HappyMod / Sports / Score! Hero 2023 şık
Score! Hero 2023 Mod Apk 2.70 [Sınırsız para]

Score! Hero 2023 Mod Apk 2.70 [Sınırsız para]

2022-11-18

199.78 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
2.70
Boyut
199.78 MB
şık Özellikler
Unlimited money
Güncellendi
2022-11-18
Gerekir
6.0 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

sınırsız para

Score! Hero 2023 Mod Video


Editör İncelemesi

Score! Hero 2023 Mod Apk 2.70 [Sınırsız para]
Score! Hero 2023 Mod Apk 2.70 [Sınırsız para]
Score! Hero 2023 Mod Apk 2.70 [Sınırsız para]

Score! Hero 2 is a newly launched football casual simulation game. The gameplay is the same as the Score! Hero game. The player draws a reasonable goal route on the screen, the player then executes it, the goal is successful, the game is successful This game is upgraded on the basis of the Score! Hero game. The screen is more three-dimensional, and the gameplay is slightly adjusted. Players can score goals according to their actual situation. In this game, there will be fixed every day Energy value, when the player runs out of energy value, they cannot continue the game. Now download Score! Hero 2 Mod, the player can get unlimited energy. Players can play for as long as the player wants.

Graphic The score! Hero 2 game screen has undergone a major upgrade compared to the previous game, and the screen quality has become higher.

Gameplay The core gameplay of Score! Hero 2 has not changed much from the previous game, but some details have changed. The game uses ai real-time technology, and players can choose a reasonable goal route according to their own situation at the time.

HighlightsThe highlight of Score! Hero 2 is the combination of high-quality pictures, high-quality background broadcasting, and real-time ai technology.

Shortcomings Score! Hero 2 game money is very difficult to obtain, energy is limited.

Difficulty The game is very easy to get started, but it is not easy to pass every level

Score! Hero 2023 Mod Detayları

Etkileyici futbol maçlarına katılın.

Puan! Kahraman 2, ilginç bir arsa içeren bir futbol maçı içerir ve anlatıcılar sahadaki her değişiklikte mevcuttur. Oyunun en önemli anlarını vurgulayan haber makaleleri de daha sonra ortaya çıkıyor. Parlak bir şekilde parlayarak ve takımınıza bir zafer kazanarak rekabetçi kariyerinize başlayın. Bu, ilgi odağı olma şansınız. Bu oyun benzersiz oyun tarzında diğer futbol oyunlarından ayrılıyor. Bu oyundaki karakterleri standart yollarla kontrol etmezsiniz; Bunun yerine, bir el ile etkileyici top çizgileri yaratırsınız. Rakip takıma karşı gol kazanmak için, seviyeyi mümkün olan en iyi şekilde bitiren oyuncularınız için bir kurs oluşturmanız gerekir. Tüm maçlar size bu yeteneği verir, bu yüzden bundan tam olarak yararlanmanız gerekir.

Score! Hero 2023 Mod

Yolunuzda doğru puan verin.

Puan! Hero 2, birçok farklı kitle için ilgi çekici bir oyun sağlar. Görevinizde, dikkatinizi gerektiren önceden belirlenmiş bir senaryo ile karşılaşırsınız. Ayrıca, diğer karakterler bir sahneye katıldıkça oyunun birincil karakteri ön plana çıkıyor. Bu süre zarfında, takım arkadaşınızın onu düşman hedefine veya yoldaşlarından birine doğru itebilmesi için topu tekmeleyecek bir yer bulmalısınız. Birçok neden top çizgisini çizmek için anlamayı gerektirir. Birincisi, gölge çizgisini çizerken sarı çizgiler görünebilir. Bu, oyuncuların çizgiyi doğru bir şekilde bitirmek için kararlarını kullanmaları gerektiğini gösterir. Topu hemen takım arkadaşlarınıza doğru itmek için sarı çizgiyi çizmeniz gerekecek. Ayrıca, son zorluk çizgiyi çizerken dikkatli bir şekilde dikkate alınmasını gerektirir. Oyunu etkili bir şekilde nasıl oynayacağınızı öğrenmek için zaman harcamanız gerekecek. Zamanla, görevleri optimum verimlilikte başarısız olmadan nasıl gerçekleştireceğinizi anlayacaksınız. Her maç size kusursuz bir şekilde uyum sağlayabileceğiniz yepyeni bir meydan okuma sunacaktır. Etkili pratik yaparak oyunu nasıl oynayacağınızı öğrenmelisiniz. Zamanla, her maçta mükemmel olmanın yeni yollarını keşfedeceksiniz. Aslında, her maç üstesinden gelmeniz için yeni bir zorluk sunacak.

Score! Hero 2023 Mod

İşiniz aracılığıyla birçok düzeyde bir şöhret oluşturun.

Skor! Hero 2 devam filmi birden fazla maç içerir. Sonuç olarak, oyuncular hangi modu seçerse seçerler. Oyuncular ayrıca karakterlerinin yıldızlarına ve gölgelerine de dikkat etmelidir. Bunu anlamak, oyuncuların oyunun artan zorluklarına hazırlanmasına yardımcı olur. Bir seviyede kazanılan her karakter yıldız sayısı bu seviyenin sonucunu belirler. Bu, bir oyuncunun bir seviyeyi tamamladığında, gazetede resimleri ve tahakkuk ettikleri yıldız sayısıyla göründükleri anlamına gelir.

Score! Hero 2023 Mod

Puan! Kahraman 2022 hakkında açıklanmalıdır.

Futbol sahasının tepelerini ve oyuklarını fethetin - ünlü bir yıldız atleti gibi!

Bu futbol oyununun kendine özgü bir tarzı var.

Buna skor denir! Bir futbol maçı olarak önyargılı olmayın. Bunun yerine bir şans verelim. Kahraman 2022'nin kaygısız tarafsız görünümü, gerçek doğasını şimdiye kadar oynadığınız her futbol maçından gizler. Çünkü diğer tüm başlıklardan çok farklı. FIFA mobil futbolda adlandırılmayan oyuncularla ilk 10 maç yok. Ayrıca, Top Onbir veya FIFA gibi anonim oyuncu serisini unutmayın. Bunun yerine, futbol antrenörü veya futbol yöneticisi veya en iyi onbir gibi ünlü bir futbol takımının yöneticisi olmaya odaklanın. Artık skorda gol atmak için mücadele etmiyorsunuz! Kahraman 2022. Bunun yerine sen bir kahramansın. Yapımda bir süperstarsın; Topu sadece hedefinize hedeflemeniz ve rakibinizin hedefini puanlamanız gerekir. Vücudunuzu gizlemenize ve topu tekmelemenize rağmen, insanlar sizi hemen gerçek bir futbol yıldızı olarak tanımlar. Eşsiz oyun tarzınız, olağanüstü top kullanma, stratejik konumlandırma ve puanlama yetenekleriniz aracılığıyla kendini gösterir. Bu değişmemiş olsa da, hala diğer oyuncunun yaptıklarını yapmanız gerekiyor.

Yıldızların sahada özel ayrıcalıkları vardır.

Süperstar olmak diğer yıldızlara kıyasla çok az eğitim gerektirir. Ancak, hemen yoğun maçlara yıldız olarak başlayın. Tersine, bir süperstar olarak onurlandırmak ve beslemek zorunludur. Futbolu içeren tüm oyunlardan 600'den fazla seviyeye sahip olan Hero 2022. Her seviyenin kendi rozetleri, ödülleri ve onunla ilişkili prestijleri vardır; Bu yüzden bu oyun diğer futbol maçlarından en fazla seviyeye sahip. Maçın 90 dakika boyunca hazır olmanıza gerek yok; Sadece bir galibiyet veya kaybın karar anlarında olmanız gerekir. Sadece görün, bir gol atın ve maçın geri kalanı için dinlenin. Bu, maçın birkaç önemli anında hızlı dripbles ve mükemmel geçişlerle kolayca oyun kazanmanızı sağlayacaktır. Oyunu oynamak için sadece bir şeyi hatırlamanız gerekir. Stratejilere veya oluşuma odaklanmak yerine, sadece en iyi geçiş ve top kullanmaya ihtiyacımız var. Bu skor! Kahraman 2022'nin diğer futbol maçlarından en büyük ayrımı. Hemen hemen her oyun mevcut top hareketi yerine strateji ve oluşumu takip eder.

İnsanlara avantaj sağlamak sorumluluk ve yükümlülüklerle birlikte gelir.

Manchester United, Liverpool veya Inter Milan gibi kulüpler için oynamak kolay değil. Ayrıca, ekibi eve dönmek ve ev ekibinizle ilişkili görevinizi yerine getirmek için kullanmanız gerekir. Bu, Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi'nin hikayelerini tartışırken gerçek hayata benzer. Oyunu kazandıktan sonra Don & T, ne istersen yapmakta tamamen özgür olduğunuzu hayal edin. Bunun yerine, oyunun bonus ve puan sistemleri olduğunu anlayın. Ve yıldız arabası tarafından yaraya adım atmaktan kaçının. Parasız kaldıktan sonra, ek nakit ile oyun oynama satın almalısınız. Topunuz geçmezse, hemen ek nakit ile yedekleyin. Son yerle bitirmek yenilgiye sahiptir. Parasız kalırsanız veya çok önemli bir maç giriyorsanız, bir sonraki tura kadar beklemelisiniz. Bu, gol atma şansını durdurur ve oyunu 90 dakikalık bir çıkmaza dönüştürür. Oyun bir kayıpla bitse bile, yine de bir sonraki turu beklemelisiniz.

Oyunun kapsamı en iyi ünlülerle eşleşiyor.

Oyunu manipüle etmek harika, ancak deneyimli insanlar için bile yapmak zor.

First Touch Games Ltd

First Touch Games Ltd birçok popüler Uygulama ve Oyun geliştiren çok popüler bir geliştiricidir. İşte ' tarafından geliştirilen tüm uygulamalar First Touch Games Ltd : Score! Hero Mod APK, Dream League Soccer 2022 Mod APK, Score! Match - PvP Soccer Mod APK, 8 Ball Hero Mod APK,

Hakkında SSS Score! Hero 2023 şık

Bu mu Score! Hero 2023 Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Score! Hero 2023 Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Score! Hero 2023 şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Score! Hero 2023 Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 199.8MB
versiyon 2.70
versiyon Code 47
Lang ar en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC tr
izin INTERNET SYSTEM_ALERT_WINDOW BILLING ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE CHECK_LICENSE AD_ID POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK RECEIVE FOREGROUND_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Bir uygulamanın diğer tüm uygulamaların üstünde gösterilen type_system_alart türünü kullanarak Windows oluşturmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgi erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
; PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uyku veya ekranın karartılmasından alıkoyması için kullanın; bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir.:

Operation Systems

Min Sdk 23
Min Sdk Txt Android 6.0 (M)
Hedef SDK 29
Hedef SDK Txt 29
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 160, 240, 320, 480, 640, 65534

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses implied Özellikler Uygulama, Mobil İletişim (GSM) Telefon Radyo Sistemi için Global Sistemi kullanıyor.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanıyor.:

imza

E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza 61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
Sha256 A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
Geçerli Fri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası 936eacbe07f201df

geliştirici

geliştirici Android
OU Android
organizasyon Android
yerel dağ manzarası
ülke US
şehir Kaliforniya
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.7

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
Daha

View 23 mods of Score! Hero 2023

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website