HappyMod › Games › Action › Zombie Royale: Çevrimdışı Oyun Mod
Zombie Royale: Çevrimdışı Oyun Mod

Zombie Royale: Çevrimdışı Oyun şık APK 2.7.3 [Weak enemy]

Güncelleme açık: 2023-01-29

Zombie Royale: Çevrimdışı Oyun şık değiştirilmiş bir versiyonudur Zombie Royale: Çevrimdışı Oyun tarafından geliştirildi Casual Azur Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Zombie Royale io Offline Game MOD APK 2.7.3 (Aptal düşman)... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Zombie Royale: Çevrimdışı Oyun 2.7.3 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıZombie Royale: Çevrimdışı Oyun şık APK 2.7.3 [Weak enemy]
versiyon2.7.3
Güncelleme açık2023-01-29
Boyut101.86 MB
Mod BilgisiZombie Royale io Offline Game MOD APK 2.7.3 (Aptal düşman)
geliştiriciCasual Azur Games
KategoriAction
Google Play'den edininZombie Royale: Çevrimdışı Oyun
Orijinal apk'yı indirinZombie Royale: Çevrimdışı Oyun (65.32 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
STAR: Super Tricky Amazing Run şık APK
I, The One - Fun Fighting Game şık APK
Magica.io - Battle Royale şık APK
Bike Hop: Crazy BMX Bike Jump şık APK
Chain Cube 2048: 3D Merge Game şık APK
Idle Mechanics Manager şık APK
Painter Master: Draw Puzzle şık APK
Top Guns.io - Battle shooter şık APK
Snake Arena: Snake Game 3D şık APK
Zombie Royale io Offline Game şık APK
Harvest.io – 3D Farming Arcade şık APK
Idle Pet Shop - Animal Game şık APK
Archery Bastions: Castle War şık APK
HeadHunters io şık APK
Warriors.io - Battle Royale şık APK
Tower Craft - Block Building şık APK
Merge Archers: Castle Defense şık APK
Legion Clash: World Conquest şık APK
Big Bang Evolution şık APK
Crazy Spaceship.io: Alien Wars şık APK
Bağlantılar İndir:

Zombie Royale: Çevrimdışı Oyun şık APK 2.7.3 [Weak enemy]

Hızlı indirme (65.32 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (65.32 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Zombie Royale: Çevrimdışı Oyun şık APK 2.7.3 [Weak enemy]

Özellik V1 Özellik:
Aptal düşman

Özellik V2 Özellik:
Aptal düşman

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Malzemeler düşüktür, bu nedenle oyuncuların Zombie Royale IO'nun çevrimdışı modunda hayatta kalmak için çok çalışmaları gerekir.

Dünyayı bitirmeden önce, zombiler bir şehri istila eder ve hayatta kalma becerileri gerektirir. Saldırılarının bir parçası olarak çöllerde ve çiftliklerde görünürler. Avcılar canlı herhangi bir varlıktan saklanmalıdır. Yakındaki herhangi bir hayatı tespit ettikten sonra, her son izini ortadan kaldırmaya çalışacaklar. Ancak saklanmak sadece geçicidir; En iyi eylem, bir oyun karakterinin rolünü benimsemek ve uzun vadeli hayatta kalma sağlayan bir rota aramaktır. Oyundaki tüm zombileri yok etmek için her türlü silah kullanın. Ölümsüz ile savaşın ve üstün dövüş yeteneğinizi kanıtlayın, böylece bu zombi dolu dünyayı arkanızda bırakabilirsiniz.

# Hayat bulmak.

Varlığınızla titreyen bir mum gibi ölüm dünyasını aydınlatırsınız. Bir alev için bir güve gibi, zombiler size çekilir - canlılığınızı canlandırırlar ve daha fazla ölü arzularında iltihaplar. Onları size çeken belirli bir yakınlığa sahipsiniz. Sizi kuşatıyorlar, hayatınızdaki yerlerini teyit ederken ışığı yanınızdan çıkarıyorlar. Ölümsüzlerle savaşmak için cephaneliğinizdeki değerli araçlar kullanın. Silahınız olarak bir sopa seçmek herhangi bir fayda sağlamaz. Aslında, zombiler sürü ve çubuk bazlı silahlar onlara karşı etkisiz olduğu için verimsiz bile. Bunun yerine, esnek bir silah kullanmanız gerekir. Bu, tüm zombileri yok etmenize ve hayatı tüm şehre geri getirmenize izin verecektir.

# Durumun dayatılmasına karşı.

Zombiler tarafından tahrip edilen bir dünyada, insanlar bencil hayvanlara metamorfosize olurlar. Çünkü insanlar kendi dünyalarını yok etmeye o kadar odaklanırlar ki başkalarını unuturlar. Çünkü insanlar şimdi sadece kendi yaşamlarını önemsiyorlar, zombi kalabesiyle yüzleşmek yerine hayatınızı almaya istekli. Ayrıca zombilerle mücadeleye katılmayan başkalarına da dikkat etmelisiniz. Diğer insanların hayatınızı almak istediği düşünüldüğünde, vazgeçmek için iyi bir neden değildir. Bunun yerine, uyanık kalın ve bencil insanları yen. Dünyanın kargaşa durumundayken, hayatta kalmaya çalışmanız gerekir.

# Ölüm Çemberi, oyundaki tehlikeli bir alana verilen isimdir.

Daha dramatik hikaye çizgileri oluşturmak için oyunun savaş sınırları belirli bir zaman dilimine ayarlanacaktır. Bu sefer ulaşıldıktan sonra, savaş alanı, bölgedeki kapalı girecek olana kadar katılımcılara kapanacaktır. Katılımcıların yaşayabilecekleri zaman miktarı, bir dairenin açılış ve kapanış yarıçapı ile belirlenecektir. Bu sınırın dışında, geometrik tehdit tarafından zorunludur, ancak imha edilmezsiniz. Ölümsüz bir bolluk tarafından istila edildiğinde, kendi sağlıklı bir arzınızı korurken bu yürüyen cesetleri yutabilirsiniz. Birçoğunu aynı anda göndererek bu canavar çetesini en iyi şekilde koruyabilirsiniz. Bir zombi kilitlemesinde diğer hayatta kalanlarla işbirliği yapmak, hayatta kalma şansınızı zayıflatır. Yoldaşlarınıza yakın kalın ve geride kalmalarına izin vermeyin. Kıyametten kurtulmak için, oyuncular oyundaki zombilerin algılanmasını önlemek için bir yol bulmalıdır. Güvenli bir şekilde gizlendikten sonra silah alabilir ve zombileri ortadan kaldırabilirler. Dikkatinizi arayan herhangi bir kişi Zombi kıyametinden zaten zarar görüyor. İnsanlar onlarla iletişim kurarak başkalarının neyi başarmak istediğini asla bulamamalıdır. Zombie royale io çevrimdışı oyun modunu kullanarak, insanlar zombiler tarafından istila edilen bir dünyada hayatta kalabilirler. ———

# Zombie Royale: Çevrimdışı Oyun şık APK 2.7.3 [Weak enemy] Özellik:

Battlezombie Royal, çizgi film zombi kıyamet dünyasında sıradan mekaniğe sahip basit bir savaş royale oyunudur. Bir savaşta çok çeşitli doğaçlama eşyalar kullanın! Eksenler, dirgenler, inşaat aletleri, silahlar, el bombaları, kimyasal silahlar, vücut zırhı, uçan ayakkabılar, fast food, ilk yardım kitleri ve çok daha fazlası! Ne istersen alın ve zombiler ve diğer avcılar arasında hayatta kalmaya çalışın! Eğlenceli Survival Battle Royale oyunu! Telefonunda! İşte bu- Battle Zombie Royal! Savaşlar! - Kolay Oyun Kontrolleri! - Büyük ve ilginç oyun haritası! Landing Place'i seçin! Bir ton yeni silah, güçlendirici, oyun modları ve düşman! Hepsini toplayın! IO Online oyunları, mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışmak için diğer oyuncularla ve çevrimdışı savaştığınız basit çok oyunculu oyunlardır. Süper eğlenceli! Battle Royale oyunlarımız özellikle hızlı ve eğlencelidir! Kontrol edin! ======COMPANY COMMUNITY:========================Facebook: https://www. facebook.com/azurgamesoffial Instagram: https://www.instagram.com/azur_games YouTube: https://www.youtube.com/azurinteractivegames

Malzemeler düşüktür, bu nedenle oyuncuların Zombie Royale IO'nun çevrimdışı modunda hayatta kalmak için çok çalışmaları gerekir.
Hayat bulmak.
Durumun dayatılmasına karşı.
Ölüm Çemberi, oyundaki tehlikeli bir alana verilen isimdir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Zombie Royale: Çevrimdışı Oyun şık APK 2.7.3 [Weak enemy]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Zombie Royale io Offline Game modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Zombie Royale io Offline Game mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Zombie Royale io Offline Game indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Zombie Royale io Offline Game arayın.

# Tam Özellikler Zombie Royale: Çevrimdışı Oyun şık APK 2.7.3 [Weak enemy]

// İndirme Bilgileri //

Boyut101.9MB
versiyon2.7.3
Sürüm Kodu275
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET VIBRATE ACCESS_NETWORK_STATE AD_ID ACCESS_WIFI_STATE BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK BILLING RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Vibratöre erişim sağlar.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.

karartma .; Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Zombie Royale: Çevrimdışı Oyun şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Zombie Royale: Çevrimdışı Oyun şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 31

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (31)

 • A

  @Anonim   2022-11-07 12:37:01

  Kimden:AE   cihaz:SM-A525F   OS:android 12
  no mod working worthless
 • A

  @Anonim   2022-11-05 23:00:00

  Kimden:AT   cihaz:SM-A515F   OS:android 12
  does not work
 • D

  @Anonim   2022-09-11 03:10:28

  Kimden:DE   cihaz:SM-A022F   OS:android 11
  balls
 • D

  @Anonim   2022-08-03 07:34:05

  Kimden:DE   cihaz:BKL-L09   OS:android 10
  Ich habe unendlich Münzen bekommen
 • U

  @Anonim   2022-07-05 15:55:03

  Kimden:US   cihaz:SM-J400M   OS:android 8.0.0
  OMG what is this the game is so lagging of low fps
 • G

  @Anonim   2022-06-23 12:29:30

  Kimden:GB   cihaz:SM-G550FY   OS:android 7.1.1
  mother **** bloody basterd this is not working
 • U

  @Anonim   2022-06-12 07:10:34

  Kimden:US   cihaz:SM-A102U   OS:android 9
  it works, dont listen to the voting percentage it works way better than the recommended by being quicker and working
 • I

  @Anonim   2022-04-28 19:20:40

  Kimden:ID   cihaz:RMX3231   OS:android 11
  game ajg gk bisa diunduh bangst
 • U

  @Anonim   2021-12-09 08:06:14

  Kimden:US   cihaz:M2006C3MG   OS:android 10
  OK OK OK OK OK OK OK OK OK OK OK OK OK OK OK OK
 • T

  @Anonim   2021-10-28 23:42:58

  Kimden:TR   cihaz:SM-A125F   OS:android 11
  çalişmiyot.................
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Zombie Royale: Çevrimdışı Oyun şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Zombie Royale: Çevrimdışı Oyun

 • A

  @Anonim   2022-01-05 03:12:27

  Kimden:AU   cihaz:samsung SM-A207F   OS:android 11
  ultimate ammo all charaters invicible ffkrorofiriririeiwwwwaaaaassssddffff
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Zombie Royale: Çevrimdışı Oyun şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

İlgili Modlar

İndiren kişiler Zombie Royale: Çevrimdışı Oyun şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme