HappyMod › Games › Casual › Jelly Shift - Obstacle Course Mod
Jelly Shift - Obstacle Course Mod

Jelly Shift - Obstacle Course şık APK 1.8.30 [God Mode]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-03-21

Jelly Shift - Obstacle Course şık değiştirilmiş bir versiyonudur Jelly Shift - Obstacle Course tarafından geliştirildi Black Mobile Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Jelly Shift - Obstacle Course Mod APK 1.8.30... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Jelly Shift - Obstacle Course 1.8.30 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıJelly Shift - Obstacle Course şık APK 1.8.30 [God Mode]
versiyon1.8.30
Güncelleme açık2023-03-21
Boyut53.4 MB
Mod BilgisiJelly Shift - Obstacle Course Mod APK 1.8.30
geliştiriciBlack Mobile Games
KategoriCasual
Google Play'den edininJelly Shift - Obstacle Course
Orijinal apk'yı indirinJelly Shift - Obstacle Course (52.3 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Battle Disc şık APK
Jelly Shift - Obstacle Course şık APK
Bağlantılar İndir:

Jelly Shift - Obstacle Course şık APK 1.8.30 [God Mode]

Hızlı indirme (52.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (52.3 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Jelly Shift - Obstacle Course şık APK 1.8.30 [God Mode]

Jelly Shift - Obstacle Course Mod APK 1.8.30

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Güzel bir jöle toplayın.

Oyunun koleksiyonundan herhangi bir jöle seçecek ve daha sonra zorluğu rehberiniz olarak deneyeceksiniz. Jöle çeşitli boyutlardaki metal çerçevelerden geçmek büyük bir zorluk gösterir. Vücudunuzu bükmek yararlı olacaktır, böylece jöle çerçevelerden geçerken daha sorunsuz hareket eder. Bir oyunda, oyuncular oyun boyunca ilerledikçe yavaş yavaş zorlaşan zorluklarla karşı karşıyadır. Bu zorluklar seviyeden seviyeye kadar değişir ve zorlukta artar. Bu zorlukların üstesinden gelmek zor çünkü her seviyede kademeli olarak artıyorlar. Demir çerçeveden geçmek için jöle deforme olmalısınız ve demir çerçevesi ile birlikte düşmesine izin vermelisiniz. Bununla birlikte, jölelerin çok fazla düşmesine izin vermemelisiniz, çünkü bu ağırlıklarını azaltabilir.

# Büyük yarışın yapılması gerekiyor.

Daha büyük yarışmalara kaydolmak, bir jöle seçmenin bir sonraki adımıdır. Daha büyük turlara geçmeden önce atlamak için düzenli ön turlar gereklidir. Bu yarışmalara kaydolmak, metal çerçevelerden geçme kolaylığı, ağırlığı ve kolaylığı olan bir jöle hazırlanmayı gerektirir. Başarılı olmak için zamanı dikkatlice izlemelisiniz. Zamanlama başarının anahtarıdır ve sapma olmadan belirlenen parça rutunu takip etmelisiniz. Büyük engeller ilerlemeyi engelledikçe adımınızı izleyin. Vücut parçalarının mantıklı esnemesi ile zorluklarla yolunuzu yağlayın. Son bir kontrol olarak, uygun senkronizasyonu doğrulama zamanını gözlemleyin. Diğer jöleleri ezerek bitiş çizgisine daha hızlı gitmek, oyunu kazanmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca düdük çaldığında hareket etmeye başlamalısınız. Bunlardan herhangi birini yapmamak bir kayıpla sonuçlanabilir.

# 1-5 arasında bir ölçekte yüksek puan elde etmek.

Bir yarışı tamamladıktan sonra bir sonrakini kazanmanız gerekir. Her yarışın belirli bir nedeni vardır ve önemli faydalar sağlar. Marshmallow dünyanızı etkilemek için eviniz sevdiklerinizle doldurulmalıdır. Evinizi süslemek ve sürprizlerle doldurmak için farklı şekerler kullanın. Jelly Vites oyuncuları, olağanüstü yollarla jöle şekillendirme yeteneklerini gösterir. Süper ürünü bükme yetenekleri sayesinde akabilir ve vuruşlar kolayca oluşturabilirler. Oyunda, oyuncular oyunun sunduğu her zorluğu tamamlamalı ve ardından en büyük galibiyeti talep etmelidir. Oyunun ana cazibesi, jölelerin hayvan şeklindeki jöle ve meyveli jöle de dahil olmak üzere birçok farklı şekil ve görünümde gelmesidir.

# Bazı özellikler şunları içerir: uzaylı eserler ve insan kalıntıları.

Oyunun güzel jölelerinize sahip olduğunuz önemli zorluklarını benimseyerek başarılı olun. Demir engellerden ve geometrik şekillerden geçmek kolay geçiş yolları yaratır. Özel zorluklar size arkadaşlarınıza karşı yarışma fırsatı verir. Bir zorunluluk olarak, hızla geçmek için metal çerçeveye uyan belirli bir form oluşturmanız gerekir. Oyunun sunduğu önemli zorlukların üstesinden gelerek, oyuncular hikayenin yanında büyük ödüller kazanabilirler. Oyun farklı zorluklar ve kullanışlı rehberlik sunuyor.

# Takdim etmek

Bugün yayıncı Seigeims'ten yeni bir oyun sunacağım. Adı Jelly Shift! Lansmanından bu yana, bu oyun halktan çok dikkat çekti. Sadece 2 ay sonra Google Play mağazasında bir milyondan fazla indirilen çok basit bir sıradan bir oyun.

# Oynanış

Birçok popüler iOS oyunu aynı yapıyı takip eder; Kuralları her zaman aynıdır. Bir örnek, diğer tüm sonsuz koşucu oyunları gibi olan Temple Run. Oynaması kolaydır ve çok az çaba gerektirir, ancak son derece bağımlılık yapar. Bu türden bir başka dikkate değer oyun Tom Hero Dash; Diğer koşucu oyunlarına benzer. Jelly değişimleri oyunda, oyuncular başarılı olmak için elverişli parmaklara ve keskin bir denge hissine ihtiyaç duyarlar. Oyuncular, oyuncunun hareket ettiği her şeyin şekline uyacak şekilde ekrandaki jöle ayarlamak için yatay veya dikey olarak kaydırırlar. Bu, oyuncunun geçmesi gereken herhangi bir nesnenin boyutu ve şekliyle eşleşir. Engeller üçgenler, dikdörtgenler ve hatta kareler olabilir - oyuncuların çevik veya dengeli değilse oyun boyunca manevra yapmasını zorlaştırır. Oyunun 3D alanı görsel olarak çekici, ancak oyuncular yörüngelerini hesaplarken jölelerin büyüklüğünü belirlemek için mücadele ediyorlar. Bu, geliştirme ekibine, boyutu ölçmeyi kolaylaştıran her seviyeye jelli gölgeler eklemesi için ilham verdi.

# Her yeni zorlukta artan zorluk.

Bir jöle kovalayıcı olarak, yolculuğunuz sırasında bir dizi farklı engelden geçmelisiniz. Jelly engellerini yavaş bir hızda kaydırdığı için, birçok oyuncu başlangıçta oyunla mücadele ediyor. Ancak, yolculuğunuzun gerçekten ilginç kısmı her zaman önde! Zorluk arttıkça, oyunun hızı daha hızlı ve daha fazla yoğunlukta değişir. Jelatinimsi madde, her seviyeden zikzak yaparken kuyruğa sahip motorlu bir araca benzer. Ek olarak, her seviyedeki engellerin gezinmesi zorlaşır - sinir bozucu oyuncular yollara alışkındır. Başarısız olmadan bir seviyedeki engelleri temizlediğiniz sürece, seviyeyi tamamlamanıza gerek yoktur. Ateş oyun içi bir tamirci sağlar: Yüksek seviyelerle mükemmel bir atılım aşamasını tamamlamak ateş puanları kazanır. Bu noktalar, bitiş çizgisine doğru koşmanızı sağlayan baş dönmesini geçerek hızınızı yükseltir. İlk birkaç zorluğa dikkat etmek, oyuncuların ateşi olumlu kullanmalarına ve bir turda uzak bir hedefe ulaşmalarına olanak tanır.

# Yeni jelatin edin.

Bu oyun düzenli olarak dalgalanan öngörülemeyen seviyelere sahiptir. Oyuncular onları toplayabilir.

# Jelly Shift - Obstacle Course şık APK 1.8.30 [God Mode] Özellik:Jelly Shift Mod game is an interesting casual game. With this mod, this game will be easy for you because there is unlimited gems in the game. You can unlock all the skins for free!

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Mükemmel bir şekil oluşturmak için parmağınızı aşağı ve yukarı kaydırın! Yeteneğinizi gösterin!

Güzel bir jöle toplayın.
Büyük yarışın yapılması gerekiyor.
1-5 arasında bir ölçekte yüksek puan elde etmek.
Bazı özellikler şunları içerir: uzaylı eserler ve insan kalıntıları.
Takdim etmek
Oynanış
Her yeni zorlukta artan zorluk.
Yeni jelatin edin.

# Nasıl indirilir ve kurulur Jelly Shift - Obstacle Course şık APK 1.8.30 [God Mode]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Jelly Shift - Obstacle Course modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Jelly Shift - Obstacle Course mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Jelly Shift - Obstacle Course indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Jelly Shift - Obstacle Course arayın.

# Tam Özellikler Jelly Shift - Obstacle Course şık APK 1.8.30 [God Mode]

// İndirme Bilgileri //

Boyut53.4MB
versiyon1.8.30
Sürüm Kodu70
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE VIBRATE AD_ID WAKE_LOCK BIND_APPHUB_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BILLING POST_NOTIFICATIONS RECEIVE FOREGROUND_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapanmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
dimming.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.:

Min Sdk24
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği other.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Jelly Shift - Obstacle Course şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Jelly Shift - Obstacle Course şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 50

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (50)

 • R

  @Anonim   2023-03-07 22:47:03

  Kimden:RU   cihaz:STK-LX1   OS:android 10
  CRASHED
 • U

  @Anonim   2022-09-06 15:30:04

  Kimden:US   cihaz:JKM-LX1   OS:android 9
  yeah I died trying the mod-
 • T

  @Anonim   2022-06-03 11:08:41

  Kimden:TH   cihaz:V2044   OS:android 11
  How bad is the word hell?
 • I

  @Anonim   2021-12-26 22:44:37

  Kimden:IN   cihaz:SM-J250F   OS:android 7.1.1
  gdjegwksfethgjy₹rhy4j4yj57j
 • U

  @Anonim   2021-11-28 01:00:39

  Kimden:US   cihaz:DRP2091   OS:android 8.1.0
  If I could rate this zero stars I would.
 • I

  @Anonim   2021-08-07 07:30:47

  Kimden:IT   cihaz:CDY-NX9A   OS:android 10
  Yes it works
 • I

  @Anonim   2021-07-16 18:11:25

  Kimden:IN   cihaz:Redmi 5A   OS:android 7.1.2
  super this was working
 • U

  @Anonim   2021-06-29 08:28:15

  Kimden:US   cihaz:SM-A107M   OS:android 10
  the ****ing mod doesn't work, nothing works everything is fake
 • U

  @Anonim   2021-06-10 13:18:26

  Kimden:US   cihaz:vivo 1901   OS:android 11
  g work asu pantek anjing
 • I

  @Anonim   2021-03-20 10:46:02

  Kimden:ID   cihaz:MITO_A37_Z1   OS:android 8.1.0
  oming suka tapi gak bisa
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Jelly Shift - Obstacle Course şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Jelly Shift - Obstacle Course

 • U

  @Anonim   2023-02-24 23:11:39

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KG8   OS:android 11
  djdjvssjsbsjsvshsvshwvehdjsbsjsbsjsjdjdhoddbjssvsusvshsvsjsbhsha shsh
 • T

  @Anonim   2021-09-29 00:07:40

  Kimden:TH   cihaz:realme RMX2030   OS:android 10
  yychjd no to a while back I a few years now to see you then be used in this to the attachment file of reading a lot a while back but to see if we are
 • U

  @Anonim   2019-12-26 18:21:38

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G610F   OS:android 8.1.0
  Its not downloading it is saying "app not installed"
 • U

  @Anonim   2019-11-17 19:49:00

  Kimden:US   cihaz:OPPO A33w   OS:android 5.1
  ala ala quota wi-fi vp of go r is zoo co eh zoo if dbm
 • E

  @Anonim   2019-11-05 21:23:25

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-J500F   OS:android 5.1.1
  hiutghgiggyjddjididoddkjxhdmnsk8aisuzhzhuxhxhx zkzjzhzhshgdhdbdhyeydyrhsjsjsjdjdhhdhdh
 • P

  @Anonim   2019-11-05 04:58:21

  Kimden:PA   cihaz:HUAWEI SNE-LX3   OS:android 9
  Hxkziaownceiekwnsbhdoalznjdjspalen actualizen kczifMyfJyrsjGDligdñ8tdihc0uf
 • U

  @Anonim   2019-09-09 01:03:03

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G610M   OS:android 8.1.0
  necesitas la nueva actualización ;) porque le falta mucho UuU
 • R

  @Anonim   2019-09-08 07:55:05

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi Redmi Note 7   OS:android 9
  география 0000000000())))))) ])))))))))))) ((((((((((((((((((((({((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
 • U

  @Anonim   2019-09-05 10:25:20

  Kimden:US   cihaz:LGE LM-Q710(FGN)   OS:android 8.1.0
  uh please give more money and UPDATE IT HI HHHHHJJJJJHJJHJJUVYVUGCIGCUGCIG UFCUGCUF UF
 • U

  @Anonim   2019-08-08 22:42:47

  Kimden:US   cihaz:samsung SAMSUNG-SM-J727A   OS:android 8.1.0
  hehjskebtvsjsdbsnsksndndnsnsnxnxnsnsnsnsnssnsnsnsnsnshsbdbsbsbsbsbsbdbsbsbsbehjdbskdndbsjdbxsjdbsjdjxbsbebddhdhsbsbdbxndndndnsjekeieiskks
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Jelly Shift - Obstacle Course şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (27) Sürümler of Jelly Shift - Obstacle Course şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Jelly Shift - Obstacle Course şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme