HappyMod › Games › Action › Blades of Brim Mod
Blades of Brim Mod

Blades of Brim şık APK 2.20.12 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-07-18

Blades of Brim şık değiştirilmiş bir versiyonudur Blades of Brim tarafından geliştirildi Sybo Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Mod, sınırsız para... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Blades of Brim 2.20.12 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıBlades of Brim şık APK 2.20.12 [Sınırsız para]
versiyon2.20.12
Güncelleme açık2024-07-18
Boyut163.21 MB
Mod BilgisiMod, sınırsız para
geliştiriciSybo Games
Ringtone İndirAnime Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edininBlades of Brim
Orijinal apk'yı indirinBlades of Brim (163.21 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Blades of Brim şık APK
Subway Surfers Blast şık APK
Subway Surfers Match şık APK
Train Riders şık APK
Bağlantılar İndir:

Blades of Brim şık APK 2.20.12 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (163.21 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Blades of Brim şık APK 2.20.12 [Sınırsız para]

Mod, sınırsız para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Yüksek kaliteli parlak kazananlar.

Başlangıç ​​ekranındaki sezgisel olarak tasarlanmış savaşçılar, uygulamanın ana arabirimine hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar. Ekranlarındaki başlıkların ve okların yanı sıra, bir mobil cihazın ekranı da bunları görüntüleyebilir. Savaşçının kapısında, savaşçının güç kaynağı, elde edilen zaferler ve kişisel özellikler hakkında bilgi sergileniyor. Her savaşçının benzersiz kişilik özellikleri, mücadele yetenekleri ve hassasiyeti vardır. Herhangi bir savaşçı şeytanları yenmek için silah gerektirir. Birçok insan kötülüğe karşı savaşmak için kılıç, eksen ve diğer kesme aletleri kullanır. Savaşçılar arasındaki güç farkı sıralamalarını arttırır. Ayrıca akıllı yoldaşlar ve güçlü savaş ortakları haline gelen kurtlar veya ağlar gibi montajlar da alırlar. Bu yoldaşlar, savaşçının güçlerini artırmasına yardımcı olan çapraz maç savaşlarında savaşçının yanında savaşırlar.

# Bu oyunda birçok cazip oyuncu bekliyor.

Kötü ağzın kötü goons'ını yenmek ve saklanma noktalarını bulmak için, kötülük kaynağını bulmalı ve yaygın yıkıma neden olmadan önce köklerini yok etmelisiniz. Brim'in kötü minyonları Dark Sihirbazların tavuklarıdır; Efendilerinin kötü kalbine benzeyen koyu mor bir renk giyerler. Sebrim'in Goons istedikleri her yerde göründüğünde, efendilerinin mutlu ve memnun olduğu anlamına gelir. En derin mağaralarda, meraklı gözlerden gizli kalırlar. Sadece görünmesi ve tahribatını çıkarmak için bir fırsat zamanını bekleyin; Diğer ordular gururla yollarda durur ve geçişinizi engeller. Oyun ilerledikçe zorluk artar; O zaman liderleriyle yüzleşme şansınız var. Arazi, savaşçıların yaşamlarında önemli bir rol oynamaktadır. Uzay savaşında, uzay savaşının ipuçlarının eksikliği nedeniyle düşmanın nerede bulunduğunu veya haritanın yerini belirlemek zordur. Sonuç olarak, sadece düşman arayışı, silahlar ve diğer taktiklerle yapılabilir. Bir kez bulunduktan sonra, düşmanı yenmek zorunludur. Kendinizi aldatıcı, bilinçaltı bir transa batırmak, bu oyunda başarılı bir şekilde gezinmek için hayati önem taşır. Başarı için olağanüstü finansal kazanımlara ek olarak, bu oyunun kahramanı da başarılarının önemini takdir ediyor.

# Güç yükseltmeleri sistemi tatlı efektleri birleştirdi.

Bir görevi tamamlamak ve oyunu kazanmak oyun içi haritada yeni bir dövüş açar. Daha güçlü şeytanlarla yeni savaş alanlarının kilidini açmak için görevleri tamamlayın ve turlar kazanın. Düşmanları koşarken, savaşırken veya keserken, kahramanınızı daha keskin ve daha hızlı silahlarla aksesuarlayın. Hazine toplamak veya parlak altın madeni para bulmak arasında seçim yaparken, diğer kahramanların olağanüstü bıçaklarına erişimin kilidini açacaksınız. Bu işlem, karakteriniz için daha iyi ekipman toplarken savaşçı rütbenizi artırmanızı sağlar. Brim'in bıçaklarının fantezi çerçevesi, halkının cesareti ve tutkusu için mükemmel bir mekan olarak hizmet eder. Yüksek kaliteli görüntüleri, gelişmiş performans sistemi ve açık alanı sayesinde oyunculara ilgi çekici bir deneyim sunar. Bu sayede çerçeve insanlarını büyülüyor, rahatlatıyor ve boyun eğdiriyor. Ekrandaki eylemler dizisi kaydedilir ve kesintisiz olarak oynanır. Oyunu daha hızlı bir şekilde oynamak, oyunun son hızı nedeniyle anında ölümle sonuçlanır. Oyunu yavaşlatsanız bile, yine de bir vuruşta öleceksiniz.

# Menagerie'ye çok çeşitli türler ekleyin.

Yaratıcı oyuncular, taktiklerini ve 視線 kullanarak dünya haritasında yeni kapılar açabilirler. Ayrıca yeni topraklara seyahat edebilir ve çağrılı canavarları işe alabilirler. Çağırılan canavarlar tehlikeli durumlarda yararlı olabilir; Onları düşmanları durdurmak veya bir tehdidi etkisiz hale getirmek için kullanın. Bir savaş sırasında arkadaşlar birçok farklı evcil hayvanla yapılabilir - bu çağrılan evcil hayvanlar savaşçıyı koruyacaktır.

# İnanılmaz ses efektleri ve yüksek kaliteli 3D grafikler oyunun çekiciliğine katkıda bulunur.

Büyülü dünyanın köprüleri, tapınakları ve diğer yapıları Brim'in manzarasında görülebilir. Bu, dünyayı gizemli ve yaşam dolu kılar. Birçok insan bu dünyaya yeni zorlukları fethetmede bulunan macerayı ve heyecanı keşfetmek için geliyor. Manzarayı değiştirmek, oyuncular için sürekli yeni stratejiler yaratır. Kahramanca müzik, hızlı saldırılar kullanan ve sihirli silahları birleştiren kahraman savaş efektleriyle. Savaşçı bir darbe indirdiğinde, savaş rakibine çarpan biri gibi geliyor ve savaşçı altın madeni para veya büyük hazineler elde ettiğinde, müzik komik hale gelir.

# Bu ürünün temel özellikleri şunlardır: hafif bir tasarım, büyük bir kapasite ve uygun bir boyut.

Bir savaşçı olarak, kötü şeytanlara karşı yüzleşirsiniz ve arkasındaki canavarları ve patronu avlayıp yok edersiniz. Siz ve evcil hayvan, bu toprağı yıkıcı etkilerinden kurtarmaya yardımcı olur, bu da cesur bir savaşçı olarak yaptığınız şeydir. Yaklaşan savaş tetiklendikten sonra, sistemde bir savaşçı listesi görünür. Madeni paralar ve ödüller toplayarak listeye ek karakterler eklenebilir. Daha büyük ekipmanlarda eklentiler ve iyileştirmeler teşvik edilir. Masif tasarımları benzersiz grafikler ve ses sistemleri ile yan yana koyuyor. Silahların ve çağrılan canavarların gücünü birleştirmek, herhangi bir zorluk veya şeytanlarla yüzleşmesine yardımcı olur.

# Arka fon

Bıçakların hikayesi, insanların barış ve uyum içinde yaşadığı bir fantezi dünyasında gerçekleşir. Ama sonra yer dışı canavarlar aniden ortaya çıktı ve herkesi öldürdü. Baskıcı bir istilayı durdurmak için bir savaşçı olmalısınız. Daha sonra canavarlarla savaşmalı ve dünya halkını savunmalısınız. Savaşçı ekibiniz ve Monster Lejyonu arasındaki kesintisiz savaşlarla karıştırılan kovalamaca şimdi başlıyor.

# Oynanış

Brim'in sonsuz koşucu oyun bıçakları, bir mobil oyuna karışan aksiyon-RPG mekaniğine sahiptir. Rol yapma oyunu, canavarları avlayabildiğinde, ticaret ve zanaatları saflara tırmanmak için açıktır. Daha sonra, oynarken ek çağırılan hayvanlara binebilirler. Klasik sonsuz koşu oyunlarında, oyunu tamamlamak için bir veya iki basit görevi tamamlamak yeterlidir. Ancak, mevcut göreviniz kolayca başarılamaz. ———

# Blades of Brim şık APK 2.20.12 [Sınırsız para] Özellik:Blades of Brim Mod game is an action game with money an-ti plus. In this mod game, the moeny you spend will not reduce but increase. You can free to buy all the items on the store. With this mod, this game will be easy for you. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Online

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod DownloadYENİ İÇERİK• Isaac için yeni Kehanet Zırhı Seti, üç özel Silah (Yeti'nin Eli, Ay Orağı, Çağırma Asası) ve iki Evcil Hayvan: İskelet Ejderha Bones ve uçan Kurt Spirit ile tanışın. Bunları Sandıklardan toplayın veya gelecekteki özel etkinliklerde keşfedin! ELEMENTAL GOONS• Portallarda Elemental Goon'ları tespit edin. SİLAH YETENEKLERİ• Mevcut tüm Silahlara Silah Yetenekleri eklendi. Favoriniz hangisi? PUAN BONUSU VE KOMBO ÇARPANI • Kombo vuruşları yaparak Puan Bonusunuzu çarpın. Kombo zincirler önceden yalnızca statik Puan Bonusu veriyordu. • Puan Bonusu artık Silahlar, Zırh Parçaları ve Evcil Hayvanlar için türe VE nadirliğe göre ödüllendiriliyor. • Oyuncu seviyesindeki Skor Bonus kazanımı ayarlandı. Subway Surfers'ın yaratıcıları Blades of Brim'i sunuyor! Dünyayı işgalci Goons ordusundan kurtarmak için Brim kahramanlarıyla güçlerinizi birleştirin! Büyü ve kargaşanın beklediği destansı ve büyüleyici bir evrene adım atın !• Savaş - Çok sayıda iğrenç düşman!• Seviye atla - Destansı görevleri tamamla!• Kahramanlar - Efsanevi kahramanların kilidini aç!• Silahlar - Güçlü ve yükseltilebilir silahlar!• Zırh - Yetenekleri ve görünümü güçlendir!• Evcil hayvanlar - Elemental kurtlar, atlar ve ejderhalar! • Hızlı tempolu - Hit kombinasyonları ve duvarlarda koşma!• Portallar - Büyülü dünyalara açılan eski kapılar!• Yarışın - Brim'in şimdiye kadar gördüğü en büyük kahraman olun!• Macera şimdi başlıyor!

Yüksek kaliteli parlak kazananlar.
Bu oyunda birçok cazip oyuncu bekliyor.
Güç yükseltmeleri sistemi tatlı efektleri birleştirdi.
Menagerie'ye çok çeşitli türler ekleyin.
İnanılmaz ses efektleri ve yüksek kaliteli 3D grafikler oyunun çekiciliğine katkıda bulunur.
Bu ürünün temel özellikleri şunlardır: hafif bir tasarım, büyük bir kapasite ve uygun bir boyut.
Resmi bir eğitim programı aracılığıyla Bıçak Bıçakları hakkında daha fazla bilgi edinin.
Arka fon
Oynanış

# Blades of Brim Brief Introduction

Blades of Brim, Türkçe adıyla "Brim'in Kılıçları", bir mobil aksiyon ve macera oyunudur. Bu heyecan verici oyun, oyunculara eşsiz bir fantastik dünyada mücadele etme şansı sunar. Oyuncular, Brim adı verilen gizemli bir diyara adım atar ve Brim'in sınırlarını korumak için cesur kahramanlardan biri olurlar.

Oyunda temel amaç, kötü niyetli yaratıklara karşı savaşmak ve onları yenmektir. Oyuncular, kılıçlarla ve diğer güçlü silahlarla donanmış olarak bu mücadeleye hazır hale getirilir. Düşmanlara karşı savaşırken, oyuncular yeteneklerini, reflekslerini ve stratejilerini kullanmalıdır.

Blades of Brim, çeşitli oyun modlarına sahiptir. Ana hikaye modunda, oyuncular derinlemesine fantastik bir hikayeye dalacak ve Brim diyarındaki tehlikelere karşı savaşırken sırları keşfedecekler. Ek olarak, oyuncular diğer kullanıcılarla rekabet edebilecekleri ve liderlik tablosunda yükselmek için yarışabilecekleri sıralama modunda da oynayabilirler.

Görsel açıdan etkileyici olan Blades of Brim, nefes kesen grafiklere ve akıcı oynanışa sahiptir. Ayrıca, oyuncuların karakterlerini özelleştirmelerine ve onları güçlendirmelerine olanak tanıyan birçok özelleştirme seçeneği sunar.

Brim'in Kılıçları, heyecan dolu dünyası, sürükleyici oynanışı ve çekici grafikleriyle mobil oyuncuların dikkatini çekiyor. Eğer macera dolu bir eylem deneyimi arıyorsanız, Blades of Brim sizin için ideal bir seçenek olabilir. Brim'in sınırlarına katılın ve bu fantastik diyarı kötülüklerden koruyun!

# Nasıl indirilir ve kurulur Blades of Brim şık APK 2.20.12 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Blades of Brim modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Blades of Brim mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Blades of Brim indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Blades of Brim arayın.

# Tam Özellikler Blades of Brim şık APK 2.20.12 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut163.2MB
versiyon2.20.12
Sürüm Kodu13723
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinWAKE_LOCK WRITE_EXTERNAL_STORAGE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE AD_ID POST_NOTIFICATIONS RECEIVE BILLING BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS FOREGROUND_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION C2D_MESSAGE CHECK_LICENSE READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK34
Hedef SDK Txt34
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Blades of Brim şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Blades of Brim şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 49

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (49)

 • G

  @Anonim   2024-07-22 17:46:44

  Kimden:GB   cihaz:SM-A205F   OS:android 11
  this game good I like it☺?
 • I

  @Anonim   2024-07-21 20:02:19

  Kimden:ID   cihaz:CPH2591   OS:android 13
  baik
 • G

  @Anonim   2024-07-21 12:40:42

  Kimden:GB   cihaz:SM-M105F   OS:android 10
  lol bro
 • U

  @Anonim   2024-07-21 00:05:43

  Kimden:US   cihaz:Infinix X688B   OS:android 11
  ggfrgggd
 • A

  @Anonim   2024-07-19 01:12:44

  Kimden:AE   cihaz:SM-E135F   OS:android 14
  رائع
 • A

  @Anonim   2024-07-17 22:21:29

  Kimden:AE   cihaz:SM-E135F   OS:android 14
  رائع
 • B

  @Anonim   2024-07-17 09:47:51

  Kimden:BR   cihaz:SM-G973F   OS:android 12
  funciona demais
 • U

  @Anonim   2024-07-16 00:02:48

  Kimden:US   cihaz:SM-G991U1   OS:android 14
  lovely
 • F

  @Anonim   2024-07-15 23:51:54

  Kimden:FR   cihaz:SM-A225F   OS:android 13
  good mode try it
 • I

  @Anonim   2024-07-15 15:21:08

  Kimden:IN   cihaz:SM-E146B   OS:android 14
  very best
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Blades of Brim şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Blades of Brim

 • A

  @Anonim   2023-01-30 15:11:39

  Kimden:AU   cihaz:Sony SOV35   OS:android 8.0.0
  The latest version of brim has now added Adds plz remove with ur mode
 • G

  @Anonim   2022-11-16 22:41:57

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A035F   OS:android 12
  him is so biry byuteful jejrhdjdjfhfjjfjfhdhfjdkdfghdjdjdjdhdhdjeieueuueueiei
 • P

  @Anonim   2022-11-06 06:49:45

  Kimden:PT   cihaz:OPPO CPH2271   OS:android 12
  dinheiro infinito?? quero ganhar tudo do jogo mas quero só dinheiro. muito dinheiro
 • A

  @Anonim   2022-10-25 13:43:04

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-G930F   OS:android 8.0.0
  التحميل بسرعه لانه يقول التطبيق غير مثبت وانا مثبت التطبيق
 • U

  @Anonim   2022-10-09 03:17:36

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X688B   OS:android 11
  saltos infinitos, podes saltar en el aire, dinero ilimitado, me gustaria que hicieran eso porfavor
 • U

  @Anonim   2022-08-13 09:45:18

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A022F   OS:android 11
  i want a mod that contain a lot of diamond and coins please
 • I

  @Anonim   2022-07-20 02:42:26

  Kimden:ID   cihaz:vivo V2039   OS:android 11
  1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950
 • I

  @Anonim   2022-07-06 12:13:41

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-J710F   OS:android 8.1.0
  2012147085 llllllllllllllllllllllllllllllllllll???????????????????????? id
 • U

  @Anonim   2022-07-02 13:52:05

  Kimden:US   cihaz:realme RMX2185   OS:android 10
  bakit ba ayaw gumana bruhhhh jahsgejaiahagwhaoaehhewkwkwhwjwiwhavjw
 • U

  @Anonim   2022-04-29 20:36:36

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1909   OS:android 8.1.0
  ty for this mod I really love it and I love Isabela too ahaha
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Blades of Brim şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (134) Sürümler of Blades of Brim şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Blades of Brim şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme