HappyMod › Games › Arcade › Tank Stars Mod
Tank Stars Mod

Tank Stars şık APK 1.8 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-06-02

Tank Stars şık değiştirilmiş bir versiyonudur Tank Stars tarafından geliştirildi Playgendary. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Tank Stars (MOD, Sınırsız Para) 1.8... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Tank Stars 1.8 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıTank Stars şık APK 1.8 [Sınırsız para]
versiyon1.8
Güncelleme açık2023-06-02
Boyut132.48 MB
Mod BilgisiDownload Tank Stars (MOD, Sınırsız Para) 1.8
geliştiriciPlaygendary
KategoriArcade
Google Play'den edininTank Stars
Orijinal apk'yı indirinTank Stars (156.66 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Kick the Buddy şık APK
Tomb of the Mask şık APK
Kick the Buddy: Forever şık APK
Tank Stars şık APK
Bouncemasters: Penguin Games şık APK
Tomb of the Mask: Color şık APK
Happy Racing şık APK
Flip the Gun - Simulator Game şık APK
Partymasters - Fun Idle Game şık APK
Golfmasters - Fun Golf Game şık APK
Pinatamasters şık APK
Battle Stars Royale şık APK
Dictator – Rule the World şık APK
Rocket Buddy şık APK
Racemasters - Сlash of Сars şık APK
Polysphere: Art Puzzle Game şık APK
Poly Artbook - puzzle game şık APK
Perfect Ironing şık APK
Knife Rush şık APK
My Poly Artbook şık APK
Bağlantılar İndir:

Tank Stars şık APK 1.8 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (156.66 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (156.66 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Tank Stars şık APK 1.8 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Ücretsiz Alımlar

Özellik V2 Özellik:
sınırsız para

Özellik V3 Özellik:
Sınırsız Elmaslar

Sınırsız Paralar

Özellik V4 Özellik:
Mod, sınırsız para

Özellik V5 Özellik:
Mod, Sınırsız Para
Tank Stars, oyuncuları koltuklarının kenarında tutacak aksiyon dolu bir oyundur. tankları rakiplerini yenmek için. Oyun, Tank Stars Mod Modu Sınırsız parayla, oyunculara cephaneliğini genişletmek için sonsuz kaynaklara sahip bir avantaj sağlar ve tanklarını rakipsiz olacak şekilde yükseltmek. Pompalama deneyimi.
Tereddüt etmeyin ve bugün sınırsız para ile tank yıldızları modunu indirmeyin.

Özellik V6 Özellik:
sınırsız para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Tank yıldızları hakkında bilgi aşağıdaki benzetmelerde bulunabilir.

Çalışmamın bir parçası olarak, popüler oyunları gözden geçirmem gerekiyor. En popüler oyunlardan biri PlayGendary tarafından Tank Stars. Herkesin bilmesi gereken bir yörünge çekim oyunu. Bir başka popüler oyun da PlayGendary tarafından Bowmasters - eğlenceli bir yörünge çekim oyunu. Oyun hem iOS hem de Android cihazlarda ücretsiz olarak indirilebilir. ApkMody, bazı özellikleri hakkında bilgi paylaşarak oyunu kullanıcılara tanıtmak istiyor.

# Nasıl Oynanır Talimatlarda açıklanır.

Tank yıldızlarının oyunu Bowmasters'a benzer. Her oyuncunun tehlikeli bir savaş alanında bireysel bir tankı aldığı sıraya dayalı bir oyundur. Bu oyunda, sadece en yetenekli ve cesur nişancı kazanabilir. Her iki oyun da oyuncuların tanklarını sololarını kontrol etmesine izin verir. Ancak, düşmanın sırası olduğunda, tanklarını konumlandırmalı ve düşman tankını yok eden bir atış hazırlamalıdırlar. Her iki oyuncu da bir atışı kaçırırsa, tankları herhangi bir zamanda yok edilebilir. Gerekirse otomatik olarak fırlatan füzeleri ateşleyebilirsiniz. Bunlar normal mermiler gibi davranırlar, ancak sadece bir tehditle karşılaştıklarında kullanılabilirler. Bu özellik her maç sırasında yalnızca bir kez etkinleştirilebilir; Başarı, tüm düşmanları ortadan kaldırmaya bağlıdır. Oyun karmaşık olmadığından, gelişmiş manevralar gerektirmeden daha küçük bir telefon ekranında oynamak kolaydır. Bowmasters yeni gelenler, basit oyunla ilk maçları hakkında bilmeleri gereken her şeyi öğrenirler.

# Başarı kazanıldıktan sonra yeni tanklar mevcuttur.

Oyun tankındaki II. Dünya Savaşı tankları, şimdiye kadar yaratılan en gelişmiş olanlardır. Oyuncular alternatif renklerle birçok farklı tankın kilidini açabilir. Oyundaki silahlar kapasite ve stil bakımından çeşitlidir. Farklı mühimmat çeşitleri, nükleer bombalar ve hatta patlayıcı silahlarla geliyorlar. Tankınızın bir ritmi kaçırmamasını sağlamak şarttır - yükseltme, savunma yeteneklerini artıracaktır.

# Tasarım

Basit grafiklere sahip oyunları tercih ederseniz tank yıldızları mükemmel bir seçimdir. Bu 2D tank oyunu tam olarak detaylandırılmıştır ve tank tarzı 3D grafikler dünyasını kullanmaz. Arayüz, bilimsel ilkeleri küçük bir ekranda anlaşılması ve kullanması kolay bir şekilde yansıtmak üzere tasarlanmıştır. Düşük özelliklere sahip telefonlarda da kolaydır. Arayüzün kullanımı kolaydır ve çeşitli telefonlarda iyi görünür.

# Tek bir moda ek olarak, oyunda iki ana mod bulunur.

Çevrimdışı moddayken AI kontrollü tankları yenmeniz gerekir. Kesin doğrulukla ateş edebilirler, böylece kaçmanıza izin verilmez. Bu modu oynamak, nişancılıkınızı geliştirmenize yardımcı olur, birçok farklı tankın kilidini açarken size ekstra para kazanır. Bir tanktaki bayrağı kontrol ederek, dünyanın dört bir yanından bir oyuncunun nereden olduğunu belirleyebilirim. Sık sık dünyanın herhangi bir yerinden herkese meydan okuyabileceğim çevrimiçi mod oynuyorum - elbette yenildikten sonra. Diğer oyuncuları yenerek ve sıralamalardaki en yüksek sıralamaya ulaşarak hangi ülkelerin oyuncularını bulabilirim.

# Tank yıldızlarının temel özellikleri oyunun merkezi hikaye çizgisini içerir.

Gerçek bir fiziksel mekanizma kullanan kinetik bir çekim oyunu. Tahkimatlar tankları ve çeşitli silahları içerir. Temel grafiklerle basitleştirilmiş iki boyutlu bir arayüz sunar. Dinamik olarak değişen bir PVP modu. Sosyal oyunlar arkadaşların oynamasını gerektirir. Küçültücü boyutu için bu tercih edilir.

# Mod özellikleri yerleşik bir kasa, altı renkli filtre ve bir cep telefonu tutucusu içeriyordu.

Bu karakterlerin sınırsız bir para arzına erişimi vardır. Tüm modlara erişim sağlar. Bu uygulamada reklam yok.

# Aşırı heyecanla oynamak.

Tank yıldızları solucanlara saygı gösterir; Oyununa ilham veren PC oyunlarını birleştirir. Odak noktası savaş, savaş, aksiyon ve patlayıcı anlardır. Bu, basit kurallara ve bağımlılık yapan oyunla mobil oyunlardan hoşlanan herkes için mükemmel bir seçenektir. Rakiplerinizi yenmek için hızlı ve güçlü bir şekilde onlara saldırmalısınız. Tankınızın saldırılarını geliştirmek için güçlü silahlar kullanın; Rakibiniz bir zafer elde etmek için sizi mümkün olduğunca çabuk ortadan kaldırmaya çalışabilir. İki taneye bir sırayla saldırmak etkili bir strateji yaratır. Tek atış tankından atom bombasına, aradaki herhangi bir ürün kombinasyonuna reklam, seçtiğiniz her şeyi donatabilirsiniz. Arsenalinizi yükselttiğinizde atomik bombalar, sığınak avcıları, küme bombaları, tomahawk füzeleri ve daha fazlası elinizde. Oyundaki her silahın en güçlü versiyonlarına yükseltildikten sonra neler yapabileceğiniz konusunda bir sınır yoktur.

# Tank Stars APK dosyasını kullanmak için yönergeler.

Rakipleriniz tanklarını ölü kemikleriyle tahrip ettikten sonra savaş alanını düzgün bir şekilde temizlemek için, oyunu oynarken bu yönergeleri izleyin. Tank yıldızlarımız APK ipuçları aşağıda listelenmiştir. Oyunun başında, hangi tank kullanmak istediğinizi seçersiniz. Tüm tanklar bu kararın dışında işlevsel olarak aynıdır; Hepsi aynı silahları kullanıyor. Oyunu ilk oynamaya başladığınızda, hangi tankı tercih ettiğinizi bilmiyorsunuz. Sonuç olarak, farklı tankları denemek ve zevklerinize uygun bir tank seçmek iyi bir fikirdir. Daha sonra, her oynadığınızda aynı tankı seçtiğinizden emin olun. Reklam İstediğiniz silahları bulun ve bunları maks. Ardından, seçtiğiniz silahı destekleyen bir tank bulun. Ölümlüğünü artırmak için hızlı bir şekilde yükseltin. Bu adımı mümkün olan en kısa sürede atmak savaş potansiyelinizi artıracaktır. Göğüs tuşları daha yüksek katmanlı kartlara erişim sağlar. Bu anahtarları stoklayın ve daha yüksek silah yükseltmeleri için gerekli kartları almak için kullanın. Bunu yapmak basit bir zafer programı sağlar. Bir kerede birçok rakibe çarpabilecek büyük alan hasarına sahip bir tank seçerek turnuva modu kazanabilirsiniz. Bir seferde birçok rakiple karşılaşacağınız için, kazanmanın en iyi yolu, büyük alan hasarına sahip bir tank seçmektir.

# Oyunculara silah stokları vermek onlara bir hazine verir.

Tank yıldızlarında savaş için doğru tankı seçmek, oyunu oynamanın ayrılmaz bir parçasıdır. Her tank farklı görünüyor ve oyundaki diğer araçlardan farklı bir renk şemasına sahiptir. Ayrıca, silahları farklı şekillerde tasarlanmıştır. Otomobillerin aldığı ek hasar seviyesi oyunu öne çıkarıyor. Birçok oyuncu çizerek oynamayı benzersiz ve ilginç kılan şey budur.

# Tank Stars şık APK 1.8 [Sınırsız para] Özellik:Tank Stars Mod game is an arcade game with unlimited coins and gems. You can use these money to buy new tanks, cards. You can also use these money to upgrade the tank. In this game, you can open the a lot case for free, so you can get anything you need.

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: Yes

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.Tanklar parmaklarınızın ucunda. Basit bir füzeden atom bombasına kadar bir silah seçin ve rakiplerinizi yok etmek için doğru açıyla ateş edin. Hızlıca doğru atışı yap ya da öl! - Bir sürü ölümcül silah: mükemmel imha için her şey - Çevrimiçi çok oyunculu. Arkadaşlarla oynayın- Sizi gerçekten güçlü kılmak için harika silah yükseltmeleri- Destansı grafik efektler  Tank formatında ünlü Okçular! Şimdi oyna!

Tank yıldızları hakkında bilgi aşağıdaki benzetmelerde bulunabilir.
Nasıl Oynanır Talimatlarda açıklanır.
Başarı kazanıldıktan sonra yeni tanklar mevcuttur.
Tasarım
Tek bir moda ek olarak, oyunda iki ana mod bulunur.
Tank yıldızlarının temel özellikleri oyunun merkezi hikaye çizgisini içerir.
Mod özellikleri yerleşik bir kasa, altı renkli filtre ve bir cep telefonu tutucusu içeriyordu.
Aşırı heyecanla oynamak.
Tank Stars APK dosyasını kullanmak için yönergeler.
Oyunculara silah stokları vermek onlara bir hazine verir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Tank Stars şık APK 1.8 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Tank Stars modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Tank Stars mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Tank Stars indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Tank Stars arayın.

# Tam Özellikler Tank Stars şık APK 1.8 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut132.5MB
versiyon1.8
Sürüm Kodu883
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE AD_ID VIBRATE POST_NOTIFICATIONS BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE SCHEDULE_EXACT_ALARM BILLING FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapanmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
karartma:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 213, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği other.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD53ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imzaFD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
GeçerliTue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası83b12c6eac0de641

// Geliştirici //

GeliştiriciA1
OUA1
organizasyonA1
yereltembel ülke
ülkeRU
şehirtembel ülke

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Tank Stars şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Tank Stars şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 42

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (42)

 • U

  @Anonim   2023-06-08 23:58:56

  Kimden:US   cihaz:CPH2269   OS:android 11
  Good Good Gooddhekwsdhsoxbf
 • U

  @Anonim   2023-06-08 22:41:35

  Kimden:US   cihaz:Infinix X670   OS:android 12
  wow is very cool and nice tank
 • U

  @Anonim   2023-06-08 03:36:26

  Kimden:US   cihaz:Infinix X675   OS:android 11
  purtjuuiiigojua srgjnnvhcxxxkkbv
 • G

  @Anonim   2023-06-08 01:32:27

  Kimden:GB   cihaz:SM-A305F   OS:android 11
  12354262727272717117171717171
 • H

  @Anonim   2023-06-07 15:57:38

  Kimden:HU   cihaz:M2003J15SC   OS:android 11
  its fine djdjrjensjjdettjwtnsgjagjgenycnyvns
 • U

  @Anonim   2023-06-06 15:40:24

  Kimden:US   cihaz:TECNO CH7n   OS:android 12
  fff**** bro
 • P

  @Anonim   2023-06-06 14:16:20

  Kimden:PH   cihaz:SM-A125F   OS:android 12
  it works happymod thx i love ur app
 • I

  @Anonim   2023-06-06 12:37:47

  Kimden:ID   cihaz:CPH2059   OS:android 11
  it's Working Man Very Free Shopping
 • R

  @Anonim   2023-06-06 03:33:21

  Kimden:RO   cihaz:SM-A136B   OS:android 13
  hiiiooooollllloooookoko
 • T

  @Anonim   2023-06-05 14:12:03

  Kimden:TH   cihaz:vivo 1915   OS:android 12
  :))))))))))))))))))))))))))))))))))
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Tank Stars şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Tank Stars

 • U

  @Anonim   2023-03-24 18:43:30

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G930L   OS:android 8.0.0
  all tanks unlocked especially the paid one and unlimited money and upgraded tanks
 • N

  @Anonim   2023-03-07 10:00:49

  Kimden:NZ   cihaz:OPPO CPH1909   OS:android 8.1.0
  xxyfyfyfyfyfyfygugye ryghzg such xxx syfxj qualifiers wo wp will all do FL FL cl cl VP ci ci ci ci ci
 • I

  @Anonim   2023-03-05 17:33:43

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi Redmi 6A   OS:android 9
 • U

  @Anonim   2023-02-20 17:12:09

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X655D   OS:android 10
  free all tanks paid tanks. this tank which I posted in this request I love it. but I can't buy this tank
 • T

  @Anonim   2023-01-27 07:45:44

  Kimden:TR   cihaz:realme RMX2185   OS:android 10
  SADEVE REKLAM YOK
 • B

  @Anonim   2023-01-24 20:29:23

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g(6)   OS:android 9
  fjfnbdhdhdhdhdhcydjxudux de novo e o Alair vai ser boa noite filha tudo bem com você e sua família um abraço pra vcs também minha querida amiga que Deus te
 • R

  @Anonim   2023-01-20 23:38:47

  Kimden:RU   cihaz:HUAWEI STK-LX1   OS:android 10
  So epic now its time for beat tank stars time.
 • U

  @Anonim   2023-01-16 21:34:56

  Kimden:US   cihaz:vivo V2068   OS:android 11
  new version please This is old version please work for new 1) new God mod 2) unlock all items 3) unlock VIP pass 4) unlock ROYAL PASS 5) Unlimited coins 6) Unlimited All items
 • U

  @Anonim   2023-01-16 03:09:06

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-P610   OS:android 12
  hihihihifhcfhvhcchcfhksskdkdjjkkjhgghjj vuh uvh ugh I'm ugh
 • G

  @Anonim   2023-01-13 12:36:42

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A305F   OS:android 11
  Sare tank full upgrade ho aur unke attack bhi full upgrade
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Tank Stars şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (42) Sürümler of Tank Stars şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Tank Stars şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme