HappyMod DMCA

Lobster Game Studios APK

version: 1.6

4x4 offroad Jeep'teki vahşi dinozorlar avı

4.2 148M 100,000

Virus free

  • Lobster Game Studios APK
  • Lobster Game Studios APK
  • Lobster Game Studios APK
  • Lobster Game Studios APK
  • Lobster Game Studios APK
Açıklama
Editör İncelemesi

Korkmuş ormanda hayatta kalma koşan orman hayvan avı canavar savaş araçlarınızı toplayın ve ormanda hayatta kalmaya ve keskin nişancı atışınızla dinozorları avlamaya hazırlanın. Savaşlar dünyasına adım atın, vahşi koşan korkmuş ormanda hayatta kalma hayvanları ve mükemmel keskin nişancı tüfeği atışıyla onları avlayın. Keskin nişancı tüfeği ile ateş edeceğiniz ve o çılgın dinoları vururken harika bir deneyim yaşayacağınız Perfect Hunting: Wild Jungle Animal oyununu oynayalım.

Eğer dino avı hayranıysanız veya avlanmaya gitmek istiyorsanız ama aslında dinozorları avlama şansınız olmadıysa, bu sizin için mükemmel bir fırsat! Duyularınızı keskinleştirin ve dinozorları arayın. Kaçmadan önce onları bulduğunuzdan emin olun. Sizi gerçek eğlenceyi yaşayacağınız gerçekçi avlanma yerlerine götüreceğiz.

Perfect Hunting: Wild Jungle Animal oyunu, güçlü silahlara erişimle en büyük vahşi hayvanları avlamanıza izin verir! Dahası, hareket halindeki bir araçta hedef dino'yu kovalamak daha da zordur. Bir av efsanesi olmak için gerekenlere sahip misiniz? Cevabınız evet ise, o zaman ormana çıkın ve silahlarınızı doldurun, çünkü sizi maceralı bir dinozor avı görevine götürüyoruz. Atış becerilerinizi geride bırakmayın. Avlanma ve atış oyunları oynamaktan zevk aldığınızı biliyoruz, bu yüzden size Perfect Hunting: Wild Jungle Animal oyununu getiriyoruz.

Bir zamanlayıcı olacağı için hedefinizi çok çabuk bulduğunuzdan emin olun - süre biter bitmez, tamamen karanlık ve seviye hatası olacaktır. Bu yüzden zaman kaybetmeden hedefinizi bulduğunuzdan ve dinozorlara saldırdığınızdan emin olun.

İçinizdeki canavarı dışarı çıkarın ve avlanmaya gidin - ormanda yakınınızda hayvanlar olabilir. Onları mümkün olan en kısa sürede aramalısın. Farklı seviyeler var ama her biri kilitli. Seviyeleri kazanmaya devam ederken, diğerleri sizin için açılacak.

İçinizdeki avcıyı serbest bırakın ve becerilerinizin vahşi bir saldırgan olduğunuzu göstermesine izin verin! Süre dolmadan verilen görevleri tamamlayın, ancak o zaman bir sonraki, daha ilginç seviyelere geçebilirsiniz.

Tüm sürümler
All mods