HappyMod › Games › Sports › Score! Hero 2022 Mod
Score! Hero 2022 Mod

Score! Hero 2022 şık APK 2.84 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-02-11

Score! Hero 2022 şık değiştirilmiş bir versiyonudur Score! Hero 2022 tarafından geliştirildi First Touch Games Ltd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: sınırsız para... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Score! Hero 2022 2.84 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıScore! Hero 2022 şık APK 2.84 [Sınırsız para]
versiyon2.84
Güncelleme açık2023-02-11
Boyut199.74 MB
Mod Bilgisisınırsız para
geliştiriciFirst Touch Games Ltd
Ringtone İndirGame Ringtone
KategoriSports
Google Play'den edininScore! Hero 2022
Orijinal apk'yı indirinScore! Hero 2022 (202.09 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Dream League şık APK
Dream League Soccer 2024 şık APK
Score! Hero şık APK
Score! Hero şık APK
Ultimate Draft Soccer şık APK
8 Ball Hero şık APK
Score! Match - PvP Soccer şık APK
Bağlantılar İndir:

Score! Hero 2022 şık APK 2.84 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (202.09 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (202.09 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Score! Hero 2022 şık APK 2.84 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

sınırsız para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Etkileyici futbol maçlarına katılın.

Puan! Kahraman 2, ilginç bir arsa içeren bir futbol maçı içerir ve anlatıcılar sahadaki her değişiklikte mevcuttur. Oyunun en önemli anlarını vurgulayan haber makaleleri de daha sonra ortaya çıkıyor. Parlak bir şekilde parlayarak ve takımınıza bir zafer kazanarak rekabetçi kariyerinize başlayın. Bu, ilgi odağı olma şansınız. Bu oyun benzersiz oyun tarzında diğer futbol oyunlarından ayrılıyor. Bu oyundaki karakterleri standart yollarla kontrol etmezsiniz; Bunun yerine, bir el ile etkileyici top çizgileri yaratırsınız. Rakip takıma karşı gol kazanmak için, seviyeyi mümkün olan en iyi şekilde bitiren oyuncularınız için bir kurs oluşturmanız gerekir. Tüm maçlar size bu yeteneği verir, bu yüzden bundan tam olarak yararlanmanız gerekir.

# Yolunuzda doğru puan verin.

Puan! Hero 2, birçok farklı kitle için ilgi çekici bir oyun sağlar. Görevinizde, dikkatinizi gerektiren önceden belirlenmiş bir senaryo ile karşılaşırsınız. Ayrıca, diğer karakterler bir sahneye katıldıkça oyunun birincil karakteri ön plana çıkıyor. Bu süre zarfında, takım arkadaşınızın onu düşman hedefine veya yoldaşlarından birine doğru itebilmesi için topu tekmeleyecek bir yer bulmalısınız. Birçok neden top çizgisini çizmek için anlamayı gerektirir. Birincisi, gölge çizgisini çizerken sarı çizgiler görünebilir. Bu, oyuncuların çizgiyi doğru bir şekilde bitirmek için kararlarını kullanmaları gerektiğini gösterir. Topu hemen takım arkadaşlarınıza doğru itmek için sarı çizgiyi çizmeniz gerekecek. Ayrıca, son zorluk çizgiyi çizerken dikkatli bir şekilde dikkate alınmasını gerektirir. Oyunu etkili bir şekilde nasıl oynayacağınızı öğrenmek için zaman harcamanız gerekecek. Zamanla, görevleri optimum verimlilikte başarısız olmadan nasıl gerçekleştireceğinizi anlayacaksınız. Her maç size kusursuz bir şekilde uyum sağlayabileceğiniz yepyeni bir meydan okuma sunacaktır. Etkili pratik yaparak oyunu nasıl oynayacağınızı öğrenmelisiniz. Zamanla, her maçta mükemmel olmanın yeni yollarını keşfedeceksiniz. Aslında, her maç üstesinden gelmeniz için yeni bir zorluk sunacak.

# İşiniz aracılığıyla birçok düzeyde bir şöhret oluşturun.

Skor! Hero 2 devam filmi birden fazla maç içerir. Sonuç olarak, oyuncular hangi modu seçerse seçerler. Oyuncular ayrıca karakterlerinin yıldızlarına ve gölgelerine de dikkat etmelidir. Bunu anlamak, oyuncuların oyunun artan zorluklarına hazırlanmasına yardımcı olur. Bir seviyede kazanılan her karakter yıldız sayısı bu seviyenin sonucunu belirler. Bu, bir oyuncunun bir seviyeyi tamamladığında, gazetede resimleri ve tahakkuk ettikleri yıldız sayısıyla göründükleri anlamına gelir.

# Puan! Kahraman 2022 hakkında açıklanmalıdır.

Futbol sahasının tepelerini ve oyuklarını fethetin - ünlü bir yıldız atleti gibi!

# Bu futbol oyununun kendine özgü bir tarzı var.

Buna skor denir! Bir futbol maçı olarak önyargılı olmayın. Bunun yerine bir şans verelim. Kahraman 2022'nin kaygısız tarafsız görünümü, gerçek doğasını şimdiye kadar oynadığınız her futbol maçından gizler. Çünkü diğer tüm başlıklardan çok farklı. FIFA mobil futbolda adlandırılmayan oyuncularla ilk 10 maç yok. Ayrıca, Top Onbir veya FIFA gibi anonim oyuncu serisini unutmayın. Bunun yerine, futbol antrenörü veya futbol yöneticisi veya en iyi onbir gibi ünlü bir futbol takımının yöneticisi olmaya odaklanın. Artık skorda gol atmak için mücadele etmiyorsunuz! Kahraman 2022. Bunun yerine sen bir kahramansın. Yapımda bir süperstarsın; Topu sadece hedefinize hedeflemeniz ve rakibinizin hedefini puanlamanız gerekir. Vücudunuzu gizlemenize ve topu tekmelemenize rağmen, insanlar sizi hemen gerçek bir futbol yıldızı olarak tanımlar. Eşsiz oyun tarzınız, olağanüstü top kullanma, stratejik konumlandırma ve puanlama yetenekleriniz aracılığıyla kendini gösterir. Bu değişmemiş olsa da, hala diğer oyuncunun yaptıklarını yapmanız gerekiyor.

# Yıldızların sahada özel ayrıcalıkları vardır.

Süperstar olmak diğer yıldızlara kıyasla çok az eğitim gerektirir. Ancak, hemen yoğun maçlara yıldız olarak başlayın. Tersine, bir süperstar olarak onurlandırmak ve beslemek zorunludur. Futbolu içeren tüm oyunlardan 600'den fazla seviyeye sahip olan Hero 2022. Her seviyenin kendi rozetleri, ödülleri ve onunla ilişkili prestijleri vardır; Bu yüzden bu oyun diğer futbol maçlarından en fazla seviyeye sahip. Maçın 90 dakika boyunca hazır olmanıza gerek yok; Sadece bir galibiyet veya kaybın karar anlarında olmanız gerekir. Sadece görün, bir gol atın ve maçın geri kalanı için dinlenin. Bu, maçın birkaç önemli anında hızlı dripbles ve mükemmel geçişlerle kolayca oyun kazanmanızı sağlayacaktır. Oyunu oynamak için sadece bir şeyi hatırlamanız gerekir. Stratejilere veya oluşuma odaklanmak yerine, sadece en iyi geçiş ve top kullanmaya ihtiyacımız var. Bu skor! Kahraman 2022'nin diğer futbol maçlarından en büyük ayrımı. Hemen hemen her oyun mevcut top hareketi yerine strateji ve oluşumu takip eder.

# İnsanlara avantaj sağlamak sorumluluk ve yükümlülüklerle birlikte gelir.

Manchester United, Liverpool veya Inter Milan gibi kulüpler için oynamak kolay değil. Ayrıca, ekibi eve dönmek ve ev ekibinizle ilişkili görevinizi yerine getirmek için kullanmanız gerekir. Bu, Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi'nin hikayelerini tartışırken gerçek hayata benzer. Oyunu kazandıktan sonra Don & T, ne istersen yapmakta tamamen özgür olduğunuzu hayal edin. Bunun yerine, oyunun bonus ve puan sistemleri olduğunu anlayın. Ve yıldız arabası tarafından yaraya adım atmaktan kaçının. Parasız kaldıktan sonra, ek nakit ile oyun oynama satın almalısınız. Topunuz geçmezse, hemen ek nakit ile yedekleyin. Son yerle bitirmek yenilgiye sahiptir. Parasız kalırsanız veya çok önemli bir maç giriyorsanız, bir sonraki tura kadar beklemelisiniz. Bu, gol atma şansını durdurur ve oyunu 90 dakikalık bir çıkmaza dönüştürür. Oyun bir kayıpla bitse bile, yine de bir sonraki turu beklemelisiniz.

# Oyunun kapsamı en iyi ünlülerle eşleşiyor.

Oyunu manipüle etmek harika, ancak deneyimli insanlar için bile yapmak zor.

# Score! Hero 2022 şık APK 2.84 [Sınırsız para] Özellik:Score! Hero 2 is a newly launched football casual simulation game. The gameplay is the same as the Score! Hero game. The player draws a reasonable goal route on the screen, the player then executes it, the goal is successful, the game is successful This game is upgraded on the basis of the Score! Hero game. The screen is more three-dimensional, and the gameplay is slightly adjusted. Players can score goals according to their actual situation. In this game, there will be fixed every day Energy value, when the player runs out of energy value, they cannot continue the game. Now download Score! Hero 2 Mod, the player can get unlimited energy. Players can play for as long as the player wants.

Graphic The score! Hero 2 game screen has undergone a major upgrade compared to the previous game, and the screen quality has become higher.

Gameplay The core gameplay of Score! Hero 2 has not changed much from the previous game, but some details have changed. The game uses ai real-time technology, and players can choose a reasonable goal route according to their own situation at the time.

HighlightsThe highlight of Score! Hero 2 is the combination of high-quality pictures, high-quality background broadcasting, and real-time ai technology.

Shortcomings Score! Hero 2 game money is very difficult to obtain, energy is limited.

Difficulty The game is very easy to get started, but it is not easy to pass every levelYeni bir kahraman! Ödüllü, grafik tepesi, mobil şut hitinin yepyeni devamı! Bilinmiyorsunuz, ancak potansiyeliniz olağanüstü. Dünyanın görmesi için yeteneklerinizin serbest bırakılması gerektiğini biliyorsunuz! Superstarme yolunuzu çekerek, geçirerek ve puanlayarak, muhteşem animasyonlar ve hiper-gerçekçi oyun sergileyen inanılmaz grafikler çekerek, geçerek ve puanlayarak parıltılı bir kariyerde kahramanınızı serbest bırakın! Şimdi resmen lisanslı, gerçek kulüpler ve liglerle! Otantik kitler ve rozetler size gerçek bir futbol deneyimi sunar! Kahramanınızı Sıcak Prospect'ten Global Superstar'a yönlendirirken aksiyonun kalbinde olacaksınız! Özellikler • Kahramanınızın futbol kariyerinin ardından heyecan verici yeni bir hikayede eğlenin! Dünyanın en büyük liglerinden 90 resmen lisanslı ekip! Kimin için imzalayacaksınız? > • Dünyanın en iyi yorumcularından biri olan Arlo White !! • Kahramanınızın benzersiz görünümünü elle seçin ve görünüşünü özelleştirin. ! Ancak gerçek para için ek içerik ve oyun içi öğeler satın alınabilir. • Bu uygulama üçüncü taraf reklamları içeriyor. skorerogame Bizi takip edin: twitter.com/firsttouchgames Bizi izleyin: youtube.com/firsttouchgames

Etkileyici futbol maçlarına katılın.
Yolunuzda doğru puan verin.
İşiniz aracılığıyla birçok düzeyde bir şöhret oluşturun.
Puan! Kahraman 2022 hakkında açıklanmalıdır.
Bu futbol oyununun kendine özgü bir tarzı var.
Yıldızların sahada özel ayrıcalıkları vardır.
İnsanlara avantaj sağlamak sorumluluk ve yükümlülüklerle birlikte gelir.
Oyunun kapsamı en iyi ünlülerle eşleşiyor.

# Nasıl indirilir ve kurulur Score! Hero 2022 şık APK 2.84 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Score! Hero modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Score! Hero mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Score! Hero indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Score! Hero arayın.

# Tam Özellikler Score! Hero 2022 şık APK 2.84 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut199.7MB
versiyon2.84
Sürüm Kodu55
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET SYSTEM_ALERT_WINDOW BILLING ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE CHECK_LICENSE AD_ID POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK RECEIVE BIND_APPHUB_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Bir uygulamanın diğer tüm uygulamaların üstünde gösterilen type_system_alart türünü kullanarak Windows oluşturmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgi erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
; PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uyku veya ekranın karartılmasından alıkoyması için kullanın; bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir.:

Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, Mobil İletişim (GSM) Telefon Radyo Sistemi için Global Sistemi kullanıyor.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanıyor.:

// imza //

MD568170B6B26E52338BC07AE665303CC36
imza26B02D233509F4AECF56980032343456CEAB722A
492682F877607EE99DF2DDD2BD5953FD727BDF6E19D397DE9DBBAFD582BCAD75
GeçerliSun Apr 25 11:03:56 CEST 2021 until: Sat Aug 26 11:03:56 CEST 3020
Seri numarası45ff9a3

// Geliştirici //

Geliştiricinp
OUnp
organizasyonnp
yerel??
şehir??

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Score! Hero 2022 şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Score! Hero 2022 şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 421

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (421)

 • U

  @Anonim   2024-04-16 19:08:04

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6528   OS:android 13
  Dddd
 • U

  @Anonim   2024-04-16 05:31:09

  Kimden:US   cihaz:J9110   OS:android 11
  It gets out ??
 • U

  @Anonim   2024-04-15 11:01:34

  Kimden:US   cihaz:SM-J710MN   OS:android 8.1.0
  malísimo no se puede descargar
 • E

  @Anonim   2024-04-15 08:21:34

  Kimden:ES   cihaz:Redmi 8   OS:android 10
  mui Bueno dinero limitados I todo dês bloqueado
 • I

  @Anonim   2024-04-15 01:41:04

  Kimden:IR   cihaz:SM-G570F   OS:android 8.0.0
  عالی
 • B

  @Anonim   2024-04-14 21:25:18

  Kimden:BR   cihaz:moto g(60)   OS:android 12
  muito bom!!
 • F

  @Anonim   2024-04-14 16:36:49

  Kimden:FR   cihaz:SM-A105FN   OS:android 10
  bon jeux
 • I

  @Anonim   2024-04-13 16:31:48

  Kimden:ID   cihaz:V2029   OS:android 12
  hjjk
 • I

  @Anonim   2024-04-12 22:37:50

  Kimden:IQ   cihaz:STK-L21   OS:android 10
  قفاصه
 • U

  @Anonim   2024-04-12 19:59:44

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6525   OS:android 13
  I love this game but need better graphics
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Score! Hero 2022 şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Score! Hero 2022

 • I

  @Anonim   2023-03-27 00:11:02

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-G610F   OS:android 8.1.0
  tolong mod nya di tambahkan lagi pada gak bekerja semua modnya
 • U

  @Anonim   2023-03-25 10:30:52

  Kimden:US   cihaz:HUAWEI DUB-LX1   OS:android 8.1.0
  I really love this game and can not wait to get it on my screen again.
 • C

  @Anonim   2023-03-25 07:23:11

  Kimden:CO   cihaz:samsung SM-A225M   OS:android 12
  What's??? you have to update the varsion to 2.84 #happymod
 • E

  @Anonim   2023-03-24 04:39:11

  Kimden:ES   cihaz:OPPO CPH2135   OS:android 12
  dejen jugar al 2 hacker pls hay conflictos con los paquetes, arreglado porfavor
 • E

  @Anonim   2023-03-17 22:54:44

  Kimden:ES   cihaz:Xiaomi M2102J20SG   OS:android 12
  mod en este link
 • Z

  @Anonim   2023-03-06 21:52:53

  Kimden:ZA   cihaz:samsung SM-A235F   OS:android 12
  100%worksvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv. vvvvvvvvvvvvvv v vvvgggggggvggvvvvvvvvv
 • T

  @Anonim   2023-03-06 04:00:26

  Kimden:TR   cihaz:samsung GT-I9060I   OS:android 4.4.4
  hyyugggyyuzhshsjzhhssgsuagxgshshshhxzjshshshsyshshshsgxhsushsysuhsydydhsudu
 • U

  @Anonim   2023-02-25 21:04:23

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A107F   OS:android 11
  a score hero 23 with unlimited money unlimited health offline mood
 • H

  @Anonim   2023-02-21 16:14:57

  Kimden:HR   cihaz:Xiaomi 2201117TY   OS:android 11
  I want it to be at least 60% working and that it has unlimited money
 • E

  @Anonim   2023-02-13 01:06:01

  Kimden:EG   cihaz:realme RMX2001   OS:android 11
  تحديث تحديث تحديث تحديث تحديث تحديث تحديث تحديث تحديث تحديث تحديث تحديث تحديث تحديث تحديث تحديث تحديث
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Score! Hero 2022 şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (28) Sürümler of Score! Hero 2022 şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme