HappyMod › Games › Simulation › Aerofly FS 2020 Mod
Aerofly FS 2020 Mod

Aerofly FS 2020 şık APK 20.20.43 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma][Kilitli]

Güncelleme açık: 2020-12-29

Aerofly FS 2020 şık değiştirilmiş bir versiyonudur Aerofly FS 2020 tarafından geliştirildi Ipacs. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Aerofly FS 2020 Mod APK 20.20.43... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Aerofly FS 2020 20.20.51 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıAerofly FS 2020 şık APK 20.20.43 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma][Kilitli]
versiyon20.20.43
Güncelleme açık2020-12-29
Boyut37.07 MB
Mod BilgisiAerofly FS 2020 Mod APK 20.20.43
geliştiriciIpacs
KategoriSimulation
Google Play'den edininAerofly FS 2020
Orijinal apk'yı indirinAerofly FS 2020 (1.79 GB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Aerofly FS 2020 şık APK
Aerofly 2 Flight Simulator şık APK
Aerofly 1 Flight Simulator şık APK
Aerofly FS 2021 şık APK
Aerofly FS 2022 şık APK
Bağlantılar İndir:

Aerofly FS 2020 şık APK 20.20.43 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma][Kilitli]

Hızlı indirme (1.79 GB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (1.79 GB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Aerofly FS 2020 şık APK 20.20.43 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma][Kilitli]

Özellik V1 Özellik:
Ücretsiz indirme kilidini, ücretsiz oynamak için ücretli oyunlar.
Enter

Özellik V2 Özellik:
HAYIR

Önerilen mod

Mod son sürüm

# İnanılmaz hava deneyimleri parlama yoluyla mevcuttur.

Aerofly FS 2020'de oyuncular dünyayı çeşitli perspektiflerden keşfedebilirler. Bu, binaların içi de dahil olmak üzere çevredeki ortamı kolayca görmelerini sağlar. Ayrıca, zorlu engeller yoluyla uçaklarında gezinebilir ve belirlenen konumlarına gidebilirler. Oyun, yeni başlarken endişelenmeniz gerekmeyen birçok öğretici seviyesi içerir. Bu seviyelerden biri, başlangıç ​​düğmesine basmadığınız uçuş okuludur. Bunun yerine, oyunu ilk başlattığınızda girersiniz. Bu düzeyde, öğrenci olursunuz ve temel uçuş kontrollerini öğrenirsiniz. Ayrıca, oyunda uçaklarla ilgili çeşitli altimetreler gözlemliyorsunuz - örneğin bir hava hızı göstergesi.

# Havada tam olarak uçmak için sadece bir uçağı kavramak gerekir.

Aerofly FS 2020, kullanmanız gereken belirli işlevlere sahip çeşitli kontroller içerir. Örneğin, uçağın sol tarafı, oyuncuların duruma bağlı olarak ince ayar yapabileceği bir güç joy çubuğu barındırıyor. Ekranın sağ tarafındaki işlev düğmeleri uçuş işlevlerini ayarlamanızı sağlar. Ekranın üstündeki rakım uçmak için kritik öneme sahiptir ve bu ayarın değiştirmek başarıya veya başarısızlığa yol açabilir. Saatin yanında bir çubuk ve yükseklik ölçer var. Saatte iki yeşil işaret ve bir sarı işaret bulunur; İkincisini birincisiyle eşleştirmeye çalışmalısınız. Bu ölçüm doğru yüksekliği gösterir, çünkü aynı anda yeşil çubuğun kaybolduğunu gösterir. Daha sonra, yandaki dikey bir göstergenin karşılık gelen iki rengin görüntülendiğini belirleyebilirsiniz. Bu bilgilerle, herhangi bir sorun olmadan uçuş mesafesini belirleyebilmelisiniz.

# Birden fazla uçak tipi birçok zorluk yaratır.

Aerofly FS 2020'de birçok farklı uçak tipi vardır. Her birinin meraklılığını tatmin edebilecek benzersiz bir dış ve iç tasarıma sahiptir. Tek bir düğmeye basarak, büyük bir dünyadaki birçok havaalanına hızlı bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Bunu zorluklardan uçmak ve farklı araziler bulmak için kullanabilirsiniz. Doğru gezerken kullanılacak birkaç ayar düğmesi vardır. Tam ve ayrıntılı bir heyecan verici deneyim sunmak için, tüm uçak parametrelerini sabit tutmalısınız. Ayrıca, dikkatle gerçekleştirilen kalkışlar ve inişler belirli yerlerde yapılmalıdır. Gerçekçi uçak mekaniği uçmayı keyifli hale getirir. Birçok yerden geçerken ve dünyada bulunan birçok havaalanını keşfederken dünyayı bir yerden bir yere uçacaksınız. Oyunu oynamak, farklı izleyicilere uygun egzersizlerle birçok karmaşık mekaniğini anlamanıza yardımcı olur. Uçağı uçurmak için oyuncuların yüksekliği korumak ve doğru rotayı uçurmak gibi engellerden kaçınmaları gerekir. Bu kılavuzdaki kavramlara hakim olarak, bunları ayrıntılı tasarımlarda gerçek uçuş yollarına ve uçak kontrolüne uygulayabilirsiniz. Oyuncular, uzun yolculuklarda popüler üreticilerden birçok farklı boyutlu ve şekilli uçakları keşfedebilirler.

# Aerofly FS 2020'yi tanıtın.

IPACS geliştiricilerini tanımadığım için, oyunlarından hiçbirini tavsiye etme fırsatım olmadı. Ancak, oyuncular Aerofly FS 2020'ye dikkat etmeye başladıktan sonra, oyun hakkında bilgi edinmeye başladım ve çok ilginç buldum. Aynı zamanda zorlu bir oyun; Cihazınızın oyun boyunca sorunsuz bir şekilde hareket etmek ve yüksek kaliteli görüntüler görüntülemek için yeterli işlem gücüne ve grafik özelliklerine sahip olmasını gerektirir.

# En iyi uçak simülasyon oyunu, uçakların en iyi simülasyonunu sunan bir oyundur.

Hangi uçak oyununun en gerçekçi olduğuna karar vermeye çalışırken, Aerofly FS 2020 benim tavsiyem. Aerofly 2 uçuş simülatörü gibi önceki IPACS ürünlerini deneyen çoğu kişi, bu oyunun beklentileri karşılayacağını bilecektir. Şaşırtıcı bir şekilde, Aerofly FS 2020'nin haritası, Nevada'dan Utah ve California'ya kadar Avrupa genelinde 200'den fazla havaalanını içeriyor. Ne kadar daha fazla alan olduğu göz önüne alındığında, oyun için büyük bir adım. Dünyanın dört bir yanındaki uçuşlar genellikle yaklaşık 300.000 mil sürer, ancak birkaç pilot kariyerleri boyunca bu uzunluğa ulaşır. Daha fazla bilgi edinerek bu kaydı kırabilirsiniz. Aerofly FS 2020 ile büyük araçları kontrol etmenin kolay olmadığını anlıyorsunuz. Araç mekaniğini ve becerilerini anlamak yıllarca deneyim gerektirir. Ancak Aerofly FS 2020, karmaşıklığı azaltarak işleri kolaylaştırır. Uçağın geliştiricisi, birçok fonksiyona sahip tamamen fonksiyonel bir kokpit içeriyordu. Bununla birlikte, uçağın işlevselliğinin neredeyse tamamı sadece bir kontrol yöntemi ile elde edilir. Oyuncular genellikle uçağın kontrolörünün minimalizminden yararlanırlar. Uçuş Okulu simülatörleri sıralı bir süreç sunar. Öğrenciler dört aşamadan uçar: havaya uçmak, gökyüzünden uçmak, güvenli bir şekilde inmek ve yer hareketini kontrol etmek. Bu oyunlarda her adımı birkaç kez tamamlamalıdırlar. Gökyüzüne uçmanın kolay gelmediğini unutmayın. Bunun yerine, ağırlık değişikliklerini ve motor gücü artışlarını hesaba katmak için uçuş zamanınızı ayarlamanız gerekir. Oyunun öğreticisi her zaman yeni oyunculara ve gazilere yardımcı olmak için mevcuttur. Bu sistem inişe benzer, bu yüzden endişelenmeyin - iyi olacaksınız. Sonsuz uçuş, önceden bilgi gerektirmeyen son derece gerçekçi bir uçuş simülatörü oyunudur.

# Hava Dispersiyonu herhangi bir hava koşulunu önemsiz hale getirir.

Aerofly 2020'deki hava efektleri o kadar gerçekçi ki, oyun gerçekte, inanılmaz IPAC'lere sahip olağanüstü bir oyun olduğunda, oyun sadece düzenli bir simülasyon gibi görünüyor. Hava durumu güncellemeleri uçuş programlarına dahil edilmiştir; Yolcular bu bilgileri şiddetli havaya hazırlanmak için kullanabilirler. Bir yıldırım fırtınası meydana gelirse, bir yağmur fırtınası da meydana gelir. Sis veya rüzgar çok güçlü, etkiye neden olacaktır.

# Aerofly FS 2020 şık APK 20.20.43 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma][Kilitli] Özellik:

Aerofly FS 2020, iOS için popüler Aerofly FS serisinin en son taksittir. Aerofly FS 2020, şimdiye kadar her zamankinden daha fazla özellik, iyileştirmeler ve detaylarda, her zamankinden daha önce her zamankinden daha önce California, Nevada, Utah ve Colorado'dan 300.000 mil kareye kadar yeni. Küçük bir havaalanında Boeing 777'yi artırmak için gerekenlere sahip misiniz? Şansını alacaksın. En yeni uçağı filoya tanıtmak, B777! İster acemi pilot ya da tecrübeli bir veteriner olsanız da, Aerofly FS 2020'dir. Önemli Not ** Bu son derece Ayrıntılı uçuş simülatörü olağanüstü kalite sunar. Cihazda en az 4.5 GB depolama alanı ve hızlı bir CPU ve GPU'ya sahip güçlü bir telefon gerektirir (örneğin Samsung S7, Google Pixel 2 XL, Huawei P20 Pro veya benzeri cihazlar). Lütfen cihazınızın yeterince güçlü olduğundan ve Aerofly FS 2020'yi satın almadan önce yeterli ücretsiz depolara sahip olduğunuzdan emin olun. ** 22 uçak dahil: Boeing 777, Airbus A320, Airbus A380, Robinson R22 Helikopter, F-18, Dash-8 Q400, Learjet 45, C172, Baron 58, ASG 29 Planör, Pitts S-2B Biplane, B737-500, B747-400, F-15E, King Air C90 GTX, Aermacchi MB- 339, Corsair F4U, Ekstra 330, Bücker Jungmeister Bü 133, Swift S1 Planör, P-38 Yıldırım ve Sopwith Camel • California, Nevada, Utah ve Colorado'da 200'den fazla havaalanı. > • Son derece detaylı, etkileşimli ve animasyonlu 3D kokpitler • Gece zamanlarında ışıklandırılmış kokpitler • Otomatik navigasyon tuning (ILS, NDB ve VOR) • Gerçekçi uçuş fiziği • Sofistike otopilot • Uçan Temellerini Öğrenmek İçin Etkileşimli Uçuş Okulu • San Francisco Körfezi Bölgesi'ndeki Yüksek Çözünürlüklü Hava Görüntüleri • 300000 Karelik Millet Uçabir Alanı • Moun gibi Arazi Özellikleri Ekran Kolay navigasyon için tainler, göller ve şehirler • Günün ayarlanabilir zamanı • Yapılandırılabilir bulutlar • Ayarlanabilir rüzgar, termaller ve türbülans • Tekrar sistemi • Farklı görünüm modları

İnanılmaz hava deneyimleri parlama yoluyla mevcuttur.
Havada tam olarak uçmak için sadece bir uçağı kavramak gerekir.
Birden fazla uçak tipi birçok zorluk yaratır.
Aerofly FS 2020'yi tanıtın.
En iyi uçak simülasyon oyunu, uçakların en iyi simülasyonunu sunan bir oyundur.
Hava Dispersiyonu herhangi bir hava koşulunu önemsiz hale getirir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Aerofly FS 2020 şık APK 20.20.43 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma][Kilitli]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Aerofly FS 2020 modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Aerofly FS 2020 mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Aerofly FS 2020 indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Aerofly FS 2020 arayın.

# Tam Özellikler Aerofly FS 2020 şık APK 20.20.43 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma][Kilitli]

// İndirme Bilgileri //

Boyut37.1MB
versiyon20.20.43
Sürüm Kodu202043
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs cz da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinBILLING CHECK_LICENSE INTERNET WAKE_LOCK ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE FOREGROUND_SERVICE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE READ_PHONE_STATE ACCESS_WIFI_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE GET_TASKS REQUEST_INSTALL_PACKAGES INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE READ_PHONE_STATE ACCESS_WIFI_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE GET_TASKS REQUEST_INSTALL_PACKAGES
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
PowerManager Wakelocks, işlemciyi uykudan veya ekrandan karartmasını engellemek için izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir. Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgi erişmesine izin verir.
Uygulamaların açılmasını sağlar.
Ağ soketleri. Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.; Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.; Bu sabit API düzeyinde 21 kaldırıldı. Artık uygulanmaz.; Uygulamalara izin verir. Uygulamalara izin verir.:

Ağ soketlerini açmak için.; Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.; Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.; Bu sabit API düzeyinde (21) kullanımdan kaldırıldı. Bir uygulamanın paketleme paketlerini talep etmesini sağlar.:

Depolama:
Bir uygulamanın harici depoya yazmasını sağlar.
Bir uygulamanın harici depoya yazmasını sağlar.
Bir uygulamanın harici depolamadan okunmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamaya yazılmasını sağlar.
.:

Telefon:
Cihazın telefon numarası, akım hücresel ağ bilgisi, herhangi bir devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı herhangi bir PhoneAccount'ların bir listesini içeren telefon durumuna sadece erişime izin verir.
Sadece telefon durumuna erişimi okunur,
Cihazın telefon numarasını, mevcut hücresel ağ bilgilerini, herhangi bir devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı herhangi bir PhoneAccount'ların bir listesini içeren.:

Min Sdk26
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, Xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikler:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulamaya mobil iletişim (GSM) telefon radyo sistemi için genel sistemi kullanır.
Kullanıcı Özelliği Diğer. # Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır. #:

// imza //

MD5AFD12359955C5E9D3F8FA071EB9A4E87
imzaC7FBD347864FA8123416B2A5D9E015F197B346DD
37803C47397861E81BA0447B486A2BDF3E61202C01F178509F88C59B9B98237B
GeçerliFri Jan 19 10:08:41 CET 2018 until: Sun Dec 26 10:08:41 CET 2117
Seri numarası74150105

// Geliştirici //

Geliştiricic
OUcc
organizasyonc
yerelc
ülkec
şehirc

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Aerofly FS 2020 şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Aerofly FS 2020 şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 43

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (43)

 • C

  @Anonim   2023-03-19 22:26:59

  Kimden:CA   cihaz:SM-G973W   OS:android 11
  the Chinese app doesn't want to download and I don't understand anything
 • U

  @Anonim   2023-03-02 02:25:01

  Kimden:US   cihaz:SM-G991U   OS:android 13
  absolute terible did not download
 • M

  @Anonim   2023-02-20 12:57:21

  Kimden:MY   cihaz:vivo 1906   OS:android 11
  App ****s. All chinese. Which chinese people made this mf mod for a game that costs and makes it all chinese language to make chinese popular for scamming and making a mod for a game
 • U

  @Anonim   2023-02-18 22:43:41

  Kimden:US   cihaz:RMX3235   OS:android 11
  noob mod vvvvvvvvvvvvvv
 • I

  @Anonim   2023-02-12 21:33:48

  Kimden:IN   cihaz:Lenovo TB-X505X   OS:android 10
  It's not working at all please delete it from here
 • I

  @Anonim   2023-02-12 16:45:36

  Kimden:IN   cihaz:M2012K11AI   OS:android 12
  bad worst very bad fake
 • T

  @Anonim   2023-01-17 23:58:57

  Kimden:TR   cihaz:G501   OS:android 11
  çalışmıyor.............
 • U

  @Anonim   2023-01-16 14:32:14

  Kimden:US   cihaz:ASUS_X00TD   OS:android 9
  #Mostvaluableapp# App of the year. maybe app of the century
 • G

  @Anonim   2022-12-30 16:45:40

  Kimden:GB   cihaz:SM-A336E   OS:android 13
  bad game not working you should fix
 • E

  @Anonim   2022-12-17 01:58:05

  Kimden:ES   cihaz:SM-P610   OS:android 12
  this is a fase, scam app
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Aerofly FS 2020 şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Aerofly FS 2020

 • E

  @Anonim   2023-02-02 22:58:24

  Kimden:ES   cihaz:Xiaomi M2006C3LG   OS:android 11
  necesito un mod para este juego que sea armeabi v7a
 • T

  @Anonim   2022-12-26 21:52:23

  Kimden:TN   cihaz:HUAWEI MED-LX9   OS:android 10
  Ice cream est un site de vente en ligne de produits
 • G

  @Anonim   2022-07-16 01:28:20

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-E225F   OS:android 12
  unlimited money eueuehhef3j3geheur8errjejeuejejrjrrjjrjrrjjrrjrjjrjrjrjrjrhhr
 • U

  @Anonim   2022-07-03 08:14:03

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1909   OS:android 8.1.0
  I can't play that then I download the happy mod then I download Aerofly FS 2022 the Aerofly said failed I can't play that
 • G

  @Anonim   2022-05-06 18:54:49

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-M127G   OS:android 11
  please update this game and make it working ...Please.. i am waiting since long
 • G

  @Anonim   2022-04-28 00:14:27

  Kimden:GB   cihaz:OPPO CPH2237   OS:android 12
  request a new mod everyone was afraid of downloading data resources due to having a virus or tracking okay make sure to add free to play also money thing
 • H

  @Anonim   2022-03-25 00:07:58

  Kimden:HR   cihaz:Xiaomi M2003J15SC   OS:android 10
  alahami downloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownloaddownload
 • U

  @Anonim   2022-01-06 15:42:28

  Kimden:US   cihaz:HUAWEI RNE-L21   OS:android 8.0.0
  100% working mod please make I and all people want to play this game
 • B

  @Anonim   2021-12-01 16:08:19

  Kimden:BG   cihaz:HUAWEI DRA-LX9   OS:android 10
  Яка игра е сигурно ще има лайф след малко мола ви да дойдете в интаграма ми.
 • T

  @Anonim   2021-09-04 11:48:44

  Kimden:TH   cihaz:HUAWEI MED-LX9   OS:android 10
  อยากเล่นของดาวโหลดน่ะครับอยากเล่นมานานแล้วยังไม่เคยได้เลยเลย
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Aerofly FS 2020 şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (4) Sürümler of Aerofly FS 2020 şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Aerofly FS 2020 şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme