HappyMod › Games › Sports › Dream League Soccer 2024 Mod
Dream League Soccer 2024 Mod

Dream League Soccer 2024 şık APK 11.230 [Ücretsiz satın alma][Mod speed]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-07-11

Dream League Soccer 2024 şık değiştirilmiş bir versiyonudur Dream League Soccer 2024 tarafından geliştirildi First Touch Games Ltd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Game Speed Hack / Ads FreeRemove the Google market download ... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Dream League Soccer 2024 11.230 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıDream League Soccer 2024 şık APK 11.230 [Ücretsiz satın alma][Mod speed]
versiyon11.230
Güncelleme açık2024-07-11
Boyut547.3 MB
Mod BilgisiGame Speed Hack / Ads FreeRemove the Google market download verification. The game needs to use the game accelerator or ...
geliştiriciFirst Touch Games Ltd
Ringtone İndirAnime Ringtone
KategoriSports
Google Play'den edininDream League Soccer 2024
Orijinal apk'yı indirinDream League Soccer 2024 (547.3 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Dream League şık APK
Dream League Soccer 2024 şık APK
Score! Hero şık APK
Score! Hero şık APK
Ultimate Clash Soccer şık APK
8 Ball Hero şık APK
Score! Match - PvP Soccer şık APK
Bağlantılar İndir:

Dream League Soccer 2024 şık APK 11.230 [Ücretsiz satın alma][Mod speed]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (547.3 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Dream League Soccer 2024 şık APK 11.230 [Ücretsiz satın alma][Mod speed]

Özellik V1 Özellik:
Google Pazarı İndir doğrulamasını kaldırın.
Oyunun oyuna girmek için oyun hızlandırıcısı veya ağ aracını kullanması gerekiyor.
Bazı cep telefonları yüklenirse, uygulama kurulum olarak görüntülenir, lütfen ağdan deneyin!
Oyun ayarları Çince'de ayarlanabilir!
Sol üst köşede kuruldu -nglish->
[Yedek İmza] 25 Aralık 2022'deki eski imza nedeniyle başlık bir süre engellenecek.
Şu anda yeni bir imza ile değiştirildi. Yeni imzanın, yüklenmeden önce önceki sürümü kaldırması gerekiyor. Kaldırma işleminden sonraki veriler kaybedilecek ve yeni imza başlığın kapatılmayacağını garanti edemez!

Özellik V2 Özellik:
Game Speed Hack / Ads Free
Remove the Google market download verification.
The game needs to use the game accelerator or network tool to enter the game.
If some mobile phones are installed, the application is displayed as installation, please try it out of the network!
The game settings can be set in Chinese!
Set up in the upper left corner -nglish->
[Replacement signature] Due to the old signature on December 25, 2022, the title will be blocked for a while.
At present, it is replaced with a new signature. The new signature needs to uninstall the previous version before it can be installed. The data after uninstallation will be lost, and the new signature cannot guarantee that the title will not be closed!

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Etkileyici boyutta futbol maçları katılımı teşvik eder

Dream League Soccer 2022'nin yeni bir versiyonu, oyuncuların görmezden gelemeyeceği heyecan verici yeni güncellemelerle geliyor. Bu, sahip olduğunuz binalardan birinde bulunan yeni bir tesis ve ihtiyaçlarınıza göre yükseltme seçeneğini de içerir. Yeni bilgiler uygulamak bilginize bir yükseltme verir. Bu, belirli bir tesis hakkında yeni ayrıntılar öğrendiğinizde olur. Ayrıca, yükseltilmiş etkiyi görmek sizi farklı takımları daha kapsamlı bir şekilde araştırmaya motive eder. Oyunun yeni versiyonu, daha otantik bir atmosfer oluşturmak için bayraklar ve seyirciler gibi çevresel faktörleri ekler. Ayrıca daha gergin bir ortam yaratmak için yeni yorumlar ekler. Oyunun her yeni versiyonu, oyuncuların takımlarını zafere götürebilecekleri daha etkileyici maçlar ekliyor.

# Birçok maçtan geçerken futbol yeteneklerinizi gösterin

Game Dream League Soccer 2022'de keşfettiğiniz ilk şey, takımınızla farklı maçlarla deneyimlemenizdir. Eylemlerini ayrıntılı olarak yönlendirerek ekibinizin her maçı kazanmasına yardımcı olmanız gerekir. Takım arkadaşlarınızın topu otomatik olarak tekmelediğini görmeyeceksiniz. Mümkün olduğunca çok puan almak için doğru bir şekilde geçmeniz ve puanlamanız gerekir. Bir oyun kazandığınızda, görmezden gelemeyeceğiniz ödüller alırsınız. Oyunu kapsamlı bir açıdan tam olarak görebilir ve yön ve top taşıyıcıyı kolaylıkla izleyebilirsiniz. Bu nedenle, takım arkadaşlarını doğaüstü olarak doğru doğrulukla kolayca bulabilirsiniz. Kimin topu tuttuğunun ve nereye gittiğinin sezgisel olarak farkında olmasının yanı sıra, aynı anda birden fazla karakteri nasıl doğru bir şekilde nasıl ele alacağınızı da öğrenmelisiniz. Bu, uygulama gerektiren zorlu ama ödüllendirici bir beceridir-bu yüzden nihayetinde ustalaştığınızda, akıl almaz oyununuz aklınızı patlatacaktır. Mevsimsel liglere, fincanlara ve turnuvalara katılmak, yetenekli rakiplerin izleyicileri geliştirmelerini ve etkilemelerini sağlar. Yetkili bir ekip oluşturduktan ve birkaç başlık topladıktan sonra, izleyicileri şaşırtıcı performanslarla sürekli olarak büyüleyebilirler. Bu oyunda maceranız sırasında buluşabileceğiniz yetkili sporcular bulunur. Bu düşmanlar becerilerinizi geliştirmenize ve daha zor düşmanlarla mücadele etmenize yardımcı olur.

# Genel boyutunuzu artırmak için tesislerinizi ve personelinizi genişletin.

Bir spor tesisi ve takımının yöneticisi olarak, Game Dream League Soccer 2022'deki oyuncular profesyonel eğitmenlerle antrenman yapabilirler. Bu, istatistiklerini ve becerilerini artırır, bu da onları daha da etkili hale getirir. Eğitmen seviyesi arttığında, karakterlerinizin değişiklik aldığı istatistik sayısı. Ayrıca, bir ev stadyumunda tutulduğunda büyük para getiren stadyum gibi, yükseltildiğinde tesislerinizin özel efektlerini de yönetirsiniz.

# Çok uzun süre oynamak, odağınızdan ayrılmayı zorlaştırır, çünkü

Genel tasarıma bir tür zengin çeşitlilik sağlayan çok çeşitli çevresel unsurları kapsar. Futbolun büyülenmiş hayranları genellikle tam güncellenmiş ve lisanslı sporcuların tadını çıkarır. Diğer oyunculara karşı turnuvalar ve maçlar oynamak, katılımcıları en iyisi olduklarını kanıtlamak için kazanmaya motive eder. Tesislerinizi yükseltmek, ek avantajlara erişmenizi sağlar. Bunlar genellikle diğer seçeneklerle devralınır. Yeni bir ortam, çeşitliliği sayesinde size yeni deneyimler verir; Şimdi herhangi bir binayı görmezden gelemezsiniz. Efsanevi statüye ulaşmak için 10'dan fazla fincan etkinliğini tamamlayın ve 8 kategoriye tırmanın. Oluşturduğunuz ticari, eğitim, tıbbi ve stadyum tesisleri ile bir futbol imparatorluğu oluşturun. İzciler ve ajanlar işe alarak en iyi oyuncuları bulun. Heyecan verici ve sürükleyici maç yorumu sizi hikayeye çekiyor. Antrenörler, sporcuların fiziksel ve teknik yeteneklerini kullanarak onları geliştirmelerine yardımcı olur. Logoları ve tasarımları içe aktarabilir veya benzersiz bir tasarımla üniformaları kişiselleştirebilirsiniz. İnanılmaz ödüller kazanmak için düzenli mevsimleri ve etkinlikleri tamamlayın. Dream League Live'da yer alan dünya çapında yarışma, dünyanın her yerinden oyunculara karşı oynanabilir. Film müziği Dead Pony, Kit ve daha fazla Vukovi pisti içeriyor.

# Game Dream League Soccer 2022 inanılmaz bir futbol deneyimi.

İnsanlar doğal olarak futbolu spor kralı olarak görmezler. Bununla birlikte, birçok insan futbol oynayan ligi soccer 2022 hakkında söylüyor. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar topları seviyor ve önemsiyor. Erkekler, kızlar ve hatta yetişkinler için günlük yaşamın bir fikstürüdür. İnsanlar en sevdikleri takımlara karşı derin tutkuya ve sevgiye sahiptir. İlk Touch Games 'oyun serisi, oyuncuların tutkusunu anladıktan sonra oluşturuldu. Dream League Soccer maçı en popüler ve en iyi sıralı futbol sporları oyunuydu. Şu anda, insanlar dizi boyunca telefonlarında futbol oynayabilirler. Önceki sürüme kıyasla, bu sürüm birçok değişiklik içerir. Bu şirket olan Dream League Soccer 2022'nin en son yaratılışını tartışırken aşağıdaki bu değişiklikleri öğrenin.

# Daha büyük ve daha iyi büyümek için bir rüya takımı oluşturun.

Futbol yöneticisi ve futbol koçu olmak önce oyunu oynamanızı gerektirir. Bu, Dream League Soccer 2022 adlı oyun için geçerlidir. İlk seçiminiz olarak amatör oyuncularla herhangi bir takım seçin. Oyunda, daha iyi oyuncular satın alarak ekibinizi yükseltebilirsiniz. Oyun birçok profesyonel sporcu içeriyor; Ancak, en popüler olan Neymar, Messi, Ronaldo, Pogba ve daha fazlası. Ayrıca rekabet ederek para kazanabilir ve daha iyi oyuncular satın alabilirsiniz. Bu ekstra nakit ile istatistiklerini mümkün olan en yüksek seviyeye çıkarmak için 100 dereceli oyuncu satın alabilirsiniz. Bir futbol takımı yetiştirmek, stadyumlar, oyun alanları ve seyirci standları geliştirmeyi gerektirir. Ayrıca, bu iyileştirmelerin korunması ve yükseltilmesi gerekmektedir. Takımlarınızı ve becerilerini de geliştirmeniz gerekir. Yüksek kaliteli oyunculara sahip olmak, eğitim alanında pratik yapmanıza izin verecektir. Köşe vuruşları, penaltı vuruşları ve uygulama gibi birçok eğitim özelliği var.

# Oyuncular düzenli olarak durumlarını günceller.

Oyun yakın zamanda yeni özellikler ekledi. 2018-2019 sezonuna göre. C. Ronaldo Juventus için oynadı, Buffon PSG'ye taşındı.

# Dream League Soccer 2024 şık APK 11.230 [Ücretsiz satın alma][Mod speed] Özellik:Dream League Soccer 2020 Mod is a sport game with mod menu. In this mod game, you can open the mod menu, the players in the game will stand still. So you can easily win the game. With this mod, this game will be more interesting. Enjoy the game.

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Online

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK + Obb files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Dream League Soccer 2020 puts you in the heart of the action with a fresh look and brand new features! Build your dream team from over 3,500 FIFPro™ licensed players and take to the field against the world's best soccer clubs! Rise through 8 divisions whilst enjoying full 3D motion-captured player moves, immersive in-game commentary, team customisations and much more. The beautiful game has never been so good!

BUILD YOUR DREAM TEAM
Sign top superstar players such as Luis Suarez & Gareth Bale to create your very own Dream Team! Perfect your style, develop your players and take on any team who stands in your way as you rise through the ranks. Upgrade your stadium with world-class facilities as you make your way to the Legendary Division. Have you got what it takes?

NEW AND IMPROVED GAMEPLAY
The very best Dream League Soccer experience awaits with new animations and improved AI we've revolutionised the most engaging football experience on mobile. Dream League Soccer 2020 is the perfect soccer package, one which captures the true spirit of the beautiful game.

DRESSED FOR SUCCESS
Feast your eyes on the best-looking Dream League Soccer experience ever! Customise your manager from a host of different options including hairstyles and outfits. Along with our new and improved graphics engine, your dream team has never looked this good!

CONQUER THE WORLD
Dream League Online mode puts your club against the very best in the world. Work your way through the ranks to prove your team is the greatest and compete in Global Leaderboards for exclusive prizes!

FEATURES
• Build and develop your dream team from over 3,500 FIFPro™ licensed players
• Full 3D motion-captured kicks, tackles, celebrations and goalkeeper saves gives unmatched realism
• Reach legendary status as you rise through 8 divisions and compete in more than 10 cup competitions
• Build your soccer empire from your own Stadium to Medical, Commercial and Training facilities
• Recruit Agents and Scouts to help identify top talent in the transfer market
• Immersive and exciting match commentary keeps you in the heart of the action
• Use Coaches to develop your players technical and physical abilities
• Customise your team's kit and logo or import your own creations
• Take part in regular events to win fantastic prizes
• Compete against players from across the globe with Dream League Online
• Our biggest soundtrack EVER! Featuring The Luka State, Sunset Sons, Vistas and more!

* Please note: This game is free to play, but additional content and in-game items may be purchased for real money.
* This game requires an internet connection and contains third party advertising.

VISIT US: www.ftgames.com
LIKE US: facebook.com/dreamleaguesoccer
FOLLOW US: twitter.com/firsttouchgames
WATCH US: youtube.com/firsttouchgames

Etkileyici boyutta futbol maçları katılımı teşvik eder
Birçok maçtan geçerken futbol yeteneklerinizi gösterin
Genel boyutunuzu artırmak için tesislerinizi ve personelinizi genişletin.
Çok uzun süre oynamak, odağınızdan ayrılmayı zorlaştırır, çünkü
Game Dream League Soccer 2022 inanılmaz bir futbol deneyimi.
Daha büyük ve daha iyi büyümek için bir rüya takımı oluşturun.
Oyuncular düzenli olarak durumlarını günceller.

# Nasıl indirilir ve kurulur Dream League Soccer 2024 şık APK 11.230 [Ücretsiz satın alma][Mod speed]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Dream League Soccer 2024 modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Dream League Soccer 2024 mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Dream League Soccer 2024 indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Dream League Soccer 2024 arayın.

# Tam Özellikler Dream League Soccer 2024 şık APK 11.230 [Ücretsiz satın alma][Mod speed]

// İndirme Bilgileri //

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

Çok pencereNo
Ekranları destekler
Açık Gl Int
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerNo

// Kullanıcı Özellikleri //

// imza //

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Dream League Soccer 2024 şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Dream League Soccer 2024 şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 133

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (133)

 • U

  @Anonim   2024-07-15 22:21:55

  Kimden:US   cihaz:SM-A032M   OS:android 11
  lsbzlv
 • M

  @Anonim   2024-07-15 22:21:32

  Kimden:MY   cihaz:Redmi Note 3   OS:android 6.0.1
  sangat sedap
 • G

  @Anonim   2024-07-15 22:20:35

  Kimden:GB   cihaz:SM-A715F   OS:android 13
  1 star
 • K

  @Anonim   2024-07-15 22:04:20

  Kimden:KH   cihaz:RMX1941   OS:android 9
  good ?
 • B

  @Anonim   2024-07-15 21:55:39

  Kimden:BD   cihaz:RMX3630   OS:android 14
  not work
 • I

  @Anonim   2024-07-15 21:16:20

  Kimden:IQ   cihaz:V2043   OS:android 11
  فغقغفص
 • T

  @Anonim   2024-07-15 21:09:53

  Kimden:TR   cihaz:Infinix X6831   OS:android 13
  olmuyor
 • F

  @Anonim   2024-07-15 20:52:27

  Kimden:FR   cihaz:X23   OS:android 11
  لعبة مميزة
 • U

  @Anonim   2024-07-15 20:45:15

  Kimden:US   cihaz:SM-A207M   OS:android 11
  tremenda poronga
 • D

  @Anonim   2024-07-15 19:32:48

  Kimden:DZ   cihaz:23028RNCAG   OS:android 13
  10000 جوهرة
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Dream League Soccer 2024 şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Dream League Soccer 2024

 • U

  @Anonim   2023-03-28 14:45:18

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi 2201117PG   OS:android 12
  please give me mod APK of dream league soccer game 2023. thanks
 • U

  @Anonim   2023-03-28 00:26:23

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo Y627   OS:android 4.4.4
  dpkptptpuptpupujtlnwmx6ejtqwpxpwpwpwpwpxptptptpuptntj6umjpktjmktnw8x t5gkmwv4tjalnj0 xptwvmgapwamajgmgwtmpjmgdPJPMGAJAT
 • U

  @Anonim   2023-03-27 10:02:50

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A115U1   OS:android 10
  I need unlimited diamonds for dls23. hjsksksksksksskskskslsksjsjsjsjsjsjdjdjjdjdjdkdkdkdyrjekekdklslsmsnsnsnnsnsmsmsmsmsm
 • U

  @Anonim   2023-03-26 20:46:43

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A032M   OS:android 11
  hola buenos dias por fas gemas infinitas y monedas,minimo un parche de 50.000 gemas y 100.000 monedas para disfrutar !!!!
 • E

  @Anonim   2023-03-26 06:29:19

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8 Pro   OS:android 10
  gdhggjccghhjugcbjhffhjvccyjbxxghhxdyhxxgcxxdghhxdrtyhgxdhhhh cchhcc ygggu gghcfgghjffu
 • U

  @Anonim   2023-03-26 02:17:23

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A105M   OS:android 11
  Dinero Ilimitado,Gemas Infinitas,Desbloqueados,Jugadores Al 100
 • G

  @Anonim   2023-03-26 02:13:40

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi Redmi Y1   OS:android 7.1.2
  I want a mod for unlimited diamonds and coins and i would be so happy to see this mod
 • I

  @Anonim   2023-03-25 01:02:30

  Kimden:IT   cihaz:samsung SM-A920F   OS:android 10
  aalve dream league soccer 2023 secondo me potreste fare che i soldi/monete siano infinite
 • U

  @Anonim   2023-03-25 00:33:57

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO CE7j   OS:android 11
  please I need dream league 2023 unlimited m oney.
 • G

  @Anonim   2023-03-24 20:09:31

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi 2109119DG   OS:android 12
  unlimited money unlimited money unlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited moneyunlimited money
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Dream League Soccer 2024 şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (64) Sürümler of Dream League Soccer 2024 şık

 • Dream League Soccer 2024 Mod Apk 11.230 [Ücretsiz satın alma][Mod speed]

  Dream League Soccer 2024 Mod Apk 11.230 [Ücretsiz satın alma][Mod speed]

  Game Speed Hack / Ads Free
  Remove the Google market download verification.
  The game needs to use the game accelerator or network tool to enter the game.
  If some mobile phones are installed, the application is displayed as installation, please try it out of the network!
  The game settings can be set in Chinese!
  Set up in the upper left corner -nglish->
  [Replacement signature] Due to the old signature on December 25, 2022, the title will be blocked for a while.
  At present, it is replaced with a new signature. The new signature needs to uninstall the previous version before it can be installed. The data after uninstallation will be lost, and the new signature cannot guarantee that the title will not be closed!
 • Dream League Soccer 2024 Mod Apk 11.220 [Sınırsız para][Kilitli]

  Dream League Soccer 2024 Mod Apk 11.220 [Sınırsız para][Kilitli]

  1. Aptal Rakip
  2. Aptal Rakipler V2
  3. Donma Oyuncuları
  4. Zaman donar
  5. Sınırsız Enerji
  6. Sınırsız ikameler
  7. Yaralanma yok
  8. Rakip
  9 puan almıyor. Özel kıyafetlerin/logoların kilidini açın
  10. Kit/logo/eğitmen özelleştirmelerinin kilidini aç
 • Dream League Soccer 2024 Mod Apk 11.210 [Reklamları kaldırmak][Mod speed]

  Dream League Soccer 2024 Mod Apk 11.210 [Reklamları kaldırmak][Mod speed]

  Game Speed Multiplier / No Ads
  Remove the Google market download verification.
  The game needs to use the game accelerator or network tool to enter the game.
  If some mobile phones are installed, the application is displayed as installation, please try it out of the network!
  The game settings can be set in Chinese!
  Set up in the upper left corner -nglish->
  [Replacement signature] Due to the old signature on December 25, 2022, the title will be blocked for a while.
  At present, it is replaced with a new signature. The new signature needs to uninstall the previous version before installation. After uninstalling the reinstallation, the data will be lost, and the new signature cannot guarantee that the title will not be closed!
 • Dream League Soccer 2024 Mod Apk 11.110 [Reklamları kaldırmak]

  Dream League Soccer 2024 Mod Apk 11.110 [Reklamları kaldırmak]

  Reklamlar Kaldırıldı
  Google market indirme doğrulamasını kaldırın.
  Oyuna girmek için oyunun oyun hızlandırıcıyı veya ağ aracını kullanması gerekiyor.
  Bazı cep telefonları yüklüyse, uygulama kurulum olarak görüntülenir, lütfen ağ dışında deneyin!
  Oyun ayarları Çince olarak yapılabilir!
  Sol üst köşede kurulum -türkçe->
  [Yedek imza] 25 Aralık 2022 tarihli eski imza nedeniyle başlık bir süreliğine bloke edilecektir.
  Şu anda yeni bir imzayla değiştirilmiştir. Yeni imzanın kurulumdan önce önceki sürümü kaldırması gerekiyor. Yeniden yüklemeyi kaldırdıktan sonra veriler kaybolacak ve yeni imza, başlığın kapatılmayacağını garanti edemez!
 • Dream League Soccer 2024 Mod Apk 11.100

  Google market indirme doğrulamasını kaldırın.
  Oyuna girmek için oyunun oyun hızlandırıcıyı veya ağ aracını kullanması gerekiyor.
  Bazı cep telefonları yüklüyse, uygulama kurulum olarak görüntülenir, lütfen ağ dışında deneyin!
  Oyun ayarları Çince olarak yapılabilir!
  Sol üst köşede kurulum -türkçe->
  [Yedek imza] 25 Aralık 2022 tarihli eski imza nedeniyle başlık bir süreliğine bloke edilecektir.
  Şu anda yeni bir imzayla değiştirilmiştir. Yeni imzanın kurulumdan önce önceki sürümü kaldırması gerekiyor. Yeniden yüklemeyi kaldırdıktan sonra veriler kaybolacak ve yeni imza, başlığın kapatılmayacağını garanti edemez!
 • Dream League Soccer 2024 Mod Apk 11.070

  Google market indirme doğrulamasını kaldırın.
  Oyuna girmek için oyunun oyun hızlandırıcıyı veya ağ aracını kullanması gerekiyor.
  Bazı cep telefonları yüklüyse, uygulama kurulum olarak görüntülenir, lütfen ağ dışında deneyin!
  Oyun ayarları Çince olarak yapılabilir!
  Sol üst köşede kurulum -türkçe->
  [Yedek imza] 25 Aralık 2022 tarihli eski imza nedeniyle başlık bir süreliğine bloke edilecektir.
  Şu anda yeni bir imzayla değiştirilmiştir. Yeni imzanın kurulumdan önce önceki sürümü kaldırması gerekiyor. Yeniden yüklemeyi kaldırdıktan sonra veriler kaybolacak ve yeni imza, başlığın kapatılmayacağını garanti edemez!
 • Dream League Soccer 2024 Mod Apk 11.060 [Sınırsız para][Kilitli][Mod Menu]

  Dikkat!!! Modu kullandığınız için hesap yasaklanabilir!!!
  Menüden kontrol için mevcut seçenekler
  - Aptal rakipler
  - Aptal rakipler v2
  - Oyuncuları dondur
  - Dondur süre
  - Sınırsız enerji
  - Sınırsız oyuncu değişikliği
  - Yaralanma yok
  - Rakip gol atamıyor
  - Özel kitlerin/logoların kilidini açın
  - Kitlerin kilidini açın /logos/antrenör özelleştirmeleri
  - menü
 • Dream League Soccer 2024 Mod Apk 11.050 [Mod Menu][Weak enemy]

  Şifre kırma talimatları: Google mağaza doğrulamasını kaldırın, oyunun yerleşik hile menüsü
  1: Düşman aptallaşır
  2: Düşman hareket etmez
  3: Düşman her zaman tek bir yerdedir
 • Dream League Soccer 2024 Mod Apk 11.020 [Mod Menu][Weak enemy]

  Şifre kırma talimatları: Google mağaza doğrulamasını kaldırın, oyunun yerleşik hile menüsü
  1: Düşman aptallaşır
  2: Düşman hareket etmez
  3: Düşman her zaman tek bir yerdedir
 • Dream League Soccer 2024 Mod Apk 11.010 [Mod Menu][Weak enemy]

  Şifre kırma talimatları: Google mağaza doğrulamasını kaldırın, oyunun yerleşik hile menüsü
  1: Düşman aptallaşır
  2: Düşman hareket etmez
  3: Düşman her zaman tek bir yerdedir
 • Dream League Soccer 2024 Mod Apk 10.230 [Mod Menu][Weak enemy]

  Mod Menüsü
  1. Düşman aptal olur
  2. Düşman hareket etmeyecek
  3. Düşman her zaman tek bir yerde
 • Dream League Soccer 2024 Mod Apk 10.220 [Mod Menu][Weak enemy]

  Mod Menüsü
  1. Düşman aptal olur
  2. Düşman hareket etmeyecek
  3. Düşman her zaman tek bir yerde
 • Dream League Soccer 2024 Mod Apk 10.210

  Google Pazarı İndir doğrulamasını kaldırın.
  Oyunun oyuna girmek için oyun hızlandırıcısı veya ağ aracını kullanması gerekiyor.
  Bazı cep telefonları yüklenirse, uygulama kurulum olarak görüntülenir, lütfen ağdan deneyin!
  Oyun ayarları Çince'de ayarlanabilir!
  Sol üst köşede kuruldu -nglish->
  [Yedek İmza] 25 Aralık 2022'deki eski imza nedeniyle başlık bir süre engellenecek.
  Şu anda yeni bir imza ile değiştirildi. Yeni imzanın kurulumdan önce önceki sürümü kaldırması gerekiyor. Yeniden yüklemeyi kaldırdıktan sonra veriler kaybolacak ve yeni imza başlığın kapatılmayacağını garanti edemez!
 • Dream League Soccer 2024 Mod Apk 10.200

  Google Pazarı İndir doğrulamasını kaldırın.
  Oyunun oyuna girmek için oyun hızlandırıcısı veya ağ aracını kullanması gerekiyor.
  Bazı cep telefonları yüklenirse, uygulama kurulum olarak görüntülenir, lütfen ağdan deneyin!
  Oyun ayarları Çince'de ayarlanabilir!
  Sol üst köşede kuruldu -nglish->
  [Yedek İmza] 25 Aralık 2022'deki eski imza nedeniyle başlık bir süre engellenecek.
  Şu anda yeni bir imza ile değiştirildi. Yeni imzanın kurulumdan önce önceki sürümü kaldırması gerekiyor. Yeniden yüklemeyi kaldırdıktan sonra veriler kaybolacak ve yeni imza başlığın kapatılmayacağını garanti edemez!
 • Dream League Soccer 2024 Mod Apk 10.170

  Google Pazarı İndir doğrulamasını kaldırın.
  Oyunun oyuna girmek için oyun hızlandırıcısı veya ağ aracını kullanması gerekiyor.
  Bazı cep telefonları yüklenirse, uygulama kurulum olarak görüntülenir, lütfen ağdan deneyin!
  Oyun ayarları Çince'de ayarlanabilir!
  Sol üst köşede kuruldu -nglish->
  [Yedek İmza] 25 Aralık 2022'deki eski imza nedeniyle başlık bir süre engellenecek.
  Şu anda yeni bir imza ile değiştirildi. Yeni imzanın kurulumdan önce önceki sürümü kaldırması gerekiyor. Yeniden yüklemeyi kaldırdıktan sonra veriler kaybolacak ve yeni imza başlığın kapatılmayacağını garanti edemez!
 • Dream League Soccer 2024 Mod Apk 10.160

  İndirmek ve doğrulamak için Google pazarını kaldırın.
  Oyunun oyuna girmek için oyun hızlandırıcısı veya ağ aracını kullanması gerekiyor.
  Bazı cep telefonları yüklenirse, uygulama kurulum olarak görüntülenir, lütfen İnternet kurulumunu deneyin!
  Oyun ayarları Çince'de ayarlanabilir!
  Sol üst köşede kuruldu -nglish->
  [Yedek İmza] 25 Aralık 2022'deki eski imza nedeniyle, başlık bir süre engellenecektir.
  Şu anda yeni bir imza ile değiştirildi. Yeni imzanın kurulumdan önce kaldırılması gerekiyor. Kaldırma işleminden sonraki veriler kaybedilecek ve yeni imza başlığın kapatılmayacağını garanti edemez!
 • Dream League Soccer 2024 Mod Apk 10.100 [Mod Menu][Weak enemy]

  MOD Menüsü 1. Düşman aptallaşır 2. Düşman hareket etmeyecek 3. Düşman her zaman bir yerde
 • Dream League Soccer 2024 Mod Apk 10.060 [Mod Menu][Weak enemy]

  MOD Menüsü 1. Düşman aptallaşır 2. Düşman hareket etmeyecek 3. Düşman her zaman bir yerde
 • Daha...[+]

İlgili Modlar

İndiren kişiler Dream League Soccer 2024 şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme