunun doğasını anlayarak, hayatınıza benzer sorunlar daha iyi uygulayabilirsiniz.

# Bu araştırma tarafından birçok farklı matematik kavramı desteklenmektedir.

Uygulama, tüm kitlelere uyacak şekilde birçok matematik biçimini destekler. Bunun nedeni, her sınıf seviyesi için - liseye temel olan farklı bir müfredat kullanmasıdır. Ekleme, çıkarma, kuadratik denklemler ve hatta ileri hesap gibi temelden gelişmiş matematik problemlerini çözebilir. Matematik sorunları artık yeni arkadaşınız sayesinde sizi korkutmuyor. Koruyucu, zor geometri problemlerini kolayca çözer ve herhangi bir matematik problemini çözerken konsantre olma ihtiyacını ortadan kaldırır.

# Kullanıcıların birden fazla etkileşimli grafik türü oluşturmasına izin verir.

Her grafiğin altındaki sorunla ilgili uygun şekilde erişilebilir bilgiler uygulamaya dahil edilmiştir. Bu, çizilen her değer için fonksiyonel bir denklem veya alan içerebilir, böylece grafiği yeniden hizalamayı kolaylaştırır. Uygulamanın bir başka uygun yönü, kullanıcıların işlev grafikleriyle ilgili sorunlar için doğru modeller oluşturmasına yardımcı olmasıdır. Bu modeller, bir işlevin bir öğesinin değiştirilmesinin diğer tüm öğeleri nasıl etkilediğini görmelerine yardımcı olur.

# Bilgisayarlar, giderek daha karmaşık denklemleri içeren matematik problemlerini çözmek için kullanılır.

Uygulama, normal hesap makinesi gibi harfleri, sayıları ve özel karakterleri içeren matematiksel bir klavye kullanacaktır. Ayrıca klavyeyi kullanmak için uzun ve karmaşık matematik operasyonlarını tarar. Uygulama, sorunun ve cevapların fotoğraflarını çekerek matematik sorunlarını çözer. Ancak, cevaplara birer birer girmenin aksine kullanmak zaman alıcıdır. Bu uygulama, doğru sıraya konulduğunda matematik sorularını hızlı bir şekilde cevaplamak için hala kullanışlıdır.

# Kullanıcı arayüzünün kullanımı kolaydır, bu da herhangi bir uzmanlık seviyesi için mükemmeldir.

Bir öğrenme aracı olarak, dünyanın dört bir yanındaki birçok insan fotoğraf programını kullanır. Her yaş için kullanımı kolaydır ve okuldaki insanlar için erişilebilir. Bunun nedeni, başlangıçta yardım gerektirmeyen kullanımı kolay bir arayüze sahip olmasıdır. Bunu kullanırken, yeni kullanıcılar yazılımı kendi başlarına kullanmalarını sağlayan adım adım talimatlar alacaklar.

# Ürünün bazı önemli özellikleri ek özelliklerini içerir.

Matematik öğrenme uygulaması, yeni sorunlar da dahil olmak üzere, kolaydan sert olana kadar her zorluğu hafifletir. Herhangi bir matematik hesaplamasını çözmek için kullanılabilecek birçok konu vardır. Bunlar geometri, trigonometri ve aritmetik içerir. Öğrencilerin konuyu kolayca anlamaları için ayrıntılı adımlar sunulmaktadır. Matematik yönteminden geçerek, öğrenciler sayıların hareketlerini hissederek anlarlar. Verileri girmek veya seçeneklerle taramak için klavyeyi kullanmak, kullanıcıların sorunları hızlı bir şekilde girmelerine yardımcı olur.

# Fotomath nedir?

Android uygulamaları eğitim amaçlı geliştirilmiştir. Piyano çalmayı öğrenmenize, programlamayı öğrenmenize, dil öğrenmenize veya hatta matematik problemlerini öğrenmenize yardımcı olan birçok uygulama bulabilirsiniz. Ayrıca, eğlence amacıyla geliştirilen birçok uygulama vardır. Makalemde Photomath adlı bir programı tartışmak istiyorum. Bu program matematik problemlerini çözmenize yardımcı olur ve düşünmeye farklı yaklaşımlar kullanmanızı teşvik eder.

# Daha fazla bilgi edinmek için uygulamanın talimatlarına göz atın.

Uygulama Photomath, görüntü işleme ve makine öğrenimi teknolojisi kullanılarak oluşturuldu. Kullanıcıların uygulamaya kameralarına erişme izni vermesini gerektiren iki aşamalı bir problem çözme işlemi kullanır. El yazısı girişinden bir matematik seçersiniz ve çerçeveye yerleştirirsiniz. Ardından, bilgisayar görüşü hangi matematiği kullanacağını belirlemek için görüntüyü işler. Makine öğrenme algoritmaları daha sonra verileri işler, sorunun nasıl çözüleceğine dair cevaplar ve talimatlar sağlar. Araştırma süreci son derece analitiktir ve belirli bir araştırma alanına odaklanmıştır. Sadece birkaç saniye beklemeden sonra, kullanıcılar sonuçlara anında erişebilir. Ayrıca, bilgisayarın hesaplamalar yapma hızı dikkat çekicidir. Sistemi ve nasıl çalıştığını anlamak, adımları tamamlamanın kolay bir yoluna yol açar. Bu, karşılaştığınız sorunun neden bu sonuçlara sahip olduğunu ve eleştirel düşünüleceğini anlamayı kolaylaştırır. Bu düşünme sürecini uygulamak, gelecekte benzer matematik sorunlarını çözmeyi kolaylaştırır. Matematik operasyonlarını gerçekleştirmek için uygun bir yöntem bulmanız tüm gün sizi alabilir. Bunun nedeni, fotomatının daha hızlı öğrenmenize yardımcı olabilecek yararlı bir uygulama olmasıdır.

# Photomath şık APK 8.35.0 [Kilitli][Artı] Özellik:

Kameranızı bir matematik problemine doğrultmanız yeterli; Photomath ayrıntılı adım adım talimatlarla sihirli bir şekilde sonucu gösterecektir.Photomath şunları sağlar:∙ Kamera hesaplayıcısı∙ El yazısı tanıma (YENİ)∙ Adım adım talimatlar∙ Akıllı hesap makinesi< p>Daha güçlü özellikler için Photomath+'ı kullanın:∙ Tam adım adım talimatlar∙ Renkli açıklamalar∙ Ekstra matematik bilgisiPhotomath aritmetiği, tam sayıları, kesirleri, ondalık sayıları, kökleri, cebirsel ifadeleri, doğrusal denklemleri/denklemleri, ikinci dereceden denklemleri destekler /eşitsizlikler, mutlak denklemler/eşitsizlikler, denklem sistemleri, logaritmalar, trigonometri, üstel ve logaritmik fonksiyonlar, türevler ve integraller.

Tarama yoluyla matematik sorunlarını çözün.
Örnek olarak kullanılan problemler için birçok çözüm vardır.
Orijinal çalışmada listelenen adımları izleyerek ayrıntılı bir çözüm mevcuttur.
Bu araştırma tarafından birçok farklı matematik kavramı desteklenmektedir.
Kullanıcıların birden fazla etkileşimli grafik türü oluşturmasına izin verir.
Bilgisayarlar, giderek daha karmaşık denklemleri içeren matematik problemlerini çözmek için kullanılır.
Kullanıcı arayüzünün kullanımı kolaydır, bu da herhangi bir uzmanlık seviyesi için mükemmeldir.
Ürünün bazı önemli özellikleri ek özelliklerini içerir.
Fotomath nedir?
Daha fazla bilgi edinmek için uygulamanın talimatlarına göz atın.

# Nasıl indirilir ve kurulur Photomath şık APK 8.35.0 [Kilitli][Artı]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Photomath modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Photomath mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Photomath indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Photomath arayın.

# Tam Özellikler Photomath şık APK 8.35.0 [Kilitli][Artı]

// İndirme Bilgileri //

Boyut14.8MB
versiyon8.35.0
Sürüm Kodu70000994
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE CAMERA VIBRATE POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID BILLING DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Titreşime erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK34
Hedef SDK Txt34
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a x86 x86_64
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de beyan etmenize gerek yoktur.#Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Photomath şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Photomath şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 45

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (45)

 • U

  @Anonim   2024-03-04 01:43:01

  Kimden:US   cihaz:SM-G781V   OS:android 13
  work
 • A

  @Anonim   2024-03-03 21:37:18

  Kimden:AU   cihaz:SM-A127F   OS:android 13
  its workin
 • E

  @Anonim   2024-03-03 18:31:01

  Kimden:EG   cihaz:CPH1933   OS:android 11
  شغال
 • G

  @Anonim   2024-03-03 01:37:06

  Kimden:GB   cihaz:SM-A145F   OS:android 13
  no words
 • B

  @Anonim   2024-03-02 23:04:01

  Kimden:BR   cihaz:SM-A025M   OS:android 12
  bom mas fica pedindo para atualizar
 • U

  @Anonim   2024-03-02 08:16:30

  Kimden:US   cihaz:6165S   OS:android 12
  Perfect
 • U

  @Anonim   2024-03-02 06:45:53

  Kimden:US   cihaz:TECNO B1p   OS:android 8.1.0
  good
 • U

  @Anonim   2024-03-02 03:07:53

  Kimden:US   cihaz:SM-A025F   OS:android 12
  good app for understanding math
 • U

  @Anonim   2024-03-02 02:36:23

  Kimden:US   cihaz:HPP-L55B   OS:android 10
  tgjju
 • I

  @Anonim   2024-03-02 02:23:24

  Kimden:IT   cihaz:2201117TY   OS:android 13
  actually this mod work
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Photomath şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Photomath

 • U

  @Anonim   2023-03-13 00:21:20

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g41   OS:android 12
  modo premium desbloqueado y explicado hiicgcgchiugcigcgk cv Vi
 • B

  @Anonim   2023-03-10 13:13:24

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A225M   OS:android 12
  faz um Plus ae por favor................................
 • U

  @Anonim   2023-02-27 08:29:11

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A115F   OS:android 12
  I don't have the money and I really need help with math please put the premium one again PLEASE :((
 • U

  @Anonim   2022-11-18 10:08:28

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi Note 9S   OS:android 11
  Necesito la aplicación al 100% para poder pasar el semestre.
 • P

  @Anonim   2022-09-06 22:59:39

  Kimden:PH   cihaz:HUAWEI MED-LX9   OS:android 10
  can you make a moded gauthmath pls ....................................................................................
 • B

  @Anonim   2022-07-24 07:38:33

  Kimden:BR   cihaz:LGE LM-K200   OS:android 10
  eu queria q desse pra usar como antes offline, pq não dá pra usar na escola ou no trabalho
 • U

  @Anonim   2022-06-08 00:05:30

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A127M   OS:android 11
  cuando el sistema reconoce que el ejercicio es de un libro exacto te salta para que actives el plus y ya a cada rato sin dejarte ver otras soluciones
 • U

  @Anonim   2022-05-17 04:56:59

  Kimden:US   cihaz:LENOVO Lenovo YT-X705F   OS:android 10
 • B

  @Anonim   2022-04-07 09:11:46

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A217M   OS:android 10
  MANO EU PRECISO AAAAAAAAAAAAAAAKKAAKAKKAMMmsjjssnhss
 • Z

  @Anonim   2022-03-17 16:42:35

  Kimden:ZA   cihaz:HUAWEI JNY-LX1   OS:android 10
  Please add a mod where the premium explanations are free
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Photomath şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (63) Sürümler of Photomath şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Photomath şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme