HappyMod › Games › Arcade › Ball Blast Mod
Ball Blast Mod

Ball Blast şık APK 3.0 [Sınırsız para][Mod Menu]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-02-12

Ball Blast şık değiştirilmiş bir versiyonudur Ball Blast tarafından geliştirildi Voodoo. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: VOODOO Mod APK 3.0... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Ball Blast 3.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıBall Blast şık APK 3.0 [Sınırsız para][Mod Menu]
versiyon3.0
Güncelleme açık2024-02-12
Boyut98.02 MB
Mod BilgisiVOODOO Mod APK 3.0
geliştiriciVoodoo
Ringtone İndirGame Bgm Ringtone
KategoriArcade
Google Play'den edininBall Blast
Orijinal apk'yı indirinBall Blast (127.62 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Crowd City şık APK
Paper.io 2 şık APK
Ball Blast Cannon blitz mania şık APK
Run Rich 3D şık APK
aquapark.io şık APK
Draw Joust! şık APK
Paper.io şık APK
Idle Lumberjack 2 şık APK
Roof Rails şık APK
Crazy Kick! Fun Football game şık APK
Hole.io şık APK
Strong Pusher şık APK
Curvy Punch 3D şık APK
Woodturning şık APK
Destiny Run şık APK
Helix Jump şık APK
Moon Pioneer şık APK
Drone Strike Military War 3D şık APK
Flip Dunk şık APK
Shortcut Run şık APK
Bağlantılar İndir:

Ball Blast şık APK 3.0 [Sınırsız para][Mod Menu]

Hızlı indirme (127.62 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (127.62 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Bgm Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Ball Blast şık APK 3.0 [Sınırsız para][Mod Menu]

VOODOO Mod APK 3.0

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Ball Blast'ın nasıl başladığını göster

Birçok kişi Voodoo terimini duyduklarında Helix Jump veya Hole.io'yu düşünür. Bu geliştirici son zamanlarda 2 yeni oyunla çıktı: Ball Blast ve Hole.io. En popüler oyunlarından biri her zaman bağımlılık yapan ve voodoo oyun oynaması kolaydı. Oyunun ücretsiz bir sürümü hem iOS hem de Android işletim sistemlerinde mevcuttur. Etkili bir eğlence seçeneği arayan biri için mükemmel bir seçimdir.

# Toplar ve sayılar birlikte gider.

Top, Voodoo'nun birçok kreasyonuna ilham kaynağı. Dune, ateş ve Rolly Vortex bir şekilde topun etrafında dönüyor. Basit görünse de, bir top, yüksek bağımlılık potansiyeli olan çok sayıda ticari başlığa yol açabilir. Oyunlarına mantık koymaktan hoşlanan insanlar genellikle bu oyunun sayılarının tadını çıkarırlar, bu da onları büyülüyor ve yeni trendler bulmaları için onlara ilham veriyor. Bu oyunun sayıları neden bu kadar çok oyuncuyu çektiğinin büyük bir parçası.

# Oynanış

Top patlamasında düşmanları yenmek için bir top manevra yapmalısınız. Her iki tarafta parmak basıncı ile hareket ettirildiğinde top otomatik olarak ateşlenecektir. Topa çarptığınızda rakibinizin gökyüzünden düştüğü kişi sayısı azalır. Sonunda, hiç kimse gökyüzünden düşmeyecek ve top altın paralar düşerek kendini yok edecek. Top yerden sıçradığında kaybedersiniz çünkü hareket etmeyi bırakmaz. Aşırı yaylı toplar sıçradı ve yere düştükçe zıplamaya devam ediyor. Biri sizi uçuşta vurursa, kaybedersiniz. Çektiğiniz her topu orijinal boyutun yarısında iki küçük topa bölün. Her büyük top vurduğunuzda, topun büyüklüğü artık buna izin vermeyene kadar daha küçük toplara ayrılacaktır.

# Önemli zorluklar var.

Bir topun boyutu, bir küre için verilen puan sayısını etkilemez. Bir nesne kafaya doğru düştüğünde, yaklaştıkça iki parçaya ayrılırsa dikkatli olun. Bu durum, farklı boyutlarda toplar içeren iOS oyun topu patlamasında meydana gelir. Oyundaki birçok ölüm, oyuncuların göremediği mermiler nedeniyle ortaya çıkar. Veriler, ölümlerin% 30'unun bu görünmeyen nesnelerden kaynaklandığını göstermektedir. Oyunda iyiyseniz, bunu fark etmeyebilirsiniz. Seviyede arttıkça oyunun zorluğu artar. Bir topu her kırdığınızda puan kazanırsınız ve bir sonraki seviyenin kilidini açabilirsiniz. Belirli sayıda puan kazandıktan sonra oyunu kazanırsınız. Oyun ne kadar rekabetçi olursa, top daha hızlı ve daha düzensiz hareket ediyor gibi görünüyor. Bu, oyuncuların fiziksel sınırlarını anlamalarına yardımcı olur. Top patlama oynarken, oyuncuları her yeni hatayla düşen topları tutmaya zorlayarak oyunun asla bitmediği izlenimini yaratırsınız. Ancak bu, oyunda ilginç bir duygu yaratır çünkü oyuncular daha yüksek bir rekor almaya çalıştıklarında daha fazla oynayacaklardır. Bu nedenle, başkalarını arkadaşlarıyla paylaşarak bu oyunu oynamaya teşvik edin.

# Büyük boy varilli silahlar.

Daha sonraki aşamaları yenmek için gelişmiş silahlar gereklidir. Bu süreç için hayati, gelen küreleri diğer seçeneklerden daha hızlı yok edebilen aşırı ateş gücüne sahip silahların dahil edilmesidir. Oyun sırasında havai fişekler de dahil olmak üzere mağazadaki ürün satın almak için kullanılabilecek para topluyorsunuz. Oyun boyunca toplanan para, ilginç tasarımlara sahip silah satın almak için de kullanılabilir. Bu silahlar her meydan okumayı kazanmanıza yardımcı olur.

# Grafikler

Voodoo'nun diğer oyunları Ball Patlama'ya benzer basit grafiklere sahiptir. Bu oyun, daha geniş bir perspektiften cazibesini kaybetmeyen renkli grafiklere sahiptir. Bu video oyunu, oyunculara en zor olanı bile zevk alacak bir deneyim sunuyor. Bunu ustaca hazırlanmış bir iş olarak görüyorum.

# Top patlamasını düzgün bir şekilde oynamak için oyun içi talimatlarına başvurun.

Top patlama oyununun hedefini anlamak kolaydır. Oyundaki engellerle çarpışmalardan kaçınırken bir topu alternatif yönlerde manevra yapmanız gerekir. Toplar üzerinde işaretlenen sayılar, yok olmak için kaç kez vurulmaları gerektiğini gösterir. Numaralı taraflara sahip toplar oyunun ilk sahnesinde görünür. Artık var olana kadar bu topları yok etmeniz gerekiyor. Zıplayan toplar birinin yolunu geçtiğinde, oyunlarını otomatik olarak bitirir. Atlamalı ve her ne pahasına olursa olsun toplardan kaçınmalıdırlar. Ayrıca, toplar yerden sıçramaya devam ediyor. Birine çarparsa, daha fazla oyun olmadan hemen kaybederler. Bu iki görev ilk bakışta kolay görünüyor. Bununla birlikte, algılanan sadelikleri gerçek karmaşıklıklarına inanır. Sıklıkla, bu ödevlerin gerçekleştirilmesi zordur. Buna ek olarak, oyuncu hiçbir yerden görünen yıkılmaz nesnelerle karşılaşabilir. Bir an için bu ifadenin sonuçlarını düşünün. Belirli anlarda, toplar bin veya on binden fazla yüz görüntülenebilir. Sonuçta, niyetimiz bunu aktarıyor. Bu nesne yenilmeden önce, durmadan kaç kez topu vurmalısınız? Bu sorunun en akıllı zihinleri bile uzun süre güdüklemesini bekliyoruz. Reklam Önemli farkı göstermek için, bir kişiyi Seviye 1'den 12'ye kadar süren bir süre için 500. Seviyede oynayan bir kişiyi alır. Oynamaya başladığınızda, bunun ne kadar sürdüğünü anlayacaksınız.

# Yükseltme

Yükselterek toplarınızın boyutunu ve hızını artırabilirsiniz. Bunu yaparak, aynı anda size gelen birden fazla toptan kaçınabilirsiniz. Ayrıca, topunuzu ve cephanenizi yükseltme seçeneğiniz vardır. Gücünü artırmak için topunuzu da yükseltebilirsiniz. Aynı anda ortaya çıkan mermilerin sayısını artırarak, gelen mermileri size dokunmadan önce toz haline getireceksiniz. Oyunda daha sonra yarışmak için topunuz için yükseltmeler satın almanız gerekir. Bunlar oyunun para birimi, madeni para kullanılarak satın alınır. Oyun boyunca oynamak zaman zaman toplamanız için para düşürecektir. Reklamcılık

# Kontroller

Top patlaması, manevra yapmak için gereken minimal kaydırma ile iyi çalışır. Topunuzu kontrol edin. Voleybollarınız otomatik olarak ateşlenecek, bu nedenle hareket ve hücum arasında çoklu görev konusunda endişelenmenize gerek yok.

# Ball Blast şık APK 3.0 [Sınırsız para][Mod Menu] Özellik:Ball Blast Mod is an arcade game with unlimited coins. You can free to upgrade fire speed, fire power and anything else in the game. Enjoy the nice game.

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download and install on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Topları vurun ve topunuzu yükseltin, ne kadar süre hayatta kalabilirsiniz?

Ball Blast'ın nasıl başladığını göster
Toplar ve sayılar birlikte gider.
Oynanış
Önemli zorluklar var.
Büyük boy varilli silahlar.
Grafikler
Top patlamasını düzgün bir şekilde oynamak için oyun içi talimatlarına başvurun.
Yükseltme
Kontroller

# Nasıl indirilir ve kurulur Ball Blast şık APK 3.0 [Sınırsız para][Mod Menu]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Ball Blast Cannon blitz mania modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Ball Blast Cannon blitz mania mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Ball Blast Cannon blitz mania indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Ball Blast Cannon blitz mania arayın.

# Tam Özellikler Ball Blast şık APK 3.0 [Sınırsız para][Mod Menu]

// İndirme Bilgileri //

Boyut98MB
versiyon3.0
Sürüm Kodu2691
Langen

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinSYSTEM_ALERT_WINDOW READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID READ_PERMISSION BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION VIBRATE BILLING POST_NOTIFICATIONS SCHEDULE_EXACT_ALARM
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Ağlar hakkındaki bilgilere erişim.;Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.;Titreşime erişim sağlar.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Min Sdk24
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Ball Blast şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Ball Blast şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 46

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (46)

 • U

  @Anonim   2024-02-26 06:56:54

  Kimden:US   cihaz:motorola one 5G ace   OS:android 11
  ??
 • T

  @Anonim   2024-02-26 00:17:24

  Kimden:TR   cihaz:2201117SG   OS:android 13
  dildo
 • E

  @Anonim   2024-02-24 07:32:57

  Kimden:EG   cihaz:RMX3201   OS:android 11
  اللعبة خرية
 • U

  @Anonim   2024-02-24 01:58:59

  Kimden:US   cihaz:ONEPLUS A6010   OS:android 11
  nice
 • R

  @Anonim   2024-02-22 01:15:32

  Kimden:RU   cihaz:Redmi 8   OS:android 10
  super
 • U

  @Anonim   2024-02-16 03:52:54

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6833B   OS:android 13
  good
 • D

  @Anonim   2024-02-12 10:31:31

  Kimden:DE   cihaz:Redmi Note 9 Pro   OS:android 10
  not working
 • T

  @Anonim   2024-02-04 20:30:09

  Kimden:TR   cihaz:M2101K7BG   OS:android 13
  çokuzel omu ş masalh
 • U

  @Anonim   2024-01-22 17:11:29

  Kimden:US   cihaz:GIONEE_MAX Pro   OS:android 10
  ohhhh h3uj3j3
 • U

  @Anonim   2024-01-22 14:32:21

  Kimden:US   cihaz:DE2118   OS:android 12
  doesn't work
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Ball Blast şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Ball Blast

 • U

  @Anonim   2022-12-11 18:06:04

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A226B   OS:android 12
  normal money and everything but with no ads, no cheating
 • F

  @Anonim   2022-06-05 14:52:18

  Kimden:FR   cihaz:samsung SM-A217F   OS:android 11
  just no ad pls because i dont want cheat just play chill
 • G

  @Anonim   2022-03-18 17:50:12

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi M2004J19C   OS:android 11
  gg this gamekdkdmxmnxnxnxnnxndkdkkdkdkdkxmcnnfjdjjfn
 • F

  @Anonim   2022-03-16 21:45:43

  Kimden:FR   cihaz:samsung SM-A105FN   OS:android 11
  jddkkkdkwbxbfkfjrkfkfkxkgbfjckrnfkckflrlkxkxnxnxxkfkrkfkfnrnrkxjfbfxkrb
 • I

  @Anonim   2022-03-16 18:05:03

  Kimden:IQ   cihaz:samsung SM-A305F   OS:android 11
  عدد لانهائي من النقود MOD ULTEMTE عدد لانهائي من الجواهر
 • S

  @Anonim   2022-03-09 20:21:24

  Kimden:SA   cihaz:motorola moto g(20)   OS:android 11
  Aotu money like a monoy buy inyy tinghsvsbshkHgsgh
 • M

  @Anonim   2022-02-01 02:56:47

  Kimden:MX   cihaz:HUAWEI MAR-LX3A   OS:android 10
  Que tenga cosas infinitas y inmortalidad y todas las pelota que salgan se destruyan de 1 tiro y tenga el premium y que los oacks y eso que cueste dinero real sea gratis
 • D

  @Anonim   2021-12-24 02:53:31

  Kimden:DE   cihaz:samsung SM-G780F   OS:android 11
  One with unlimited Gems AND Coins Please, as soon as possible
 • U

  @Anonim   2021-10-28 08:38:01

  Kimden:US   cihaz:LGE LM-G850   OS:android 11
  Can we get a mod with unlimited money and no ads? thanks
 • D

  @Anonim   2021-10-16 01:52:04

  Kimden:DE   cihaz:OnePlus GM1900   OS:android 11
  Ich möchte eine Mod für Ball Blast damit ich mir alles kaufen kann ohne viel Zeit darein zu investieren deswegen hoffe ich dass jemand von euch eine Mod macht.
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Ball Blast şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (63) Sürümler of Ball Blast şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme