HappyMod / Casual / はじめての合コン şık

はじめての合コン Mod Apk 1.0.1

3x hızlı Mod APK indirmek için HappyMod kullanın.
İndir はじめての合コン Mod APK üzerinde HappyHots
HappyModDownload はじめての合コン Mod APK indirin.
はじめての合コン Mod APK İndir üzerinde Happymodindir
İndir はじめての合コン Mod APK itibaren oyunmodindir.com

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Çinliler için oyun yerelleştirmesi.

はじめての合コン şık APK:

  • - versiyon: 1.0.1
  • - Boyut: 32.05 MB
  • - Fiyat: ücretsiz
  • - Root gerekli: Gerek yok
  • - Uygulama İçi Satın Alma Sunuyor: hayır
  • - Fiyat: ücretsiz

はじめての合コン Mod Apk 1.0.1 Özellikler:

はじめての合コン şık はじめての合コン v1.0.1 mod Özellikler:

Çinliler için oyun yerelleştirmesi.

Onları beklemek yakışıklı bir karşılaşma, ya da ... * Reşit olmayan içme yasa ile yasaklanmıştır. ※ "İlk defa ortak parti" küçüklerin içilmesini desteklemez. ■ Hikaye Ortaokul mezuniyetine altı ay kaldı. Chihiro, kısa bir hayatta yakışıklı bir erkek arkadaşıyla tatlı bir romantizm hayal etti, ama sonunda bir karşılaşma olmadı. Bir gün arkadaşımın ışığı onu partiye katılmaya davet ediyor. "Chihiro, partiye gidelim!" "Pekala, parti!?" "Sana harika bir erkek arkadaş istediğini söyledim!" "Ama parti bile İlk defa ... "Şimdilik giymek daha iyi!" "Harika biri varsa, sana bir tarih vereceğime söz veriyorum!" "İlgilendiğim ... Ama ... "Sorun değil! Gel!" "Evet, evet ...! Şu anda ortak partinin korkusunu bilmiyorlardı. ... Aşk, para, alkol. Erkekler ve kadınlar onları önüne koyduğunda, şeytanın ortak parti dediği şeyi değiştirir. ■ ilk ortak partinin cazibesi · Temel ücretsiz oyun uygulaması! · 3 çeşit çoklu sonlandırma! Aşk, para, alkol, erkeklerin ve kadınların sürpriz dönen arzularının sonu! story Hikaye, bir pub, restoran, bar vb. sahnede ortaya çıkan karikatür benzeri bir hikayedir. ■ Bu gibi insanlar için önerilir · Bize katılmamız korkutucu ... ama ilginizi çekebilir! · Bir erkeğin ve bir kadının aşk hikayesi, Bana, aşk (ayrıca biraz tahmin hikayesi) aşk! -Recently, yakışıklı erkeklerle ve sevimli kızlarla çıkan ücretsiz bir manga uygulamasına bağımlıyım Biraz özel bir alanda olan kadın ve erkeklerin hikayelerine bakalım!

Daha fazla oku

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 32MB
versiyon 1.0.1
versiyon Code 4
Lang af am ar be bg ca cs da de el en-GB en-IN es es-US et-EE fa fi fr fr-CA hi hr hu hy-AM in it iw ja ka-GE km-KH ko lo-LA lt lv mn-MN ms-MY nb nl pl pt pt-BR pt-PT ro ru sk sl sr sv sw th tl tr uk vi zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin BILLING ACCESS_WIFI_STATE WRITE_SETTINGS INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE WAKE_LOCK READ_PHONE_STATE CHANGE_NETWORK_STATE CHANGE_WIFI_STATE GET_TASKS RECEIVE_BOOT_COMPLETED BROADCAST_PACKAGE_ADDED BROADCAST_PACKAGE_CHANGED BROADCAST_PACKAGE_INSTALL BROADCAST_PACKAGE_REPLACED RESTART_PACKAGES GET_ACCOUNTS VIBRATE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE DISABLE_KEYGUARD WRITE_EXTERNAL_STORAGE GET_TASKS SYSTEM_ALERT_WINDOW WAKE_LOCK GET_ACCOUNTS READ_PHONE_STATE BROADCAST_STICKY ACCESS_FINE_LOCATION ACCESS_COARSE_LOCATION VIBRATE C2D_MESSAGE RECEIVE READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='18 USE_CREDENTIALS CAMERA ACCESS_MTK_MMHW RECEIVE_SMS
İzin Metni DİĞER:
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgiye erişimine izin verir. Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir. Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir., Uygulamaların ağ bilgisine erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi hakkında bilgiye erişimine izin verir. -Fi ağları
İşlemcinin karartılmasını veya ekranını karartmaktan korumak için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir. Uygulamaların ağ bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir. Uygulamaların Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.
Bu sabit API seviyesi 21'de kullanımdan kaldırıldı. Uygulamaya, sistem önyükleme işlemi bittikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'in alınmasına izin verir.
Vibratöre erişim izni verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir. Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişimine izin verir. güvenli değilse keyguard.
Bu sabit, API seviye 21'de kullanımdan kaldırıldı. Artık zorunlu değil.
Uygulamanın, TYPE_SY türünü kullanarak pencere oluşturmasına izin verir. Tüm diğer uygulamaların üstünde gösterilen STEM_ALERT
İşlemcinin uykuya girmemesine veya ekranın karartılmasını engellemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir. Bir uygulamanın yapışkan hedefler yayınlamasına izin verir.
Vibratöre erişim izni verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici belleğe yazmasına izin verir., Bir uygulamanın harici belleğe yazmasına izin verir.
TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel şebeke bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı olan PhoneAccount hesaplarının bir listesi de dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişim sağlar. cihazın telefon numarası, mevcut hücresel şebeke bilgisi, devam eden aramaların durumu ve cihaza kayıtlı tüm PhoneAccount'ların bir listesini içeren.
İLETİŞİM:
Hesaplar Hizmeti'ndeki hesap listesine erişime izin verir., Hesaplar Hizmeti'ndeki hesap listesine erişime izin verir.
YERİ:
Uygulamanın kesin konumlarına erişmesine izin verir., Bir uygulamanın yaklaşık konumlarına erişmesine izin verir.
KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
SMS:
Bir uygulamaya SMS mesajı alma izni verir.

Operation Systems

Min Sdk 9
Min Sdk Txt Android 2.3 (GINGERBREAD)
Hedef SDK 19
Hedef SDK Txt Android 4.4 (KITKAT)
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci armeabi-v7a x86
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Uses Not Özellikler Touchscreen hardware features:
The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.
The app uses the device's basic two-point multitouch capabilities, such as for pinch gestures, but the app does not need to track touches independently. This is a superset of the android.hardware.touchscreen feature.
The app uses the device's advanced multitouch capabilities for tracking two or more points independently. This feature is a superset of the android.hardware.touchscreen.multitouch feature.
Uses implied Özellikler Uygulama, cihazın arkaya bakan kamerasını kullanır. Yalnızca öne bakan bir kameraya sahip cihazlar bu özelliği listelemezler; bu nedenle, uygulamanız kameranın hangi yöne baktığından bağımsız olarak, herhangi bir kamerayla iletişim kurabiliyorsa android.hardware.camera.any özelliğini kullanın. GPS konumu, şebeke konumu veya hücre konumu gibi konumu belirlemek için cihazın özellikleri # Uygulama, cihazdaki Global Konumlandırma Sistemi (GPS) alıcısından elde edilen kesin konum koordinatlarını kullanır. # Uygulama, cihazdan alınan kaba konum koordinatlarını kullanır. cihazda desteklenen bir ağ tabanlı konum belirleme sistemi. # Diğer. # Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmesini kullanmasını gerektirir. Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de açıklamanıza gerek yoktur. # Uygulama, veri iletişim servisli telefon radyosu gibi cihazın telefon özelliklerini kullanır. cihaz.#:

imza

geliştirici

Daha fazla oku

Bağlantılar İndir:

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.5

Puanım

Yorum yaz
HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
Tüm sürümler
Daha

View 1 mods of はじめての合コン

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)

HappyMod.com is the official website